HET INBRAAK-MYSTERIE blik door het wereld Ommekeer in de Indiase politiek Capri krijgt waterleiding venster Bom in Belgisch cultureel centrum Huldiging Mary Dresselhuys Werkhervatting in graïische industrie mËBMÊBmmmKsm ZIEKIKZEESCI1E NIEUWSBODE Vrijdag 18 februari 1977 Nr. 22051 7 Vrijdag 25 februari, 19.15 uur, Nederland l: Bij ons in... Leusden. Mei o.a. Herman en Angie. De positie van India's premier me vrouw Gandhi is opeens een stuk onaangenamer geworden doordat haar minister Ram kordaat uit de Congrespartij is gestapt en onafhan kelijk de verkiezingen ingaat. De verrassende verkiezingen die me vrouw Gandhi onverwacht uit schreef nadat ieder dacht dat ze al van plan was voortaan maar met be hulp van wetten over de noodtoe stand als een soort dictator te blij ven regeren. Met de oppositie in de cel en de pers en radio gemuilkorfd. De weer losgelaten oppositie ziel in Ram een pasklare en geduchte lei der - eigenlijk een der weinigen die tegenover mevrouw Gandhi nog een beetje kans maakt. Dat ze zal win nen is tamelijk zeker, maar de kom- munistische partij - van de Moskou- se soort - die haar altijd gesteund heeft wilde aanvankelijk los van haar opereren, uitte zelfs een beetje kritiek lot Rarns desertie uit hel Congreskamp die de kommunisten plots liet inbinden: Congrespartij en kommunisten gaan samen de verkie zingen in. Dat betekent dal ze in de dislrik- ten de beste kanshebber opstellen en hem geen konkurrentie aandoen. Hetzelfde doet de oppositie - een nuchtere methode om niet door ver snippering een zetel aan de tegen stander te laten toevallen, want de man met de meeste stemmen is win naar, alle anderen zijn verliezers ook al hebben zij samen aanzienlijk meer stemmen; die hadden dan maar op één gemeenschappelijke kandidaat uitgebracht moeten worden. Zoals gezegd: mevrouw Gandhi heeft nog steeds de beste kansen. Maar zelfs dan is het „overlopen" van minister Ram een strop voor haar. Ram is een „onaanraakbare" - een pariah - of zoals dat tegenwoor dig heet een „harijan". Als sinds Nehroe hebben de regeerders van India hun best gedaan een eind te maken aan het kastensysteem waar in de harijans de laagste zijn op wie men niet alleen kan neerkijken, maar tegenover wie men ook de grofste diskriminatie en beledigingen kan begaan. Op het platteland is dit nog zeer sterk, zodanig dal de ha rijans geen water mogen halen uit dezelfde put als de leden van de „betere" kasten. Om de harijans uil hun verdrukte positie te halen heb ben ze in de loop der jaren vele voorrechten gekregen. Onder meer zijn ze zeker van een bepaald aantal parlementszetels, hebben ze voor keur bij bepaalde funkties en nog zo meer. Smalle-r fundament Maar de diskriminatie. is gebleven, die ondervindtzelfs een man als Ram nog vaak. Hij is een harijan. die volleerd ingenieur is - op zichzelf al geen geringe prestatie. En door zijn politieke aktiviteilen is hij de grote held geworden van de vele miljoenen harijans. Zolang hij in de Congres partij werkte profiteerde deze mee van de enorme harijan-aanhang. Nu ROME, 16-9. Uit het ontwikke lingsfonds voor zuid-Italië heeft de Italiaanse regering 7,5 miljard lire vrijgemaakt voor de aanleg van een waterleiding naar het vakantie- eiland Capri in de Golf van Napels. Het drinkwater voor Capri wordt nü nog per tankschip aangevoerd. HILVERSUM. VARA-voorzitlcr An dre Kloos overhandigde in Hilver sum aan Wim Kun en Corry Vonk een platina-grammofoonplaat en een gouden musicca'ssette, ter gelegen heid van het feit, dat van Wim Kan's Oudejaarsavond-conference, meer dan 250.000 LP's en 25.000 musiccas- seltes zijn verkocht. hij de oppositie heeft gekozen kan de Congrespartij er op rekenen dat een grate massa harijans hem zal vol gen. Waarschijnlijk niet genoeg om mevrouw Gandhi uit haar machts positie te verdrijven. Maar het is voor haar niet aangenaam dat het fundament van haar macht drastisch versmald wordt. Zelfs al is mevrouw Gandhi er niet de vrouw naar om al ie teerhartig te doen als het óm de macht gaatkan ze er niet buiten dal de grote massa's haar vereren en dat kan een stuk minder worden. Een wrange noot hierbij is dat me vrouw Gandhi dit dankt aan de ma nier waarop ze haar zoon helpt een bliksemcarrière te maken in de In diase politiek. Dat wekt al wrevel, omdat ze een dynastie lijkt te stich ten: zij volgde haar vader Nehroe op en nu staat haar zoon al weer klaar... Die heeft weliswaar nog geen parlementszetel maar zijn moe der heeft hem gebombardeerd tot hoofd van de jeugdafdeling van de Congrespartij en als zodanig heeft hij in die partij wel veel te vertel len. Tot misnoegen van velen der oude garde. Bij een bepaalde gele genheid zou hij ook Ram op een door deze als vernederend ervaren ma nier de voet dwars gezel hebben, wat deze niet heeft vergeten al liet hij er weinig van blijken. Tol hel mo ment kwam dal hij op zijn beurt moeder en zoon Gandhi onaange naam kon zijn. In ieder geval is de persoon van Sanyay Gandhi ijlings naar de ach tergrond gedrongen, zijn moeder nam spreekbeurten van hem over wal overigens de rellen niet geheel en al kon voorkomen. En al haalt de wraak van de harijan Ram niet veel meer uit, de carrière van Gandhi ju nior ivordi er in elk geval door ver traagd. BRUSSEL, 17-2. In het cultureel centrum „Vorst Nationaal" in Vorst, een tegen Brussel aanliggende Bel gische gemeente is een bom ge plaatst. De tamcRjk primitieve bom werd door de Belgische mijn-oprui mingsdienst onschadelijk gemaakt. Wie de bom geplaatst hcet'l is onbe kend. In Brussel-meent men dat ré wel licht een vérband is tussen het plaatsen van de bom en het optre den. vrijdagavond, van de Franse zanger Michel Sardou, in „Vorst Na tionaal". Deze Franse zanger is in zijn vaderland en in Bblgië omstre den vanwege het rechtse karakter van de teksten die hij zingt. In Bel gië is er zelfs een „beweging tegen de komst van Sardou naar België" opgericht. TIEL, 17-2. Ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van actri ce Mary Dresselhuys, geboren en ge togen in het Betuwse Tiel. wil deze gemeente haar vroegere burgeres huldigen. Zij heeft daarom hel juist gereedgekomen bronzen borstbeeld van Mary Dresselhuys aangekocht. Een stuk beeldende kunst, vervaar digd door zr. Jesualda Kwanten uit Tilburg, die reeds diverse malen grote theaterpersoonlijkheden heeft vereeuwigd. UTRECHT, 17-2. Donderdagoch tend werd in alle negen Grafische bedryven, waar de afgelopen weck het werk was neergelegd, weer ge werkt. Het aktiecentrum van de drie Grafische bonden in Amsterdam heeft dit desgevraagd meegedeeld. Donderdag werden ledenvergaderin gen gehouden bij de bedrijven, waarvan het oorspronkelijk de be doeling was, dat ze vrijdag plat zou den gaan. De werknemers moeten zich nu uitspreken over de vraag of zij het wenselijk vinden dat die aan gekondigde slakingen doorgaan, nu er een beginsel-overeenkomst is be reikt tussen de werknemers en werkgevers. BRUSSEL, Op grond van de meest recente gegevens mag aangenomen worden dat de Europese Gemeen schap vorig jaar 17 pet meer perso nenauto's en bedrijfswagen geprodu ceerd heeft als in 1975. Wat biedt de BEELDBUIS ZATERDAG 19 FEBRUARI NED. 1: Informatie en ontspan ning bepalen het aanbod van de KRO 's middags op deze zender. Om half vier gaal het doek op voor Stu dio Vrij, waarin aandacht wordt be steed aan De moestuin, de vakbeurs Karwei, een tekenwedstrijd en het maken van een diaklankbeeldserie. Na het spelprogramma Klasseiverk. is hel tijd voor een nieuwe afleve ring van de jeugdserie De avonturen van Konny en zijn vrienden. Konny en zijn lotgenoten ontdekken tijdens een zeiltochtje een zweefvliegtuig in moeilijkheden. Met een aflevering van de immer aantrekkelijke mis daadserie McCloud wordt hel pro gramma van de VARA geopend. De manager van een country- and weslernzangeresje wordt om het le ven gebracht. Hij blijkt iets met handel in drugs mm doen te heb be;n gehad.. McCloud doet zich tijdens hel onderzoek zelf voor als een manager van artiesten. Hoe bestaat het, roe pen vervolgens AU Dijckmeester, Bob de Lange en Joop Brussee. Een klein uur lang worden de kijkers ge- konfronteerd met onwaarschijnlijke waarschijnlijkheden, oftewel met voorbeelden van Nederland op zijn' smalst. Na het journaal begint de show van Sonja Barend en Kees Brusse. Samen met- presentatrice- Sonja Barend heeft Kees Brussede artiesten uilgekozen die vanavond zullen optreden. Dal zijn o.a Adèle Bloemendaal, Anita Meyer, de. kom- ponist Hans Vermeulen en de varié té-artiest Orlando Celvnas. De laats te tien minuten van de VARA-avond zijn voor Simon Carmiggelt, die uit zijn bundel Ze doen maar hel ver haal Mr. Davis voordraagt NED. 11: Na een brok kleuterver tier am zeven uur komt de NCRV voor de oudere jeugd met de scho lier enkwis Tweekamp. De vragen worden als vanouds gesteld door hel duo Dick Passchier en Judith Bosch. De NCRV blijft na het journaal in de kwissfeer. Eddy Becker is gast heer van drie teams die'ivordèn ge test op hun kennis van populaire muziek. Het programma wordt op geluisterd met het optreden van Frida Boccara, het duo Saskiu eii Serge en de zanger Albert West. Een ongewenste vreemdeling doét van zich spreken in het zesde deel van de Engelse serie Sam. Die vreemdeling is de vader van Sam Wilson, die naar Skellerton is teruggekomen om de bronnen van zijn verleden terug te vinden en om zaken te doen met. Cassie Crossman. Rond de klok van tien uur schdkelt de NCRV over op de informatieve loer. Eerst een uit zending van de aktualiteitenrubriek Hier en Nu, gevolgd door aktuele sporlinformatie in de co-produktie van Hier en Nu en Studio Sport. Mei orgelspel van Feike Asma wordt hel tijdstip van kwart voor twaalf be reikt. hoogste tijd dus voor het laat ste nieuws. ZATERDAG 19 FEBRUARI NED. I: 10.30 Telcac; 15.30 Nieuws; 15.32 Studio Vrij;- 16.20 Klassewerk; 17.30 De avonturen van Konny; 17.55 Lied van de week; 18.15 Telcac; 18.45 De berebool; 18.55 Nieuws; 19.05 McCloud; 20.40 Hoe bestaat hel; 21.35 Journaal; 21.50 Show van Sonja en Kees; 23.20 Simon Carmig gelt; 23.30 Journaal. NED. II: 18.45 Informatie Marok kanen; 18.55 Nieuws; 19.05 Bolke de beer; 19.15 Tweekamp; 20.00 Journaal; 20.25 Kwistig met muziek; 21.30 Sam; 22.20 Hier en Nu; 23.00 Studio Sport; 23.25 Orgelbespeling Feike Asma; 23.40 Journaal. ZONDAG 20 FEBRUARI NED. I: De buis komt 's morgens in werking voor een R.K.-kerkdienst vanuit de kerk van de H. Franciscus Xaverius in Amersfoort. Om vier uur meldt de NOS zich met hel kin derprogramma Sesamstraat, dat ge volgd wordt door een uitzending van Studio Sport gewijd aan de gisteren gespeelde rugby-wedslrijd lussen Engeland en Frankrijk. De eerste 25 minuten van de AVRO gaan van avond op aan een aflevering van dc serie Het wonder der. natuur: De beelden konfronteren de kijkers mei hel aktieve vulkaaneiland Fernandi- na in de Galapagosgroep. Vervolgens maakt Cees van Drong el en zijn op wachting met het muziekprogramma Jonge mensen op weg naar het con certpodium. Vanavond treden op de Hongaarse klarinettist Berkes Kal man, de Engelse cellist Colin Carr en de Engelse pianist Terence Judd. Nu de rubriek Hier Parijs, hier Jan Brusse, staat de beeldbuis in het te ken van de Westduitse speelfilm Die letzte Briicke. Deze spannende film speelt zich af in de Tweede Wereld oorlog en loont zowel het onmense lijke optreden van Hitiers Wehr- macht legen de burgerbevolking van Joegoslavië als de heldhaftige strijd van Tito's partizanen. De aktrice Maria Schell speelt de vrouwelijke hoofdrol. Deze film wordt gevolgd door een show van Herman van Veen, waarin deze kabaretier de kij kers nader laat kennismaken met cle komponist en concertpianist Rei n- bprt de Leeuw. Tenslotte volgt nog een uitzending van het Humanistisch Verbond, die is opgehangen aan het feit, dat het morgen driehonderd jaar geleden is dat dè filosoof Ba- ruch de Spinoza is overleden. NED. II: Met name in hetgebied beneden de rivieren, maar ook elders in ons land wordt deze dagen hel karnavalsfeest gevierd. De NOS draagt vanmiddag ook bij aan hel feestelijk gebeuren. Dat gebeurt met een reportage van de kamavalsop- tocht die vanmiddag in Maastricht wordt gehouden Het eerste half uur van het avondprogramma is voor de jeugd bestemd, die terecht kan bij de laatste aflevering van dè Engelse serie Westway. Uit papieren blijkt, dat de voorvader van miss Malbury geen Verrader was. Dat is voor iedereen een hele opluchting. Studio Spört moet: het ditmaal hebben van beker-vOelbal, Voor de vaderlandse kompetitie worden slechts enkele onbelangrijke inhaalwedstrijden ge speeld. Studio Sport wordt gevolgd door de mammoetserie 58 miljoen Nederlanders De géschiedenis van de textielindustrie komt in deze afleve ring aan de orde. Vervolgens hel programma Soundtrack. Een half uur staat ter beschikking aan het Promenade Orkest onder leiding van Kenneth Alwyn, dat zich laat horen in bekende filmmelodieën. De NOS vervolgt haar uitzending met de do- kumentaire Hebben en houwen van de Noordzee. Deze dokumentaire wil een pleidooi zijn voor de traditionele visserijvorm en wijst óp de nadelige kanten van de concernvorming door vissers mei grote schepen, die de kleine vissers met hun bescheiden vaartuigen hun kans op een goed bestaan ontnemen. 29 „Als gevolg van het feit, dat de oprichters politiek fout waren. En later door die korte staking. Een ar tikel over de fabrikage van fietsen kan nooit kwaad; dat is in zekere zin gratis reklame. Dus antwoordt hij: „Nou, laat die juf dan maar verder komen." Boukje Doorveld, die zich bedient van de schuilnaam „Bos, zonder ceehaa", wordt minzaam door de di rekteur begroet, al beziet hij haar onderzoekend. Knap is ze niet, wel heel erg bruin, dat wel. Zeker met vakantie geweest ergens in het zui den. Van Vessinger stelt zich voor, drukte de hand van de journaliste en wijst een stoel in een hoek van het vertrek. Daar staat een rond tafeltje, waaraan een viertal gemakkelijke zetels. Zelf gaat dc direkteur ook zit ten. ..U wilt schrijven over ons be drijf, als ik het goed heb begrepen?" „Inderdaad meneer. Uw bedrijf begint langzamerhand ook goed be kend te raken in het buitenland. Ik hoorde van een kollega. dat u zelfs fietsen uitvoert naar Zuid-Afrika; men heeft ze in een winkel in Kaap stad gezien; Vezo fietsen uit Hol land." Van Vessinger knikt en lacht. „O, al jaren Trouwens, niet enkel naar Afrika. Zelfs naar Australië, Nieuw Zeeland en enkele Zuidamerikaanse staten. Bijvoorbeeld Argentinië." Boukje veinst de nodige bewon dering. „Dat is heel wat. Ik neem aan, dat het in dc krant mag?" „Zeer zeker, juffrouw Bos, wij hebben in dit opzicht geen gehei men." Ze denkt in stille: in welk opzicht dan wel, meneer Van Vessinger? Maar blijft belangstellend. En doet een voorstel Graag met een foto graaf een rondgang maken door het bedrijf, praten met iedereen en zo ZON O AG 20 FEBRUARI NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 13.30 Teleac; 16.00 Nieuws: 16.02 Se samstraat; 16.27 Studio Sport; 16.55 Toto; 17.00 Kleine avonddienst; 18.15 Teleac; 1855 De bereboot; 19.00 Nieuws; 19.05 Het wonder der na tuur; 19.30 Jonge mensen op het concertpodium; 20.30 Hier Parijs, hier Jan Brusse; 20.40 De laatste brug; 22.20 Herman van Veen stelt aan u voor 23.00 Humanistisch verbond; 23.20 Journaal. NED. 11: 14.30 Teleac; 15.00 Car navalsoptocht Maastricht; 18.30 In formatie Turken; 18.35 Westway; 19.00 Van gewest tot gewest; 19.15 Studio Sport; 20,30 58 miljoen Ne derlanders en het werk hunner han den; 21.10 Soundtrack; 21.40 Nieuws; 21.45 Hebben en houwen van de Noordzee; 22.35 Beeldspraak; 23.00 Journaal. MAANDAG 21 FEBRUARI NED. I: De spits van hel TROS- programma wordt afgebeten door de Walt Disney-produktie Olifant op de vlucht. Dit is hel avontuurlijke ver haal van een lamme olifant die op de vluchtt slaat en, daardoor enkele mensen voor grote problemen stelt. De volgende vijftig minuten zijn.ge wijd aan het kwisioerk. Drie kandi daten verschijnen voor spelleider Bert de Vries in de kivis Alles of niets. Vervolgens gaat het doek op voor de tien jaar oudé Amerikaanse speelfilm Up the down staircase. De aktrice Sandy Dennis speelt de hoofdrol in deze rolprent, een jonge lerares die haar onderricht gedwars boomd ziet door een gebrek aan in teresse en verzet van haar leerlin gen. De School waarop zij les geeft, ligt in een van de moeilijke buurten van New York. Hel is een school van 3000 leerlingen en 150 leerkrachten. Als zij i?i dienst treedt van deze „leerfabriek" begint voor de zacht moedige lerares een vrijwel hopelo ze taak. De TROS komt tenslotte nog mei een dokumentaire film over hel leven en het werk van de schilder Rubens. Deze Vlaming, die tussen 1577 en 1640 leefde, wordt terecht, gerekend lol de grote groep kunst schilders die de historie voorlge- mogelijk een geleide voor wat de gang van zaken betreft. Van Vessinger knikt. Er is één af deling, waarin beslist geen publiek wordt toegelaten, dus ook de pers niet. Hij kan Stollema, de bedrijfs leider opdracht geven haar te hel pen en alle inlichtingen te geven. „Goed, dat kan allemaal. Ik heb één restrictie: de gemaakte foto's wil ik eerst zien; daar zal wel geen be zwaar tegen zijn?" In het minst niet. Meneer Van Vessinger kan er ook op rekenen, dat hij het concept eerst zal mogen nalezen. Zodat hij er al of niet ge wijzigd zijn fiat aan kan geven. Boukje is voor honderd procent meegaand. En dan is Van Vessinger zo ijdel haar uit te nodigen koffie met hem te drinken. „Het is er net zo ongeveer de tijd voor. Intussen kan ik u dan alvast wat vertellen over onze fabriek. Historie of zo. Dat zult u ook wel willen weten, niet waar?" Boukje vindt het geweldig. Na tuurlijk is ze er beroepsmatig voor geïnteresseerd. Riek krijgt order: het eerste half uur uitsluitend be langrijke telefoontjes doorgeven. Er wordt gebeld voor de koffie, die een paar minuten later wordt binnenge bracht Van Vessinger presenteert een sigaret. Ze roken, drinken en praten. Boukje maakt dc eerste aan tekeningen op één kladbloc: Achter af bekeken nog niet eens zó'n gek idee om een reportage' van de fa briek te maken, denkt ze. Fijn, dat Hendriksen,' de redakteur- stad ei; wel wat voor voelde een stuk over de fietsenfabriek van Van Vessinger op te nemen. Tenslotte is hij een regelmatige adverteerder. Met koffiekwartieiTje groeit uil tot een dik half uur, maar dan veront schuldigt Van Vessinger zich: „U be- bracht heeft. Het laatste nieuws op deze. zender wordt voorafgegaan door een korte uilzending van de Stichting Symbiose. NED. 11: Twee speelse program ma's vullen de vooravond. De VA RA brengt eerst een aflevering van Tommy en Charlie en gaal daarna verder met de seniorenshow Dat ik dit nog mag meemaken. Deze afle vering is gewijd aan het onderwerp radio en televisie. Nu het journaal zet de VARA het derde deel op hel scherm van de Franse serie Hel le ven van Paul Gauguin. De kijker ziet hoe Gauguin volledig verarmt als gevolg van het feit dal hij geen enkel schilderij verkoopt. De schil der besluit uaar Brelagne te ver trekken, waar hij een zekere Charles Laval ontmoet. Het handboogschie- ten behoort tot een van de opmerke lijke sporten in ons land. Aan deze sport is vanavond de serie mini-re portages Retleketet en Kukeleku ge wijd, Vervolgens besteedt de VARA aandacht aan hel vraagstuk van de werkloosheid. Geloond wordt het tweede deel van een produktie van Achter het. nieuws en De Ombuds man. Hierna geven o.m. deskundigen een a.ntwoord op de vraag hoe de werkloosheid in ons land. kan wor den teruggedrongen. Vanavond kan men voor hel laatst kijken naar de komedieserie Ieder zijn deel. Voor de laatste maal een ontmoeting met de wonderlijke wereld van de alter natieveling Willem van Dieren en zijn echtgenote Gaby. MAANDAG 21 FEBRUARI NED. I: 18.15 Teleac; 18.45 De berebool; 18.55^ Nieuws; 19.05 Wall Disney presenteert; 19.55 Alles of niets; 20.45 Up the down staircase; 21.35 Journaal; 21.50 Up the dwon staircase; 23.05 Rubens; 23.35 Sym biose; 22.40 Journaal. NED. II: 18.45 Staatsloterij; 18.55 Nieuws; 19.05 Tommy en Charlie; 19.30 Dal ik dit nog mag meemaken; 20.00 Journaal; 20.25 Het. leven van Paul Gauguin; 21.25 Retleketet, Ku keleku: 21.30 De werkeloosheid: 22.20 Ieder zijn deel; 22.45 Achter het nieuws; 23.10 Journaal. door F. VAN FALCKENOORT grijpt, ik heb ook mijn werk. Wan neer wilt u beginnen?" „Schikt het morgeochtend? Uur of half tien?" Dat kan. Met een handdruk nemen ze afscheid: de grote man en de re delijk klein van stuk zijnde vrouw. Boukje produceert haar meest ver leidelijke glimlach in de hoop, dat die het nodige effekt zal sorteren. En gaat dan heen Ze loopt nog even aan bij de krant en zegt, dat het in orde is. „En denk om mijn schuil naam: Bos, zonder ceehaa," voegt ze er nog aan toe. Hendriksen is tevre den Zo'n nuchtere stadsreportagc is eigenlijk niks voor een vrouw als Boukje, die al op behoorlijke inter nationale ervaringen kan bogen, maar hij begrijpt best, dat ze er een speciale bedoeling mee heeft, want ze is immers de dochter van die door Van Vessinger doodgeschoten inbre ker? Stel je voor, dat er iets niet oké was, dan komt Bouk er zeker achter. Die middag is ze terug in Heeren veen en belt Sander. „Morgenvroeg rijden we naar Maasbi'oek en gaan daar een reportage maken van die fietsenfabriek. Ik ben vanmorgen bij de direkteur geweest: hij vindt het goed. Jij mag de foto's maken; Hen driksen van stad gaat ermee ak koord." Sander snapt terstond, dal Boukje er een bedoeling mee heeft, die is zo vasthoudend als een terrier, weet hij. „Oké," zegt hij, „zeg maar hoe laat ik bij je voor de deur moet stöan." De volgende ochtend worden ze in de fabriek verwelkomd door ene mé neer Stollema, die zich voorstelt als algemeen bedrijfschef. Boukje zet in enkele woorden uiteen, wat ze van plan is en stelt en passant haar kol lega voor, die dc foto's zal maken. Dan gaat het drietal door het bedrijf. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 7