xztz VOOR HET EERST SINDS LANG WEER GESLAAGDEN BIJENHOUDERSEXAMEN Aanslag op Amerikaanse kerncentrale Sojoez terug op aarde BLIJFT GROOT Prijsverhoging verblijfsrekreatiebedrijven per 1 januari aanstaande Distrikt Schouwen-Duiveland van de K.N.B.B. vergaderde te Oosterland BELANGSTELLING VOOR HET LESZWEMMEN U itstekende resultaten Zo feestelijk bij Holtymode Patiënt moet meer bij behandeling- betrokken worden Uitreiking diploma's in „Onderdak" 4 ZIERIKZEE - „Wal hier allemaal gespuid werd, dal hel» ik nog nooit zo meegemaakt. Hel samenspel tussen leraar en luirsisten moet wel erg goed geweest zijn om lot deze resultaten te komen". Aldus de heer J. de Baar, die za terdagmorgen in hotel Van Oppen in Zierikzee als gecommiteerde optrad namens de inspecteur voor het Landbouwonderwijs tijdens de exa mens die werden afgenomen van de genen, die dit- en afgelopen jaar de beginnerscursus voor bijenhouderij hebben gevolgd. Die cursus werd gegeven door de heer L. van Geffen, -voorzitter van de afdeling Schouwen Duiveland van de Nederlandse vereniging tot bevordering van de bijenteelt. De heer Van Geffen gaf tevens een kur- sus voor gevorderden, die al eerder schiftelijk examen deden. Samen met de heer Van Geffen examineer den de gevorderden de beginnelin gen. Geslaagden Na afloop van de examens, waar voor iedereen slaagde, werd de bij eenkomst feestelijk voortgezet. De diploma's en getuigschriften werden uitgereikt door de heer De Baar. Voor de gevorderde cursus slaag den: L. Kloet, Burgh; M. C. Houte kamer, Bruinisse; Th. de Kuiper, Haamstede; M. Verhulst, Zierikzee; G. de Vet, Bruinisse; M. C. v. d. Schelde. Zierikzee; C. L. v. d. Wek ken, Kerkwerve; efi A. van Drie, Schuddebeurs. De heer J. C. Meer man, Oosterland zal wegens ziekte later nog examen doen. Voor de beginnerscursus konden getuigschriften worden uitgereikt aan: E. v. d. Wekken, Haamstede; L. v. Nimwegen, Sommelsdijk; A. Da lebout, Noordgouwe; M. v. Geffen, Zierikzee; Arve Hoogzand, Som melsdijk, die met zijn dertien jaar de jongste deelnemer was; A. L. Keijzer, Stellendam; D. Hoogzand, Sommelsdijk, D. Rijpkema, Burgh; W. Veldhuis, Sommelsdijk; E. P. No- let-v.d. Linden, Goedereede; N. No- let, Goedereede; J. C. Dikhooff, Noordgouwe; G. J. Burh, Dreischor; M. v. Nimwegen, Sommelsdijk; A. Meijer, Haamstede; J. Matthews, Noordgouwe; G. Hidkes, Haamstede, A. v. d. Hoeff, Haamstede en A. Fluijt te Zierikzee. Beste Zij werden allereerst gefeliciteerd door de heer C. O. J. Hendrikse, vi- ce-voorzitter van de afdeling Schou- wen-Duiveland vanaf de oprichting vijf en vijftig jaar geleden. In die tijd, zo wist hij zich te herinneren, heeft de vereniging een aantal voor zitters gehad, „Maar" vervolgde hij, „deze laatste voorzitter is een van de beste, hij geeft ook nog een kur- us!" Hij zei tot zijn genoegen te heb ben gekonstateerd dat er heel wat deelnemers aan de kursussen waren, van Schouwen-Duiveland maar ook van daarbuiten. In gedachten ging hij een periode terug naar de tijd waarin er in Haamstede en Renesse nog heel wat imkers waren dankzij de vele boom gaarden. Daarna kwam de kunst matige bespuiting, waar echter de laatste jaren een vermindering in komt. „Gelukkig zegt Wageningen: bestuiven met bijen kunnen we niet missen", aldus de heer Hendrikse, die het verder een mooi gezicht Voor 45 jaar ADVERTENTIE. Ford 4 cyl. van af 1920—, 8 cyl. V. vorm van af f 2220,—. BROUWERSHAVEN. Vrijdagmid dag jl. heeft zich alhier een onge val voorgedaan, dat goed afliep. Het ongeval had plaats bij de tram ivaar een met uien beladen boerenwagen van de landbouwer v. d. W. het ach ter wiel brak waardoor het geheele lading over de weg werd verspreid. De betuurde bekwam geen letsel. ZIERIKZEE. Op uitnoodiging van VVV had. in een der zalen van so ciëteit Concordia maandagavond, een bijeenkomst plaats, waar voor namelijk winkeliers aanwezig wa ren om te luisteren naar de causerie over decoratieve etalageverlichting. ELLEMEET. Door D. en W. dezer gemeente is toestemming verleend tot het houden van een verloting waarvan de opbrengst bestemd zal zijn voor een Sinterklaasfeest met de kinderen der O.L. school. ADVERTENTIE. Vet spek 22 cent per pond. BROUWERSHAVEN. De motor- visschersboot „Pionier" die Vrijdag middag met halftij de haven binnen wilde komen, sloeg bij de ingang zijn schroef st.uk op een oude houten paal, die daar ter plaatse aan den grond zat. ZIERIKZEE. Gedurende de win kelweek 1932 zal een etalagewed strijd plaats vinden tusschen de winkeliers die een of meer hunner etalage-ruimten gebezigd hebben om hierin het Nederlandsche fabrikaat ten toon te stellen. BRUINISSE. Het mosselknippen is hier niet van langen duur geweest daar het verleden week is stopgezet. Aangezien het voor vele gezinnen een iweUcome byuerdienste bezorgde is het te Iwpen, dat het werk weer spoedig zal worden hervat. ADVERTENTIE. Olienoten 12 cent per pond. vond dat jonge mensen, maar ook mensen met grijze haren deze cur-, sus hebben gevolgd. Voor de oorlog gaf de vereniging verschillende cursussen. Na de oor log is er maar één bekend en deze twee werden sinds lange tyd weer gegeven. Hoogste plan De heer De Baar, voor het eerst op Schouwen-Duiveland bij een dergelijke gebeurtenis prees de re sultaten van de leerlingen, die naar zijn inzicht op het hoogste plan staan. „De kennis van deze groep is te danken aan twee factoren: de in zet van de cursisten en de inzet van de lesgever en van beide zijden is daar hard aan gewerkt", betoogde hij. Zowel leraar als cursisten wens te hij dan ook van harte proficiat met behaalde succes. Oudste De heer Van Geffen op zjjn beurt ging in gedachten nog even de re sultaten na. Leuk is daarbij te ver melden dat het raadslid M. C. Hou tekamer uit Bruinisse eigenlek voor een „cum laude" in aanmerking kwam. Na de uitreiking dankten na mens de groep beginners de heren Ilidkes en Van Nimwegen hun le raar en boden hem een boekenbon aan voor de manier waarop hÜ les heeft gegeven. Namens de gevorder den sprak de oudste cursist, de heer Kloet. Hij dankte de verenigingsvoorzit ter en leraar en prees zijn manier van lesgeven. „Het valt vooral niet mee de ouden les te geven vond hij, „maar we hebben veel geleerd over het wonderbaarlijke leven van de bijen. Hartelijk dank voor de dingen die u ons hebt laten zien". De cursisten raadde hij aan in de praktijk veel samen te werken. Hij wenste hen het doorzettingsvermo gen toe en de wil om vol te houden. „Ook al is het wel een stekelig werk". „Laten we op Schouwen- Duiveland laten merken dat er een vereniging van bijenhouders is. Wanneer ze om bijen vragen, moe ten ze er ook zijn", besloot hij, waarna hij de heer Van Geffen een DEN HAAG, 10-10. Met de orga nisatie van de Rekreatie-onderne- mers in Nederland is overeenstem ming bereikt over een toelaatbare prijsverhoging met ingang van 1 januari a.s. voor verblyfsrekrcatie- bedryven (kampeerbedrijven, bun- galowbedryven e.d.) met maximaal 5 procent, aldus het ministerie van economische zaken. De tariefsverhoging met maxi maal 5 procent komt overeen met de kostenstijgingen die in 1978 in deze sector te verwachten zijn en die volgens de geldende algemene prijs- calculatienormen voor doorbereke ning in aanmerking komen. RAINIER (Oregon), 10-10. Op een gebouw van het kcmcentralckomplex by Rainier, in de Amerikaanse staat Oregon, is maandag een bomaanslag gepleegd, die slechts materiële schade aanrichtte. Volgens een woordvoerder van de F.B.I. is de verantwoordelijkheid voor de aanslag opgeëist door het „Bevrijdingsfront voor de nieuwe wereld" dat eerdèr verschillende soortgelijke akties uitvoerde in het gebied rond San Francisco. Omdat het getroffen gebouw op enige afstand staat van de vitale de len van de centrale, is er geen ge vaar voor mogelijk slralingslekken, aldus de zegsman. Flitsen uit het buitenland LISSABON. De Portugese minister van buitenlandse zaken, José Mcdei- ros Ferreira, heeft maandag ontslag genomen, zo heeft een woordvoerder van dc minister bekendgemaakt. Pre mier Mario Saores heeft het ontslag aanvaard pn zal tijdelijk dc funktie waarnemen, aldus de zegsman. ALESSANDRIA. Btf dc overstro mingen in noord-Italic als gevolg van zware regenval, z(jn zeker vUfticn mensen om het leven gekomen en is een schade aangericht van naar schatting 150 miljoen dollar. enveloppe met inhoud aanbood. De heer De Kuijper overhandigde na mens de gevorderden nog een fles wijn. Tweede kiirsiis „Toen ik drie jaar geleden begon met de cursus bijenleraar deed ik dat uit interesse en niet met de be doeling om een cursus te gaan ge ven", aldus de heer Van Geffen. „Het bestuur heeft me er echter van weten te overtuigen dat het een noodzaak en een plicht was waar ik niet onderuit kon komen. Nadat ik begon heb ik zoveel enthousiasme en belangstelling ervaren dat ik hot al tijd met genoegen deed". Hij dankte voor de inzet van de cursisten en de cadeaus. Dat er waarschynlyk voor de be ginners van nu wel weer een gévor- derden cursus zal komen bleek ook tijdens deze bijeenkomst. Ook de heer Van Geffen sprak het vermoe den uit, dat hij te zijner tijd daar wel weer voor zal worden overge haald door zijn medebestuursleden. Namens dat bestuur dankte secre taris J. Fluijt de heer Van Geffen. Hij wees op het belang van een der gelijke cursus voor de vereniging, die op die manier leden houdt. Voor de leden is het belangrijk de kennis te hebben om bijen te kunnen hou den. Ook hij feliciteerde de cursis ten en sprak de hoop uit dat het ge leerde in praktijk gebracht zal wor den, omdat het anders snel verge ten wordt. Minder dracht planten „Het aantal drachtplanten ver mindert", zo constateerde de heer Fluijt met spijt. „We moeten probe ren dat aantal te vergroten en daar in samenwerken met alle personen en instanties die daar iets aan kun nen doen. Wanneer u bijen houdt helpt u dc bevolking aan goede vruchten".. Ook op het belang van bestuiving voor de hele kringloop in de natuur onderstreepte de heer Fluijt, waar na hij de cursisten succes bij het imkeren en veel te slingeren honing toewenste. Gastheer de heer Hen drikse spoorde tenslotte in zijn af scheidswoord iedereen aan vrienden en kennissen op te wekken bijen te houden. Ook hij sprak de hoop uit, dat binnenkort opnieuw een cursus bijenhouderij in Zierikzee begonnen zal kunnen worden. Deze regeling heeft geen betrek king op hotels, pensions en dergelij ke en evenmin op het verstrekken door verblijfsrekreatiebedrijven van eet- en drinkwaren voor gebruik ter plaatse. MOSKOU, 11-10. Het Russische ruimtevaartuig Sojoez-25 heeft he den-dinsdagmorgen een veilige lan ding op aarde gemaakt met behulp van parachutes. Dc landing vond plaats in Kazachstan. Volgens radio- Moskou maken de twee inzittenden van het toestel, Vladimir Kovalenok en Valery Rjocmin, het goed. De Sojocz-capsule was zondag ge lanceerd met de bedoeling zich in dc ruimte vast te koppelen aan een ruimtelaboratorium. Doordat zicli echter een aantal technische moei lijkheden voordeden, werd de opera tie kort voor de koppeling afgelast en keerde het vaartuig terug naar de aarde. Oude krant in Hong Kong gevonden HONG KONG. Uit een bus die 80 jaar geleden was gemetseld in een gedenksteen in Hong Kong, zijn en kele dagbladn en vijf zilveren mun ten tevoorschijn gekomen, zo hebben funktionarissen van het oudheid kundig museum van de kolonie be,- kendgemaakt. Op de voorpagina van één van de zes dagbladen i>rijkten de koersen van twaalf soorten opium. In de tijcl dat het blad gedrukt werd gebruik te Engeland Hong Kong als door voerhaven voor grote hoeveelheden opium, bestemd, voor China. Ook bevatte een van dc kranten een ver haal over een Riksjaloper die vijf Hong Kong dollars boete kreeg om dat. hij weigerde iemand mee te ne men. De loper had voor dc recht bank tevergeefs aangevoerd dat de passagier in spe veel te zwaar was, de man woog meer dan 90 kilo. Advertentie 't Wordt weer tijd voor een avondje uit. Voor het theater, concert of een feestje. Fijn om stijlvol gekleed te gaan. Elegant en apart. En waar vindt u zoveel keuze en variatie? Waar zoveel verfijnde mode, punktueel afge werkt? Chique avondjaponnen en feestelijke jurkjes? Kom eens gauw bij ons kijken. En op uw gemak iets feestelijks uitzoeken. We nemen graag alle tijd om u voortreffelijk te laten slagen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De woning van de Amerikaanse consul aan de Straat weg in Rotterdam is beschoten. Er zijn tien kogels op de voorruit van het huis afgevuurd. Een van de ko gels heeft het huis door de zijruit weer verlaten. ROTTERDAM. Het vertrek van de Holland Amerika Lijn (H.A.L.) uit Nederland (juridisch naar de Nederlandse Antillen, fiscaal naar Bermuda en feitelijk naar de V.S.) is bij de federatie van werknemers organisatie in de zeevaart (F.W.Z.) slecht gevallen. OOSTERLAND, 10-10. In het af gelopen weekend hield het distrikt Schouwen-Duiveland van de Kon. Ned. Biljartbond in de zaak van de heer A. Dorst te Oosterland de jaar vergadering. De voorzitter van het distrikt de heer A. J. Vasseur liet in zijn ope ningswoord nog even in korte trek ken het afgelopen seizoen de x-evue passeren. Hij stelde daarbij vast dat het een druk seizoen was geweest, met een uitstekend verloop. De vereniging Bommenede te Zon- nemaire feliciteerde hij met het fraaie resultaat dat zij met hun vier tal op de kampioenschappen van Ne derland, een tweede plaats, hebben weten te behalen. Een woord van welkom riep hij toe aan de tot het distrikt toegetreden vereniging „Country" uit Renesse. Het financiële verslag van de pen ningmeester de heer J. J. Smits werd nadat namens de financiële kommis sie de heer M. de Rijke had geadvi seerd tot goedkeuring over te gaan, zonder op- of aanmerkingen vastge steld. De begroting over het seizoen 1977-1978, welke een post aan inkom sten en uitgaven gaf te zien van f 3131,94, werd onveranderd goedge keurd. De periodiek aftredende bestuurs leden de heren J. A. Vasseur, J. den Haan, J. J. Smis, J. C. Goudswaard, M. C. Lems, P. Bodbijl en W. J. Han- se werden alle herbenoemd. Die grote belangstelling maakt hel nodig dat op 15 oktober a.s. opnieuw een aantal kandidaten examen moet zwemmen. Alle kandidaten zijn geslaagd. Al len die nu „afgezwommen" hebben en ook de geslaagden van het exa men op 15 oktober zullen kunnen deelnemen aan de zwemvierdaagse die van 17 tot en met 20 oktober a.s. gehouden zal worden in „Onder dak". Voorzitter de heer Den Boer attendeerde er nog op dat de deel nemerskaarten voor de zwemvier daagse reeds dagelijks aan de kassa van het zwembad verkrijkbaar zijn. Na dank te hebben gebracht aan de examencommissie en aan dc mo dewerkers van het zwembad die de kandidaten de zwemkunst hebben bijgebracht, reikte de voorzitter de diploma's uit aan de geslaagde kan didaten. DEN HAAG. Het dagelijks bestuur van de Partij van de Arbeid is onge rust over de C.D.A. C.S.U.-opvaltin- gen met betrekking tot de inperking van verschillende democratische vrijheden in Duitsland. Volgens het bestuur van de P.v.d.A. gaat de Duitse groepering „een weg op, die zéér verontrustend is en een bedrei ging vormt voor een democrat iseh en tolerant politiek klimaat in de Bondsrepubliek". LEEUWARDEN. Het zou onjuist zyn als de artsen in een krampach tige poging om vanuit een geïsoleerde positie de status quo te handhaven, zouden toegeven aan de verleiding om heftig-emotioneel te reageren op de kritiek die van steeds meer kan ten op hen afkomt. De vooriztler van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij lot Be vordering der Geneeskunst, dr. H. W. A. Sanders, betoogde dit te Leeuwarden op het jaarlijkse K.N. M.G.-congres. Hij meent dat de art sen steeds opnieuw moeten nagaan of ze in hun beroepsuitoefening en praktijkvoering voldoende rekening houden met de verwachtingen van de samenleving. Ze moeten ook be reid zijn hun funlctioneren ter dis- kussie te stellen. Dr. Sanders bepleitte het meer ak- tief betrekken van de patiënt bij de zorg voor zijn gezondheid. Steeds meer blijkt dat het inzicht dat de patiënt krijgt en de verantwoorde lijkheid die hem wordt toebedeeld, van grote invloed zijn op het opvol gen van medisch eadviezen en op het succes van bepaalde behandelin gen. Rooster van aftreden Besloten werd een nieuw rooster van aftreden te gaan opstellen daar de huidige gang van zaken (veel te veel bestuursleden treden tegelijk af) niet klopt. De funktie van wedstrijdleider is nu in twee funkties verdeeld. De heer M. Lems is nu wedstrijdleider voor de persoonlijke kampioenschap pen en de heer J. C. Goudswaard voor de viertallenkompetitie. De vereniging K.V.L. te Noordgouwe werd voor het seizoen 1977-1978 be last met het nazien van de financiën. Tot lid van de strafkommissie werd benoemd de heer J. van Almkerk te Zonnemaire. Uitvoerig werd hierna van gedach ten gewisseld over het rooster van aftreden van de leden van de straf kommissie en financiële kommissie. Wedstrijdprogramma Ruime aandacht werd ook geschon ken aan het wedstrijdprogramma van het seizoen 1977-1978 waarin nog enkele kleine wijzigingen werden aangebracht. Op een nog nader te bepalen datum zal aan het einde van het seizoen de distriksdag worden georganiseerd door de biljartvereni ging Bommenede te Zonnemaire. Met allen veel sukses te wensen in het nieuwe seizoen sloot de heer Vasseur de vergadering. De geslaagden Voor het A-diploma zijn geslaagd de meisjes: Annette Barends, Erica Bcrrevoots, Karin van Beveren, Hannie Bezuijen, Kora den Bor, Jeanette van Dammc, Tlonka Dorre- man, Elvira Germing, Anita Goud zwaard, Marika Hanse. Joke Hillc- man, Aslrid Kelderman, Hennie Kloet, Anita Kristalijn, Liscttc Kris- telijn, Caroline van Loon, Jorina Meier, Judith Meijer. Sandra Olij- hoelc, Liesbeth Quant. Mar jon Rcy- don, Bapkc van dor Steen. Bianca Tol, Liesbeth Versteeg, Carola van Wagtcndonk. Miranda van Wagtcn- donk, Anjo van der Wekken, Gon- nie Wesdorp, Karoln Zijta, Merel Zoomers, en de jongens: Jan Berrevoets, Herman Bin, Eg- bert Bolier" Wim Bout, Piet Bij de Vaate, René Dekker, Karei Dreijer, HOCKEY Pelikaan V-IIKD II 2-3 Voor de derde achtereenvolgende keer is het tweede herenteam van HSD ongeslagen gebleven. In Roo sendaal begonnen de HSD-ers direkt na aanvang van de wedstrijd aan een groot offensief dat al spoedig resul teerde in een doelpunt van Cobien Kuijper (0-1). Hiei-na heeft HSD de nodige kansen gehad om de vooi"- sprong verder uit te bouwen, wat vlak voor hel verstrijken van de eer ste helft lukte, toen John van Krim pen een goed opgezette aanval kon afronden (0-2). Het laatste woord in deze helft was toch aan de gastheren (1-2), hoewel volgens velen de bal over het doel ging i.p.v. door het net zoals de scheidsrechters beweerden. Na de rust eenzelfde spelbeeld. HSD probeerde de voorsprong verder uil te bouwen om hiermede het doel saldo wat op te vijzelen, terwijl Peli kaan weinig kon terugdoen. Het was dan ook vei-diend dat John van Krimpen 3-1 liet aantekenen. Hierna is de HSD-vooi'hoede niet verder ge komen dan een afgekeurd doelpunt van Bonne Brouwer door een bui tenspel lopende medevooi-waarts. In de laatste vijf minuten wist Peli kaan zelfs de stand terug te brengen tot 3-2, doordat een misverstand in de HSD-achtei*hoede resulteerde in een strafbal, welke feilloos werd be nul. In de laatste minuut heeft Ralph Lorjé de kans gehad om het Schou- wen-Duivelandse elftal met een gro- lei-e overwinning naar huis te laten gaan, maar zijn hard ingepushte sti*afbal belandde net aan de ver- keei-de kant van de paal. Al met al een dik verdiende overwinning. Uitslagen wedstryden Uitslagen zaterdag 8 en zondag 9 oktober: Jongens: HSD BI-Prinsen- beek BI 1-13; Tempo BII-Rapide BI 0-2; Vlissingen BII-Etten Leur BII 1-0. Heren I: HSD was vrij; Baren- di'echt-Goes 1-2; Hoekse Waard-Vlis singen 0-2; Rapide-Spijkenisse 12-1. Heren II: Pelikaan 5 - HSD II 2-3; Rapide III-Breda XII 1-5; Zwart Wit VII- Olympia IV 0-2. P.V. „De Bruse Trekker" Hieronder volgt het tweede deel uitslagen van de kampioenschappen van P.V. „De Bruse Trekker". Navlucht hok: 1. J. van Popering Lzn. 127 p.; 2. J. J, M. Steketee 117; 3. Fh. Steketee 98. Generaal hok: 1. Duivendijk- Schults 2.327 p.; 2. J. J. M. Steketee 1.813; 3. Stekelee-van Diiel 1.679: 4. J. van Popering Lzn. 1.370; 5. L. Yze- lenberg 1.212; 6. Ph. Steketee 1.139; 7. M. C. de Koster 1.103; 8. Gebr. de Jonge 1.050; 9. J. Griep 667; 10. J. M. Jumelet 664; 11. W. van Koot en 368; 12. L. C. Hage 351; 13. J. v. d. Welle 308; 14. J. van Popering Jzn. 256; W. Wiltenbui'g 256. Navlucht duif: 1. J. van Popering Lzn 1962763. 66 p.; 2. Steketee-van Driel 2552223. 50: 3. J. van Popering Jzn 1245731, 48. Genei-aal duif: 1. Steketee-van Driel 1872026, 340 p.; 2. Duivendijk- Schults 1024254. 261; Duivendijk- Schults 1963046, 216. Vei-enigingspi-ijzen St. Di'zier: 1. Duivendijk-Schults; 2. Steketee-van Driel; 3. J. van Popei'ing Lzn.; 4. J. J. M. Steketee; 5. Gebi\ de Jonge. Wisselbeker Moulins (28 mei): J. J. M. Steketee. Gevangene ontsnapt te paard BJBERIST, Zwitserland. 11-10. De Zwitserse politie heeft maandag bekendgemaakt, dat een gevangene in Biberisl ontsnapt is. Hij zag een paard in een aangrenzende wei, sprong erop en gaf dc achtervolgen de cipiers het nakijken. Van de man, noch het paard, waarvan de ivaarde op ruim 10.000 gulden wordt geschat, is tot dusver een spoor gevonden. Peter van Du ij vend ij ke, Arjo Geel hoed. George de Graag, Johnny Gratiss, Louis Grauss, Tom Hanse. Eric Hartman, Johan Hei kamp, Ed de Jonge, Jos de Keizer, Peter de Keizer, Erwin Koster, Leen Koster, Peter Kuijpers, Stefan Legemaate, Raymond van Mourik, René Rent meester, Eric van de Sande, Michel Schaalje, Johnny van de Schelde. Edwin Schepers. John Smits, Han van de Velde. Hans-Han Verton. Jos de Vrieze, Steef van de Wekken, de heer Groenleer. Voor het B-diploma zijn geslaagd de meisjes: Sacha van As, Jacque- licnBeijn, Corine Bolijn, Jacqueline Boot, Ellen van Dijke, Lianne de Graaf, Jeannet I-iagesteijn, Marion dc Jonge, Kariene Jonker, Rian Jon ker, Claudia Jumelet, Annemieke Kruis, Jaclecn van Mourik, Petra Noordijke, José Oord, Maric Rieze- bos, Janine Stoutjesdijk, Evelien Sturm, Anita van lJsseldijk, Joke Verwest, Roxanne Voermans, Janet Visscher, Jcannettc van de Welle, en dc jongens: Cor BeiTevocts, Tony Donker, Ri chard Gcleijnse. Robert-Jan van dc Hoorn, Leon Kloet, Daniel Pcter Loschacoff, Andi'é dc Munnik, Peter Nuijcns, Wijnand Pii'éc, Pieter de Ruijtcr, Kees Schiettekatte, Ton Teuthof, Johan Theuns, Coen Uil. Dick Quartel, Roger van de Veeken. Jan van de Volde. Peter Wijsman. BILJARTEN ZIERnvZEE, 10-10. De belangstelling voor liet les- zweniinen blijft groot. Dit konstateerde de heer W. den Boer, voorzitter van de Stichting Sportcentrum Schou wen-Duiveland, in een toespraakje hij de uitreiking van 64 A-diploma's en 41 B-diploma's in sporthal- zwembed „Onderdak".

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 4