ERIC DE NOORMAN INGEZONDEN STUKKEN De wonderbaarlijke eigenschappen van een masker SUCCESJES EO KF.N KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Hcrv. Kerk Zierikzee: Gas thuis kerk: 9.30 uur K. sdtoaap, 19.00 uur ds. R. H. M. de Jonge; 11.00 uur ds. J. B. Assen dorp. Kerkwerve: 11.00 uur ds. E. Kuin. Sercoskcrke: 10.00 uur eerw. •heer Buijs, Veere; 11.30 uur Zon dagsschool. Burgh: 10.00 uur da. A. A. v. Leeuwen. Haamstede: 10.00 uur ds. Boomsma, Marken; (jeugd dienst in zomenkerk) 19.00 uur ds. Delhaas. Renesse: 9.30 uur ds. L. de Wit. Ncordwelle: 11.00 uur ds. L. de Wit. Scharendijke: 9.30 uur ds. E. Kuin. Brouwershaven: 11.00 uur ds. J. A. J. Seeleman; 12.15 uur zon dagsschool. Zonnemaire: 9.30 uur ds. J. A. J. Seeleman; 11.00 uur zon dagsschool. Noordgouwe: 11.00 uur ds. Geers. Dreischor: 9.30 uur ds. Geeis; 15.45 uur zondagsschool klei nen; 17.00 uur groten. Ouwerkerk: 10.00 uur ds. v. d. Most. Nieuwer- kerk: 10.00 uur ds. J. W. Lely, Dixksland (jeugddienst). Ooslerland: 10.00 en 18.00 uur ds. M. C. v. d. Meer. Sirjansland: 10.00 en' 18.30 uur ds. W. L. Tukker. Bruinisse: 10.00 uur ds. R. H. M. de Jonge; 17.00 uur ds. K. Schaap. Lutherse Kerk Zierikzee: 10.00 uur dhr. S. v. d. Meuten, Rotterdam. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur ds. F. Spools tra; OVERDENKING „Gij beseft niet dat het in uw belang is dat één mens sterft voor hel volk en niet het gehele volk verloren gaat." Johannes 11 45-53 Zo kan het niet langer. Er moeten maatregelen genomen worden. Deze Jezus 'brengt massa's op de been. Het gerucht verspreidt zich dat hij ie mand uit. de dood heeft opgewekt. Wat gaat hier uit voorkomen? De overpriesters en Farizeeën zitten met elkaar te overleggen. Niemand kan neg overzien wat er gebeuren gaal, maar één ding is duidelijk. Hun ei gen positie is in gevaar. Deze Jezus gaat hen overvleugelen; deze man met zijn vanzelfsprekende gezag houdt de massa's in de greep. Zal de romeinse gouveneur niet pogen met hem tot een akkoord te komen? Wat moet er gebeuren? Deze man moet uit de weg worden geruimd- Zo wordt het natuurlijk niet gezegd. Zo'n wrede maatregel wordt verpakt in mooie woorden. Het landsbelang wordt erbij ge haald, het welzijn van het volk. Hel volk moet voor deze man worden behoed. Door overtuiging .zal dat- niet lukken, daarvoor is zijn over wicht te groot. Dus blijl't alleen de kraste maatregel over. Het verhe ven doel heiligt de middelen. Des noods gaan ze over lijken. Het le ven van één telt niet tegenover dal van velé anderen. De redenering klinkt zelfs moreel akseptabel, althans zij is te verdedi gen. Hoewel wij er vandaag weinig begrip voor zullen opbrengen. Wij doorzien de wrede intrige. Het ging immers niet cm dat belang van het volk, maar cm 'hun eigen belang. Wij trappen er niet in. Nee, Jezus werd het- slachtoffer van politieke machtswellust. Is het waar? Hebben we de over priesters en Farizeeën- helemaal door? Hoe lezen we deze geschiede nis? Zien we Jezus als het slachtof fer van politieke intrige en zijn we verontwaai-digd over het gedrag van de leiders uit die dagen? Of door zien we deze redeneiing werkelijk tot de bodem als onze eigen redene- ï'ing? Want dat is zij toch. Wij zijn toch als de dood voor onze positie en we verpakken de manier waarop we ons handhaven, in mooie argu menten. We zijn toch geen slechte mensen. Het machtspel speelt zich niet alleen in de toplaag van de sa menleving af, maar,in al onze on derlinge verhoudingen. Bij de rege ring bv. weten we het heel goed aan te wijzen; maar ook bij ons zelf? Wij kunnen de schuld niet van ons afschuiven, niet leggen bij de over priesters en Farizeeërs. Wij zijn zelf op onze positie bedacht en. daarom is Jezus een gevaar voor ons. Hij onder-graaft onze positie en hij keert ook onze redenering in heilzame zin om. „Het is in uw belang dat één mens stei-ft voor het volk en niet het hele volk verloren gaat." Het ds in ons belang; hij stierf voor onze zon den. JAN EIKELBOOM 18.30 uur ds. P. Paulus. Haamstede: 10.00 uur (gez. jeugdd. in Herv. kerk) ds. P. Brormma; 19.00 uur dhr. L. v. d. Zwan, Di.ebei-gen. Scha- rendyke: 10.00 uur ds. P. Paulus; 14.30 uur ds. J. PI. Becker, Den Haag Brouwershaven: 10.00 uur ds. M. J. Koppe. Zonnemaire: 15.00 .uur ds. F. Spoélsti-a. Nieuwkerkerk: 10.00 uur dr. J. II. Becker, Den Haag (H.A.); 17.00 uur ds. P. Paulus, Scharendij ke. Bruinisse: 10.00 uur H.A.) en 17.00 liur (dankz. H.A.) ds. P. J. Moet; „In 't Opper" 15.00 uur (H.A.) ds. P. J. Moet. Gereformeerde Kerken vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 en 18.30 uur ds. Urban. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur ds. C. Langbroek. Kerkwerve: 10.00 en 18.GO uur ds. W. J. Buijs. Haamste de: 10.00 uur leesdienst: 15.00 uur ds. C. Langbroek. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: iO.OO en 14.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10.00 en 15.00 uur ds. G. Mouw, Thoten. Ooster- land; 10.00 en 14.30 uur leesdienst; 18.30 uur ds. G. Mouw, Thoten. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 15.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur ds. A. v. d. Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Scmmelsdijk: 10.00 uur ds. L. v. Os, Maassluis. Leger des Hcils Zierikzee: 10.00 uur dienst; zondags school van 11.45-12.30 uur. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: zaterdag 19.00 uur .zon dag 10.00 uur. Haamstede: zondag 10.00 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: De diensten zijn op zon dagen om 10.00 uur en op woensdag avonden om 20.00 uur. Jehova's Getuigen Zierikzee: Zondag; 10.00 uur open bare lezing; 11.00 uur Wachttoren bespreking. Donderdag: Theokxali- sche school 19.30-20.30 uur; dienst- vergadering 20.30-21.30 uur. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Ingen: H. Bossen broek. Kruiningen; te Beverwijk- Heemskerk (wijkgemeente Bever wijk): T. de Jong, Eindhoven; te Bennekom: E. M. Bakker, Nieuwer kerk aan de IJssel; te Putten: A. Gooijer, Zeist. Aangenomen naar Nigteveeht: S. Janse, kand.. Hilversum, die be dankte voor Oud-Vossemeer. Gereformeérde Kerken Beroepen te. Gorinchem: K. D. van Kampen, Abcoude; te Veendam-Wil- dervank: H. Eendebak, Dalfsen; te KlazienaveenJ. J. Sonneveld, Scheemda. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Bei-oepen te Rouveen (2c px-edi- kantsplaats): H. Scholte, Rotterdam- Zuid. Gereformeerde Gemeenten Tweetal te Middelharnis: R. Boo gaard, Leiden en A. Hofman, Sche- veningen. Beroepen te Unionville (Canada) en te Kalamazoo "(V.S.): A. Moerker ken,-Nieuw-BeijeiTand, die bedank te voor 's-Gravenpolder. MARKTBERICHTEN Dc Eierveilingcn BARNEVELD, 24-3. Coöp. Vcluw- se EiexVeiling: Aanvoer 6.414.604 stuks (volgens veilinglijst 2.558.603 stuks). Stemming: redelijk. Pi-ijzen per 100 stuks: Eierexi van 50 gram f 12,02-f 12,49; 55 gram f 14,43-f 14,48; 60 gram f 15,69- f 15,74; 65 gram f 15,37-f 16,26. Eiei-veiling: Aanvoer 907.547 stuks. Stemming: rustig. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 51-52 gram f 13,19: 56-57 gram f 15.48; 61-62 gram i' 15,60; 66-67 gram f 15,55-f 16,07. Eiermarkt: Aanvoer ca. 1.600.000 stuks. Handel: redelijk. Prijzen: Eieren van 48-54 gram f 11,75—f 14,25 per.100 stuks, kg-prijs f 2,45-f 2,64; 57-61 gram f 15,50- f 16,00 per 100 stuks, kg-prijs f 2,72- f 2,62; 64-67 gram f 16,35-f 16,75 per 100 stuks, kg-prijs f 2,55-f 2,50. Paardenmarkt Den Bosch DEN BOSCH, 24-3. Prijzen per stuk: Luxe paarden f 1575-f 3300: voljarige f 1300-f 1850; 2-jarige (trekpaard) f 1575-f 197o: 2-jarIge luxe (merries) f 1475-f 2275; 2-jarige luxe (héhgsten) f 1400-f 1900; jaar lingen luxe (merries) f 950-f 1450; jaarlingen luxe (hengsten) f 625- 850; jaarlingen (trekpaard) f 1150- f 1450: hitten f 600- f 1050: Shet- landsé ponnies (ruins) f 150-f 275; Shetlandse ponnies (merries) f 250- f 650. Prijzen per kg: Jonge slachtpaar- den f 4,30-f 5,05; oude slachtpaarden f 3,60-f 4,80. De handel was kalm. SCHEEPVAART Abida, 24-3 Curacaö naar Stanlow. Acila, 26-3 te Pt. Sudan verwacht. Acmaea, 23-3 Larne. Area, 23-3 990 m\ZO Halifax naar New york. Area, 26-3 New York verwacht. Atys, 24-3 Dubai. Diloma, 26-3 Portland verwacht. Dione, 21-3 Sydney naar Bekapi. Ganymedes, 22-3 te Iquique. Ganymedes, 23-3 95 m W Matarani naar Buena Vista. Kelletia, 24-3 400 m W Thusday Is land naar Suva. Moordrecht, 23-3 190 m O Hali fax naar Seaforth. Zafra, 23-3 van Le Havre -naar Kaapstad. Voor 744 kinderen een pleeggezin gezocht Er bestaat nog steeds een tekort aan pleeggezinnen voor kinderen van lo jaar en oudei\ Dit blijkt uit de jaarcijfers van de vijf regionale Centrales voor Pleeggezinnen .geves tigd in Groningen, Deventer, Am sterdam, Rotterdam en 's-Hertogen- bosch). Op 1 januari werd er voor 744 kin deren naar een passend pleeggezin gezocht, waarvan 452 ouder dan 10 jaar zijn. Het mex-endeel van deze kinderen verblijft in internaten, van waaruit een pleeggezinplaatsing ge- adviseei-d wordt. Vorig jaar zijn er 540 kinderen via de vijf Centrales in pleeggezinnen geplaatst. Het aantal beschikbare gezinnen moet flink stijgen willen Centrales aan de vraag naar pleeggezinnen kunnen voldoen. De oorzaak hiervan ligt in het simpele feit dat niet ieder gezinsaanbod op een bepaald kind past: voor veel kinderen wordt bij voorbeeld in vei-band met school en verdere relaties een bepaalde woon plaats of streek gezocht. Aan een plaatsing gaat als regel een kennis makingsperiode vooraf, om xxa te kunnen gaan öf kind en pleeggezin „elkaar kunnen vinden". De Centrales werven en selekteren aspirant-pleeggezinnen. Plaatsing van kinderen gebeurt in de meeste gevallen onder verantwoordelijkheid van instellingen aan wie de opvoe- dixxgsbegeléiding van de kiixdcx-en is opgedragen. Centrales voor Pleeggezinnen in Nederland,. Emmastraat 38, Amsterdam. Kollekte Hartstichting Bruinisse In 1977 zullen 12.000 Nederlanders in de eerste 15 minuten na het op- timeden van een hartaanval overlij den. Zij maken deel uit van de ruim 20.000 die overlijden door de aan doeningen van de kransvaten om hel hart. De totale tol aan sterfgevallen VOOR DE VROUW Ondanks het indrukwekkende aantal maskers dat de kosmetische industrie voor ons vervaardigt, zijn we niet allemaal even rimpel loos en jong. Misschien doordat we die maskers niet gebruiken? De een heeft er geen tijd en geld voor over, de ander heeft er misschien geen vertrouwen in. Te weinig vrouwen kennen nog de haast wonderlijke werking van zo'n speciale behandeling, die toch zo eenvoudig is en ivaar u echt niet voor naar een schoonheidsspecialiste hoeft te gaan om van de resultaten te genieten. De schoonheid wordt verstikt door slordigheid. Ze ver kommert door gebrek aan onder houd. Ten eerste verwijdert een masker in een enkele handeling alle dode huidcellen en al het overtollige huid- vet. Het reinigt de poriën van diep doorgedrongen vuil. Bovendien sti muleert het de bloedsomloop en ont spant. Zó zeer dat spanningen en vermoeidheidslijntjes letterlijk wor den weggevaagd. Max Factor heeft twee geheel nieuwe maskers op de Nederlandse markt gebracht: Het Yogliurtmasker en het Herbalmasker. Hel yoghurt- masker beval zuivere yoghurtex- trakten. Bovendien regelt het masker de zuurgraad van de huid. Dit masker versterkt het weefsel en stimuleert de funkties van de huid. Herstelt en behoudt het juiste vochtgehalte van de huid. Het Herbal masker heeft eveneens een zeer hoog vochtgehalte. Al de toegevoegde bestanddelen geven de heerlijke frisse geur van kruiden weer. Dankzij deze uitgekiende be standdelen wordt de huid soepel, zacht en ongeloofflyk schoon. Spe ciaal voor een wat vette huid. Na hel reinigen een egale laag op het gezicht aanbrengen, behalve rond de ogen, wenkbrauwen en haar lijn. Vijfentwintig minuten laten drogen. Dan afnemen door de rand van het masker rondom los te laten maken en van boven naar beneden te trekken. Met een vochtige wat na- betten. t.g.v. alle hartziekten tezamen was in 1976 ca. 52.000. De Nedeiiandse Hartstichting vraagt in haar jaarthema 1977 voor al aandacht voor de strijd tegen de „akute hartdood". Voor die 12.000 Nederlanders, waarvan men zich moet afvragen of er niet wat meer hulp mogelijk zou zijn gedux-ende dat eerste kwartier. De ervaring heeft geleerd, dat de patiënt en zijn omgeving dooigaans le laat reageren op de voortekenen van een hartinfarct. Opnieuw wil daarom de Nedei-- Iandse Hartstichting aktie voeren om iedei-een vertrouwd te maken met. de voortekenen van het hartinfarct. Daarmee kan al veel worden gewon nen. Voorts worden maatregelen bepleit oin bepaalde beroepsgroepen - ge dacht wórdt aan politiemensen en brandweerlieden - te trainen in de techniek van hartmassage/mond-op- mond beademing. Dat moet vei-der gebéuren voor vex-pleegkundigen en ambulancepersoneel. Zo kan worden bevorderd, dat door tijdig ingrijpen hartstilstand in een aantal gevallen wordt opgegeven. In de Nederlandse Hartweek voert de Nederlandse Hartstichting via alle massainedia weer aktie. daarin grootscheeps gesteund door de Vrien- den van de Hartstichting. Ook in Bruinisse' zal wéér gekollektèerd worden, volgende week, 28 maart- 3 april. Een mensenhart, klopt dank zij u! - Geef leef. Bruinisse, J. v. Duivendijk de Gi*aaf Ledenvergadering' „De Zeeuwse Molen" Het is alweer twee jaar geleden dat „De Zeeuwse Moten" werd opge licht. De vereniging, die rich ten doel stelt, het kleine Zeeuwse mo- ienbezit (73, tegenover in 1926 130 molens) te behouden, heeft zich sindsdien hierover:druk beijverd. Veel „papierwerk" wordt verricht. De Zeeuwse Molen is ondeilnéer be zig met een inventarisatie van het molenbeStand, wat als een nogal tijdrovende, maar bij zonder belang rijke bezighied gezien mag wórden. Door middel van deze inventarisatie komt men tot een ux-gentierapport, waar men de diverse betrokken in stanties, moleneigenaren etc. ïriec van dienst kan zijn. De kans bestaat tevens dat een hernieuwd Zeeuws molenboek verschijnt. (De laatste druk van het formidabele werkstuk van de heer M. van Hoogstraten stamt, uit 1972). Eveneens zijn er di- verse kontakten, met o.a. gemeenten De grote beslissing 1. Scherpe windvlagen jagen over de kale rotswanden en begroeide hellingen van het eiland Harragh. Af en toe valt er wat natte sneeuw. Het begint reeds te schemeren als twee jagers te voet naar de kleine nedex-zetting in het dal terugkeren. De achterste man torst een flink everzwijn. De grijze ogen in het ver weerde gezicht van de voorste jager turen scherp naar het dal beneden en zijn blik hecht zich een moment aan een der verlichte ven sters in de nedex-zetting. Reeds enige maanden vex-blijft Eric de Noor man met de zijnen op het eilaxxd, dat tot het gebied behoort van de jonge koningin Aran- i-od. Met behulp van de krijgers van Dun Durrah zijn in de nabijheid van de burcht ste vige hutten gebouwd, die een veilige woon plaats bieden aan het troepje Noren. De jagers zijn zij de nederzetting aangeko men en de tweede man brengt meteen het everzwijn weg om het gereed te laten maken. Eric schudt de natte sneeuw van zijn bex-en- mantel en gaat de smalle deur van het groot ste huis binnen. Opgewekt begroet hij de don kerharige vrouw, die met een glimlach naar zijn verhaal over het gunstig vei'loop van de jacht luistert. Winonah heeft liet droefgeestige dat de laatste tijd bezit van haar wezen had genomen, geheel verloren. Mei aandacht volgt zij Eric's jachtverhaal. Hij is in de beste stem ming en met een tevreden zucht maakt Wino nah de opmex-king: „Sinds jaren heb ik mij niet zo gelukkig gevoeld! Eindelijk een rustig leven, waarbij mijn echtgenoot eens niet in gevaren en avonturen ergens op de wereld rondzwalkt, maar ik hem bij mij heb. Een eenvoudig en eerlijk leven met betrouwbai-e mensen om ons heen". Bedremmeld zwijgt zij ineens. Van Ex-ic's gelaat is de glimlach verdwenen. Zijn trekken versomberen en hij ontwijkt haar blik. Daix zegt Winonah kleintjes: „Ik weet wel dat dit niet duren kan. Men kan zijn geluk niet kopen ten koste van zijn plichten, niet waar?" omtrent aankoop van molens, on- deiTxéviig aan verval, wat zo snel mogelijk gestcpi moet worden. Deze 2e Algemene Ledenvergade ring, welke gehouden wordt op 15 april a.s„ in gebouw „De Vroone" C. D. Vereèkestx-aat 74 te Kapelie, wordt een open vergadering. Leden, donateurs, molenaars, belangstellen-V den en liefhebbers kunnen de verga dering bijwonen. Naast de gebruike lijke huishoudelijke agenda, zullen er door een bestuurslid van het Gil de voor Vrijwillig Molenaars, enkele recente molenfilms vertoond worden. Tevens zal er een soort „tentoon stelling" zijn: de foto's van de dooi de Zeeuwse Moten georganiseerde fotowedstrijd in mei 1976; molen- attributen, allerlei literatuur over molens e.d.; Ruilbeurs van xnolen- foto's (bij voldoende ruilex-s); zelfs het echte Zeeuwse tax-wemeel. ge malen op de stenen van een Zeeuw se grondzeiler is te verkrijgen. Natuurlijk bestaat ook de moge lijkheid deze Zeeuwse vereniging te steunen met een kontributie van mi nimaal f 15,waarvoor menook nog 4 x per jaar het „Zeeuwse Mo len" orgaan - De Windmolen - ont vangt. Voor inlichtingen omtrent „De Zeeuwse Molen" kan men informe ren bij het sekréthriaat van de ver eniging: mevrouw M. Landegent- Steur, Bux-ghseweg 53, Haamstede. Mevrouw M. Landegent-Steur, Burghseweg 53, Haamstede. KAAPSTAD. Zuid-Afrika zal het omstreden wetsontwei-p tot controle op de kranten laten vallen. Dit heeft premier John Vors ter woensdag avond bekendgemaakt. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ALPHEN. De zeventienjarige Humphry Ramautar - Sing uit Al phen is maandagmiddag bij een ver keersongeluk zo ernstig gewond ge raakt, dat hij korte tijd later in het Elizabetsziekenhuis in Tilburg is oveileden. De jongen had enkele uren tevoren een auto gekocht en reed daarmee op de Gilzebaan in een bocht tegen een boom. Hij had de aankoop van de auto tevox-en nog met enkele vrienden gevierd. DEN HAAG. Ongeveer twintig le den van het Solidai-iteits Komitée Argentinië Nederland (S.K.A.N.) hebben donderdag gedemonstreerd voor de ambassade van Argentinië in Den Haag. De demonstratie, die een open protestbrief in de brieven bus van de ambassade deponeex-den, protesteren tegen de -„onderdrukking door de militaix-e Junta in Argenti nië". Voor 40 jaar Advertentie, 's Winters kunt V niet naar zee. Dat is ook helemaal geen bezwaar. Van een heerlijk bad kunt U toch wel genieten. De badin richting ih .hel Vrije. Het is zindelijk gemakkelijk en goedkoop. Neem 's winters ook eens een bad. ZIERIKZEE. In verband met de 2 mei le Rotterdam te spelen voetbal wedstrijd Holland-België stelt de R.T.M. voetballiefhebbers in de gele genheid voor halven prijs de reis naar Rotterdam ie maken. HAAMSTEDE. Vrijdag a.s. zal de K.L.M. haar diensten op Haamstede en Vlissingen hervattenNaar Haamslede werd vrijwel het hele jaar gevlogen, de laatste drie maan den wekelijks. ZIERIKZEE. Wij brengen een woord van hulde voor de nieuwe ge luidsinstallatie die concertzaal-bio scoop zïch aangeschaft heeft. De ge luidoverdracht is iets lager en veel soepeler dan de overige en het ge sproken woord is uitstekend ver staanbaar. OUWERKERK. In de onlangs ge houden zitting van den gemeente raad werd een verzoek om subsidie f 150,ingediend door de afdeling Het Groene Kruis in welk verzoek schrift Werd gewezen, dat armlasti gen gratis worden geholpen, aange nomen met 5 legen 2 stemmen. ZIERIKZEE. Het heldere en zon nige weer lokte tol wandelen, fietsen of autorijden tol het afleggen van visities of het bezoeken van den schilderijtentoonstelling in den Am bachtsschool, waarvan velen gebruik maakten, zoodat de schulden met voldoening op deze exposite kan te rugzien. NIEUWERKERK. Zaterdag a.s. zal door enige dames een collecte worden gehouden voor Jong Neder land snakt naar Werk," uitgaande van de Centrale voor werkeloozen- zorg tot instandhouding en uitbrei ding van grote werkkampen. BRUINISSE. Wij werden er op attent gemaakt dat de politie le dezer plaatse strenge controle uitoefent op wielrijders die bij avond rijden met een horizontaal ver vooruit-schijnend licht, wat hier nog veel gebeurd. Advertentie. Goede oude en fijne jonge kaas, de toespijs die altijd smaakt, Komijne of vette 4 cent per ons. De zachte soorten gesneden naar keuze. ZIERIKZEE. Dc zomertijd zal dit jaar aanvangen op Zaterdag 22 mei en eindigen op Zondag 3 October. Tc koop VW Variant <7?, uitst. onderh. in g. kond. f 25Ö0. Regenboog- straal 39. Tel. 4929. Wegens verguizing: 4 stoelen en keukentafel, kleur rood met wit foxTMicablad: lamp; fauteuil. Kreafstr. 75, Zierik- :rf bestel, bj. 311677) 632. Volkswage: I.z.g.s. Tel. Yamaha elektronisch orgel. Z.g.a.n. me/ritme-sektie. '2Vz jr. oud. T</bevx\: J. A. Prins, HeuvelswAfi/ 4, Kerkwerve. Tel. (011101 3477. Leuke gox«djjn stoffen voor reeds 8,95 pet meter koopt u naturulijk b/j Joh. den Boer, St: Domussix-aat 58, Zierik zee. Vauxhall V$a. i.z.g.st. f 1150. Bouwjaarfelmd 1970. Wielin- genstr. 18r^ierikzee. Telef. (01110) 4423. Kreidler I\M. z.g.a.n. Bevr.: d'Aillystr. 20, Zierikzee. T.er Berg Nf 800 6 x 6 met 3- zijdige iNofenboomkiepei-. R. D.W. GxiP&gvkeurd. Telefoon (01677) 632. Fiat 850 Speciaal. M. Krijger, Hogczoonf f 46, Haamstede. Tel. (01115*11490. Z.g.a.n. tourcaravan, 4 slaap plaatsen. fTqvens stacaravan. Tel. (0111?) Nieuwe div. matq! ■hang wagens i (01112) 548. Doi'ées, witte eei-stelingen, Meerlande#, Furores, Irene, blauwe, Eigen- 3ntjes. P. L.Quist fl, Di-eischor. Tel. Overhead aapxgetieur, lengte 6,50 mtr., /hbogte 3,20 mtr. ToiuIngcaiö^eHrijf C. H. van Oeveren, Zierikzee. Telefoon (01110) 2319. Tropische vogels voor binnen en buitenvolière o.a.: Napo leonnetjes, f f Tijger-vinkjes, OranjekaaWjes. Jap. Meeuw tjes, St. HeJerm'T'azantjes, Ek- stertjes, "Wixkopnonnen, BI. gr., Roodstaartjes en Diamant duifjes. Kabbelaarsbank 21, Zierikzee. Tel. (01110) 4588. Toro (Skelter)/grasmaaier, 2 jaar oud f T6D0,Telefoon (01117) 533. I Vierpersoons slacai-avan (Blue Bix-d) i.z.gTat., kompleet ingericht ntii^Tf/ 1200,Te bevr.: W. fRigkam, Taaiers- weg 12, Kerkwerve. Telefoon (01117) 331. kajuitbootje let met 6 pk Tel. (01114) Pol. half open 4 meter kojmpi b.b.m. en trailed 1341. Wegens oinstapdigheden rood bruine cocker-spaniel, 16 we ken oud, liai voor kindex-en. f 200. 's AvoRds"ïfc 18.00 uur. A. Kenters^vSiuispad 32, Haamstede. lïCIrKIENWIEIEK rtjdens Boeken- Att; wede - 20 verhalen overhelden voor nog geen 20 kwartjes prijs na lïCIEKIENWIEIEK DE VRIES

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 7