Oosterschelde-pijlerdam wordt voorzien van schutsluis Nog Japanse soldaten op Tarakan Vulkaan uitbarsting op Java Ruimtependel van de band Politieke ommezwaai in Zweden Miljoenen Kissinger schijnt met Rhodesic succes te hebben namen afscheid van Mao Nodig voor scheepvaart Museum van stoomvaart Telescoop aan ballon „Leidse uitverkoop" Koningin in droog Brabant Prins Bernhard op Prinsjesdag Sollicitafiekosfen aftrekbaar Ontsnapte gepakt Rekreanten bedreigde groep? AGENDA Terug uit Roemenië Enorme sigarettendiefstal Melk (nog) niet duurder „F litsen" uit het buitenland Vondst in Siberië 2 MIDDELBURG, 18-9. Er koml een schutsluis in tie Oosterschelde-pijlerdam. Dit heeft de Zeeuwse gede puteerde A. L. van Geesbergen, vrijdagavond in de Zeeuwse staten gezegd tijdens de behandeling van de iurichtingsschets Grevelingenhekken. ROTTERDAM, 1S-9. Zaterdag 30 oktober a.s. wordt het uit 1S6S da terende ramtorenschip „Buffel" van de werf van de Groot en van Vliet in Slikkereer met enig vlagvertoon naar Rotterdam versleept. Na vol tooiing van restauratie en inrich ting zal het volgend jaar officieel in gebruik worden genomen als mu seum van de stoomvaart. Het wordt een dependance van het Maritiem Museum „Prins Hendrik in Rotter dam. De Buffelwordt uiterlijk nage noeg geheel en van binnen zoveel mogelijk in de oorspronkelijke staat teruggebracht. In het schip wordt de ontwikkeling van de stoomvaart aan de hand van authentieke ma chines, modellen, foto's en docu mentatie in beeld gebracht. JAKARTA, 18-9. Op het eilandje Takaran voor de noordoostkust van Borneo verblijven nog steeds 14 mili tairen van het keizerlijke Japanse leger, aldus berichten die vrijdag de Japanse ambassade in Jakarta heb ben bereikt. Deze militairen zouden zich sinds het einde van de tweede wereldoorlog in een grot schuilhou den. Op Tarakan werd destijds hevig gevochten waarbij meer dan 1.500 Japanse militairen de dood vonden. JAKARTA, 18-9. Acht mensen zijn omgekomen en verscheidene huizen zijn beschadigd door een uitbarsting van de vulkaan Dempo in het zuiden van Sumatra, zo is in Jakarta ver nomen. De doden zijn het slachtoffer van hete lava die op het dorp Tertap terecht kwam. Het meteorologisch instituut in Ja karta bevestigde dat de vulkaan maandagavond actief is geweest, maar zei niets vernomen te hebben van schade of slachtoffers. PALMDALE, Californië, 18-9. Op de herkenningsmelodie van „Star Trek", een t.v.-serie die in de ruimte speelt, is in Palmdale de eerste Ame rikaanse „Space Shuttle" (ruimte- pendel) van de band gelopen. Doopredenaars noemden het plech tige moment niet alleen de eerste bladzij in een nieuw ruimtevaart hoofdstuk, maar ook de aanloop tol het moment waarop de „gewone man" zich een uitstapje in hoger sferen zal kunnen permitteren. De ruimtependel, ongeveer zo groot als een conventioneel verkeersvlieg tuig, gaat dienen als een soort vrachtwagen waarmee allerlei appa ratuur in een baan om de aarde kan worden gebracht. Hij wordt met een raket gelanceerd, maar keert naar de aarde terug als een normaal vlieg tuig. Daarna kan hij een volgende vlucht maken. UTRECHT, 18-9. Op het ogen blik zoeft onder een Amerikaanse ballon een grote telescoop van Ne derlandse makelij door hel heelal die dc spectra rondom sterren heeft onderzocht. De achthonder kilo we gende telescoop met een diameter van veertig centimeter en de daar bij behorende instrumentaria werd in de nacht van donderdag 16 op vrijdag 17 september met succes opgelaten aan een slratosfeerballon, gevuld met 600.000 kubieke meter helium van de lanceerbasis Pale stine in de Amerikaanse staat Texas. Dit heeft de rijksuniversiteit van Utrecht vrijdag meegedeeld. De ballon werd tot een hoogte van 41 kilometer gebracht. ïevdam. De voorzitter van Zevibel, de De schutsluis is niet alleen van be- Zeeuwse vereniging voor vlsserijbe- langen, drs. A. L. S. Lockefeer heeft wens van de Zeeuwse vissers per soonlijk aan minister Weslerterp overgebracht toen deze aanwezig was op de Oosterscheldedag in Zierikzee. lang voor de visserij maar ook vooi de pleziervaart. Dc heer Van Gccsbcrgcn zei dat minister Westerterp deze belofte on langs mondeling heeft toegezegd aan het provinciaal bestuur. De Zeeuwse visserij is groot voor stander van een schutsluis in de pij- LEIDEN, 18-9. Vijfhonderd mid denstanders in de Leidse binnenstad zullen vanaf zaterdag hun zaken via affiches in hun etalage „Te Koop" aanbieden. Daarmee willen ze protesteren tegen de plannen van het Leidse college van b. en w. voor een verkeerscirculatieplan in de binnenstad. De middenstanders en grootwinkelbedrijven, verenigd in het Leids City Centrum (LCC) heb ben dat vrijdag aangekondigd. Hei LCC ziet in die plannen een bedrei ging voor het voortbestaan van hun zaken en van de werkgelegenheid van hun 4.000 personeelsleden. Het LCC meent dat de Leidse binnen stad door de plannen van hét Leid se college uan b. en iu. onbereikbaar wordt voor het winkelende publiek uit de omliggende plaatsen en dat er, als de gemeenteelijk plannen worden doorgevoerd te weinig par keerplaatsen zullen zijn. De affiches vermelden: te koop bij voortgang huidig Leids binnen- stadsbeleid. Te bevragen bij: Van Aken en Waal (wethouders, stads ontwikkelaars). De affiche vermeldt het telefoonnummer van het Leid se stadhuis. EINDHOVEN, 17-9. Vrijdagmiddag heeft koningin Juliana een onver wacht bezoek gebracht aan Zuidoost- Brabant en zich op de hoogte gesteld van de gevolgen die de droogte heeft voor de landbouw. Aan dat bezoek was vooraf geen ruchtbaarheid ge geven. De koningin bezocht onder andere de gemeenten Sterksel, Lierop, Leen de en Knegsel. Met een aantal burge meesters uiF Zuidoost-Brabant be sprak zij de gevolgen van de droge zomer. De koningin bezocht tot slot verschillende boerenbedrijven. Vol gens een woordvoerder van de Rijks voorlichtingsdienst. betrof het een incognito-bezoek. DEN HAAG, 18-9. Prins Bernhard zal koningin Juliana op Prinsjesdag vergezellen. Dit heeft, premier Den Uyl vrijdagavond'.na hèt 'Wekelijkse kabinetsberaad meegedeeld'. KORTp BERICHTEN UIT HET BINNENLAND NIJMEGEN. Smit Transformatoren B.V. met vestigingen in Nijmegen cn Eude en deel uilmakend van Ho- lec N.V. acht het noodzakelijk het to tale arbeidsplaatsen met 65 of 10 pet. te verminderen. AMSTERDAM. Nederlanders sla pen steeds meer onder donsdekens. Dé fabrikanten verwachten dit jaar hun miljoenste donzen dekbed te verkopen. Hun verwachting is ge baseerd op een NIPO-onderzoek van enige maandén geleden. UTRECHT. De raad van overleg voor middelbaar en hóger personeel heeft ernstige bezwaren tegen de voorgenomen verhoging van de pre- miegrens voor de volksverzekeringen naar f 38.800. De raad ziet er „de zo veelste forse aantasting van de po sitie van de middengroepen" in. ROTTERDAM. De capaciteit van de havens in het Nieuwe Waterweg gebied is voldoende om de in 1990 te verwachten goederenstromen te kun nen verwerken. Door technische ver betering aan de uitrusting zal Rot terdam zelfs tot het jaar 2000 aan de overslagbèhoèften kunnen voldoen. EINDHOVEN. „In de toekomst zal steeds meer aandacht besteed moeten worden aan de organisatie van de huisvuilinzameling en de veegdienst" Dit zei ir. A. Pingen, voorzitter van de Nederlandse Vereniging van Rei- nigingsdirekteuren iri Eindhoven tij dens het jaarlijks congres Van deze organisatie. ROTTERDAM. Twee agenten van het Rotterdamse politiekorps zijn vrijdagavond gewond geraakt tijdens vechtpartijen, die ontstonden bij de brand in de verf fabriek Molyn, in de Spaanse Polder. VLISSINGEN. Uit twee rapporten van- het Instituut voor Plantkundig Onderzoek (i.P;0.) blijkt, dat in 1974- 1975 in de Zeeuwsvlaamse kanaal zone bij Sas van Gent en in het Sloe- gebied, minder fluor is gemeten dan in het voorafgaande meetjaar. UTRECHT. Volgens recente ra mingen zal het totaal aan uitgaven voor de Nederlandse gezondheids zorg in 1976 neerkomen op 19 a 20 miljard gulden of wel 9,2 procent van het nationale inkomen. Zo wordt be cijferd in het jaarverslag over 1975 van de Nederlandse Unie van Zie kenfondsen. AMSTERDAM. Enkele duizenden studenten hebben zaterdagmiddag in Amsterdam een demonstratie-optocht gehouden tegen het nieuwe financie ringsplan van staatssecretaris Klein en tegen plannen om de kinderbij slag en de -aftrek te verlagen. EDE. Zaterdagmorgen zijn onge veer 125 parachutisten van het 10e parachute-regiment geland op de Ginkelse hei bij Ede. De luchtlandin gen, onder leiding van luitenant O. M. Kingston, werden gadegeslagen door duizenden belangstellenden. DEN HAAG. C.H.U.-fractievoor- zitter Kruisinga heeft een voorkeur voor K.V.P.-leider Andriessen als lijsttrekker van het Christen Demo cratisch Appèl bij de komende ka merverkiezingen. MIDDELBURG. Hocchst Holland N.V. zal zijn nieuwe natzuurreini- gingsfabriek in Vlissingen-oost niet in gebruik kunnen nemen zolang er geen oplossing is gevonden voor dc oplossing of verwerking van dc 30.000 ton gipsafval die na dc pro- duktie jaarlijks zal overblijven. VLAARDINGEN. Staatssecretaris Schaefer van vo lkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft de twin- tigduizendste woning die na de oor log in Vlaardingen is gebouwd, offi cieel geopend. DEN BOSCH. Tegen de 42-jarige wachtmeester der rijkspolitie Johan F. M. K. uit Cuyk heeft de officier van justitie bij de rechtbank in Den Bosch donderdag wegens doodslag op zijn 33-jarige vrouw Mieke tijdens een zwerhlochlje op hel Gardameer in Italië in augustus 1974 zes jaar ge vangenisstraf mei aftrek van de voorarrest geëist. UTRECHT. De Utrechtse politie heeft donderdag bekend gemaakt, dat zij drie mannen heeft gearresteerd, die ervan worden verdacht op 29 juli een bankoverval le hebben gepleegd in Deventer. DEN HAAG. Roy Jenkins, de En gelse oud-minister van binnenlandse zaken die in januari de Fransman Francois-Xavier Orloli opvolgt als voorzitter van de Europese Commis sie, heeft in Den Haag, wal hij noem de „nuttige, voorbereidende" bespre kingen gevoerd met premier Den Uyl cn minister Van der Stoel. KAMPEN. Na een jarenlange res tauratie is de. eeuwenoude Onze Lie ve Vrouwe of Buitenkerk in Kampen wèer in gebruik genomen. Alleen de restauratie van het hoofdaltaar, dal In vervlogen eeuwen door protestan ten zowel als door katholieken in ge bruik is geweest, heeft ruim zeven miljoen gulden gekost. DEN HAAG/HELSINKI. Een dele gatie van do SWAPO, de (Namibi- sche) South-West-African Peoples Organisation is uit Helsinki naar Ne derland vertrokken. MIDDELBURG. De Rijkspolitie in Zeeland heeft nog geen nadere gege vens verstrekt omtrent de vermoor de vrouw die op 14 september gevon den werd aan de St. Jansdijk in Nieuwxvliet in de gemeente Oosl- burg. DEN HAAG. De PvdA-fraktie in de Tweede Kamer kan ermee ak koord gaan, wanneer naast de vak bonden enkele overheidsvertegen woordigers worden opgenomen in het bestuur van het fonds dat de gelden van de V.A.D. gaat beheren. DEN HAAG. Volgens een woord voeder van de Amrobank hebben aanhangers van de anti-apartheids beweging aktie gevoerd bij 34-Amro- filialen in 15 gemeenten. De "anti apartheidsbeweging had eerder laten weten dat op tachtig plaatsen aktie is gevoerd. EINDHOVEN. Het Veteranenlc- g'ioen Nederland, dat in Eindhoven haar 25-jarig bestaan vierde, heeft in,een telegram aan koningin Juliana en prins Bernhard „een onwankel bare trouw, én aanhankelijkheid" be tuigd. DEN HAAG, 20-9. Staatssecretaris Van Rooijen van financiën heeft goedgekeurd, dat met ingang van het belastingjaar 1975 de voor eigen re kening komende kosten van sollicita tie naar een dienstbetrekking (voor zover tot dusver niet aftrekbaar) voor de heffing van de loon- en in komstenbelasting als aftrekbare kos ten kunnen worden aangemerkt, zo heeft het ministerie van financiën vrijdag meegedeeld. DORDRECHT, 18-9. De politie in Dordrecht heeft de 29-jarige W. C. van K. aangehouden. De man was indertijd betrokken bij de diefstal van de vrachtauto met drank in Ede. Hierbij werd de eigenaar van de vrachtauto doodgeschoten. Van K. wist in mei van dit jaar tijdens een familiebezoek aan zijn begeleiders te ontsnappen. In de tijd dat hij op vrije voeten was pleegde hij een aantal diefstallen samen met de 26-jarige A. A. H. W., die evepëens. vrijdag werd gearresteerd. GOUDA, 18-9. Als wij niét stevig doorgaan mét het rekreatiebeleid, dat thans vvofdt gevoerd, dan zullen de rekreanten een in hoge maté bedreig de groep worden, als zy dat al niet zijn. Misschien gaan zy zelfs wel een uitgebuite groep worden. Op de in Gouda gehouden algeme ne ledenvergadering van de provin ciale V.V.V. Zuid-Holland, heeft drs. J. Borgman, gedeputeerde van de provinciale staten van £uid-Holland, dat verklaard, toen hij enkele aspecten van het daarbij speciaal de openluchtrecreatie ten tonele voerde. SCHIPHOL, 17-9. Zeer onder de indruk en nauwelijks in staat haar ervaringen r te vertellen, is vrijdag avond de 35-jarige Eindhovense ver- pleegster Hetty Kroon samen met. haar 26-jarige collega Ance Basti- aanssen eveneens uit de lichtstad, uit Boekarest op Schiphol aangekomen. De beide Eindhovense verpleegsters waren op vrijdag 3 septembèr bij de Roemens-Joegoslavische grens over gang bij het plaatsje Timisoara aan gehouden wegens een poging de Roe meense veTloofde van Hetty Kroon, de 29-jarige student Julian Buliga de grens overte smokkelen. STOCKHOLM, 19-9. De Zweedse premier, Olof Palme, heeft in de nacht van zondag op maandag ver klaard dat, wanneer de verkiezings uitslagen een verlies voor de sociaal democratische partij zouden beves tigen, hij onmiddellijk zijn ontslag zal indienen. Nadat tweederde van de stembu reaus binnen waren hadden de niet- linkse partijen een meerderheid van 10 zetels en verloren de sociaal-de mocraten er ongeveer vijf. Palme gaf in feite de nederlaag van zyn party toe. Toen bleek dat hy met dc communisten meer dan twee procent achter lag zei hy in een toe spraak over dc televisie: „Het doet me pyn dat wc het niet gehaald heb ben nadat we zo hard gewerkt heb ben". Zijn sociaaldemocratische partij is 44 jaar achtereen aan de macht ge weest. „Wij zullen ons programma in de oppositie even vurig als altijd blij ven nastreven." Zierikzee Gemeentemuseum-stadhuis. Dage lijks 10.00-12.00 en 13.30-16.30 uur (expositie Spaans beleg). Maritiem museum (Noordhavenpoort). Dage lijks 10.00-17.00 uur. Maandag 20 september Zierikzee Huis van Nassau, 20.00 uur, afd. „Philatelica". Bruinisse Hotel „Storm", 20.00 uur, afd. Kon. Middenstandsbond. Door hemelvuur geschoren ASSISI, 18-9. Een inslaande bliksem op een camping hij de Italiaanse plaats Assist heeft de hoofden van de 24-jarige Gio- vaiïni Pastoninü eii de 17 - jari ge Carlos Camossa kaalge- schroeid, zonder dat zij ver wondingen van betekenis oi)- liepen. '3 ROTTERDAM, 18-19. Uit een trein wagon op de Wilhelminakade in Rot terdam zijn in de nacht dozen met in totaal bijna een miljoen sigaretten gestolen. De buit vertegenwoordigt een waarde van f i3ÖJ)00. Dé dieven kwamen de wagon binnen door het verbreken van de hangsloten. De po litie is op zoek naar de daders. Smith aanvaardt voorstellen Gebrek aan wichelaars LONDEN, 18-9. Het groeit de Britse wichelroedelopers lang zamerhand boven het hoofd. Als gevolg van de langdurige droogte roepen boeren, bedrij ven, en zelfs gemeenten in gro te getale dc hulp van de wi chelaars, in de hoop dat ergens een onderaardse bron kan wor den aangeboord. Woordvoerder Bernard Smithett zei dat zijn gilde van wichelroedelopers (50 leden) hel niet meer kan bijbe nen. De belangstelling voor het beroep is dusdanig toegenomen dat het Kensington Instituut in I.ruiden nu in plaats ran één 1(1(1i~ bc/O'""?" Wrl twee PJaI336P, boor leerling-wiche laars. PRETORIA, 19-9. Dc Amerikaanse ministervan buitenlandse zaken, Henry Kissinger, heeft zondagavond verklaard te geloven, dat premier Ian Smith van Rhodesic gunstig ge reageerd heeft op dc jongste voor stellen voor een oplossing van het Rhodcsischc vraagstuk. Tegenover journalisten zei Kissin ger, na acht uru besprekingen met Smith en drie van diens ministers, dat de Rhodcsischc leider naar Salis bury was teruggekeerd om verslag uil te brengen aan zijn regering cn leden van rijn parfii. „ik bth ervan overtuigd, dat Smith en zijn drié naaste medewerkers een gunstig verslag zullen uitbrengen aan hun andere collega's Dc Amerikaanse minister zei, dal. hij Smith voorstellen had meegedeeld die ontwikkeld waren door dc V.S. cn Engeland, in nauw overleg met zwarte Afrikaanse presidenten. Kissinger weidde niet over de voorstellen uit. Op de vraag of zijn verklaring be tekende dat er een doorbraak tot stand was gekomen antwoordde de Amerikaanse minister van buiten landse zaken: „Ik meen, dat mijn verklaring voor zichzelf spreekt. Het is nogal duidelijk, dat indien er geen vooHgan'g zou zijti gemankt, rr hele maal geen vei uitgebracht bi hoefde te worden aan de Rhodcsische hoofdstad," zo voegde Kissinger er aan toe PEKING, 18-9. Achthonderd mil joen Chinezen, een kwart van dc we reldbevolking, hebben zaterdag af scheid genomen van hun gestorven leider, Mao Tsc-tocng. Op het grote Plein van dc Hemelse vrede in Peking werden massale rouwplcchtighedcn gehouden, zonder dat werd onthuld wat er met het stoffclyk overschot van Mao is ge beurd. Andere overleden Chinese lei ders werden in het verleden gecre meerd. Dat gebeurde In januari dit jaar nog met dc gestorven premier. Tsjoc En-Lai. Mri niogrhjh dat het .loffelijk "3 er. chot van Mao zal worden geba! semd en dat het m een mausoleum zal worden bijgezet. Zekerheid bc- rfr»r»t hierover niet DEN HAAG, 20-9. De minimum- melkprijs voor verpakte vólle melk zal vandaag (maandag) nog niet om hoog gaan. Minister drs. R. Lubbers van economische zaken heeft de ver ordening, die hét bestuur van het Produktschap voor Zuivel daartoe op 9 september he.eft aanvaard,, nog niet goedgekeurd, Hij. zal.donderdag'. 23 september a.s. e engesprek met' het Produktschap hebben. Het Produktschap had besloten tot een verhoging met twee cent tol 96 cent per liter. JAKARTA. Op Irian Jaya heeft zich een aardbeving met de kracht van zes op dc schaal van Richter voorgedaan, aldus het meteorologisch instituut in Jakarta. PRETORIA. Het grootste thuisland (Bantoestan) van Zuid-Afrika, Transkei, is vrydag officieel onaf hankelijk geworden. Dc Zuidafri- kaansc premier, John Vorster, cn het operhoofd Kaizcr Mantazima teken den in Pretoria dc documenten die dc onafhankelijkheid bezegelden. NIEUW DELHI. In dc afgelopen vijf maanden zijn bij gevechten in India tussen de politic en „trein- plunderaars" 78 mensen om het le ven gekomen, onder wie 29 politie mannen. MOSKOU, 18-9. Sow jet-archeolo gen hebben in Tsjcrkassiee in het zuiden van Siberië een ongeveer 34.000 vierkante meter grote neder zetting van mensen uit het stenen tijdperk gevonden. Daaruit blijkt dat Homo Sapiens al 10.000 jaar eer der in hel oosten van Azië geleefd moet hebben dan aanvankelijk werd aangenomen. De Prawda schreef vrijdag dat al les erop wijst dat de nederzetting geen tijdelijk kamp van trekkende jagers geweest is. De bewoners leef den in ronde aarden hutten met koepélvormigc daken. Er werden werkplaatsen gevon den waarin de bewoners voorwer pen V'jn. brr,}/]errir, hoorn ett, jfrrii vervaardigden Bovendien zijn dc resten van een fluitvormrg muziek instrument en een stenen schildpad- Ugimrtjr nrvrvnden Dinsdag 21 september Zierikzee Herv. Ver.-gebouw, 20.01) uur, film Stichting Jeugd. Sch.-D.'land. Burgh „De Koebel". Bejaardensociëteil, 14.30 uur. Haamstede Rekreatiezaal Ger. Kerk, 19.45 uur. NCVB-afdeling. Brouwershaven Jeugdgebouw, 20.00 uur, afd. Plat telandsvrouwenbond V erenigingsgebouw. Bejaardensoos, 14.30 uur. Nieuwcrkerk „Ons Dorpshuis". Najaarsvergade ring afd. Alg. Bejaard en bond, 14.30 uur. Raadhuis. Vergadering gemeente raad, 20.00 uur. Bruinisse ^Dürps'Uus". Voorlichtingsavond Chr. Woningbouw ver., 20.00 uur. Woensdag 22 september Zierikzee Huis van Nassau, 20.00 uur, verga dering Vrouwenkontakt P.v.d.A. Chr. Ger. Kerk - Israël-avond, 20.00 Rcnesse Dorpshuis. Afd. Noordwelle e.o. Plat telandsvrouwenbond. Tijd? Nieuwerkerk „Ons Dorpshuis". Bejaardensoos, 14.30 uur. Oosterland Opening scholenkomplex, 14.30 uur. Donderdag 23 september ■Zierikzee - Huis van Nassau. Voorlichtingsbij eenkomst Consulentschap v.d. Ak kerbouw en de Rundveehouderij 19.30 uur. Haamstede Rusthuis „Duinoord". Bejaardenso ciëteit. 14.30 uur. Gbes „De Prins van Oranje". Oprichtings- -vergadering C.D.A., 20.00 uur. Vrijdag 24 september Zierikzee Coneórdia. Filmavond P.J.Z. C.P.J. 20.30 uur. Bruinisse Raadhuis, 19.30 uur, vergadering ge meenteraad. Zaterdag 25 september Nieuwèrkerk Ons Dorpshuis, 14.30 uur, Jeugdbij - eenkomst Geref. Gem. Zondag 26 september Zierikzee Jeugdsoos „Brogum". 19.30 uur. Lees- èn speelzaal. Maandag 27 september Zierikzee Stadhuis. Vergadering gemeenteraad, 20.00 ur. Dinsdag 28 september Kerkwerve Verenigingsgebouw, 14.30 uur, eerste soosmiddag voor de bejaarden. Woensdag 29 september Zierikzee Herv. Ver.-gebouw. N.C.V.B.-bejaar- denmiddag, 14.30 uur. Donderdag 30 september Zierikzee AulaChv. Mavo. Ver. Chr. School onderwijs, 19.30 uur. Vrijdag 1 oktober Zierikzee Jeugdsoos „BrogunV', 20.00 uur, op treden popgroep. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE (01110) 2255 Tclefoennrs. na half zat Rfdaktle: (01110) 2938; (01110) 2416: (01110) 4669 Advertentie»: (01110) 2118 of (01119) 660 Bezorging: (01119) 660 t!>F.N HAAG Minister-president Den Üyl hééft vrijdagavond meege deeld dat op betrekkelijk korte ler- mijn aanzienlijke uitbreiding wordt gegeven aan de hartchirurgle-capa- cjfeff in op1: lhfirV v

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 2