de nieuwe brug is klaar! brug groothandelcentrum BADCOURANT deurloo bu Rabobank Uw keuken groeneweegjel9 zierikzee tel:4782 koopavonden: dinsdag en donderdag van 18.30tot20.30uur Vakantiegangers, nog even serieus voordat de pret begint. De nieuweMercedes serie» De nieuwe maatstaf voor perfektie* DRUKKERIJ LAKENMAN EN OCHTMAN B.V. onderhoudsbeurten gas en olie gestookte apparaten GEMEENTE ZIERIKZEE SUCCESJES MercedeS'Benz 10 koole op 4 punten in zeeland [voorheennieuwe haven 67-73] ook s'avonds kunt u kijken en kopen bij de brug.... Hogerheijde's vishandel doorgaan Onze nieuwe brug zelfbedienings groothandel in Zierikzee aan het Groeneweegje 19 is gereed om u te ontvangen. Aan de openstelling van dit moderne bedrijf gaat ditmaal geen officiële opening vooraf. Gezien de drukke tijd van toerisme en recreatie, willen wij de goederen voorziening aan onze afnemers laten door gaan zonder onderbreking. Ons oude bedrijfspand aan de Nieuwe Haven 67 wordt gesloten op 28 mei en op 31 mei kunt U inkopen doen in ons nieuw BRUG Groothandelcentrum. geen afstel Natuurlijk betekent dit niet dat er geen extra aanbiedingen zouden zijn bij de in gebruikname van ons nieuwe pand. Wij bieden U in onze nieuwe zaak geweldige koopjes en heel fijne aanbiedingen. En eind september, dan volgt de officiële feestelijke open stelling van ons nieuwe pand. Dan zullen wij U eens royaal verwennen! Maar wij nodigen U nu wel uit om te komen kijken in ons nieuwe pand aan het Groeneweegje 19 in Zierikzee. Schouwen's en Goereese Badcourant zullen voor de eerste maal verschijnen op 9 juni a.s. Beide uitgaven verschijnen in totaal tien maal en worden in ruime mate verspreid; huis aan huis in de Westhoek van Schouwen en op campings van Schouwen-Duiveland en campings van Goedereede. Advertentietarieven worden u gaarne toegezonden. Uw advertentie met vermelding Badcourant te sturen naar: Postbus 1, Jannewekken 11, Zierikzee voor het chemisch reinigen van onderstaande apparaten kunt u zich opgeven voor 15 juni a.s. na 15 juni kunnen wij deze werkzaamheden niet meer in behandeling nemen. gasgestookte c.v. installatie gasboiler oliegestookte c.v. installatie gasgeiser gaskachel kooktoestel oliekachel aankruisen wat u wenst en zenden aan- installatiebedrijf telefoon (01110) 3635 antwoordnummer 17 - zierikzee geen postzegel plakken Utv advertentie leest heel Schouwen-Duiveland! Dc burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op dé Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gëmeenteraad in zijn op 17 mei 1976 gehouden vergadering heeft besloten te. ver klaren, dat een bestemmingsplan wordt vóórbereid voor de Ravestraat. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt van af 26 mei 1976 ter gemeente-secretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. De burgemeester voornoemd, Th. H. DE MEESTER. Zierikzee, 20 mei 1976 Mol 13 - Telefoon 2831 Versé stoof paling f 9,per kilo Heeft u nog een teak bergmeubel en wilt u graag over op eiken? Ruil het dan in bij MEUBELRAMA Rijksweg 26 - Nieuwerkerk Telefoon (01114) 1268 - 1265 Te koop Een wasmachine, niet-auto- matisch, nog in prima staat, met wringer. Te bevragen: Oudestraat 19, Bruinisse. Tel (01113) 1352. Koopje! Honda CB 125, maart '74. Stationsstraat 23, Nieu werkerk. Tel. (01114) 2335. Batavus bromfiets met vier voetversn., i.pr.st. (1972). Vr.- prijs f 350,Tel. 01110)2322. Mercedes 200 D gebruikte Mercedes motor, zeer geschikt voor inbouw boot. - T. v. d. Have, Burg. v. d. Hovestr. 13, Oosterland. Slagerij Leen Simmers, Sint Domusstraat 26. Telef. 2588. Reklame: 500 gram varkens fricandeau f 6,85. I.g.st.z. Mobylctte EEG. Man- huisslraat 29, Zierikzee. Leest het streekblad de „Zierikzeesche Nieuwsbode" Misschien kunnen we nog iets voor u doen: een ideale reisverzekering afsluiten een rechtsbijstand- en annuleringsverzekering regelen of een aanvullende Casco-verzekering voor de auto in orde brengen u gaat naar Italië, dan hebben wevoordelige benzinebonnen u kuntzich bij ons opgeven als iid van de Wegen- wachtende ANWB» we kunnen j| zorgen voor vreemd geld, reischeques, /$Sië$S8È&ÊË& Eurocheques en W\ de Internationale sM Reis- en Krediet brief van de ANWB en voor een safe loket waarin uw kostbaarheden en waardepapieren veilig zijn. Van belang voor u? Dan zien we u voor 't vertrek vast nog wel even bij de Rabobank! Dealer: DE SPIRT - ZIERIKZEE Showroom: Kromme Elleboog - Telef. (01110) 2531-3438 De nieuwe Mercedes. Kijk naar z'n tijdloze styling: dynamisch,elegant en sportief. Let op z'n technische per- fektie,dank zij tal van effektieve vernieuwingen. Ontdek z'n rustgevende rijkwaliteiten en komfort, die rijden tot relaxen maken.Besef.dat Mercedes nu een nog grotere voorsprong in Automobielbedrijf Et. W Gilijamsc Rracisc,lange Kek 2,tcL01116-137ü veiligheid heeft. Oordeel zelf over de nieuwe Mercedes, Hij staat in onze showroom. Klaar voor een proefrit. Blijvcndcvoorspmngin pafektie.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 10