7t lange uus Wonen met behr Vrijdag 2 januari gesloten SUCCESJES DUAL en WELTEVREDEN TARIEVEN 1976 K0RTE SINT JANSTRAAT 12-20 - ZIERIKZEE wegens inventarisatie DOKO-brokken DOKO-diner PITTAH volledig hondenvoer KWISPEL L volledig conditie voeder Groot- en kleinverpakking is nu verkrijgbaar bij: Hoogezoom 44 - Tel. 1437 - Haamstede Personeel gevraagd N.V. R.T.M., I-Iolel- en Rest.- bedrijven. Wij zoeken een medewerkster, wonende in de Westhoek, min. leeïtijd 18 jaar. Goede arbeidsvoor waarden; jaarbetrekking. Solieitaties: Directie RTM, Station Zierik7.ee. Mededeling aan kleinverbruikers en aan huurders van heetwaterapparaten Diversen Landbouwer, 46 j., NH z.k.m. meisje 35-45 om samen door het leven te gaan. Br. onder nr. 4135 aan het buro van dit blad. Uw woning stofferen doen wij graag, maar meubileren kunnen wij ook. U kunt bij ons een introductie krijgen voor erkende meubeltoonza len. Woninginr. H. de Vlie ger, Meelstraat 31. Tel. '2305 Voor het schoonmaken van uw schoorsteen: Schoorsteen- vocgbedrijf L. Berrcvoets. Wevershoek 9. Zierikzee. Tel. (01110) 3211. Bijenwas, gemaakt volgens grootmoeders recept. H. de Vlieger, Meelstraat 21. Geef uw antiek en al uw meubelstoffeervvèrk in vak manshanden. van Goud- zwaard's Meubelstoffeerderij Zierikzee, Meelstraat 24. Tel. 2491. Bontuw hartewens in vervulling! De grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizenden korte en lange bontmantels ver be neden de normale waadde!! Met garantie. Desgew. soe pele kredietservice. De Bont- koning, Hoogstraat 97, Rot terdam-C., tel. (010) 117.117. Parkeren v. zaak. Bij koop reisgeld v. 2 pers. terug (ook benzine). Vrijdag tot 21 uur open. Voor het inlijsten van gobe lins, etsen en reprodukties, etc.: Kunsthandel J. v. d. Ven, Korte St. Janstraat 23, Zie rikzee. Geopend; dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur; donder dagavond van J 9.00-21.00 uur. Voor het vakkundig schoon houden van uw schoorsteen- haard of C.V. Onderhouds bedrijf: M. Moerland, Lam mermarkt 2, Zierikzee. Tele foon (01110) 2358. Bergmans levert de goede leesbrillen, verrekijkers en Zeiss zonnebrillen! Grote kollektie Perzische ta pijten bij Meubelrama, Hoge- Kerkstraat 10, Nieuwerkerk. Telefoon (01114) 1268. In het kader van het nationale energiebeleid is besloten tot een ver hoging van de aardgastarieven voor kleinverbruikers. Op grond van dit beleid is terzake van de tarieven een landelijk advies aan de gasdistri- butiebedrijven uitgebracht door de VEGIN (Vereniging van Exploitanten van Gasbedrijven in Nederland). De Raad van Bestuur van de N.V. P.Z.E.M. heeft besloten tot invoering van de door de VEGIN geadviseerde tarieven, hetgeen betekent dat met ingang van 1 januari 1976 ook in het voorzieningsgebied van de N.V. P.Z.E.M. hogere gasprijzen zullen worden berekend. Op 1 december 1975 gaf het Ministerie van Economische Zaken toe stemming voor een aanpassing van de huur van boilers en geisers aan de sterk gestegen kosten. Ook deze door de Raad van Bestuur van de P.Z.E.M. goedgekeurde huurverhogingen worden op 1 januari 1976 van kracht. De basistarieven voor elektriciteit zullen voorlopig worden gehandhaafd op het niveau van 1975. AARDGAS Hieronder zijn de nieuwe tarieven vermeld die met ingang van 1 januari 1976 voor het verbruik van^ardgas gelden. Tèr vergelijking zijn de oude tarieven eveneens vermeld. Bewuster, persoonlijker en flexibeler leven kan met het vernuftig uitgekiende behr 3000 systeem. Het systeem omvat een reeks kastelementen die tot scheidingswand, kastenwand in living, studeerkamer, slaap- en bijvoorbeeid badkamer samengesteld kunnen worden. Heeft u wanden met veel hoeken of schuine wanden en wilt u tóch de volle wandbreedte benutten? Iedere centimeter van vloer tot plafond? Het behr 3000 systeem past zich naar uw wensen in alle situaties aan. Doelmatigheid en flexabiliteit, verenigd in eigentijdse leefmeubelen: dat is behr 3000 Wij maken graag alle tijd voor u vrij om samen met u tot een uiterst geslaagd geheel te komen. 1.. Kleinverbruik vastrecht per maand jaarverbruik: Voor overige bepalingen: zie punt 4. 2. Blok- en wijkverwarming vastrecht per maand per wooneenheid minimum vastrecht per blok of wijk toepassing en jaarverbruik: verwarming zonder cen trale warmwatervoor ziening (geen verbruiks- limiet) woninginrichting binnenhuisadviseurs zierikzee havenpark 26-28 telefoon 01110-3727 verwarming met centrale warmwatervoorziening (geen verbruikslimiet) Toeslag voor collectieve ruimten in blok of wijk: 20 ct per m2 verwarmd vloeroppervlak per jaar. Voor overige bepalingen: zie punt 4. 3. Abonnementen (Alleen voor verbruikers in de onder 2 genoemde categorieën aan wie het gas voor de hiernagenoemde toepassingen ongemeten wordt ge leverd). Het boek „Gekwelde grond" (de ramp van 1953 op Schou- wen-Duiveland). Prijs f 45, Te bevragen onder no. 4132. Bur. Zierikzeesche Nieuws bode, postbus 1, Zierikzee. Tc koop gevraagd Pikkeluien op contract. Adres C. Stoutjesdijk. Telef. (01114) 1453. Te koop Zeer goed onderhouden Zündapp bromfiets, bjr. 1971 -f- Beckers kolenhaard, i.z.g. st. Tel. (01117) 217. Prima oliekachel „Geraets", (huisje model) en een keu ken-oliekachel. Tel. (01117)- 397. Brommer, Yamaha. Te be vragen: A. Hillebrand, Slab- berswerf 26, Zierikzee. Tel. (01110) 3075. Kanaries o.a. oranjerood en zalm. J. J. Vermeule, Kabbe- laarsbank 21, tel. (01110) 4588. Renault 16 T, groen, 80.000 km, i.pr.st. met trekhaak en aanhanger slechts 1950,-. In ruil motor of bromfiets mo gelijk. HEMO Zierikzee, te lefoon 2022. maandabonnement toepassing Het dagelijks bestuur van de Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland maakt bekend dat in ver band met de komende feestdagen geen huisvuil zal worden opgehaald en de stortplaats aan de Hoosjesweg te Serooskerke gesloten zal zijn op: donderdag 25 december 1975 vrijdag 26 december 1975 en donderdag 1 januari 1976. Op vrijdag 2 januari 1976 zal het huisvuil van twee weken worden opgehaald in de volgende plaat sen met omgeving: Oosterland, Nieuwerkerk, Sirjansland, Ouwerkerk, Schuddebeurs, Zonnemaire, Dreischor, Noordgou- we en Kerkwerve, volgens de routes zoals die in 1975 van toepassing waren. Het dagelijks bestuur van de Reini gingsdienst Schouwen-Duiveland, A. P. SCHOUWENAAR, voorzitter J. D. DE KAM, secretaris a. alleen voor kookdoeleinden b. alleen voor warmwaterbereiding a. en b. tezamen Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland 4. Overige bepalingen Voor gasmeters tot het type G 16 (nominale capaciteit 16 m3 per uur) is geen meterhuur verschuldigd. Dit betekent, dat behoudens enkele uitzonderingen, in normale woningen voor meters geen huur behoeft te worden betaald. Voor meters vanaf het type G 16 zijn de meterhuren ongewijzigd gebleven. De gastarieven zijn onderworpen aan: de landelijke milieuheffing op aardgas, thans 3 cent per 100 m3 gas; de wettelijk verschuldigde omzetbelasting, thans 4 procent. WARMWATERAPPARATEN De vanaf 1 januari 1976 geldende maandbedragen voor huur en onder houd van boilers en gasgeisers luiden aldus: 5. Boilers Het Dagelijks Bestuur van de Reinigingsdienst Schou wen-Duiveland maakt bekend dat met ingang van 5 januari 1976 het huisvuil e.d. zal worden opgehaald volgens de routes, zoals die vermeld staan in het huis- aan-huis verspreide informatieblad. De inwoners buiten de bebouwde kommen worden ge wezen op de verplichting hun afvalstoffen ter beschik king van de dienst te stellen, wanneer de straat of weg, waaraan de woning is gelegen, in de route is opgeno men. Ook voor deze routes wordt verwezen naar het informatieblad. Voor goede gebruikte MEUBELEN naar „WICO" Burg. Boumanstraat 11 Nieuwerkerk. Tel. 01114-1373 Geopend: vrijdagavond en zaterdag of op afspraak. Voorts woi'dt van een ieder nog eens de aandacht ge vraagd voor de volgende punten: verzocht wordt de zakken met vuil zo kort mogelijk voor het tijdstip van ophalen aan de straat of weg te zetten, doch nimmer eerder dan de avond vooraf gaand aan de ophaaldag. alle huisvuil en bedrijfsvuil tot de maximale afme tingen van 150 x GO x 60 cm dient wekelijks met de ophaaldienst te worden meegegeven, grote stukken afval (groter dan 150 x 60 x 60 cm) dienen ter ophaling te worden aangemeld bij de ad ministratie van de Reinigingsdienst (tel. 01110-4237) of bij de chauffeurs van de auto's. Indien mogelijk dient de aanbieder grote stukken zodanig te ver kleinen dat het met de wekelijkse ophaaldienst kan worden meegegeven. kartonnen dozen mogen niet worden gebruikt voor verpakking van huisvuil. alle soorten zakken van deugdelijke kwaliteit mogen worden gebruikt als verpakking van kleine afval stoffen. De zakken dienen wel dichtgebonden te worden. verpakkingsmateriaal, grof tuinafval e.d. dient goed gebundeld ter ophaling te worden aangeboden en NIET los aan do straat te worden gpdoponeerd. huurbedrag per maand 301 (overloop of drukautomaat) 50 I (overloop) 50 I (drukautomaat) 801 (drukautomaat of tweespanautomaat) 80 I (overige typen) 1201 (drukautomaat of tweespanautomaat) 150 l (ongeacht het type) 200 I (ongeacht het type) vOCXr \#O0(r Ze behoren beiden Telefoon (01110) 2805 tot de goede toon En dan nog zo'n aanbieding ook EEN HIFI-STEREO COMBINATIE bestaande uit een draaitafel, type 1226 met een magnetisch dynamisch toonsysteem, een 2x15 watt versterker en 2 x 30 watt hifi-luidspreker- boxen. Aansluitingen voor tuner, recorder, hoofdtelefoon en 2 extra boxen. Normale prijs 1174,— 6. Geisers maandbedrag huur keukengeisers onderhoud keukengeisers onderhoud badgeisers Over het bedrag voor huur en/of onderhoud van warmwaterapparaten 0 Weltevreden'» oudejaarsprijsje 874,- Het Dagelijks Bestuur van de Rei nigingsdienst Schouwen-Duiveland, A. P. SCHOUWENAAR, voorzitter J. D. DE KAM, secretaris is de wettelijke omzetbelasting verschuldigd, thans 16 procent. Middelburg, december 1975 Directie der N.V. Provinciale Zeeuwse Energie-Maatschappij

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 14