Rom zaterdag as. op onze grote Eurocasionshow MHMD Zoekt u een gebruikte auto met de zekerheid van een nieuwe? AUTO LOUIS GOEDBLOED' Pall Mall Golden Mild CITROËN* Korte Nobelstraat 39, Zierikzee Ook voor onderhoud kunlu bij alle Eurocasion/Citroën agenten terecht. De Eurocasion garantie. De auto's die u zaterdag kunt zien zijn niet zomaar occasions. Wij hebben ze speciaal vooru geselekteerd en goedgekeurd voor de uitgebreide Eurocasion garantie. Deze garantie betekent extra zekerheid, extra vertrouwen. U kunt ermee terecht bij alle Eurocasion/Citroën agenten, zelfs in het buitenland. Eerste klas service. Ook na het verstrijken van de garantietermijn kunt u erop vertrouwen dat wij als uw Eurocasion/Citroën agent altijd voor u klaar staan. Want wij doen niets liever dan onze klanten tevre den houden. Let op het Eurocasion embleem. Als u helemaal op zeker wilt rijden, als u met het kopen van een gebruikte auto geen enkel risico wilt nemen, let dan op het oranje- blauwe Eurocasion embleem. U vindt het bij zo'n 180 Citroën agenten in heel Nederland. Ze heten u deze zaterdag van harte welkom op de grote Eurocasion show. En voor de kinderen liggen er leuke stickers klaar! Bij ons kunt u zich rustig oriënteren op het gebied van goede gebruikte auto's. Wij hebben ze van allerlei merken en in vele prijsklassen. Elke auto is helemaal nagekeken en extra netjes opgepoetst Bovendien krijgt u de zeker heid van de unieke Eurocasion garantie, waarover wij u graag uitvoerig informeren. Het is dus echt de moeite waard om zaterdag a.s. even bij ons langs te komen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 12