HET VERLEDEN VAN OPA LANGEREIS Russische filosofie over kernoorlog baart het Westen zorgen Hotelbrand in Parijs: elf mensenlevens BLIK DOOR HET WERELD VENSTER Toegenomen vraag naar spijkerbroeken Opstandelingen leider opgehangen in Bangla Desj Wat biedt de BEELDBUIS Jongetje onder trekker Het pessimisme over cle kansen op een kernoorlog is de laatste tijd sterk toegenomen. De befaamde SALT-be sprekingen tussen de V.S. en de Sow- jet-Unie zijn ooit eens beschouwd als een begin voor een reeks overeen komsten die hel gevaar voor een kernoorlog geheel moesten bezweren. Maar al geruime tijd lijken zelfs deze. in het slop geraakt - iets waarvan de Russen de Amerikanen de schuld geven. En ze hebben in ieder geval gelijk dat aan Amerikaanse zijde hoe langer hoe meer getwijfeld wordt aan het nut van deze besprekingen. Men is daar bang geworden dat de uit komst er alleen maar toe leidt dat de V.S. wat van hun machtspositie in boeten zonder dat er iets tegenover staat. En wel omdat de SALT-be sprekingen uitgaan van overwegin gen die inmiddels al bijnaachter haald lijken. In theorie was Salt bedoeld om een eind te maken aan de onzin dat de twee nucleaire reuzen die elkaar (en trouwens de rest van de wereld) met gemak vele malen kunnen vernieti gen steeds maar doorgaan dit al veel te grote arsenaal zo niet uit te brei den dan toch technisch te verfijnen. Als men ervan uitging dat elk der twee in staat was om na een aanval toch in een tweede slag de aanvaller net zo te vernietigen hoe deze zijn bewapening ook uitbreiden mocht, dan kon men wederzijds net zo goed het geld besparen en de hoeveelhe den strategische wapens aan beide zijden in aantal beperken tot een af gesproken maximum. Inmiddels is men in Washington - en de verdere niet-communistische wereld - eraan gaan twijfelen of deze redenering wel steek houdt. Het dui delijkst is deze twijfel onder woor den gebracht in een rapport van Leon Gouré, een adviseur van het Amerikaanse ministerie van buiten landse zaken op het gebied van de burgerlijke verdediging en inzake Rusland zeker tot spreken bevoegd want hij was vroeger burger van de Sow jet-Unie. Russen dekken risico Gouré wijst erop dat de Russen in de laatste jaren ontzettend veel hebben gedaan om de overlevings kansen na een kernaanval zo groot mogelijk te maken voor de burgers van de industriesteden: evacuatie- plannen, schuilkelders, noodvoorra den voedsel enzovoort. (Zo ongeveer trouwens wat ook de Chinezen doen die hun Russische buurman wan trouwen, zij het dat de Russen ze ker niet zo handelen uit beduchtheid voor een Chinese aanval). Daaren boven hebben de Russen systemati sch de strategisch belangrijke indus trie zoveel mogelijk gespreid over het kolossale oppervlak van hun land. Voor alle zekerheid zou, naar uit satellietverkenningen blijkt, de bescherming van de intercontinen tale raketten zodanig zijn verzwaard dat zelfs de zwaarste kernaanval ze amper kan vernietigen. Wat dit betekent is dat de Sow jet- Unie zich in een positie schijnt te manoeuvreren dat - zeker bij een door SALT-akkoorden beperkt aan tal Amerikaanse intercontinentale raketten - een nucleaire aanval wel grote schade kan aanrichten en vele slachtoffers kan maken maar nooit een vernietigende slag kan zijn. Kortom, de Russen stellen zich zo op dat voor hen de risico's van een represaille na het eerste gebruik van kernwapens aanzienlijk minder is dan het voor de Amerikanen is. Waarmee ze zich in hel pokerspel van de wederzijdse vernietigende af schrikking voorzien van de beste kaarten. Het lijkt erop of in Moskou de op vatting wordt gehuldigd dat als het vaststaat dat in aanvalskracht de twee reuzen even sterk zijn diegene toch in het voordeel is die het minst kwetsbaar is. Eu dit is even goed in machtspolitieke chantage uit te bui len, iets waarvan inderdaad sinds de dagen van Chroesjtsjov de Russen zich aardig hebben onthouden maar dat wil niet zeggen dat ze er voor eeuwig van af zullen zien. In ieder geval is het een ontwikkeling die men in het westen niet nonchalant kan negeren. En het is ook een reden waarom inderdaad de Amerikanen niet zo'n bijzondere haast aan de dag leggen met de SALT-bespreking en: wat dria.rop ten berde kan komen is eigenlijk minder belangrijk dan deze nieuwe Russische ontwikkeling die daarop niet aan de orde zijn. DEN HAAG, 11-8. In de periode van oktober 1975 tot cn met april 1976 zijn in Nederland in totaal bij na 5,5 miljoen spijkerbroeken ver kocht tegen nog geen vijf miljoen in dezelfde periode van 1974-1975, een stijging van ongeveer tien pro cent. Deze cijfers zijn ontleend aan een marktonderzoek, dat in opdracht van Levi's werd uitgevoerd dooi- het bureau Veldkamp. Sterker dan de belangstelling voor jeans steeg de vraag naar geklede broeken, die geschikt zijn om bij colberts en bla zers te dragen. Hier werd namelijk een verkoopstijging geconstateerd van 1,5 miljoen naar 1,7 miljoen. Een stijging van ongeveer 16 pro cent. Deze stijging ging echter uit sluitend ten koste van broeken, die wel als vrijetijdskleding zijn te be schouwen maar geen spijkerbroeken zijn. De verkoop van deze andere vrijetijdsbroeken daalde met onge veer 13 procent van 3,1 miljoen naar 2,7 miljoen stuks. Het onderzoek bracht verder aan het licht, dat de „ouderen", d.w.z. de mensen boven de 20 jaar, meer jeansbroeken kopen dan werd aan genomen. De helft van de verkoop blijkt naar deze „ouderen" te gaan. PARIJS, 11-8. Btf een brand in hotel d'Amcrique, in het centrum van Parjjs, z\jn elf mensen omgekomen. Er zjjn voorts negen gewonden, van wie vier er ernstig aan toe zijn. De slachtoffers zouden voornamelijk toeristen ziin. Het vuur ontstond in het kantoor van het hotel. De trap vatte vlam waardoor de mensen boven opge sloten waren. Toen het vuur z/ich over de bovenverdiepingen ver spreidde sprongen mensen in paniek uit de ramen, waardoor twee van hen omkwamen. KORTE BERICHTEN UIT IIET BINNENLAND MOERDIJK. Interne problemen bij dc NV Waterwinningbcdrijf Bra bantse Bicsbosch zijn er oorzaak van, dat het derde spaarbekken minstens een jaar later dan gepland in ge bruik genomen zal kunnen worden. Dat zal op z'n vroegst 1979 worden. AMSTERDAM. De federatie Ne derlandse vakbeweging (F.N.V.) en het N.V.V.-jongerencontact hebben er bij de regering op aangedrongen, de jeugdwerkloosheid veel doelge richter aan te pakken. Onvoldoende vinden zij het als minister Boersma (sociale zaken) zegt, dat binnen de grenzen van de ter beschikking staande mankracht en middelen alles in het werk word gesteld om de jeugdwerkloosheid te bestrijden. DEN HAAG. De Turkse ambassa deur in Nederland, Oktay Cankardes, heeft op het ministerie van buiten landse zaken in Den Haag zijn ern stige ongerustheid uitgesproken over de anti-Turkse relletjes in Schiedam, aldus heeft de woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken meegedeeld. SCHIPHOL. Hartluchtbruggen zo als die naar Houston in de Verenig- de Staten zullen naar verwachting van staatssecretaris Hendriks van volksgezondheid nog zeker enkele ja ren blijven voortbestaan. Pas rond 1980 zullen de Nederlandse hartcen- tra zelf in staat zijn alle benodigde hartoperaties uit te voeren. De staatssecretaris zei dit op Schiphol, waar hij vertrok voor een vierdaags bezoek aan de Verenigde Staten. DEN FIAAG. De kotters van de kleine zeevisserij en de treilers van de grote zeevisserij hebben vorig jaar grotere verliezen geleden dan in 1974. De garnalenvisserij daarente gen kon haar winst vergroten. DEN HAAG. Het tweede-kamerlid Arie van der Hek (soc.) heeft, als lid van het Europese parlement, de E.E. G.-ministerraad en de Europese com missie gevraagd zeer spoedig tot een onderlinge afstemming van het prijs beleid voor groenten en fruit te ko men. AMSTELVEEN. De Nederlandse spoorwegen hebben deze week de Haarlemmermeer spoorlijn tussen Uithoorn en het Jollenpad in Am sterdam weer in gebruik genomen. Over deze lijn, die sinds het begin van de jaren vijftig niet meer werd gebruikt, gaan nu vrijwel dagelijks werktreinen rijden met materieel voor de aanleg van de Schiphol- spoorlijn. DEN HAAG. Het produktschap voor groenten en fruit heeft zich be raden op de situatie op de groenten- en fruitmarkt en op de te verwach ten ontwikkelingen. Ten aanzien van de huidige schaarste aan verse groenten mag worden verwacht, dat binnen enkele weken het aanbod van de snelgroeiende produkten als sla en andijvie beduidend ruimer zal worden, waardoor het prijsniveau van deze groenten waarschijnlijk belangrijk lager zal komen te'iïggen. DEN HAAG. De maximumprijs van benzine en superbenzine wordt heden donderdag mét een cent ver laagd. Een liter benzine mag dan maximaal 107 cent kosten en een li ter superbenzine maximaal 111,6 cent. Dit heeft de woordvoerder van het ministerie van economische za ken bevestigd tegenover het A.N.P. VLISSINGEN. De V.M.Z. heeft bij de Kroon beroep aangetekend tegen het verlenen van een lozingsvergun ning aan Zuid Chemie B.V. in Sas van Gent. Het beroep wordt onder steund door de Stichting Natuur en Milieu in 's Graveland. VLAARDINGEN. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de onroerend goed-belastingen met ingang van 1 januari 1976 te ver lagen. Bovendien wil het college over 1975 geen rioolrecht heffen. Deze maatregelen zijn mogelijk omdat bij nacalculatie de opbrengsten van de onroerend goed-belastingen met 2.412.000 gulden is meegevallen. AMSTELVEEN. De gemeente Am stelveen heeft van staatssecretaris Van Dam toestemming gekregen ne gentig koopwoningen in de zoge naamde „beschutte sfeer" te gaan bouwen. Deze woningen zijn bestemd voor inwoners van deze satellietstad van Amsterdam met een beschei den inkomen. UTRECHT. Net voor het bekend worden van de werkloosheidscijfers over juli, heeft de. F.N.V. samen met het N.V.V.-jongerencontact een brief gezonden aan de regering, waarin om speciale maatregelen wordt gevraagd tegen de jeugdwerkloosheid. Volgens de F.N.V. onderstrepen de werkloosheidscijfers de noodzaak van het nemen van dergelijke maat regelen. DEN HAAG. Minister Lubbers van economische zaken moet de' Tweede Kamer de noodzaak aanto nen van de verhoging van de koffie prijs met 47 cent per half pond. Al dus het Tweede-Kamerlid mevrouw Epema-Brugman (PvdA) in aan de bewindsman gestelde schriftelijke vragen. COLOMBO. 11-8. De terdoodver oordeelde opstandelingenleider kolo nel Aboe Taher, held-met-een-been van de onafhankelijkheidsoorlog van Bangla Desj tegen Pakistan, is in ju li in de gevangenis van Dacca opge hangen. zo heeft de opperbevelheb ber van het leger van Bangla Desj, gen.-majoor Ziaoer Rachman. dins dag in de hoofdstad van Sri Lanka, Colombo, bekendgemaakt.. Rachman zei dat een verzoek om gratie van Taher, dc bevelhebber au het revolutionaire volksleger, door president Aboe Sadat Moham med Sayém was afgewezen. VRIJDAG 13 AUGUSTUS NED. I: Voor jong en oud brengt de N.C.R.V. het spektakelstuk met een Internationaal tintje, Spel zon der grenzen. Vijf kwartier vrolijk vertier met als plaats van handeling het Belgische Luik. De opdrachten die uitgevoerd moeten worden slaan in het teken van de wielersport. Ver volgens een aflevering van de serie In het voetspoor der ontdekkers. Dit maal aandacht voor Mary Kingsley. Deze reislustige vrouw met een ster ke ontdekkingsgeest vertrok in 1893 naar de Westkust van Afrika. Dit Wa&, het begin van een expeditie die een blijvend stempel zou drukken op de Europese denkbeelden van de Afrikanen. De Engelse daalde zelf verzekerd door onbekende gebieden en maakte kennis met verschillende stammen en hun zedes en gewoon-, ten. Hierna volgt een verslag van de grote jaarlijkse zendingsdag van de Gereformeerde Zendingsbond in de Nederlands Hervormde kerk die ruim een week geleden te Driebergen is gehouden. Tot elf uur tenslotte The Collaborateurs. Deze keer het ver haal Het Contract, over een veelge vraagd fotomodel dat ontvoerd wordt en voor wie de ontvoerders een zeer hoge losprijs vragen. NED. II: Voor iedereen die in het hitwezen is geïnteresseerd draait de nationale hitparade op voilé toeren tussen zeven en acht uur. Onzicht bare man David McCallum heeft na het journaal een zwareklus op te knappen. Het politiekorps van een kleine stad houdt er 'vreemde tak- tiekei\ op na om weggebruikers op de bon te slingeren. De onzichtbare man verdenkt de politie van onfrisse praktijken en met behulp van zijn unieke talent doet hij een poging de plaatselijke Hermandad te ontmas- BUNSCHOTEN, 11-8. De twaalf- jai'ige Albert van de Hoeve uit Bun schoten is op een landje naast zijn ouderlijke woning onder een trekker gekomen en overleden. De jongen reed met een vriendje op de trekker, die volgens de politie door nog on bekende oorzaak is gekanteld. Het vriendje bleef ongedeerd. 61 Mientje Windhouwer staat met een lelijk gezicht te kijken, als dok ter Langereis haar vader komt ha len. De man geeft het kind nog een paar raadgevingen. Mientje knikt een keer, maar heeft nauwelijks een oog af van de vrouw, van wie ze nu weet, dat ze dokter is. Of heet dat dokteres? Even later rijden ze weg. Naar een rustig, eenvoudig restaurant in Pur- merend. Kees vertelt onderweg, dat hij in deze stad is geboren en opge groeid. „Door mijn werk en huwelijk kwam ik in de Wormer." Tijdens het diner, dat ze overigens alle eer aan doet, hoort Greet bij stukjes en beetjes bijzonderheden uit zijn leven. Zelf is ze tamelijk spaarzaam voor wat het hare be treft. Daarom luistert ze voorname lijk. Hoewel Kees Windhouwer he lemaal geen intellectueel is, blijkt hij toch wel intelligent. Hij heeft op zijn werk in de papierfabriek een leidende funktie. Tijdens de maaltijd kan hij een goed gesprek voeren. Dat onderkent Greet. Op dc terugreis naar de Wormer nodigt hij dc vrouw uit nog even binnen te komen voor een kop kof fie. Ze doet het. In huis gekomen blijkt Pim al naar bed te zijn ge gaan. maar de twaalfjarige Mientje is nog op en kennelijk in haar wiek geschoten, dat de vrouw mee naar binnen komt. Kees zet koffie en geeft het meisje een glas limonade. ..En dan naar bed." beveelt hij. „Al is het morgen zaterdaggister avond was het ook laat, dus nu een beetje bijtijds onder de lakens." Terwijl het tweetal geniet van dc koffie met. koek, kust Mientje haar vader welterusten, maar de bezoek ster negeert ze volkomen. Kees Windhouwer Wil opstuiven, maar keren. De kijkers blijven hierna in misdaadsfeer, want aansluitend volgt een aflevering van de detectiveserie Cannon. De privé-detective moet een spoorloos verdwenen meisje van een rechter zien te vinden. De verdwij ning wordt in verband gebracht met een rechtszaak tegen een man die er van verdacht wordt een misdaadsyn dicaat te leiden. Hoe Cannon dit var kentje wast, weet men om tien uur, want dan begint de aktualiteitenru- briek Televizier Magazine. In een aflevering van de informatieve serie Help een klant worden tips gegeven voor winkelpersoneel hoe men kla gende klanten het best behandelt. VRIJDAG 13 AUGUSTUS NED. I: 18.15 Teleac: 18.45 Kort weg; 18.55 Nieuws; 19.05 Spel zonder grenzen; 20.40 In het voetspoor der ontdekkers; 21.35 Journaal; 21.50 On der de open hemel; 22.10 The Colla borators; 23.00 Journaal. NED. II: 18.45 Ti-ta-lovenaar; 18.55 Nieuws; 19.05 Toppop; 20.00 Jour naal; 20.25 De onzichtbare man; 21.15 Cannon; 22.05 Televizier; 22.45 Help een klant; 23.10 Journaal. ZATERDAG 14 AUGUSTUS NED. I: Tussen half vier en kwart over zes vanmiddag kan men zich voor de beeldbuis bést amuseren. De TROS biedt een interessante doku- mentairé van het wrak van de. Ba tavia, het koopvaardijschip dat 3'/-: eeuw geleden in .dé buurt van de Abrolhoseilanden verging. -In een aflevering vdii Elsa de leeuwin komt Regans moeder naar Kenia-om haar kind op te eisen. Suske enWïske maken vervoïgéns een Ïaïtgé speur tocht op een eiland en vinden na lang zoeken een .regeniboogmachine. Tot slot. brengt de TROS. een pro gramma rond het kindercircus San- telli. De AVRO komt om zeven uur met een reportage van de Rallycross 1976 in Valkenswaard. In de z.g. prominentenrace verschijnen Rob de Nijs, Albert West en Pierre Kartner aan de start. ,Na achten wordt een documentaire op het scherm gepro- jekteerd over de Royal Canadian Mounted Police. Dit politiekorps wordt als het beroemdstekleurrijk ste en hier en daar ook als hel meest gevreesde korps ter wereld beschouwd. Mensen zonder sterke zenuwen kunnen beter niet kijken naar de daarna volgende Ameri kaanse tv-film Strange and deadly occurences. Hét gaat er nogal grie zelig aan toe. Het verhaal gaal over een gezin dat met vreemde dingen gekonfronteerd worden' in hun rus tige huis op het platteland. De fa milie raakt ervan overtuigd dat liet spookt in hun woning. Na het jour- Greet legt bezwerend haar band op zijn arm, „Laat maar. Als je kwaad wordt, bereik je eerder het legen- deel. Ze beschouwt mij als een in dringster. Het is pure jaloezie; til er niet te zwaar aan". Het is al half elf, als hij in de hal haar hand even te lang vasthoudt. „Kom nog eens terug", vraagt hij zacht. „Ik vond het een geweldig fijne avond, dokter. Alsals je wilt. hier zul je altijd welkom zijn". Ze belooft het, maar als ze terug rijdt naar Wormervcer weet ze. dal Mientje er vast niet over te spreken zal zijn. Binnen een paar maanden is ze verliefd op Kees Windhouwer. Een paar avonden in de week gaat ze naar hem toe; één avond is hij in Wormerveer. Bij haar in huis. Waar Greet de overgordijnen pijnlijk nauwkeurig gesloten heeft. En laat zich dan liefkozen en kussen. Maal ais hij na enkele maanden op een avond duidelijk laat blijken, dat hij meer wil dan een kus, een omhelzing of liefkozing, zegt ze op besliste toon: „Nee. Niet op deze manier. Dat is banaal. Ik kan me je ingehouden verlangens begrijpen, maar zo niet beantwoorden, Kees". Diezelfde avond vraagt hij Greet ten huwelijk. Formeel. En voegt er aan loc: ..Je weet nu wat ik voor werk doe. Het staat helemaal niet op één lijn met het jouwe. Bovendien weet je. dat ik weduwnaar ben en een aantal jaren ouder". Hij zucht. „Dat zijn vast geen pluspunten, ik weet het. Maar als je dit alles kunt accepteren, kunnen we een goed hu welijk met elkaar hebben". Ze is gek op deze grote man en voelt zich helemaal veilig, als zc zijn armen om zich heen voelt cn zijn mond op de hare. Maar voorziet wel verschillende problemen. Zo realis- Donderdag 19 augustus, 20.30 uur, Nederland I: liet grote gebeuren. Aan het einde van dit spel gaat Ge Visser als Belcampo, gedragen door de engelen op weg naar de hemel. naai een aflevering van de serie Mash. Commandant Henry Blake krijgt eervol ontslag uit het leger en dat veroorzaakt nogal opschudding onder de mensen van het militaire veldhospitaal. NED. II: De tekenfilmserie The Flintstones opent de rij program ma's die de KRO te bieden heeft. Fred Flintstone ontmoet een film producer die hem uitnodigd een glansrol te spelen in een nieuwe film. In de serie filmpjes uit de ou de doos, is Buster Keaton ditmaal te zien als gevangene. Na het jour naal worden de kijkers in western sfeer gebracht met een aflevering van Alias Smith and Jones. Een vriend van het duo Heyes en Curry dreigt te worden opgehangen in verband met een diefstal. Het avon tuurlijk tweetal wordt ervan ver dacht betrokken te zijn geweest bij deze diefstal. De volgende veertig minuten worden op een plezierige wijze doorgebracht met Speyker- schrift. Onder die titel volgt een sa menvatting uit dat onderdeel van de eerder uitgezonden Van Speyk Shows, waarin Marijke Merckens, Gerard Cox en Frans Halsema de draak steken met allerlei aktuele gebeurtenissen. Na de rubriek Brandjyunt een aflevering uit de serie Graham Greene-verhalen. De kijkers worden verplaatst naar de nagenoeg verlaten bar van een hotel in Polynesië, waar een getrouwde vrouw op zoek is .naar avontuur. Haar man, die slechts in poëzie geïnteresseerd heeftze verteld dut ze met haar schoolvriendin op va kantie is gegaan. ZATERDAG 14 AUGUSTUS NED. 1: 15.30 Nieuws: 15.32 Hel wrak van de Batavia: 16.15 Elsa de leeuwin17.05 Suske en Wiske; 17.30 Circus Santelli; 18.30 Teleac; 1S.45 Informatie Marokkanen; 18.55 Nieuws; 19.05 Rallycross; 20.05 Royal Canadian Mounted Police; 20.20 Strange and deadly occurren ces: 21.35 Journaal; 21.50 Mash; 22.15 Sport panorama; 22.55 Jour naal. NED. II: 18.45 Ti-la-toveiuiar: 18.55 Nieuws; 19.05 The Flintstones: 19.30 Busier Keaton; 19.50 't Zand 33; 20.00 Journaal: 20.25 Alias Smith and Jones: 21.15 Speykerschrift; 21.55 Brandpunt22.20 Graham Greene; 23.10 Journaal. door HENK VAN HEESWIJK tisch is ze ondanks. In dc eerste plaats vader; wat zal hij ervan zeg gen, als ze met haar trouwplan op de proppen komt? Ze weet al, hoe het dialoog zal zijn: wie is je aanstaan de man? Kees Windhouwer uit de Wormer. Wat doet hij voor de kost? Voorman op een papierfabriek. Zo. fabrieksarbeider dus cn jij bent kin derarts. Een vrouw, die jaren gestu deerd heeft: had je niet iemand van gelijk niveau kunnen uitzoeken? Hoe oud is die man? Vier cn dertig, acht jaar ouder dan ik. In werkelijkheid bijna negen jaar verschil, maar zo zal ze het niet zeggen. Wat zie je in godsnaam in die man? Ja, wat moet ze daar op antwoorden? Dal ze echt van hem houdt en dat hij daarom in haar ogen de ideale partner is? Ho pelijk voor een mensenleven? Maar dit is nog niet alleen. Ze zal ook moe ten vertellen, dat Kees weduwnaar is en twee kinderen heeft: een meis je van twaalf, bijna dertien, en een jongen van negen. Alles bij elkaar genomen niet bepaalde eerste klas aanbevelingsbrieven. Nee, Jacob Langereis was hele maal niet opgetogen, toen Grccl hem op een zaterdag in hel weekeind ver telde van haar trouwplannen met Kees Windhouwer. Hij is uitgespro ken verontwaardigd. „JHeb ik jc daarvoor laten leren? En je gelegen heid gegeven een praktijk te begin nen? Heb jc wel eens uitgerekend, wat me dit. allemaal heeft gekost? En nu je eindelijk te paard zit. wil je trouwen? Hoe denkt die kerel er over. dat^e arts bent?" Greet betoogt, dat dit met Kees helemaal doorgepraat is. Zc blijft haar praktijk als kinderarts in Wor merveer uitoefenen. Ze zijn het bovendien over eens. dat zc zelf voorlopig geen kinderen willen. (wordt vervun? NIEUW LOOSDRECHT. Piet Bart'bergen en. Rene van Vooren tijdens op namen voor de nieuwe „Monnties-Show", op kasteel Sgpesteijn in Nieuw Loosdrecht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 5