Fikse straf voor stropen met hazewindhonden bij Bommcnede Groot aantal verkeerszaken kwamen aan de orde Gemeenteraad Middenschouwen Verzeker uw crematiekosten door lid te worden van de KoninklijkeVereniging voor Facultatieve Crematie Geestdrift eiste doden makelaarskantoor tamboer b.v. Acht op tien kiezers gaat zeker stemmen Vliegtuig haalt de zon in Hoogbejaarde man beroofd van zijn spaarcenten C.D.A. in de statistiek Kantongerecht Zierikzee ZIERIKZEE, 11-11. Twee weken hechtenis onvoorwaardelijk en verbeurt- verklaring van de hazewindhonden hoorden de verdachten J. C. v. L., J. W. W. en M. VV. S. tegen zich eisen door de officier van justitie mr. T. Lebrct, wegens overtreding van artikel 22 van de Jachtwet. De verdachten resp. afkomstig uit Deurne, Helmond en Geldrop wer den berecht tijdens de zitting van het Zierikzeese kantongerecht onder presidium van kantonrechter mr. A. Veenhoven, donderdagmiddag j.l. De verdachten werden pogingen tot stropen met hazewindhonden ten laste gelegd op 2 mei j.l. in de om geving van Brouwershaven. Als ge tuige in deze zaak trad op de heer J. S., lid van de veldpolitie te Maasbracht en destijds aanwezig bij de aanhouding van bovengenoemde personen. Volgens deze getuige werden de verdachten in de nacht gesignaleerd in de polder van Bommenede. Zü stapten uit hun auto's met twee hazewindhonden en liepen enkele nieters het weiland in, hoogstwaar schijnlijk op zoek naar wild. Na korte tijd stapten ze weer in en reden weg. Op een stopteken van de politie reageerden zij na ongeveer 120 m, maar sloegen vervolgens met de honden op de vlucht. Toen zij later door de politie werden gevon den langs de dijk, was volgens de getuige de eerste uitlating van de verdachten geweest; „Jullie hebben gewonnen". „Gezelligheid" Door de verdachten werd dit alles geheel ontkend. Zij zeiden wel met hun auto's in de polder gereden te hebben, maar geen poging tot stro pen te hebben gedaan. De honden waren, naar hun zeggen, slechts meegenomen voor de gezelligheid. De officier was van mening dat het overduidelijk was hoe het spel gespeeld was en vond dat het zónder meer strafbaar was zich met deze honden in de polder te begeven. Een gebied waaruit sinds lange lijd klachten over stropers binnenkwa men. „Het moet uit zijn met die stro perij. Het feit dat u helemaal hier heen komt, doet veronderstellen ,dat de omgeving van Helmond al leeg- gestroopt is", aldus mr. Lebret. Hij besloot met zijn eis van twee we ken hechtenis en verbeurdverklaring van de honden. Reaktie van één van de verdachten was: „Omdat jullie hier in Zeeland een soort terreur uit oefenen, moet ik nu twee weken van m'n gezin vandaan". Het vonnis van mr. Veenhoven luidde: t 300,boete (of 10 dagen hechtenis), waarvan de helft voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar en verbeurdverklaring van de honden. Die verbeurdverklaring had bij één van de verdachte nog een emotionele reaktie tot gevolg, omdat hij, naar zijn zeggen, de hond stiekum van zijn oom had meegenomen. Nog eens jachtwet Eveneens wegens overtreding van de jachtwet stonden terecht J. v. P. en F. R. P. S., beiden uit Uden. Zij hadden in augustus van dit jaar te Westerschouwen gejaagd met een kattapult. Ze kregen een boete van f 30,(of 1 dag hechtenis) opgelegd. Tegen J. D. te Haamstede eiste de officier f 150,boete (of 8 dagen) wegens het rapen en vervoeren van zilvermeeuweieren uit het broedge bied te Westerschouwen. Het vonnis van de kantonrechter was milder: f 100,boete, waarvan de helft voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. J. J. G. te Bruinisse werd over treding van de Hinderwet ten laste gelegd. Zonder in het bezit te zijn van een hinderwetvergunning was door hem op een stuk land vuilnis gestort zoals papier, lege verfbussen, oude kachel en droog huisvuil. De beschuldigde ontkende en zei alleen bezig geweest te zijn de grond te bewerken. De officier eiste f 150, boete (of 6 dagen). Mr. Veenhoven had enige twijfels omtrent het feit of hier een overtreding ingevolge de hinderwet was begaan. Deze twijfels leidden ertoe dat het vonnis vrij spraak luidde. ZIERIKZEE, 11-11. Op de donder dag gehouden zitting van het Kan tongerecht, kwamen aanvullend een groot aantal verkeerszaken aan de orde. Op deze zitting van het kanton gerecht kwam verder een gróót aan tal verkeersovertredingen aan de or de. W. C. V. te Renesse kreeg een boete van f 40,wegens het niet funktioneren van de stoplichten van zijn auto. M. G. V. te Renesse eiste een bedrag van f 200,(bedrag van het eigen risico) wegens het aanrij den van zijn geparkeerd staande auto aan de Stoofweg te Renesse, doorH. A. T. Het vonnis van de kanton rechter luidde f 50,boete en toe wijzing van de civiele vordering. H. A. G. te Renesse kreeg een boete van f 15,wegens het te dicht op een hoek parkeren van een auto. A. d. Z. te 's Gravendeel kreeg het veroorzaken van een aanrijding op de Stoofweg te Renesse ten laste ge legd. In deze zaak werden gehoord de gedupeerden C. O. en echtgenote uit Heinenoord. A. T. uit 's Graven deel trad op als getuige a decharge, officier was van mening dat d. Z. niet voldoende aandacht aan het achteropkomende verkeer had be steed bij het naar links afslaan. Hij eiste een boete van f 75,(of 3 da gen hechtenis). De kantonrechter be sliste overeenkomstig deze eis. De officier tilde zwaar aan de overtreding die L. M. v. d. W. te Oosterland ten laste werd gelegd: Inhaalmanoeuvre in een bocht, waardoor een tegemoetkomende mo torrijder in gevaar kwam. Mede als waarschuwing dat inhalen in een on overzichtelijke bocht niet toegestaan is, eiste mr. Lebret f 200,boete (of 8 dagen hechtenis). Het vonnis luid de: f 150, boete (of 3 dagen). A. A. v. d. Peil te Haamstede kreeg f 40,boete wegens het wegrijden met een auto zonder voldoende aan dacht aan het verkeer to schenken. A. W. d. R. te Stellendam trad op als gemachtigde van beschuldigde A. G., die berecht werd wegens het rij den met een betonsilo zonder eigen reminstallatie op Rijksweg 18. D. R. voerde aan dat volgens de hem ter beschikking staande gegevens een betonsilo geen eigen reminstallatie behoeft te hebben. Mr. Lebrct be vestigde dit met die voorwaarde ech ter dat met een dergelijk gevaarte niet harder dan 6 km wordt gere den. Derhalve is het strafbaar zich met een betonsilo op een weg te be geven, Waarop niet langzamer dan 40 km/uur gereden mag worden. Hij eiste f 50,boete (of 2 dagen). De kantonrechter zal het vonnis over twee weken aan de beschuldigde schriftelijk mededelen. H. J. B. te Ellemeet kreeg een boete van f 40,wegens het be schadigen van een auto bij het ach teruit rijden. Wegens een ongeoor loofde inhaalmanoeuvre kreeg K. T. een boete van f 150,(of 5 dagen) opgelegd. Dit vonnis was conform de eis van de officier. A. v. d. W. te Zierikzee parkeerde op 3 april van dit jaar een landbouw voertuig in de Nieuwe Bogerdstraat. Hij liet de motor draaiende en het kontaktsleuteltje op het voertuig zitten. Het 3-jarig. zoontje van v. d. W. wist het voertuig aan het rijden te krijgen én reed vervolgens een schuur binnen, die totaal vernield werd. Schade f 13.000,De officier eiste voor de onverantwoordelijke daad van v. d. W. een boete van f 75,Het vonnis luidde f 50, P. J. L. te Bergen op Zoom was betrokken bij een nogal gekompli- ceerde aanrijding op de kruising Zwaardweg/Delingsdijk. Als getuigen werden gehoord P. C. b. d. V. en diens moeder. L. S. trad op als ge tuige a decharge. De officier was van mening dal L. de kruising foutief was benaderd en zodoende een nood- manoeuvre van B. d. V. had veroor zaakt, waardoor deze laatste op een verkeersgeleider reed. Mr. Lebret be riep zich op de onlangs ontstane ju risprudentie van de Hoge Raad, waarin werd gesteld dat men niet de doorgang vrijlaat als men op zoda nige wijze een voorrangsweg nadert, dat bij de andere partij paniek ont staat. De officier eiste f 100,boete. De kantonrechter achtte het ten las te gelegde niet bewezen en liet te vens meespreken dat de gedupeerde pas. een dag later de politic had in geschakeld. Hij verleende vrijspraak. Tegen P. J. V. te Oosterland eiste dc officier een boete van f 250,cn een voorwaardelijk ontzegging van de rijbevoegdheid binnen een proef tijd van twee jaar, wegens het rijden in een auto zonder verzekering. Mr; Veenhoven besliste een boete van f 200,en geen rijontzegging. J. K. tc Zierikzee kreeg een boete van f 140,wegens het overtreden van de maximumsnelheid op de Pro vinciale Weg. Advertentie I. tamboer jr. makelaar onroerende goederen kantoor: llndenlaan 3 middelharnis tel. 01870-3477* privé: 01870-3816 bemiddeling bij aan- en verkoop taxaties beheer assurantiën hypotheken (Vervolg van pag. 1) digcr van dit bureau heeft wel zit ting in een stuurgroep die voorbe reidend werk doet. Opgenomen kap worden, dat de gemeentesecretaris en de leden van het college van b. en w. te allen tijde toegang hebben tot de vergadering van de commissie. Het is de bedoeling dat de voor zitter een lid van het kollege van b. en w. zal zijn. De heer Van Burg legde zich neen- bij de tegenargumenten van het kol lege. Een verordening tot instelling' van een kommissie van advies en bijstand zal aan de raad ter vaststelling worden aangeboden. Aanleg riolering De raad besloot een krediet van f 20.000 beschikbaar te stellen voor aanleg van een riolering in de In laag te Scharertdijke. De camping Marco Polo zal een gelijk bedrag voteren, terwijl het resterend be drag per aansluiting zal worden ver deeld over de bewoners en caravan- bezitters. Aan de verbindingsweg tussen de Elkerzeeseweg en de Langendijk te Soharendijkc werd door de raad de naam „Boutlaan" toegekend. Mevr. Kloet vroeg of het de bedoe ling was om van de weg een laan te maken. De voorzitter antwoordde, dat het inderdaad de bedoeling is langs de weg bomen te planten. Vastgesteld werd de verordening op het in gebruik geven van het ge meentelijk verenigingsgebouw te Kerkwerve. Naar aanleiding van een aanvraag van het bestuur van de chr. nat. school te Kerkwerve om ingevolge artikel 72 der l.o.-wet 1920 gelden beschikbaar te stellen voor aanschaf fing van sehoolmeubelen en leer- en hulpmiddelen besloot dc raad golden toe te staan voor aanschaffing van een werktafel voor handenarbeid, voor een radio-caseiterecorder voor 50°/o en voor buitenzonwering ten behoeve van het handenarbeidlo- kaal. Geen gelden zullen beschik baar worden gesteld voor een schrijfmachine daar de aanwezig schrijfmachine versleten is, zodat aanschaffing uit de exploitatiever goeding dient te geschieden. Ten aanzien van het openbaar kleuter onderwijs werden de werkelijke uit gaven over 1973 en 1974 vastgesteld. Overeenkomstig de in de vorige raadsvergadering uitgesproken wens besloot de raad conform het voorstel van b. en w. dat de raad voortaan de gemeente-ambtenaren met een volledige betrekking zal benoemen, voorzover de raad hiertoe bevoegd Benoemingen Als vertegenwoordiger in het al gemeen bestuur van de Bestuurs- school Zeeland werd aangewezen de gemeentesecretaris L. F. van Wijck en als plv. vertegenwoordiger weth. M.. L. Hodgenboom. Burgemeester E. Baerends en wet houder M. L. Hoogenboóm werden aangewezen als vertegenwoordigers in het al-gemeen bestuur van de Stichting Rusthuizen "Westelijk Schouwen.. De gemeentebegroting voor 1977 werd aan tie raad ter vaststelling aangeboden. De voorzitter dankte al le medewerkers voor de inspanning voor het gereed maken van de be groting. Een commissie, bestaande uit alle raadsleden met uitzondering van de wethouders zal de begroting onderzoeken. Eveneens word de raad aangebo den de gemeenterekening over 1974. Een commissie uit de raad zal even eens deze rekening onderzoeken. Vastgesteld werd de 16e wijziging van de gemeentebegroting voor 1976. Parkeerproblemen Tijdens de rondvraag vroeg de heer L. den Boer of voor de School straat te Kerkwerve een parkeer verbod kan worden ingesteld. De postauto kan soms niet door de straat rijden omdat aan weerszijden wordt geparkeerd. De voorzitter wees or op, dat ook aan 'de Vloedstraat parkeermoeilijk- heden zijn. Verbreding van deze straat beeft bezwaren, daar dun de groenvoorziening zou moeten ver dwijnen. De voorzitter zegde toe, dat b. en w. de parkeerproblemen zullen on derzoeken. DEN HAAG, 11-11. Acht op dc tien kiezers denkt volgend jaar ze ker te gaan stemmen. Op een vraag hierover van hel Nederlandse Instituut voor publieke opinie antwoordde 79 procent zeker te gaan stemmen en dertien proccnl zei misschien te gaan stemmen. Bij de kamerverkiezingen in 1972 bracht 32.9 procent van de kiezers zijn stem uit. Vier procent van de 1186 onder vraagden zei zeker niet te gaan stemmen en eveneens vier procent wist het nog niet. Het hoogste per centage kiezers dat zeker gaat stem men heeft bij de vorige verkiezingen VVD gestemd. Van hen zegt 93 pro cent zeker weer te gaan stemmen. Bij dc AR ligt dit percentage op 91 en bij de PvdA. KVP. PPR cn CHU is dit achtereenvolgens 86. 84. 83 en 82 procent. Advertentie Vraag «en folder met Inlichtingen aar»; Kon. Ver. voor Facultatieve Crematie, Antwoordnr. 1394, Den Haag. Plaats: Adres:- Bon in envelop zonder postzegel opsturen. Of neem contact op in uw regio met: -jgyg J. Lustig, Renesse, tel. 1455. OEMTATA. De regering van hel thuisland Transkei heeft Zuid-Afri- ka verzocht onmiddellijk de 18 blan ke politiemannen terug te trekken die als adviseur in het land waren achtergebleven, zo is donderdag van welingelichte zijde in Oemtata ver nomen. JAKARTA, 11-11. Twee jongens zijn doodgetrapt en 30 mensen ge wond toen een geestdriftige menigte opdrong bij het begin van een uit voering van degeliefde Indonesische zangeres Omma Irama in West-Java, aldus het dagblad Pikiran Rakyat van vrijdag. AMSTERDAM, 12-11. Wie met de supersonische Concorde van Enge land over de Atlantische Oceaan naar Washington vliegt, vertrekt van London Heathrow om 13 uur Britse tijd, vliegt dan binnen vier uur de oceaan over en komt in Washington aan om 12 uur plaatselijke tijd. Met andere woorden: de Concorde haalt de zon in. Dat is zelfs voor een ervaren ge zagvoerder een merkwaardige erva ring. Bij een presentatie van het nieuwe vliegtuig, dat naar bekend een tópsnelheid van meer dan 2000 km per uur (mach 2) kan halen, ver telde een der Britse vliegers vrijdag in Amsterdam, dat hij eens een vlucht over de oceaan had gemaakt, die begon terwijl de zon met de ho rizon wegzakte. Na een half uur, toen zijn Concorde hoog in de lucht op vólle senlheid lag, haalde hij de tijd, dus de zon weer in. Het gevolg was, dat hij ogenschijnlijk de zon in het westen zag opkomen. HOOGHALEN, 11-11. De hoogbe jaarde en stokdove K. Pries uit het buurtschap „De oude tol" onder Hooghalen (gemeente Beilen) is don derdag van zijn spaarcenten beroofd. Een vrouw en twee mannen drongen op klaarlichte dag de woning van de 93-jarige man binnen en namen vol gens de rijkspolitie in Assen enkele duizenden guldens mee. De daders hebben zich met. een grote oude wit te auto uitd e voeten gemaakt. Het was de derde inbraak op klaarlichte dag die de politie van Assen donder dag te verwerken kreeg. Eerder op de dag werd ingebroken in Zuidwol- de en in SI een. DEN HAAG, 11-11. Volgens de Nederlandse Stichting voor Stastis- tiok (NSS) is de voorkeur voor het CDA in de tweede helft van oktober duidelijk toegenomen. De progressie ve partijen en de VVD vertonen een lichte tendens tot achteruitgang. Dit is de NSS gebleken bij vergelijking van de uitkomsten van een peiling, 1 cn 2 november, met die van half ok tober. Het aantal kiesgerechtigden dat wel zijn slem denkt uit te brengen, maar nog aarzelt over dc definitieve partijkeuze, is in deze periode van 17 tot 13 procent gedaald. Het CDA, dat vlak voor de tweede peiling minister Van Agt als lijsttrekker koos, heeft volgens dc NSS met deze keuze ken nelijk een niet onaanzienlijk aantal twijfelaars lot zich weten te trek ken. Advertentie JOHANNESBURG. Studenten uit Soweto, het grote zwarte woonge bied b(j Johannesburg, vluchten in grote getale naar het buitenland, met name naar Botswana en Swazi land. De afgelopen dagen zijn daar 150 studenten uit Soweto aangeko men. DAMMEN Kompetitie damvereniging „Zierikzee" Op de jongste kompetitieavond van de damvereniging „Zierikzee" wer den vijf partijen gespeeld. C. Verton boekte een belangrijke zege op A. Saman. J. Huigens en P. M. Kort speelden remise en M. de Wild won van J. de Wild. De uitslagen wai'en als volgt: A. Saman-C. J. Kostense 2-0; J. Huigens-P. M. Kort 1-1; C. Verton- A. Saman 2-0; C. L. Boot-R. J. Kos tense 2-0; M. de Wild-J. de Wild 2- 0. De ranglijst ziet er als volgt Uit: M. de Wild 7 4 3 0 11 C. Verton 6 4 2 0 10 C. L. Boot 8 3 4 1 10 A. Saman 8 4 2 2 10 P. M. Kort 6 2 4 0 8 C. M. v. d. Velde 4 2 1 1 5 M. v. d. Wielen 6 1 3 2 5 J. Huigens 3 0 3 0 3 J. de Wild 5 1 1 3 3 R. J. Kostense 6 1 0 5 2 C. Monteban 4 0 1 3 1 C. J. Kostense 5 0 0 5 0 Sport/Zaalvoetbal Brogum-voetbaltoernooi ZIERIKZEE, 12-11. Morgen (zater dag) organiseert v.v. „Brogum" een zaalvoetbaltournooi in sporthal „On derdak". Dit tournooi vormt een bij drage aan de lustrumviering van de jeugdsoos. De zes deelnemende teams zijn: F.C. Bevelanders, Stella Boys, Toren Boys, F.C. Groene Dal en twee teams van Brogum. Het eve nement start om twaalf uur met de openingswedstrijd Brogum I-Bro- gum II. Als extra attraktie zal om 14.20 uur een damesvoetbalwedstrijd plaatsvinden. Twee damesteams van Brogum zullen tegen elkaar aantre den. De wedstrijden worden geleid door de scheidsrechters, de heren Zoutte- welle en Dijkshoorn. De prijsuitrei king vindt plaats na afloop van het tournooi in het restaurant van de sporthal. ZAALHANDBAL Moeilijke uitwedstrijden voor dames en heren Hel eerste dames- cn herenteam van Delta Sport staan zondag voor de zware taak Walcheren tc moeten bestrijden. Vooral de heren van Walcheren zijn bijzonder sterk, en de min of meer gedoodverfde kampioen in de le klasse. Pikante bijzonderheid is nog dat de voormalige Delta Sport speler Jaap Consemulder nu trainer is van Walcheren, wat voor de Zierikzeese heren een extra stimulans is om goed voor de dag te komen. Ook de dames krijgen het niet eenvoudig tegen het sterke Walcheren en zij zullen dan ook dik tevreden zijn als zij er een puntenverdeling uit weten te halen. In de sporthal Onderdak te Zie rikzee spelen vanaf 12.00 uur de jeugdteams van Delta Sport tegen het Goese GSC. HENGELSPORT Eindwedstrijd Ned. kampioenschap kusthengelen Aanstaande zaterdag 13 november vindt de finalewedstrijd plaats om het Nederlandskampioenschap kust hengelen. De wedstrijd zal plaats vinden aan het strand bij Koudeker- ke, de Dishoek. Er worden twee wedstrijden gevist van anderhalf uur. De hengelaar die in deze drie uur, de meeste aantal centimeters gevangen vis op zijn naam brengt is Nederlands kampioen. De bekend making van deze kampioen en het kampioenkoi-ps zal ca. 17.00 uur plaats vinden in de Schouwburg te Middelburg. De h.s.v. „Oosterschei- de" is op deze wedstrijd met vijf hengelaars vertegenwoordigd, t.w. A. Bouman, A. Heijboer, F. Timmer man, R. Timmerman en C. Rossen. De Dishoek is voor de hengelaars een goede stek waar ieder jaar ka beljauw gevangen wordt. Afgelopen weekend werd er veel schar gevan gen zodat de hengelaars de wedstrijd met spanning tegemoet zien. Hengelwedstrijd 's-Heerenhoek Bij de laatste wedstrijd om het Delta kampioenschap ie 's-Heeren- hoek werd weer veel vis gevangen. Aan de wedstrijd namen 350 henge laars deel wat enigszins tegenviel. Van de leden van de Oosterschelde behaalde A. Heijboer met 875 pnt. een 64ste prijs en A. Bouman met 865 pnt. de 66ste prijs, terwijl G. Reyniers als eerst buitenlander eindigde. VOETBAL Groep A II: DFS A I-Brouwers- haven A I (13.00 uur); ZSC A I-SK NWK A I (14.30 uur). Groep B I: WIK B I-SKNWK B I (13.15 uur); Zierikzee B I-Renesse B I (14.30 uur); ZSC B I-MEVO B I (13.00 uur); Duiveland B I-Bruse Bovs B I (13.15 uur); Dreischor B I- DFS B I (13.15 uur). Groep C I: SKNWK C I-MEVO C I (13.15 uur); SVOWK C I-Brou wershaven C I (13.15 uur); Bruse Boys C I-DFS C I (13.00 uur). PUPILLEN Groep D I: MEVO D I-ZSC D I (10.00 uur); Renesse D I-Zierikzee D I (10.00 uur); Brouwershaven D I- WIK D I (10.00 uur). Groep D 2: Duiveland D I-SKNWK D I (10.00 uur); Zierikzee D II-Bruse Bovs D I (10.00 uur); Dreischor D I- MEVO D II (10.00 uur). Groep E 21: Zierikzee E II-Duive- land E I (11.00 uur); ZSC E I-SK NWK E I (11.00 uur); SKNWK E II- MEVO E I (10.15 uur); Bruse Boys E I-DFS E I (11.00 uur). DAMESVOETBALKOMPETITIE Groep I: SKNWK-Chrislandia (11.00 uur). Schouwen - Du ivelutidse Sport spiegel Zierikzee moet achterstand zien tc voorkomen Geen gemakke lijke opgave voor DFS Zierikzee II zal met puntenverdeling kontent kunnen zün Renesse nog niet zeker van overwinning bij Noormannen .Bruse Boys gaat op bezoek by Rillandia. Export Jonge Jenever K.N.V.B. DISTR1KT ZUID I Zierikzee gaat in de 3e klas D zon dagmiddag tc Hoogerheide op bezoek bij Melo. De Brabanders hebben de beschikking over een sterke verde diging, 8 doelpunten tegen in dc ne gen gespeelde wedstrijden, waarte genover staat dal hun produklivitcit met 9 gescoorde doelpunten ook maar aan de matige kant is. Het is in ieder geval een elftal waartegen men geen achterstand moet krijgen, daar hun verdediging dan nog zeer moeilijk is te passeren. AFDELING ZEELAND In de Ie klas gaat DFS naar Pa irijzen dat momenteel achter Aar denburg dc 2e plaats op de ranglijst bezet. Voor de jongens uit de West hoek zal het weer geen gemakkelijke opgaaf zijn om de puntjes mee naar huis te brengen. In de reserve Ie klasse gaat Zierikzee II naar Wal cheren II waar de rood zwarten al kontent zullen zijn met een punten verdeling. In de 2c klasse B gaat Dreischor naar Middelburg IV waar dc bouw witten wel een kansje op de inzet maken. SVOWK staat bij Volharding voor een zware opgaaf, terwijl ook Renesse bij Noormannen II in Wcslkapelle nog lang niet zeker ran de inzet is. In dc 3e klas G krij gen dc reserves van Renesse dc han den vol aan het bezoekende Volhar ding III. Dreischor III zal de puntjes wel met hel bezoekende Robur II zien vertrekken, terwijl Zierikzee III in staat mag worden geacht baas in eigen huis tc blijven in het treffen met hekkesluiter Hanswcertsc Boys III. Bij Zonnemaire komen de reser ves van DFS als favoriet binnen de lijnen. K.N.V.B. ZATERDAGVOETBAL In de 4e klas B gaat Bruse Boys morgenmiddag naar Rillandia dot momenteel uit een gelijk aantal ge speelde wedstrijden één u'instpuntje minder heeft don dc Boys. Om niet al te veel in de verdrukking te ko men zou Bruse Boys uil deze wed strijd de helft van de inzet mee naar huis moeten brengen. In de le klas se gaat SKNWK het te Nieuiccrkerk opnemen tegen de reserves van Meeuwen. Spelend voor wat zij waard zijn moet SKNWK in staat worden geacht een goed resultaat tc boeken. In de 3e klasse A krijgt het zaterdagelftol van DFS bcrock ran Wissenkerke II. Gezien dc ranglijst moet dc thuisklub in staat worden geacht de puntjes thuis te houden. In dc 4c klos A zullen Bruse Boys IV en SKNWK IV elkaar wel niet veel ontlopen. Bruse Boys 111 heeft goe de papieren in handen bij het bezoek aan WIK IV.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 5