T S.G.P.-bestuurders in studievergadering opgeroepen tot waakzaamheid DE GETEKENDE Garnalenvissers varen weer uit nieuwe intermeubel magazine is uit!! d e u r I o o .Leefbaarheid wordt slechter' Er wordt veel minder gespaard Modelvliegtuigje als korte berichten dodelijk wapen uit het binnenland Modernisering wetgeving inzake wapens ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Di»Sdae 12 oktober 1976 Nr. 21977 7 NIEUWERKERK, 11-10. Vrijdagavond jl. vond te Nieuwerkerk een studiebijeenkomst plaats van de Staatkundig' Gereformeerde Studievereniging „Schon- wen-Duivoland". De vergadering werd door de heer lm. de Waal te Oosterland geopend, na psalmgezang, gebed en Schrift lezing. De voorzitter was verheugd over de goede opkomst op deze eer ste studievergadering van het nieuwe seizoen. Hij stond vervolgens stil bij het ge lezen bijbelgedeelte uit Openbaring 20. „We leven in moeilijke tijden, de satan lijkt oppermachtig. Samenle ving gezin en christelijke school wor den bedreigd", aldus de voorzitter, die ook herinnerde aan de abortus, „met alle droeve gevolgen". De heer De Waal vroeg zich af: „Waar moet dat heen; de Here ster ke zijn volk". Hij wekte de leden op de komende provinciale studiedag te Middelburg bij te wonen. Op de ze dag zal ds. Abma spreken over „Theocratie en/of Democratie". Verstedelijking De heer S. van Klinken sprak hierna over „Verstedelijking van het platteland''. Hij stond uitvoerig stil bij de grote bedreiging van het plat teland door o.a. recreatie, de verste delijking en de sociologische ver schillen. „Destijds werd gezegd: het bevolkingscijfer daalt, daar moet wat aan gedaan, worden. We moeten de bevolking uit de randstad opvangen. Degenen die dat konden, kochten toen een tweede woning in de dor pen en er kwam een geweldige om mekeer. Resultaat: een geheel ande re bevolking die zich moeilijk aan past bij de eigen oude kern", aldus de heer Van Klinken. De nieuwko mers stichten eigen belangengroe pen, ze stellen zich geheel apart op. Onder de nieuwe bevolking treft men veel onkerkelijkheid aan; het zijn volgens de heer Van Klinken mensen die geheel andere eisen stel len. „Zelfs dc Chr. scholen lijden on der deze veranderingen aldus spr.. die over de twee woningen opmerk te: „Veel oude woningen werden aangekocht als tweede woning, met alle gevolgen van dien .helaas. Men komt op vrijdagavond en vertrekt op zondagavond, waar is de zon dagsrust, de zondagsheiliging?". De heer Van Klinken sprak van onrecht, ook in het bezit van woon ruimte; nog steeds is er een tekort aan woningen, maar sommigen heb ben er twee. Hij vroeg zich af „wie heeft er wat aan?" ..Zelfs de mid denstand niet", aldus spr.: „Men brengt alles mee van huis". Volgens spr. geven de tweede woningen ook principiële redenen tot bezorgdheid, want: „waar is de christelijke sober heid" en „waar de echte rust van de zondag?''. Spr. riep in dit verband alle SGP-besluurders op tot waak zaamheid. Recreatie Als tweede spreker behandelde de heer J. van Klinken het onderwerp ..Recreatie, een aanslag op het plat teland". Deze „aanslag" door de mensen uit Holland geeft een kleine groei, maar de leefbaarheid wordt slechter, zo zei spr. De gevolgen van de aangelegde jachthavens blijven niet uilDenk aan de recreatie in dc Westhoek, aan het vandalisme en de diefstallen", aldus de heer J. van Klinken. Volgens spr. zei „iemand die het weten kan" onlangs: „In So dom en Gomorrah was het erg, in Renesse is het erger!". Gevolg van de massa-drukte is ge zinsafbraak in velerlei opzich. Te gen flinke betaling worden mensen in huis gehaald en zelf leeft men daarvoor in schuurtjes of hokken. Wie wordt er beter van, afgezien van het geld dat ongetwijfeld wel op tafel komt, wat blijft er nog over van de zondagsrust, zo vroeg ook spr. zich af. Hij meende dat ook in Biuinisse de rust van de zondag wordt bedreigd, helaas mogen er winkels op zondag geopend zijn. Spr. laakte het feit dat burgemees ters door grote maatschappijen wor den bestormd en hij voorzag een sombere toekomst voor het platte land. Omdat er nog veel op stapel staat vroeg ook de heer J. van Klin ken de SGP-bestuurders waakzaam te zijn. „St. Philipsland leverde een goed voorbeeld, daar heeft men het been stijf gehouden, aldus spr., dankzij de SGP-mcerdcrheid. Bij de bespreking kwamen nog ve le punten aan de orde, o.a. de streek plannen, groot- en kleinschalige recreatie. De vraag werd gesteld: kan een SGP-er voor recreatie zijn?. Uitvoerig werd verder gesproken over woningbouw, verkoop van wo ningen voor tweede woning, jacht haven bouw. Vice-voorzitter de heer Sprengelmeyer uit Zierikzee, eindig de na een dankwoord van de voor zitter, met gebed. Wal biedt de BEELDBUIS NED. IJ: De vooravond is voor het IKON. De rubriek Ik spreek jou nog wel wordt besloten met een gesprek tussen jongeren over het onderwerp geweld. De volgende dertig minuten zijn voor de informatierubriek Ken merk. Het programma van de NCRV begint met een aflevering vande misdaadserie Kojak. Een juwelen verkoper wordt het slachtoffer van de laksheid van een van Kojaks kol lega's. Het volgende programma draagt als titel Onder behandeling. Deze rubriek van Henk Mochel is opnieuw gewijd aan de psycho chi rurgie, dat is het uitvoeren van her senoperaties om gedragsafwijkingen van sommige mensen te korrigeren. Vervolgens ruimt de NCRV zendtijd in voor de suksesvolle zanger Euson. In een muzikale show vertolkt hij liedjes als Both sides now, Leon, Angelina, terwijl Euson voorts de gastheer is van de gitarist Peter Niewerf en de pianist Rich van der Linden. Vervolgens een portret van de 68-jarige schrijfster J-o van Dorp- Ypma. Zij is een van de meest voor aanstaande protestants- christelijke sóhrijfsters van streekromans. WOENSDAG 13 OKTOBER NED. I: 9.30 Schooltelevisie; 15.00 Teleac; 15.30 Hoep-la; 15.50 Kijk doos; 16.30 Lappenkat; 16.45 Het raadsel van het Silvercronakasleel; 18.15 Teleac; 18.45'De berepoot; 18.55 Nieuws; 19.05 Van gewest tot ge west; 19.50 Politieke partijen; 20.00 Onze trouwe en toegewijde mede werker; 21.00 Het programma met de map; 21.35 Journaal; 21.50 Den Haag vandaag; 22.05 Panoramiek; 22.35 Studio Sport; 23.10 Sprekers- hoek; 23.25 Journaal. NED. II: 18.45 Staatsloterij; 18.55 Nieuws; 19.05 Ik spreek jou nog wel; 19.30 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.25 Socutera; 20.30 Kojak; 21.20 Tot in het diepst van je ziel; 21.50 Euson- special; 22.25 ik geloof in de ge nade 22.50 Journaal. DONDERDAG 14 OKTOBER NED. 1: De EO en de VPRO delen vanavond de zendtijd met elkaar, waarbij de VPRO pas ha half tien aan bod komt. Van deze omroep de speelfilm Ich will doch nur das ihr mich liebt van de Westduitser Rai- ner Werner Fassbinder. De film be vat alle facetten van een gemiddelde intrige. Het verhaal gaat over een jongeman die trouwt met een jeugd vriendin en onmiddellijk naar de grote stad trekt om zijn ouders te laten zien waartoe hij in staat is. Maar in het grote stadsmilieu krijgt de jongen moeilijkheden. Zo valt hij niet bij zijn werkgever in de smaak. Het trieste gevolg is dat hij een an der om het leven brengt. De EO Zaterdag 16 oktober, 22.10 uur, Ned. I: Alberti ziet Abraham. In deze show ontvajigt Alberti (links) John ny Kraaykamp. GRONINGEN, 11-10. De garna lenvissers in de provincie Groningen zijn maandagochtend voor het eerst weer uitgevaren. Vorige week bleven de vissers aan wal uit protest tegen de grote in voer van Duitse garnalen en omdat het opvangfonds, dat de vissers een deel van de minimumprijs voor door gedraaide garnalen uitbetaalt, leeg was. Vrijdag heeft minister Van dei- Stee van landbouw en visserij een lening aan het opvangfonds gegaran deerd. zodat het voor de garnalen- vissers weer lonend is om uit te va ren. De vissers ontvangen nu weel de volle minimumprijs van f 2,32 per kilo. Overleg Deze week worden in Den Haag in overleg met de vissers de garan tie- en subsidieregelingen nader uit gewerkt. De heer H. Lindemulder DEN HAAG, 11-10 In de-eerste aclit maanden van dit jaar is er bij de spaarbanken en de overige ban ken veel minder gespaard door het publiek dan verleden jaar. De spaartegoeden stegen in deze periode met ongeveer f 2,7 miljard, terwijl zij in de eerste acht maanden van 1975 toenamen met f 6 miljard, zo blijkt uit gegevens van het C.B.S. Eind augustus waren de gezamen lijke spaartegoeden f 64,4 miljard groot. Tegenover eind augustus 1975 betekent dit een stijging van f 6,7 miljard. secretaris van de visserij vereniging hulp in nood te Lauwersoog, hoopt dat dan ook zal worden ingegaan op een minimumprijs en invoerbepalin- gen in E.E.G.-verband. „Anders is het fonds over een paar weken weer leeg en zijn we weer net zo ver". AMSTERDAM. De politie van Amsterdam heeft in de nacht van zaterdag op zondag, bij een op al- koholgebruik gerichte verkeerskon- trole, tegen zeven autobestuurders proces verbaal opgemaakt wegens rijden onder invloed. De politie leg de voorts 23 rijverboden op. In to taal werden 204 autobestuurders voor kontrole aangehouden. ROTTERDAM. In een open brief aan het gemeentebestuur van Rot terdam spreekt het wijkkontakt Ka- tendrecht zijn ernstige bezorgdheid uit over de huidige situatie in deze Rotterdamse wijk en over het beleid van de gemeente om, zoals destijds beloofd, de overlast van de prostitu tie tot een aanvaardbaar niveau te rug te brengen. ROTTERDAM. In zijn huis aan de Zwarte Paardenstraat in Rotterdam is de 82-jarige J. de Hooge overle den als gevolg van kolendampver giftiging. Volgens de politie was er - sprake van een onvoldoende geveeg de schoorsteen. DELFT. De belangstelling voor een studie aan de Technische Hoge school in Delft is dit jaar iets gro ter dan vorig jaar. Vorige maand hebben zich in totaal 1521 eerste jaars laten inschrijven. ARNHEM. Bij een inbraak in een fotohandel in de Rijnstraat te Arn hem hebben inbrekers in de nacht van zaterdag op zondag foto-appa- ratuur ontvreemd ter waarde van naar schatting 75.000 gulden. De in brekers name ook voor ongeveer 500 gulden aan geld mee. SCHIPHOL. Minister Duisenberg van financiën heeft in de jaarver gadering van het internationale mo netaire fonds en de wereldbank van deze week gezegd veel vertrouwen te hebben in de voortzetting van het ekonomisch herstel uit de recessie. Hij heeft dit zaterdag bij zijn terug keer Schiphol uit Manilla op Schip hol meegedeeld. TEGELEN. In de botanische tuin „Jochum-Hof" van Steyl (bij Tege- len) is sinds dit weekeinde een ten toonstelling over het leven van de vogels te zien, die is ingericht door de Nederlandse vereniging ter be scherming van vogels en tot en met -zondag 9 januari a.s. geopend zal blijven. DEN BOSCH. Ruim drieduizend deelnemers hebben zich nu reeds aangemeld voor de 20ste Pax Chris- ti-voettocht naar Den Bosch. Deze wordt in de herfstvakantie gehouden van 21 tot 24 oktober en is voor de eerste maal ook opengesteld voor leerlingen van 5 V.W.O. ROTTERDAM. Dieven hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag acht bontjassen ter waarde van f 40.000 gestolen uit een bontwinkel aan de Meent in Rotterdam. Zij kwamen de winkel binnen door het ingooien van een etalageruit. DEN HAAG. Dc voorzitter van het CDA. prof. dr. P. A. J. M. Steen kamp, vindt dat PvdA en VVD sa men om de tafel moeten gaan zitten om lol afspraken te komen voor de komende verkiezingsstrijd. Hij wil hiermede voorkomen dat, net als tij dens de Wcstduitse verkiezingen, „met modder zal worden gegooid". DEN HAAG. „De uitslag van deze enquête is verbijsterend. Ik weet niet hoe ik mijn blijdschap en dank baarheid moet uitdrukken over het fantastisch oordeel dat het Neder landse volk nu over de VVD en haar politiek heeft uitgesproken", aldus frak He voorzitter Wiegel van do VVD in de Tweede Kamer zaterdagmid dag na het bekend worden van de NIPO-Rooie Haan enquête. MÜNCHEN, 11-10. Tijdens een vliegfeest in Wunsiedel in Beieren is een 19-jarige toeschouwer gedood door een modelvliegtuigje. Het vliegtuigje was buiten het be reik van het zendertje voor de radio grafische besturing geraakt en trof de jongeman met draaiende motor als een kogel aan het hoofd. Flitsen uit het buitenland WASHINGTON. In Bangla Desj is 200.000 ton voedselhulp uit de Verenigde Staten, bestaande uit graan, rijst en sojaboonolie ter waar de van 50 miljoen dollar ten offer gevallen aan schimmel, insecten en knaagdieren. TANANARIVE. De ambtenaren van de hoofdstad Tananarive van Madagascar zijn de boor op om rijst te planten. Vanaf maandag moeten 3.000 ambtenaren gedurende tién da gen de boeren helpen bij de „strijd om de rijst". HAMBURG. Twee gemaskerde gangsters hebben in de nacht het casino dn Hittfeld bij Hamburg over vallen en zijn er met 200.000 mark vandoor gegaan. VENETIE. Twaalf schilderstuk kon van de Italiaanse surrealist Giorgio de Chirico die op 13 septem ber waren ontvreemd op een ten toonstelling in Venetie, zijn onder een brug inn de stad teruggevonden. De schilderijen leken niet te hebben geleden en zaten bij hun ontdekking keurig verpakt in plastic. LISSABON. Een poging van de Amerikaan Ed Vost om als eerste per ballon de Atlantische oceaan over te steken, is mislukut. Toen Vost nog ongeveer 110 mijl van dc Azo- ren was, had hij zoveel helium uit zijn ballon verloren dat hij in zee terecht kwam en een noodsignaal moest uitzenden. TROYES. Bij een brand in een houten landhuis in de buurt van dc Franse stad Troyes zijn acht bewo ners. onder wie vijf kinderen, oin het leven gekomen. De ooi-zaak van de brand, die de slachtoffers in hun slaap verraste, is niet bekend. NEW YORK. President Gerald Ford wordt misschien hoogleraar »n de politieke wetenschappon als hij het in november zou moeten afleg gen tegen Jimmy Carter. WOENSDAG 13 OKTOBER NED. I: Welliclit wordt het NOS- programma voor vanavond ingrij pend gewijzigd. Er wordt nl. gevoet bald tussen de nationale teams van Nederland en Noord-Ierland en de NOS zal er alles aan willen doen om deze wedstrijd rechtstreeks op het scherm te brengen. Mocht de NOS niet slagen in haar pogingen dan om half elf een samenvatting van deze Match in Studio Sport. Dan begint de tv-avond met Van gewest tot ne west, gevolgd door politieke zend tijd, waarna de NOS het Canadese tv-spel Onze trouwe en toegewijde medewerker op het scherm zet. Dit stuk gaat over een portier van een grote firma die met vijftig jaar trouwe dienst met pensioen gaat en voor wie de laatste werkdag er een vol verrassingen is. Hij ontmoet een oude jeugdliefde en hoort voor het eerst van het bestaan van een klein zoon. Daarna de eerste aflevering van het Maatschappelijk Aktivitei- tenprogramma, gewijd aan het on derwerp pensionering. Na het jour- naai begint het bekende rubrieken- werk. Panoramiek met achtergrond informatie, Studio Sport en tenslot te Sprekershoek, waarin mensen en organisaties hun ideeën kunnen uit dragen. De NCRV verzorgt het mid dagprogramma. Om half vier het filmpje Hoepla, over circusartiesten en andere stuntwerkers. Daarna gaat de k ijkdoos open. De nieuwe Zweedse serie Het raadsel van het Silvercrona-kasteel vertelt over twee kinderen, die ondanks waar schuwingen op zoek gaan naar een oud kasteel, waar een schat zou zijn verborgen. DEN HAAG, 11-10. De wetgeving inzake wapens en munitie wordt ge moderniseerd. Het is de bedoeling een aanzienlijke uitbreiding te geven aan de bevoegdheden van de poli tie tot het houden van toezicht op en tot het opsporen van verboden wapens. De ministerraad ging in zijn maan dag gehouden vergadering akkoord met een desbetreffend wetsontwerp. komt om zeven uur uit de startblok ken met De Kinderkrant, waarin o.m. een natuurfilm een bijbelver haal en de puzzelrubriek. Daarna een aflevering van Hel kleine huisje op de prairie. Een weduwe krijgt te horen dat zij nog maar korte tijd ie leven heeft, hetgeen van invloed is op haar handel en wandel. Na de rubriek Windkracht 16 een Ameri kaanse filmpje over het surfen aan het strand van Californië. De dag sluiting door ds. Glashouwer wordt voorafgegaan door de aktualiteiten- rubriek Nader Bekeken. NED. II: De KRO besteedt het eerste half uur voor de jeugd met een aflevering van Wickie de Vi king. Voor de puzzelaars daarna het spelprogramma Cijfers en letters, op charmante wijze te presenteren door Maartje van Weegen. Na het jour naal een spannend avontuur van de Wrekers. Er ontstaat grote opschud ding in de kring van de Engelse in lichtingendienst. En er is sprake van een man bij wie, nadat op hem ge schoten is, geen bloed uit de schot wond vloeit en wiens maag voor 750.000 pond aan goud blijkt te be vatten. Het avontuurlijk duo Smith and Jones wordt vanavond achterna gezeten door een sheriff en zijn mannen. Ze verbergen zich op een kleine ranch om aan hun achtervol gers te ontkomen. Na Brandpunt kan de kijker zich amuseren met de tweede aflevering van de Engelse komedieserie Hotel op stelten. Ver bouwingen aan het hotel dreigen de mist in te gaan als dit werk niet wordt overgelaten aan iirofessionele bouwvakkers maar aan een stelletje klungelaars. In een uitzending van KRO/RKK volgt onder de titel Le vensloop een ontmoeting met men sen uit de omroepparochie. DONDERDAG 14 OKTOBER NED. I: 10.45 en 14.00 Schooltele visie; 15.00 Van hart tot hart; IS.15 Teleac; 18.45 De berepoot; 18.55 Nieuws; 19.05 Kinderkrant; 19.30 Het kleine huisje op de prairie; 20.20 Windkracht 16; 20.45 Surf; 20.55 Na der Bekeken; 21.25 Tenslotte; 21.35 Journaal; 21.50 Ich will doch nur, dass ihr mich liebt; 23.30 Journaal. NED. II: 18.45 Toeristische tips; 18.55 Nieuws: 19.05 Wickie, dc Vi king; 19.30 Cijfers letters; 20.00 Journaal; 20.25 De terugkeer van de Wrekers; 21.25 Alias Smith and Jones; 22.05 Brandpunt; 22.45 Hotel op stelten; 23.10 Levensloop; 23.30 Den Haag vandaag; 23.45 Journaal. „Maar ik bedoelop z'n tijd moeten we er toch even bovenuit getild worden. Jij en ikwe zijn lotgenoten. Daarom nodig ik je uit. Morgenavond. Kun je dansen? Of heb je nog bezwaren, vanwege het gebeurde? Ik wil ook wel een eindje gaan rijden en ergens rustig wat drinken. Waarom zouden we er sa- men niet een paar uurtjes vandoor gaan? Dat verzet de zinnen. En ver geten we, wat ons drukt. Doe het maar; het zal voor jou ook wel goed zijn." Ellie dacht na. Ze was geneigd het te beamen, dat hij gelijk had. Op eens voelde ze zich moe, doodmoe. Van alles, wat achter haar lag sinds die rampzalige voorjaarsdag. De idee lokte haar. Er eens helemaal uit zijn en nergens aan denken. Niet aan Jan, die in de gevangenis zit in Utrecht. Een klein uur met de trein en dan nog twintig minuten met de bus. Voor een half uurtje bezoek. Eens in de veertien dagen. "Waarna ze beroerd en ontdaan de terugreis aanvaardde. Niet denken aan de kinderen, de kleintjes, die er toch achter waren gekomen, dat hun va der in dc gevangenis zat, omdat hij de buurman had doodgeslagen. Met een schop. Terugdenkend aan dc vraag van Robbie: „hoe lang duurt tien jaar, mam?? Is dat erg lang? Ben ik dan al groot, als die tien jaar om zijn? Komt papa dan weer thuis?" Ze loosde een diepe zucht. En in een roekeloze bui antwoordde ze: „Ja. Ik denk, dat ik het nodig heb. Maar niet dansen. Daar heb ik geen zin in. Enkel een eindje rijden, er gens heen, waar het rustig is. In de bossen. En wat drinken. En pra len. Maar niet over... over dat, wal je wel weet. Alsjeblieft niet, Siebe Nog voor ze thuis was van haar werk, had ze al spijt van de gedane belofte. In een opwelling van neer slachtigheid had ze er in toegestemd. Want Siebe had iets in zijn ogen, dat haar niet aanstond. Dat had Flip, de sportreporter in Zwolle ook, toen hij handtastelijk begon te worden. En Fijke Brouwers uit Wolvega. In Siebe's ogen had ze hetzelfde gezien. Toch besloot ze haar toestemming gestand te doen. Dus gaf ze Joop or ders ten opzichte van zijn zuster en broertje. „Ga zelf op tijd naar bed, he? En sluit de deuren. Ik heb een sleutel. Ik ben bijtijds weer thuis." Siebe was een en al heer, hetgeen haar verwarmde. In de wagen bab belde hij over zijn jeugdjaren, die prettig waren geweest. En van zijn liefde: het werk, dat hij verrichtte: agrarisch nieuws. Op zijn gebied was hij een expert, een allround vakjournalist, dat wist Ellie. Hij werkte voor alle kranten, die het bedrijf uitgaf. Zijn initialen. Esbé, zag je vrijwel elke dag in iedere edi tie. Op haar beurt sprak Ellie, overi gens heel summier, over haar kin dertijd, de school, die ze had door lopen en haar eerste vriend. „Een kollega. Gek, dat zoiets altijd in je herinnering blijft, niet?" Hij beaamde het. Ze waren over de Veluwe gereden en besloten in een klein restaurant in het dorpje Wekerom wat te drinken. Hij gaf haar een sigaret en vuur. Er zaten slechts enkele inboorlingen in het zaaltje. Zelf hadden ze een hoekje bij het raam en keken naar het langs gaande verkeer. Het werd een prettige avond. Bokstra wilde een uurtje later ver der rijden, doch Ellie vond. dat het tijd werd om terug te keren naar Apeldoorn. „Ik heb kinderen thuis, Siebe. En ben cr alleen verantwoor delijk voor. Daarom wil ik niet te Familieroman door J. D. POSTHUMUS laat thuiskomen." Hij respekteerde haar besluit. In Apeldoorn stond hij er op haar naar huis te rijden. Daar nam hij in de wagen met een handdruk afscheid van de vrouw. „Doen we het nog eens over, Ellie?" Knikkend antwoordde ze: „Goed. We spreken op het bureau wel af wanneer." Drie keer ging ze zo 's avonds een paar uur met hem uit. Ze dronken wat en babbelden. De derde maal zette hij de wagen ergens aan de kant en vroeg, of hij haar een kus mocht geven. Ze had het al half en half verwacht, dat hij het een keer zou vragen. Vorige weck had ze, tij dens het bezoek in de Utrechtse ge vangenis tegen Jan gezegd: „Ik ben een paar avonden uit geweest met een kollega van de krant. Zo maar een eindje rijden, wat drinken cn een babbeltje. Meer niet. Zoek cr niets achter wat cr niet is. Ik heb dit nodig. Er even uit. Van alle verant woording af zijn. Kunnen vergeten. Kun je dit begrijpen? Of vind je het erg?" Nee, hij vond het begrijpelijk. „Je bent veertig jaar, moeder van drie kinderen en een verstandige vrouw. Je zult zelf wel weten, hoe ver je kunt gaan. Ik vertrouw je volko men". Daar dacht ze aan, toen ze zijn mond op de hare voelde, hard cn dwingend. Even liet ze hem gaan, toen zijn hand over haar lichaam bewoog. Het is al zo lang geleden, dacht zc, dat mijn man me liefkoos de. Soms heb ik een verschrikkelijke behoefte aan genegenheid, vooral in deze periode, nu we allemaal weten, hoe lang het duurt, voor hij Toch duwde zc zijn hand weg cn zei zacht, doch beslist: „Verknoei het nu niet, Siebbe". (wordt vervolgd) Advertentie f met de nieuwste modellen meubelen 1977 gratis verkrijgbaar meelstraat 31 zierikzee V

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 7