Scholierenwedstrijden atletiek voor 13- en 14-jarigen op 8 mei (Delta Sport) Europese landbouwpolitiek raakt meer en meer in diskrediet ERIC DE NOORMAN 4 BLIK DOOR HÉT WERELD VENSTER op de gewoonten van andere volken. Vanavond kan men iets meer ie we ien komen van de landen Canada, b'rankr\jk en Marokko. DONDERDAG 22 APRIL De manier waarop ir. Lardinois zijn afscheid van de Europese Com missie heeft aangekondigd maakte duidelijk dat hij in zijn functie be paald niet gelukkig meer was. En ook dat hij er voor de toekomst hoe langer hoe minder in zag. Wat al leen maar begrijpelijk genoemd mag worden. Juist de laatste tijd is de landbouwpolitiek van de gemeen schap doelwit van vele aanvallen vooral van de landen die tegen de hoge rekeningen aan zitten hikken. Wanneer men beweert dat die lund- bouivpolitiek van de EEG een flop is geworden valt niet veel tegenspraak te duchten. Alleen over de sciiuld- rraag kan men wel twisten. De grote misrekening is waarschijnlijk ge weest dat men in het begin meende voor heel Europa een beleid uit te kunnen stippelen waarbij het ook mogelijk zou zijn de geweldige ver schillen op allerlei gebied - van kli maat tot sociale wetgeving - doel treffend gelijk ie trekken of re com penseren. Als er voor het plan-Mansholt van toen een model was aan te wijzen dan zou dit reel u-eggehad hebben van de Verenigde Staten. Waarbij het verschil echter is dat de struc tuur van de landbouw daar - al is die niet in alle opzichten om jaloers op te worden - zijn succesvolle as pecten eraan dankt dat de produk- ties van de diverse gewassen terecht is gekomen op de plekken waar dit door geografische gesteldheid, kli maat en bereikbaarheid van markten logisch was. Een ontwikkeling die niet zonder onaangenaamheden voor menig agrariër is gerealiseerd - inte gendeel: massale ellende is vaak aanwijsbaar in de voorgeschiedenis x'an de huidige Amerikaanse land bouw. Echter, elk lid van de EEG heeft al zijn best gedaan vooral de onver mijdelijk sociale herstructurering zo veel mogelijk te voorkomen en af te zwakken. Er wordt wel veel gespro ken over de enorme sommen die de EEG-landbouwpolitiek opslokt, maar dan laat men buiten beschouxving dat het voornamelijk nationale maat regelen zijn geweest uit de nationale schatkisten betaald waardoor het aantal in de landbouw werkzame burgers van de EEG in zo'n jaar of vijftien bijna is gehalveerd. Door gaans echter op een manier die in Europa niet veel verwezenlijkte van een agrarische stmetuur als van de VS bijvoorbeeld. Ook nu het voor de nationale regeringen moeilijker wordt op deze weg voort te gaan - stagnatie in de industriële ontwikke ling, oliecrisis e.d. hebben dit be zwaarlijk gemaakt - komt uit de Brusselse potten echt Jüet zo veel om de totale structuur van de Europese landbouw te veranderen. Het zal een procent of tien zijn, de overgrote meerderheid van de gemeenschaps- financïèn is nodig voor het onder steunen van prijzen en monetaire verschillen af te vlakken. Nieuwe structuur Met dit al valt niet te ontkennen dat als gemeenschapsproject de EEG weinig meer heeft dan juist deze landbouwpolitiek. Zou men die over boord gooien, wat is er dan n-og over eigenlijk? De landbouwzaken ver slinden inderdaad zeventig procent van het EEG-budget. Een andere zaak is dat men kan dromen wat met deze enorme sommen in die tijd al niet op andere gebieden gedaan had kunnen zijn waardoor echt wat Europees denken binnen de landen van de EEG was aangekweekt. Wie zo denkt kan zelfs het moeilijk be- strijdbare absurde feit aanvoeren dat die zeventig procent van de gemeen schapsgelden besteed worden aan het welzijn van een groep die mis schien ergens tussen de tien en vijf tien procent van de bevolking uit maakt terwijl voor de rest de con sequentie is dat ze voedselprijzen betalen die hoger liggen dan met hel oog op de wereldmarkt nodig zou zijn - op de wereldmarkt bepalen de jefficiëntste producenten de prijzen en in dit 'opzicht hoeft men niet zo zeer naar Europa te kijken. De blaam wordt ook wel geschoven op de ministers die regelmatig in Brussel bijeen komen en die bij het onderhandelen minder aan de ge meenschappelijke ontwikkeling den ken dan wel aan hoe ze zoveel mo gelijk voordeel kunnen halen met zo min mogelijk concessies. Wat minder hun aan te rekenen valt als plichts verzuim dan als een echo van de toe standen thuis. Er zijn heel wat boe renacties geweest waarmee nationale regeringen her moeilijk hebben ge had en die dan gericht waren tegen die regeringen, niet zozeer tegen de EEG. Daarbij kan men dan klagen dat de Europese peest, het enthou siasme voor de gemeenschap, ont breekt. Men kan zich ook afvragen of het bij nader inzien niet verstandiger ge weest zou zijn om niet te proberen van bovenaf een nieuwe structuur van de Europese landbouw te orga niseren, muur die herstructurering gewoon zijn gang re laten gaan zo als de omstandigheden die toch wel afgedwongen zouden hebben, waar bij men op zijn hoogst de bitterste sociale consequenties had kunnen opvangen. Als, wat lang niet onmo gelijk lijkt, binnen niet al te lange rijd de Europese landbouwpolitiek zoals die nu is, in elkaar zakt, zou dit wel de enige overgebleven me thode van herstructurering blijken. Wal biedt de BEELDBUIS DONDERDAG 22 APRIL NED. I: De dolle belevenissen van het komische duo Laurel en Hardy luiden om zeven uur de VPRO- avond in. In een verdacht hotel staat de dikke en dunne niet veel goeds te wachten. Na een ontmoe ting met Netty Rosenfeld en zomaar wat landgenoten, begint de zendtijd voor het Simplisties Verbond. Ho pelijk is de heer D? Bie inmiddels genezen van de griep. De volgende 25 minuten garanderen uitstekend amusement met All in the family. Edith Bunker wil graag meedoen aan een zgn. kettingbrief, maar echt genoot Archie belet haar dat. Je kunt je geld net zo goed in de vuil nisbak gooien, vindt hij. Tot negen uur presenteert de VPRO vervolgens het tweede deel van een dókumen taire over Mongolië. In deze Engelse produktie wordt nu stilgestaan bij het leven in de Mongoolse hoofdstad Oelabn Bator. In deze stad woont bijna een kwart van de bevolking van Mongolië. Het laatste VPRO- aandeel aan deze tv-avond is het. programma Herenleed. De laatste editie van deze serie over weemoed en verlangen. Na het journaal neemt de E.O. de zender over. Onder de ti>- tel Indien ik vergeet, o Jerusalem wordt een vijftig minuten durende dókumentaire getoond over de op gravingen door een team archeolo gen in Jeruzalem. Ds. Glashouwer verzorgt daarna de dagsluiting van de E.O. NED. II: De VARA heeft een pro gramma samengesteld, dat de kijker een afwisselend avondje oplevert. Om te beginnen het tweede deel van de Finse natuurserie Dierenleven in Oost-Afrika. Daarin wordt een in druk gegeven van hetgeen de Kili- mahdraro, de hoogste berg van Afri ka, bedreigt. Van de dierenwereld laat de VARA de kijkers een over stapje maken naar de bejaardenwe reld. Een half uur voor Dat ik dit nog mag mee maken, de senioren- show die op een satirische wijze be jaardenvraagstukken belicht. Een brok Engelse humor valt te beleven aan een aflevering van Daar komen de schutters. Kommandant Main- waring heeft de moeilijke opdracht om soldaat Godfrey te vertellen dat op het idyllische plekje löaar hij woont een nieuwe landingsplaats moet worden aangelegd. Koning Klant brengt nog een klein half uur konsumenienvoorlichting alvorens Koos Postema zich met VARA's In ternationale aandient. Een nieuice uitzending van het informatieve spelprogramma dat beoogt de Ne derlanders een betere kijk te geven HENGELSPORT Kompetitiewedstrijd h.s.v. „Oosterschelde" SEROOSKERKE, 17-4. Bij de Schelphoek vond afgelopen zaterdag middag de derde competitiewedstrijd van de H.S.V. „Oosterschelde" plaats. Er waren G4 deelnemers en de vangst was redelijk. De uilslag van deze wedstrijd luidt als volgt: 1. A. J. Verwest,595 pnt.; 2. K. Seybel sr., 585 pnt.; 3. M. Ra- via, 495 pnt.; 4. C. P. v. d. Werve, 490 pnt.; 5. S. Coppoolse, 425 pnt.; 6. W. Meerdink, 410 pnt.; 7. J. L. J. Dorreman, 405 pnt.; 8. M. Hanenberg, 380 pnt.; 9. W. Keus, 350 pnt.; 10. J. Revniers, 350 pnt.; 11. C. J. Schot, 335 pnt.; 12. A. v. d. Welle, 320 pnt.; 13. B. d. Jonge, 315 pnt.; 14. A. Bou- man, 305 pnt.; 15. A. C. Oole, 295 pnt.; 16. A. P. Kort, 280 pnt.; 17. C. H. v. Schelven, 270 pnt.; 18. J. M. Dekker, 255 pnt.; 19. C. Seybel jr. 240 pnt. en 20. R. Dings, 230 pnt. Door deze uitslag is de stand van de competitie als volgt: 1. W. Meer dink, 1735 pnt.; 2. M. Ravia, 1420 pnt.; 3. A. Verwest, 1400 pnt.; 4. M. A. Verton, 1335 pnt.; 5. C. H. v. Schelven, 1275 pnt.; 6. C. Seybel sr.,. 1185 pnt; 7. C. P. v. d. Werve, 1160 pnt.; 8. E. Smit, 1090 pnt.; 9 G. Stee houder, 1035 pnt.; 10. M. v. d. Wek ken. 960 pnt.; 11. S. Coppoolse, 910 pnt.; 12. C. Bolier, 790 pnt.; 13. A- L. Verloo, 665 pnt.; 14(. C. Seybel jr., 650 pnt. en 15. J. L. j1. Dorreman, 635 pnt.. De volgende wedstrijd zal plaats vinden op 8 mei terwijl a.s. zaterdag met vijf korpsen en vijf controleurs zal worden deelgenomen aan de se- lektiewedstrijd kusthengelen. Zon dags is er een zeehengelwedstrijd van de Edelkarper te Bergen op Zoom, die plaats vindt bij Stavenisse. Eventuele liefhebbers dienen zich hiervoor zo spoedig mogelijk op te geven. Selektiewedstrijd om het Nederlands kampioenschap kusthengelen THOLEN, 20-4. Zaterdag 24 april a.s. vindt op Tholen de selectiewed strijd plaats om het Nederlands kampioenschap kunsthengelen. Deze wedstrijd bestaat uit twee halve wedstrijden, t.w. van 10.30-12.00 uur, waarna van plaats gewisseld wordt, en dan wordt voortgezet van 12.30- 14.00 uur. De kampioenswedstrijden worden georganiseerd ten behoeve van de leden van de hengelsportverenigin gen aangesloten bij een federatie, die lid is van de N.V.V.S. De deelne mers dienen de Nederlandse nationa liteit te bezitten. Er mag gevist worden met een hengel of werphengel, voorzien van tenhoogste drie haken. Behalve zach te krab. zijn alle .aassoorten toege staan. De puntentoekenning ge schiedt door middel van hel aantal gevangen cm vis. Dooi* de hengelaars kan worden meegevist als individu ele deelnemers en in korpsverband. Voor deze wedstrijd bestaat een ongekende belangstelling n.l. 571 deelnemers. Dit heeft voor de oign- Uet elftal van S.V.O.W.K., dat op Tweede Paasdag door een 11-1 zege op Zonnemaire kampioen werd van de derde klas F van de zondagskom- petitie. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode» nisatoren de nodige problemen mee gebracht omdat men bij een derge lijke wedstrijd nog nooit met zo'n groot aantal deelnemers te maken heeft gehad. Het aantal deelnemers zal nu door loting verdeeld worden over twee parcoursen, één bij Sint Annaland en één bij Stavenisse, wat als twee afzonderlijke wedstrijden zal gelden. De finalewedstrijd vindt plaats op 13 november te Koudeker- ke. DUIVENSPORT P.V. „Bruse Trekker" Uitslag wedvlucht vanuit Neufvil- ls (124 km) d.d. 17-4-1976. Gelost om 13.45 uur; aankomst eerste duif 15.35 uur. Aankomst laatste prijswinnende duif 15.55 uur. Komb. Kik-Van Popering 1: Komb. Duïvendijk-Schults 2, 10. 15, 16, 24. 25, 30. 32, 35; Ph. Steketee 3, 7, 9, 22: J. W. Steketee 4, 5, 6, 12, 13, 17, 21, 23. 27, 31; J. J. M. Steketee 8; L. IJzelenberg 11, 18, 19. 26, 28, 34: Komb. Jumelet 14, 29, 33; H. Schults 20. TENNIS Kompetitiewedstrijd tiissen L.T.C. Zierikzee en L.T.C. Oudenbosch Zondag 25 april a.s. begint voor het herenteam van de L.T.C. Zierikzee de nieuwe competitie. Zierikzee, dat het afgelopen jaar naar de 3e klasse der K.N.L.T.B. promoveerde, zal nu moeten bewijzen, dat de kampioens titel niet zo maar een toevalstreffer was. Van de Brabantse ploegen is im mers bekend, dat zij goed en degelijk tennis spelen. Het grote aantal ploe gen, dat in de beide hoofdklassen uitkomt, is daar het bewijs van. De Verwachtingen van de Zierikzeese spelers zijn in het algemeen hoopvol. Men hoopt dit jaar in elk geval in de 3e klasse stand te houden; indien al le spelers dit jaar net zo constant draaien als in het afgelopen jaar moet een goed resultaat mogelijk zijn. De vaste kern van het team be- staat dit jaar uit de heren Pothaar, de Vlieger. Koster en Postma, terwijl Peter van der Mark en Johan Holm als reserve's fungeren. De wedstrijd begint om 10.00 uur en er wordt een redelijk tot goede opkomst verwacht. ATLFTTEK Isaline Hage had een prima start in Sliedrecht SLIEDRECHT. lfl-4. Op Tweede Paasdag nam Delta Sport-atlete Isa line Hage deel aan werp drie-kam pen voor dames te SI edrecht. Isa line slaagde erin haar eerste wed strijd van d t jaar ie winnen met oc volronde te-uitaten: d skuswerpen 40,32 m; kogelstoten 11.68 m en speerwerpen 28,06 m. Vooral de verricht'ngen bij het diskuswerpen en kogelstoten droe gen er aan bij dat /c met 1943 pun ten de eerste prijs kon bemachtigen. 42. Peinzend rust Eric's blik op de kolossale grafheuvel Tuaim Mor. Met deze naam op de lippen stierf de onbekende vluchteling in het dorp der Siatnch. Om deze naam te weten te komen joegen Sarnn en de krijgers der Druï den Eric en elkaar achterna en deinsden daar bij niet voor een moord of twee terug. Door de vallende avond rijdt Eric op de grafheuvel toe. welke van nabij nog groter en machtiger indruk maakt. Moer dan manshoge steenblokken staan - als stramme wachters uit een vergeten wereld - in eindeloos schij nende rijen opgesteld en voeren naar do top van de heuvel, waar een vreemd gevormd bouwwerk flauw tegen de lucht afsteekt. De Noorman verbergt zijn paard tussen do struiken en legt zijn hond vast. De kans is groot dat het dier Saran aanvliegt zodra zij hem in het oog krijgt en dit strookt niet met Erie's plannen. Alvorens tol daden over te gaan, wil hij nu eerst or wel eens achter zien t komen wat Snran daarboven op Tuaim Mor te zoeken heeft. In de schaduw van de grote stcenzuilen be stijgt Eric omzichtig de helling. Het is dood stil om hem heen. De enige levende wezens zijn de raven cn kraaien, die met spookachtig gekras de ondergaande zon tegemoet vliegen. na regio-finales volgen. Voor Zee land in Hulst op 19 juni. en een lan delijke finale op Papendal. De wedstrijden omvatten een groot aantal atletieknummers voor jongens en meisjes, zoals 80 m sprint. 1000 of 1500 meter hardlopen, ver- en hoog springen. speerwerpen cn kogelsto ten, henevens een schoolestafette 6 maal 80 meier. De scholieren van Schouwen-Dui- veland kunnen zich voor deze wed strijden „Scholicrenatletiek 1976" opgeven via hun leraren lichame lijke opvoeding. Hol raadsel van Tuaim Mor De Noorman nadert nu het vreemde gebouw op de top van de heuvel en dan trekt hij zich eensklaps haastig achter een der stenen terug Daar, op het plein temidden van de dub- br,le zuilenrij, beweegt iels.... Een man.... Dc donkere gestalte, waarin Eric zonder twij fel Snran herkent, loopt langzaam met ge bogen hoofd tussen de steenpilaren door en lijkt dan ineens in de grond verdwenen. Twee tellen later duikt hij echter weer op en dit herhaalt zich verscheidene malen. Verwonderd fronst Erie de wenkbrauwen. V/at betekent dit vreemde gedrag? ZIERIKZEE, 20-4. Op zaterdag 8 mei a.s. organiseert s.v. Delta-Sport afdeling atletiek een atletlekwed- stryd voor scholieren van 13 en 14 jaar op het sportpark Bannink. Deze wedstrijd staat in het kader van het 75-jarig bestaan van de K NA U. cn heeft als doel de jeugd in alle delen van het land nauwer en akticver bij dc atletiek te betrek ken. De wedstrijd die Delta Sport or ganiseert is een van de bijna zestig voorwedstrijden in Nederland, waar- NED. I: 15.00 Het huisje op de prairie; 10.00 Schooltelevisie; 18.45 Toeristische tips18.55 Nieuws; 10.05 Laurel Hardy; 10.25 Landgenoten; 19.40 Simplistisch Verbond; 10.55 All in the family; 20.20 Het onbekende Mongolië; 21.00 Herenleed; 21.35 Journaal; 21.50 Indien u vergeet, o Jeruzalem.; 22.40 Tenslotte; 22.45 Journaal. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws: 19.05 Dieren leven in Oost-Afrika; 10.30 Dat ik dit nog mag meemaken20.00 Journaal; 20.25 Achter het nieuws; 20.40 Daar komen de schutters; 21.10 Koning klant; 21.35 VARA's inter nationale; 22.45 Achter het nieuws; 23.20 Gedicht: 23.21 Journaal. VRIJDAG 23 APRIL NED. I: Liefhebbers van de natuur stemmen om zeven uur af op het eerste net. De NCRV presenteert dan het programma Van nature. In een klein uur worden er weer vele we tenswaardigheden verteld. Zo wordt aandacht besteed aan een dierenho tel in Lelystad, aan het kweken van oude appelrassen en aan wegberm- begroeiing. Zo stil als het in de na tuur kan zijn, zo lawaaiig is het in de motorwereld. De kijker zal het merken als hij aansluitend kijkt naar een reportage van de Interna tionale Motor Trial die met deelne mers uit zes Europese landen in Arnhem is gehouden. De volgende drie kwartier leveren een aflevering op van de misdaadserie Kojak. Een handel in gestolen auto's vanavond. De autodieven aarzelen niet een po litieman dood te schieten als deze hen betrapt. Vervolgens zingt in de Adrianuskerk in Naaldwijk hel jeugdkoor Westpunt uit Hoogvliet. Het journaal wordt gevolgd door een aflevering van de vrolijke Engelse serie Nee eerlijk niet. Clara en D.C. zijn aan hun huwelijksreis begonnen maar ze willen voorkomen dat ande ren hen aanzien voor een pas ge- trouwd paartje. Dus gedragen ze zich als mensen die al jaren met' el kaar getrouwd zijn. Tot slot biedt de NCRV een dókumentaire, die zal aantonen dat het Hollandse ber gingswezen terecht een uitmuntende reputatie heeft. Rond de klok van elf uur brengt de IKON het verhaal van een ongeveer 65-jarige vroutve- lijke arts, die destijds haar praktijk, heeft opgegeven, om meer tijd ie kunnen besteden aan haar theorie, een aantal technieken om mensen beter naar elkaar te leren luiste ren. NED. II: In een swingende presen tatie gaan tussen zeven en acht uur de hitgevoeligste nummers van de afgelopen week over het scherm. Een mens wil... een van de acht. Mies Bouwman heeft zich maar bij het feit neergelegd: De spelletjes die haar show Een van de acht kenmer ken zijn zo populair, dat zij het zich na die ene keer, waarinEen van de' acht werd teruggehaald op het. scherm, niet meer kan veroorloven met iets anders te komen dan dit spelprogramma. Belangrijke gast in de Show is vanavond de Franse chansonnier Gilbert Bécaud. De af levering van de Hammonds die de kijker vanavond te zien krijgt, is de eerste van een nieuwe reeks. Dit verklaart het feit, dat het Ham mond-verhaal ineens een jaar ver der is. Bij het zien van die eerste af levering zal men de indruk krijgen dat het wee nog steeds het wel van de Hammond-familie overheerst. Zo maakt Mary zich zorgen over de toekomst van haar zoon Brian en ontstaat bij Edward en Jennifer de, angst dat.de echte moeder van hun geadopteerde zoon haar kind zal ko men opeisen. Na de aktualileiten van Televizier Magazine biedt de NOS nog een samenvatting van de finale wedstrijd die vandaag in Polen ge speeld is in het kader van de WK- ijshockey. VRIJDAG 23 APRIL NED. I: <-18.15 Teleac; 18.45 Kort weg; 18.55 Nieuws; 19.05 Van na ture; 19.55 Indoor motor trial; 20.30 Kojak; 21.15 Jeugdkoor Westpunt: 21.35 Journaal; 21.50 Nee eerlijk niet: 22.15 Salvage 849: 23.00 Tot besluit; 23.05 Dr. Raöhel Pinney luistert kreatief; 23.45 Journaal. NED. II: 18.45 Paulus de boska- boutere; 18.55 Nieuws; 19.05 Toppop; 20.00 Journaal; 20.25 Een mens wil...; 22.00 De gebroeders Ham mond; 22.50 Televizier; 23.35 Jour naal; 23.40 VV. K. ijshockey FIJNAART. De bijna tweejarige Cors van Duren den Hollander uit de Brabantse gemeente Fijnaart liep zaterdag in de buurt van de ouder lijke woning in een sloot. Toen de vader het kind vond was het reeds verdronken. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te IJsselmuiden: J. van Rossem, Meeuwen. Bedankt voor Wezep: A. den Har- logh, Woudenberg. Gereformeerde Kerlcgn Vrijgemaakt Beroepen te Loppersum en Wes- teremden, te Nieuvvleusen en te Haulerwijk: J. H. Ulehakê, kand., Kampen. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Nunspeet: J. Mol, Rijssen. Bedankt voor Sioux Center (USA); M. Mondria, Waardenberg. SPORT DAMMEN Kompetitie van damvereniging „Zierikzee" In de afgelopen week werden vier inhaalpartijen gespeeld, voor de huishoudelijke kompetitie van de damvereniging „Zierikzee". M. de Wild kwam in zijn partij tegen P. M. Kort niet verder dan remise. Daar C. L. Boot zijn partij tegen R. J. Kostense won, is de spanning boven aan de ranglijst toegenomen. Met nog één ronde te spelen, hebben zo wel M. de Wild als C. L. Boot 37 punten behaald uit 23 partijen. Vrij dagavond a.s. kan dan ook een span nende eindstrijd verwacht worden met o.a. de partijen M. de Wild-W. C. Boot en M. v. d. Wielen-C. L. Boot. J. Huigens miste zijn laatste theoretische kans op de titel door te verliezen van A. Saman. Deze was deze week bijzonder succesvol, daar hij ook de partij tegen S. Douw in winst omzette. De stand van de ranglijst is als- volgt: C. L. Boot 23 18 1 4 37 M. de Wild 23 N 18 1 4 37 J. Huigens 23 15 3 5 33 P. M. Kort 24 10 11 3 31 M. v. d. Wielen 23 11 5 7 27 S. Douw 23 11 3 9 25 J. Folmer 22 9 6 7 24 W. C. Boot 23 8 7 3 23 A. Saman 23 10 2 11 22 J. de Wild 24 10 2 12 22 C. M. v. d. Velde 23 4 4 15 12 C. Monteban 23 3 1 - 19 7 R. J, Kostense 23 0 0 23 0 A

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 4