Noordgouwe gaat het weer proberen met een eigen toneelvereniging Nog meer werklozen worden in Europa verwacht Probleem op-klassifikatie van gemeente Zierikzee Aktiviteiten van afdeling Noordgouwe e.o. Plattelandsvrouwenbond Cruyff bedreigd Na zoveel jaar Holtymode 'Ilolty* iijpde Man (na ruzie?) overleden Reuze-opdracht voor Martin Air Aardappeloogst ruim twintig procent groter dan in 1976 INGEZONDEN STUKKEN NOORDGOUWE, 19-9. Er zijn tijden geweest, althans volgens hen die "t weten kunnen, dat Noordgouwe zo'n vier toneelverenigingen telde. Een jaar of vijf-zes ge leden ging de laatste: „Het Gonwse Masker" ter ziele. Ted Stigter, veelzijdig kreatief, vond dat jammer. Zy maakte, toen zy zich met echtgenoot Leo in Noordgouwe vestigde, juist de laatste voorstelling van die laatste toneelclub mee. Toen zij het jaar daarop te kennen gaf deel te willen uitmaken van de „Gouwse Masker" bestond het niet meer De eerste jaren van haar aanwe zigheid in Noordgouwe had Ted Stigter het erg druk met lesgeven, vooral in de avonduren. Maar nu zij haar werkzaamheden als „vakonder wijzeres in nuttige handwerken" grotendeels overdag heeft kunnen verschuiven (zij begint per 1 okto ber onder andere op scholen in Noordgouwe en Zonnemaire), is zij ijlings begonnen wederom een plaat selijke toneelvereniging op te zetten. Een vereniging, die zich uitsluiend op Noordgouwe richt en die - naai zij hoopt - vele Noordgouwenaren zal inspireren tot deze vorm van vrijetijdsbesteding. „Straattoneel" Haar ideeën zijn origineel. Haar gedachten gingen namelijk uit naar een soort „straattoneel", dat zich zou afspelen in de Ring van Noordgou we, een voorstelling die een leven dig accent zou geven aan het stra lend verlichte kerkje. Dit streven zal echter wei tot vol gend jaar moeten wachten, omdat wegens ziekte van een der speelsters de geplande datum moest worden opgeschoven. De avonden zullen eind september niet meer zo 's zomers zijn.... Advertentie Toch uitvoering Het plan is nu tegen het eind van deze maand tóch een uitvoering te geven, maar dan niet in de buiten lucht. Waar precies is nog niet be kend, maar een school, of een lege schuur, zou uitstekend voor het doel kunnen dienen. Ted Stigter hoopt, dat de Noordgouwenaren ook daar hun belangstelling zullen tonen. Het ligt in de bedoeling wat vroeg in de avond te beginnen om zoveel mogelyk dorpsbewoners te kunnen bereiken. Want die horen er onom stotelijk bij, getuige het „Dorpslied", dat als „muzikale Sterreklame" vele harten zal beroeren De tekst is van Ted, de muziek van haar broer Tom Meyer, student aan het Rotterdams conservatorium en leider van een cabaretgroepje al daar. Broer Tom heeft trouwens ook al zijn medewerking toegezegd om met zijn groepje het resterende deel van de avond te vullen. Want de nieuwe vereniging, die in juni de repetities begon, presenteert zich om te beginnen met een kort to neelstukje van ongeveer een half Vatbaar voor groei Het gezelschap is ook nog niet zo groot, dat komt misschien nog wel. Aanmeldingen gaarne na de voor stelling! Voorlopig zullen Ted Stig ter, Mijnie Dalebout, Mineke Mur phy en Tineke Qomens de rollen op zich nemen. Ook Dien Ketting ver leent medewerking, niet zichtbaar, maar zeker zo belangrijk als souf- fleuse. Verder zijn er nog wat figu ranten plus - al weer - Tom Meyer, die bereid was een kleine bijdrage aan het spel te leveren. Ted Stigter heeft ook de gemeente Brouwershaven al benaderd, want zonder subsidie (al doe je veel zelf, auteursrechten en dergelijke kosten toch veel geld) heeft zo'n vereniging weinig bestaansrecht. Zij kreeg daar een enthouiasl ont haal. Men waardeerde haar initiatief Hopelijk doet Noordgouwe dat ook. De juiste datum en plaats worden nog nader bekend gemaakt, in de agenda en ook via biljetten in de winkels van het dorp. Naar die leuke folkloremode bijvoorbeeld. Staat zo gezellig en jong. De rokken zijn zo zwierig wijd. De bloeses zo kleurig en dikwijls leuk gebor duurd. En kijk hoe de mode ontwerpers zich door zoveel uit bundigheid hebben laten inspireren. Onze adviseuses staan klaar om u al dat mode-moois te tonen. Zoals u dat al jaren van ons kent: attent, voorkomend, serieus. Komt u gauw? Dam 19 Zierikzee BRUSSEL, 19-9. De ernst van de huidige ekonomische krisis is onvol doende onderkend. Dit jaar en ko mend jaar zal de groei slechts 3 tot 3,5 procent bedragen, tegenover 4,5 procent die vorig jaar nog bereikt werd. Vyf procent van de Europese werknemers heeft geen baan. Als er in de komende jaren geen betere ekonomische expansie bereikt wordt, dan zullen er tegen 1980 nog heel wat Europeanen meer werkloos zijn. Dat is de visie va nde diensten van de Europese Commissie, het „dage lijks bestuur" van de E.G. in Brussel. Een rapport, waarin deze opvattin gen zijn opgenomen, is maandagmid dag in Brussel door de ministers van financiën en van ekonomische zaken van de'negen E.G.-landen besproken. (Vervolg van pag. 1) schelling de toezegging dat in het pakket een heldere her-formulering van de gevoelens van de raad zal worden opgenomen en ter kennis gebracht van G.S., samen dus met de melding van de door de gemeente gevolgde weg. Dit schrijven komt dan wel automatisch in de publici teit. Uit een en ander zal duidelijk worden dat de gemeente Zierikzee ter zake niet stil zit. Als opmerkelijk feit werd nog ge meld de grote response die destijds werd verkregen op de door de ge meente gehouden enquête in Neder land. Liefst 96°/o der gevraagde ge meenten reageerde. Het (nog aange- Knutselavond verzet ZONNEMAIRE, 19-9. De knutselavond van de afdeling Noordgouwe e.o. van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen vindt op een andere da tum plaats, dan oorspronkelijk was gepland. Die bijeenkomst is op dinsdag 27 september in het verenigingsgebouw aan de I. M. v. d. Bijlstraat in Zonne- Het ligt in de bedoeling op deze avond samen wat leuke dingen te maken, waarvoor men dient mee te brengen: schaar, spelden, naalden, centimeter, plakband, pen, tube lijm, ijzergaren, dikke wol, sigarendoos, stukje stof (oud laken). Voor het overige materiaal wordt gezorgd. Men wil in verband met de inkopen weten hoeveel dames aanwezig zul len zijn, dus tevoren gaarne opgeven. Volksdansen Het bestuur van deze afdeling van de Bond van Plattelandsvrouwen maakt tevens bekend, dat dinsdag 18 oktober het volksdansen weer be gint in Het Dorpshuis te Dreischor (acht uur). Op 11 oktober is er een provinciale handwerkdag in de Prins van Oranje te Goes, van 10.00 tot 14.00 uur. Onderwerp: Zaans stik werk. De agrarische commissie organi seert op 13 oktober een studiereis naar België, vóór 1 oktober opgeven bij mevrouw Dieleman, telefoon (01154) 1243. Op 31 oktober begint de hoekhuis cursus (vijf lessen), waarvoor opga ve en inlichtingen bij mevrouw Gaanderse-Schooff, telefoon (01117) 394. Ten slotte is er op 1 november een studiemiddag in Middelburg. De laatste mededeling geldt me vrouw v. d. Hoek-Moermond, die als bestuurslid aftredend en reglemen tair niet herkiesbaar is. Namen van kandidaten kunnen schriftelijk in gediend worden bij het bestuur. Vormingswerk Een apart schrijven komt van me vrouw A. Heringa- Hocufft uit Schuddcbeurs, lid van de Kommissie Vorming van de Kring Schouwon- Duiveland der Plattelandsvrouwen. Zij wil graag de wensen van de le den weten betreffende kursussen en aktiviteit voor hot komende seizoen en vraagt de leden te reageren op suggesties, die zij reeds van ver scheidene kanten heeft ontvangen. Tevens vestigt zij de aandacht op de provinciale wedstrijd „Maak eens een wenskaart", een Kerst of feli- citatiékaart, ontworpen en gemaakt naar eigen idee. vulde) voorstel Becu, werd z.h.s. aangenomen. „Poor l ambacht" Eerder had de voorzitter medege deeld dat op 3 oktober a.s. een ver gadering zal worden belegd met de Belangengemeenschap „Poortam bacht", waarin de groenvoorzienin gen in dit stadsdeel ter sprake zul len komen. N.a.v. het jaarverslag van het E.T.I. kreeg de lieer Ver- Schelling de mededeling dat de pro blematiek Binnenstad is overgelegd aan een kommissie ad hoe. Een klacht van de heer P. de Jonge Steiltjesstraat 25, inzake overlast van een groothandel in dranken, wordt in handen van b. w. gesteld voor nader onderzoek. De heer Sprengelmeijer vond het jammer dat de zaak op deze wijze is ge-antameerd, maar vond de klacht op zich wel gegrond. Grondzaken Voor f 1150,wordt de gemeente eigenaar van een perceel 'grond van de heer D. Ooms, Breedslraat 1. De grond ligt aan de Bagijnestraat. Aan de heer M. A. v. d. Cingel te Nieu- werkerk, wordt 1375 m2 grond ver kocht op het industrieterrein tJb.v. zijn straatmakersbedrijf. Tegen een huurprijs van f 239,wordt de heer M. v. d. Schee huurder van de dienst woning bij de brandweerkazerne. De vrij lage huur wordt gekompenseerd door diensten uit te voeren door be trokkene. De huur van de ondergrond van de 4 noodlokalcn van de Chr. Mavo wordt verhoogd tot f 3000, per jaar. Idem de huur voor de on- dei'grond van enkele noodlokalcn op de hoek Calandweg-De Brauwstraat t.b.v. de Rijksscholengemeenschap. Een wijziging van de Bouwverorde ning ging onder de hamer door. Idem de voorgestelde ongegrondverkla- ring van een beroepsschrift van mevr. J. Schut-Bcckhuis voor het pand Nieuwe Haven 53, dat niet als tweede woning kan worden aange merkt. Intussen blijkt het pand per manent bewoond te zijn door haar zoon, zodat de zaak niet meer rele vant. is. Gccii liorecabes temming; Een verweerschrift zal worden op gesteld lor zake van een ingesteld beroepsschrift door mevr. S. Lab- zowski-Drukker tc Zeist, die begeert het pand Havenpark 5 een horeca - bestemming te geven. Het kollege echter wil geen verdere uitbreiding van de horeca in de binnenstad. Een wijziging van de Gcbruiksverorde- ning ontmoette geen bezwaar. BARCELONA. 19-9. De in Spanje wonende voetbalier Johan Gruyl'f heeft maandagavond een man aan zijn deur gehad die met een pistool dreigde. Mevrouw Cruyff. die open deed, riep om hulp en haar toege snelde echtgenoot en de buren wis ten de onbekende te overmeesteren en aan de politie over tc leveren. Omtrent zijn beweegredenon tasi men in hel duister. Botten uit het lob AMSTERDAM/EINDHOVEN, 17-9. Medewerkers van hel Philips' natuurkundig labora torium te Eindhoven en van de subfakulteit tandheelkunde van de Vrije Universiteit Am sterdam zijn er in geslaagd een nieuw botvervangend ma teriaal te vervaardigen, res- pektievelijk toe ie passen in dierproeven. Experimenten hebben aangetoond dat het. nieuwe materiaal, bereid uit calciumfosfaat, niet als li- chaamsvreemde stof wordt er varen. Het ivordt, evenals het soorteigen bot afgebroken en weer opgebouwd en het is even sterk als natuurlijk bot. Dit opent nieuwe mogelijkhe den voor botchirurgie. Philips Research en de V.U. hebben j) hier mededelingen over ge- l daan. f GOUDA, 19-9. In een ziekenhuis te Gouda is in de nacht van zondag op maandag de 41-jarige Th. Colla uit Boskoop overleden aan een schedel- basisfraktuur. Ruim een half uur eerder had de politie hem tijdens een patrouille gevonden in een plas bloed voor de trappen van het stadhuis in Gouda. Hij was buiten kennis. De meteen gewaarschuwde G.G.D. heeft hem daarop naar een ziekenhuis ge bracht, aldus een politiewoordvoer der. De man had alcohol gedï-onken. Het vermoeden bestaat, dat hij be trokken is geweest bij een ruzie. De recherche heeft de zaak in onder zoek. SCHIPHOL, 19-9. De charterlucht vaartmaatschappij Martinair Hol land BV heeft de grootste order uit haar bijna 2-jarig bestaan afgeslo ten. Het betreft de opdracht van de Indonesische luchtvaartmaatschap pijen Garuda Indonesian Aii'ways- marpati Nusantara Airlines en Man dala Airlines, om bijna 16.000 bede vaartgangers naar Djedda en weer terug naar Indonesië te vervoeren. Met deze order is een bedrag van ruim twintig miljoen gulden ge moeid. Flitsen uit het buitenland WASHINGTON. President Carter en de Israëlische minister van bui tenlandse zaken, Moshe Dayan, heb ben maandag in een gesprek van twee en een half uur getracht de wederzijdse meningsverschillen over een regeling voor het Midden-Oosten te overbruggen. LONDEN. Bangladesh heeft maan dag bekendgemaakt dat ruim hon derd mensen in dit land aan chole ra zijn gestorven. Op de Gilber- eilandcn in de Stille Oceaan zijn 17 mensqn over leden aan de besmette- lijke ziekte. Ook in het Midden-Oos ten houdt de cholcra-epidcmie aan. Maandag werden 54 nieuwe geval len gemeld in Syrië cn Jordanië. In totaal lijden u ogeveer 2.800 mensen aan de epidemie. BUENOS AIRES. Argentinië is be reid een larwevooi-raad aan te leg gen om zodoende bij te dragen aan het stabiliseren van de prijzen op de wereldgraunmarkt. Dat heeft de Ar gentijnse minister van landbouw. Mario Cadenas Madariaga, gezegd. LONDEN. Van juli vorig jaar tot en met juli dit jaar zijn in Engeland de prijzen 17,6 procent gestegen. De lonen stegen in die periode slechts 8,8 procent. Dat blijkt uit gegevens die de Britse regering maandag heeft gepubliceerd. NEW YORK. Delegaties van ryke en arme landen zijn er maandag in New York niet in geslaagd nieuwe richtlijnen op tc stellen voor een hervatting van de in juni in Parijs beëindigde „economische noord-zuid- dialoog". PARIJS. Jacqueline Picasso, echt genote van wijlen Pablo Picasso, heeft een eind gemaakt aan vieren eenhalf jaar juridische strijd door odertekening van een regeling met de andere erfgenamen van de nala tenschap van de kunstenaar ter waarde van 1,25 miljard frank (ruim 600 miljoen gulden). KHARTOEM. Een leider van de Eritrese opstandelingen in Ethiopië heeft maandag verklaard dat Cu baanse militaire leiders in Ethiopië zijn aangekomen om de regerings troepen te helpen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND VELDHOVEN. Twee inbrekers van 17 en 20 jaar uit Utrecht zijn in Veldhoven bij Eindhoven op heter daad betrapt bij een serie inbraken in een winkelcentrum. Het tweetal bleek dertien winkels te hebben be zocht. De buit bedroeg 13.000 gulden. SCHIPHOL. Een negen leden tel lende delegatie, bestaande uit ka merleden van de vaste kamerkom missies voor buitenlandse zaken uit de Eerste en Tweede Kamer, is op Schiphol teruggekeerd van een be zoek van één week aan Joegoslavië. De delegatie werd geleid door het Tweede-Kamerlid Dankert (P.v.d.A.). ROTTERDAM. Een Marokaans feest in De Doelen in Rotterdam is op een evchtpartij uitgelopen. De po litie heeft de zaal, waar ongeveer 500 Marokkaanse arbeiders bijeen wa ren, moeten ontruimen. Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan. Wel was er materiële schade. UTRECHT. De ziekenfondsraad zal wellicht voorstellen om het pre miepercentage van de Algemene Wet Bijzonder Ziektekosten (AWBZ) voor 1978 op 2,87 (2,8655) te brengen. Het gemiddeld percentage over dit jaar is 2.65 (2.6537). KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Kinderdijk: H. Smit, IJsselmuiden; te De Bilt: J. A. Riet berg, Ommen. Aangenomen naar Boven-Har- dinxveld: dr. I. Boot, Nijkerkerveen. Bedankt voor Daarle: H. Nap, Hoogblokland. Gereformeerde Kerken Beroepen te Enkhuizen: J. M. van de Brink, Nijmegen, die dit beroep heeft aangenomen; te Gorinchem: J. A. Bos, Berkel en Rodenrijs, die dit beroep heeft aangenomen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Musselkanaal-Val- thermond en te Lelystad: W. Tiek- stra, kand., Groningen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Door de regio Arnhem is prépara toir geëxamineerd en beroepbaar gesteld: A. *den Boer, Lekstraat 219 te Apeldoorn. Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland Beroepen te Doorn: C. Smits. Gies- sendam. Gereformeerde Gemeente Oosterland Vrijdag 23 september, 15.30 uur ds. G. Mouw te Tholen (huwelijksbeves tiging). Vrijdag 23 september, 19.30 uur ds. W. C. Lamain te Grand Rapids (V.S.). LAND- EN TUINBOUW DEN IIAAG. 19-9. De Nederlandse oogst van konsuinplieaardappclen zal in 1977 ruim twintig procent gro ter zyn dan vorig jaar, zo blijkt uit dc voorlopige oogslraming per 7 sep tember van het Centraal Bureau voor de statistiek. Niet alleen heeft de gemiddelde hectare meer aardappelen opgele verd dan in 1976 (inklusief uitval 34 ton, ofwel tien procent meer, exclu sief uitval 30,5 ton ofwel dertien pro cent meer), ook het met consumptie aardappelen betcelde oppervlak was 8.900 hectaren groter. Ilet C.B.S. verwacht een totale opbrengst van 3.354 miljoen kilo (Incl. uitval) en van 2.980 miljoen kilo exclusief uit- MARKTBERICHTEN Aardappelbcurs Rotterdam ROTTERDAM. 19-9. Prijzen excl. b.t.w., per 100 kg af bedrijf op auto. volgens kwaliteitseisen binnenland c.q. export: Klei-aardappelen binnen land: Bintje 35-55 mm los verladen f 8,50-9,00, Bintje 50 mm opw. los verladen 1 10,00-10,50, Bintje 55 mm opw. f 10,00-11,00, Eigenheimers 35 mm opw. f 15,00-17,00, zandaardap- pelen binnenland: Bintje 35 mm opw. f 8,00-9,00, klei-aardappelen export: Bintje 35-50 mm los verladen f 7,00- 7,50, Bintje 50 mm opw. los verladen f 10,00-10,50, Bintje 45 mm opw. voor Italië f 12,75-13,00, zandaardappelen export: Bintje 35 mm opw. f 8,00- 9,00, voeraardappelen f 4,00-4,75. Stemming binnenland en export flauw. Veemarkt Leiden LEIDEN, 19-9. Aanvoer totaal 2502 dieren t.w.: slachlrunderen 1291, var kens 51, schapen en lammeren 1160. Prijzen per kg: stieren le f 7,40- 7,80, 2e f 6,90-7,20; vaarzen le f 7,25- 7,90, 2e tot f 7,15; koeien le f 6,75- 7,75, 2e f 6,10-6,60, 3e tot f 6,00; worst koeien f 4,60-5,90; extra kwaliteit dik- billen f 9.00-13,00; slachtvarkens ex tra boven notering, le f 3,25-3,30, 2e 3,25-3,30, 3e f 3,20-3,25 Prijzen per stuk: schapen f 180-220, lammeren f 180-230 Overzicht: Slachlrunderen: aan voer ruim, handel redelijk, prijzen stabiel; varkens: aanvoer redelijk, handel goed, prijzen lager; schapen en lammeren: aanvoer ruim, handel matig, prijzen stabiel. Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 19-9. Op de paarden markt in Utrecht zijn maandag 480 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: luxe paarden f 2475-3550, werk paarden 1' 1350-2350, oude paarden f 1275-2275, 3-jarige paarden f 1200- 2100, 2-jarige paarden f 925-1650, hit ten f 750-1175, veulens f 400-1100, po- nies f 200-625. Oude slachtpaarden per kg gesl. gewicht f 4,25-5,00, jonge slachtpaar den per kg gesl. gewicht f 4,70-5,35. Eierveilingen Barneveld BARNEVELD, 19-9. Aangevoerd 2.319.328 stuks (volgens veilinglijst 304.740. Stemming vlot. Prijzen per 100 stuks: eieren van 51-54 gr. f 10,79, van 55-56 gr. f 12,46, van 60-61 gr. f 14,55, van 65-66 gr. f 15,18. Telefonische Hulpdienst Zeeland De Telefonische Hulpdienst Zee land gaat met ingang van 29 septem ber 1977 haar openingstijden dras tisch uitbreiden. Wij zijn met ingang van die datum dagelijks (óók de weekends) open van 's morgens 09.00 uur tot 's nachts 01.00 uur. Het groeiende aantal hulpvragen van mensen in geestelijke en sociale nood maakte dit noodzakelijk. De uitbreiding is mogelijk geworden doordat wij kunnen beschikken over 34 getrainde medewerkers. Aan een nieuwe stap. de 24-uurs bereikbaarheid wordt nu alweer ge werkt. Wij kunnen nog steeds vrij willige medewerkers gebruiken. In verband met het bovenstaande verzoek ik u de vermelding van onze Telefonische Hulpdienst Zeeland in de diverse rubrieken, agenda's en dergelijke aan te passen aan de nieu we openingstijden. GER WOLTERS koördinator T.H.D. Zeeland. Voor 50 jaar BURGH. De kermis iverd vooral Dinsdag ongewoon druk bezocht, dit mede door het zeer gunstige weer. (Wij zijn overigens op dit punt te genwoordig niet verwend.) ELKERZEE. Voor de hier te geven landbouwwintercursus hebben zich bereids 17 leerlingen aangemeld. ADVERTENTIE. Dansen: Iedere Zaterdag en Zondag danscursus. Leerlingen kunnen zich nog aanmel den. „De gekroonde Suikerbiet", Nieuwe Haven. val. Dat is respéktieveiijk 21 on 23 procent hoger dan vorig jaar. De opbrengst De opbrengst is, exclusief uitval, gelijk aan bet gemiddelde van de afgelopen vijf jaren. Het sterkst stijgt dit jaar de opbrengst van zand- cn vecnaardappelen: 51 pro cent meer per hectare dan vorig jaar( incl. uitval) cn twaalf boven hot vijfjaarlijks gemiddelde. Met uitsluiting van dc uitval zijn de ver schillen nog groter: 71 procent mot dc oogst van 1976 en 16 procent met het vijfjaarlijks gemiddelde. Met een areaaluitbreiding van 2.550 hectaren kan een totale opbrcngsl worden verwacht van 590 miljoen kilo (incl. uitval) en van 503 miljoen kilo (ex cl. uitval), dal is resp. 7.9 en 101 pro cent hoger dan in 1976. ZIERIKZEE. Zaterdagaiwnd om streeks half acht, werd de politic gewaarschuwd, dat brand was uitge broken in de sigarenfabriek Bor neoin de Verrenieuwstraat. Het duurde ongeveer 2 uren voordat de brand was uitgebluseht. Het geheele perceel brandde uil. DREISCHOR. Hoezeer het vraag stuk der electrificatie van de zgn. Noordgroep urgent blijkt uit het volgende. Een combinatie van 10- personen heeft dezer dagen besloten hun perceelen van electrische leidin gen te laten voorzien. ADVERTENTIE. Pindakaas f 1,— per flacon, Ontbijtgember f 1,per flacon, Appelstroop 36 cent per kilo b lik. ZIERIKZEE. Op de Oude Haven sinds jaren gevestigde zaak der fir ma J. L. heeft thans een belangrijke uitbreiding ondergaan, teneinde de enorme hoeveelheden goederen, wel ke deze firma uit de meeste landen van West-Europa betrekt, op te slaan. SEROOSKERKE. Ten overstaan van notaris Dalcbout te Rcnesse wreden heden door dc heer G. v. d. H., alhier publiek verkocht een woonhuis en een schuurtje en erf, in den Schelphoek voor f 1750, ZIERIKZEE. We moeten thans weer melding maken van een parti culiere electrische installatie die hier ter stede in een der flinke za ken is ingericht cn wel in de zaak van de heer R. P. H. op de Melk markt.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 4