IN EEN LAGERE VERSNELLING groei van chaos Negentien maanden aroei van chaos Geschenken voor Ferrier BLIK DOOR HET WERELD VENSTER Als u65+bent, wordt 'n museumbezoek nog aantrekkelijker. Met: B\S 65. Pas voor uw plezier. 7.IERIK7.EESCHE NIEUWSBODE Viijdafc 28 november 197D Nr. 21802 9 Negentien maanden, nadat de Por tugese strijdkrachten de dictatuur in Lissabon omverwierpen, regeren nog steeds voorlopige regeringen - als men het al regeren wil noemen. Intussen, zou men zeggen, had toch wel een structuur gevonden kunnen zijn van wat definitiever karakter om het land naar een nieuwe toe komst te leiden. Integendeel echter is het regime dermate chaotisch ge worden, dat de premier van de zes de voorlopige regering, Azevedo, de unieke vertoning heeft gegeven dat hij en zijn kabinet een soort sit- downstaking begonnen - het minis teriële team trad niet af, maar be sloot eenvoudig voorlopig in het ge heel niets te doen. Niet dat het ver schil opmerkelijk geweest kan zijn, want Azevedo legde op deze merk waardige manier het bijltje erbij neer omdat van de regeringsbeslui ten toch niets terecht kwam, door dat de strijdkrachten dermate onge disciplineerd zijn geworden dat ze de regeringsbesluiten eenvoudig sa boteren zonder dat iemand daaraan iets schijnt te kunnen doen. Azevedo is het zat en zijn manier om dit te tonen is niet alleen uniek 'in de ge schiedenis, maar bovendien ook wel zinvol. Wat hij doet is de bal terugspelen naar de Revolutionaire Raad, het opperste orgaan van de strijdkrach ten en de feitelijke macht in het land. Alleen, die laatste betiteling kan intussen niet meer terecht zijn. Ook binnen dit gezelschap lijkt de verdeeldheid zich meer en meer te manifesteren op een manier die laat betwijfelen of de opperste club der militairen nog lang bijeen kan blij ven. Hierbij is vooral de figuur van generaal Cavalho in het geding, de man die zowel militair commandant van Lissabon is (een functie die hem ontnomen is totdat communistisch geïnspireerde stakingen en demon straties hem daarin herstelden) en tevens bevelhebber van de COPCON een militaire groepering die belast is met het handhaven van de veilig heid. Die zich echter, om maar iets te noemen, niet wenste in te laten met de bouwvakkers die de premier in zijn paleis opsloten. De comman dant van een afdeling commando's buiten Lissabon bood aan orde op zaken te komen stellen, maar dit ging niet door: het zou het begin van een rechtse staatsgreep zijn geweest. Roep om links Deze Carvalho begon als represen tant van uiterst links, draaide weel een stuk naar het vüdden toen hij Antunes hielp om de pro-communis tische premier Goncalves opzij te zetten en is nu weer ver naar links gezwenkt, zozeer dat hij de commu nisten helpt bij hun acties om pro paganda te maken onder de troepen. Wapendiefstallen, zo zei hij, veront rustten hem niet, omdat die wapens hu vast wel in goede handen waren. De militaire raad is weer gaan pro beren met concessies iedereen geluk kig te maken. De speciale veilig heidstroepen onder rechtstreeks be vel van president Costa Gomes zijn weer opgeheven - de concurrenten van de Copcon, die daardoor nog machtiger is geworden. Intussen is de situatie wel zo, dat van menig onderdeel de officieren, behalve de meest linksen, er de brui aan geven, omdat ze de zaak niet meer aankun nen en hun soldaten niet naar beve len luisteren, maar wel gemene zaak maken met de communistische actie leiders. Als de regering nog zeker kan rekenen op enige legeronderde len, dan zijn het de commando's en de tankeenheden - niet bepaald ge noeg tegenover de hele rest. De roep om een zevende, maar dan wel pxiur linkse - lees communistische - rege ring wordt steeds sterker. Een ook de felheid van het socialistisch ver zet daartegen. Tenzij president Cos- la Gomes eindelijk iets wil - en kan - doen om orde op zaken te stellen lijkt de burgeroorlog onafwendbaar, temeer daar de tegenstelling tussen het niet van het communisme ge charmeerde noorden en het daar wel voor voelende zuiden steeds ernsti ger wordt De socialisten zitten in een beroerd pakket. Hoewel het falen van het be wind minder aan hen ligt dan aan de bestuurlijke onbekwame militai ren plus de sabotage vooral door de legereenheden, worden zij als voor naamste burgerlijke groep in de re gering ook vereenzelvigd met zowel de huidige politieke chaos als de economische janboel. In dit opzicht is het politiek profijtelijker en bo vendien niet eens ten onrechte om van buitenaf acties tegen de rege ring te voeren, zoals de communis ten trouwens opgewekt doen, on danks dat ze ook in de coalitie zit ten. Maar de socialisten durven ook weer niet. de regering te verlaten, omdat dan zeer zeker de door hen ontruimde plaatsen ogenblikkelijk door pro-communistische militairen ofwel door partijleden zouden wor den ingenomen. Kiezen tussen mee doen of niet-meedoen wordt dan wel heel moeilijk.^Te moeilijk, vooral als uit de regering treden welhaast ze ker de kans op een burgeroorlog ver groot. PARAMARIBO, 27-11. De Suri naamse president Johan Ferrier heeft enkele geschenken in ont vangst genomen, die de Surinaamse regering werden aangeboden ter ge legenheid van de onafhankelijkheid. In aanwezigheid van o.a. prins Claus en premier Den Uyl bood prinses Beatrix de president namens de Ne derlandse regering een schilderij aan van Jacob Ruysdaal. Het doek stelt een bosgezicht voor. Namens koningin Juliana bood de prinses vervolgens een tweede ge schenk aan. Het was een zilveren vogel. Tenslotte overhandigde de Antilliaanse minister-president Evertsz namens zijn regering aan het nieuwe staatshoofd van Suriname een uit Antilliaans hout vervaardig de tafel. Vrouw overvallen in lift ROTTERDAM, 27-11. In de lift van een flatgebouw in de Jan Dams- sestraat in Rotterdam is een 23-ja rige vrouw overvallen en beroofd. De vrouw kwam omstreeks twee uur 't gebouw binnen en „riep" de lift om naar haar woning op de 8e verdie ping te gaan. Toen de lift op de be gane grond aankwam, zag de vrouw twee mannen in de lift staan. Een van de mannen richtte een pistool op de vrouw, terwijl de ander haai de lift insleurde. De overvallers sloegen de vrouw en beroofden haar van een witgouden ring met briljant ter waarde van f 10.000 en een wit gouden vriendschapsring. Nadat zij de vrouw nog twee tassen uit de hand hadden gerukt, vluchtten de mannen de straat op. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DIJN HAAG. De heer P. A. D. H. Diepenhorst (33) te Epe is per 16 de cember benoemd tot burgeemeester van Domburg. Hij is werkzaam bij de provinciaal planologische dienst van Overijssel. De heer Diepenhorst is hervormd cn lid van de CHU. ROTTERDAM. Nederland helpt Indonesië bij de opbouw van de bin nenlandse scheepvaart. Op verzoek van de Indonesische regering heb ben Nederlandse deskundigen een' rapport opgesteld, met de uitvoering waarvan al is begonnen. DEN HAAG. Drie organisaties van particuliere ziektekostenvei-zeke- raars hebben een brochure verspreid waarin zij het ontwerp algemene wet gezondheidszorgverzekering (AWG) aanvallen. Het is geen goed wetsontwerp, zeggen zij in de bro chure, want het doet tekort aan een groot aantal zeer redelijke verlan gens van zeer velen. SOESTERBERG. De technisch medewerker B. D. en opzichter van het ministerie van defensie, de heer B. Voortman uit Den Haag heeft een demontabele huif voor militiare voertuigen zo geconstrueerd, dat de ze snel en goedkoop kunnen worden omgebouwd tot onder meer radio voertuig. Defensie gaat 609 van der gelijke huiven voor trucks laten ver vaardigen. Dit idee van de heer Voortman levert een besparing op van ruim negen ton. Hij werd be loond met f 20.000,- DEN HAAG. De Tweede Kamer zal volgende week de brief behande len. waarin het kabinet de maatre gelen voor het sociaal-economisch beleid in 1976 bekendmaakt. Wat biedt de BEELDBUIS ZATERDAG 29 NOVEMBER NED. I: 's Middags en 's avonds is het scherm voor de VARA. De spits wordt 's middgas afgebeten door O, gaat dat zo, waarin infor matie wordt gegeven over in en om het huis, bloemen en plantpn. Daar na Jong geleerd, oud gedaan met een familieportret van drie generaties naar Canada geëmigreerde Neder landers. Teuntje, Toon, en August doen tenslotte racer zotte dingen in De film van Ome Willem. Het avondprogramma van de VARA be gint met een nieuwe kinderspel show. In deze show kunnen kinderen van de zesde klas van de basisschool geld verdienen, waarmee iets extra's voor hun school kan worden ge kocht. Tegen achten begint de pro- jektor te draaien voor de vrolijke speelfilm Man over de vloer. Niet slechts 25 minuten (zoals met de af leveringen uit de gelijknamige tv- serie het geval is), maar ruim ander half uur kijkgenot met Paula Wil cox, Richard O'Sullivan en Sally Thomsett. Ook het echtpaar Roper is van de partij. Na het journaal- wordt de schijnwerper gericht op Wieteke van Dort met een show waarin zij enkele liedjes zal zingen. Na een aflevering van Studio Sport Extra begint op het middernachte lijk uur de reportage van De nacht van de witte bedjes. De opbrengst van de avond is voor de Witte Bed jes aktie, waarmee zieke en minder bedeelde kinderen op Sinterklaas avond blij gemaakt worden. In deze show treden o.a. op Mieke Télkamp, Imca Marina, Rob de Nijs, Ria Valk en Ronnie Tober. NED. II: De KRO gaat van start met een aflevering van Wickie de Viking. Een half uur later is het de beurt aan Mensen zonder grenzen, een serie over mensen die in de missie werkzaam zijn. Het journaal wordt gevolgd door het amuse mentsprogramma Bij ons inDit maal staat de provincie Noord-Hol land in het brandpunt van de be langstelling. De artiesten die in het programma optreden zijn alle uit de ze provincie afkomstig (o.a. Joost Nuissl, Therese Steinmetz, Ann Burton, Ramses Shaffy, Saskia en Serge). Om half tien begint de speel film The lady from Shanghai. De aktrice Rita Hay worth was 29 jaar toen zij de rol van Elsa Bannsler, op wie Orson Welles als de roekeloze avonturier Michael O'Hara verliefd wordt, voor haar rekening nam. De mooie Elsa is getrouwd met een be roemde, op krukken lopende officier van justitie, die zijn vrouw tirani- seert en voortdurend laat bewaken. O» spanning in de film stijgt ten top. als de gebeurtenissen een onver wachte wending nemen. Na deze uit stekende rolprent is het de beurt aan de mannen van Brandpunt, die veertig minuten aktualiteiten bie den. ZATERDAG 29 NOVEMBER NED. I: 10.00 Teleac; 14.30 School televisie; 15.30 Nieuws15.32 O, gaat dat zo; 16.15 Jong geleerd, oud ge daan; 17.10 De film van Ome Wil lem; 18.15 Teleac: 18.45 Informatie Marokkanen; 18.55 Nieuws; 19.05 't Spant erom; 19.55 Man over de vloer; 21.35 Journaal: 21.50 Een fraai stuk burengerucht; 22.25 Jazz en shotv; 23.10 Simon Carmiggelt; 23.20 Journaal; 23.25 Hel lied van de week; 23.20 Studio Sport, extra: 00.00 Nacht van de Witte Bedjes. NED. II: 18.45 Brigadier Dog: 18.55 Nieuws; 19.05 Wickie de Viking 19.30 Mensen zonder grenzen; 20.00 Journaal; 20.25 Bij ons in Noord- Holland21.30 The lady from Shang hai; 22.55 Brandpunt; 23.35 Muzikale dagsluiting: 23.40 Journaal; 23.45 Adv entsgedachte. ZONDAG 30 NOVEMBER NED. I: Vanaf vier uur achtereen volgens Het programma met de muis, de film Paradijs der dieren (over de kattenfamilie), de voetbal uitslagen en IKOR's muzikale zon dagmiddagoverpeinzing Vesper. Het avondprogramma van de AVRO be gint met een nieuwe aflevering van Het wonder der natuur, ivaarin prachtige beelden van onder meer ijzeren breeuwketel met een gewicht van niet minder dan 910 kg kwam te voorschijn. De ketel is een stuk gietwerk, voorzien van een uitstaand manchet en met 'wijf nokken. Zou het kwaad gekund hebben, als we allemaal de buikriem wat had den aangehaald? Aanpassen aan de gewijzigde omstandigheden? Ge woon terugschakelen in een lagere versnelling? Wat gas minderen? Nou? Waarom wilden ze dat niet doen? Waarom deed jij het niet, Hans? Dan had je nu niet in de ba jes gezeten. En jij, Hannelies? Wat kwam jij tekort, nadat je moeder mij het huis uitgedonderd had? Nou? Waarom kwam je je vader niet meer opzoeken? Waarom kwam je niet bij mij om je problemen te bespreken, als je bij je moeder geen gehoor vond? Ik zou naar je geluisterd heb ben en ik had je zeker geholpen. Met alles, wat in mijn vermogen lag, tel kens weer. Mijn deur stond altijd voor je open, dat kon je weten. Al tijd Tegen half elf werd een sleutel in het slot gestoken en de deur ge opend. Iemand kwam haastig bin nen, regelrecht verder lopend en de kamerdeur openend. Op de drempel stond Grada Feit, de mantel nog aan. Met één oogopslag overzag en be greep ze de situatie: Hij weet al les. Han Bloon, de protégé en assistent van haar baas, die een oogje had op de knappe sekretaresse van meneer Van den Dungen, was na zijn bezoek aan Van den Ogenaller nog even bij Grada thuis aangewipt. Zonder be kend te zijn met de vriendschap tus sen Grada en Van den Ogenaller vertelde hij van zijn bezoek aan de gescheiden man. Omdat hij zijn be langen inzake de verkoop van het huis van zijn gewezen vrouw moet behartigen. „De man was een beetje overstuur," voegde hij er aan toe. Grada keek hem geschrokken aan. „Je hebt toch zeker met geen woord over de narigheid daar gesproken?" Bloon schudde lachend zijn hoofd. „Welnee, waarom zou ik? Enkel sprak ik over dat huwelijk van zijn oudste dochter. Wist ik, dat men hem daarvan onkundig had gelaten. Maar dat kan toch geèn kwaad?" Grada had ontzet toegehoord. Rood van woede schold ze hem uit: „Idioot, dat je daar zitWie gaf jou opdracht die man in kennis te stellen van dat huwelijk? We heb ben het allemaal geheim gehouden. Je had enkel opdracht ervoor te zorgen, dat hij zijn dertigduizend gulden terugkrijgt, als het huis wordt verkochtik moet naar hem toe! Die man is al enigszins la biel door alle narigheid, die hij al heeft moeten doorstaan en nu ga jij zo'n jobstijding doorgevenDon der op, stuk ongeluk! Morgen zal ik op kantoor eens een boekje over jou opendoen," uitslover!" Ze was vrijwel meteen daarna in haar wagentje gestapt en naar de Feldmanlaan gereden. In de kamer zag ze de bevestiging: Bloon heeft resultaat van zijn boodschap. Met een paar stappen was zij bij hem en knielde neer bij zijn stoel. De man keek met lodderige ogen naar de bezoekster; „Hallo," riep hij met doorslaande tong, „kom maar niet te dicht bij me. want ik ben be smettelijk. Hij schonk zich nog een glas in en hief het naar de vrouw omhoog: „Proost! Op het ge lukkige huwelijk van Hillie met haar specialist. Kan-ie z'n speciali teiten uitstallen bij zijn jonge vrouw; de eerste heeft hij zeker uit zijn huis geschopt? Ja, zo gaat dat in het leven, he? Ik kan er zelf over meepraten. Misschien komt de tijd nog eens, dat je twee ouwen kunt inruilen voor één jonge. In deze wereld is niets meer te gek, niet waar? Haha!" Nogmaals hief hij zijn door HENK VAN HEESWIJK glas op. „Prosit, sur le prisonier dans la douce France! Hij zal er wel niet zo heel erg douce zitten, maar ja, zo gaat dat in Frankrijk, niet waar? En dan heb ik nog zo'n pre sent-exemplaar, dat winkels af struint zonder te betalen. Ook al een modeverschijnsel van deze tijd. Het gekke is, dat het nog altijd niet mag, dus, die zit ook opgesloten. Mooie familie heb ik, niet? O jaik ver gat nog wat: ene mevrouw Reina - hij keek de bezoekster met slinge rend hoofd aan - wel bekend, niet waar? Zit in een mooie villa aan de Kapitein Nemolaan, ergens in Ne derland Die eh, is ook zo onge veer schoon aan de lat. Met links en rechts een regiment schulden. Reina kennende zal ze alles mij wel in de schoenen schuivenAlles mijn schuld. GradaBlijf voortaan maar weg bij deze mislukte echtge noot en vaderVoor honderd procent gefaald. En daarom zuip ik vanavondAls je wilt, mag je meedoen, maar kom dan niet te dicht bij me, want het kon wel eens besmettelijk zijn, nietwaar? Van avond drinken we net zo lang tol al les op is en daarna kan het me alle maal niks meer schelen, hoor je? Ik kan er toch niets meer aan verande ren De vrouw had hem rustig laten uitpraten. Maar nu nam ze resoluut het glas uit zijn hand en zette het met de fles een eind bij hem van daan. „Afgelopen", besliste ze met vaste stem. „Je hebt al veel le veel op. Ik neem het je niet kwalijk, hoe wel.... je had wijzer moeten zijn. Jij hebt geen schuld. Bij jou was de goede wil om de tering naar de ne ring te zetten aanwezig, maar al leen kon je het niet en men zette je ook in je gezin aan de kant." (wordt vervolgd) AMSTERDAM. Door de afdeling archeologie van de gemeente Am sterdam, loerd tijdens opgravingen in de Nieuwemarktbuurt (vroegere Lastage) een unieke vondst uit de late middeleeuwen geborgen. Een hel paargedrag van verschillende zeevogels en landreptielen op de Ga lapagos eilanden. In de volgende zestig minuten kan men genieten van muziekspel van veelbelovende jonge musici. Zij treden op in Jonge mensen op het concertpodium. Na de maandelijkse kroniek over la douce France van Jan Brusse, start de AVRO met een nieuwe zevendelige serie Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan. De regie is in han den van Walter van der Kamp. En kele topakteurs en -aktrices die er aan meewerken zijn Anclrea Dom burg, Caro van Eyck, Paul Steen bergen, John Remmeits en Josine van Dalsum. Met van Oude Mensen, de dingen die voorbijgaan schreef Louis Couperus wat beschouwd wordt als zijji beste Haags-Indische familieroman. Het is een boeiend verhaal over de schuld en boete van twee heel oude en heel tragische mensen die een zware zonde op hun geweten hebben. Na de kennisma king met deze serie komt de AVRO met zestig minuten Toons Sur prise. Dat is de herhaling van ge deelten uit de tv-shoio die eind vo rig jaar al is uitgezonden. Nieuws; 21.35 Zienswijze; 22.35 Beeldspraak; 23.00 Journaal. MAANDAG 1 DECEMBER NED. I: De VARA begint met het zevende deel van Tommy en Char lie. Het ziet er ernstig naar uit dat Tommy zijn kleine vriend Charlie zal gaan verliezen. Vijftig minuten zijn er vervolgens beschikbaar voor FC-avondrood, waarin Frits Barend en Henk van Dorp hun sportieve gasten zullen interviewen op een wijze die aan een kruisverhoor doet denken. Tot negen uur is daarna de buis voor Twee voor twaalf, de kwis die nog niets aan kwaliteit heeft verloren alhoewel het spel al een groot aantal jaren meedraait. Wat de dokter doet is altijd goed is de titel van de hierna volgende dokumentai- re over de patiënt in het ziekenhuis. In dit programma ontmoet men pa tiënten van het Asthma Centrum Heideheuvel in Hilversum. Niet over hun ziekte praten deze mensen, maar over de vraag ivat het voor hen betekent om voor langere tijd in een ziekenhuis opgenomen te zijn. De fans van de serie De PalUsers moeten zich om kwart voor tien voor NED. II: Studio Sport slokt ooh vanavond weer vijf kwartier op van de zendtijd die de NOS op het twee de net te besteden heeft. Vooraf aan dit programma gaan deel negen van de jeugdserie De zwarte pijl (het heksenproces tegen Ann en Zwarte Pijl wordt gevangen genomen) en Panoramiek met achtergrondinfor matie over aktuele gebeurtenissen. Na de beelden van hel weekend- sportgebeuren presenteert Aart C. Gisolf zich aan de kijkers met het programma Doker ja, Dokter nee. Het onderwerp van deze uitzending: de angst. Een zeer lichtvoetig pro gramma zit verpakt in de reportage van de wereldkampioenschapen La tijns-Amerikaans dansen voor pro fessionals in Berlijn. De rubriek Zienswijze heeft een diskussie tus sen vertegenwoordigers van enkele theosofische richtingen. Tenslotte op deze zender Beeldspraak, met het tweede deel van een serie van drie over De Vijftigers, een groep jonge dichters, die zich een kioart eeuw geleden voor het eerst manifesteer de. Aan deze aflevering werken o.a. mee Jan Elburg, Bert Schierbeek, Si mon Vinkenoog en Gerrit Kouwe- naar. ZONDAG 30 NOVEMBER NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 14.00 Teleac; 16.00 Nieuws; 16.02 De tv-muis; 16.27 Paradijs der dieren; 16.55 Toto; 17.00 Vesper; 18.15 Te leac; 18.55 Informatie Turken; 19.00 Nieuws; 19.05 Het wonder der na tuur; 19.30 Jonge mensen op het concertpodium; 20.30 Hier Parijs, hier Jan Brusse; 20.40 Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan; 21.30 Toons surprise; 22.30 Jour naal. NED. II: 18.25 Woord voor woord; 18.30 Brigadier Dog; 18.35 De Zwar te Pijl; 19.00 Panoramiek; 19.15 Stu dio Sport; 20.30 Dokter ja, dokter nee; 21.00 W.K. dansen voor profs; 21.25 Dokter ja, dokter nee; 21.30 Advertentie U hebt er nu de tijd voor en vaak kost 't u ook minder. Met PAS 65. Geldig vanaf 1 december. Uw gemeente laat u weten hoe u 'm kunt krijgen. De prijs? Niet meer dan f 6,50.Wilt u meer informatie? Vraag 't bij uw gemeente. Vrijdag 5 december, 21.15 uur, Nederland "I: Sail Amsterdam 700. Pronkstuk van deze vlootschouw was het Russische opleidings schip Kruzenschern, dat hier met volle zeilen de haven binnenvaart. de buis scharen. In deel zeven ziet Plantagenet zijn grootste verlangen vervuld. Zijn vrouw Glencore ech ter, die Finn en Madame Max wilde koppelen, krijgt haar zin niet. Ook valt te melden dat het Finn goed gaat in de politiek. NED. II: De TROS gaat van start met een nieuw avontuur van Suske en Wiske. Had dit jonge tweetal ge dacht na de belevenissen met de Minilotten tot rust te kunnen komen, niets is minder waar. Er staan Suske en Wiske opwindende tijden te wachten in het Wilde Westen. Ver volgens het vijftiende deel van Doc tor Who. In de Tardis keren Doctor lVfto, Sara, Jane Smith en Harry SrdUvan terug op aarde. Ze landen in Schotland, ivaar een politiefunk- tionaris juist onderzoekt waarom de booreilanden in de Noordzee zo ge heimzinnig zijn verdwenen. Zestig minuten hitmor worden na het jour naal gebracht door Johnny Kraay- kamp en de gasten die hij in zijn show ontvangt. In zijn kookrubriek zal Johnny terzijde worden gestaan door Rijk de Gooyer. Voordat Aktua TV aan de beurt is, eerst een afle vering van de misdaadserie Baretta. Tony Baret la bezit een kaketoe, die hij voor enige tijd toevertrouwt aan een vriend, een kinderlijke geest. Baretta gaat twijfelen aan de op rechtheid van zijn vriend als hij een knoop van diens jas vindt bij het of ferblok dat in een kerk is gekraakt MAANDAG 1 DECEMBER NED. I: 11.10 Schooltelevisie; 18.15 Teleac; 18.45 Suriname deze week; 18.55 Nieuws; 19.05 Tommy en Char lie; 19.30 FC-avondrood; 20.20 2 voor 12; 21.00 Wat dokter doet is altijd goed; 21.35 Journaal; 21.50 The Pal- lisers; 22.45 Gedicht; 22.46 Symbio se; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Brigadier Dog; 18.55 Nieuws; 19.05 Suske en Wiske; 19.30 Doctor Who; 20.00 Journaal; 20.25 De Johnny Kraaykamp show; 21.25 Baretta; 22.15 Aktua TV; 22.55 Jour naal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 9