HET INBRAAK-MYSTERIE UNIEKE VERKOPING VAN DOUANE-GOEDEREN India's twijfelachtige naar democn terugkeer v 'J ■Hf U Ruzie eindigt in steekpartij Boer en staking De scheepsbouw ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 1 februari 1977 Nr. 22041 7 blik door het V OOSTERLAND. Hier nog eens cle nieuwe brandweerauto van Duive- land in optima forma. Gemeente en korps zijn uiteraard trots op deze be langrijke aanwinst. VENSTER RIO DE JANEIRO. In een gebied in het zuiden van Brazilië is de noodtoestand afgekondigd nadat overstromingen afgelopen week ruim zestig menslevens hebben gekost. LONDEN. Voor ccn nieuw offen sief van Ierse guerillastrijders vre zend heeft Scotland Yard zaterdag versterkingen gestuurd voor de po litie van Londen, waar 's morgens een reeks van twaalf bommen ont plofte in winkels en kantoren rond Oxford Street. BELFAST. In Noord-ïërland zijn over het hele gebied verspreid, zeker 30 bommen ontploft, naar vermoed ter gelegenheid van de vijfde ver jaardag van „bloedige zondag" toen Britse soldaten het vuur openden en daarbij 13 personen doodden. WASHINGTON. Geld dat werd be taald door een leverancier van de Amerikaanse defensie aan Zuid- Koreanen voor de verkoop van mili taire goederen aan hun land, zijn te rug in de Verenigde Staten gekomen bij Amerikaanse functionarissen, on der wie enkele congres-leden. Dit heeft de „Washington Post" zaterdag gemeld. SAN FRANCISCO, Californië. De politie van San Francisco .heeft drie „bergbeklimmers" geplukt van de 47 verdiepingen tellende „transamerica pyramid" in de stad. LONDEN. In Londen is een nieuw boek over de koninklijke familie verschenen, een van de ongeveer vijftig die dit jaar van koningin Eli zabeths zilveren regeringsjubileum, het licht zullen zien. LOESAKA. De president van Zam bia, Kenneth Kaoenda, heeft gewaar schuwd dat de kans op een raciaal bloedbad in zuidelijk Afrika nog nooit zo ernstig is geweest als mo menteel. ROME. Een commissie van onder zoek van het Italiaanse parlement heeft de voormalige ministers van defensie Mario Tanassi en Luigi Gui beschuldigd van corruptie en bedrog in het kader van het Lockheed-om- koopschandaal. CAIRO. Premier Mamdou Salem heeft gezegd dat. de voedselprijzen- rellen in Egypte onderdeel waren van een links komplot om de macht in handen te krijgen. OSLO. Noorwegen heelt de onder tekening van een handelsakkoord met Tsjecho-Slowakije afgelast we gens de behandeling in dat land van ij veraars voor mensenrechten. PEKING. Hoea Koeo-Feng, sinds oktober 1976 partijvoorzitter van de Chinese volksrepubliek, is 56 jaar oud. Het Chinese volksdagblad ont hulde zaterdag voor het eerst bijzon derheden over het persoonlijke leven van Hoea, die voor de meeste Chi nezen nog grotendeels onbekend wa ren.' KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND VLISSINGEN. Naturisten kunnen dit jaar voor het eerst ook bloot in Zeeland terecht. Dit is mogelijk ge worden door een meerderheidsbe- stissing die de gemeenteraad van V'lissingen heeft genomen. AMSTERDAM. Majoor Eva den Hartog van het Leger des Heils heeft haar officiersfunctie neergelegd. Dit heeft de commandant van het Leger des Heils in Nederland, de heer Ver waal, bevestigd. EDE. Een 26-jarige man uit Ede is in een psychiatrische inrichting opgenomen nadat hij tegenover de Edese politie had bekend vorige week tweemaal stukken beton op de rails van de spoorlijn Ede-Lun- teren te hebben gelegd.. De man ver klaarde uit wraakgevoelens te heb ben gehandeld. DEN HAAG. Een betere bescher ming van hen, die geld aan een bank of andere financiële instelling toe vertrouwen, komt in zicht, nu" de Twee Kamer dinsdag begint met de behandeling van het. wetsontwerp herzièning wet toezicht kredietwe zen. Het heeft meer dan tien jaar geduurd, voordat het zover kwam. Wat biedt de BEELDBUIS WOENSDAG 2 FEBRUARI NED. I: Het is toch we er gelukt. Ondanks de tegenzin die er iii Hil- versumse tvJkrirvgen bestaat, komt er vanavond weer een Nationaal Songfestival. En dal is dan de voor bereiding voor het Eurovisiesongfes tival dat op 2 april in Engeland wordt gehouden. Aan de Nationale finale doen mee Loeki Knol, Oscar Harris,Heddy Lester. Arjan Brass, Bonny St. Clair, Rita Hovink, de groep Airdubble, Peter Cook, Dick 19 's Avonds, als ze in hun hangmat liggen, ieder aan een kant. van de tent, zegt Boukje tot Sander: „Er kloppen mijns inziens verschillende dingen niet. Afgezien nog van het feit, dat de politie enkel de verkla ring heeft van de bewuste fabrikant, in casu meneer Van Vessinger. Neemt men zo'n verklaring bij de justitie voetstoots aan? Of gaat men zelf nog op onderzoek uit? Ik begrijp dat ergens niet, Sander. Mijn voor gevoel zegt me, dat mijn wantrou wen in deze hele zaak gerechtvaar digd is. Zodra we terug zijn in Ne derland gaan we zelf op onderzoek uit. Stel je nu eens voor: hier in Zuid-Afrika mag je niet eens zo maar iemand neerschieten. Zelfs al is het uit zelfverdediging of nood weer, moet je toch wel heel klaar rekening en verantwoording van je daad afleggen. Want noodweer wordt niet zo gauw als akseptabel aanvaard." De jonge man knikt enkele malen. „Ik begrijp, dat het ellendig voo.r jou is, zo je vader te moeten verlie zen, maar op het moment kunnen we er geen van beiden iets aan ver anderen. De feiten zijn, dal je vader doodgeschoten is ern waarschijnlijk al lang begraven. We horen nog wel eens of er van justitiële zijde maat regelen zijn genomen tegen die fa brikant. In ieder geval is hij zuur, omdat hij een revolver bezat zonder- vergunning. Maar laten wij ons nu concentreren op ons werk. Zodra we weer thuis zijn, wil ik jé graag hel pen bij het onderzoek." „Fijn, Sander, dat is dan afgespro ken. Dat doen we. En nu gaan we slapen, want morgenvroeg stappen we op." Drie maanden later, in de eerste week van september keren Boukje Doorvekl en Sander Poldner terug in Nederland en worden na hun lan ge reis - ze waren bijna een half Rienstra en Maggie McNeal. De presentatie is in handen van Ali Dijckmeester. De zendtijd in de vooravond gaat op aan hel regionale nieuws in Van gewest lot gewest en een uitzending van het GPV. Na hel journaal rollen achtereenvolgens de rubrieken Den Haag Vandaag, Stu dio Sport en Sprekershoek over de beeldbuis. Voor het middagprogram ma is de KRO verantwoordelijk. In de rubriek Wat heet. oud wordt hel op .9 december uitgezonden pro gramma Levensloop herhaald, waar- in sprake was van een bejaarde vrouw die onlangs weduwe is ge worden, Het amusement in KRO's Wereldoircus bestaal uit Chinese spelen, clownerie, krachlakrobatiek, een act met chimpansees en leeu wen- en lijgetd/ressuur. Het kijk- büisvertier eindigt met een afleve ring van de tekenfilmserie The Flinlstones. Barney krijgt te horen dat hij de zoekgeraakte prins van Rockctbië is en de domoor gelooft dit nog ook. NED. II: Onder de titel Wie oren heeft verschuilt zich een nieuwe serie voor kinderen over bijbelse grondwoorden, waarmee hei IKON om zeven uur van start gaat. Deze serie is opgezet om door middel van liedjes, dokumentaires en vertellin gen de grondwoorden van de Bijbel, in verschillende situaties te laten spreken. Het. tweede IKON-pro- gramma is de informatierubriek Kenmerk. Verder vanavond drie on derwerpen van de EO, waaronder een interview met Jan Pronk van ontwikkelingssamenwerking. De spits wordt echter afgebeten door De Waltons. In deze aflevering wordt de viering van de verjaardag van opa voorbereid. De Israëlische zanger Dudu El Har ar is het mid delpunt van het programma Muziek uil studio 4, waarvoor de volgende dertig minuten zijn uitgetrokken. Deze zanger, die in Israël wekelijks een kinderprogramma verzorgt, laat zich horen in een aantal Israëlische volksliedjes. Ds. W. Glashouwer verzorgt in de rubriek Tenslotte de dagsluiting, maar voor hel zover is biedt deze zender het programma Wie is mijn naaste? Met dit thema wordt een interview geloond met de Nederlandse minister voor ontwik kelingssamenwerking drs. J. P. Pronk. WOENSDAG 2 FEBRUARI NED. 1: 9.30 Schooltelevisie: 13.00 Teleac: 15.30 Wat heet oud: 13.35 Wereldcircus: 16.45 Dames en heren: 17.05 The Flinlstones; IS.15 Teleac; 18.45 De berebool; IS.55 Nieuws; Vrijdag 4 februari, 19.05 uur, Ned. I: 'l spant erom. Met. o.a. Ie gast: Tobi Rix. jaar weg - op hun beurt geïnter viewd en gefotografeerd door pers en radio. De volgende dagen wordt een bezoek gebracht aan de kranten, die grotendeels de interessante reis naar de Afrikaanse landen hebben gefinancierd en krijgen ze alsnog een cheque en een handdruk als uiting van waardering. Alles teza men voldoende om het een paar maanden te kunnen uitzingen. Als ze na hun bezoek aan de laatste krant terugrijden naar Heerenveen, zegt Boukje: „We nemen eerst een paar dagen vakantie om wat bij te komen en thuis zullen we ook wel wat te vertellen hebben over onze avonturen. Als we dan maandag morgen eens naar Maalbroek rijden om te proberen wat wijzer tc wor den? De bezittingen van vader zijn ook nog op het politiebureau daar. Je kunt nooit weten, wat wdaarin vinden." Sander is niet zo optimistisch. „Dat zal de recherche daar wel on derzocht hebben en als er al een aanknopingspunt was. had men dat zeker nagetrokken. Ik zou zeggen; blijf nuchter. Natuurlijk kun je op mij rekenen, maar of je veel resul taat zult bereikenik moet dal nog zien." In Heerenveen is het die avond féést. Zowel daar in het café van Douwe Vlietsma als in het naburige Sneek, waar Sanders ouders wonen. Want de veilige terugkeer van beicle jonge mensen, die zoveel beleefd hebben, moet toch gevierd worden, zeg nou zelf! De dag daarna is het uitslapen en terugschakelen op de normale gang van zaken. Pas bij de lunch is Bouk je een. beetje de oude. En bespreekt met haar moeder en stiefvader dc dood van baar eigen vader. Boukje zegt; „ik heb er natuurlijk geen en kel bewijs voor, maar intuïtief voel ik, dat er ergens iets niet klopt. We 19.05 Van gewest tul gewest; 19.50 Politieke Partijen; 20.00 Nationale songfestival 1977; 21.35 Journaal; 21.50 Den Haag vandaag; 22.05 Pa- noramiek; 22.35 Studio Sport; 23.00 Sprekershoek; 23.15 Journaul. NED. 11: 18.45 Kortweg; 1S.55 Nieuws; 19.05 Wie oren heeft; 19.30 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.25 So- culera: 20.30 De Waltons; 21.10 Mu ziek uit Studio 4; 21.40 Wie is mijn naaste?; 22.40 Tenslotte; 22.50 Jour naal. DONDERDAG 3 FEBRUARI NED. I: De VPRO begint van avond met. een Dick Cavett show. In zijn praatshow ontvangt de Amerikaanse tv-presentator twee prominenten uit de Amerikaanse showwereld. Hel zijn Lucille Ball en haar vakgenote Lize Minelli. Hel aardige van deze Dick Cavett Show is dat er ook in gedanst en gezongen wordt- ,Voor iels totaal anders zor gen de beide heren van het Simplis ties Verbond. Na hun avondvullend. programma in december doen Bie en Kool het vanavond rustig aan viel slechts een kwar,liertje simplisties allerlei. Tussen acht en negen is de zender voor het programma Een verre stem uil Pella over God, geld, Nederland and all that jazz. Hans Keiler, die dit programma samen stelde toog naar de Amerikaanse staal Ioiva, in navolging van de Ne derlanders die in hel midden van de vorige eeuw daar naartoe emigreer den. De VPRO blijft, in Amerikaanse sfeer met twee afleveringen van de satirische serie Mary Hartman, Ma ry Hartman. In de eerste aflevering brengt Mary haar redder, brigadier Foley, een bezoek op zijn vrijgezel- lenkamer. Dat deze twee elkaar erg graag mogen, blijkt uil de tweede aflevering, die overigens ook laat zien dat Mary's echtgenoot Tom flink uit zijn gewone doen is. De resterende drie kwartier wijdt de VPRO aan een dokumenlaire over Rosedale, een blanke wijk in de stad New York, waar alles goed was tot dat een van de huizen aan een ne gergezin werd verkocht. NED. 11: Twee vrolijke program ma's in de vooravond bij cle KRO: een avontuur van Wielde de Viking en de door Maartje van Weegen te presenteren kwis Cijfers en letters. De vierde aflevering van de Ameri kaanse serie Koningen en Paupers gaat na het journaal van acht. uur over het. scherm. Hel feit dal Jo seph Armagh niét ingaat op de lief desverklaring van Elizabeth Healy heeft nogal wal voelen in.de aarde. Teleurgesteld begint Elizabeth een affaire met; de verwijfdepolililcus Tom Hennessey en het gevolg is dut zij zwanger raakt. Een muzikaal uurtje gaal men tegemoet met hel programma Liesbeth List zingt Az- navour. Bob Rooyens maakte voor de KRO deze tv-show waarin de zangeres Liesbeth List een hommage brengt aan een van Drankrijks grootste zangers, Charles Aznavour. Na de akiualiteitenrubriek Brand punt, heeft Jan ter Laak een gesprek met een jongeman die onlangs Zuid- Afrika moest verluien vanwege zijn kritische houding ten opzichte van de apartheid'spolitlek. DONDERDAG 3 FEBRUARI NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 15.00 Van hart lot hart: IS.15 Teleac; 18.45 De berebool; 18.55 Nieuws; 19.05 Dick Cavett Show; 19.50 Simplisties verbond; 20.05 Een verre slem uit Pella over God, geld, Nederland and. all that jazz; 21.05 Mary Hartman; 21.35 Journaal; 21.50 Mary Hartman; 22.15 Rosedale; 23.00 Journaul. NED. II: 18.45 Toeristische tips; 18.55 Nieuws: 19.05 Wickie de vi king; 19.30 Cijfers letters; 20.00 Journaal; 20.25 Koningen en Pau pers; 21.10 Liesbeth List zingt Az- navgour; 22.00 Brandpunt; 22.40 Le vensloop; 23.05 Den Haag vandaag: 23.20 Journaal. door F. VAN FALCKENOORT hoeven elkaar niet voor de .gek te houden en smoesjes als „van de do den niets dan goeds" is natuurlijk bedrog. Al had vader ook zijn goede kanten, in werkelijkheid had hij een gloeiende hekel aan werken en was hij helemaal geen held. Integendeel. Tenslotte had hij die afwijking: bang voor alles, wat ook maar enigszins op een mes leek. Dat heeft hij uit zijn jeugd overgehouden, na dat grote jongens hem een behoor lijke poos op alle manieren gesard en gedreigd hadden met een mes; hem kleine verwondingen toebrach ten en telkens zeggende :nou maken we je dood. Daar zul je best wat van kunnen overhouden. Ik heb iemand gekend, die durfde nog geen vier of vijf treden op een losse trap te zet ten, dan werd-ie doodsbenauwd. Als kind had men hem op een bovenver dieping in de stad eens half uit het raam gehangen met het hoofd naar beneden en gezegd: nu laten we je vallen; kom je op je hoofd terecht en ben je dood. Die man had er een verschrikkelijke hoogtevrees van overgehouden. Zo heb je ook ande re mensen, en dal zijn vaak huis vrouwen, die niet tegen de stille kunnen, als ze alleen in huis zijn. Die de hele dag de radio aan moeten hebben.^Ik geef maar een paar an- dei-e voorbeelden. Moeder heeft va der er wel eens over uitgelachen, maar achteraf kan ik het toch wel begrijpen. Zo'n soort allergie raak je je hele leven niet meer kwijt. Daar om komt bet mij zo hoogst onwaar schijnlijk voor, dat vader die man bedreigde met een mes. Nog wel een stiletto. Dat is zo onwaarschijnlijk als maar mogelijk. Tweedens: die in braak. Helemaal niets voor vader. Als ik hem goede kende, deed hij het bijna in zijn broek bij de ge dachte allen al." (wordt vervolgd) (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) -X v/ - Mevrouw Indira Gandhi heeft door toepassing van de „noodtoestand" in negentien maanden tijd haar pre miersfunctie ongeveer omgezet in die van absolute alleenheerseres over In dia. Daarom verrast het dat zij on verwacht algemene verkiezingen heeft aangekondigd, waarvoor de noodtoestand tijdelijk, wordt opgehe ven, evenals de censuur op de pers. Ook zijn de meesten van haar poli tieke tegenstanders uit gevangen schap ontslagen: Het is haar manier om aan te tonen dat ze nog altijd een- fervente voorstandster is van een de mocratisch systeem. Het is een beslissing die temeer in druk zou maken als er ook madr de minste kans bestond dat mevrouw Gdndhi ,ëhig risico loopt- De vërkie.- zingen zijn binrten zeven weken en de oppositie moet maar zien hoe ze in die tijd het geld bij elkaar krijgt voor een behoorlijke campagne. Bij de industriëlen zal er weinig animo zijn om geld te verstrekken. In de eerste plaats hebben dezen tamelijk goed kunnen opereren tijdens de noodtoestand en ze hebben derhalve niet zo'n hekel aan Indira. Daarbij komt dat de noodtoestand maar voor even wordt opgeheven en dat die weer van kracht kan worden. In dit geval kan het ongezond blijken de te genstanders van Indira te hebben ge holpen. India dat altijd aan een overvloed van partijen heeft geleden, maakt nu echter wel mee dal de niet-commu- nistische oppositie grotendeels in een- verband samenwerkt - de noodzaak snel 542 kandidaten op te stellen, die spoed die met programma's gemaakt moet wordën en het geldgebrek no pen er toe. Hun propaganda zal waarschijnlijk vooral de nadru'k leg gen op de censmir, het arresteren links en rechts en de fantastische carrière die Indira's zoon Sanjay heeft gemaakt in zijn moeders re gime. Maar ze kampt wel met hel feit dat voor de gemiddelde Indiër de afgelopen negentien maanden noodtoestahd niet zo kwaad zijn ge- weest in materiële zin. Het westen Winnen Mevrouw Gandhi kan ook best be sloten hebben de verkiezingen nu snel le houden omdat een aantal eco nomische problemen opdoemen: de olierekening gaat drastisch omhoog en de aanstaande oogsten zullen zeer tegenvallen. Dat wil zeggen dat de voedselprijzen weer omhoog zullen gaan, iets wat dc 319 miljoen kiezers ddn niet erg zullen waarderen. Dus daarom hu maar liever verkiezingen. Dal heeft, ook zijn taktische voor delen. Een duidelijk teken dat Indira de democratie niet helemaal vergeten heeft kan het westen misschien ver lossen van de terughoudendheid die meer en meer jegens haar werd be tracht. Tenslotte was ze zo nauw ver bonden aan de Russen dat men aan hèt twijfelen gezet werd, of zé zich niet helemaal had, laten inpakken. In dit verband is het voor Indira niet zo aangenaam dat de communistische partij in India haar intens blijft steu nen en volgen, ook al heeft ze door de noodtoestand eveneens haar stem in..haar parlement verloren. Protes- ten dat de rechten van de werkende massa waren ingeperkt tot Vreugde van -de industriëlen bijvoorbeeld heeft' de communistische partij hooit aan de vriendin van Moskou verwe ten. Voor zover die vriendschap be slaat. natuurlijk. Mevrouw Gandhi is uitermate bekwaam in het politieke bedrijf en ze haalt wat ze nodig heeft waar ze het krijgen kan - Moskou is haar wat dat betreft even lief als Washington. Het gaat haar vooral om de macht in India en ze is zeker niet van plan zich die le laten afpikken door Moskou of door Moskougetrou- we partijen. Intussen is de voorlichting op al lerlei manieren sterk beïnvloed door de overheid en de pers tam gemaakt door de censuur. Het interessante zal over zeven weken zijn om le zien in hoeverre die pers bijvoorbeeld de herkregen vrijheid zal gebruiken - zwijgt ze angstig of herval ze de moed om kritiek te leveren op wj^t niet deugt, al is het bij mevrouw Gandhi zelf. De congrespartij van In dira wint ongetwijfeld, maar hoe de oppositie aan de stembus vaart kan wel een aardig idee geven van hoe zeer de democratische idee leeft bij de Indiërs. DRACHTEN. 31-1. De politie van Drachten heeft maandagochtend de 76-jarige C. V. uit Drachten aange houden wegens poging tot doodslag c.q. het toebrengen van zwaar licha melijk letsel. Tijdens een ruzie stak de 'bejaarde man zijn 32-jarige plaatsgenoot L. S. met een broodmes in een schouder waarbij een slagader wérd geraakt. Het slachtoffer moest in allerijl naar een ziekenhuis in Drachten worden vervoerd. De ruzie ontstond toen S. niet alleen op ver zoek een hoeveelheid oud papier maar ook ongevraagd drie flesjes bier bij V. meenam. UTRECHT, 31-1. Voor een gemid delde boer met 35 koeien zou een dag staking al meer kosten dan het be drag van de compensatie. Dil be weert de werkgroep „Beter Zuivel beleid" die in Utrecht heeft verga derd. De werkgroep is bezorgd over de houding van de topbestuurders van cle zuivelcoöperaties en de sta kingsplannen van de voedingsbon den. „Als de boeremelk door de sta kingen in de sloot moet stromen, worden de veehouders de dupe". Vandaar dat de werkgroep probeert de bestuurders van de zuivelcoöpe raties en de voedingsbonden bij el kaar te bréngen. DEN HAAG, 31-1. „De bereidheid van de regering de geraamde inves teringen van globaal 1 miljard gul den voor de herstructurering van de scheepsbouw mogelijk te maken via garanties en eventueel achtergestelde kredieten, zal geheel afhangen van de inhoud van de diverse herstructu reringsplannen en de snelheid waar mee deze zullen worden uitgevoerd. De regering is met de beleidscommis sie scheepsbouw van mening dat een marktafbakening en het samenwer ken in werfgroépen van wezenlijk belang zijn voor die herstructure ring". „Flitsen'" uit het buitenland MOSKOU/WASHINGTON. De Sowjet-Unie heeft geprikkeld gerea geerd op de verklaring van het Ame rikaanse ministerie van buitenlandse zaken ten gunste van de criticus van het Sowjet-regime, Andrey Sacha- row. MADRID. Premier Adoll'o Suarez heeft de Spanjaarden gezegd dat po litiek terrorisme zijn regering er niet van zal weerhouden het land naar volledige democratische vrijheid te leiden. Advertentie Op zaterdag 5 februari 1977 te 15.00 uur, zal in het hervormd verenigingsgebouw te Zierikzee aan 't Vrije 2 door Koyk's Landelijke Verkopingen publiek worden verkocht een inte ressante partij PERZISCHE TAPIJTEN (diverse maten) NAAIMACHINES, w.o. lichtgewicht, volledig zig-zag, vrije-arm, automatische en borduur ZAANSE, FRIESE, diverse STIJLKLOKKEN TA FELBESTEKKEN BAROKKANDELAARS ONYX TELEFOONS GLAS IN LOOD RAAMHANGERS SERVIEZEN KRAAN KANNEN KOPEREN WIJNKRUIKEN ROOMSTELLEN OLIELAMPEN OLIJFSTELLEN BLOKKEN GEWICHTEN SAMOVARS BRACERO'S T.V.'s COMPLETE STEREO APPARATUUR CASSETTE-DECK S DRAAGBARE RADIO'S op lichtnet en batterij DRAAITAFELS en BOXEN MAAT en EIKELKANNEN DAMES- en HERENHORLOGES leuke CURIOSA en wat verder ter tafel wordt gebracht! Alle appa ratuur wordt gedemonstreerd tijdens de verkoping. Bezich tiging der goederen één uur voor aanvang der verkoop! Mits men zich naar behoren legitimeert, worden girobetaal kaarten en betaalcheques geaccepteerd!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 7