ERIC DE NOORMAN SUCCESJES 6 KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Zilveren ambtsjubileum van ds. H. W. van den Brink Boereninkomen daalde, voedingsmiddelen werden duurder De prooi van de Rode rots WONINGBOUWVERENIGING „BETER WONEN" ÊMJ; Ncd. Herv. Gemeente Bruinissc Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. Ass endorp, 11.00 en 19.00 uur ds. K. Schaap. Herv. verenigingsgebouw: 19.00 uur ds. Assendorp (Avond 5). Kerkwcrve: 11.00 uur ds. Delhaas. Serocskerke: 11.00 uur ds. Geers, 9.30 uur zondagsschool. Burgh: 10.00 uur ds. L. de Wit. Haamstede: 9.30 uur ds. Geers, 19.00 uur da. Van Leeuwen (jeugddienst in Geref. kerk) Renesse: 9.45 uur da. A. A. van Leeuwen. Nocrdwelle: 11.00 uur da. A. A. van Leeuwen. Scharendyke: 9.30 uur ds. Delhaas (doopdienst). OVERDENKING ADVENT Om de rijkdom, die ons in het evangelie van Jezus Christus ge schonken is, voor iedereen toeganke lijk te maken, heeft de kerk aan elk der verschillende zon- en feestdagen een bepaald onderdeel van dit evan gelie toevertrouwd om daardoor in de loop van een jaar, telkens op nieuw, de belangrijkste elementen uit het evangelie binnen ieders be reik te brengen. In wezen gaat het elke zon- en feestdag om hetzelfde evangelie, maar het omvat zoveel, dat alles tegelijk nauwelijks tot zijn recht kan komen. Vandaar dat. de kerk de volheid ervan over de ver- schillende zon- en feestdagen, die samen „het kerkelijk jaar" vormen, heeft verdeeld. Al in de middeleeuwen heeft men de boodschap van de christelijke feestdagen vergeleken met de ach tereenvolgende akten van een god delijk drama, dat door de kerk elk jaar opnieuw wordt opgevoerd. Dit drama speelt in de geschiede nis. De erin optredende akteurs en aktrices zijn niet alleen profeten en martelaars, die God gehoorzamen, maar ook allen, die zich tegen Hem verzetten! Temidden van al die men sen uit verleden en heden, zowel bo zen als goeden, staat Jezus Christus. Hij draagt het hele stuk. Dit spel is ernst. Wijzelf spelen erin mee, want het is God in dit spel om ons te doen. De vier adventszondagen, die aan het kerstfeest voorafgaan, te begin nen a.s. zondag, vormen samen de eerste, voorbereidende akte van dit goddelijke drama. Advent betekent het in aantocht zijn van een koning. De adventstijd is de voorbereiding op deze komst. Het hele volk is uit gelopen om de nieuwe Koning te verwelkomen. In psalm 24, die in de komende weken vaak wordt gelezen, is dit verlangen en de verwachting van het volk bezongen. In de christelijke traditie zien wij in deze voorbereidende akte drie bijbelse figuren naar voren komen. 1. De eerste is de profeet Jesaja. Al zijn profetieën hebben één groot motief: Gods heiligheid. Jesaja wil ons ervan doordringen, dat besef van Gods heiligheid het eerste is, dat wij nodig hebben als voorbereiding om te kunnen ontvangen, wat God ons geven wil. Tegenover Hem past ons slechts: buigen, knielen. Maar Jesaja predikt tevens, dat God de gebogen mens opricht en een roeping in de wereld geeft. 2. De tweede figuur, die in de adventstijd naar voren komt, is Jo hannes de Doper. Verkeerde Jesaja in de hoogste kringen en was hij een dichter van formaat, Johannes trok zich terug in de steppe en was een boeteprediker: een ruige gestal te. Hij brengt ons in aanraking met de nood der wereld. Zijn oordeel is hard en waar. De christelijke feest dagen kennen geen sentimentaliteit: wij moeten de wereld zien, zoals die is. Daarom klinkt in deze eerste, voorbereidende akte van het godde lijk drama uit zijn mond: „Bekeert u". Maar hij voegt er de belofte aan toe: „Het Koninkrijk Gods is nabij". 3. De derde, die in de komende weken naar voren treedt, is Maria, die een kind verwacht. Meer dan met woorden getuigt Maria met haar leven. Wie zou het leven dieper on dergaan, dan een vrouw in verwach ting? Nooit openbaart het leven zich zo heerlijk, tevens zo beklemmend, als dan. En tegelijk: nooit is het le ven zo kwetsbaar en zo teer. Wat God met ons wil wordt ons mis schien nog wel het duidelijkst in Maria. Daarom is zij de laatste van de drie, die ons voorbereiden op het naderende geboortefeest. Zo is advent een tijd van voorbe reiding, inkeer en boete, maar ook van grote innigheid, die onze harten opent. Want alleen een open hart kan ontvangen. Brouwershaven: 9.30 uur ds.J. Kroon (H.A.), 11.45 uur zondagsschool. Zonnemaire: 11.00 uur ds. J. Kroon (H.A.), 9.45 uur zondagsschool. Noordgouwc: 11.00 uur ds. De Waal, 11.00 uur zondagsschool. Dreischor: 9.30 uur dus. De Waal, 11.00 uur zondagsschool (allen). Ouwerkerk: 10.00 uur ds. Rinkema, Middelburg, Nicuwerkerk: 10.00 uur ds. W. J. Kolkert (H.A.) Oosterland: 10.00 uur (jeugddienst m.m.v. zanggroep) en 6.00 uur ds .v. d. Meer. Sirjansland: 10.00 uur ds Tukker, 6.30 uur kand. H. F. Klok, Woerden. Bruinisse: 10.00 uur en 5.00 uur ds. R. H. M. dé Jonge Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur en 6.30 uur ds. Spoelstra Haamstede: 10.00 uur ds. v. d. Stoel, Culemborg, 7.00 uur da. A. A. v. Leeuwen (gez. jeugddienst in Geref. kerk). Scliarendijke: 10.00 uur en 14.30 uur ds. Schiebaan, Ben- nekom. Brouwershaven: 10.00 uur drs. P. H. Holtrop, Rijnsaterwoude Zonnemaire: 3.00 uur drs. P. H. Holtrop. Nieuwerkerk: 10.00 uur dhr. Smouter, Rhoon, 5.00 uur dhr. Fraanje, Goes. Bruinisse: 10.00 uur dhr. J. Verheul, Spijkenisse (jeugd dienst), 5.00 uur dhr. J. J. Smouter, Rhoon. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 uur leesdienst, 6.30 uur ds Urban. Christelijke Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur en 6.00 uur ds. Buijs, Broeksterwoude. Kerkwervc: 10.00 uur en 6.00 uur ds. W. J. Buijs. Haamstede: 10.00 uur en 3.00 uur;ds, A. Brcersma (voorbcr. H.A.). Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 14.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10.00 en 3.00 uur leesdienst. Oosterland: 10.00. 2.30 en 6.30 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. A. v. d. Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2.00 en 6.00 uur ds. A. v. d. Meer. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst.' Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10.30 uur da. T. El ders-Mayer, 5.00 uur Interkerkelijke gezinsdienst in de Buitengewone wijkgemeente. Leger des Heils Zierikzee: 10.00 uur dienst; zondags school van 11.45-12.30 uur. Rooms-Katholiekc Kerk Zierikzee: zaterdag 19.00 uur, zon dag 10.15 uur. Haamstede: alleen dienst op zondag om 10.00 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: De diensten zijn op zon dagen om 10.00 uur en op woensdag avonden om 20.00 uur. Jehova's Getuigen Zierikzee: Zondag: 17.00 uur open bare lezing; 18.00 uur Wachttoren bespreking. Donderdag: Theokrati- sche school 19.30-20.30 uur; dienst- vergadering 20.30-21.30 uur. Zierikzee J. B. ASSENDORP KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Boven-Hardinxveld (toez.): H. Vreemkamp. Oosterwolde; te Nieuw Stadskanaal: J. L. W. Koppenhol, Huizen: te Voorburg (toez.): H. Lofvers, Almelo. Bedankt voor Oldebroek: J. M. de Raad, Stolwijk. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Lutten: H. Veldman, kand., Zwolle; te Roodeschool: R. Hoogsteen, Apeldoorn. Bedankt voor Bergentheim: P. F. Lameris, Blija-Holwerd. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Unionville in Franklin Lakes: J. van Haarcn, Amersfoort. Gereformeerde Kerken Nieuwerkerk-Bruinisse De heer P. J. Moet uit Rotterdam - student aan de Theologische Ho geschool te Kampen - zal in de ge meenten van Nieuwerkerk en Brui nissc voorlopig hulpdiensten gaan In een goed gevuld kekgebouw heeft ds. H. W. van den Brink, Ned. Herv. predikant te 's Gravenhagc. liet feit herdacht, dat hy 25 jaar ge leden te Bruinissc als predikant te Bruinisse werd bevestigd. Ds. Van den Brink deed dit met de tekst, waarmee hij ook 25 jaar ge leden intrede had gedaan,: Hebreen 12 1 en 2. Hij deelde zijn predika tie in in 3 punten: „We moeten iets kwijt, (de last der zonde, we moe ten iets behouden, de volharding om te lopen) en we moeten op iemand zien (op Jezus als de opperste leids man en voleinder des geloofs). Voor de aanvang van de preek zong een uit Den Haag meegekomen koortje Psalm 149, na de dienst werd ds. Van den Brink toegezon gen Gezang 94 (iets veranderd) In het hervormd verenigingsge bouw was daarna gelegenheid om ds. en mevr. Van den Brink de hand te drukken. Hiervan werd door zeer velen gebruik gemaakt, maar eer het zo ver was werd het echtpaar Van den Brink toegesproken door ds. M. de Jonge (pastor loci) die er aan herinnerde dat ook ds. Van den Brink, als jong predikant met wei nig pastorale ervaring naar Bruinis se was gekomen. Hij had in de tijd dat hij hier werkzaam was al veel goeds van ds. Van den Brink ge hoord. onder meer zijn verblijf te Bruinisse na de februari ramp van 1953, tewijl hij voor die tijd nauw betrokken was geweest bij de her bouw van pastorie en kerk, maar ook na die tijd was hij in het ge wone werk akticf geweest. Ouderling D. van Tuyl, sprekend namens de kerkeraad, was dank baar gehoord te hebben, dat de Woordverkondiging nummer één be hoort te zijn. Een dominee die de taak van een maatschappelijk wer ker gaat verrichten wordt al gauw een klusjesman. Wel was ook ds. Van dén Brink bij het Maatschap pelijk werk in de regio betrokken geweest, maar dat kwam op de tweede plaats. Dankbaar was spre ker ook, dat de jubilaris, het inder tijd had aangedurfd, naar Bruinisse te komen terwijl er nog geen eigen werk was. Evenmin was de pastorie al klaar, kerkelijk en gemeentelijk was men nog bezig zich te herstel len van de oorlogsverwoestingen. Overeenkomst met 1975 Door de toezegging van beroep was de vakature toen buitengewoon spoedig vervuld, opmerkelijk was de overeenkomst met 1975, toen de do minee van Dreischor eveneens kon- sülent was. Het was mede op aanbe veling van deze konsulent dat men het had aangedurfd een kandidaat te beroepen, die gelukkig geen „teleur gestelde dohiinee'' was geworden. In de rampdagen had ds. Van den Brink kerkmuren laten wegvallen en was gegaan, naar waar men zijn hulp (alsenig aanwezig predikant) nodig had. 'Dit was toen ook zèer gewaardeerd. Waarnemend burgemeester S. A. Jumelet sprak nog een kort dank woord uit namens de burgelijke ge meente, die vooral in de rampdagen maar ook nadien het werk van ds. Van den Brink zeer had gewaar deerd. Ds. Van den Brink zo wist de heer Jumelet te vertellen, had zich niet ontzien zelf aan de Oude Dijk te werken, toen dat in april 1953 werd gevraagd om de bedreigingen wan hoog water met behulp van zandzakken te helpen keren. Ds. Van den Brink had in een voorwaarde voor zijn prediking al betuigd dat Bruinisse hem na aan het hart lag; wederkerig toonde Bruinisse in de opkomst naar het verenigingsgebouw ds Van den Brink en zijn vrouw nog niet verge ten te zijn. De Kerkeraad bood een boekenbon aan, terwijl ook de ge bruikelijke bloemstukken niet ont braken. verrichten. Kandidaat Moet heeft zich gevestigd in de gereformeerde pastorie van Bruinisse. De gekom- bineerde gëmeenten w.o. ook Ooster land behoort, zijn vakant sinds het vertrek van ds. A. S. Rienstra naar Anjum medio 1974. Ned. Herv. Gemeente Bruinisse Voor de ambtsdragersverkiezing in de Ned. Hervormde Kerk zyn lijsten ingediend. De volgende personen werden aanbevolen: de heren C. P. van Eek, en C. Hoogerhuis, beide in de vaka ture S. A. Jumelet. De lidmaten zul len op 4 december tussen beide moe ten kiezen. In de vakature Jobse, de heer A. H. Hoogerheide. De heer L. Ottens, in de vakature v. d. Werf en Wiliemse. De heer W. Roukema, in de vakature Wiliemse, en de heer W. v. d. Berge, in de vakature Goud zwaard. Allen die als enige in een bepaalde vakature zijn voorgedragen zullen verkozen verklaard worden, met dien verstande, dat de kandida- tuur van de heer Ottens in de vaka ture v. d. Werf kan komen te vér- vallen. DEN HAAG. Woensdagavond is op 77-jarige leeftijd overleden de heer N. Scheps, de stichter van het be kende kerkelijke persbureau Scheps. SCHEEPVAART Abida, 25-11 Shellhaven. Acmaea, 25-11 Shellhaven. Area, 25^11 350 m W. Manilla. Diloma, 25-11 Fos. Dióne, 25-11 150 m O. Albany. Ganymedes, 25-11 Bilbao naar Cura sao- Kelletia, 27-il Balikpapan verwacht. LANDBOUW EN VEETEELT Ondérmelk voor veevoer ROERMOND. Drs. J. Schouten, de voorzitter van. de KNBTB, de Katho lieke Nederlandse Bóeren- en Tuin- dersbond, heeft zich woensdagmid dag eeri voorstander gehoord van te ruglevering van ondermelk aan de boeren door de zuivelfabrieken. LAND- EN TUINBOUW BRUSSEL, 27-11. Van 1972 op 1973 is het inkomen van de Neder landse boeren (de prijs die ze voor hun produkten kregen) gestegen met 11,7 pet. De prys van levensmiddelen in Nederland steeg in die tijd met 8,1 pet. In het daaropvolgende jaar (van '73 op '74) steeg de prijs van voe dingsmiddelen in ons land met 6 pet. het inkomen van dc boeren daalde echter met 5,4 pet. Dat blijkt uit een studie van een economische deskundige van de Europese Com missie, het „dagelijks bestuur" van de EEG. In alle negen lidstaten van de EEG heeft zich ongeveer hetzelfde verschijnsel voorgedaan. De prijzen van de levensmiddelen bleven stij gen, maar het inkomen van de boe ren ondervond een remmende fac tor in de stijging, of daalde zelfs,.zo als behalve in Nederland - het ge val was in West-Duitsland en Bel gië. Pas in april van dit jaar begon het boeren inkomen in Nederland zich wat te herstellen. In februari log het nog 3,5 pet. beneden het in komen van een jaar geleden (de voe dingsmiddelen waren toen met 6,7 pet. in prijs gestegen), in maart lag het 2,1 pet. boven dat van een jaar terug (de voedingsmiddelen waren toen 6,4 pet. duurder dan een jaar eerder) en in april van dit jaar lag het boereninkomen 9 pet hoger dan in april 1974. terwijl de prijzen van dc levensmiddelen toen, vergeleken met een jaar terug, 7,7 pet in prijs gestegen waren. 27. Besluiteloos staan Eric en zijn twee ge zellen onder de klip. Het vreemde roeischip met Eric's hond en het mysterieuze roodharige meisje aan boord, is tussen dc eilanden ver dwenen. De mogelijkheid bestaat dat ze ergens zijn geland. Plotseling trekt Eric zijn metgezellen blik semsnel terug onder dc rotsen en dc reden wordt hun het volgend moment duidelijk. De harige krijgers zijn weer op de klippen ver schenen. Ze wijzen niet drukke gebaren over liet water en tuien onafgebroken naar liet schip, dat daar tussen de eilanden verschenen is: Erwin's Drakar! Gelukkig hebben ze geen erg in het drietal dat zich op een veilig plekje in een rotsspleet terugtrekt. „Het lijkt er veel op dat ze dat andere schip volgen", mompelt Eric, die vol spanning toekijkt, maar daarbij niet vergeet de krijgers op de rots in het oog te houden. Svein zwaait met gebalde vuisten in dc rich ting van de klip. „Dat overkomt ons nu al de tweede lcccr!" gromt hij binnensmond. „Dat is om wild le worden! Iedere keer als ons schip in zicht komt, zijn die monsterlijke kerels bij dc hand, om alles voor ons te verknoeien! Bah!" Hij wordt onderbroken door een gesmoorde kreet van Axe en bijna gelijktijdig zien ook Eric en Svein het. Op een der uit de kust lig gende eilandjes verschijnt een kleine gestalte, die zonder meer in zee loopt, en op Erwin's Drakar toczwcmt. Wat ze echter niet kunnen zien is dat dit niemand anders is dan het meisje met de vlammende rode haren. de Cranestraat 2 - Zierikzee Op vrijdag 5 december 1975, zal geen spreek uur worden gehouden in Bruinisse. HET BESTUUR Een van de goede dingen in uw leven. Deense open haard vanaf 698,— lange uus binnenhuisadviseurs havenpark 28 zierikzee 01110-3727 Tc koop Massief eiken eethoek en dressoir. M. de Vlieger, Bo- gerdweg 2, Zonnemaire. Tel. (01119) 309. Enkele gebruikte kinderrij wielen. Steenland, Dreischor. Tel. (01112) 496. Saris auto-aanhangers. Esso Servicenter „Renesso", J. B. van den Brul, Hoogezoom, Renesse. Verschenen: „Nieuwerkerk in oude ansichten". In voor raad bij Boekhandel S. J. de Feiter, Nieuwerkerk. Enkele gebruikte dames bromfietsen met achterwiel vering en 1 gebruikte brom fiets voor een beginner voor f 25,Steenland, Dreischor. Tel. (01112) 496. Antiek en curiosa, o.a. haardplaten,. kolenbakken, kolenschoppen, strijkijzers, wafelijzers, pokers, tangen, weegschalen enz. Bij de Vaa- te, Nieuwe Haven 103. Tel. 3048. Pracht zangkanaries, ook kweekvogels. J. J. Vermeule, Kabbelaarsbank 21, Zierik zee. Tel. 4588. Verwarmingselementen, 220 volt, 1000 watt. In goede staat f 50,- per stuk. Tel. (010) 113400, van 9 tot 17.00 uur. Originele Friese stoeltjesklok met wekker, moet alleen schoongemaakt worden f 1500, tevens lange holland- se kwikbarometer (louis sei ze stijl) f 1000: 6 zilveren mi niatuurtjes f 300; 3 zilv. pil lendoosjes f 200. Tel (070)- 882269 of 659619. Exclusieve avondjapon, ook geschikt voor trouwjapon. Kleur: zacht oranje. Maat: 38-40. Tel. (01117) 212. Zolang de voorraad strekt: luchtband kruiwagens, 80 ltr. f 75,-; 70 ltr. f 65,-. Tuin- bouwhuis Sluijs, Hoogezoom 44, Haamstede. Tel. 1437. Slooponderdelen van diverse auto's. Autohandel en sloperij J. Beuzenberg, Dreischor. Tel. (01112) 548. Nieuw aangekomen: TV- hoekkasten met deuren, bij ons f 140,—. „Deurloo. de meubclshowroom van Zie rikzee. Meelstraat 31". Drie verrijdbare winkelkas ten. eerste klas timmermans- werk. Berkel weegschaal (1 kilo), nieuwe shampooraller. v. d. Boogaart (..Honing- korf") Manhuisstraat 3. Twee Sorny oliekachels, z.g. a.n. kinderwagen, reiswieg en box. G. Heijboer, Bogerd- weg 44, Dreischor. DAF 33 de Luxe, kleur ruod, km-stand 74.000, geheel na gezien. Esso Servicecenter „Renesso", Hogezoom. Re nesse. Tel. (01116) 1670. Linnenkasten, 2 deurs. als bouwpakket f 165,—, kant en klaar geplaatst: 200,—. Alles voor uw slaapkamer. Tuin man Interieurverzorging. Mol 17-19, Zierikzee. Nieuw aangekomen: eiken ladenkastjcs. al vanaf f 196,-. „Deurloo, dc meubelshow- showroom van Zierikzee, Meelstraat 31". Polyetherbedden uil voor raad: in 1 pers. f 75.-, 85,-, 125-, 135.-, 165,-, 195,-; 2 pers. f 155,-, 165,-, 253.-, 296,- 318,-. Alles voor uw slaapka mer bij Tuinman Interieur verzorging. Mol 17-19, Zie rikzee. Witte trouwjapon, maat 42, eventueel met hoed. Plevier- olrnal 51, Zierikzee. Elektrisch fornuis met oven. Telefoon (01113) 1649. Nieuwe aangekomen: grote kollektie mimisets' al vanaf f 79,00, zie etalage. „Deurloo, de meubelshowroom van Zie rikzee, Meelstraat 31". Kamerbreed tapijt. 4 m br. uit voorraad f 75,-, 85,-, 115,-, 149,-, 169,-, 179,-, 255,-, alles kant en klaar gelegd of zelf leggen 10° 'u korting. Tuin man Interieurverzorging, te lefoon (01110) 2887, Mol 17-19, Zierikzee. Tc koop gevraagd Jonge en oude sloopauto's tegen de hoogste prijs en te vens te koop: diverse banden en slooponderdelen. Ad Stou ten, Sint Joostdijk 16. Oos terland. Telefoon (01114) 1469. Huisdieren Aan komen lopen: zwart poesje, Vs jaar oud. J. M. de Haan, Plevierstraat 51, Zie rikzee. Diversen Bergmans levert de goede leesbrillen, verrekijkers en Zeiss zonnebrillen! Elke vrouw is echt blij met zo'n droogbloemstuk van Bloemen- en Tuincentrum C. W. Jonker, Hogezoom 20 te Haamstede. Telefoon (01115) 1383. Voor het inlijsten van gobe lins, etsen en reprodukties, etc.: Kunsthandel J. v. d. Ven, Korte St. Janstraat 23, Zie rikzee. Geopend: dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur; donder dagavond van 19.00-21.00 uur. Felicitatiedienst! Bel vóór uw ondertrouwdag voor het gra tis felicitatiepakket. Telefoon (01117) 488. Tafelkleden in diverse soor ten. Woninginrichting H. de Vlieger, Meelstraat 21, Zie rikzee. Telefoon 2305. Zo'n mooie Amaryllis-bol geeft St. Nikolaas graag ka- do. Bloemen- en Tuincen- _t£um C. W. Jonker, Hoge zoom 20, Haamstede. Tele foon (01115) 1383. Ook als Sint Nicolaascadeau is antiek of curiosa welkom. Goud, zilver, tin, koper, hor- loge's met ketting's en sleu tel. Welleweg 39-41, Drei schor. A.N.W.B. autorijschool. Ge diplomeerd door M.T.I. Lest in Mazda en DAF. Theorie avond met magnetisch bord kleurendia's. Gratis gehaald en gebracht. M. de Looze, d'Allystraat 12, Zierikzee. Telefoon (01110) 2235. Goed ideevoor bont eerst kijken bij de grootste, goed koopste bontzaak v. Neder land. Duizenden korte en lange bontmantels nu nog zeer lage prijzen! Met garan tie. Desgewenst soepele kre dietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam-c. Tel. (010) 117117. Parkeren v. zaak! Bij koop reisgeld v. 2 pers. terug (ook benzine). Vrijdag tot 9 uur open! Vogelhuisjes „gewild" Sint Nicolaas-cadeau. Blocmen- cn tuincentrum C. W. Jonker. Hogezoom 20, Haamstede. Tel. (01115) 1383. Matrassen, dekbedden en de kens u vindt ze in diverse kwaliteiten en prijzen bij Wo ninginrichting H. de Vlieger. Meelstraat 21. Zierikzee. Tel. 2305. Voor een algehele voetver zorging. mevr. v. Opijnen. gediplomeerd pedicure, Mu- lockstraat 78. Zierkzee. Tel. (01110) 2220. Behandeling op afspraak, desgewenst aan huis. Antiek restauratie, in- en verkoop van antieke meube len. Tanis, Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1287. Zoekt u een apart geschenk voor de komende feestdagen of een blijde gebeurtenis? Laat een tegel naar uw eigen idee maken bij tegel bakkerij '1. Spieker. Wilhel- minaweg 14. Renesse. Tele foon (01116) 1429. Voor het vakkundig schoon houden van uw schoorsteen- hanrd of C.V. Onderhouds bedrijf: M. Moerland, Lam mermarkt 2. Zierikzee. Tele foon (01110) 2358. Iedere zaterdagmorgen tot 12 uur verse voorgebakken fri tes enz. K.V.K. Renesse. Bij dc Palaverhut tegenover de dikke toren een grote sor tering St. Nicolaas-cadeaus voor het gehele gezin. Nieuw: doe-het-zelf bloemschikpak- kcijes. Grote kollektie Perzische ta pijten bij Meubelrama, Hogc- Kerlcstraat 10, Nieuwerkerk. Telefoon (01111) 1268.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 6