Meer „loopruimte" en betere verlichting in nieuwe zaak van Paul van Geesbergen Aanwinst voor Zierikzee GEMAKKELIJK SPAREN STREEKNIEUWS „Crescendo" gaat uitvoering geven op 16 en 23 april Stichting Jeugd vraagt om medewerking voor zomer-vakantie-aktiviteiten Vereniging Tuinbouwonderwijs bijeen FRUITTELERS WERDEN IN DROGE ZOMER WEER „ENIGE ERVARINGEN" RIJKER xrriVeerd, 1.90. In- ar boven: e deuren, vak met j dicht of I verlich- xlies mo- j plaatsing reed. In- ar boven: >en vak. glasdeur, dichting. :lein deel rgen en om eens èns onze I elseens I g. Equw- iwerkerk, de prijs- I 73. de goede kijkers. Zjêrikzee. I :r -zware I schrikke- 17 maart, mor 3,25. J Verre- I Jizee. 1 seconden et nodig, veel, Nw, kzee. stofferin- Moet u meubel- I Zierjkzee, I t 24. ordt er in I h oud pa- I arvan de s voor de lem. Wilt ■eedzetten I en prach- tersnood- >n-Duive- n daarna, e tekenen of vraag tan bij De del. Post- telefoon 4 k. flat woning eland. G. 35b, Rot- 17 maart, voor 3,25. Verre- ikzee. duur? In- eiding is goedkope lubelen te dat gaat érst- eens ndt u een gebruikte van de aar. voor meden de e. meube- eftiiig u. manstraat De straat Telefoon ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 3 maart 1977 Nr. 22058 ZIERIKZEE, 3-3. Heden (donderdag)-morgeii werd aan de Appelmarkt de geheel vernieuwde en uitgebrei de zaak voor funktionele dames- en herenkleding van Paul van Geesbergen voor liet publiek opengesteld. Woensdagavond namen velen al een kijkje in de zaak: daarvoor werd speciaal enige uurtjes „open huis" gehouden. De vele bloemstukken by deze gelegenheid zorgden voor een fleurige en feestelijke aankleding. De verbouwing en uitbreiding van de zaak, die sedert vier jaar aan de Appelmarkt gevestigd is, werd naar ontwerp van architectenburo Schuch en Kraamer uitgevoerd door aanne mingsbedrijf Van der Klooster (hoofdaannemer), firma Steutel (elektrciteit), firma Kouwenberg (sa nitair) en J. Hagensteijn, Noord- gouwe (schilderwerk). Meer „vrije" ruimte Zeer belangrijke verbeteringen in de nieuwe zaak vormen de sterk ver grote „loopruimte" en de verlichting. Waren deze zaken in de oude zaak niet helemaal naar de wens van de eigenaar, nu kan het publiek zich volop vrij bewegen en ook dankzij de verlichting een goede keus ma ken. Een en ander betekent dat de eerst wellicht wat „sombere" sfeer heeft plaats gemaakt voor een geheel an dere, veel ruimere en „lichtere" om geving. Dit is mede een gevolg van het feit dat er vijf etalages werden ge realiseerd; in de oude zaak waren dat er slechts twee. De etalages ge ven vanaf de straat een vrije inkijk. De nuttige verkoopruim/te kon van 100 vierkante meter worden gebracht op 150 vierkante meter; de ruimte- winst werd verkregen door het bij de zaak trekken van een achterplaatsje, een kantoortje en het trappenhuis. De entree tot de winkel bevindt zich thans in het midden van de geheel nieuw opgetrokken voorgevel. Sportief Vandaag (lonken aan morjfen. Recht op het duel ah.slufleren.trouwen,bouwen,reizen^., n ioed spaar plan - elRe maand een vast bedrag- maakt'wensen srielbèreikbaar.; Dat kan automatisch van uw salaris of pensioen bij de NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Na 1973 heeft „Crescendo" wegens liet ontbreken van akkomodatie geen uitvoering meer kunnen verzorgen. De grote zaal in het Dorpshuis is echter nu weer beschikbaar en be sloten werd dit jaar op de zaterdag avonden 16 en 23 april aanstaande een uitvoering te geven. De eerste avond is uitsluitend voor donateurs. Donderdagavond' 14 april vindt de generale repetitie plaats, waarbij de bejaarden uit de omtrek worden verwacht. Woensdag 13 april: voor jeugdigen, zonder muziekprogram ma. Dirigent Van Wallenburg gaf zijn visie op deelname aan concour sen. Hij was voor deelname met een volledige bezetting; een bezoek aan een dergelijk evenment moet gezien worden als middel, niet als doel. Deelname aan een K.N.F.-concours is dit jaar dubieus; de dirigent be val het Wiinterconcours te Middel burg aan, onder auspiciën, van de Zeeuwse Bond. De drumband be zoekt dit jaar zeker een concours, maar datum en plaats zijn nog niet bepaald. Uitwisselingsconccrtcn Besloten werd zomer 1977 uitwis selingsconcerten te verzorgen te Nieuwerkerk en Oosteiiand. Toege zegd' werd ook een zomerconcert te Brouwershaven. Het nieuwe muziek- seiizoen> wordt traditiegetrouw op Pinksterzaterdag geopend; dit wordt echter een week verschoven als op die dag kermis wordt gehouden. Bij ziekte of verhindering van de dirigent zal vervanging plaats vin den door de heer L. Raamsdonk. Uniformen De uit 1961 daterende uniformen zijn aan vernieuwing toe, maai- dat is financieel' niet haalbaar. Het lijkt de leden niet mogelijk dit jaar weer een beroep op de 'bevolking en/ol: De speciale afdeling damesmode blijft gevestigd in de zaak van Van Geesbergen aan het Havenplein. Het interieur kenmerkt zich door een sportieve aankleding, waardoor de gepresenteerde eigentijdse en funktionele kleding voor dames en heren goed tot zijn recht komt. Dit werd bereikt door een originele pre sentatie met behulp van rekken die nu eens niet in de zaak staan, maar „hangen" en verwisselbaar zijn. Daarbij werd gespeeld met kleine plafondjes van leerwerk en een goed gekozen verlichting. In het achter ste gedeelte van de zaak is een spe ciale jeans-afdeling ingericht. In de zaak bevinden zich zeven paskamers en een open trap. Boven dien is er een aardig dagverblijf voor het personeel, met een keukentje en kantoor. „Reisweg voor je vakantie" Bij de Stichting Jeugd Schouwen- Duiveland is de folder „Reisweg voor je vakantie" verkrijgbaar, een uitgave van de Stichting Ned.' Over leg voor Jeugdtoerisme en Jeugduit wisseling. Het vouwblad wil de jeugd helpen bij het voorbereiden van de vakantie en het verstrekt in dit kader veel nuttige informatie. „Nationale boomfeestdag" Op vele plaatsen dn het land zul len op woensdag 16 maart a.s. ter Vergadering te Dreischor DREISCIIOR, 1-3. Op de jongste vergadering van de muziekvereniging „Crescendo" vond een bestuursverkiezing plaats. Aftredend en herkiesbaar waren de bestuursleden mevr. M. L. v. d. Weyde-Smits en de heren P. J. van Donge en D. F. v. d. Linde; allen werden by akklamalie herkozen cn namen onder dankzegging hun herbenoeming aan. Anjerfonds te doen. Een raddkale op lossing ds dat de leden zelf het nieu we uniforment bekostigen. Leden van sportverenigingen zorgen ook zelf voor de eigen spullen. Zonder tegenkanting ging de ver gadering met het voorstel akkoord, zodat binnenkort met enkele firma's op uniformgebicd kontakt zal wor den gezocht Bij de rondvraag werden op ver zoek van de heer Raamsdonk enige „stille Merkers" die veel voor de vereniging betekenen, met applaus gehuldigd. De heer P. van Dongen deelde mee dat de kaarsenverkoop goed gelopen heeft. De heer P. v. d. Weijde atten deerde op de overbodig geworden harmoniemuziek. Dit zal worden medegedeeld in de vergadering van het kontaktorgaan S.-D. op 8 maart te Zierikzee. De heer J. Dorst bood de vereniging 18 nieuwe donateurs aan. Verrassing Aan (het slot van de geslaagde vergadering zorgde de penningmees- teresse voor een verrassing: namens haar man bood1 zij de vereniging een 'zelf gemaakte prijzen kast aan als verlaat jubileumgeschenk. (Daarin prijken de medailles en bekers uit Cresendo's rijke verleden. .Zij over handigde de sleutel aan de voorzit ter, die op zijn beurt. „Riet en Piet" hartelijk dank bracht voor de fraaie least. De heer De Wit reikte hierna de medailles uit aan muzikanten en drummers met het hoogste aantal punten van het onderlinge solisten- concours. De voorzitter besloot met een algemeen dankwoord tot alle le den voor hun positieve bijdrage en M'cnste „Crcscndo" een goed muziek jaar l*»t\ „20.000 mijlen onder zee" Vrijdag- en zaterdagavond 4 en 5 maart aanstaande wordt in de Zie- rikzeese Concertzaal de op het be roemde bock van Jules Verne ge baseerde film „20.000 mijlen onder zee' met in de hoofdrollen Kirk Douglas en Ja mos Mason. De film gaat over een. „zeemonster"; maar in werkelijkheid is het een onderzee boot gebouwd door de verbitterde kapitein Nemo, die zijn tijd ver voor uit is. Benoemingen Tot havenmeester is benoemd de heer R. Vischer te Harderwijk. Be noemd tot brugwachter werd de heer J. P. Schot te Zierikzee. HAAMSTEDE Op geheel Schouwen-Duiveland gelegenheid van he jaarlijks te vie ren. boomfeestdag door een honderd duizend scholieren bomen worden geplant. De eerste boom die behoort tot he blijvende groenvoorziening van Almere zal 16 maart worden ge plant door prinses Margriet. Het Landelijk Comité heeft dit jaar naar aanleiding vay de komen de boomfeestdag weer leuk voor lichtingsmateriaal laten verschijnen, onder andere een kleurrijke affiche van een toepasselijke kinderteke ning. Verder een aardig boekje „praktische wenken voor nat. boom feestdag 1977" en een brochure met de adressen van de regionale com missies. Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland Op vrijdag 18 en zaterdag 19 maart a.s. wordt op het Oecumenisch Vor mingscentrum Hedenesse te Cadzand een weeleendkursus gehouden voor jeugdleiding. De organisatie van de ze incidentele traningsbijeenkomst voor vrijwilligers In het jeugd- en kluibweuk, is mede een initiatief van de Stichting Jeugd Schouwen-Dui veland. ZIERIKZEE Januari/februari-nummer „Stadsberigten" Verschenen is het januari'februari nummer van het informatieblad der gemeente „Stadsberigten". In dit nummer staat - hoe kan het anders - de vernieuwde Venkelstraat cen traal. Hét nieuwsfeit was uiteraard de opening van de straat door staats- sekretaris J. L. N. Schaefer. Aan dacht verder voor de geschiedenis van de straat en een „babbeltje" met de 90-jarige mevr. Boot-Scherpenis- se,. die al 70 jaar in de Venkelstraat woont. Verderop in dit nummer wordt in het kort de raadsvergadering van 24 januari j.l. weergegeven. Besloten werd tot: toelating en beëdiging van de W. F. Sprengelmeijer tot raadslid, het aanvaarden van een schenking door de heer C. van der Vliet A.C.zn., de samenvoeging van bestuur en ad ministratie van gemeente museum en het maritiem museum, het verlenen van subsidie voor diverse plannen in Zierikzee, kredietverlening inzake de voorzieningen van de jachthaven. Vervolgens de vaststelling van kre dietverlening inzake subsidietoeken ning aan Stichting Landbouwmu seum Schouwen-Duiveland en tót slot kredietverlening' voor de aan passing van het speelterrein Poort ambacht I. Kollcktc-ovcrzicht Het volledige kollekte-overzicht van het komende jaar, de betreffen de doelstellingen met data worden vermeld. Ook op het zwembad wordt aan dacht gevestigd, namelijk de moge lijkheden voor het nemen van zwem lessen voor de jeugd en voor volwas senen. De tijden van de lesuren en de openingstijden staan vermeld. Verder wordt aan de volgende vier punten de nodige aandacht besteed: de 200.000e telefoonaansluitng, het bezoek van Noord-Ierse kinderen aan de gemeente Zierikzee, de ver nieuwing van de houten ophaalbrug nabij de Noordhavenpoort en de ope ning van het nieuwe P.Z.E.M.-ge- bouw door burgemeester Th. H. de Meester. Oud papier voor „Kunst en Eer" Ten bate van de kas van de K.H. „Kunst en Eer" .wordt zaterdag 5 maart a.s. weer oud papier opge haald. Het gereed zetten bevordert een snelle inname van het papier. De harmonie is dankbaar voor de dooi de burgerij te verlenen medewer king. C.J.V.-Jaarfccst v Op vrijdag 11 maart a.s. wordt dn hei, hervormd verenigingsgebouw he' löïste) jaal-feest gehouden van de C.J.V.-senioren, een aantrekkelijk programma is opgesteld, met ais hCnfdmoot, de klucht dn drie bedrij ven: „Rare kostgangers". Opening plantenkas Bloemmislerij Jonker opent op donderdag 10 maart a.s. een nieuwe plantenkas. Vergadering C.N.V.-Besturenbond Op dinsdag 29 maart organiseert de Besturenbond C.N.V. een verga dering dn ,.'t Trefpunt" te Renesse voor de C.N.V.-leden in de West hoek. De vergadering wordt bijge woond door een distriktsbestuurder uit Middelburg. Het wordt een „praatavond", waarop' alle voorko mende zaken aan de orde kunnen komen. SEROOSKERKE Streekfederatie P.v.d.A. Op vrijdag 11 maart a.s. wordt in het dorpshuis te Serooskerke. de al gemene ledenvergadering gehouden van de P.v.d.A.-Streekfederatie Schouwen-Duiveland. Punten van de agenda zijn o.m.: concept huis houdelijk reglement van de Streek federatie, de financiële situatie en de 1-mei-viering. He Pv.d.A.-leden cp Schouwen-Duiveland zijn wel kom op deze vergadering. SCIIARENDIJKE Welfare-tentoonstelling Tijdens het Stra-feest te Scharen - dijke op zaterdagmiddag 12 maart a.s. wordt er door de afdeling Schou wen (Westhoek) van het Nederland se Rode Kruis in het Hervormd Ver enigingsgebouw te Sdharendijke een Welfare-tentoonstelling gehouden, (zie voor tijd: de agenda). Tentoon gesteld worden diverse door pa tiënten uit be afdeling Schouwen vervaardigde artikelen. Deze artike len zijn - uiteraard - ook te koop. Tevens zullen er die middag diverse attracties zijn, terwijl er bovendien koffie of thee zal worden geserveerd. NOORDGOUVVE Wereldgebedsdag Op vrijdag 4 maart wordt in het verenigingsgebouw te Noordgouwe, de Wereldgebedsdag gehouden. DREISCHOR Kledingaktie Op woensdag 16 maart wordt kledinginzameling gehouden voor de akitie „Mensen in nood'". De kléding kan ingeleverd worden bij mevrouw Mol, Weststraat 21. Alle kleding is welkom. ZIERIKZEE, 2-3. I>c Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland wil dit jaar proberen om tijdens de grote NIEUWERKERK Bouwaktiviteiten In de bouw is het momenteel weer druk te Nieuwerkerk. In het plan „Gaanderse" wordt flink aangepakt om een 16-tal woningen te bouwen. Verder zijn in die zeilde wijk enkele parlikuliere woningen in aanbouw. Ook het pand voor de doe-het- zelfzaak „De Bootenloöse is. dezer dagen flink opgeschoten en staat in grote lijnen reeds overeind. Al met al steeds meer uitbreiding en toe name van het aantal bruikbare- bewoonbare woningen. Inzameling kleding Op woensdag, 16 maart a.s. zal er ook te Niéuwexkerk weer een kle ding inzameling worden gehouden, men wordt vriendelijk verzocht, de kleding welke men voor de Stichting „Mensen in Nood" wilt afstaan te bezorgen in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde kerk aan de Badhuisstraat. Het gebouw is daar toe geopend van 's morgens acht uur tot 's avonds zes uur. Biddag voor gewas en arbeid Op woensdag 9 maart a.s. zal op Nieuwerkerk, de jaarlijkse Biddag voor gewas en adbelid worden gehou den. In drie plaatselijke kerken zul len op die dag kerkdiensten worden gehouden. Daardoor cn daarom zul len diverse zaken, die dag gesloten zijn. OOSTERLAND Kledingaktie „Mensen in Nood" Het aktiecomité van de stichting: „Mensen in Nocd" houdt op woens dag 16 maart de jaarlijkse kleding inzameling. A'lle soortten gebruikte kleding kan men op due dag kwijt in een 'lokaal van de voormalige- basisschool aan dé Groene Poort, in gang Hofweg', van 's morgens 10 tot 's middags 5 uur. In 1976 heeft de Stichting „Men sen in Nood" kleding verzonden naar tal van landen in Afrika. Zuid- Aimerika, Indonesië, Angola, Portu gal, India, Botswana, Polen enz., terwijl ook het Maatschappelijk Werk in ons land gebruik maakt van het kledingmagazijn 'in Den Bosch. De kleren komen ten goede aan mensen van alle gezindten. Kleding, die niet bruikbaar ds, woi'dt ver kocht en de opbrengst wórdt o.a. ge bruikt om transportkosten te beta len van de verzending. Daarom is mindere kwaliteit kleding ook wel kom. Men wordt verzocht, zo mo gelijk, de klei-en aan te bieden in kartonnen doos of plastic zak. Spullen voor de rommelmarkt Op zaterdag 5 maart a.s. hoopt de schoolvakantie zg. zomervakantic- aktiviteiten te gaan houden in ver schillende dorpen cn wyken van dc regio. De Stichting doet in dit Yei"band een beroep op enthousiaste inwoners die bereid zijn voor een groot aantal kinderen mogelijkheden le scheppen om een gedeelte van de lange „grote vakantie" op plezierige wijze door te brengen. De zomer-vakantie-ak tiviteiten in dorpen en wijken zijn plaatsgebonden. Iedereen kan zich bij zo'n projekt in eigen dorp, eigen wijk of plaats aansluiten: niet alleen werkende of studerende jongeren, huismoeders, vaders, bejaarden, leerkrachten -maar ook bestaande groeperingen kunnen zich hiervoor aanmelden, zoals wij kkomi lees, scoutinggroepen, jeugdsozen, belan gengroepen, ouderkommissies enz. De bedoeling is dat er op een groot aantal plaatsen plaatselijke werk groepen ontstaan die zich gaan be zig houden met het voorbereiden van dc zomcrvakantie-aklivitciten die gehouden worden gedurende maxi maal cén weck in de grote vakantie. Verwacht wordt dat de werkgroe pen zoveel mogelijk zelfstandig wer ken, maar uiteraard kan altijd een beroep worden gedaan op de Stich ting Jeugd. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met jeugdwerklei der Gabri de Groot, Stichting Jeugd, tel. (01110) 3566. (Adv.) Belangrijke officiële pro vinciale, alle gemeentelijke en waterschap spublïkaties komen in de krant, tenmin ste in de ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE. Wie daar geen kennis van neemt, kan mooi een blauwtje lopen. Gelukkig is dal echter niet nodig. Een telefoontje naar (01110) 2255 is voldoende om mee te gaan draaien als zelfstandig abonnee. Doen! plaatselijke muziekvereniging „Oos- lerlands Fanfare" weer spullen op te haleir voor de a.s. zomer ie hou den rommelmarkt ter versteviging van de verenigingskas. Nu sommige huisvrouwen weeral over de grote schoonmaak gaan denken zal er mis schien wel wat te voorschijn komen dat men missen wil voor dit goede doel. Oude meubels, boeken, ge bruiksvoorwerpen uit het huishou den, etc. het is allés welkom en de jongelui willen het graag komen ha len zaterdagmorgen. Men kan er al tijd beter de muziekvereniging een plezier mee doen' dan het ergens neer te weipen, of zoals vorige week met een bankstel is gebeurd, dat men maar in de Hofgracht achter de voormalige school heeft gesmeten. HAAMSTEDE, 2-3. Deze week hield de Vereniging tot Bevordering van het Tuinbouwonderwijs op Schou wen-Duiveland te Haamstede in hotel ..Boin de jaarvergadering. In zijn openingswoord sprak de voorzitter, de lieer Jae. Steur, een speciaal woord van welkom tot het ere-lid de lieer K. Dambrain sr. Familiair eend NIEUWERKERK, 2-3. Te Nieuwerkerk valt in en rond. de Erlingsteenslraat iels bij zonders te zien. Daar hebben twee 'honden een metgezel ge vonden nl. een eend. Ook de eigenaars van de hónden ziet men vaak in gezelschap van „hun" eend. De familie N. wo nende in deze straat heeft een eendenkuiken binnenshuis groot gebracht. Gaan me- 4 vrouw en/of meneer uit, al of t niet vergezeld van de honden, f dan mag het eend ook mee. „Alle Tiere werden Brüder" en de mensen ook, daar te Nieu werkerk! „Na dc laatst gehouden vergade ring zyn wy weer enige ervaringen rijker gcMorden", aldus dc voorzit ter. Het jaar 1976 was extreem droog cn heet. Dit Mrccr heeft aan de boom gaarden flinke schade toegebracht, evenals aan dc tuinen. Het is zeker niet uitgesloten dat hiervan in 1977 de sporen nog zicht baar zullen zijn. Nog steeds is er voor de boomgaarden een goed alterna tief, n.l. de rekreatie. De enkele fruittelers die willen overschakelen zouden daartoe in de gelegenheid moeten worden gesteld, en wei op een geoi'dende wijze en zo vlug mogelijk. Het is bekend dat, wil men aan de eisen voldoen, het een dure aangelegenheid is ge worden. „Erger is evenwel nog dat, wil men iets van de grond brengen, men te maken krijgt met diverse groe pen tegenstandei's waar men meer last van heeft in de gemeenschap dan gemak", aldus de voorzitter. Als men de fi-uitteelt landelijk be ziet dan is het nog steeds geen „koek en ei". Het kleinste overschot is da- rekt funest. Daarbij komt, dat de grote importen uit de niet E.E.G.- landen „gi'ote boosdoeners" zijn. De huidige situatie is zo, dat men als zelfstandige tuinbouwer bereid moet zijn om minstens 3000 uren per jaar te werken M'aarby dan nog het gezin moet worden ingeschakeld, om te proberen het bedrijf in stand tc houden. „Ongetwijfeld een ongezonde toe stand en voor wat de toekomst be treft geen enkel lichtpunt", zo zei dc heer Steui\ Stijgende kosten De kosten stijgen nog steeds de pan uit. Men heeft de ervaring dal die nog nimmer zo hard zijn geste gen dan in de afgelopen vier jaar. „Het is een vreemde zaak, dat de agrariër in het algemeen, die altijd nog bei-eid is zijn jas uit te trekken, zo pover gewaax'deerd wordt", aldus de voorzitter. In 1976 zijn vele telers weer niet goed uit de bus gekomen. Veel ondermaats fruit werd uit de markt genomen en bracht praktisch niets op. Degenen die hun fruit op het hout verkochten waren nog het best af. Voorzitter Steur had dc ndruk dat er deze winter in ons land heel M at hektares M'orden gerooid en naar verhouding minder M'ordt aange plant. Hy stelde vast dat hoe meer M'clvaart er is, hoe ontevredener de mens wordt. De penningmeester de heer P. Adam gaf hierna een overzicht over de financiën) van de jaren 1974 t/m 1976, die een positief resultaat te zien gaven. Namens de financiële kommissie werd verslag uitgebracht door de heer M. J. v. d. Maas, die de vergadering adviseeride tot. goed keuring van de rekeningen over te gaan. Onder dankzegging voor zijn stipte beheer werd* de penningmees ter decharge verleend. De zittende bestuursleden de 'heren D. Braai, P. Adani, Jac. Steur, J. C. de Feiter. I. C. Boot exx J. Dalebout wei-den al le herbenoemd. De proeftuin De heer D. Braai wei*d dank ge zegd voor het goede beheer van de proeftuin. In het afgelopen jaar werden er in de proeftuin water bronnen geslagen, waai-door waar schijnlijk een aantal bonten gered kon worden. Van het gemeentebe stuur van Westerschouwen is het verzoek binnen gekomen om een ge deelte vaxt de proeftuin, gelegen aan de Lagezoom, beschikbaar te stel len voor de ruitersport. De voorzit ter zei hier niet onwelwillend tegen over te staan. Wel zal het zo moe ten zijn dat wij er niet beter, maar ook niet minder op worden", aldus de heer Steur. Naar werd medegedeeld, zou hel in de 'bedoeling liggen om op het bedoelde terrein een 'binnenmanege te gaan bouwen. De vergadering gaf het 'bestuur volmacht om de hande lingen' over het afstaan van het ter rein af te wikkelen. Na de pauze vertoonde de heer W. P. de Vrieze zijif fraaie kleuren dia serie over zijn onlangs gehouden we- rcldrcis. die bij de aamvczigeu by- 7,onder ip dc smaak viel.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 3