Leef mee, geef mee.' OVER DRAAIORGELS EN ORGELDRAAIERS ERIC DE NOORMAN 31 Skiër verongelukt Fruitoogst 1976 is even groot als in de E.E.G. in 1975 f 20r per maand beteken! leven voor dit kind. T.O.G. Bruinisse organiseerde de snelschaak-kampioenschappen voor de jeugd J. de Jonge uit Nieuwerkerk sneldamkampioen van Schouwen-Duiveland eerbiedige zaak en God laat niet met zich spotten. Een waarschuwing is dan ook wel op z'n plaats. Mogen de daders worden opgespoord, maar mo gen we ook gespaard blijven voor represailles. (Slot) Frci ontwierp een systeem, vol gens hetwelk hy zy'n orgels bouwde en waarmee een revolutie in de or- gelbouwwereld veroorzaakt werd. Frei heeft prachtige orgels gebouwd en verbouwd waarvan er nog vele in ons land te beluisteren zyn, zoals: De Cementmolen, De Lekkerkerker De Gouwe, De Pod, De Hindenburg, De Bloemenmeid, De Stolwyker en nog vele andere. ■Ia 1967 overleed Carl Frei en met hem ging de meest geniale orgelbou wer heen, wiens composities tot het meest geliefde en meest gespeelde ongelrepertoir behoren. De orgelwereld is een wereld apart. In deze wereld1 wordt de eer ste viool gespeeld door de orgel- draaier (of exploitant, zoals het te genwoordig heet). Het woord orgel draaier is dan ook niet juist meer want weinig orgels worden nog met de hand gedraaid. Wie wel eens een bock heeft doorgedraaid weet dat het een zware job is. Er zijn orgels waarby het met de hand draaien by na ondoen lijk is. Er is zelfs een orgel dat om die reden, de Moordenaar werd ge noemd. Het pierement wordt dikwijls be geleid door fans die meestal lid zijn van de Kring van Draaiorgelvrinden en meestal ook vrind zijn van de or gelman. Het beroep van orgelman is niet gemakkelijk. Hij is steeds op de been om het dagelijks brood te verdienen, voor zijn gezin en dat van zijn helpers. Als men weet dat het onderhoud van een draaiorgel veel geld kost, om de drie of vier jaar moet het orgel gerestaureerd wor den, er kan plotseling een defect ontstaan, waarvan het verhelpen geld kost, van tijd tot tijd moet de orgeltman een nieuw boek laten ma ken, hij moet nu eenmaal bij blijven, wat zijn report oir betreft. Een boek komt op twintig gulden per meter. De orgelman heeft dus ook zijn zor gen. Hij is afhankelijk van onze geldelijke bijdrage in de bus of het mansbakje wat ons wordt voorge houden en tevens beogen we hier mee 'het in stand houden van de orgels, opdat dit brok Hollandse fol klore niet verdwijnen mag. Van vader op zoon Het orgel-draaiersvak .(er is vak kennis-voor nodig) gaat dikwijls van vader op zoon over. We noemen dat een ongeldynasty. In ons goede Zierikzee kennen we ook zo" n dynastie. De oude heer Rossen heeft hier jaren meteen drg'el- gelopen en is op 25. april j.l. overleden. Zijn, zoon- Jan heeft -i-n Schoonhoven een draaiorgel geëx ploiteerd. Diens zoon Kees oefent in Middelharnis het Vak uit en in het zomerseizoen op d'e marktdag te Ren esse, Tirius Giesker, een kleinzoon van Rossen van moeders kant zal bin nenkort de fakkel overnemen op Schouwen-Duivèland. Evenzo ging het in Rotterdam rriet de familie Roos, waarvan nu reeds de derde en zelfs enkelen van de vierde generatie elkaar opvolgen. Als 'bijzónderheid vermelden we dat kleinzoon Jan zich heeft ontwikkeld ais orgelbouwer en verleden -jaar een nieuw orgel volgens het 90 toets Carl F-rei-systeem, heeft gebouwd, een creatie waar men onder lief hebbers en kenners opgetogen over is. Bij een andere orgelfamilie in Rotterdam ging het opvolgen op een merkwaardige Wijze: Opoe de Weerd liep met een ongel. Geen van haar kinderen nam het van moeder over. Kleinzoon Arte HanseLman zat reeds op tweejarige leeftijd bij opoe. op het orgel, hij werd opvolger mei voorbijgaan van een generatie. Nu blijkt dat niets op deze wereld zeker is want -wie zou denken dat Arte door zijn zoon werd opgevolgd, heeft het mis. Weer wordt een generatie over geslagen en weer is bet een klein zoon die reeds op tweejarige Ieef- tyd bij opa Arie op het orgel mee rijdt en thans de a.o.vv. genietende Arie Hanselman als vergunninghou der is opgevolgd. Een wereld apart, een wereld waarin de romantiek geen -ruimte biedt aan keiharde zakelijkheid, ge lukkig niet. We schreven over het sprookje van de straat, wat iedere dag wordt opgevoerd, het decor be staat uit de gevels en de bomen op onze Hollandse grachten en pleinen. Het applaus manifesteert zich in het mansbakje van de orgelman. Moge het 'bij dit muziektheater nimmer noodzaak worden dat de kapelmees ter, na het laatste concert, zijn di-ri- geerstaf neerlegt en het doek voor altijd valt. Want daarna is de straat straatarm geworden. Rotterdam JAN TUINDER INGEZONDEN STIKKEN Politieke scholing voor vrouwen Enige weken geleden hebt u kun nen lezen over de cursus Politieke stromingen, die door een werkgroep uit verschillende vrouwenorganisa ties is georganiseerd. Op dit moment volgen drie groepen vrouwen met elk ongeveer veertig deel neemsters een dergelijke cursus in Sersooskerke, Goes en Terneuzen. Intussen heeft de werkgroep ook de cursus Politieke scholing voorbe reid. Deze cursus bestaat uit vier fo rumavonden, waarbij de discussie tussen inleiders en deelneemsters es sentieel is. De discussies worden voorafgegaan door vier korte inlei dingen van vier politici, afkomstig uit verschillende politieke partijen, die volgens een bepaald roulerings- schema worden uitgenodigd. Hierbij kan weer gerekend worden op de lokale medewerking van de in Zee land werkzame politieke partijen. In Goes wordt een Politieke scho lingscursus gehouden op woensdag avond 16 februari, 2, 16 en 30 maart, aanvang 20.00 uur, in de Scholenge meenschap „De Vakschool" (Berg weg). II Terneuzen-Sch'olengemeenschap „De Leeuwtjes" (Rembrandtlaan) op woensdagavond 23 februari - 9 maart - 23 maart en 6 april. De volgende onderwerpen zullen aan de hand van een aantal discus sievragen worden behandeld: I. col lectieve uitgaven; II. volksgezond heid; III. selectieve groei; IV. partij programma's - grondslagen. Op de laatste avond zullen alle deelnemende politieke partijen wor den uitgenodigd en zijn introducé's welkom. Opgave vóór 1 februari bij het se cretariaat van de werkgroep: mej. A. v.'.d. Lecden, Grote Markt 28, Goés. Telefoon (01100) 21010. Hoewel een aantal vrouwenorga nisaties bij de opzet van deze cursus is betrokken, is het lidmaatschap geen vereiste voor deelname aan de cursus. Alle vrouwert zijn hartelijk welkom, terwijl op de laatste avond de deuren ook voor de heren open gaan! A. v. d. LEDEN, Goes. Donderbus in kerkportaal De gemeen te-voorganger ds. M. J. Koppe was juist in gebed, toen van dalen een donderbus in het portaal van de kerk deponeerden. Een oor verdovende knal was het - gevolg, want het is uiteraard maar een klei ne ruimte. Een deurmat begon te branden. Als koster ging ik snel op zoek naar de daders, maar die wa ren verdwenen. Ze leken door de aarde vèrzwolgen. Dit is een heel on- Zonnemaire J PLAATING. „Witten" van zwart geld HEERLEN, 3-1. Het kopen van zogenaamde premiekoop woningen biedt de bezitters van zwarte gelden een uitste kende mogelijkheid deze te „witten". Dit is mogelijk door bij koop van deze woningen naast de in de officiële akte ge noemde koopsom een belang rijk bedrag onder tafel door te schuiven naar degene, aan wie de woning was toegewezen, iemand die meestal niet onder worpen zal zijn aan de vermo gensbelasting. Dit betoogde de hoofddirec teur van het algemeen burger lijk pensioenfonds, dr. mr. N. H. Wiarda in zijn nieuwjaars toespraak tot het personeel. Hij had opgemerkt, dat het pensioenfonds op bescheiden schaal deelneemt aan de bouw voor premiekoopwoningen. Het eigen woningbezit achtte hij met de minister van volkshuis vesting en ruimtelijke ordening een verstandige zaak, vooral omdat dit tot een gemiddeld betere onderhoudstoestand van het woningbestand aanleiding kan geven. Toch roepen de tot 100 pro cent gegarandeerde hypothe ken en subsidies voor een aan tal jaren tot in totaal soms meer dan 20 mille, vragen op, meende hij. MALAA, 3-1. Een veelbelovende Zweedse skiër, de zestienjarige Steve Hedstroem, is op een piste in Malaa (in het noorden van Zweden) verongelukt. Hedstroem, die het al gelopen seizoen in Zweden talloze jeugdwedstrijden won, kwam op volle snelheid in botsing met een steen. Hij viel vervolgens met zijn volle gewicht op één van zijn ski- stokken, die hem doorboorde. Hedr stroem overleed op weg naar het ziekenhuis. SPORT ATLETIEK Delta Sport hield klubkampioensehappen te Schuddebeurs Op Oudejaarsmiddag hield de at- letiekafdeling van s.v. Delta Sport in de nog besneeuwde bossen van Schuddebeurs haar klubkampioen sehappen crossen. Er was een goede belangstelling voor deze in een feestelijk jasje ge stoken wedstrijden en andere akti- viteiten. Klubkampioenen '76 wer den bij de meisjespupillen: Janneke v. d. Linde; jongenspupillen: Jeroen Wijsman; meisjes D: Marjolein Har- tog; jongens D: Marcel Wijsman; LAND- EN TUINBOUW DEN HAAG, 3-1. De fruitoogst in de negen landen van de Europese Gemeenschap is het afgelopen jaar ongeveer even groot geweest als in 1975, 17,6 miljoen ton. en slechts 2 procent lager dan het gemiddelde over het tydvak 1971-1975. Dit heeft de Europese Commissie, het „dagelijks bestuur" van de ge meenschappen, meegedeeld in ant woord op vragen van een Gaullis tisch lid van het Europees parle ment, Pierre-Bernard Cousté. De produktie van appels zal ca 8 procent beneden het gemiddelde van deze vijf jaar liggen (6,2 legen 6,75 miljoen ton), maar die van zgn steenfruit (perziken etc.) zal aan zienlijk groter zijn. De droogte, aldus de commissie, schijnt een grotere invloed te heb ben gehad op de groente- dan op de fruitoogst. Begin november werd aangenomen dat de groenteproduktie in 1976 (21 miljoen ton) met ca. 10 procent zou dalen t.o.v. het vooraf gaande jaar en t.o.v. het gemiddelde. meisjes C: Tonny Dekker; jongens C: Peter van Burg; meisjes B: Nel- leke Geluk; jongens A: Rudi Ravia; heren: Simon Blom. De af te leggen afstanden voor dc hardlopers varieerden van ruim 1000 meter voor de pupillen tot 8000 me ter voor de heren. VOLLEYBAL Uitslagen en standen in bedrijfskompetitie Poule A: P.T.T.-Kwiek 1 3-1; Ra- bo Zierikzee-Tuincentrum Noord- gouwe 3-0. Stand poude A Mazda Legemaate 10 8 2 0 18 28- 8 Mevo 2 10 8 0 2 16 25- 9 Cluzona 1 10 7 1 2 15 25- 9 s.v. Kwiek 1 11 6 3 2 15 25-14 Rabo Zierikzee 11 6 2 3 14 23-14 P.T.T. 11 6 0 5 12 19-20 Big S. 10 4 2 4 10 17-18 P.J.Z. Jacobsen 1 10 3 1 6 7 13-21 Mevo 1 10 2 0 8 4 13-24 Zeelandia 1 10 1 1 8 3 7-26 Tuincentrum N.G. 11 0 0 11 0 1-33 11 9 2 0 20 31-10 10 7 2 1 16 26- 9 10 4 6 0 14 24-13 11 5 3 3 13 23-16 10 1 4 11 19-17 11 5 1 5 11 20-18 11 4 3 4 11 20-18 10 4 0 6 8 13-21 11 2 2 7 6 13-26 10 2 0 8 4 10-25 11 1 0 10 2 4-30 Üe koningin van de eilanden 7. Als de schepen verdwenen zijn, keren ook de drie Noren terug. „Ze kunnen onze boten niét opgemerkt hebben", zegt Svein, „want dié ver uitstekende kustlijn beneemt hun het zicht. Maar wat malen we eigenlijk om die schuiten. Als het gewone zeevaarders zijn. ge beurt er niets en als het wél zeerovers zijn èn ze vinden ons, nu dan zien we wel weer! Het is hier een goed stuk land zogezegd en als we dan toch overwinteren, lijkt het me hier een beste gelegenheid". Ze keren terug naar de boten waar overleg wordt gepleegd met de anderen. Hoewel hiel en daar bezwaren worden geopperd met het oog op de vreemde schepen, komen ze ten slotte met meerderheid van stemmen over een hier maar te blijven. Doorweekt en verkleumd als ze zijn, ver langen allen er naar zich bij een lekker vuurtje te kunnen verwarmen en de kleren te drogen. Allereerst worden nu de beide Dra- kars aan land gezet om, nadat ze zijn leegge haald, ze in gereedheid te kunnen brengen om te worden opgelegd. De zeilen worden als tent gebruikt. Een andere groep is druk bezig tak ken en stukken hout te verzamelen om gauw een vuur te kunnen aanleggen. Eric houdt zijn schild er bij ter beschutting tegen de regen, terwijl Svein toekijkt hoe hij het kampvuur ontsteekt. „Nu zullen we gauw genoeg weten of we hier goed zitten of niet", zegt de lange Svein laconiek, „want als dit eiland de schuilplaats is van die zeerovers, komen ze meteen wel op de rook af". Poule B: L. en O. 1-Brandweer Kerkwerve 2-2; R.T.M.-Cluzona 2 3- 0; Zeelandia 2-Mevo 3 0-3. Stand poule B R.T.M. 11 10 0 1 20 30- 7 L. en O 1 11 8 2 1 18 28- 9 Mevo 3 10 7 1 2 15 24-11 Brogum 10 5 2 3 12 21-15 Brandweer K.W. 11 3 5 3 11 21-21 Rabo Schouwen 10 4 2 4 10 19-18 Neptunus 10 5 0 5 10 17-16 Luctor 10 2 4 4 8 15-20 Zeelandia 2 10 2 3 5 7 12-23 Cluzona 2 11 1 0 10 2 5-31 Flakkee 10 0 1 9 1 8-29 Poule C: Rode Kruis ziekenhuis 1- Onderdak 2-2; Kwiek 2-P.J.Z. Jacob- sen 2 2-2; L. en O. 2-Reisbureau van Oeveren 2 3-1; de Trimsters-Mevo 4 0-3; Reisbureau van Oeveren 1-Willi- brodus 3-0. Stand poule C R.b. v. Oeveren 1 Onderdak R. Kr. ziekenh. 1 Mevo 4 R.b. v. Oeveren 2 Willibrordus s.v. Kwiek 2 L. en O. 2 P. J. Z. Jacobsen 2 R. Kr. ziekenh. 2 De Trimsters VOETBAL K.N.V.B. DISTRIKT ZUID I ZONDAGVOETBAL 3e klasse D: Zierikzee-Koewacht, 14.30 uur; Moerse Boys-ODIO; Steen-Steenbergen; Goes-Jong Am- bon; NSV-DOSKO; METO-HVV24. AFDELING ZEELAND le klasse: Schoondijke-DFS; Hul- slerloo-Robur; Graauw-SDO; Corn Boys-Aardenburg: Walcheren-Le- wed. Boys; Patrijzen-Sluiskil. Reserve le klasse: Zierikzee II- Axel III, 14.30 uur; Walcheren II- Patrijzen II; Clinge II-Zeel. Sport III; Breskens II-Jong Ambon II; Domburg II-HVV'24 III; Vogelwaar de II-Corn Boys II. 2e klasse B: Renesse-Volharding, 14.00 uur; SVOWK-Vlissingen V. 14.30 uur; Dreischor-Walcheren III. 14.00 uur; Luctor-Cortgene; Middel burg IV-Kwadendamme; Noorman nen II-Luctor II. 3e klasse G: Dreischor III-Renesse II, 12.00 uur: DFS li-Volharding III, 14.00 uur; Zierikzee III-Dreischor II, 14.30 uur; Goes IV-Zonnemaire; Ro- bur III-Hansw. Bovs III; Cortgene Ill-Goes V. KNVB ZATERDAGVOETBAL 4e klasse B: Nieuwland-Wolfaarts- dijk; Sluis-BWR; Tholense Boys-Ka- pelle; Serooskerke-Rillandia. AFDELING ZEELAND le klasse: Brouwershaven-Wemel- dingc, 14.30 uur; WIK-Meeuwen II, 14.30 uur; Veere-SKNWK; Arnemui- den II-Nieuwdorp; 's-H.-Arendsk.- GPC. 2c klasse A: SKNWK II-Kloctinge II, 14.30 uur: ZSC-Bruse Boys II. 14.30 uur; Wissenkerke-Duiveland; Arnemuiden III-MEVO, Heinkens- zand-VCK; SSV-Oostkapelle. 3e klasse A: DFS-SSV II. 14.30 uur; Duiveland II-Wissenkerke II, 14.30 uur; Kloetinge IV-WIK II; Colpl. Boys II-Heinkenszand II; Nieuwdorp III-Cortgene. 4e klasse A: Bruse Boys III-Bruse Boys IV, 14.30 uur. Dit Koreaanse jongetje leefde van en op de straat, zonder iets of iemand. Nu gaat hij naar school, heeft een thuis, krijgt liefde en bescherming. En eten! Dank zij de aktie "Neem een kind voor uw rekening"! En al die andere miljoenen kinderen dan? Weeskinderen, straatkinderen, zwerfkinde ren, gehandicapte kinderen Ook zij hebben recht op leven. Met een eenmalige gift (giro 1111222) helpt u zo'n kind ai een eind op weg. Maar met 20,per maand helpt u blijvend! Dat is weinig geld voor een kinderleven. Leef eens extra mee met deze kinderen tijdens de feestdagen. En gééf ook mee. De bon maakt het u gemakkelijk. Neem ook een kind voor uw rekening Graag neem ik een kind voor mijn rekening. Ik stort maandelijks 20,op giro 1111222 van Stichting Mensen in Nood, Hekellaan 6, Den Bosch. i Ik wil graag uitvoerige informatie ontvangen over het hulpprogramma voor kinderen in nood. Naam: Straat: Plaats: Aankruisen, invullen en opsturen naar Mensen in Nood, Antwoordnummer 10. Den Bosch (in een gesloten envelop zonder postzegel). f BRUINISSE, 30-12. Donderdag 30 december werden te Bruinisse de snclschaakkampioenschappcn voor de jeugd gehouden in de kantine van rekreatieoord „Stoofpolder". Deze kampioenschappen werden gehou den onder de leiding van de jcugd- instrukteur, de heer J. Bal. Om half twee 's middags stonden twee en twintig meisjes en jongens in de leeftijd tot 16 jaar van onge duld te trappelen wie zich na de wedstrijd snelschaakkampioen 1976 van Bruinisse mocht noemen. Na eerst een voorronde te hebben ge speeld kwamen drie groepen te voorschijn waarvan de eerste groep uitmaakte wie de kampioen zou worden. Onder deze groep waren al le favorieten van T.O.G. voor de beker vertegenwoordigd, o.a. J. D. de Korte, W. v. d. Berg. R. Muller, M. van Driel, J. Bil, J. de Jonge, A. Kik en Th. v. d. Have. De spannin gen en zenuwen speelden de spelers parten, maar desondanks werd er goed geschaakt. Eén speler moet hier toch apart vermeld worden n.l. de kampioen snelschaker van Brui nisse W. v. d. Berg. In dc eindronde won hij alle wed strijden, en de manier waarop hy in de eindronde alle favorieten van zich afschudde bewijst dat Wout klasse bezit, zonder de andere spe lers te kort te willen doen want ook zij hebben hun uiterste best gedaan. In groep B is Tonny v. d. Berge kampioen geworden en in. groep C was Gerry Vane de beste. T.O.G. kan terug zien op een zeer geslaagd' jeugdtoernooi, en dat scha ken in is bewijst de g'rote opkomst van de jeugd. Schaaklcs Het bestuur van T.O.G. wil de ou ders er nogmaals op wijzen dat iede re vrijdagavond in de christelijke school in de Burg. Hagelaan schaak- les wordt gegeven van 19.00 uur tot 20.00 uur onder de bekwame leiding van de heren Bal, De Jonge en Klink. Gedetailleerde uitslag van de j eugd sneischaakkampioenschappen A groep: 1. W. v. d. Berg; 2. J. Bil 3. J. D. de Korte; 4. R. Muller; 5. M. van Driel; 6. J. de Jonge; 7. A. Kik; 8. Th. v. d Have. B groep: 9. T. v. d. Berge; 10. J. v. d. Bos; 11. R. Bal; 12. C. van Eek; 13. J. v. d. Berge; 14. W. Wiebrens; 15. L. van Galen. C groep: 16. G. Vane; 17. P. Cop- poolse; 18. M. v. d. Lugl; 19. B. de Ro nde; 20. R. Weisse; 21. E. van Eek; 22. D. v. d. Lugt. ZIERIKZEE, 31-12. Traditiege trouw organiseerde de damvereni ging Zierikzee ook dit jaar weer het sneldamkampioenschap van Schou wen-Duiveland. Dit toernooi, dat verspeeld werd in het Hervormd Verenigingsgebouw in Zierikzee werd gewonnen door J. de Jonge uit Nieuwerkerk. Hij mag zich snel damkampioen 1977 van Schouwen- Duiveland noemen. Er namen 29 dammers aan deel, waarvan het overgrote deel huis dammers. De spelers waren inge deeld in vijf groepen. De zes sterk ste spelers die uit deze groepen te voorschijn kwamen, kwamen in de finalegroep I, die de kampioen op moest leveren. Verder speelden ook de nummers 2. 3, 4, 5 en 6 van elke oorspronkelijke groep legen elkaar in de finalegroepen II, III, IV en V. De kampioen van vorig jaar J. A. Verton uit Haamstede, werd in de voorronde uitgeschakeld door J. de Jonge en plaatste zich derhalve niet onder de kanshebbers voor de titel. De strijd om de titel had overigens een spannende ontknoping. Bij het ingaan van de laatste ronde had C. L. Boot nog de beste papieren met één punt voorsprong op J. de Jonge. Daar deze twee spelers nog tegen el kaar moesten spelen in de laatste ronde had C. L. Boot aan een re mise voldoende om de wisselbeker voor de derde keer in zijn bezit te krijgen. Het kwam echter niet zo ver: J. de Jonge won vrij gemakke lijk. Hij veroverde hiermee de titel en werd voor een jaar in hel bezit gesteld van de wisselbeker. Verder was er voor iedere deelnemer een prijs. De damklub kan terugzien op een geslaagd toernooi. Uitslageii finalegroepen De uitslagen van de finalegroepen waren als volgt: Groep I: 1. J. de Jonge, 7 punten; 2. C. L. Boot 6 punten; 3. C. Verton 6 punten; 4. J. Jonker 5 punten; 5. S. Douw 5 punten; 6. M. de Wild 1 punt. Groep II: 1. P. M. Kort 7 punten; 2. L. ten Hove 7 punten; 3. A. Saman 6 punten; 4. J. A. Verton 5 punten; 5. J. Huigens 5 punten; 6. C. M. v„ d. Velde 0 punten. Groep III: 1. L. v. d. Zandc 7 pun ten: 2. S. Baerends 7 punten; 3. J. M. Kostense 6 punten; 4. J. de Wild 6 punten; 5. Ronald Ymker 2 pun ten; 6. H. Kouijzer 2 punten. Groep IV: 1. Hans Asma 7 punten; 2. Gerard Huige 7 punten; 3. Erik de Wild 6 punten: 4. C. J. Kostense 5 punten; 5. Wim de Jonge 4 pun ten; 6. Jan Hage 1 punt. Groep V: 1. R. J. Kostense 8 pun ten; 2. Jan Smalheer 6 punten; 3. Dianne Abrahamse 4 punten; 4. L. Hillebrand 2 punten; 5. Hans Saman 0 punten. De uitwedstrijd die Zierikzee a.s. donderdag zou spelen tegen B.D.V. uit Bergen op Zoom is op verzoek van de gastheren uitgesteld, daar men niet voldoende spelers kon op stellen. Vrijdag a.s. weer klubavond in het Hervormd Verenigingsgebouw in Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1977 | | pagina 5