Sjoelkampioenschappen wordt een grootse sportmanifestatie kwaliteits trainings pakken! Eerste lustrum „Onderdak" Oranjevereniging Ouwerkerk nieuw leven ingeblazen Prijs van de „Slavenkas" kwam er uit in raadszaal stadhuis STREEKNIEUWS Breekpunt kabinet nu op schrift Fa. J. W. 4 ZIERIKZEE, 6-4. „De hoop bestaat dat de Zeeuwse Sjoelkauipioeuschappeii op 16 april a.s., ter gelegen heid van de eerste lustrumviering van Sporthal „On derdak", het grootste evenement gaan vormen dat ooit in dit sportkomplex heeft plaatsgehad". aan de tehuizen in Bruinisse en Haamstede werd aangeboden spe ciale 'bussen te laten rijden. Tot nu toe kwam echter slechts één positie ve reaktie binnen van het rusthuis Borrendamme" Sjoelklub Aldus een enthousiaste heer H. Linthout, lid van de organisatiekom missie voor deze kampioenschappen. Deze hoop wordt gebasseerd op het feit dat reeds f 9.500,aan pryzen beschikbaar werd gesteld en dat deze - voor Zeeland unieke kampioen schappen - toegankelijk zijn voor iedereen. Ongeveer 65"/i» van de prijzen werd beschikbaar gesteld door Schouwen- Duivelandse ondernemers. De hoofd prijs voor de senioren bestaat uit een tafelbiljart, bij de junioren is dit een Valentino-biljart en bij de adspiranten een H-rihgspel. Verder wordt door „De Twaalf Apostelen" te Zierikzee een beker ter beschik king gesteld voor elke kampioen uit de verschillende kategorieën. Dit sjoelevenement, dat 's mor gens om tien uur aanvangt, wordt geopend door wethouder W. den Boer. Iedereen vanaf zes jaar. die in het bezit is van een wedstrijd- formulier kan meedoen. Er wordt gespeeld in drie groepen: adspiran ten (6 t/'m 11 jaar), junioren (12 t/m 15 jaar) en senioren (16'jaar en ouder). Formulieren De wedstrijd formulieren kunnen thans reeds afgehaald worden te Zierikzee bij Sportcentrum Onder dak, Verhage's Speelgoedhuis en „De Lichtboei". Verder zijn deze formulieren verkrijgbaar bij de V.V.V.-kanloren te Bruinisse en Haamstede. Op zaterdag 16 april zijn de inschrijvingskaarten nog slechts verkrijgbaar aan de zaal. Zoals gezegd kan iedereen aan dit evenement deelnemen. Op een moment dat het het beste schikt kan men in de Sporthal ver schijnen om te spelen op één van de 45 sjoelbakken, die worden opge steld. Bij elke bak staat slechts één speler en één teller, het publiek zit op de tribune. Een wedstrijd bestaat uit drie beurten ('totaal negen worpen). Van elke kategorie komen de tien hoog ste deelnemers in de finale, die 's avonds cm half acht begint. In deze finale 'heeft men tien beurten (10 x 3 worpen). Naast deze normale wedstrijden worden ock de gehele dag door zo genaamde „uurwedstrijden" gehou den. Daartoe wordt een aantal sjoel bakken apart opgesteld, waarop men tegen, betaling van een luttel bedrag, één beurt (drie worpen) mag sjoelen. Elk uur worden de drie prijswinnaars bekend gemaakt. Voor deze uur wedstrijden zijn 63 prijzen beschikbaar gesteld. Voor een soepele organisatie tij dens deze dag, zullen een kleine honderd medewerkers aanwezig zijn. De jury bestaat uit leden van de organisatiekommissie. Enigszins te leurgesteld is de heer Linthout over de reakties van de aangeschreven bejaardentehuizen. Door de Rabo bank te Zierikzee werd een speciale 65+ prijs ter beschikking gesteld: een 6-daagse Rijnreis. Alle bejaar dentehuizen in de regio werden dooi de kommissie op de hoogte gesteld van de sjoelkampioenschappen en De heer Linthout en het kommis sielid de heer F. Bergsma lopen thans met plannen rond, die verder gaan dan de sjoelkampioenschap pen op 16 april. Naar aanleiding van de reakties op deze dag zal namelijk bekeken worden of er voldoende animo bestaat om te komen tot de oprichting van een sjoelclub op Schcuwen-Duiveland. In elk geval is de belangstelling voor het sjoelen deer deze komende kampioenschap pen flink gestegen. In vele huiska mers is de sjoelbak weer verschenen en wordt enthousiast getraind. Met oog' op 30 april OUWISRKERK, 6-4. Onder leiding: van de voorzitter de heer M. K. Ro- meyn vergaderde in café-Vijverberg de Oranjevereniging „Prinses Bea trix". In zijn openingstoespraak vertelde de voorzitter, dat de Oranjever eniging de laatste jaren een kwijnend bestaan heeft geleid. Een programma is alleen mogelijk met behulp van de gehele bevolking. Het bestuur is niet voltallig en thans 'heeft ook de penningmeester de 'heer M. Hage de wens te kennen gegeven, om gezondheidsredenen te willen aftreden. Mej. K. G. Kuin verklaarde zich ter vergadering be reid, deze funktie over té nemen. Nadat de kascommissie de rekening en verantwoording had akkoord be vonden tekende de nieuw benoemde voor overdracht en werd de schei dende penningmeester décharge ver leend. De heer Romeijn dankte hem voor het zoveel jaren, vanaf om streeks 1950, in het belang van de vereniging gedane goede werk. „U hebt uw beste jaren hiervoor gege ven en een uitermate keurig beheer gevoerd, waarvoor wij hoogst dank baar moeten zijn". Vervolgens koos de vergadering- in de vakante plaats van secretaris de heer J. S. Kop- pert. Het bestuur is nu samenge steld uit de volgende personen: M. K. Romeijn, vcorz.; W. Vijverberg, vice-voorz.; J. S. Kcppert, sec.; K. G. Kuin, penn. en de kommissaris- sen A. J. Romeijn, P. C. Dalebout en W. Bolijn. Koninginnedag-programma - In bespreking" kwam daarna het programma voor Koninginnedag. Om half 2 is er een optodlit van versierde wagens, fietsen en alle andere voertuigen op één en meer Kooi op de „Eendracht" ZIERIKZEE, 5-4. Dinsdagmiddag jl. werd in de raadzaal van het stadhuis de verloting van een kooi op de topgaffelschoener de „Eendracht" gehouden. De verloting stond onder leiding van burgemeester Th. H. de Meester, bij gestaan door de regenten van de „Slavenkas", de heren R. van Ommeren en J. C. van Beveren. wielen. Ook groepen en gecostu- meerden zijn van harte welkom. Hopenlijk zullen velen hieraan deel nemen. Met medewerking van het marcherend muziekgezelschap wordt de optocht geformeerd op het par keerterrein van 'het sportveld. Voor de diverse 'kategorieën. zijn prijzen disponibel. Als jury zullen worden aangezocht de heren Heule, Stui- venberg en Mittendorf. Verder programma Om half 3 zullen balormen de lucht in gaan; dit is aangeboden dóór Au- berge „La Butte". Kinderspelen vin den dan plaats op de Ring vóór de muziektent. Na afloop traktatie en prijsuitreiking. Deelname uitsluitend voor de kinderen van de Ouwer- kerkse kleuter- en basisschool. Bij slecht weer worden er films ge draaid in het dorpshuis. Half 4 zeskamp spelen, georgani seerd door S.V.O.W.K. cp de Ring. Deelname van 12 tot 80 jaar. Diver se geldprijzen beschikbaar: De ge plande vciksdansdemonstratie dooi de bejaarden moet door onvoorziene omstandigheden vervallen. In, plaats hiervan komt misschien damesvoet bal op het sportveld. Tenslotte is er om half 9 een Fan cy-fair (rad van avontuur, ballen- gocitent, grabbelton, e.d.) en dansen in het dorpshuis, met medewerking van de kulturele vereniging en S.V.O.W.K. Tevens vindt prijsuitrei king optocht en volksspelen plaats. Op donderdag 21 dezer vergadert de Oranjevereniging weer, teneinde alle evenementen tot in de finesses uit te werken. De reis op de „Eendracht" wordt -gelijk bekend - bekostigd door de ..Slavenkas". Zeven jongelui had den zich in het totaal voor de reis cp het zeilschip aangemeld. Geluk kige werd de middelbare scholier Niels van Leeuwen. Voordat tot de verloting werd overgegaan, hield burgemeester Th. H. de Meester een korte inleiding. Hij merkte op dat de winnaar wel moet beseffen, dat hij als bemanningslid deze reis SPAAR EN BEWAAR SRVCOUPONS VOOR Zes weken lang SRV trainings- pakcaüpons bij elk eigen merk artikel van SRV. Dat spaart snel. Voor 15 coupons hebt'u récht op 1 een topkwaliteit trainingspak. Geen guldens, maar tientjes goedkoper! Vraag de SRV-man om inlichtingen. SRV V zuivelservice y mee maakt en dat het wel degelijk hard werken aan. boord is. De werk zaamheden zullen niet alleen be staan uit het bedienen van het tuig, ook zullen ex- korveediensten moeten worden vervuld. De jongelui aan boord van de „Eendracht" komen uit alle lagen van de bevolking en uit alle delen van Nederland. Het doel van de Stichting Zeilend Zee schip," zo zei de burgemeester, is dan ook het kameraadschap onder ling te bevorderen. De reis zal gaan over de Noordzee naar o.a. Zuid West-Engeland. Het schip zal op zijn reis verschillende havens aan doen. Ook in de toekomst De heer De Meester sprak de hoop uit dat, de „Slavenkas" in de toe komst zal doorgaan met het be schikbaar stellen van een kooi op het sdhip de „Eendracht". Hierna nam ipresiden.t-kcmmissar.is van de „'Slavenkas" de heer R. van Omme ren het woord. Hij' deelde, mee, dat het de derde maal is dat een kooi op de „Eendracht" ter beschikking ge steld wordt en gaf de verzekering dat het wel degelijk in de bedoeling ligt hiermede de komende jaren door te gaan. Hij zei, dat er echter één voorwaarde aan de reis ver bonden is, namelijk, dat de geluik- kig'e winnaar verslag moet maken over de veertiendaagse reis en riii verslag bij: de sekretaris-boekhGu- der van de „Slavenkas" de heer J. van Beveren dient in te leveren. ■Na deze woorden werd tot de ei genlijke trekking van de loten over gegaan. Niels van Leeuwen 'kwam als gelukkige uit de bus en kon hier na felicitaties van de burgemeester de 'heren Van Ommeren en Van Beveren en de andere, mindere ge lukkige, aanwezigen in ontvangst- nemen. SCHARENDIJKE T.V.-opnamen in Dolfinarium Gisteren (woensdag) werden .in het dolfijnenstadion Dolf-irodam te Scharendijke filmbeelden opgeno men. bestemd voor het bekende 'kin- der-televisie-programma „Ren jé rot" van Martin. Brozius. De uitzen ding zal plaats vinden in de maand mei. DUIVELAND Afscheid voorzitter R.v.T. Rabo-bank en Landbouwver. Op vrijdagavond 15 april a.s. zal tijdens een receptie in restaurant „De Blauwe Keet" te Oosterland af scheid worden genomen van de heer H. J. v. d. Zande als voorzitter van .de Raacl van Toezicht van.de Rabo bank „Oost-Duiveland", en als voor zitter van de Landbouwvereniging D.E.S. OUWERKERK inzameling „Kinderzorg" Over het eerste kwartaal 1977 is ten bate van de Vereniging „Kinder zorg" te Middelburg bijeengebracht het mooie bedrag van f 84,26 en wel door Janet van den Hamer en Katy Remeeus f 36,11, Dorien van der Wex-f en Wim Hage f 19,50, Mentine Bos f 28,65. Mevrouw A. M. Vijverberg-van Oeveren dankt namens „Kinderzorg" de kollektantjes, dat zij dit hebben mogen doen voor andere kinderen. NIEUWERKERK Koninginnefeest De Verenigingsraad heeft weer grote plannen voor het komend ko ninginnefeest. Een uitgebreid pro gramma zal binnenkort worden ge publiceerd in deze kolommen. De raad is voornemens een huis-aan- huis-kollekte te houden voor hel be strijden van de onkosten. Gelijk be kend is de Verenigingsraad een overkoepelend orgaan van de mees te vereniging ter plaatse. Elke vereniging is met een lid in de raad vertegenwoordigd. De raad rekent graag op de medewerking van het publiek, om het komend feest te doen slagen. Paasrit M.A.C. „Sparta" De M.A.C. „Sparta" organiseert op 11 april (Tweede Paasdag) een gezelligheidsrit, waarvan de start plaats vindt bij garage Visser te Nieuwerkerk. Voor iedere deelnemer is een aardige attentie beschikbaar. Gereden wordt in de klassen A en B. Voor elke klasse zijn prijzen be schikbaar. Gereformeerde Gemeente Ter voorziening in de predikants- vakature. ontstaan door het vertrek van ds. J. Karens naar Opheusden, heeft de kerkeraad van de Gerefor meerde Gemeente te Nieuwerkerk als dubbeltal gesteld: ds. R. Boo gaard te Leiden en ds. Chr. v. d. Poel te Yerseke. Op de woensdag jl. gehouden le denvergadering werd gekozen: ds. R. Boogaard, Leiden. OOSTERLAND Opbrengst kollekte De huis-aan-'huis-kollekte gehou den ten bate van de Ned. Hartstich ting door de dames: mevrouw Bal- Rotte, mevrouw Dorst-Struijk, me vrouw Gebraad-Bolle, mevrouw Van der Maas-Rotte, mevrouw Ouwens, mevrouw Schoof-Klaasse, mevrouw Stoutjesdijk-van der Maas, mevrouw De Valk-Isla, mevruw Verstraaten- de Bruine, en mevrouw Van de Zande-Dekker, en door de jongeda mes: Lenie van der Hulle en Jeanet Ista, onder leiding van mevrouw Klaassen-Meyer, bracht op cle mooie som van f 765,49. Een woord van dank is zeker op zijn plaats. Rommelmarkt voor kas van „Oosterland's Fanfare" Ter versteviging van de kas houdt de plaatselijke muziekvereniging „Oosterlands Fanfare" deze zomer een rommelmarkt, nl. op zaterdag 9 juli, op het Marktplein. Teneinde hiervoor de nodige arti kelen te bekomen wordt a.s. zater dag 9 april weer met traktor en wa gen over het dorp gereden. Het is midden in de schoonmaaktijd, zodat velen weer wel wat op te ruimen hebben dat goed dienst kan doen voor de rommelmarkt. Het zal za terdag graag in ontvangst genomen worden door de leden van de mu ziekvereniging. BRUINISSE Burgerlijke stand over maart Geboren 6. Willem Cornells, z.v. G. E. Houtekamer en van J. W. Otte; 9. Barry Gerko, z.v. D. Noleboom en M. A. Noorthoek; 13. Wendy Ma rianne, d.v. J.E. Milczarek en M. T. H. Vossen; 14. Johannes Cornélis, z.v. P. Meulpolder en S. H. M. Ars; 17. Johanna Jacoba, d.v. A. Mol en J. C. de Waal; 25. Marcia d.v. J. Duinhouwer en M. C. van den Berg; 30. Abraham Willem, z.v. J. P. van Gilst en M. H. Fortes; 31. Marcus Adriaan, z.v. F. de Leeuw van Wee- nen en M. J. Roggeband. Gehuwd 11. Jonker, Hendrik Merkus, 30 jr. (Bruinisse) en Inkelaar, Tine Hen- drika, 24 jr. (Rotterdam); 11. van Kempen, Aclrianus, 26 jr. (Oostflak- kee) en van den Berg, Johanna Eli zabeth, 23 jr. (Bruinisse). Overleden 3. van der Heijden, Gerardus Jo hannes Cornells, 26 jr. e.v. P. W. M. van der Pol (Liempde); 3. Munster, Bernardus Aloysius Clemens, 33 jr.. e.v. A. J. M. E. Schoonen (Rosma len); 3. Hautman, Alphonsus Nico- laas, 78 jr. e.v. P. C. Siepman (Rot terdam); 4. Kik, Cornel-is' (Zierikzee), 77 jr., wdn. van T. van cle Velde; 5. Verspoor, Maria Willemina, 84 jr.; 12. Kik, Joost 63 jr.; 15. de Waal. Jacob (Rotterdam), 75 jr. e.v. P. K. de Waal; 17. Haeck, Neeltje, 67 jr.: 17. Boudeling, Marinus Cornells 66 jr., wdn. van P. A. van Dijke; 30. de Koning, Cornells, 60 jr., (Zierik zee). Tennisvereniging naar Rotterdam De 'leden van de tennisvereniging „De Bru-Ten" hebben vorige week een bezoek gebracht aan het wereld- tennistournooi in Rotterdam. Onder de indruk van 'het geweldige tennis dat daar werd gezien kwamen de dames en heren laat in de avond weer thuis. Iedereen was 'het er over eens om dergelijke -wedstrijden in klu'bverband vaker te gaan bezoe ken. Afdeling Phiiatelica De postzegelvereniging Phiiateli ca afdeling Bruinisse houdt heden avond .(donderdag) vergadering/ruil- avend dn het Nederlands Hervormd verenigingsgebouw aan de Deestraat. Tijdens deze avond zullen er veel volop rui'lboekjes en een handelaar aanwezig zijn. Flitsen uit het buitenland LUXEMBURG. Het zogenoemde „prioriteitendebat" dat de ministers van buitenlandse zaken en van fi nanciën van de E.E.G. dinsdag in Luxemburg hebben gehouden, een gesprek over de voornaamste doel stellingen van de Europese gemeen schap en de financiële konsekwenties daarvan, heeft geen enkel concreet resultaat opgeleverd. DEN HAAG, 6-4. Op herhaald ver zoek vanuit de Tweede Kamer heeft minister-president Den Uyl de ka mer de letterlijke tekst gezonden van de aanvulling op de onteige ningswet, welke aanvulling leidde tot de kabinetscrisis op 22 maart jongstleden. De aanvulling, waartegen de mi nisters Van Agt (justitie) en Van der Stee (landbouw) zich verzetten, luidt als volgt: „Aan 'het ontwerp- onteigeningswet wordt toegevoegd een nieuw artikel 40a, luidende: Bij de begroting van de inkomstensoha- de wordt rekening" gehouden met de wijze waarop het 'bedrijf dat word. uitgeoefend cp het ter onteigening aan te wijzen goed, zich gedurende de laatste zeven jaren voorafgaande aan 'het tijdstip van de onteigening zou hebben ontwikkeld, indien de planologische 'beslissingen, in aan- slüiting waarop de onteigening plaats vindt, niet waren genomen. Buiten beschouwing blijft daarbij de sohade welke redelijkerwijs geheel of ten dele ten laste van de ontei gende partij 'behoort te blijven. Voorzover reeds ingevolge een wettelijke regeling een tegemoetko ming of schadevergoeding is ver leend of verzekerd, wordt met die tegemoetkoming of schadevergoe ding rekening gehouden". WASHINGTON. De Verenigde Staten hebben dinsdag bij de Sowjet Unie geprotesteerd tegen drie „ern stige schendingen" van de 200 mijls visserij zóne en „onmiddellijke maat regelen" gevraagd om daar een einde aan te maken. CHARTOEM. De Soedanese radio „Omdoerman" meldt, dat volgens het dagblad „Elayyam" de stad Tes- senei in Eritrea, 30 km van de Soe- danese grens, is ingenomen door troepen van het bevrijdingsleger van Eritrea. NABLOES. Honderden Arabische jongeren hebben woensdag in Na bloes Israëlische militairen en Ara bische winkels met stenen bekogeld uit protest tegen de vestiging van Joodse nederzettingen in het door Israël bezette deel van Jordanië. BUENOS AIRES. De 45-jarige Argentijnse journalist Victor Ferrei- ros, die sinds drie dagen werd ver mist, blijkt te zijn vermoord. Woens dag vond men Ferreiros' lijk, ge boeid en getroffen door diverse ko gels, in een buitenwijk van Buenos Aires. TEL AVIV. Waarnemers in Tel Aviv houden rekening .met een be perkte krisis 'in de Nederlands- Israëlische betrekkingen doordat de KLM blijft aandringen op een vijf de wekelijkse vlucht tussen de lucht havens Ben Goerion en Schiphol. NEW DELHI. Bij een ongeluk met een vliegtuig van het type „Dakota" zijn 10 Indiase geleerden omgeko men. Het ongeluk gebeurde in de zuidelijke deelstaat Andhra Pra- desch. OTTAWA. De Canadese premier Pierre Trudeau heeft dinsdag ver klaard tijdens de paasdagen zonder zijn vrouw een korte vakantie te zullen doorbrengen in de Verenigde Staten. De premier zei dat zijn vrouw in die periode thuis blijft met de drie kinderen. KAAPSTAD. Premier John Vor- ster van Zuid-Afrika ontvangt don derdag de ambassadeurs van vijf grote Westerse landen (Canada, de V.S., Groot-Brittannië, Frankrijk en West-Duitsland) die hem een diplo matieke nota zullen overhandigen waarin wordt aangedrongen op een andere Zuida'frikaahse poliitek in zake Namibië. STOCKHOLM. De Zweedse politie heeft dinsdag bekendgemaakt dat. zij vorige week bij het doorzoeken van de woning van de Westduitser Nor- bert Kroecher in een buitenwijk van Stockholm, explosieven, ver valste paspoorten en boeken over sabotage-techniekeri heeft gevonden. WASHINGTON. President Sadat van Egypte gelooft dat deelneming van de Palestijnse Bevrijdingsorga nisatie aan vredesonderhandelingen voor het Midden-Oosten door presi dent Carter van het „allergrootste belang" wordt geacht. BRUSSEL. De Europese Commis sie, het „dagelijks bestuur" van de Europese Gemeenschappen, wil nog dit jaar (tweede helft van '77) 70 miljoen gulden steken in de recon versie én herstructurering van de Europese staalsector. WASHINGTON. Een kleine groep terroristen, die met de nodige ken nis, met geld en materiaal uitgerust is. zou volgens het Amerikaanse con gres binnen enkele dagen een atoom bom in elkaar kunnen zetten. WASHINGTON. Het ministerie van buitenlandse zaken in Washing ton heeft bekendgemaakt dat de VS zwaar materiaal tér waarde van 2,4 miljoen dollar (ca zes miljoen gul den) naar Libanon zenden als bijdra ge voor het herstel van de haven van Beiroet die tijdens de burgeroorlog in feite vernield werd. WASHINGTON. Amerika en Hon garije hebben woensdag een akkoord getekend, dat voorziet in culturele, technologische en wetenschappelijke uitwisseling, ,zo deelt het Ameri kaanse departement van buitenland se zaken mee. De overeenkomst is in Boedapest getekend. WASHINGTON. Het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft het congres gewaarschuwd- dat het koppelen van eerbiediging van de rechten van de mens aan het ver lenen 'van buitenlandse hulp een „negatieve benadering" in de buiten landse politiek is. Voor 30 jaar MORIAANSHOOFD. Al hier is Vrijdag in 'l Café van den Bos_ on der leiding van de heer Sielema te Middelburg een stierhouder sv er era- ging opgerichtmet hel doel te ko men tol verbetering van de rund veestapel. BRUINISSE. De tweede ponton in de tramhaven te Zijpe, die al sedert de evacuatie beschadigd was, is de zer dagen weer in gebruik genomen. Een belangrijke verbetering voor' hel verkeer. RENESSE. Dc toneelgroep Anion Gerlach" uit Amsterdam bracht Vrijdagavond in hotel „Het wapen van Zeeland" het toneelspel in S bedrijven „De twee wezen" voor het voetlicht. MORIAANSHOOFD. Dc hulppost 617 van het Nederlandsche Roode Kruis, gevestigd in de Chr. Nat. school alhier, zal van telefonische aansluiting op het net Zierikzee voorzien worden.. BRUINISSE. Woensdag middag tussen 3 en 4 uur, heeft een sport- vliegtuig op weg van Zuid-Engeland naar Oslo aan de Schendersweg een noodlanding moeten maken. Hel toe stel vloog in brand toen het op de grond kwam. De piloot liep eenige schrammen en brandwonden op. NIEUWERKERK. In navolging van verschillende plaatsen op ons eildnd is ook 'hier een afdeeling van den Centrale Bond voor oorlogsge troffenen opgericht. BRUINISSE. De Zeeuwsche Volks universiteit en Nederlands Volksher stel vertoonden alhier een filmpro gramma in het Ned. Herv. Vereeni- gingsgebouiv. Advertentie. U gaat met de tijd mee en gebruik na 1 mei a.s. de nieuwe spelling. Het is nu de juiste tijd U op de hoogte te stellen door het volgen van onze, korte cursus. Onze mondelinge voorlichting geeft U het duidelijkste inzicht.. ZIERIKZEE. Naar Wij vernemen, zal ook dit jaar de Zierikzeesqhe Pgardenloterij worden gehouden. BRUINISSE. De wederopbouw wordt hier thans met veel energie en élan aangepakt. Terwijl men die nieuwbouw aan de Kerkstraat ziet groeienzijn er onlangs weer plan nen gereedgekomen voor den bouw van niet minder dan 80 nieuwe wo ningen voor het bouwplan. 1947. EENS EEN ANDER KADO: EEN GOEDE VRIJETtJDS KIJKER WAARDOOR HIJ VEEL MEER GENIET DAN NU: (EN HET HELE GEZIN OOK!) HORIZON EN PRIMOC PRISMAKIJKERS IN OPTICIENSKIAIALITEIT UW OPTICIEN VERTELT U ER GRAAG MEER OVERj OPTIEK Mol 9 - Tel. 2582 - Zierikzee DEN HAAG. In 1976 heeft de overheid zeshonderd miljoen gulden uitgetrokken voor financiële steun aan individuele bedrijven. 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 4