Zomeravonddromen f,Holtjrii|pde deurloo Eerste seizoen-weekmarkt te Renesse BRABER Jé raakt langzaam maarzeker, te laag verzekerd Rabobank S Helemaal raak! Textielmodehuis Nog steeds leverbaar: En u weet het „Op de markt is uw gulden nog steeds een een daalder waard" NOORDSTRAAT 10 - HAAMSTEDE Groenvoorziening Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L 0 Groenleer Louwerse b.v. 12 Twee verrukkelijke party-dresses om zich vlinderlicht te voelen. Enhypervrouweiijk. Zoals links, waar nostalgie en folklore elkaar 'n gelukkige hand geven. Zoals rechts: een super- zachte kreatie met bijpassende avondstola, die het helemaal maakt. Ook in de vakantie. Zie de romantiek terug in onze „eindeloze" kollektie. Dam 19 Zierikzee Tel.01110-2816. Lewcstraat KLOETINGE Tel. 01100 - 13720 O W Tilbury MW Aanstaande woensdag 19 mei 1976 weer de Stout Komt u ook zaterdag kijken naar de grote kollektie in onze uitgebreide zaak leder klant ontvangt een feestelijke verrassing Coniferen met kluit Groenblijvende planten met kluit Klimplanten in pot Rozen in pot Verder perkplanten in vele soorten Graszoden (op bestelling) Laone 20 - RENESSE Telefoon (01116) 1378 of 1773 Jannewekken 11 Zierikzee - Telefoon (01110) 2255 Uiv advertentie leest heel Schouicen-Duiveland! In de praktijk is het vaak zo, datje een verzekering afsluit op de inboedel of op het woon huis en daar blijft het dan bij. De jaren verstrijken, je bezit groeit en de waarde daarvan wordt groter en groter. Maar die eenmaal afgesloten verzekering groeit niet mee. Daar schuilt een reëel gevaar in, u raakt op die manier namelijk te laag verzekerd en dat kan erg vervelende konsekwen- ties hebben. De Rabobank heeft een verze kering, die een effektieve be- beveiliging vormt tegen het gevaar van te laag verzekerd raken: De inboedelverzekering en opstalverzekering op indexbasis Bij deze verzekering wordt het verzekerde bedrag jaar lijks automatisch aangepast op basis van het indexcijfer van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Natuurlijk werkt een der- mgelijke verzekering eerst goed, als de verzekerde som van het begin af juist is vastgesteld en aangepast wordt bij aanschaffing nieuwe inboedel of bij verbouwing. Bij de Rabobank ligt een stuk zekerheid voor u klaar een handige inventaris lijst, om te voorkomen dat er iets over het hoofd ge zien wordt bij het bepalen van de waarde. die inventarislijst krijgt U gratis. Wist u trouwens dat de Rabobank uw hele verze keringspakket gratis door licht? Zodat u precies weet wat uw verzekeringen waard zijn. Dus wel de moeite waard om eens met uw polissen bij ons langs te komenl geld en goede raad Bemiddeling bij aan- en verkoop van onroe rende goederen. Taxaties Verzekeringen Hypotheken Financieringen Schuithaven 9 - Tel. (01110) 3913, b.g.g. 3946 Zierikzee. Poloshirt van luchtig katoen. Kontrasterende kleur op kraag, borstzakken en mouwen. Voor vlotte vrije tijd. SX7 Mol 5-7 Zierikzee Tel. 101110)2890 Poloshirt van acryl jersey in aktueel beige, marine, donker bruin of zwart. 1 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 12