IN EEN LAGERE VERSNELLING Veel voedselhulp Paus kontra communisme Stijgende prijzen KOOPJES HALEN „WICO" VENSTER BLIK DOOR HET WERELD Hassan, de begaafde pokerspeler ZIERIKZEESCI1E NIEUWSBODE Vrijdag 21 november 1975 Nr. 21798 9 Vrijdag 28 november, 22.20 uur, Nederland I: Pablo Festival. Ella Fitzgerald tijdens haar optreden in het Haagse Congresgebouw. NED. 1: De TROS heeft vanavond een uitstekend programma-pakket te bieden. Vanaf zeven uwf eerst een portie misdaad. In een aflevering van de serie Derrick is sprake van de moord op een mooie danseres. Na haar optreden ter gelegenheid van het jubileum van een zangvereni ging wordt zij dood op haar hotel kamer aangetroffen. Vervolgens pre senteert de zanger Marco Bakker Muziek uit duizenden. De gasten van Marco Bakker, die zelf fragmenten uit Der Vogelhandler en Die Zau- beflöte zal zingen, zijn Teresa Ku- biak, Carlo Bini, Silvia Geszty en Rita Morris. Daarna volgt weer een van die uitstekende verhalen van de schrijver Roald Dahl, Het is 'n Blij vertje, dat zich afspeelt in een dorp je in Oostenrijk. Een echtpaar ver wacht het derde kind. Voor de kijker is de belangrijke vraag in dit spel of de bezorgdheid die de aanstaande moeder zich maakt over de gezond heid van de baby, gegrond is. De volgende 25 minuten zijn voor het zangeresje Martine Bijl, die in haar eigen show te beluisteren is in enkele liedjes. Eén van haar gasten is de suksesvolle Duitser Reinhard Mey. Een stapje terug naar het middag programma. Tussen de programma's voor de jeugd wordt door de NOS de film Faja Lobi uitgezonden. Deze film van Herman van der Horst geeft beelden van het wild, exotisch landschap van Suriname en zijn kleurrijke bewoners. NED. II: De NOS-avond begint met De zwarte pijl. Ann en Roger willen in het geheim in het huwelijk treden en krijgen hulp van de ge maskerde ruiter. Maar Sir William gooit roet in het eten. Studio Sport krijgt vervolgens de gelegenheid ook eens aandacht te schenken aan het eerste divisie-voetbalVanwege de interlandwedstrijd van gisteren is er dit weekeinde in de eredivisie namelijk niet gespeeld. Het pro- grdmrha ^Metro's Music biedt een ontmoeting met Greetje Kauffeld, de zanger Mare Murphey, de bugelspe ler Ack van Rooyen en de altsaxe- fonist Piet Noordijk. Rond half tien is het tijd voor het informatieve programma Frontaal. Kijkend naar Studio Sport eerder op de avond heeft men in de voetbalverslagen wellicht enkele overtredingen ge zien die beslist niet door de beugel kunnen. In hoeverre moet een scheidsrechter tegen dergelijke over tredingen nu optreden? Daarover gaat de diskussie in Frontaal. In „de ring" verschijnen sportjournalist Ben de Graaf en scheidsrechter Füans Derks. ZONDAG 23 NOVEMBER NED. I: 11.00 Eiccharistieviering; 14.00 Teleac; 15.15 Nieuws; 15.17 De TV-muis; 15.42 Faja Lobbi; 16.49 Supermuis; 16.55 Toto; 17.00 Vesper; 17.32 Studio Sport; 18.15 Teleac; 18.55 Informatie Turken; 19.00 Nieuws; 19.05 Derrick; 20.05 Muziek uit duizenden; 20.50 Verhalen Ro nald Dahl; 21.15 Martine; 21.40 Ak- tua Special22.25 Humanistisch Ver bond; 22.55 Journaal. NED. II: 18.25 Woord voor woord; 18.30 Brigadier Dog; 18.35 De zwarte pijl; 19.00 Panoramiek; 19.15 Studio Sport; 20.30 Antillen; 21.00 Metro's music; 21.30 Nieuios; 21.35 Frontaal; 22.35 Beeldspraak; 23.00 Journaal. MAANDAG 24 NOVEMBER NED. I: Een reportage in het ka der van de NCRV-springtrofee staat aan het begin van deze tv-avond. Alle aandacht dus voor de paarde- sport. Tegen acht uur wordt plaats gemaakt voor Briggs, de schrik van de geheime dienst. In een aflevering van de komische misdaadserie krijgt super spion Briggs de opdracht het zo te regelen, dat een Russische top- geleerde politiek asiel krijgt in Engeland. De zaak Bertha Hertogh is het onderwerp van vanavond in de serie De tijd stond even stil. Tus sen kwart over acht en half tien aandacht voor een zaak die 25 jaar geleden 19 doden en 180 gewonden kostte. De oorzaak was het touw trekken om tzen-in 19£Q .dertienjarig meisje, Bertha Hertog een Britse rechter besliste, dat het in Singapore verblijvende meisje moest worden toegewezen aan haar inmiddels in Nederland wonende ouders. Maar het meisje was toen als de vrouw aangewezen van een 21-jarige on derwijzer, volgens de Mohamme daanse wetten. Na deze' terugblik Advenentie bij op een gebeurtenis die 25 jaar gele de voorpagina-nieuws was, is het tijd voor een aflevering van Kojak. De kale speurder beweegt zich dit maal in zigeunerkringen. Een jonge zigeunerin is het brein achter het plan om op een dag vijf banken te beroven. De NCRV verlaat de buis met een dokumentaire over de uit de 14e eeuw daterende Grote kerk van Harderwijk. NED. II: Als voorgerecht lussen zeven en acht uur afleveringen van de jeugdw est eraser ie The lone ran ger en van de komische serie In Londen staateen huis, waarin het Sid allemaal een beetje tegenzit tij dens een trouwpartij. In de film- cyclus met Paul Newman vanavond de speelfilm Harper. Deze titel is te vens de naam van de hoofdfiguur, Lew Harper, een privé-detektive, die de opdracht krijgt de verdwenen echtgenoot van een schatrijke vrouw op te sporen. Tijdens zijn opspo- ringsaktiviteiten komt Harper onder meer in kontakt met een man die goedkope buitenlandse arbeids krachten klandestien over de grens smokkelt, in samenwerking met de excentrieke leider van een religieuze groepering. De verwikkelingen vol gen elkaar snel op als Harper wordt overvallen door een groep Mexica nen, die hem opsluiten in een ver laten. schepeswerf. De TROS-avond ivordt om half elf afgerond met 40 minuten aktualiteiten van Aktua- TV, waarna van de Stichting Socv- tera nog een filmpje over vrijwil ligerswerk in ontwikkelingslanden verwacht kan worden. MAANDAG 24 NOVEMBER NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.15 Teleac; 18.45 Suriname deze week; 18.55 Nieuws; 19.05 Springtrofee; 19.50 Briggs, de schrik van de ge heime dienst; 20.15 De lijd stond even stil; 21.35 Journaal; 21.50 Ko jak; 22.40 Erfgenamen van de kathe draalbouwers; 23.05 Symbiose; 23.10 Journaal. NED. II: 18.25 Brigadier Dog; 18.55 Nieuws; 19.05 The lone ranger; 19.30 In Londen staat een huis; 20.00 Journaal; 20.25 Harper; 22.25' Aktua- TV; 23.05 Socutera; 23 15 Journaal. Koning Hassan van Marokko die een week geleden nog de grote ver liezer leek, schijnt 7m toch de winst binnengehaald te hebben in een gok spel over de Spaanse kolonie Sahara - althans voor zover men het nu kan bekijken. Tenslotte is er nog een speler, Algerië die er voorlopig niet in berust dat Mauretanië en Marok ko Sahara maar opdelen. Want daar op komt de overeenkomst wel neer, waarover Madrid vaaglijk rept. Vóór 1 maart volgend jaar wil Spanje zijn bestuurders en troepen terug trekken en dan rpoet een overgangs- b es tuur van Spanje, Marokko en Mauretanië regelen hoe het verder gaat, waarbij overigens de keus van een onafhankelijk Sahara niet meer ivordt genoemd en trouwens ook niet meer wordt gerept van de volks stemming als middel voor de inwo ners om het zelfbeschikkingsrecht ~*uit te oefenen. Waarmee de VN min of meer voor aap wordt gezet, maar Spanje verklaart de overeenkomst met de toekomstige bezitters met verwijzing naar het onvermogen van de VN iets te bereiken. Enigszins vreemd, want de VN kon moeilijk weten dat ze vóór 1 maart klaar moest zijn, dat was nooit bekend ge maakt. Hoe dan ook, voorlopig "heeft ko ning Hassan een voorbeeldig spelle tje politiek poker gespeeld. Het was vooral het voorlopige Spaanse staatshoofd Juan Carlos die militant optrad en dreigde met een bloedbad als de woestijnwandelaars van Has san verder Sahara zouden binnen trekken. Hij liet ook militaire ver sterkingen uit de Canarische eilan den overvliegen om nog eens wat nadruk te leggen op zijn vastbera denheid. Welnu, Hassan gaf gewoon toe en stuurde zijn vreedzame be zetters terug naar huis. De Marok kanen waren nogal verbolgen over deze vernedering, maar daarmee on derschatten ze dan hun vorst. Die liet eenvoudig alle reden voor Juan Carlos' militant gedrag vervallen, gunde hem de eer voorkomen te heb ben dat de Spanjaarden door die Marokkaanse bezetters verdreven werden uit hun kolonie en stond hem toe zich even te koesteren in bewondering door de gewone Span jaarden. Spel nog niet uit Zelf viel hij terug óp wat al zo'n beetje met de ministeries in Madrid was afgesproken - hij had toch zijn zin. En de boze Marokkanen bekeer de hij weer snel met een tv-rede waarvoor de vorst een gropt talent schijnt te hebben - bovendien had hij nog altijd Sahara aan te bieden en voor de Marokkanen staat vdsl, dat dc mars der 350.000 daarin toch de doorslag heeft gegeven. De Span jaarden daarentegen, die toch wel van hun kolonie af willen maar niet op zo'n smadelijke manie.r, hoeven zich nu ook niet te generen: ze zijn niet voor chantage gezwicht, ze heb ben gewoon zakelijk onderhandeld. Wat veel netter is natuurlijk - en nuttig, want er is nogal wat Spaans geld geïnvesteerd in de fosfaatin dustrie. Voorlopig is alles keurig geregeld: Spanje heeft zekerheid nog altijd iels aan Sahara te verdienen, al is het dan volgend jaar geen kolonie meer; Marokko en Mauretanië heb ben er wat gebied bij - alleen de „Sharièns" mogen mopperen, omdat hun niets wordt gevraagd. Er is nog de onzekere factor Algerië, dat wei gert akkoord te gaan en inmiddels aardig de. guerilla-strijders van de Frente Ploisario bewapent!. Hierin speelt zoioel een afkeer van de Ma rokkaanse monarchie mee als de ivens door Sahara een pijpleiding voor gas te leggen. Maar ook voor Algerië wordt het nu moeilijk - Hassan heeft zijn prestige in de Ara bische xoereld aardig opgevijzeldal pokerend, zodat de Algerijnse pre sident Boumedienne voorzichtig moet zijn hem aan te pakken. Maar wel kan deze de Spanjaarden nog even erop attenderen wie hen al dat aardgas levert - nog wel tenminste. Het spel is nog niet uit, maar voor lopig blijkt Hassan de begaafdste speler. De Nederlanders en de „nullijn" DEN HAAG, 20-11. Meer dan de helft (56 pc,t.) van de ondervraagden bij een steekproef onder de Neder landse bevolking is het eens met de stelling dat de lonen en salarissen volgend jaar niet verhoogd mogen worden om de economische terug gang en de werkloosheid niet nog erger te maken. Hiermee oneens is het 37 pet, terwijl 7 pet geen me ning heeft. Dit zegt het Nederland instituut voor de publieke opinie en markt onderzoek (NIPO) in Amsterdam. Het instituut heeft de vraag eind ok tober voorgelegd aan 944 Nederlan ders. Vals biljet van duizend gulden ARNHEM,' 20-11. Voor de tweede keer in enkele weken is in Arnhem door een bankinstelling een vals bil jet van f 1000 afgegeven. Eerst ge beurde het abusievelijk bij de Ne derlandse middenstandsbank. De Arnhemse politie deelde mee dat een 59-jarige Arnhemse weduwe een vals biljet had ontvangen van de gemeentelijke kredietbank. De vrouw kreeg het geld op een per soonlijke lening. ROME, 20-11. Er is veel land- bouwhulp van de rijke landen aan de ontwikkelingslanden nodig om een eind te maken aan de hachelijke voedselsituatie in de wereld. Dat staat in een rapport van een com missie van de voedsel- en land bouworganisatie der Verenigde Na ties (FAO). Doordat de graanvoorra den op het ogenblik veel kleiner zijn dan het minimum dat nodig is om dc wereld van voldoende voedsel te verzekeren, zal de voedselsituatie in de nabije toekomst precair blijven, aldus het rapport. AMSTERDAM.- Een kijkje in de vlaggenfabriek vuri Faber, waar men bezig is 4000 Surinaamse vlaggen te drukken naar het voorlopig ontwerp. Omdat de vlaggen vóór de overdracht van de onafhankelijkheid in Suriname moeten zijn is men met een zeker risiko nan dc fabr-ikage begonnen. Hier de zeef- druktafel, waar de vlaggen gedrukt worden. Daarboven dc lange baan vlag gen, die na het drukken drogen. ROME, 20-11. Paus Paulus heeft een felle aanval gedaan op het communisme. Hij sprak, de beschul diging uit dat marxisme haat en zelfgenoeegzaamheid aanmoedigt in plaats van liefdadigheid en broeder schap. Het waren de krachtigste bewoor dingen die de paus tot nu toe heeft gebezigd in zijn campagne tegen het communisme, die kennelijk is ont ketend als antwoord op de toene mende macht van de Italiaanse communistische partij. Tijdens een algemene audiëntie zei de paus dat sommige mensen blijkbaar pogen Marx in de plaats te stellen van Christus. Communis me, zo waarschuwde hij, leert dat mensen moeten leven met strijd, geweld, en met de overheersing van de ene klasse door de andere. DEN HAAG, 20-11. De prijzen stij gen sterker dan voorzien als gevolg van de hogere inflatie in het buiten land. Minister Lubbers van econo mische zaken heeft dit donderdag gezegd in de Tweede Kamer tijdens de behandeling van zjjn begroting. Die hogere inflatie dan werd ver wacht zorgt ervoor dat de invoer prijzen stijgen en dat werkt weer door in het algemeen prijspeil. Daar naast is gebleken dat de raming over de groei van de wereldhandel te hoog is geweest. Aanvankelijk werd die groei op acht procent ge schat. Dat zal zeker niet boven de vy'f procent uitkomen, aldus de be windsman. Op het nippertje gered LEEUWARDEN, 20-11. In de nachl van woensdag op donderdag is tij dens een felle brand op het binnen schip Catharina, dat in de Harlinger Trekvaart te Leeuwarden lag, het schippersgezin J. Scheper ternau wernood aan de vuurdood ontsnapt. Van het schip brandden het woon- slaapgedeelte, de stuurhut en het motorcompartiment uit. De schade wordt geraamd op f 150.000. Boven dien werd een jasje met daarin een geldsbedrag van f 20.000 een prooi van de vlammen. Tongvisserij verboden DEN HAAG, 20-11. Van zondag 23 november tot het eind van dit jaar zullen geen Nederlandse schepen meer mogen uitvaren om op tong te vissen. Van donderdag 27 november af: zal deze vis niet meer mogen worden aangevoerd. - De voorzitter van het produkt- schap voor vis en visprodukfen heeft dit bij uitvoeringsbesluit be paald, nadat minister mr. A. van der Stee had geconstateerd dat het voor 1975 toegestane vangquotum was overschreden zodat de bestaande vrijstelling voor de tongvisserij is vervallen. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 22 NOVEMBER NED. I: De NOS doet vanmiddag vanaf half drie een rechtstreeks verslag van de voetbalwedstrijd Italië-Nederland, die in het Olym pisch Stadion in Rome gespeeld wordt. Aansluitend begint het kin derprogramma van de KRO. Nieuwe avonturen van Droef de hond en zijn vriendjes biedt de Rode Autobus. Daarna kan het kijker grut de terug keer van de vrolijke serie Kunt u mij de weg naar Hameien vertellen, meneer? beleven. Hoewel er maan den voorbij zyn, hebben de Ilame- laars de weg terug nog steeds niet gevonden. Het avondprogramma ■komt voor rekening van de NCRV, die om zeven uur van start gaat met het gevarieerde Toi, toi, toi bij Ted. Vijf kwartier voor Ted de Braak en de artiesten die hij ontvangt. Daar onder bevinden zich Conny Vanden- bos, Peter Wiedemeyer en Helen Shepherd. Verder is er tijd inge ruimd voor wat spelletjes. Nog meer muziek in de volgende 55 minuten, ibant dan is de beurt aan Eddy go round show. Diverse bekenden uit het hitwezen zijn hierin van de par tij, onder wie Harpo, Teach-Inn en de Westerngroep Summerset. Tegen tien uur het doek op voor het team van Farce Majeure. Dat bete kent vriendelijke satire, verpakt in sketches en liedjes. Daarna kan men kijken naar een Roemeens tv-pro gramma dat op een internationaal muziekfestival in Moskou de eerste prijs won. De NCRV brengt verder een veertig minuten durend infor matief programma over het moeiza me streven van de drie christelijke politieke partijen KVP, ARP en CHU naar de totstandkoming van het Christen Democratisch Appèl. NED. 11: Een hoeraatje voor dè KRO is vandaag wel op zijn plaats. De Katholieke Radio-Omroep is vijftig jaar geworden en dat wordt vanavond gevierd met een groots showprogramma, dat wordt uitge zonden vanuit Het Turfschip in Bre da. Voor acht uur eerst een afleve ring van de vrolijke kinderserie Wickic de Viking en cle slotafleve ring van Afrikaans Dagboek, het reisverslag van Aad van den Heuvel. Geef eens een bloemetje weg, is de titel die gegeven is aan het jubi- leumshowprogramma dat het tv-pu bliek na het journaal te wachten staat. Eén van de sterren in de show is de zangeres Vicky Leandros. Tot de optredenden behoren verder The George Baker Selection, Rob de Nijs. Annie Palmen, Anneke Grönloh en Ab Hofstee. Voor de muzikale beye- 59 De man begon te lachen, legde het blad opzij en keek haar aan. Op het laatst lachte hij zo luid, dat de vrouw verstoord naar hem keek. „Welja.ga er een beetje om zit ten lachen. Jij ook met je gekke vraag.'" Hij lachte nog altijd, terwijl de vrouw verder wreef op het tapijt. Telkens bettende me( een doek, nat van het warme water. Tenslotte zei hij, overeind komende met het blad: „Hou' nu maar op; Als er een vlek overblijft, leggen we er wel een matje of iets dergelijks over." Daar na liep hij naar de keuken, over het meisje heenstappend. „Wat had jij eigenlijk zo in eens? Kramp in je vingers?" Hij keek nog eens lachend naar het meisje, dat nu ook over eind kwam. Slierten haar hingen voor haar rode gezicht. Bij de goot steen begon ze de beide doeken uit te wringen. Ben stond geamuseerd naar haar te kijken. Woedend over de in haar ogen geleden nederlaag, zei ze, zonder hem aan te kijken: „Jij ook met je rotvraag! Wie zegt nu zoiets „Weet je wel, dat jij nu hardstik- ke inkonsekwent bent? Als Yolan- da zonder meer bij me zou komen wonen, zou je misschien niet eens bezwaar hebben, maar nu ik het jou vraag, word je nijdig. Straks gooi je me nog voor de voeten, dat het een belediging was." „Is het ook! Zoiets stel je niet voor!" „Yolanda deed het bij mij anders wel." Hij wees naar voren: „hier, in de kamer." „Moet zij weten. Ik bedoelde het anders. Ik dacht enkel aan jouw bestwil. Jij moet niet alleen blijven, dat bedoelde ik. En als je dan persé niet wilt trouwen, neem haar dan zo in huis. Jc hoeft het toch niet aan de grote klok te hangen, dat jullie niet naar het gemeentehuis bent ge weest voor een boekje? Het gaat om jou. Je hebt een baan en een huis. Goed, een huurhuis, maar van de gemeente en je zult een slechtere huisbaas hebben. Als appeltje voor de dorst heb je nog dertigduizend gulden tegoed als hypotheekhouder. Je bent gezond en al loop je naar de vijftig, nog behoorlijk aantrekke lijk voor een vrouw. Dus waarom zul je alleen blijven?" „Heb je er opeens genoeg van? Om dinsdags en vrijdags hierheen te komen? Of wil je er geld voor heb ben. Zeg het maarik wilde je er al veel eerder voor betalen, maar jij wilde het niet aannemen." Ze maakte dreigende bewegingen met een uitgewrongen theedoek. „Ik heb grote zin je een optater te ge ven! Dat bedoel ik niet! Ik kom graag hier, dat weet je. Voor mij is het immers ook een goeie afleiding en waarom zal ik er geld voor vra gen? Ik eet toch ook mee? Ik dacht enkel aan jou, maar dat schijn je niet te waarderen." Opeens was hij bij haar. Met bei de handen omklemde hij haar armen zijn gezicht dicht bij het hare. „Wie zegt, dat ik alles, wat jij al die we ken en maanden voor me gedaan hebt, niet waardeer? Ik wou wel, dat ik het op de een of andere ma nier tot uitdrukking kon brengen: al die goeie zorgen, dat lekkere eten, iedere keer weer opnieuw het schoonhouden van kamers en keu ken, gang en overloop en noem maar op. Dacht je, dat ik daar niet blij om ben en dankbaar?" Hij liet haar zo heftig los, dat zc wankelde. Een paar passen terugtre dend, zocht hij zenuwachtig naar een sigaret en toen hij er een gevon den had, stak hij die op. Met zijn rug tegen het uiterste eind van de aan recht geleund, trok hij heftig aan de door HENK VAN HEESWIJK sigaret voor hij vervolgde: „Wat jij zei, weet ik zelf ook wel. Ik probeer er tegen te vechten, want het kan niet. Als Yolanda bij me intrekt, zal het een poos goed gaan, weken, maanden, tot het nieuwtje er af is. Wederzijds. Je gaat elkanders fou ten en gebreken duidelijker zien en er komt te eniger tijd herrie over het geld. Als Yolanda dat huis niet kan verkopen, kan ze het misschien ver huren. Dat brengt wel wat op, maar volgens mij niet voldoende voor haar hang naar luxe. Over en weer gaan we dan elkaar verwijten naar het hoofd gooien en wat dan? Als we niet getrouwd zijn, kan ze weer naar eigen weg gaan. Dat samenwonen nee, dat wil ik niet. Dus een huwe lijk. Wat dan? Na twee of drie of vier jaar? Of langer? Is Yolanda een vrouw, die trouw kan blijven onder minder gunstige omstandigheden? Ze zegt, dat ze van Jacob heeft ge houden, maar tot hoe lang? Ook nog na de ineenstorting van de Nehafa? In dat pension in Lausanne? Het feit, dat de baas verongelukte, deed haar nauwelijks iets. Heb jij ver driet bij haar gezien, die eerste tijd, dat ze terug was in ons land? Ik niet. Lichamelijk is ze nog altijd een aantrekkelijke vrouw, al is ze niet meer zo knap als indertijd, maar wat wil je? Ze zal ook wel naar de veertig lopen. Wat niet wegneemt, dat ze nog altijd een mooi figuur heeft. Maar dat is niet alles, Grada. En daarom durf ik het niet meer aan. Zeker niet met haar. Ondanks mijn verlangen naar een vrouw". Hij knikte enkele malen. „Ja, je mag het nu wel weten: dat brandt soms in me. Misschien is het maar goed, dat jij naar Yolanda bent ge gaan." (wordt vervolgd) leiding tekent het Metropole Orkest van Dolf van der Linden, terwijl voor de presentatie o.a. Berend Bou- dewijn, Hans van Wilgenburg en Kees Schilperoort zijn aangetrokken. Klokke tien is het uit met het amu sement en komt Brandpunt op het scherm met veertig minuten aktua liteiten. ZATERDAG 22 NOVEMBER NED. I: 10.00 Teleac; 14.00 School televisie; 14.25 Nieuws; 14.27 Voet bal; 16.15 De rode autbous; 17.00 De weg naar Hameien18.15 Teleac; 18.45 Informatie Marokkanen; 18.55 Nieuws; 19.05 Toi, toi, toi bij Ted; 20.40 De Eddy go round show; 21.35 Journaal; 21.50 Farce Majeure; 22.25 Geneza; 22.40 C.D. ja en nee; 23.20 Muzikale dagsluiting; 23.30 Journaal; 23.35 Studio Sport. NED. II: 18.45 Brigadier Dog 18.55 Nieuws; 19.05 Wickie de Vi king; 19.30 Afrikaans dagboek; 19.50 't Zand 33; 20.00 Journaal; 20.25 Geef eens een bloemetje weg; 22.00 Brandpunt; 22.40 Muzikale dagslui ting; 22.45 Journaal. ZONDAG 23 NOVEMBER

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 9