voorzichtigheid Amsterdamse zakenman Maup Caransa werd ontvoerd door onbekenden Suiker duurder Zomertijd 1978 Schieten in Libanon Werkloosheid iets gedaald Begrafenis van de R.A.F. terroristen Gevangenen? krankzinnigen en prins Charles Graven naar schip „De Hinde" Formateur Den Uyl wil met „bespreekbaar" voorstel komen 2 Ontsnapte bedreigde vrouw AGENDA Triest ongeluk Muskusrat in Zeeuws-Vlaanderen Vrouw onder trein KNIKKEREN In het ontwerp Streekplan Schou wen-Duiveland, dat - na een in spraakprocedure - door G.S. is opge steld en na tervisie legging, volgend jaar aan de Prov. Staten zal wordeit gepresenteerd, worden in tweede in stantie de accenten juist gelegd. Het zal iii de toekomst gaan om behoud van de landbouw, om behoud van de natuur, terwtyl geen groen licht wordt gegeven voor een ongebreidel de rekrcatic. Het zal zaak zyn dat in de toe komst de plaatselijke overheden, scherp gaan inspelen op de grondlij nen van het plan, want anders blijft het een mooi bock, zonder funktio- nele waarde. Weliswaar blijft het taak van de provinciale overheid om toe ie zien en ontsporingen te voor komen, maar meer primair is nog de gezindheid van <Je gemeentebestuur ders, om zich zo voijedig mogelijk te houden aan de tendens van het plan. Het nadeel van zo'n plan immers blijft de ruime marges, waarin kan worden gedacht. Er blijft altijd ruimte voor „individuele" interpre taties. Een zin als: „het aspekt van het instandhouden van een zo na tuurlijk mogelijk milieu moet voort durend onderdeel van hei ruimieljjk beleid vormen", staat fraai zwart op wit afgedrukt, maar het is wel een stuk moeilijker in de praktijk zin en inhoud aan zo'n stelregel te geven. Dat eist voortdurende behoedzaam heid, sterker nog een bepaalde men taliteit, om het met de natuur niet op een akkoordje te gooien, maar, driftig voor het behoud op de bres te springen. Zo kunnen bij verschillende para grafen aantekeningen gemaakt. Ten aanzien van de landbouw gaat het er om, dat Schouwen-Duivelarid zijn agrarisch karakter behoudt, maar met een zin als: „hier en daar zal enige grond moeten worden afge staan aan wegen, rekreatievoorzie- ningen en voor de uitbouw van ste den en dorpen", is men niet klaar Ook hier weer een subjèktieve bena dering van de kwantificering. Hoe veel grond en onder welke omstandigheden; wanneer is de grens bereikt dat het land bouwbelang gaat prevaleren boven iets anders en wie hanteert dan de steen der wijzen; is er uniformiteit in de besluitvorming; vindt de ene raad niet dat „iets wel kan" en de andere raad niet? Om die soort za ken gaat het bij de toekomstige ont wikkeling, waarhjj - het verleden leert het - voorzichtigheid moeder van de porseleinkast zal moeten zijn. Natte 'vingerwerk zal er niet meer bij kunnen zijn, noch bedekte toezeg gingen vooraf, noch het plaatsen van organen voor voldongen feiten, noch het zweven op de rand van het „net nog toelaatbaar geachte", maar fei telijk al ontoelaatbare. Voorzichtig heid als gezegd, zal nodig zijn, want anders wordt dit gebied nog over weldigd door een ontwikkeling, die feitelijk niemand wil en alleen maar schadelijk is. DEN HAAG, 28-10. Suiker wordt volgende week drie cent per kilo duurder. De minimum-winkelprijs stijgt dinsdag 1 november van f 1,64 tot f 1,67. De stichting Centraal Bu reau levensmiddelenbedrijf, samen werkingsorgaan van Nederlands gro te en kleine kruideniers, heeft dit meegedeeld. De verhoging, legt het Centraal Bureau uit, is een gevolg van de be slissingen over landbouwprijzen die de E.E.G.-ministerraad begin dit jaar genomen meeft. Deze brengen met zich mee dat de Nederlandse suiker industrie per 1 november haar af- gifteprijzen verhoogt. Tegelijk wor den, wegens gestegen kosten, de ta rieven voor het verpakken van sui ker ip zakken van een kilo ver hoogd. Over de verhogingen is overleg gepleegd met het ministerie van ekonomische zaken, aldus het Centraal Bureau levensmiddelenbe drijf. ARNHEM, 27-10. Donderdagmid dag heeft een 27-jarige ontsnapte verpleegde van de Van der Hocvcn- klinick In Utrecht een 33-jarige Arn hemse huisvrouw riiet een pistool gedwongen in Haar eigeri auto te stappen eii met Hem weg te ryden.. Dit gebeurde in het centrum van Arnhem. Onderweg pleegde de man ontuchtige handelingen met dc vrouw, die er later in slaagde het pistool af te pakken en enkele keren de trekker over tc halen. Het „wa pen" bleek een alarmpistool te zijn. In de inmiddels in Hengelo COv.) aangekomen en stilgezette auto drukte de man de keel van de vrouw dicht, die daarop het bewustzijn ver loor. Dc man nam plaats achter het stuur en reed met de bewusteloze vrouw weg. Door zijn vreemde rij gedrag viel hij op, wrinrna do Hen gelose politie een achtervolging in zette. Na een wilde tocht kon de auto worden klemgereden. De man is later overgebracht naar dc Arn hemse politie. De vrouw kón ook naar Arnhem terug. HILVERSUM. Doven en slechtho renden hebben sterke behoefte aan een ondertiteling van Nederlandsta lige televisieseries, het NOS-journaal actualiteitenrubrieken, quizzen, amusementsprogramma's en natuur films. Dit is gebleken uit een studie van de NOS AMSTERDAM, 28-10. Dc bekende Amsterdamse za kenman in onroerend goed, Maup Caransa (61), is vrijdagmorgen vroeg (kwart over een) op liet grof. Tulpplein in de hoofdstad door een onbekend aantal mannen ontvoerd. Na een vechtpartij verdwenen zy met hem in een rode auto, merk on bekend. Sindsdien is geen spoor van Caransa gevonden. Dc Amsterdamse politie heèft dit vrijdagochtend mee gedeeld. LUXEMBURG, 27-10. De zomertijd zal volgend jaar in de nacht van 1 op 2 april beginnen en -eindigen in de nacht van 30 september op 1 ok tober. Dat betekent dat volgend jaai de zomertijd een week langer zal du ren dan dit jaar. Dit maakte minister Westerterp van verkeer en water staat donderdag in Luxemburg be kend tijdens een bijeenkomst van dc negen ministèrs van verkeer van de negen E.E.G.-landen in Luxemburg. Op dat tijdstip (de nacht van 1 op 2 april) zullen Nederland, België, Lu xemburg en Frankrijk aan de zomer tijd beginnen. Maar Italië, Engeland en Ierland niet, want die houden aan een eigen datum vast. BEIROET, 27-10. Donderdag zijn in het zuiden van Libanon negen men sen om het leven gekomen door be schietingen met zware artillerie tus sen rechtse en links-palestijnse strijdkrachten, aldus is door dc rechtse Falangistische radio gemeld. Een aantal mensen werd gewond door artillerievuur in de oostelijke sector rondom Karjayouri en Khiam en in de centrale sector rondom Bint Jbiel. DEN HAAG, 27-10. Volgens de eerste, voorlopige tellingen van hét ministerie van sociale zaken over de situatie op de arbeidsmarkt is de voor seizoensinvloeden gecorrigeer de werkloosheid in oktober ten op zichte van de voorgaande maand ge daald met 7.800 tot 208.500 personen. Het verschil ontstond door een da ling van 5.400 mannen en van 2.400 vrouwen. Als feitelijk zonder werk waren eind deze maand 203.500 personen geregistreerd. Dit is 1.800 minder dan aan het eind van de vorige maand. De politie vond later op het Tulp- plein voor het Amstelhotel Caransa's tasje met geld en papieren. De za kenman had kort voor zijn ontvoe ring cJe Conlinentalclub aan het Tulpplein verlaten. In deze klub speelt Caransa enige avonden per week bridge. Onderzoek De groep ernstige delikten van de Amsterdamse politie ondèr leiding van hoofdinspekteur A. Hoegee on derzoekt momenteel dc ontvoering. Slechts één getuige heeft de vecht partij op het Tulpplein gezien, maar deze kon weinig méér vértellen, dan dat de ontvoerders in een rode auto verdwenen. De politie is later ook gewaarschuwd door de vrouw van Caransa. De Amsterdum.se politie had vrij dagmorgen rond' tien uur nog geen idee wie de ontvoerders zijn en welke organisatie zij eventueel ver tegenwoordigen. LOS ANGELES, California, 27-10. Prins Charles van Engeland heeft in een toespraak tót de World Affairs Council in Los Angeles, de zaal mee gekregen door grapjes over zijn machteloosheid; „Ik bekleed geen beroep waarover ik met gezag of kennis kan spreken. Het is echt zo. Ik ben géén politicus en dat is ook waar. Thuis, in Brit- tannië, kom ik, samen met gevange nen, krankzinnigen en 's rijks groten, niet in aanmerking voor het stem recht", zei hij. LONDEN, 27-10. In Deptford aan de Thames, dat al lang geleden door Londen werd opgeslokt, graven oud heidkundigen naar de mogelijke overblijfselen van een der beroemd ste schepen uit de Britse geschiede nis - de „Golden Hind" van sir Fran cis Drake. Met deze „Gouden Hinde" werd Drake ruim 400 jaar geleden, onder de regering van Kóningin Eli zabeth I, de eerste man dié de we reld omzeilde. Hij vertrok in de de cembermaand van het jaar 1557 en keerde twee jaar en negen maanden later behouden terug op de Engelse ree. Om staatssekretarissen DEN HAAG, 27-10. Formateur Den Uyl zal zaterdag de by dc formatie betrokken fraktievoorzitters een „be spreekbaar" voorstel voorleggen over de verdeling over dc partyen van dc staatssekretariaats-posten in de nieuwe regering. Deze verdeling geschiedt volgens de formule 8-7-1, hetgeen betekent dat de Partij van de Arbeid acht pos ten krijgt toegewezen, het CDA ze ven en D'66 één post. Een en ander is bekend geworden bij de „aflossing van de wacht", juist toen CDA-frak- tievoorzitter Van Agt zijn eerder aangekondigd gesprek met de for mateur begon en fraktievoorzitter Terlouw (D'66) het „uiterst vertrou welijk" overleg had beëindigd. Agt reeds voorkeuren mogen uit spreken voor de bezetting van be paalde staatssecretariaatsposten. PvdA-fraktievoorzitter Van Thijn komt vrijdag (morgen) met aanvul lende suggesties, evenals waarschijn lijk CDA-fraktievoorzitter Van Agt. Terlouw (D'66) heeft zijn verlang lijstje reeds definitief gemaakt. Dit vermeldt, in volgorde van belangrijk heid, de posten Europese zaken, volksgezondheid en milieuhygiëne, justitie en c.r.m. (jiczamcnlljkc bijeenkomst Het overleg wordt zaterdagmorgen om 10.00 uur voortgezet in een geza menlijke bijeenkomst van de for mateur met de drie fraktievoorzitters Uitgangspunt bij die komende be spreking is het hu aangekondigde voorstel van de formateur over de zetelverdeling. In het overleg van donderdag werden de fraktievoor zitters Van Thijn, Tcrlouw en Van KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Ongeveer veertig sympathisanten van de Duitse „Rote Armee Frak lion" (R.A.F.) hebben donderdagavond voor do woning van de Duitse ambassadeur aan de Lange Vijverberg in Den Haag gedemon streerd tegen de behandeling van dc leden van de R.A.F. in Duitsland. DEN HAAG. In dc computers van het ministerie van sociale zaken lig gen dc plannen opgeslagen voor maar liefst zestienduizend aanvullen de werkgelegcnheidsprojcktcn. Hier mee is een totaalbedrag aan inves teringskosten van bijna zesentwintig miljard gutden gemoeid. GRONINGEN. Volgens NOM-di- recteur drs. J. J. P. van Kappc] zal de stoomketelfabrick Ten Horn in Veendam nog voor het einde van hef jaar de poorten moeten sluiten. Het bedrijf telt ca. 70 werknemers, voor wie geen vervangende werkgelegen heid is. Met de vakbonden cn de on dernemingsraad is al overleg ge pleegd. DEN HAAG. In de periode jan uari 1973 tot augustus van dit jaar zijn bij de arbeidsinspectie zestien gevallen bekend geworden van lood- vergifliging bij werknemers van een firma in het Limburgse Tcgclcn. DEN HAAG. Volgend jaar mei zal in de Zuidelijke Ftcvópoldcr bij Nij- kerk een groot natiirisjcnfeiTcin worden geopend, dal toegankelijk i-s voor allen die hel naturisme aan hangen. STUTTGART, 27-10. De vorige week dood in hun cellen aangetrof fen terroristen Andreas Baader, Gudrun Ensslin en Jan Carl Raspe zijn donderdag op hel Dornhalden- kerkhol' in Stuttgart begraven. Na een evangelische rouwdienst in de zaal van de begraafplaats werden de drie op een gezamenlijke plek ter aarde beételd. De bijzetting geschiedde onder ui terst strenge veiligheidsmaatregelen en grote belangstelling van de inter nationale pers. De politie hield zich op het kerkhof echter op de achter grond. KAMERIK, 27-10. In het Utrechtse plaatsje Kameri}< is donderdagoch tend mevrouw J. A. Tolwijk (56) om het leven gekomen nadat zij was ge raakt door een losgeraakt vrachtwa genwiel. Mevrouw Tolwijk is moeder van zeven kinderen. MIDDELBURG, 27-10. De muskus rat in West-Zeeuws-Vlaanderen is nog steeds in opmars. Liepen overal elders in de provincie Zeeland de vangsten van muskusratten vorig jaar terug, in West-Zeeuws-Vlaande ren en met name in het grensgebied ten westen van de lijn Cadzand- Oostbiirg-Aardenburg-Eede, blijft de situatie zorgelijk. De vangsten na men hier ten opzichte van 1975 enorm toe, namelijk met ruim duizend die ren. ZALTBOMMEL, 27-10. Een 34-ja- rige verpleegster uit Utrecht is don derdagmiddag verongelukt op het station Zaltbommel. De vrouw, Ca- Ihariha Ubachs, raakte onder de In tercity Zand voort-Maastricht die met 120 kilometer per uur het station passeerde. In de haast om de klaarstaande trein naar Utrecht te halen, glipte de verpleegster langs de voetgangers slagboom tussen het eerste en twee de perron. Ze werd door een vrien din nog gewaarschuwd, maar dooi de zuigkracht van de langsstormende snelterein kwam ze terecht onder de twee achterste treinstellen, aldus de rijkspolitie in Zaltbommel. WEEKEINDE- ARTSENDIENST Zaterdag 29 en zondag 30 oktober Dokter W. Bontkcs, Zierikzee, tel. (01110) 2280, neemt waar voor dokter Van Geer, dokter Vis ser en dokter Lodiers. Op zaterdag en zondag spreek uur, uitsluitend voor dringen de gevallen van 11.30 tot 12.00 uur en van 16.30 tot 17.00 uur. De weekeinddienst gaat in op vrijdagavond 18.00 uur en duurt tot maandagmorgen 8.00 uur. Dokter J. Stcngcr, Haamstede telefoon (01115) 1861, neemt waar voor doktor Bruel en dokter Flach. De weekenddienst gaat in op vrijdagmiddag 18.00 uur en duurt tot maandagmorgen 8.00 uur. Tijdchs de weekend dienst is er bij de dienstdoen de arts spreekuur voor spoed gevallen op zaterdag en zon dag van 11.30 tot 12.00 uur en van 16.30 tol 17.00 uur. Dokter J. H. Richard. Nieuwcrkcrk, tel. (01114) 1810, neemt waar voor dokter Buytendijk cn dokter Speelman. Zuster T. dc Ronde, Schoolstraat 20. Bruinisse. Tel. (01113) 1729, b.g.g. (01113) 1425; neemt waar voor geheel Schouwen. Zr. W. C. Steutcl, Haamstede, telef. (01115) 1226, neemt waar voor geheel Schouwen. DIERENARTS Dierenarts S. Bcrgsma, Zierikzee tel. (OHIO) 2180, heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Zierikzee Iedere donderdag, van 11.45-12.45 uur, carillonconcert. Tot en met 29 oktober Zierikzee Galerie „De Nobel" 13.00-18.00 uur. Vrijdag 28 oktober Zierikzee Herv. Ver.-gebouw. A I'd. Schouwcn- oost N.C.B.O.. 19.30 uur. Concertzaal 20.00 uur Wintersport- presentatie. Jeugdsoos Brogum, 20.00 uur, film voorstelling Juggernaut. Brouwershaven Lichtkontrole. Garage Slager. 19.00- 21.00 uur. Drcischor Overdracht Gemeenschapsruimte Ring 32. 19.30 uur. Bruinissc Chr. Nijverheidsschool voor meisjes, vanaf 19.00 uur, 20-jarig bestaan school, rëunie oud-leerlingen. „Durps'Uus". 21.00 uur Wijnavond. Café Storm, 19.30 uur, bespreking „Zeskamp Bruinisse" Zaterdag 29 oktober Zierikzee Bioscoop „De Concertzaal". 20.00 uur. Goes „Prins van Oranje", 10.00-16.00 uur: Interkerkelijke zendingsdag. Middelharnis Grote Kerk. Orgelconcert. 19.30 uur. Zondag 30 oktober Zierikzee Bioscoop „De Concertzaal". 20.00 uur. maandag 31 oktober Zierikzee Hotel Van Oppen, ouderavond R. K. scholen. 20.00 uur. 1 Nieuwerkerk „Ons Dox-pshuis". Afd. Duiveland Plattelandsvrouwenbond. 19.30 uur. Middelburg Statenzaal vergadering provinciale staten 9.00 uur. Dinsdag 1 november Zierikzee Zaal Chr. Ger. Kerk. A.R.-Kiesver eniging. 20.00 uur. Huis van Nassau. Groentetelers Or ganisatie. Haamstede Beatrixschool. Rode Kruis-bloed- plasma-avond. Brouwershaven Openb. basisschool; Jaarlijkse bloed- plasma-avond, 19.00-21.00 uur. Woensdag 2 november Zierikzee „Huis van Nassau": Ledenvergade ring P.v.d.A., 20.00 uur. Kcrkwervc Verenigingsgebouw, 15.00-15.45 uur, open les gymnastiek voor ouderen. Middelburg Statenzaalcomplex, 14.00 uur, open bare vergadering recreatieraad. Donderdag 3 november Zierikzee „Huis van Nassau". Z.V.U.-lezing. 20.00 uur. Plaalsenhuis, 10.00-17.00 uur, expo sitie Voorzaat. Middelburg Provinciehuis - Vergadering over Eurogas-vestiging. 15.30 uur. Vrijdag 4 november Zierikzee Brogum. 20.30 uur. Brogum-ieden- vergadering. Bouwmansweg 5, vergadering Am nesty International. Burgh Cafc-Bar „dc Westhoek". H.S.V. „dc Krabbe". 20.00 uur. Brouwershaven Overdracht Gmeeenschapsruimle Haven NZ 38. 19.30 uur. Noordgouwe Hervormde kerk. Concert. 20.00 uur. Plaalsenhuis. 10.00-17.00 uur, expo sitie Voorzaat. Bruinisse Oliebollenuktie s.v. „Kwiek". Goes Grand Theater, Zeeuwse filmdag, aanvang 8.45 uur. Zondag 6 november Drcischor Plaatsenhuis, 10.00-J7.00 uur, expo sitie Voorzaat. Donderdag 10 november Zierikzee Nieuwe Bogerdstraal 56, 19.00-21.00 uur: Stichting Buro Eerste Rechts hulp. Huis van Nassau, 19.30 uur ledenbij eenkomst F.N.V. Leger des Heilsgebouw, Kerstuitslal- ling. 19.30 uur. Vrijdag 11 november Kerkwcrvc Bazar Chr. Geref. kerk: 14.30-17.00 uur en na 19.00 uur. Zaterdag 12 november Zierikzee Sporthal tv opname Zierikzeese ko ren. Woensdag 23 november Haamstede Winterkerk, 14.00-18.00 uur, ver koopmiddag Hervormde Vrouwen vereniging. Donderdag 24 november Zierikzee Nieuwe Bogerdstraat 56, 19.00-21.00 uur, Stichting Buro Eerste Rechts hulp. (•1110) 2255 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Telefoonnri. na haH 2es Redaktie (01110) 2938, (01110) 2416, (01110) 4669 Advertenties (01119) 660 Bezorging (01119) 660 APOTHEEK Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18, is op zater dagen geopend van 9.00-12.30 uur en van 16,30-17.30 uur. Op zondagen Van 12.00-12.30 uur en van 8.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen aldiiQcenlrum Noord- en Midden-Zeeland lel. <<U1M) 14444. Opening nieuwe Dorpshuis, St. Joostdijk, 16.00 uur. Zaterdag 5 november Zierikzee „Dc Zeeuwsche Herbei'ghe', 17.00- 18.00. receptie 40-jorige buurtvereni ging „De Stccncn Brug". Bingo-avond jeugd in Ver.-gebouw 19.30 uur. Plaatsenhuis, 10.00-17.00 uur, oxpo- silio Voovvant. Ja, de herfst - het getij van het gepeins - voert tot omzien. Vast staat in ieder geval, dat er vroeger in dat - toen heel modderige - tijdperk, geknikkerd werd. Wordt er nog wel geknikkerd tegenwoordig? Hé, jon gens knikkeren jullie nog welIk zie het in ieder geval nooit meer. maar toen wel. Kijk het wereldje was nog hiel zo geschoond cn aan gelegdniet zo gesoigneerd. Overal waren poelen en plassenwant meestal toen vielen de herfstregens driftig. Aan de rand van die poelen, in modder en slik werd geknikkerd. Meestal in een kuiltje. Doel van het knikkerend bezig zijn was om zoveel mogelijk knik kers in het kuiltje te krijgen, maar een misser mocht een ander „dood schieten" en die kreeg dan de pot. Wie „onnes" deed (oneerlijk) - zoals het beruchte klauwtje bic- laagè" - werd vrijwel onmiddellijk als een terrorist aangemerkt en af geslacht. Een kreet was: „stuiteren mag of sluiterèn mag niet"; het be tekende dal de scliietknikker wel of niet zijn eindbestemming mocht be reiken via een obstakel. Duisternismist, regen en wind deerden niet; het knikkeren was een komplete obsessie en onopzette lijk nam men toch wat mee van die vreemde, ondefinieerbare sfeer iii die lijd van jaar. vol slik en kocie- poep, brandend patattcloof op de velden en zwarte vogels, die driftig pikten in de mesthopenDie waren aangesleept door sterke mannen, die uoor dit typisch kartóci acitte slob kousen droegenWaarom die wit waren is verborgen gebleven in de school der gesChiëdenis. Intussen wal het knikkeren be treft; ik kon het niet. althans niet goed. Nauwelijks een beperkte voor raad knikkers verworven of via de (val) kuil waren ze weer snel ver dwenen, want verliezen was troef. Ik ben daar nog altijd blij om, want wie destijds zonder tot zwartgallig heid tc vervallen, honderden knik kers heeft moeten offeren op het ai- laar van het kollektief. voelt zich aardig getraind voor het harde leven. Eens echter werd het te gortig en toen kwam er een kijkdoos, een wal gelijk laf subsituut. In dc doos cën gaatje waardoor de tijdgenoten een blik mochten iverpcn a raison van één knikker. In dc doos bloedeloze plaatjes cn poppetjes, slingertjes en proppen watten, die sneeuw moesten verbeelden. Maar iconderlijk genoeg, wat de kuil niet opleverde produ ceerde dc doos. Veel knikkers, zeg maar ontzettend veel knikkers, want zelfs dc grootste hajnstcraar be zweek moeiteloos voor deze gluur- doos. Zo werd de doos voorloper van onze verfoeilijke ikonsmuptiemaat- schappij, want een zo groot commer cieel sukses kon niet verborgen blij ven. De kijkdozen rezen - om hel versleten beeld dan nog maar eens te gebruiken - als paddestoelen uil dc slik cn de spoeling werd dunner en dunner, zodat men toch iveer te rug kwam bij dc kuil. Bij dc knik- kerkuil cn rond de doos echter bloei de een zo intens geluk op, dat hel éénmalig mag heten, want - niet waar? - „hoe zalig is de tijd, wan neer dc jonffenskiel nog om dc ran ke schond'ren glijdt", Het is het grote en durende gelijk van dc dichter! KCMfKKFt LANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 2