GIEPS GOUDEN VIJFJE Gaat de chaos in Libanon over de grenzen uitgroeien? KOOPJES HALEN „WICO" Brutaal protest in Amsterdam India verbiedt uitvoer van bloed 7 BLIK DOOR HET WERELD GEEN VENSTER PLAATJE Autobussen voor inspraak ZIEK IKZEESCIIK NIEUWSBODE Vi'OUac 23 Januari 1970 Nr. 21831 Libanon heeft nu radicaal Israël afgelost als gevaarlijkste crisishaard van het Nabije Oosten. Bijna een jaar lang heeft de politiek ingewik keld geconstrueerde overheid het nog volgehouden terwijl in de bur- gerstrijd naar schatting een tien duizend doden vielen. Hoeveel keer in die tijd al een bestand is afge kondigd, daarvan is men langzamer hand de tel kwijt geraakt. Het laat ste iverd nog maar amper een uur nageleefd, waarna de premier er de brui aan gaf. En - dat is een van de curieuze afspraken in de Libanese grondwet - zijn opvolger moet weer een moslim zijn en nog wel behoren tot een bepaalde stroming in de Is lam. Zeker na Karami's ervaringen zal het haast onmogelijk zijn zo iemand te vinden. Nu hebben premier Karami en president Franjich (volgens de re gels een christen) geen kans gezien het geweld in de hand te houden. Maar Karami oefende toch nog een matigende invloed uit in die zin dat hij nauw samenwerkte met de Sy- riërs en dezen ervan kon iveenhou- den zich met de strijd te bemoeien. Althans formeel. Dat vanuit Syrië Palestijnse gewapende eenheden naar Libanon trokken om hun be narde broeders bii te staan kan moeilgk zijn gebeurd zonder dat de Syrische regering ervan wist. Deze heeft de PLO-strjjdmacht in wezen ingelijfd bij het Syrische leger als makkelijkste manier om de Pales tijnse vechtlust onder controle te., houden. Maar daartoe bleef het be perkt - in hun hart vrezen de Liba- nezen van beide kampen dat de Sy riërs door de burgeroorlog de kans schoon zien om het land bij Syrië te voegen, een oud ideaal van Da mascus. Van Syrisch ingrijpen was boven dien te vrezen dat Israël ook niet rustig zou afwachten. Nu al grijpen de Israëli's regelmatig in het zuiden van Libanon in tegen militaire kam pementen van de PLO, die hier nog hun enige plek hebben waar ze vrij uit hun gang kunnen gaan. In Syrië. Jordanië en Egypte wordt hun dit belet. Maar Israël zal er zeker niet op vertrouwen dat de Syriërs, als ze in Libanon de baas zijn, voortaan ook hier de PLO-aktiviteit aan ban den leggen. Bloediger Maar als Israël in Libanon aktief wordt is Egypte moreel verplicht om niet langer met deze aanvaller van een Arabisch land te onderhandelen, zodat de moeizaam bereikte akkoor den over de Sinaï in duigen vallen. Kortom, zo worden alle voorwaar den weer vervuld om de Israëlisch- Arabische oorlog een nieuwe hete fase te laten ingaan. Iets wal Syrië dat zich allang ergert aan de Egyp tische bereidheid tot onderhandelin gen met Israël, misschien niet on welkom is. Zeker heeft pressie van uit de Arabische landen die de strijd moeten financieren tot dusver Da mascus tot meer kalmte gedwongen dan de Syriërs zelf lief is. Maar nu de strijd in Libanon nog bloediger en fanatieker is geworden - compleet met oproepen tot een hei- Advertentie BIJ liye oorlog teyen de ongelovigen - wordt het voor de inderdaad mach tige Syriërs moeilijk om eraan voor bij te gaan dat ze toch de Islamieti- sche broederplicht hebben om in te grijpen als Islamietische wijken en dorpen in Libanon worden uitge moord - zelfs degenen die tot dusver pressie uitoefenden dit niet te doen moeten daarvoor begrip hebben. En waarom heeft het Libanese le ger niet ingegrepen? Wilde premier Karami dit niet omdat hij vreesde dat de meest christelijke officieren de zijde van de falangisten zouden kiezen? Die verklaring doet opgeld en er zit ongetwijfeld iets in. Maar een andere overweging is ook dat het kleine Libanese leger in getal sterkte en bewapening onderdoet voor wat de PLO op de been kan brengen. Succes van legeringrijpen was dus nooit zeker, wel stond vast dat deelneming van de strijdkrach ten aan de burgeroorlog de strijd bloediger zou maken en het risico van nog erger verwikkelingen zou vergroten. Maar dit laatste is inmid dels dan toch gebeurd. V.V.D.M. ziet nieuwe dienslbril niet zitten UTRECHT, 22-1. De VVDM vindt de nieuwe dienstbril voor soldaten om te „lachen, gieren, brullen". In Twintig, 't weekblad van de VVDM is een foto afgedrukt van de „dienst- fiets". De bril is ontworpen in verband met de aanschaf van een ander soort gasmasker in 1976. Het frontaanzicht van het montuur doet volgens de VVDM sterk denken aan een ouder wets kinderbrilletje. De brillepoten zijn daarentegen zeer modern. Er zit een knik in, zodat men het gasmas ker om het hoofd kan binden. Om dat de „gevechtsfiets" met zo'n ab stracte knik niet op „je knars" blijft zitten, bevatten de uiteinden een soort muilkorf die geheel om het oor sluit, aldus de beschrijving door de VVDM. Met name voor langharigen zal de nieuwe bril een reden tot droefenis zijn, omdat hij niet voor hun haardos geknipt is. aldus de VVDM. die de bril de titel „geen ge zicht 1976" heeft meegegeven. DEN HAAG, 22-1. Een groep van zestien Amsterdammers is donder dagmorgen de vergaderzaal van het ministerie van binnenlandse zaken „binnengedrongen", waar minister De Gaay Fortman en een delegatie van het Amsterdamse stadsbestuur over de financiële steun aan Am sterdam spraken. De Amsterdam mers beplakten het hele gebouw en de vergaderzaal met een manifest. Daarin vragen zij zich af wie en wal het Amsterdamse stadsbestuur ver tegenwoordigt. Ook protesteren zij in het manifest tegen de plannen voor het nieuwe stadhuis. De groep be stond uit bewoners uit buurten rondom hel Waterlooplein, de plaats waar het nieuwe stadhuis zou moe ten verrijzen. „Flitsen1" uit het buitenland SAIGON. Ho Tsji-Minh-stad, dat wil zeggen groot Saigon met zijn drie miljoen inwoners, heeft woensdag na negen maanden militair regiem of ficieel een burgerlijk bewind gekre-» gen. De voorlopige revolutionaire regering heeft de nieuwe bestuurlij ke instellingen officieel geïnstalleerd. ATHENE. In Athene zijn donder dag drie buitenlandse toeristen - een Schot, een Amerikaanse en een Oostenrijker - tot resp. 17, 12 en 14 jaar gevangenisstraf veroordeeld op beschuldiging van het in bezit heb ben, smokkelen en vervoer van 22 kg hasjiesj. BRUSSEL. Tussen eind december vorig jaar en 15 januari dit jaar zijn er in België 4.297 volledig werklozen bijgekomen. Het aantal werklozen is daarmee gegroeid tot 233.332. Dit is meegedeeld door de Belgische rijks dienst voor de arbeidsvoorziening. BRUSSEL. Het in Brussel geves tigde Internationale Staalinstituut (een overkoepelende organisatie van producenten uit 39 landen) is van mening dat het staalverbruik dit jaar met 10 pet. zal stijgen. MONTREAL. De regering van Qubec zal, zo verklaarde Robert Bourassa woensdagavond voor de televisie, de overheid een bedrag vragen van 200 miljoen dollar (ruim 520 miljoen gulden) om het tekort te dekken van 600 miljoen dollar voor de Olympische Spelen. TEHERAN. Perzië zal zijn ambas sadeurs pas weer naar de Arabische stalen aan de Perzische Golf terug laten gaan, als de regeringen van die staten Teheran nader inlichten over het plan een „persbureau voor de Arabische Golf" op te richten. MANILLA. President Marcos van de Filippijnen, die zijn land al ruim drie jaar bijna dictatoriaal regeert, heeft aangekondigd dat er een advi serende wetgevende raad zal worden gevormd. TOKIO. In Japan is woensdag het aborteren van zevenmaandsvruch ten verboden. Ongeboren baby's kunnen voortaan alleen legaal wor den geaborteerd binnen een half na de conceptie. PARAMARIBO. Nederland gaat 150 miljoen gulden betalen voor de aanleg van een spoorlijn in West- Suriname, tussen Bakhuys en Apoe- ra. Dit heeft de Surinaamse rege ringsvoorlichtingsdienst in Parama ribo bekendgemaakt. LISSABON. Volgens het Franse persbureau AFP zijn er bij ongere geldheden in Lissabon zeker zeven gewonden gevallen. Een van hen zou een politieagent zijn die een schot wond in de borst heeft. In tegenstel ling tot eerdere berichten zou zijn toestand wel zorgwekkend zijn. TEL AVIV. De grootste vervoers onderneming in Israël, „Egged" heeft in de nacht van woensdag op donderdag in het hele land haar ver voer gestaakt, wat de Israëlische economie voor grote moeilijkheden plaats. Bijna alle vervoer per auto bus is in handen van „Egged". NIEUW DELHI, 22-1. De Indische regering heeft de uitvoer van bloed verboden om een eind te maken aan de verkoop van bloed om in levens onderhoud te kunnen voorzien. Beroepsdonors geven dikwijls zo veel bloed dat zowel hun gezondheid als de kwaliteit dat hun bloed wor den aangetast, aldus minister van gezondheid Karan Sigh. Tot dusver werd haar alle delen van de wereld bloed uitgevoerd. HOOFDDORP, 22-1. Om de ruim 72.000 inwoners van de gemeente Haarlemmermeer de gelegenheid te geven om. hun ideeën over het nog te bouwen raadhuis te uilen, zullen op dinsdagavond 3 februari uit alle hoeken van de polder speciale bus sen rijden om belangstellenden de gelegenheid te geven de inspraak avond over de bouwplannen te be zoeken. Het gemeentebestuur van Haar lemmermeer wil de burgers aan het woord laten over dat gedeelte van het nieuwe raadhuis dat speciaal voor het publiek toegankelijk is. Ook de ambtenaren hebben inmiddels hun zegje kunnen doen over de in deling van het nieuwe raadhuis. Zij hebben er de voorkeur aan gegeven de kantoorruimte in te delen in kan toortuinen. Politie rolt jeugdbende op BREDA, 22-1. De Bredase pol'tie heeft 28 minderjarigen aangehou den, d e deel zouden uitmaken vnn zeen onafhankelijk van elkaar ope rerende groepen inbrekers. De jon gens hebben al 160 vermogensdeük- ten toegegeven. Volgens de politic zouden de groepen totaal voor onge veer f 100.000 aan geld. sieraden en gereedschap hebben buitgemaakt. T c aanhoudingen volgden elkaar spc' op. nadat begin vorige weck werd begonnen met een gecoördi neerde aktic van de recherche, dc kinderpolitie, de wijkagenten en de Geüniformeerde dienst. Sinds okto ber van het vorig jaar nam het aan tal inbraken, insluipingen, diefstal len en tasjesberovingen in enkele buitenwijken van Breda terk toe. De politie gaat er van uit, dat cr nog wel meer jongelui aangehouden zul len worden en mogelijk ook helers. Wat biedt de BEELDBUIS ZONDAG 25 JANUARI NED. I: Om half vijf en om ha Ij zes Icomt. de NOS met reportages van de Europese kampioenschappen hardrijden op de schaats voor heren. Fred Rcaké en Ard Schenk leveren het kommentaar bij de beelden van de ritten op de 1500 en 10.000 m. Bij de AVRO-radio begint op 14 februa ri een serie van twaalf uitzendingen over de politieke gebeurtenissen in het jaar 1975. Om het Nederlandse volk attent te maken op deze uitzen dingen wordt op de beeldbuis een programma gebracht waarin het een en ander verteld wordt over de reeks. Om half acht begint het semi- klassieke muziekprogramma Jonge mensen op het concertpodium. Pre sentator Cees van Drongelen laat de kijkers kennis maken met de West- duitse trompettist Hannes Ldubirn, de Koreaanse pianist Kun-Woo Paik en het Belgische Panoramiek Trio. De AVRO begint vanavond met de nieuwe thrillerserie Brainwave. De opnamen werden in niet minder dan zeven landen gemaakt. De eerste van de zes afleveringen speelt gedeelte lijk in Thailand, waar een man, die in het gezelschap van een Japanse schoonheid is, iets in zijn schild voert. Als de beelden zich verplaat sen naar Nederland, maken de kij kers kennis met een zekere Vermeer, een archeoloog. Na diens bezoek aan en dierenwinkel wordt de bediende van deze winkel dood aangetroffen. In het praatprogramma Son ja 's avonds is Sonja Barend de gast vrouw van Cox Habbema, Willem Aantjes en Erna Spoorenberg. NED. II: Met het vierde deel van de jeugdserie Rogues rotseiland be gint de NOS-uitzending. Het eiland bereidt zich voor op een blokkade door de Britse marine. Panoramiek vult de volgende vijftien minuten met achtergrondinformatie. De we reldkampioenschappen veldrijden in de Franse plaats Chazay d'Azergues en de vaderlandse voetbalkompetitie eisen een groot deel van de zendtijd op die Studio Sport ter besschikking slaat. De medische rubriek Dokter ja, Dokter nee staat vervolgens stil bij het onderwerp „de overgang". Een term die gebruikt wordt voor bepaalde fysische en psychische moeilijkheden waarmee mensen tus sen de 45 en 55 jaar te maken kun nen krijgen. De dokumentaire To rens in beeld en geluid, wordt uitge zonden ter gelegenheid van de inge bruikneming van het nieuwe audio- video-verbindingscentrum aandacht aan de astrologie. Hel regelmatig Het werd een lang proces, dat nog vertroebeld werd door het feit, dat Maarten Poort veroordeeld werd tot een straf, welke gelijk was aan de tijd, die hij doorgebracht had in een kamp, namelijk twee jaren. Gelukkig was er de bepaling aan toegevoegd, dat hij gedurende tien jaren geen leidende funktie in be drijf of fabriek zou mogen uitoefe nen. Maar ook hij stond twee dagen na zijn invrijheidstelling voor de poort, van de fabriek en wilde een onderhoud met de „beheerder", zo als hij Pomstra noemde. De portier, die nu van alles terdege op de hoog te was, schudde zijn hoofd. „Hier is geen beheerder; bent u wel aan het goede adres?" Maarten Stroet wond zich op, want hij wist nu ook, hoe men zijn moeder hier had behandeld. Uit dc hoogte zei hij: „Meneer, dien me als de gesmeerde bliksem aan bij die vent, die hier voor baas speelt, anders zal ik te zijner tijd, wanneer ik hier weer de leiding heb, me herinneren, dat jij me dc voet dwars heb gezet." Dc portier lachte geamuseerd. Hoewel hij onmiddellijk begreep, wie hij voor zich had, vroeg hij op kalme toon: „Uw naam, meneer. Die hebt u nog altijd niet genoemd". „Stroet. Maarten Stroet. Ik ben dc zoon van de eigenaresse van dit be drijf". „Nou, dat is Him meneer Stroet. Ik denk zo. dat zc bij de schaverij nog wel een krullejongen kunnen gebruiken. Schriftelijk sfofRciteren en liefst in tweevoud. En erbij zet ten. waar u de laatste twee jaren hebt gewerkt". Dc ander liep rood aan. „Man, jij bent dc eerste, die hier op staande voet ontslagen wordt, zodra wij hier weer baas zijn. begrepen?" Nu vond de portier het blijkbaar welletjes. Hii kwam naar buiten en raadplegen van de horoscoop in de verwachting daarin hel antwoord op bepaalde vragen te vinden, is een handeling die door zeer vele Neder landers regelmatig wordt verricht. Mensen met zwakke zenuwen wordt aangeraden niet te kijken'naar de film die in de rubriek Beeldspraak wordt uitgezonden. De film toont o.m. de kunstenares Marina Abra- movic, die er niet voor terugdeinst om, als vorm van kunstuiting, haar buik tot bloedens toe met een scheermesje te bewerken. ZONDAG 25 JANUARI NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 14.00 Teleac; 16.00 Nieuws; 16.02 Se samstraat; 16.27 E.K. schaatsen; 16.55 Toto; 17.00 Vesper; 17.32 E.K. schaatsen; 18.15 Teleac; 18.55 Infor matie Turken; 19.00 Nieuws; 19.05 Van mensen en dingen die niet voorbijgingen; 19.30 Jonge mensen op het concertpodium; 20.30 Hier Parijs, hier Jan Brusse; 20.40 Brain wave; 21.30 Sonja 's avonds; 22.20 Journaal. NED.II: 18.25 Woord voor woord; 18.30 Paulus de boskabouter; 18.35 Rogues rotseiland; 19.00 Panora miek; 19.15 Studio Sport; 20.30 Dok ter ja, dokter nee; 21.00 Torens in beeld en geluid; 21.20 Artur Rubin stein; 21.25 Dokter ja, dokter nee; 21.30 Nieuws; 21.35 Zienswijze; 22.35 Beeldspraak; 23.00 Journaal. MAANDAG 26 JANUARI NED. I: Met een half uur Britse humor gaat de VARA Han- start. De komiek Tommy Cooper doet een nieuwe poging een aantal goochel trucs met sukses uit te voeren. Te gast in zijn vrolijke show is de zan geres Lynsey de Paul. Het kritische sportprogramma FC Avondrood is daarna aan de beurt. Een van de on derwerpen is een dubbelportret van 2 voetbaltrainers, Atte Bouma van SC Cambuur en de vroegere coach van het nationale elftal, Georg Kessler. Veertig minuten vervolgens voor de niet in kwaliteit slijtende kwis Twee voor twaalf. Altijd aardig is het voor de kijkers thuis als zij al het gevraagde woord geraden heb ben, terwijl de kandidaten zich daar over nog suf peinzen. Daarna zet de VARA een film op de buis over de Russissche beeldhouwer Ernst Neizvestny. Deze kunstenaar wordt in zijn vaderland niet gewaardeerd. Zijn werken zijn geïnspireerd door zijn ervaringen als parachutist in de oorlog tegen de Duitsers. De Engels- greep de lange man bij de strot. „Luister jij nu eens heel goed naar me, verdomde landverrader, zodra jij hier ook maar één voet op het terrein zet, in welke funktie dan ook, trek ik mijn uniform uit en smeer 'm. En met mij zal dan wel zo ongeveer het hele personeel gaan Dan weet u dat alvast. En nu opge lazerd of ik sla je het terrein af.." Het proces om het eigendoms recht van Poorts Meubelfabriek n.v. duurde maanden. In die tijd reisde Giep zeker twee keer in de week naar Leeuwarden en terug. Maar hij moest ook aan zijn gezin den ken, want in de late nazomer van 1947 werd een tweede dochter ge boren, die Antonia genoemd werd, naar Gerrits te vroeg gestorven moeder. Zodat ook deze naam weer in huize Geugies gehoord zou wor den. De ruim éénjarige Fokje dren telde al door het huis, toen haar zusje in de wieg lag. Ze keek er vol verbazing naar, maar had verder geen commentaar. Vooralsnog vond zc haar speelgoed belangrijker. In december 1947 was het pleit beslecht. In zekere zin was cr een compromis bereikt, zij het niet van harte, maar Jan Pomstra zowel als Gerrit Geugies zagen in, dat dit het besle resultaat was, wat bereikt kon worden. Het vonnis bepaalde, dat zowel mevrouw Poort Stroet als Jan Pomstra dc leiding zouden hebben. Pomstra de zakelijke, de vrouw de financiële. Ondanks heftige bezwa ren van de beide advokatcn werd niet de waarde van machines, voor raden en opstallen op 5 mei 1945 als criterium genomen, maar de toe stand op 1 augustus 1947. En die kwam uiteraard veel gunstiger uit voor Griet Poort en haar zoon. Daar door hadden beiden een meerder heid, een vrij grote meerderheid zelfs, al was er rekening gehouden met rente en samengestelde rente Donderdag 29 januari, 21.90 uur, Nederland I: Monty Python, liet sjieke restaurant in de wildernis man John Berger maakte de film rond Ernst Neizvestny, die vanavond wordt uitgezonden ter inleiding van een tentoonstelling van de beeldhou wer die op 22 februari in hel Stede lijk Museum te Amsterdam begint. Jn de Pallisers lijden de Liberalen van Plantagenet een nederlaag bij de politieke verkiezingen. Daardoor komt Glencora voor de vraag te staan waarmee haar echtgenoot nu zijn tijd zal moeten doden. Voorts maakt Glencora plannetjes om haar nicht Adeleide Palliser a an Lord Fawn te koppelen. NED. II: De TROS-avond begint met een stukje vertier voor de klein tjes. In het verhaal Suske en Wiske en de gouden lokomotief doen zich nieuwe spannende gebeurtenissen voor. Minder onschuldig is de serie Doctor Who, waarvan vervolgens een nieuwe a flevering wordt ge toond. Op reis in de Tardis ontvan gen Doctor Who en Sarah noodsig nalen van de planeet Zeta Minor. Het journaal wordt gevolgd door een aflevering van de misdaadserie Ba- retta. Handel in verdovende midde len, gokkerijen, en betaalde sex zijn de zaken waarmee Tony Baretta te maken krijgt als hij terecht komt in een groot landhuis. Vervolgens richt de TROS de schijnwerper op de Beatles, de popgroep die een reeks van jaren de muziekminnenden amuseerde met voortreffelijke songs. Als groep is De Beatles al jaren dood, maar haar muziek leeft nog steeds. Voor de komische noot van avond zorgt de serie Wordt u al ge holpen? Om nog meer klanten te trekken wordt de winkel van de Grace Brothers opgefleurd. Voor de verkoopster van de afdeling dames ondergoed heeft dit enige minder prettige gevolgen. MAANDAG 26 JANUARI NED. I: 11.10 Schooltelevisie; 18.45 Informatie Suriname; 18.55 Nieuws; 19.05 De Tommy Cooper show; 19.30 FC Avondrood; 20.20 2 voor 12; 21.00 Ernst Neizvestny; 21.35 Journaal; 21.50 De Pallisers; 22.45 Gedicht; 22.46 Symbiose; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Suske en Wiske; 19.30 Doctor Who; 20.00 Jour naal; 20.25 Baretta; 21.15 The Beattles; 21.45 Wordt u al gehol pen?; 22.15 Aktua TV; 22.55 Jour naal. 23 Familieroman door HENK VAN HEESWIJK van het geld, dat Pomstra en Geugies hadden ingebracht. Het viel even wel nagenoeg in het niet bij het ka pitaal, dat weer eigendom was van Griet en haar zoon. Toen in de fabriek bekend werd, dat mevrouw Poort en haar lange, slungelachtige zoon weer terug zou den komen, de eerste als directrice naast Pomstra en de zoon waar schijnlijk als chef op een of andere kanloorafdeling, brak cr een sta king uit. Het personeel, dat hoog wegliep met zijn directeur Pomstra, had het hele proces van het begin tot het eind gevolgd en reeds we ken te voren was overlegd. De rech ter kon wel bepalen, dat die twee landverraders terug mogen komen, maar wij hebben ook nog een stem in het kapittel. Dus op de dag, dat men wist. dat moeder en zoon het bedrijf weer zouden betreden, ble ven de machines stilstaan cn ston den de mensen met de armen over elkaar buiten in de winterzon, toen het tweetal in een auto het terrein optreden. Griet begreep onmiddellijk wat er aan de hand was. De portier was immers ook niet op z'n post? Maar ze reageerde op geen enkele wijze. Ze liep zonder ook maar één man of vrouw aan te kijken het ge bouw binnen, rechtdoor naar het privékantoor. De sekretaresse had ook dc stofkap over haar machine gelaten en stond buiten tussen een f raiser en een stoffeerder. Alleen Jan Pomstra zat achter zijn bureau. Dc dag tevoren had hij met Giep Geugies en Douwe Westra een lang onderhoud gehad, wat resulteerde in een soort strijdplan. Een tegenzet, want ze wisten alle drie, dat de vol gende morgen onder het personeel de staking zou uitbreken: acht en vijftig mannen en vrouwen, een en kele uitgezonderd. (wordt vervolgd) AMSTERDAM Dit i-, gren mooi plaatje; 'ld er»» nl r.huwchjk plaatje, waar priemt wel sterk de aandacht op dr. lepra, een ziekte waaraan zo'n vijftien tot twintig miljoen mensen lijden. De lepra is in de publiciteit, in verband met zondag 25 januari Wcrcldtrpradag. tÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1976 | | pagina 7