progressieve mode geloofwaardige prijzen \éP Belangrijk voor toekomstige Zit u te dubben tapijt kopers over het kopen Assistente in ons hotei Ajv Vraagt onze advertentietarieven! (telefoon 2255) C 't Probleem straks. Wat kunnen we doen? Voorlichtingsavonden. Ons probleem nü. Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L 0 speciaal Boakartwaaknummar kijk an laas! hondardan niauwa laastips mat 3 extra vcosd aalaanbieding an W>' Bij ons verkrijgbaar van uw speciaalzaak: c GESCHENKENHUIS GOUDZWAARD-HAAMSTEDE HOOGERHUIS-RENESSE kamer ■■eed van tapijt? Komt u bij ons eens kijken. Wij geven u eerlijk en betrouwbare voorlichting en gratis advies. Kamerbrede collectie 1977 bii ons direkt leverbaar. woninginrichting zierikzee - appelmarkt 4 - dam 1 telefoon (0 11 10) 28 25 Hotel - Restaurant „MONDRAGON" Havenpark 21 te Zierikzee vraagt voor de periode van 1 april-1 oktober een dame of jonge dame als Haar taak zal bestaan uit het ontvangen van onze gasten, behulpzaam zijn bij het serveren van het ontbijt en lichte huishoudelijke werk zaamheden. Enige kennis van de moderne talen is vereist. In ons bedrijf geldt een 5-daagse werkweek met wisselende diensten. Indien u eventueel interesse hebt om deze baan in part-time te verrichten kunt u ook sol liciteren. in part-time Voor het maken van een sollicitatie-afspraak gelieve u telefonisch kontakt op te nemen met onze heer v. d. Zwan (tel. 01110-2670). De Inspektie der directe belastingen te ZIERIKZEE Oucjfe Haven 54, tel. (01110) 2051/4150, is voor het verstrekken van inlichtingen over het invullen van het aangiftebiljet inkomstenbelasting geopend op werkdagen van 08.00 uur tot 12.00 uur en van 12.30 uur tot 17.00 uur en bovendien op de volgende donderdagavonden: 24 en 31 maart 1977 telkens van 19.00 uur tot 21.00 uur. De regering heeft gezocht naar mogelijke vestigingsplaatsen voor kerncentrales. Hoe ze daarbij te werk is gegaan kunnen we lezen in 'n uitvoerige studie. Daarin wordt aan de hand van voorwaarden de geschiktheid bekeken van de volgende plaatsen: Eems, (Jrk, Ketelmeer, Flevopolder, Wieringermeer, Maasvlakte, Tholen, St. Philipsland, Borssele en Bath/Hoedekenskerke. We worden nu gevraagd op deze voorlopige keuze te reageren. Dat moeten we allemaal doen. Want ons land is klein en waar we ook wonen; de vraag blijft altijd: Kerncentrales? Waar...? Niets is zo ingewikkeld als het vraagstuk kernenergie. Men is het nog lang niet eens; sterker nog: de meningen staan vaak lijnrecht tegenover elkaar. Er zal nog verder gestudeerd moeten worden. Maar er zal 'n beslissing moeten komen: bouwen we méér kerncentrales ja of nee? In ons land valt die beslissing waar schijnlijk in de volgende regerings periode. We staan nu voor 'n ander probleem. Waar 't om gaat is dit: stel dat 't antwoord straks ja wordt: waar moeten die centrales dan komen? Hierover moet eerst beslist worden. Omdat kerncentrales aparte eisen aan de omgeving stellen en natuurlijk ruimte vragen. Omdat ook voor vrije tijd. wonen en werken steeds meer ruimte nodig is. Die ruimte voor dit alles is er nog wel: we zullen alleen moeten kiezen. Omdat we er allemaal mee te maken hebben, wil de regering dat we meepraten. In dit geval over de plaats van kerncentrales. Met de bon kunnen we een gratis voorlichtingsboekje aan vragen. Daarnaast is er de genoemde studie: het Aanvullend Struktuurschema Elektriciteits voorziening, kortweg ASEV. Hoofdstuk drie daarin behandelt de verschillende aspekten van de vestigingsplaats-voorwaarden, zoals bevolkingsdichtheid, milieu en beschikbaarheid van koelwater. Het ASEV ligt van 15 maart tot 15 mei ter inzage bij alle openbare bibliotheken, kamers van koop handel en provincie- en gemeente huizen. 't Is ook te koop. U kunt 't bestellen bij de Staatsuitgeverij. Christoffel Plantijnstraat. Den Haag of bij de boekhandel. Prijs f 7. (excl. verzendkosten). ast m «O mS In de volgende plaatsen worden in de maand april voorlichtings avonden gehouden: in Utrecht in Groningen in Lelystad in Hoorn in Rotterdam in Goes in Eindhoven op 13 april op 14 april op 18 april op 19 april op 21 april op 25 april op 26 april i!?. £3fttl* Dit is een gezamenlijke publikatie van f het ministerie van Economische Zaken en van het ministerie A Adres:_ van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. J woonplaats:. De juiste adressen en tijden worden nog bekend gemaakt. Daarna kunt u uw schriftelijke reaktie onder vermelding van ASEV tot 1 juli a. s. zenden aan de minister van Economische Zaken. Bezuidenhoutseweg 30. Den Haag. In de maand september worden er hoorzittingen georganiseerd door de Raad van advies voor de ruimtelijke ordening. Daar kunt u desgewenst uw schriftelijke reaktie nader toelichten. Hoe dat in z'n werk gaat kunt u o.a. in het vöorlichtingsboekje lezen. Met de bon vraagt u het aan. 17556 Doen. want u kunt wat doen! 0 Bon. Stuur mij voorlichtingsboekje(s) over't Aanvullend Struktuurschema Elektriciteitsvoorziening. Invullen in blokletters *40 Naam: I Deze bon sturen aan ASEV postbus 51Den Haag.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 8