FELLE STRIJD OM ZEEUWSE TITELS OP OPEN JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN Rekreatief objekt in de West-Grevelingen Ook schaap dood na drinken water Tjeukemeer STREEKNIEUWS De melkveehouderij produceert wat onverkoopbaar is ERIC DE NOORMAN Onderzoek op de westelijke punt van Schouwen-Duiveland SPORT ATLETIEK ZIERIKZEE, 21-6. Zierikzees' sportpark „Bannink" Geleefde jl. zaterdag een invasie van jeugdige atleten, die kwam deelnemen aan de opeit Zeeuwse C- en 11- jeugdkampioensehappen 1975. De bijna 20 jaar oude atletiekver eniging Delta Sport tekende voor de organisatie en oogstte veel lof hier mee, want het overladen programma werd op vlotte wijze afgewerkt. De 225 atleetjes van 17 verschillende verenigingen (n°B nooit was er zo'n verscheidenheid aan clubtunue's op de sintelbaan) zorgden voor span nende wedstrijden op alle mogelijke atletieknummeps. De zeven Zeeuwse verenigingen waren allen present, daarnaast wa ren er 4 Zuid-Hollandse en 6 Noord- Brabantse, waaronder 3 verenigin gen uit Eindhoven en omstreken. Achilles uit Etten-Leur kwam met de grootste groep naar Zierikzee, nl. met 40 jongens en meisjes. Titels Yan de 33 Zeeuwse titels ging de grootste helft naar buiten Zeeland, want de niet-Zeeuwse verenigingen waren met sterke selekties aan de start verschenen. Voor de organise rende vereniging, Deltasport, waren er bij de meisjesnummers ook enige fraaie successen. Hechy Pokoxmi, D-meisje, won de Zeeuwse titel bij het hoogspringen met 1,25 m. Hedy won ook brons bij het ver-springen met een wat te genvallende afstand 4,02 m. Marlène v. d. Kreeke, ook D-meis je, won het kogelstoten met 8.58 m. Een persoonlijk rekord voor de kers verse Zeeuwse kampioene. Michaela Jongsschaap won op het- HENGELSPORT Competitiewedstrijd H.S.V. „Oosterschelde" Zaterdag 28 juni a.s. vindt voor de leden van de H.S.V. „Oosterschelde" de vijfde competitiewedstrijd plaats. De wedstrijd vindt plaats in het vis water van de vereniging de Kreken van Ouwerkerk, ingang Baalpapen- weg, aanvang 7.00 uur 's morgens. Naast de prijzen is er tevens een be ker beschikbaar. BRUINISSE, 23-6. Toen dit voorjaar de Ambachtsheerlijkheid Gvjjsqprd, door de Staat der Nederlanden, c.q. de Dienst der Domeinen werd overgeno men, vervielen daarmede ook, de in een vergevorderd stadium van onder handeling verkerende aanspraken van het Sporthuis Centrum te Rotterdam om aan de zuidkust van Flakkee (de Noordkant vain de Grevelingen) een jachthaven anpex andere recreatieve voorzieningen agn te leggen. Wel verkreeg Sporthuis Centrum toen van de Rijkswaterstaat (Delta dienst) een kontrakt waarin een meest begunstigingsclausule werd opgenomen, dat wanneer in de Gre velingen rekreatieve voorzieningen zouden komen, zij daarvoor eex"st optie krijgen. Men wil nu op een der kunstmatige eilanden (voorheen VOETBAL Zomeravondvoetbalkompetitie Rayon Zierikzee Kon. Zeelandia-Stella Boys 1-1; Die Gouwe-Velocitas 1-2; Brogum- PZEM 2-2; Toren Boys-PZEM 5-0. Cijfers van lotto DEN HAAG, 22-6. De winnende getallen van lotto 25 zijn: 14 - 17 - 20 - 28 - 30 - 39 res. getal 31. Het aantal deelnemers aan lotto 25 bedroeg 854.482, die voor een inleg zorgden van 3.419.368 gulden. Het prijzenbedrag is f 1.624.200, De prijzen zijn: le prijs f 568.470,-; 2e prijs f 162.420,-; 3e prijs f 243.630,-; 4e prijs f 324.840,-; 5e prijs f 324.840.-. ZEILEN Verschillende successen Over een afstand van 175 mijl werd op de Noordzee de Veronica-race LEEUWARDEN, 21-6. G.S. van Friesland hebben de veehouders in de omgeving van het Tjeukemeer opgeroepen hun vee niet meer het Tjeukemeerwater te laten drinken. Bij enkele veehouders heeft men namelijk zaterdag al geconstateerd dat ook vee verlammingsverschijn selen vertoont. Een schaap is al dood gegaan en andere dieren hebben verlammingsverschijnselen en adem halingsmoeilijkheden. Dode eenden Zoals bekend ontdekte men vrij dag in het meer enkele tientallen dode eenden voorkwamen die ver giftigingsverschijnselen vertoonden, de bevolking verzocht niet meer in Speuren naar olie BURGHSLUIS, 21-6. Van Burgh- sluis uit. op de westelijke punt van Schouwen-Duiveland, wordt regel matig naar olielagen gespeurd in de Oosterschelde. Dit gebeurt door het nemen van bodemmonsters, tot op 500 meter diepte en van langs elektronische weg verkregen foto's van de ver- zclfdo nummer brons met 7,47 m. De eerste estafetteploeg van de D- meisjes haalde een 3e plaats op de 4 x 60 meter. De C-moisjes Magda Hoek (Haam stede) en Lies v. Vossen gingen ook niet in de zware strijd ten onder. Magda haalde de finale op de 80 m in 11 sec. rond en werd in de finaio 4e in diezelfde tijd. Lies v. Vossen spróng goed hoog. Haar 1,35 m bij het hoogspringen (4e plaats) doét 't beste hopen voor dit le' jaars C- meisje. De werdstrijden werden o.a. bijge- woon door voorzitter van de Afde ling Zeeland der K.N.A.U., dhr. 4- Gijsbertse. die er z'n bewondering over uitsprak dat Delta Sport het in Zierikzee steeds weer lukt om uiterst sterk bezette wedstrijden te organiseren, dit ondanks voor wat de .atletiek betreft gebrekkige ak- komijiodatie. Ook burgemeester Th. de Meester gaf déze middag blijk van zijn interesse voor wat z'n in gezetenen op organisatorisch en sporiief gebied presteren. Aan het eind van de middag, die werd begunstigd door echt atletiek weer, bedankte Delta Sport voorzit- er, dhr. L. J. Korstanje, allen en in het bijzqnder het grote jurycorps en de EHBO, die aan het weislagen van deze kampioenschappen hadden meegewerkt. (Voor de uitslagen verwijzen we naar het volgende nummer.) zandplaten) in de West-Grevelingen, een dergelijk rekreatief objekt gaan aanleggen. vervaren, waarvan het jacht „Polka Mara" - eigenaar de heer Kesteloo - winnaar werd. Tweede werd het jacht „Polka JVjazurka" van de heer L. J. v. a.' Zande te Nieuwerkerk. In het kader van deze race moes ten twee Nederlandse lichtschepen worden gerond, t.w. de Noord- en Westhinder en twee Engelse; de Gal loper en de Outer Gabbart. In de vorige week gehouden zeil race Bergen op Zoom-Yerseke, in het kader van de Deltaweek, werd winnaar het jacht „Polka Mazurka". ZIERIKZEE Auto reed sloot in Waarschijnlijk als gevolg van het springen van de voorruit is zondag morgen omstreek^ 05.00 uur de be stuurder J. van L. uit Zierikzee met een personenauto nabij Moriaans- hoofd, rijdend in de richting Zierik zee, van de weg afgeraakt en in de sloot terechtgekomen. Het ongeval liep goed af; Van L. bekwam een lichte hoofdwonde, maar de auto werd zwaar beschadigd. Van L. was, na het maken van een vroege strandwandeling, op weg van Wes- terschouwen naar Zierikzee. KERKNIEUWS Ned. Herv. Gemeente Elkerzee/Kerkwerve Bevestiging en intrede ds. J. A. G. Delhaas Na zondagmorgen door ds. C. J. van cjer Sluis uit Rotterdam-Över- schie als zodanig te zijn bevestigd deed ds. J. A. G. Delhaas uit Papen- drecht zondagmiddag in een vol kerkgebouw te Scharendijke zijn in trede als hervormd predikant van de gemeenten Eikerzee en Kerltwer- ve. Als tekst voor zijn prediking had ds. Delhaas gekozen Psalm 127 1 en 2. Na afloop van de dienst werden in de kerk verschillende woorden van welkom gericht tot ds. Delhaas- en zijn gezin. Door de konsulent ds. L. de Wit uit Renesse werd allereerst het woord gegeven aan burgemeester E. Baerends van Middenschouwen. De ze had niét verwacht als eerste het woord te mogen voeren. Symbolisch wees hij er op, dat het gemeentehuis te Scharendijke in de schaduw staat van de toren en kerk en bovendien nog geflankeerd door twee pasto rieën. Hij hoopte op een goed sa menspel tussen de kerkelijke en burgerlijke gemeente, al was hij zich er van bewust, dat de kerk een bij zondere plaats inneemt. Tot slot wenste de burgemeester ds. Delhaas en zijn gezin veel goede dagen toe in Middenschouwen. Ds. Pauïus, Geref. predikant te Scharendijke wees er op, dat de bei dé kerken gelukkig wat meer ge meenschappelijks hebben dan een stencilmachine. Dit was hem als gemeenschappe lijk object voorgehouden by zijn ei genkomst naar Scharendijke. Er zijn vier gemeenschappelijke diensten per jaar en ook regelmatig gemeen scha ppel ij kb ke^keraadsvergaderiyi - gen. Hij verzocht ds. Delhaas, wanneer hij straks wel eens in het Geref. kerkgebouw zou preken zijn stem wat te matigen, daar de muren door het zout zijn aangetast, Ds. J. B. Assendorp uit Zierikzee, sprekende namens de kring van Hervormde predikanten op Schou wen-Duiveland, was er gelukkig mee, dat de vakatures in de regio vervuld worden. Ouderling P. Heijboer uit Scha- icrulijko, sprekende namens do Her vormde gemeente Elkerzce en Kork- werve was blij, dal de vnkaturetijd voorbij is. In ecu valcaluretijd gaal het kerkelijk leven nu eenmaal ach teruit. Hij vertrouwde op een goede samenwerking tussen ds. Delhaas en de beide kerkeraden. Hij bracht ds. De Wit dank voor zijn werk als kon sulent. Ds. Delhaas dankte de sprekers voor de tot hem gerichte woorden. Hij hoopte met Gods kracht veel werk te kunnen verzetten. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Voorthuizen; II. Vreekamp, Oostervvolde (Gld.); te St. Laurens: A. Fox, kand. Dieren; te Grootegast en Diezum: J. van Twist, kand., Groningen; te Noordhorn: E. Kempenaar, Werkendam. Aangenomen naar Lopikerkapel C. Hakkenberg, kand., Haarlem; naar Bodegraven: J. de Vreugd, Haaften. Bedankt voor Stellendam: P. Mo lenaar, Jaarsveld. Gereformeerde Kerken Beroepen te Drachten (Stations wijk): G. Oppedijk, Voorthuizen. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Doornspijk: M. Pronk, kand, Apeldoorn; te Vlaai-dingen: B. de Romph, Naarden. Bedankt voor Almelo: J. J. de Jonge, Kampen. Aan de Theol. Hogeschool, Apel doorn zijn geslaagd: L. W. van der Meij, Loseweg 49, Apeldoorn en M. Pronk, Voltairestraat 2, Apeldoorn. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Amsterdam-NoordC. Molenaar, Kapelle-Biezelinge; te Randburg (Z.-A.): J. van Vliet. Aag- tekerke. Baptisten Gemeente Beroepen te Amsterdam-West: C. van Wier, Emmen. ONDERWIJS Rijksscholengemeenschap „Professor Zeeman", Zierikzee Geslaagde kandidaten Atheneum-A Zierikzee: Elvira Meier; Wim Roel- se en Gera Steutel. Dreischor: Jeanet van der Have en Jos van der Linde. Renesse: Katrien Beije; Loes Goed- bloed en Leny Ossewaarde. Oosterland: Hans van der Werf. Afgewezen: 1 kandidaat; herexamens geen. Geslaagde kandidaten Atheneum-B: Zierikzee: Marina van den Boo- gaart; Gerthar Ensing; Erik van de Klippe; Ina Mulder; Mieke van der Post; Annelize Tuitman en Bauke Vleeshouwer. Nieuwerkerk: Jaques Post en Henk de Reus. Oosterland: Wim Bolle. Afgewezen: 3 kandidaten; herexa mens: geen. Havo Geslaagd: 48 kandidaten; herexa mens: 7 kandidaten; afgewezen: 15 kandidaten. Geslaagd: Zierikzee: Tonny den Boer; Ineke Broer; Erik van der Doe; Henk Goos; Jacqueline Holty; Annemarie Huur ling; Ben Joppe; Jeane Kastelein; Piet Kleemans; Pieter Kooiman; Job Koopman; André Koster; Niels van Leeuwen; Hans Pols; Ineke Rentier; Hanneke Rotte; Peter Sanderse: Har- rie Schoonen; Marleen van Üden; Machteld Vorwerk; Jan Walkier en Kees van der Wekken. Nieuwerkerk: Janny Hendrikse; Marja Krahé; Johan de Reus en Jo- han van Westenbrugge. Brouwex-shaven: Kea Jansen. Ouwerkerk: Kees Kuijper en Jaap Scheele. Oostex-land: Pieter Minnqard. Six-jansland: Wijnand Oostwoud- Wijdenes. Haamstede; Hester de Bruine; Henk Goudzwaard; Rien Heutink; Hank Monteban en Inez van Oord. Burgh: Kees de Feiter; Peter van de Kx'eeke en Jan Slager. Kerkwerve: Piet Fiex-ens en Wilvid Meex'dink. Ellemeet: Jos Geluk. Renesse: Freddie Hazebx-oek; Helle van der Roest; Ries van de Velde en Marian Vos. Dreischor: Babs Roskam. Schuddebeux-s: Syric Veldérs. Geslaagd voor hel eindexamen 4 Mavo: Zierikzee: Marieke A-ma; Henk Bevelander; Corine Bijl, Ben deij Boer; Cor Dekker; Hilda van dei* Hark; Els van Hese; Berend Kooi man; Jennie de Koster; Petra Krello; Ingeborg van Leeuwen: Diana Phili- po; Wim Schraver en Anja Vos. Kerkwerve: Cathy de Bil en Cor de Waay. Nieuwerkerk: Jo leen Doeleman; Jan van de Velde en Peter van de Zande. Oostei'land: Henk ten Klooster on Mario Scheffers. Schuddebeurs: Oscar Korstanje. Dreischor: Roel Baris en Joke Ha- ge. Zonnemaii-e: Bert van Ast en Jos Buis. Brouwershaven: Hannie Bos. Scharendijke: Cor Dalebout. Renesse: Ineke Dorreman; Rob van den Hoek; Frank Steehouwer; Anita de Wit en Stella van Zanten. Noordwelle: Jeanet Goense en Po- tra de Rijke. Ellemeet: Riet van den Hoek. Serooskerke: Anke de Wilde. Haamstede: Peter Straijer. Afgewezen: I kandidaat; herexa mens: 7 kandidaten. Geslaagd voor hel eindexamen 3 Mavo 3: Zierikzee: Carla Burcksen en Rinus Gi-oenewege. Ouwerkei*k: Lepie de Rijke. Nieuwerkerk: Inge Tanis en Ineke Wandel. Oosterland: Jos Royé. Brouwershaven: Jan van de Weele. Renesse: Monique Meyer. Haamstede: Ad Provoost; Hans Tuinman en Loes Verton. Burgh: Jacob cjen Engelsman. Afgewezen: geen; hei*examens: geen. RECHTSZAKEN Duivenliefhebbers mogen niet overvliegen UTRECHT, 21-6. De president van de rechtbank in Utx*echt, prof. mr. V. J. A. van Dijk, heeft de Ne derlandse Algemene Bond van Post- duivenhouders verboden 26 leden van de bond van zatex-dagvliegers over te nemen, althans gedui'ende het nu lopende vliegeizoen. Bij over treding van dit verbod wordt een dwangsom opgelègd vari f 2500,- per ovex'treding. Met deze uitspraak voldeed prof. Van Dijk grotendeels aan de eis van de bond van zaterdagvliegers die over de'overloop zoals zij het noemde van de 26 leden boos waren, gewor den dat zij een Jcort geding aanspan den. Onx praktische redenen waren niet alle 26 leden apart, maar de Al gemene Bond die hen had opgeno men gedaagd. Volgens de bond van zaterdagvliegers overtreedt de Alge mene bond afspraken door de 26 man in staat te stellen hun duiven onder de Algemene Bondsvlag te laten vliegen. LAND- EN TUINBOUW Schuimaarde als kfilkmeststof Bij kalkmeststoffen speelt de fijn heid een belangrijke rol. Hoe fijner de deeltjes, hoe sneller de werking. Wat fijnheid betreft staat de als ne- venprodukt van de suikerindustrie vrijkomende kalkmeststof schuim aarde onbetwist aan de top. Daarnaast wordt de werking van schuimaarde nog versneld, doordat de kaikdeeltjes in innig contact zijn met de aanwezige organische stof. Juist vanwege deze beide éigen schappen behoox*t schuimaarde tot de snelwerkende kalkmeststoffen. Hoewel kalkmeststoffen en dus ook schuimaarde in de eerste plaats moet worden gezien als pH-regulerend (zand- en dalgronden) en pas in de tweede plaats als meststoffen tot het voorzien van de plant met voedings elementen, is het toch belangrijk bij de toepassing rekening te houden met de nevenbestanddelen. Vooral vanuit dit oogpunt verdient schuimaarde t.o.v. andere kalkmest stoffen bijzondere aandacht. Per 1000 kg schuimaarde worden aan de grond toegevoegd: ca. 3,5 kg stikstof, 11 kg fosforzuur, 2 kg kali en 12 kg mag nesium. Deze ncvenbestanddelen vertegen woordigen een directe bemestings- waarde van rond f 13,per ton. Deze waarde is berekend naar de kunst- mestprijzen van dit voorjaar en te meer zo interessant geworden, daar met name het laatste jaar de kunst- mestprijzen zo enorm zijn gestegen. Afhankelijk van de afstand tot de suikerfabrieken zal schuimaarde f 15,per ton franco boerderij kos- maar in enkele gebieden meer dan ten. In vele gebieden ligt de prijs zelfs aanzienlijk lager dan de waar de van de nevenbestanddelen. Uit het bovenstaande is het. dan pok zonder meer duidelijk, dat .schuimaarde de allergoedkoopste kalkmeststof is. Problemen bij het strooien behoeft men tegenwoordig niet meer te vre zen. Desgewenst kan dè schuinxaarde meestal ook gestrooid op het land worden geleverd. LANDBOUW EN VEETEELT (i) Of het aan de komkomcrtïjd ligt weten wij niet, ipaar wel dat vele periodieken in bjnnen- en buiten land zich geworpen hebben op het Brusselse bericht, dat de voorraad melkpoeder in de EEG begin juni de 600.000 ton had overschreden. Dat is een hoeveelheid, die voldoende is om de behoefte der ganse aarde te dek ken. Nergens ter wereld behoeft dus meer melkpoeder gemaakt te worden Men kan het bij ons halen. Voor een krats. Maar de wereld is vals. Men maakt bijna overal waar koeien zijn ook melkpoeder. En bijgevolg is ons poe der gxotendeels onvex-koopbaar. In Brussel denkt men dat de voorraad eind 1975 wel zal zijn aangegroeid tot meer dan een miljoen ton. Waar om. waardoor? Ep wie betaalt dat allemaal? En waar blijft dat melk poeder uiteindelijk? Wegenaanleg In het licht vah het bovenstaande is het niet zo'n erg bezwaar, dat eni ge ontwikkelingslanden indertijd veel melkpoeder hebben gebruikt om kuilen in wegen op te vullen omdat zij niet wisten hoe het te gebruiken. Er is genoeg. Stijgt de voorraad ver boven de miljoen Ion, dan wordt de opslagruimte schaars en stijgen de kosten al te ver. Bovendien is poeder, ook mager melkpoeder, niet onbeperkt houd baar. Als het dan niet anders kan verkoopt men grote partijen aan de mengvoederfabrikanten, oor de kal- vermelk hebben zij dan al voldoende, maar wat absoluut onverkoopbaar is gat naar varkens en kippen. Die lus ten het best, mar het is wèl een duur voedertje, die ingedampte magere melk. Lastig vraagstuk Hoezeer het melkpoeder een lastig vraagstuk is begrijpt u, Is u weet. dat er dit jaar voor voedselhulp slechts 55.000 ton poeder afgezet kan worden en dat de EEK hooguit 100.000 ton aan derde landen kan verkopen. De niet-agrarische lezer- les) zal zich vertwijfeld afvragen: „Maar waarom maakt men dn in 's hemels naam zo ki'ankzinnig veel melkpoeder?" Het antwoord luidt: „Omdat dit niet anders kan!" Want de zuivel- max-kt (inklusief melk en melkpro- dukten) is in de EEG gewaax-borgd. Er zijn richtprijzen voor de vehou- der. Hoe kan men nu maken, dat de boer inderdaad een x*edelijke prijs krijgt voor de vele melk die hij naar de fabriek zendt? Door interventie (tussenkomst) te plegen. De fabrie ken kunnen van die melk van alles maken, maar van lies te veel. Dus wordt de melk die men niet verwer ken kan tot een afzetbaar produkt, eerst afgeroomd. Van de room maakt men boter en van de taptemelk poe der. Beide, poeder en boter, zijn in- terventieprodukten. Je kunt ze tegen vastgestelde prijzen inleveren bij de EEG-landen. het meer te zwemmen cn bovendien plaatste men waarschuwingsboi'den langs de oevers. Inmiddels is bij Provinciale Waterstaat afdeling mi lieuhygiëne sectie veiricht op een der kadavers van de eenden. Dit ge beurde bij de Gezondheidsdienst voor Dieren in Leeuwai'den. Deze instantie onderzocht vele mogelijkheden maar kwam er niet uit. Daarom gaan de gedachten thans uit naar botulisme. Heden (maan dag) verwacht men echter een defi nitieve uitspraak van het Centraal Diergeneeskundig Instituut te Rot terdam. Datis dan het enige adres in Nedeidand waar men definitief uitsluitsel kan krijgen over de ver schijnselen van het water van hel Tjeukemeer. De Wolf en de Havik schillende aardlagen, waaruit men dan weer concludeert of met kans op succes naar olie zal kunnen wor den geboord. Een en ander gebeurt door de N.A.M. De monsters worden in Harlingen onderzocht. Ook in de andere Zeeuwse stroom - beddingen zal binnen afzienbare tijd langs seismografische weg naar olie worden gezocht. 56. „Mooi zo", zegt Eric tevreden, terwijl hij Allan's hand krachtig schudt „Ge weet niet hoezeer ik je hulp op prijs stel! Weet echter, dat ons een zware tijd voor de boeg ligt. We hebben weinig krijgers, geen goud om krijgs knechten lo betalen. Alle kansen zijn tegen ons". „Het recht is aan onze kant. Beter krijgs- geiel kan een man niet wensen", zegt Allan grimmig en daarmede is voor hem de keuze beslist Kort legt Eric nu uit hoe de zaken ervoor staan. Sedert hij met Halfra gesproken heeft is in ieder geval de zware druk der onzeker heid omtrent het lot van "Winonnh van hem afgewenteld. De eerste zorg is nu Erwin te bevrijden. „Laten wij nu spoed make", zegt Eric. „Wellicht zijn enkele van onze bood schappers reeds op dc plaats van samenkomst teruggekeerd met nieuws over mijn leenman nen. Bovendien wil ik terstond na aankomst daar de oude Cendrach onder geleide naar de burchtruïne zenden, om Halfra's wonde te ver zorgen. De arme kerel is cr slecht aan toe". En zo spoeden zij zich naar dc landtong, waar zij twee dagen later aankomen. Eric imi teert de roep van de uil cn op dit teken ver schijnen Rig en de paar krijgers welke achter gebleven waren, tussen dc struiken. „Zijn mijn boodschappers al terug?" vraagt Eric fluiste rend. De mannen komen aarzelend naderbij en kijken hem schichtig aan „Wij.... uh...." stamelt Rig benepen „ïs er iets gebeurd? Spreek man!" valt Eric eensklaps verschrikt uit. „CendrachehBcrse's krijgers,..." stottert Rig. Dan stool hij uit: „Dc oude man strompelde weer wat rond met een kruk.... Hij hield hét niet uit in het rotshol, zei hij We hebben hem nog gewaarschuwd, heer.... Tja, toen wij even op jacht waren is het ge beurd. Hij moet door Berse's krijgers ont dekt zijn cn kon waarschijnlijk niet snel ge noeg wegkomenCendrach bevindt zich op Bcrse's burcht

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 5