HET INBRAAK-MYSTERIE De misrekening van mevrouw Gandhi Verontruste groep in S.G.P. Boek van de maand Molen en mensen Bedrijfssluiting te Sprang-Capelle Groter ziekteverzuim ZIERIKZEESCIIE NIEUWSBODE Vr(Jdag 25 maart 13T7 Nr. 22071 9 BLIK DOOR HET WERELD VENSTER 'De Indiase kiezers hebben het me vrouw Gandhi overduidelijk ge maakt dat haar regime allerminst gewaardeerd wordt. Het is een nog verpleltender nederlaag geworden dan al werd verwacht en de grote vraag is waarom mevr. Gandhi ooit aan die verkiezingen begonnen is. Ze is bepaald niet dom en gedegen ervaring in de Indiase politiek zodat van haar niet verwacht kon worden dat ze haar bijna dictoriale bevoegd heden (dankzij de noodtoestandin de waagschaal zou zetten. Ze schreef lot ieders verrassing verkiezingen uit, liet vele politieke tegenstanders vrij en gaf zelfs pers en radio weer enige vrijheden terug die ernstig zvaren ingeperkt. Ze moet op een overwinning hebben gerekend zodat ze door kon gaan als tevoren, maar dan op een wat iveliiger basis. Im mers - de noodtoestand van nu was haar reaktie op rechtszaken die de oppositie tegen haar had aange spannen wegens overtredingen van de kieswet bij de vorige verkiezin gen - overtredingen die overigens niet van zo geweldige schokkende aard waren, maar hel ging de oppo sitie er vooral om haar kwijt te ra ken. Toen heeft men kunnen zien hoe hard mevrouw Gandhi kan vechten als haar positie belaagd wordt. En nu dan deze verkiezings nederlaag, waardoor ze weliswaar niet helemaal aan het eind van haar politieke carrière hoeft te zijn geko men maar wel alle persoonlijke glans heeft verloren. De Congrespar tij die dertig jaar India geregeerd heeft kan zich betere leiding voor stellen dan een mevrouw die zoveel stemmen kon verliezen. Binnen die Congrespartij ivas me vrouw Gandhi ook een oorlogje aan het voeren tegen de oude garde die niet al te blij was met haar toenade ring lot d,e Sowjet-Unie en allerlei socialisatieplannen die op het pro gramma stonden en ten dele al ivu- ren uitgevoerd. Indira Gandhi pro beerde die oude garde te vervangen door de jeugd, in deze aangevoerd door haar zoon Sanjay - waarschijn lijk haar grootste fout en men moet wel aannemen dat de moeder meer in haar zoon zag dan erin stak. Niet alleen dat Sanjay kans zag door ar rogantie flink wal vijanden te ma ken, maar 'zijn hele komeetachtige opkomst in de politiek en de zaken etaleerde een soort familiekorruplie die zelfs de Indiërs die wel wat ge wend zijn, te dol werd. Corruptie Een voorbeeld is dat Sanjay kans ag een uulofabriek te stichten met veel overheidsgeld en gegarandeerde klajütizie van de staat, iels wat me nige ondernemer graag had willen hebben. Alleen, Sunjays fabriek pro duceerde welgeteld één model en verder niets. Dat haar oude bondge noot, parialeider Ram uit het kabi net trad en uit de partij om een nieuwe te 'slichten, schijnt ook Sun jays werk te zijn geweest doordat hij de oude man zwaar griefde. Een verdere misrekening was dat de niet-kommunistische oppositie dit maal niet versnipperd was maar in de Janatapartij hecht samenwerkte en harmonisch een gemeenschappe lijk front vormde met Rams nieuwe kongrespariij. Niet dat nu de problemen van de baun zijn. Wat men ook op mevrou w Gandhi en haar Congrespartij legen kon hebben, het was althans een or ganisatie die genoeg samenhang had om iets të bereiken. En men moet maar afwachten of de verbroedering der oppositiepartijen na de zege ook zo hecht blijft. Maar zeker is wel, dat hel afgelopen zal zijn met het> koersen op Moskou, wal nog niet be tekent dat India per se unli-kommu- nuistisch geregeerd zal worden. Van al te veel belang is dit overigens niet, vergeleken met de vraag of een nieuw regime kans zal zien de vele afscheidingsbewegingen en onrust- haarden in het enorme land de baas te blijven. Curieus is dat even voor deze In diase verkiezingen ook noorderbuur Pakistan naar de stembus ging, waar Bhutto overtuigend icon, althans wal de uitslagen betreft. Hier gaan ver halen over vrachtauto's vol geslui erde vrouwen die de hele dag door van het ene stembureau naar het an dere reden om voor Bhutto te stem men. En 1corruptie op alle mogelijke manieren, die wel zeer waarschijn lijk is als men vergelijkt hoe weinig de oppositie aan zetels icon en hoe- velen door straatgevechten, stakin gen èn andere uitiiigen van misnoe gen laten blijken dal zij zeker niet op Bhutto hebben gestemd. Sterke man Bhutto kan zulke ongeregeld heden wel aan, tenminste zolang hij het leger op zijn hand heeft. Maar erg stabiel is in dit land de situatie dus ook al niet. En er beslaat ge vaar dut zowel in Pakistan als in India iemand op de idee komt de binnenlandse twisten te laten beëin digen door de grote vete tussen de t wee landen maar weer eens te laten uitbarsten - voor vechten tegen de buur geven in beide landen velen graag hun eigen 'interne twisten even op. DEN IIAAG, 2-1-3. Het hoofdbe stuur van de staatkundig gerefor meerde Partij, de S.G.P., overweegt maatregelen tegen een groep van verontrusten, die ongeveer éenzesde deel van de S.G.P.-achterban zoudfcn omvatten, hebben zich gebundeld in een landelijke stichting tot handha ving van dé S.G.P.-beginselcn. Zij zijn van mening, dat hel hoofd bestuur en de tweede kamerfraktie van de S.G.P. op principiële punten te veel water in de wijn doen. Voor al hebben zij kritiek op partijvoor zitter ds. H. G. Abina. Deze moet volgens het verontruste deel van de achterban meer. protesteren tegen het Nederlandse gezantschap bij de H. Stoel en tegen zaken als hel open baar vervoer op zondag. Ook heeft de groep bezwaar tegen 'de lijslverbinding tussen S.G.P., het G.P.V. (gereformeerd politiek ver bond) en de R.P.F. (reformatorische politieke federatie). Zij schreven een brief naar alle circa 300 kiesvereni gingen van de S.G.P. om hun bezwa ren uiteen te zetten. Op deze brief reageerde het S.G.P.-hoofdbestuur met een verklaring van afkeuring. De bezwaren willen overigens niet, zoals vier jaar geleden, tijdens de parlementsverkiezingen een voor- keursactie voeren. Wel willen zij lec tuur verspreiden, vergaderingen be leggen en brieven met opwekkingen zenden naar S.G.P.-vertegenwoordi- gers in gemeentelijke en" provinciale raden en naar de S.G.P.-fraktie in de tweede kamer. AMSTERDAM. 24-3. Omdat dit jaar het feit wordt herdacht dat vijf honderd jaar geleden in ons land het eerste gedrukte boek, de Delftse Bij bel, verscheen, heeft de Commissie voor Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek besloten in april de uitgave .,Hel woord in beeld" als boek van de maand uit te brengen. Dit boek geeft een overzicht van de invloed van de bijbel op de sa menleving door de eeuwen heen. Sa menstellers van „Woord in Beeld" zijn onder andere Moennich en Mi chel van der Plas. Voor de illustra ties van het boek heeft men geput uil de bouwkunst, de schilderkunst, de literatuur en vele verschil lende bijbeldrukken. WITTEM, 23-3. Leden van een sinds kort bestaande aktiegroep in het Zuidlimburgse dorp Epen (gem. Willem) hebben woensdag gedemon streerd bij gelegenheid van de offi ciële opening van de gerestaui-eerde volmolen. Zij zeiden geen bezwaar te hebben tegen het behoud van monu mentale en historische panden maar wel tegen het feit dat andere drin gend gewenste voorzieningen al ja renlang uitblijven. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND UTRECHT. Invoering van ver vroegde pensionex-ing op 63-jarige leeftijd zal in de bouwnijverheid ruim dertig miljoen gulden per jaar kosten. Vrijwillige pensionering op die leeftijd kost rond de 138 miljoen, maar daar staan besparingen in de sociale verzekeringssector tegenover in de orde van grootte van 108 mil joen gulden. UTRECHT. De Amsterdamse hoogleraar, prof. dr. I. A. Diepen horst, voelt niets voor een verlenging van de leerplicht tot voorbij de zes tienjarige leeftijd vanwege het dwangmatige karakter daarvan. Prof. Diepenhorst vindt, dat je jon geren ouder dan zestien jaar niet langer kunt dwingen om onderwijs te volgen. Dat legt ook op de docen ten een te-zware druk. AMSTERDAM. Op verzoek van de Amsterdamse politie heeft een regio naal bijstandsteam donderdagoch tend een aktie uitgevoerd in het kamp met Zuid-Molukkers in Vaas- sen. Er werden vijf verdachten aan gehouden, die volgens de ingewon nen aanwijzingen zouden hebben deèlgenomen aan de overval in het gegbouw Sosa te Amsterdam, een Surinaamse sociëteit. BA VEL. Twee mannen hebben donderdagochtend een overval ge pleegd op de Rijkspostspaarbank in Bavel bij Breda. De buit zou onge- veer 30.000 gulden zijn. De daders zijn per auto ontvlucht. DEN HAAG. Staatssekretaris Van Huiten (PTT-zaken) acht de kans vrij groot, dat besloten wordt in 1.979 een bijzondere postzegel met bijslag voor de restauratie van de St. Janskerk te Gouda gaat uitgeven. Dit blijkt uit het antwoord op schriftelijke vragen van het eersle- kamerlid Nederhorst (PvdA). DEN HAAG. De produktie van frisdranken is in 1976 gestegen tot 949.8 miljoen liter in vergelijking met 869,2 miljoen liter in 1975. Aldus het jaarverslag over 1976 van hel Bedrijfschap Frisdx-anken. DEN HAAG. De Erasmusprijs van f 100.000 is voor dit jaar toegekend aan de Zwitserse histprikus prof. dr. Werner Kaegi. Prins Bcrnhard, re gent van de Stichting Praemium Erasmianum, reikt de prijs 27 sep tember uit in de Ridderzaal in Den Haag. GRONINGEN. Twee mannen, die de vorige week op heterdaad werden betrapt bij een inbraak in Gronin gen, hebben tegenover de Groninger gemeentepolitie bekend de afgelopen maanden 50 inbraken te hebben ge pleegd in diverse plaatsen in Neder land. DEN HAAG. Het is moeilijk te aanvaarden dat voor het komende studiejaar voor zestien of meer stu dierichtingen de inschrijving zou moeten worden beperkt zoals de Commissie Capaciteitsproblematiek van de Academische Raad heeft voorgesteld. SPRANG-CAPELLE. 24-3. De koekfabriek Brabant Banket B.V. in Sprang-Capelle in Noord-Brabant gaat 1 mei dicht. Negentien, in hoofdzaak vrouwelijke, personeelsle den zullen worden ontslagen. Wegens de slechte financiële positie van het bedrijf blijkt het niet mogelijk de produktie voort, te zetten. Volgens een vertegenwoordiger van de Voe dingsbond van het C.N.V. waren de aandeelhouders niet bereid meer geld in het bedrijf te steken. Ook vroeg de directie tevergeefs om steun bij het Rijk. DEN HAAG, 23-3. Het Centraal Bureau voor de Statistiek en hel Nederlands Instituut voor praeven- tieve geneeskunde TNO hebben vastgesteld dat over het jaar 1976 het ziekteverzuim voor mannen 9 procent en voor vrouwen 11 procent bedroeg. Dit betekent zowel bij man nen als bij vrouwen een stijging van 0,5 procent ten opzichte van 1975.. Hiermee werden de hoogste jaarcij fers tot nu toe genoteerd. AMSTERDAM. De voormalige ad vocaat van Men ten, mr. B. F. J. Si mon uit Utrecht vindt dal een pas sage in het boek van Hans Knoop „De zaak-Men ten" over zijn hono rarium voor de verdediging zeer grievend voor hem is en hem onge rechtvaardigd in opspraak brengt. AMSTERDAM. Het vernieuwde Damrak en Itokin worden zaterdag 2 april fecstelyk heropend met een muzickparadc, waaraan meer dan twintig muziekkorpsen en schutte rden uit het hele land zullen deelne men. 48 „Ik heb ruim drie jaar vastgeze ten, waarvan bijna twee en een half jaar in kampen en de rest in een ge vangenis. Alsof ik een misdadiger was. Ik mocht blij zijn, dat hij me nog dertigduizend gulden wilde uit betalen." „En dat hebt u toen maar in ar ren moede geaksepteerd," merkte Boukje op. De man schudde zijn hoofd. „Nee, dat heb ik nooit aangenomen. Ik heb een jaar later opnieuw een advokaat in de arm genomen. Toen had ik weer werk en een paar centen opge spaard. Hem zette ik alles uiteen en hij zag er wel brood in. dus nam hij kontakl op met Van Vessinger. Die wist op de een of andere manier achter mijn adres te komen en bel de me op. Bedreigde me met alles, wat mooi en lelijk was, zei dat ik die dertigduizend gulden maar heel gauw moest ophalen, anders kreeg ik niets meer en dal hij nog wel een paar dingen van me wist uit de oor logsjaren, die hij dan wel eens even aan de justitie zou doorgeven." „En was dat zo, meneer Veerman? Wist hij inderdaad wat van u?" De man haalde zijn schouders op. „Het was bluf. maar ik voelde me in die dagen niet zo sterk. Overigens, als je een hond wilt slaan, vind je altijd wel ergens een stok. Mijn ad vokaat wilde een nieuw onderzoek naar de waarde van de fabriek op 5 mei 1945, maar Van Vessinger had ook een jurist en die was slimmer dan de mijne. Er bleek een protest termijn te bestaan voor gevallen als het mijne. Ex-delinquenten, die van mening waren, dat ze gedurende en na hun detentie benadeeld waren, kregen gedurende een jaar na hun invrijheidstelling gelegenheid erte gen te protesteren. Daarvoor was een speciale instantie aangewezen. Maar dat jaar was juist enkele da gen verstreken, zodat mijn bezwaren niet ontvankelijk werden verklaard. Het enige, wat mijn advokaat be reikte was, dat Van Vessinger mij jaarlijks de rente over die dertig duizend gulden moest uitbetalen. Ik had namelijk als vroegere eigenaar het recht dit geld in de zaak te laten. Daar kon Van Vessinger zelfs niets aan veranderen. Elk jaar zou de ren te het gemiddelde moeten zijn van het op dat moment in het algemeen geldende." De man grinnikte even. „En die rentevoet is de laatste jaren steeds meer gestegen. Dat was één punt in mijn voordeel. In de 'tweede plaats heb ik enkele jaren geleden kunnen bewerkstelligen, dat ik mee deel in de jaarwinst op basis van mijn aandeel in het bedrijf. Dertig duizend is dan echt niet veel, maar ook dit winstpercentage telt een beetje' aan. Op dit moment is de ren te negen procent 's jaars, dus u kunt dan zelf wel uitrekenen, dat ik dit jaar zeven en twintighonderd gul den beur. Plus mijn winst aandeel en dat is ook een paar honderd. Elk jaar probeert Van Vessinger mij die der tigduizend gulden op te dringen, maar dat is hem tot nog toe niet gelukt. Hij heeft het een keer gestort op een rekening, die gesteld werd op mijn naam, maar ik heb T weer net jes teruggestuurd. U begrijpt dus, dat wij niet bepaald vrienden zijn. Het tegendeel is eerder 'waar: hij kan mijn bloed wel drinken." Boukje knikte en houdt de man nog eens haar pakje sigaretten voor. Ze kijken elkaar aan. In een impuls vraagt Boukje: „Bent u nooit ge trouwd gegweest?" „Mijn eerste vrouw gaf in 1941 de voorkeur aan een Duitser en ging ermee vandoor. Na mijn scheiding leerde ik een andere vrouw kennen. We stonden in het vooi'jaar 1945 op het punt van trouwen, maar mijn aanstaande vrouw wilde toen wach- door F. VAN FALCKENOORT ten tot na de bevrijding, omdat die immers elke dag kon komen. Maar toen ze ons oppikten en in kampen stopten, is Leida weggegaan en ik heb nooit meer wat van haar ge hoord." ..Wei-d zij niet gearresteerd?" De Irian lachte even. „Haar vader bleek in het verzet te zitten en kreeg na de bevrijding eigens een leidende funktie, dus u begrijpt, dat er meteen al een grote kloof ont stond. De man is nu, als ik me goed herinner, ergens burgemeester." De vrouw rookt en kijkt de man aan. „Zo te horen hebt u niet veel geluk meer in uw leven gehad na de bevrijding." „Wat is geluk? Kunt u daar een goede definitie van geven? De een is gelukkig met een oude tweede hands auto, zo bij wijze van spreken, de ander nog niet met een nieuwe van tienduizend. Het is allemaal re latief." Ze gaat er niet verder op in. „Hoe kende u mijn vader?" „Datdat doet er niet meer toe." De man tx-ekt zich kennelijk weex: terug. „Gerrit is dood. Ik zei al, dat het geen enkele zin meer heeft het voox-gevallene op te rakelen: hij wordt er niet meer levend dood. Neemt u van mij aan, dat Van Ves singer levensgevaarlijk kan zijn, als je hem Legen hebt. Ik weet er immers over mee te praten?" „Wat had mijn vader dan met Van Vessinger te maken?" De man schudt zijn hoofd. „Meer zeg ik niet. Boukje. We zullen het wel helemaal verkeei'd aangepakt hebben. In zulke aangelegenheden moet je eigenlijk keihard zijn. Ge woon gemeen. Ben je dat niet, dan verlies je het. Of men probeert je te ovex-bluffen, te elimineren of op an dere wijze uit te schakelen." (wordt vervolgd) Wal bieill de BEELDBUIS ZONDAG 27 MAART HILVERSUM. Nelleke Burg. Wieleke van Dordt, Ad Kraamér (Mare Winter) en Anita Meyer (v.l.n.r.) bekijken met lv-presentator Ad Visser door diens loupe één der vier Zilveren Harpen, welke kleinoden door de Stichting voor de Nederlandse Amusementsmuziek Conamus als aanmoedigingsprijzen aan de jonge Nederlandse artiesten werden toegekend. NED. I: Nadat s middags het Pro gramma met de muis op het scherm is gezet, volgt een klein half uur la ter een speciaal programma in hel kader van de Nederlandse boeken week. Deze jaarlijkse manifestatie heeft ditmaal als thema Boek en Te levisie. Er wordt een spelprogramma uitgezonden waaraan meewerken Simon Vinkenoog, Henk Bernlef, Cees Budding, Viola van Emmenes, Ageeth Scherphuis, Elles Berger en Adèle Bloemend-aal. De VARA te kent voor hel avondprogramma op deze zender. In het popmuziekpro- gramma Wonderland een optreden van de Amerikaanse gitaristen ChAcken Skin Band, Leon Redbone en Leo Kollke. De VARA gaat ver der met het programma Duizend schoon. Kunst, en under moois wor den op een eenvoudige wijze uit de doeken gedaan. Medewerkenden aan dit programma zijn Frieda van Mondfrans, Paul Sluudemaijer, leden van het amateurgezelschap De Boom van Ons Genoegen uit Schellingk- hout en de cabaratière Wieteke van Dort. Koos Poslema meldt zich ver volgens met VARA's Internationale. Te gast zijn vanavond inwoners van Polen en België. Het zesde deel van- serie Voorwaarts en niet vergeten is gewijd aan de periode 1903 tot 1910. Aandacht dus voor de oprichting van hel NVV in 1906 en het mislukken van de algemene iverkslaking in 1903. Tol besluit van haar uilzending zet de VARA hel kwisprogramma Twee voor Twaalf op het scherm. Veertig minuten attraktief kwiswerk voor de liefhebbres onder leiding van Joop Koopman. NED. 11: Om vier uur begint de NOS een reportage van de ski-wed strijden om de Wereldcup in het Spaanse Granada en daarna staat de kijkers een reportage van de we reldkampioenschappen biljarten 47/1 in Groenlo te wachten. De AVRO laat de kijkers genieten van de finale herenenkelspel die vanmiddag ge speeld wordt, op het wereldtennis toernooi in Rotterdam. Het avond programma van de NOS begint met de avontuurlijke serie Flocklon Flyer. Rovers maken hel treinver keer in Engelaiïd. onveilig. De fami lie Carter neemt zich voor daar iets tegen te ondernemen. In hel twaalf de deel van de informatieve serie 53 miljoen Nederlanders wordt aan dacht besteed aan de landbouw. Al lerlei nieuwtjes op filmgebied wor den opgedist door Berend Boude- vzijn in zijn rubriek Cinevisie. Voor de tweede maal vandaag aandacht voor de boekeniceek. Onder de titel Boek en televisie wordt gediskus- sieerd pver de problemen rond het televisiedrama, met name het voor de televisie bewerkte boek. Voordat de diskiissie begint, worden eerst flitsen getoond van het traditonele Boekenbal. ZONDAG 27 MAART NED. 1: 13.00 Teleac: 16.00 Nieuws; 16.02 De tv-muis; 16.27 Even geduld a.u.b.; 17.25 Toto; 17.30 Vesper; 1S.15 Teleac; 18.55 De bereboot; 19.00 Nieuws; 19.05 Wonderland; 20.00 Duizendschoon; 20.45 VARA's Inter nationale; 21.55 Voorwaarts en niet Vrijdag 1 april, 19.05 uur, Nederland I: T Spant erom. Met als gast Conny Vundenbos. vergeten; 22.35 2 voor 12; 23.15 Jour naal. NED. II: 16.00 Studio Sport: 17.00 Sporlpanorama: 1S.30 Informatie Turken; 18.35 Flockton Fleyer; 19.00 Van gewest tol gewest; 19.15 Studio Sport; 20.30 58 miljoen Nederlanders en de landbouw; 21.10 Cinevisie; 21.35 Nieuivs; 21.40 Panoramiek; 22.10 Boek en televisie; 23.00 Jour naal. MAANDAG 28 MAART NED. I: Veel informatie vanavond bij de AVRO. In de vooravond het serviceprogramma AVRO's 3 x 20 met de test van de Mazda 323, aan dacht voor plafonds, vloertegels en balkonluinen en reizen naar Joego slavië. Het sportelement is ook ver tegenwoordigd in het AVRO pro gramma. Rond acht uur begint hel programma Superstars. De vierde wedstrijd van dit toernooi vindt plaats in het Franse Vichy. De. Ne derlandse wielrenner Hurrie Kuiper moet hel opnemen legen de Belgi sche atleet Ivo van Damme, de Franse wielrenner Raymond Pouli- dor, de Engelse rugbysp.eler Gareth Edwards en de Ziveedse proftennis ser Björn Borg. Na dit sportief ge beuren zorgt de Amerikaanse satiri sche serie MASH voor enig humor. Het militaire veldhospital wordl o-verslroómd door gewonde mensen. Frank Burns laai zich er weinig aan gelegen liggen en besteedt zijn tijd aan het verzamelen van afval dat hij uan de Koreanen denkt te kunnen verkopen. Na het journaal is hel woord aan de politieke kommehlalor mr. G. B. J. Hïltermann, die in de rubriek} Vandaag nader ingaat op akluele zaken in ons eigen land dun wel buiten onze grenzen. Het laatste AVRO-onderdeel staat in het leken van de gezondheidszorg. Hoe gezond zijn wij Nederlanders? De AVRO denkt op deze vraag een antwoord te kunnen geven via een Gezond heidstest. NED. II: De sfeervolle serie De Aanvaller is na vanavond alweer afgelopen. De VARA zet op zeven uur de laatste aflevering op de buis van deze reeks over een jongen die van zijn vader onder geen beding mag voetballen. De Aanvaller wordt gevolgd door een nieuwe aflevering van de seniorenshow Dat ik dit nog mag meemaken. De bejuardenpro- blemaliek wordt ditmaal, op de hak genomen met een uilzending over het thema ruzie. Na het journaal hel tweede deel van de serie Tussen wal en schip. De binnenvaartschipper Ben Seinen komt als gevolg van een ongeluk in hel ziekenhuis terecht. Met zijn gezin bepraat hij vervolgens de mogelijkheden om een baun aan de vaste wal te krijgen. Seinen krijgt ^en aanbod, maar dat wijst de trot se schipper van de hand. Voor 25 mi nuten konsumenteninformatie zorgt de rubriek Koning Klant. In een af levering van de serie Man over de vloer slaat een huwelijk op stapel. Maar zal Robin inderdagd de, echt genoot worden van de lieftallige Chrissy? Een klein uur boksen rondt de VARA-uvond af. Beelden worden geloond van de finales van de Ne derlandse kampioenschappen boksen voor amateurs in de diverse ge wichtsklassen. MAANDAG 28 MAART NED. I: 11.35 Schooltelevisie; 18.15 Teleac; 18.45 De bereboot; 18.55 Nieu ws; 19.1).5 3 x 20; 20.05 Super- stars; 21.05 MASH: 21.35 Journaal: 21.50 Vandaag: 21.55 Gezondheids- test; 22.45 Symbiose; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Informatie Surina- mers; 18.55 Nieuws: 19.05 De Aan valler: 19.30 Dal ik dit nog mag mee maken: 20.00 Journaal: 20.25 Tussen ival en schip; 21.15 Koning Klant; 21.40 Man over de vloer; 22.05 Ach ter hel nieuws: 22.55 Finale Ned. Bokskampioenschappen; 23.45 Jour naal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 9