TffiOMF Rabobank S SPAARWEEK 1976 feest voor het hele gezin HSLTUM CASSETTES SUCCESJES Fa Wilbrink Zonen 50 jaar verbouwingsverkopen 10 m voordelige aanbiedingen SLAGERIJ D.J. GEELHOED 1 SAMAN'S Fa Wilbrink Zonen in Zierikzee Tijdens de Spaarweek van 18 t/m 22 oktober wordt sparen bij de Rabobank extra beloond! Kleine geschenken onderhouden de vriendschap Kinderen bouwen hun eigen dorp! Prachtige gezinskalender "Natuurlijk Nederland" QÏD Tijdelijk gratis 6 - 8 of 12 theelepels of taartvorkjes bij aankoop van een COMPLETE 6 - 8 - of 12-delige cassette in zilver, juwelierspleet en staal ^e6i<j&c/€ c/Cotccpc-icf Havenplein 1 - naast 's Gravensteen Telefoon (01110) 2443 - Zierikzee DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN drukt de ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 5 maar óók J| uw privé- of zakelijk drukwerk gaan met vakantie van 18 tol en met 28 oktober a.s. Wij gaai van 18 Daarna gaan wy weer tictor met veie s U weet toch dat wij alles zelf slachten. De beste kwaliteit voor een gezonde prüsf Onze specialiteit is verse Zeeuwse worst en boeren-leverworst Adverteren Hoet verkopen! GROENENDAAI. fi - OOSTERLAND }j 81 vis- en palinghandel Visstraat 13 - Zierikzee Telefoon 3296 Vanaf dinsdagmorgen is de winkel weer open Wij hebben voor u zeevers: Paling Tong Schol Schar Wijting Panharing Scharden Kabeljauw-moten Blanke stokvis Kabcljauw-fillct Schol-fillet Rode poon Gebakken schol Lckkerbckjes Fijne gebakken schardijn En verse Hollandse garnalen f 1,75 per Vz kilo f 3,50 per hele kilo en vele andere soorten vis Diversen Opheffingsuitverkoop, diver se koopjes. Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierik zee. Bergmans levert de goede zonnebrillen, prima leesbril len. Shell-station „De Val", Zie rikzee. Tel. (01110) 3297. Ac cessoires, onderdelen, accu's (2 jr garantie), banden (kor ting tot 50° n. Alle reparaties. Attentie, zojuist thuis gekre gen, grote? draaibare stan daard met Timex horloges. Dames-, heren- en jeugd- k lokjes „Kapsalon Cor", Poststraat 12. Nieuwerkerk, telefoon (01114) 1602. Voor het inlijsten van gobe lins, etsen en reprodukties, etc.: Kunsthandel J. v. d. Ven, Korte St. Janstraat 23, Zie rikzee. Geopend: dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur; donder dagavond van 19.00-21.00 uur. Expositie en verkoop van Westafrikaanse kunstvoor werpen, kleding en boubou- dima (kleding) in „De Pala- verhut". Balie 7, Zierikzee (tegenover de St. Lievens- monstertoren). Telef. (01110) 4888. Opheffingsuitverkoop 10°'o Te ruil aangeboden: autobox korting. Geschenkenhuis R. op het Rodedorp. gevraagd den Boer, Dam 11, Zierikzee. box in Malta. (01110) 4501. MOOOCCCOOCCCCCCCC 8 Wij gaan hel NOG beter doen! Daarom gaan wij verbouwer». Dus speciale en voordelige Kom eens kijken bij: Afd. Naaimachines, Hengeltpori en ALLE Die renbenodigdheden Korle Sint Janslraat 3-5-7 - Tel. (01110) 2923 Aid. Kousen, wol, handwerkartikelen en leuke knutselwerken Melkmarkt 3 - Tol. 01110-2782 gelden goeds raad Spaar bij de Rabobank en u krijgt een prachtige kalender kado. Voor de kinderen ligt een leuke set bouwplaatjes klaar, waarmee 'n komple.et dorp kan worden gebouwd. Jongste zoon van zestien monstert aan op de Zi Ivervloot het 'Ideaal Spaarplan' voor jonge mensen van 15t/m20jaar. Dat geeft maar liefst 10% extra premie, zowel over het gespaarde bedrag als over de hoge rente! Oudste zuon en verloofde sparen op een spaarrekening met opzegtermijn. Dat betekent een extra hoge rente. Die hoge rente blijft van kracht als ze hét geld eerder opnemen om te gaan trouwen of voor het kopen van een huis. Goed afspraakje met de Rabobank, nietwaar? De Rabobank kent velerlei spaarvormen. Voor jong en vooroud. Overleg met de Rabobank welke spaarvorm voor u de meest geschikte is, óók als het om de kinderen gaat. De Rabobank geeft graag alle informatie. Sparen tijdens de Spaar week betekent een feestelijk kado. Kleine geschenken onderhouden de vriend schap! Dochterlief van elf begint te sparen rriet het unieke Grijp-5 spaarplan van de Rabobank voor de jeugd van 11 t/m 14 jaar. Dat geeft 5% extra premie over het gespaarde bedrag en over de hoge rente! Met het kleurige kado-pakket bouw plaatjes kan de jeugd haar eigen dorp bouwen. De set is ookte gebruiken in kombinatie met bijvoorbeeld electrische treinen (H.O.) Pa en Ma openen een spaarrekening en laten elke maand een vast bedragje over boeken van de privé-rekening. Dat spaart makkelijk. Oma stapt - in overleg met de bank - van "gewoon" sparen over op een Spaar- Premie-Boekje. Dat biedt standvastige spaarders rente-voordeel! Een kalender voor 1977, waarin ook de maanden november en december van dit jaar zijn opgenomen. U kunt hem meteen gebruiken. Met twaalf magnifieke kleu renfoto's van Kees Scheerer, van Neder landse landschappen. Bij elke foto is een fiets- en/of een autoroutekaartje opge nomen waarop ook staat aangegeven waarde opname werd gemaakt. Dan kunt u er zelf eens een kijkje gaan nemen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 10