i«<ier$r deurloo HET INBRAAK-MYSTERIE KNAL AANBIEDING Brokje telefoonhistorie ANTIEKE VERBINDINGSFEITEN WERDEN UIT ARCHIEVEN OPGEDOLVEN „&drc9er Dia's Zeeuwse klederdrachten voor Ned. Ver. van Huisvrouwen ONZE PUZZELRUBRIEK Tv AMERIKAANS TAPIJT nu: 99,00 p.m., 366 breed Omvangrijke agenda gemeenle- raadsvergadcring Duiveland i ss (II) Medio september kreeg het ge meentebestuur echter te make» met een bezwaarschrift tegen het. plaat sen van een telefoonpaal tegenover het Visslop. De ondertekenaars richtten zich met het volgend schrijven tot het gemeentebestuur„Ondergeteken den geven bij deze met verschuldig de eerbied te kennen, dat zij zich bezwaard gevoelen over de wijze van plaatsing van de nog te stellen Telefoonpaal. Dat huns inziens de eerst aangegeven plaats, dat is op het eind van het Havenplein of op het groen van het Havenpark veel doelmatiger is. Dat. wanneer deze zal geplaatst worden, als nu bedoeld is vlak tegenover het Visehslop met zijne drukke passage, meteen het. Havenplein onevenredig onderbre kende, het schoonheidsgevoel onaan genaam zal worden aangedaan. Dat ook met het oog op de grint- laag op het Havenplein als de paal zoo dicht bjj de huizenrij staat, het te vreezen is dat de straatjeugd dit gevaarte, of sommige delen ervan, het mikpunt zullen kiezen om zich in de gooikunst of het werpen tc oefenen, tengevolge waarvan menige ruit het zal moeten ontgelden. Redenen waarom wij u dringend verzoeken de paal niet vóór Kermis, dus binnen vier dagen, maar echt na Kermis te plaatsen om te overr wegen deze op een andere geschik ter plaats te willen stellen, hetzij op het eind van het Havenplein of op het groen. Daarmede zal Uwe Edel achtbare alle Havenplein bewoners Aaverienue van een ernstig bezwaar ontheffen en tevens zoowel het schoone als het nuttige van onze Gemeente be vorderen. Gaarne zijn wij bereid u nadere inlichtingen te verschaffen omtrent meerdere grieven. Vertrouwende op een goedgunstige beschikking iri de ze met alle hoogachting Overleg Naar aanleiding van dit bezwaar schrift werd driftig overleg ge pleegd. Het bleek echter nauwelijks mogelijk te zijn de telefoonpaal nog te verplaatsen daar de kabel te kort zou worden. Weer werd een bezwaarschrift aan het gemeentebestuur gericht met het verzoek de telefoonpaal te plaatsen voor de kleine kerk tussen de bo men: „Dan is het bezwaar gevonden en weggenomen, doordat de kabel dan niet te kort is en deze daar ze ker een ieder uit den weg staat. Waarom wij Uwe Edelachtbare .be leefd verzoeken nog heden een over weging te némen, aangezien men reeds aan het graven is. Toen de ondertekenaars bij het gemeentebestuur geen verder ge hoor voor hun klachten kregen, richtten zij hun bezwaarschrift aan „Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat". Op 12 november 1906 gaf het Mi nisterie van Waterstaat, na overleg met B. en W. van Zierikzec, de ad ressanten te kennen dat aan hun verzoek niet kon worden voldaan. N De telefoonpalen werden tenslotte geplaatst en de eerste partikuidere telefoonaansluiting kwam tot stand bij de Fa. Merle. Havenplein 1. het pand waar thans de delikatessewin- kel van de Fa. De Jong is gevestigd. Het zou toen nog ruim zeventig" jaar duren voordat, er feest gevierd werd wegens de 200.000 ste telefoonaan sluiting in het dislrikt Breda. HAAMSTEDE. 20-1. In de Gcref. kerk le Haamstede werd deze week door mevrouw Jansen-Glas uit Brouwershaven voor de afdeling Westenschouwen van de Ned. Ver. van Huisvrouwen een lezing met dia's gehouden over Zeeuwse kleder drachten. Er waren heel wat leden aanwezig, die werdén verwelkomd door mevrouw Rypkcma. Vele van de klederdrachten uil, de jaren van plm. 1890 tot 1920, met de bijbehorende sieraden passeerden de revue; meyrouw Jansen zelf gekleed in Schouwse klederdracht, lichtte de dia's op deskundige wijze toe. De oudere Zeeuwse vrouwen droegen dikwijls zwarte kleren, als voortzetting na een rouwtijd. Maai er waren ook veel gekleurde japon nen en niet alleen bij de jonge meis jes. De japonnen van de meisjes wa ren dikwijls fel gekleurd. De prach tige kant vopr de mutsen werd ge maakt. in België. Handelaren zorg den er voor dat de kant in de stre ken kwam waar de stof werd ge bruikt voor het maken van mutsen. De belangstelling voor onze puz- zelrubriek blijft. onverminderd voortduren. De oplossing is kenne lijk vaste prik voor vele lezers en lezeressen. Ook de puzzel van vori ge week trok weer heel wat belang stelling. Uit de stapel goede inzen dingen kwamen de prijswinnaars te voorschijn. De eerste prijs is bestemd voor: Mej. L. Boot Prunjeweg 5 SEROOSKERKE De tweede prijs gaat naar: Peter v. d- Wekken Provinciale weg 5 KERKWERVE De oplossing van de puzzel is de volgende: HORIZONTAAL: 1. kanteloep; 8. dal; 9. opa; 10. gal; 12. bot: 13. plots; 15. sir; 17. kom; 18. L.O.; 19. mm; 21. duo; 23. af; 24. fase; 26. kaap; 28. nu; 29. raket; 30. alias; 32. Ede; 34. ara; 36. mee; 38. lier; 39. fluit; 40. beer; 41. jak; 43. alm; 45. ent; 46. stang; 40. anker; 52. ui; 54. emoe; 55. nota; 56. Sr.; 57. wee; 59. Po; 61. de: 62. toe; 63. pip; 65. route; 68. dol; 69. kor; 71. Oka; 72. aar; 73. regisseur. VERTIKAAL: 1. kat; 2. al; 3. tol: 4. epos; 5. lat; 6. eg; 7. pas; 8. dom; 11. lid; 12. bof; 13. pose; 14. smal; 16. run; 17. kabeljauw; 18. laks; 20. mais; 22. overture; 24. fa; 25. etalage; 26. kaaiman; 27. p.a.; 29. reek; 31. smeer; 33. dia; 35. rul; 37. een; 42. kamp; 44. akte; 47. le; 48. Noor; 50. node; 51. e.a.; 53. iep; 56. sol; 58. eik; 60. buks; 62. tor; 64. por; 66. ooi; 67. tas; 68. dar; 70. re; 72. au. De nieuwe puzzel HORIZONTAAL: 1. naaldboom; 4. blank v. e. zwaard; 7. effen, glad; 10. muziekinstrument; 11. afscheids groet; 12. op alle plaatsen; 14. kanaal voor afvoer van vuil water; 17. grote gehoorzaal; 19. slangvormige vis; 20. metaal; 21. korte tijdsduur; 23. ge wrichtsholte; 24. maat voor het ar beidsvermogen van machines (afk.); 25. telwoord; 28. voorzetsel; 29. van geringe breedte; 31. plaats op de Ve- luwe; 32. slikhout v. e. roosterwerk; 35. op elkaar; 37. zichzelf voortstu wend projectiel; 40. vaartuig; 41. van een (afk.); 42. muzieknoot; 43. Euro peaan; 44. sluitmiddel aan deuren; 47. reeks, rij; 49. opzichter v. e. werk; 50. lofdicht; 52. grote hoeveelheid; 54. de oudere (afk. Latijn); 55. planten geslacht; 58. oude lengteëenheid; 60. voorwerp waarmee men schrijft; 62. alvorens; 63. veerkracht; 64. delf stof; 65. drietenige struisvogel; 67. mannelijk dier; 69. lichaamsdeel; 70. guitig; 71. slaginstrument; 72. veen als brandstof73. stof: 74. edclknaap, hofjonker. VERTIKAAL: 1. vlakke streek op zij v. h. hoofd; 2. ringvormig koraal eiland; 3. alcoholische drank; 4. niet overvloedig; 5. hervormd Esperanto; 6. straf vaartuig in vroegere dagen; 7. over, langs; 8. aardig; 9. sluithaak voor boeken; 13. langzaam; 15 in el kaar; 16. roofdier; 18. deel v. e. ge weer: 20. het overbrengen van beel den door radiogolven: 22. smulpaap; 25. houten kom; 26. niet parkefen (afk.); 27. ontkenning; 30. koffiesoort: 33. mannelijk rund; 34. halsdoek; 36. telwoord; 38. vlaktemaat; 39. lichaamsdeel; 45. bewoner v. h. hoge Noorden; 46. gedroogd vruchtvlees van de kokosnoot; 47. glazen uitbouw aan een huis; 48. magertjes; 49. vlin derbloemige plant; 51. lidwoord; 53. kleur; 54. tarwesqort; 56. bedevaart plaats van de moslims; 57. kleine visoUer; 59. plaats.in Zuid-Holland; 61. Europeaan; 64. schaapkameel zon der velbult; 66. telwoord; 69. duiven- hoek; 69. klimplant. In Beveren (België) wordt in de maand mei een tentoonstelling ge houden onder hel. motto „Belgische kant voor Nederland". Omclat de presidente mevrouw Béhrend deze middag niet. aanwezig kon zijn was het mevrouw Rijpkema die mevrouw Jansen heel hartelijk dank bracht voor. deze middag. Ze liet haar woorden vergezeld gaan van een geschenken bon en een bloe metje. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De binnenschippers dreigen met 'harde acties als per 1 maart niet aan hun eis - verlaging van het aantal wettelijk voorgeschre ven laad- en losdagen - wordt vol daan. Het is niet uitgesloten, dat. op nieuw het m'iddel van landelijke blokkades zoals in augustus 1975 wordt gehanteerd. DEN HAAG. Voortzetting van de vleesconservenfabriek Gevato in Driebergen lijkt minister Van der Stee van landbouw geen juiste zaak, gezien de slrukturele problemen in de bedrijfstak, maar voor de werk nemers ziet hij wel mogelijkheden, zo heeft hij donderdag in de Tweede Kamer gezegd tijdens het vragen uurtje. WAGENINGEN. Om de gemiddel de onderwijslast per lid van de we tenschappelijke staf ian 1978 op het huidige peil van 1050 te kunnen houden, zou de landbouwhogeschool dat jaar 140 stafleden meer moeten kunnen aanstellen. Tegelijk zullen enkele maatreglen genomen moeten worden die tot een zuiniger inzet van het personeel kunnen leiden. RQTTERDAM. In de afgelopen vijf jaar zijn de heffingen op de ver ontreiniging van oppervlaktewate ren gemiddeld met 250 procent ge stegen. De gemiddelde heffing voor 1977 bedraagt 1' 29,06. In 1972 was dat f 8,30. Dit blijkt uit de nieuwe tarieven, die het rijk, de water- en zuiveringsschappen en de polders voor dit jaar hebben vastgesteld. AMSTERDAM. De „Verenigde Amsterdamse slagers", waarbij vol gens voorzitter M. Meester tachtig procent van de 500 slagerijen in de hoofdstad zijn aangesloten, hebben op een druk bezochte vergadering besloten maandag 31 januari geslo ten te blijven. De slagers doen dit uit protest tegen het beleid van de direktie van het abattoir in de hoofdstad. BUDEL. Het kabinetsbeleid dat er op is gericht de kernwapens terug te dringen is tot nu toe suksesvol verlopen. Dit heeft minister A. Sle- merclink in Budel gezegd tijdens de eerste vergadering van een nieuw opgerichte plaatselijke afdeling van de PvdA. ROTTERDAM. Hel Ri,jn-Scheldc- Verolmeconcern zal 1.976 met een verlies van zeker enkele tientallen miljoenen afsluiten. Het lopende jaar zal „zeker niet beter uit de bus komen dan 1976", aldus h\ A. Stik ker, voorzitter van de raad van be stuur, op een gehouden perskonfe- rentie. UTRECHT. In een telegram aan de regering heeft de raad voor mid delbaar en hoger personeel donder dag aangedrongen op onmiddellijke hervatting van het overleg tussen regering, werkgevers en werkne mers. AMSTERDAM. De kleine en mid delgrote Mavo-scholen in ons land zijn in ernstige moeilijkheden ge bracht door de zogenaamde 18-20 maatregel van het ministerie van onderwijs. Verhoging van de gemid delde groepsgrootte van 18 tot 20 leerlingen heeft de leermogelijkhe den aan een groot aantal Mavo-scho len ernstig beperkt. ARNHEM. De vakorganisaties die betrokken zijn bij de problemen rond het Nijmeegse kömpüterbedrijf Tealtronic hebben de rechtbank in Amsterdam gevraagd het uitspreken van het door de direktie aange vraagde faillissement enige tijd uit te stellen. AMSTERDAM. De Algemene Wo ningbouw Vereniging te Amsterdam heeft woensdag op een ledenverga dering een motie aangenomen waar in er wordt tegen geprotesteerd dat slaatssekretaris Van Dam de voor stellen van de vereniging met be trekking tol de huurverhoging per 1 april heeft afgewezen. DEN HAAG. Prins Bernhard heeft donderdagmorgen op paleis 'Soesl- dijk een uit 17 delen bestaande fila telistische studie over de eerste uit gifte van de Nederlandse postzegel (1 januari 1852) in ontvangst geno men, aldus heeft de Rijksvoorlich tingsdienst meegedeeld. AMSTERDAM. Het Nederlandse pcrsoncnautopark telde eind vorig jaar 3.762.000 voertuigen met in to taal 13.734.000 inwoners. De auto dichtheid was 1 3,7. Begin vorig jaar stond Nederland (met Groot- Brittannië en Noord-Ierland) op een gedeelde 12e en 13e plaats wat de autodichtheid betrof. Al jaren boven aan staat de Verenigde Staten met 1 2. AMSTERDAM. In Nederland zijn het vorig jaar 508.541 nieuwe per sonen- en kombinatie-auto's ver kocht, waarmee voor de eerste maal de „magische grens" van een half miljoen werd overschreden. DEN HAAG. Er zijn in Nederland op dit ogenblik ongeveer twintig duizend woonwagenbewoners. Hier bij zijn de zigeuners niet meegere kend. Dit heeft een woordvoerder van het ministerie van c.r.m. desge vraagd meegedeeld. VLISSINGEN. De 33> Philippijnsè bemanningsleden van het Griekse vrachtschip Omiros T, dat al negen maanden in de binnenhaven van Vlissingen aan de ketting ligt, zullen na donderdag op een houtje moeten bijten, nu de voedselvoorraden aan boord op zijn geraakt en de Griekse redqr géén geld overmaakt. ROTTERDAM. Shell gaat met in gang van heden (vrijdag) de korting voor normale en superbenzine bij haar zelftankstations met 1 cent ver hogen tot 4 cent per liter. De zelf- tankkorting voor de brommerbrand- stof (Shellina) blijft ongewijzigd op 6 pent per liter. AMSTERDAM. Prins Bernhard heeft het beschermheerschap aan vaard. van het. Europese kampioen schap rolstoel-basketbal, dat van 9 tot 17 april zal worden gehouden in de sporthal Tijenbaan te Raalte (O.V.). ARNHEM. De Stichting Werk groep Milieuzorg Apeldoorn heeft bezwaar aangetekend tegen een aanvraag van de opperhoutvester van de koningin, ir. E. Reinders, voor een vergunning om een ont- grondingsprojekt van 56 ha op de Kroondomeinen voort te zetten. ROERMOND. Een wolk nitreuzc dampen die in Stolberg (Duitsland) gevormd werd tijdens het ompompen van een tankwagen salpeterzuur in een tank met zwavelwaterstof, is vol gens de Duitse politie zo ver opge lost dat ze geen schade meer kan be rokkenen. De wolk trok ten zuiden van Roermond de grens ever rond half vijf. Ze was toen tien kilometer lang. immifliiiipr* nm piiiiw (flame tapiji) Normaal 325,— was enige iijd afgeprijsd tof 298,— Reden van deze superlage prijs: Dit zijn de laatste rollen van deze serie aan Nederland geleverd, geschikt voor kamers, trappen, gangen, slaap kamers, keukens hallen e.d. Op dinsdag 25 januari DUIVELAND, 20-1. De Raad van deze gemeente komt dinsdagavond 25 .januari a.s. in openbare vergadering bijéén in het gemeentehuis te Nicu- werkerk onder voorzitterschap van burgemeester J. D. de Kam. Aan de orde komen twee aanvra gen om garantie van geldleningen ten behoeve van woningbouw, resp. in de Dr. Schutterstraat te Ooster- land, en aan „Den Domp" te Ouwer- kerlt. Verder standpuntbepaling in zake garantieverlening bestaande woningen en de vaststelling ge- bruiksverordening gebouwen Duive land. Vervolgens vaststellingen van: 1. Verordening Commissie Openbare Werken; 2. Bouwverordening Lo giesgebouwen; 3. Verordening op de bedrijfsgebouwen; 4. Wijziging brandprêventieverordening' en 5. Vaststelling bestemmingsplan Erling Steenslraat te Nieuwerkerk. Vervol gens de benoeming van een verte genwoordiger van de gemeente in de Stichting Prot. Bejaardenzorg Duive land, en verkeersmaatregelen te Sir jansland. Verder medewerking-ver- lening voor de uitbreiding van de Bijzondere Lagere School te Ooster- land, de Ds. J. Bogermanschool, aan de Weelstraat, en de vaststelling be drag per leerling openbaar lager on derwijs voor 1977. Een verzoek toe passing art.' 55 L.O.-wet ten behoeve van het bijzonder lager onderwijs voor 1977, voor de scholen te Ouwer- kerk en te Sirjansland. Verder de vaststelling voorschot art. 103 der L.O.-wet voor het bijzonder lager onderwijs voor 1977. Dan de wijzi ging vergoedingsregeling van het brandweerpersoneel en de wijziging van de zwemjjadtarieven van het ge meentelijk zwembad te Nieuwerkerk. Gron'dverkoping te Nieuwerkerk aan H. van Hove en Joh. Rotte, en idem le Ouwerkerk aan bouw- en aanne mingsbedrijf Van Engelen te Dord recht, en aan A. j. Geleijnse en N. J. Visser te Zierikzee. Vervolgens een drietal subsidie- Verleningen: 1. Aan de Stichting Nijmeegs Universiteitsfonds; 2. Aan de jeugdsociëteit „The Fish" te Nieu werkerk en 3. Ten behoeve van de restauratie van de korenmolen te Oosterland. Verder een viertal kre dietverleningen nl.1. Voor de ver breding van de Baalpapenweg le Ouwerkerk; 2. Voor de riolerings werkzaamheden in het bestemmings plan Oosterland; 3. Voor een berg plaats, ten behoeve van het vereni gingsgebouw te Sirjansland en 4. Een extra-krediet voor de openbare lage re school te Sirjansland. Dan volgt nog de vaststelling van de tweede wijziging van de gemeentebegroting 1977. Behalve mengelwerk en een eindeloze rij kleinere be richten, in ieder geval altijd acht en veertig grote nieuivs- feiten (drie per krant) maan delijks: in de ZIERIKZEE- SCÏIE NIEUWSBODE. U bent een vrij mens en mag dat weinig vinden. Wij vin den het veel. Ja hoor, 't is vast veel! Van der Bak heeft stol' om over na te denken. Over de stiletto, die Doorveld gebruikte. Hoe kan ie mand, die bang is voor een mes op eens met een vlijmscherpe stiletto dreigend op iemand afkomen? Zijn vrouw verklaart, dat het voor hem een fobie was geworden. Fobie hij heeft er wel eens over gelezen, maar in wat verband? Hij kijkt op de plank, waarop een aantal boeken, maar geen woordenboek. Wacht, Ines, de nog altijd ongetrouwde vroegere vriendin van zijn vrouw, die werkt in de Openbare biblio theek en leeszaal van de stad. Hij belt haar en meldt zich. En vraagt, of zij een korte definitie kan geven over het begrip fobie. Dat kan, als hij even geduld wil hebben. „Als het moet, hebben wij, recher cheurs, alle geduld van de wereld, Ines,-" zegt hij op droge toon. De vrouw lacht en zegt: „ik zoek even een medische encyclopedie op." ■Even later zegt de vrouw: „Een fobie is een ziekelijke angst vooreen bepaald voorwerp of dier of een be paalde situatie, bijvoorbeeld een zie kelijke angst om messen, deurknop pen, honden of paarden aan te ra ken, om op straat te gaan of een lift te betreden, een tram of boot in te gaan." „Juist," antwoordt Van der Bak. Het gaat om iemand, die die zieke lijke angst had voor een mes. Staat daarover nog meer bijzonders in?" „Ogenblik" zegt de vrouw. „Ja hier: Bij een volwassen lijder, die heet fobicus, kan een ziekelijke angst om bijvoorbeeld een mes aan te raken, niet worden verklaard uil redelijke motieven, die uitsluitend betrekking hebben op de bestaande situatie. Het voorwerp, dal reeds bij de aanblik grote angsten kan oproe pen, -is hoogst waarschijnlijk een symbool van iets anders, dat in ie mands leven aanleiding is of is ge weest voor het ontstaan van hevige angsten. Men zou duidelijkheidshal ve de opbouw van een fobie voor messen op vereenvoudigde wijze als volgt kunnen voorstellen: voor een bepaalde lijder aan messenfobie is een mes niet enkel een instrument om brood mee te snijden, maar ook een instrument om iemand mee dood te steken. Of te verwonden. Als op grond van een onopgelost ge- voelskonflikt „Ho maar, Ines. dat gaat me ver der een beetje te hoog. Het belang rijkste weet ik nu en als ik er nog meer over wil. weten, kan ik altijd zelf nog eens in dat boek neuzen. Hoe heet. dat eigenlijk?" „Het is de Moderne Medische En cyclopedie. een uitgave van Tirion in Amsterdam. Het is pas uR en alle delen zijp nog niet. verschenen. Wip maar eens aan, als je denkt, dat hét voor je werk belangrijk is, he? Hoe is het met de kinderen?" „O, die zijn weer zo goed als beter. Kunnen maandag wel weer naar school. Bedankt, Ines en tot kijk." Als hij de hoorn weer heeft neer gelegd, kijkt hij naar een paar aan tekeningen, die hij aan de hand van wat Ines over die messenfobie heeft verteld heeft gemaakt. Zo zie je maar weer, dat je tegenwoordig als réchercheur éen halve psycholoog moet zijn, wil je je werk goed kun nen verrichten. Moet ik hiervoor overleg plegen met een arts? Of een psychiater? Ik ken er geen. Hebben wij wel eens samengewerkt met een psychiater? Waarschijnlijk enkel de officier. Of de rechter-kommissaris. Maar het is wel belangrijk, dat nieu we aspekt over die stiletto. door F. VAN FALCKENOORT In de loop van de dag' heeft Van der Bak kontakt gekregen met een van de kranten, die de reisreporta ge van Bouke Doorveld en haar kol- l'ega Sander Poldner regelmatig plaatsen. Met foto's en al. Nèe, het zal niet gemakkelijk zijn om kontakt- te krijgen met het tweetal. Ze rei zen feitelijk zonder een vast omlijnd plan; eigenlijk ins Blauen hincin. Dat maakt juist hun verslagen zo in teressant: vandaag Kenia, morgen misschien in Salisbury, in Rhodesia. Met politiek bemoeien ze zich niet. En wij uiteraard evenmin. De volgende dag wordt er nog "overleg gepleegd niet de officier en de korpschef van Maasbroek. Na tuurlijk zal er een strafvervolging plaatshebben tegen Van Vessinger. Hij was illegaal in het bezit van een schietwapen en er is een mens mee gedood. Weliswaar een inbreker,' die hem met een mes bedreigde en hem ook nog raakte. M&ar. ja, de wet is overtreden, dus Aan de andere kant zijn er naar het oordeel van de officier geen ter men aanwezig om de fabrikant lan ger in arrest te houden. Na vier da gen wordt Van Vessinger dus weer in vrijheid gesteld. Waarna besloten wordt het dossier-Doorveld dicht te doen en te seponeren. Het gaat in zijn geheel naar de officier. Er is geen verdere familie té ontdekken, behalve de dochter en deze is voor het ogenblik onbereikbaar. Op de dag, dat Van Vessinger weer thuis komt, wordt heel eenvoudig zijn slachtoffer begraven. Enkel Van dei- Bak en zijn assistent zijn erbij. En mevrouw Schrijner. Ze zegt: „Dit is toch het minste, wat ik onder gege ven omstandigheden nog kan doen." (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 4