DE GROENE TAS Britse volksstemming gaat over meer dan alleen de EEG ('I loltV" njode am boei SLAAPKAMER SHOW intermeubel BLIK DOOR HET WERELD Pootaf drukken van dinosaurus ZIEICIKZUESCIIE NIEUWSBODE Vrijdag 23 m«~i 1075 Nr. 21G!H Premier Wilson trof een bizarre chaos aan toen hy in Engeland te rugkeerde na zijn reis naar Jamaica Het pond zakte vervaarlijk in waar de, de werkloosheid steeg stug door, de minister van financiën keek zo zorglijk in de schatkist dat hij de Britten voorspelde dat er minder geld beschikbaar zou zijn voor de sociale voorzieningen, die juist de socialisten zo dierbaar zijn, er lag weer een reeks looneisen op tafel die met de inflatie danig mee omhoog stegen tot wel veertig, vijftig pro cent. En dan was er bij Chrysler een staking aan de gang waarbij zo weinig positief gereageerd werd op voorstellen van de direktie, dat deze dreigde het hele Britse bedrijf te sluiten - een dreigement dat wel de gelijk serieus te nemen was. Zo was er nog meer, maar wat helemaal benauwend was, was de onderlinge ruzie in de gelederen, niet slechts van de Labour-party maar in Wilsons eigen regeringals of het land zo'n beetje zonder be stuur zat. Dit komt dan uitgerekend net voor de volksstemming over het al dan niet lid blijven van de EEG. Op de vijfde juni wordt dan ook niet meer alleen daarover gestemd maar bovendien over de regering zelf en in zekere zin over premier Wilson. Het ziet er naar uit, dat hij het wel haalt - al blijven verrassin gen mogelijk - maar dat zal dan wel tevens betekenen dat een aantal ministers, die nu luidkeels het „nee" propageren, hun biezen mogen pak ken. Onder het zevental (van de 23, dus niet zo'n klein groepje) is ook Tony Benn, de minister van indus trie. Wilson en zijn meerderheid in de regering die het ja propageren hoe ven, als de meerderheid der kiezers toch uit de EEG wil, niet op te stap pen. Maar de revolte in de partij zelf zal danwel zodanig oplaaien dat hem weinig anders overblijft. Tony Benn zal zeker eisen, dat Wilson ver dwijnt en dat hijzelf dan premier wordt lijkt wel logisch: hij is be paald niet de onpopulairste man in de regering. Dat hij van zijn adelijke titel afstand deed en zelfs geen dub bele naam meer voert, neemt al voor hem in. Tenminste in Labourkrin- gen. Samengaan van politiek en industrie Daarbuiten is men vooral ongerust over hem, omdat hij steeds linkser wordt naarmate hij ouder wordt. Hij is zo de man die het meeste heeft gedaan voor het stelsel van Labour- plannen om de hele Britse industrie radikaal van struktuur te laten ver anderen. Zijn opvatting is, dat het anno 1975 niet meer aangaat de in dustrie helemaal buiten de politiek te houden. Er staan zodanige be langen voor de hele natie op het spel dat de overheid op grote schaal zeg genschap moet krijgen in handel en industrie, terwijl de demokratie dan ook eist dat de werknemers meer zelf invloed kunnen uitoefenen op de gang van zaken in hun bedrijf. Voor een deel verwezelijken der gelijke plannen zichzelf al. De grote subsidies waardoor het wankelende autoconcern British Leyland op de been gehouden wordt, houdt auto matisch in, dat de regering in deze fabrieken aanzienlijke zeggenschap verwerft. Als het aan Benn ligt zal, ook zonder dat een toevallige nood zaak daartoe leidt, vaker van der gelijke verkapte nationalisaties ge bruik gemaakt moeten worden. Een standpunt dat hem uiteraard niet bemind maakt in de kringen van handel en nijverheid, waar deze „tweede industriële revolutie" be schouwd wordt als een dreigende ramp. Een andere zaak is, dat van die zyde echter ook niet veel ten berde is gebracht, dat als alternatief kan dienen. Een van de zwakheden van de huidige industriële struktuur van Groot-Brittannië is, dat een nu al vele jaren durende vicieuze cirkel van inflatie, looneisen, stakingen en achterblijven van produktiviteit niet lang meer door kan gaan voor de ellende inderdaad onherstelbaar wordt. Met alleen beroep te doen op de vakbeweging zich kalm te houden heeft niemand sukses - Wilson en zijn voorganger Heath hebben het beiden moeten ervaren. Iets radika- lers waar misschien wel iets mee be reikt kan worden is er voorlopig al leen maar te vinden in de visie van Benn. En of die doorgezet wordt of niet, daarover beslist mede het EEG referendum van 5 juni. Muskusratten in Veluws natuurgebied EPE, 22-5. Deskundigen zijn zeer verrast over de vondst van een groot aantal dode muskusratten in het Veluwse natuurgebied. De vondst heeft grote verontrusting gewekt, omdat men dacht dat de rat groten deels uitgeroeid was in die streek. Vorig jaar werden er in Geldreland bijna 3.000 muskusratten gedood. Deze kwamen allen voor in gemeen ten langs de IJssel. Twee doden bij verkeersongeluk MAASTRICHT, 22-5. In Maas- tricht op de rijksweg onder de ge meente Gronsveld (Limburg) is een ernstig verkeersongeval gebeurd, waarbij het echtpaar Klaessen uit Gronsveld (resp. 27 en 25 jaar oud) zijn gedood en één persoon zwaar gewond raakte. Een personenauto kwam in een frontale botsing met een truck met oplegger. De personenauto wilde waarschijnlijk inhalen en kwam op het linkerwegdek terecht. Doden bij tandtechnische instituten UTRECHT, 22-5. Met het overlij- den van de 27-jarige mevr. G. M. van Delden uit Meppel, dinsdag, is het aantal sterfgevallen onder men sen die zich hadden laten behande len in een tandtechnisch instituut opgelopen tot vier. Zoals gemeld, is de vrouw niét meer bijgekomen na dat zij in een Rotterdams instituut voor het trekken van haar gebit on der narcose was gebracht. Twee broertjes verdronken AMSTERDAM, 22-5. Twee Suri naamse jongetjes zijn in een siervij- ver tussen de fiatgebouwen „Devel- stein en Florijn in de Bijlmermeer in Amsterdam verdronken. Het wa ren de broertjes Densio (6 jaar) en Brian (4 jaar) Viereck, wonende in de Develstein, wier lijkjes na enke le uren door duikers van de brand weer zijn opgehaald. „Top-Tien-Prijzen". Onze manier om te zeggen: "Ziet u nu wel? Goede mode kan echt wel voordelig zijn. Dam 19 Zierikzee Tel.01110-2816. „Flitsen" uit het buitenland ROME. De Italiaanse wetgever studeert momenteel op een hervor mingsvoorstel dat het nodige stof zal doen opwaaien. Het afschaffen van een aantal nationale en religieu ze feestdagen om een einde te ma ken aan het verschijnsel van de vrjje dag tussen feestdagen in. PARAMARIBO. In verband met de branden die de afgelopen dagen in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo hebben gewoed, heeft de politie negen personen aangehou den, zo is door een zegsman van de politie in Paramaribo bekendge maakt. VIENTIANE. vDe regering der Verenigde Staten heeft erin toege stemd, haar hulp-missies in Laos buiten de hoofdstad Vientiane te sluiten. Dit zou een eerste stap zijn naar opheffing van de gehele Amerikaanse liulp-missie in het land, zo is dpnderdag in de Lao- tiaanse hoofdstad bekendgemaakt. WEST-BERLIJN. De Amerikaan se minister van buitenlandse zaken, dr. Henry Kissinger, heeft deze week de Amerikaanse garantie voor West-Berlijn hernieuwd en daarbij gezegd dat ontspanning alleen in de praktijk werkt als de stad zich kan ontplooien. GLEN ROSE (TEXAS), 22-5. Het vinden van een reeks pootafdrukken van een dinosaurus heeft de bouw van de kerncentrale in Texas tot stilstand gebracht. Op de bodem van een ruim 20 me ter diepe pilt waarin de voornaam ste reactor van de qentrale moet ko men, trof men als een merkteken van een tijdperk waarin fossiele brandstof ontstond, in zandsteen on geveer 10 afdrukken aan van een drietenige acrocanthosaurus of een camtosaurus die omstreeks tien ton woog en wel zes meter lang kan zijn geweest. Men wacht nu op droog weer om de afdrukken te verwijderen. Dit kan twee of drie dagen duren. De afdrukken meten 60 bij 30 cm. Het is de bedoeling om rondom elke af druk een stuk van 1,80 bij 90 uit te snijden. Wat er met de afdrukken zal worden gedaan, is nog niet be kend. „Geuzenliedboek 1940-1945" DEN HAAG, 22-5. Minister van Doorn heeft woensdag in het ge bouw van de Tweede Kamer het eerste exemplaar van het „Geuzen liedboek 1940-1945" in ontvangst ge nomen. Het betreft hier een herdruk die ter gelegenheid van het dertigjarig jubileum van de bevrijding, die met subsidie van het ministerie van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk mogelijk is gemaakt. Deze jubileumuitgave van het Geuzenliedboek, aan de minister van CRM overhandigd door Dra M. G. Schenk die met H. M. Mos de re dactie voerde, is eeri fotografische reproduktie van de tekst zoals ze in de jaren ha de tweede wereldoorlog verscheen - een bundeling van de „vervolgen" op het Geuzenliedboek van 1581. Het werk is een uitgave van Buy ten en Schipperheijn te Amsterdam. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 24 MEI NED. 1: De jeugd hoeft zich van daag niet te vervelen.. Om drie uur begint de NCRV met De Kijkdoos, waarin o.m. een verhaal van Hippie. Daarna volgt een poppenkastvoor stelling. Over een prinses die een geluksbloem zoekt en ook Black Beauty verschijnt weer op het scherm. Hierin is sprake van scha pendieven. Het winkeltje van Malle Pietje, staat in het middelpunt van de belangstelling van de (herhaalde) serie Swiebertje, om kwart over vier De NCRV-middag wordt besloten met het laatste deel van de Orimoa- serie Het geheimzinnige landhuis. Er is nog méér voor de jeugd. De KRO heeft besloten een reeks nieuwe af leveringen van de teken- filmserie The Flinstones op de buis te zetten. Om zeven uur vanavond begint de eerste aflevering: Fred en Barney hebben een ontmoeting met een heel beroemde actrice. Om half acht vol gen Kareltjes kolderieke capriolen, een filmklucht. Voor het journaal ook een aflevering van 't Zand "33. Na het journaal De wrekers weer op de buis. John Steed en zijn lief tallige assistente Tara King trekken in opdracht van „Mother" weer ten strijde. Daarna volgt een nieuwe kwis. De kleine kwis. Reken en taal spelletjes bepalen het karakter. Presentator is Bram van Erkel. Ak- tualiteiten komen daarna weer in Brandpunt, voordat men kan kijken naar het 21ste deel van De wereld in oorlog. Mensen aan het woord die beweren Hitiers lichaam in een Ber- lijnse bunker te hebben gevonden. NED. II: In de vooravond brengt de AVRO een reportage van de Ral lycross 1975, die begin mei in Val- kenswaard is gehouden. Tussen het gebrul van de motoren door laten ook vier zangeressen zich horen: Ciska Peters, Conny Vink, Joey Dy- ser en Loekie Knol. Na het journaal volgt de film Blootvoets in het park. Hierin maakt men kennis met een pasgetrouwd echtpaar dat een één- karnerflat bewoont op een zes ver diepingen hoog gebouw. Aan het flatje mankeert van alles. De ver warming doet hel niet, er is nauwe- aijuafuaapv Accountantskantoor administratie rn belastingzaken economisch advies en begeleiding Lindenlaan 3 Telefoon 01870-3477 Middelharnis lijks plaats voor een bed, een bad ontbreekt en in het dakvenster zit een gat, waardoor ze steeds bezoek krygen van een nog hoger wonende buurman. De ruzies tussen het jonge stel lopen als gevolg van alle ellende zo hoog op, dat ze besluiten te gaan scheiden. De mannelijke helft brengt de eerste nacht door in het park, in gezelschap van een zwerver. Een voortijdig einde van het jong-huwelijk lykt onvermijde lijk. Na deze film een aflevering van The new Dick van Dyke show. Dick en zijn vrouw Jenny hebben heel wat te stellen met hun zoon. Aan André van Duin en Frans van Dus- schoten wordt aan het eind van de avond de Gouden Televizier-ring uitgereikt voor hun shows Dag, dag heerlijke lach. Het laatste nieuws wordt tenslotte nog gevolgd door Het lied van de week. ZATERDAG 24 MEI NED. I: 11.00 Teleac; 15.00 Nieuws; 15.05 De Kijkdoos; 15.25 Poppenkast 15.50 Black Beauty; 16.15 Swiebertje; 17.05 Orimoa; 18.45 Paulus de bos kabouter; 18.55 Nieuws; 19.05 The Flinstones; 19.30 Kareltjes kolde rieke kapriolen; 19.50 't Zand 33; 20.00 Journaal; 20.20 De wrekers 21.10 De kleine kwis; 21.40 Brand punt; 22.25 De wereld in oorlog; 23.10 Journaal. NED. 11:18.15 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Rally cross 1975; 20.00 Journaal; 20.20 Blootvoets in het park; 22.05 Sport- panorama; 2225 The new Dick van Dyke show; 22.50 Gouden Televizier- ring; 23.00 Journaal; 23.05 Het lied van de week. ZONDAG 25 MEI NED. I: Dit net is 's morgens om elf uur al in de lucht voor een R.K. kerkdienst vanuit Amersfoort. Het middagprogramma begint om vier uur met een tekenfilm van Super muis, die gevolgd wordt door de avonturen van Ti-ta-tovenaar. Een stukje problematiek van Suriname en de Antillen wordt vervolgens be handeld in het magazine over deze twee koninkrijksdelen. Na een on derbreking voor de Vesper-uitzen ding van het IKOR komt de NOS om half zes met een dertig minuten durende reportage van de Grand Prix van Zolder. Vanmiddag ver schijnen race-auto's op het Zolderse circuit voor de Grote Prijs van Bel gië. Pipi Langkous komt om even over half zeven op de buis. Twee koeien eten de kleren van Anika en Tommy op. De volgende wijf kwar tier zijn weer voor de mannen van Studio Sport. Daarna volgt het der de deel van de serie Jenny, de moe der van Churchill. Zij verhuist met haar echtgenoot naar Ierland. Ze worden daar o.a. geconfronteerd met de grote armoede van de boeren. Om kwart over negen is Panoramiek aan de beurt, daarna het program ma 400 jaar Leidse universiteit. Hierin spreekt een forum over het onderwerp ideologie en wetenschaps beoefening. Na vijf minuten achter grondinformatie in de rubriek Su riname deze week, wordt de NOS- avond besloten met het program ma Boek en stad.. Naar aanleiding van de zojuist begonnen Manifesta tie Boek en stad Amsterdam. NED. II: Om vijf over zeven be gint het verhaal van Els a, de leeuwin. Een leeuwin kreeg in haar geboorteland Afrika de vrijheid te rug. Het is de eerste aflevering van de natuurserie Born Free die in Ke nia werd opgenomen. Rond de klok van acht uur gaat het doek op voor De Vader Abraham Circusshow. Va der Abraham heeft zich door Tony Boltmi laten verleiden een paar maanden in het circus op te treden. Meestal staat Vader Abraham alleen in de piste, maar een enkele keer bevindt hij zich in gezelschap van politicus Boer Koekoek, zoals twee weken geleden in Barneveld het ge val was. Ook in dit circus een op treden van Mieke, De Kermisklan ten, Imca Marina en Hanny, Frans en de Rekels. De volgende 55 minu ten zijn voor Pepper. Zij steekt haar neus dit keer in een zaakje van kin derhandel. Sex, drugs en alkohol spelen by deze handel een belangrij ke rol. Vervolgens komt er een Ak- tua Special op de buis, gewijd aan aktiviteiten van de internationale hulpverleningsorganisatie Terra des Hommes. Men ziet een filmverslag van een nu dertienjarig Vietnamees jongetje. Hij werd gewond uit Viet nam naar Duitsland overgebracht en vorig jaar kwam hij in een gloed nieuw revalidatiecentrum. ZONDAG 25 MEI NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 14.30 Teleac; 16.00 Nieuws; 16.02 Mighty Mouse; 16.08 Ti-ta-tovenaar; 16.35 Suriname-Antillen; 17.00 Ves per; 17.32 Grand Prix van Zolder; 18.30 Woord voor woord; 18.35 Pau lus de boskabouter; 18.40 Pippi Langkous; 19.05 Studio Sport; 20.20 Jenny21.10 Nieuws; 21.15 Panora miek; 21.40 400 jaar Leidse univer- o.a. in de kleuren grenen - groen zwart - wit ahorn - palisander zandkleur donkereiken blank eiken massief eiken Vrij toegang meelstraat 31 zierikzee 23 „Dat zou ik voor de drommel ook wel eens willen weten," antwoord de hij, leunend op zijn vrouw. „Als ik me goed' herinner heeft iemand me vannacht, toen ik weer naar bin nen ging, een dreun op mijn moofd gegeven Hoofdstuk 5 Een hele tijd later lag Harmen Oosterlaag op de bank met een ver band om zijn hoofd. Enkele minuten, nadat Geer achterom naar binnen was gegaan, arriveerden Niek en Ellechien. En zagen de verfromfaai- de man, die door Geer ondersteund naar de kamer werd gebracht. Elle chien, die voor haar huwelijk ver pleegster was geweest, had de won de op zijn achterhoofd bekeken en er een snelverband om gelegd, dat er altijd was in de verbanddoos in hun auto. En hem geboden voorlo pig op de bank te gaan liggen „Hoofdpijn?" vroeg ze. Harmen knikte. „Een beetje. Het steekt". „Misselijk? Braakneigingen?" in formeerde ze verder. Ellechien keek hem enige tijd aan, onderwijl de pols voelend. „Blijf voorlopig liggen. Waarschijnlijk heb je een lichte hersenschudding. Dank zij jouw harde schedel is het mis schien meegevallen." Geer keek naar haar man op de bank. „Herinner je nog. wat er ge beurd is?" vroeg ze bezorgd. „Ja. Zo'n beetje komt het in mijn geheugen terug. Ik ehik ont sloot de voordeur en ging naar bin nen. Es even nadenkenIk meen door J. D. POSTHUMUS dat ik het lichtknopje neerdrukte. Ja, er was licht en meteen kreeg ik een dreun op mijn hoofd. Wacht even. Hij dacht na. Ellechien waarschuwde: „Span je niet teveel in. Het komt vanzelf wel terug." „Ik weet 't alweer: er was een ke rel. Die sloeg me. Een lange vent met een hoed op. Diep in zijn ogen. Ik kon niets van zijn gezicht zien Toen kreeg iknog een klap en ben 'k waarschijnlijk buiten westen ge raakt." „Hoe laat was dat?" vroeg Niek. „Hoe laat zou dat geweest zijn?" Harmen keek naar zijn vrouw. „We reden kort na middernacht weg, niet? Even buiten het dorp stopte ik, omdat ik iemand had zien staan. Bij de hoek. Onder een boom en bij een paal met een verkeersbord. Ik kan het zo aanwijzen. Die vent dafcr stond me niet aan. In aanmerking nemende al dat geld en waardevolle voorwerpen, die wij al gevonden hebben, hier in huis, ging ik van de veronderstelling uit, dat meerdere mensen daarvan op de hoogte zou den kunnen zijn. Dus besloot ik te rug te keren. Wel, het zal zo half één, misschien nog iets later geweest zijn." „En ben je al die tijd builen wes ten geweest? Waar lag je, toen je bij kwam?" „Ik werd wakkef van de bel. Wakker.hoe noem je dat? Toen voelde ik die pijn op m'n hoofd. Ik kwam overeind om de deur open te doen. Maar er stond niemand op de stoep. En toen ik me omdraaide siteit; 22.40 Suriname deze week; 22.45 Boek en stad; 23.05 Journaal. NED. II: 18.15 Teleac; 18.55 Pau lus de boskabouter; 19.00 Nieuws; 19.05 Elsa, de leeuwin; 19.55 De va der Abraham circus show; 20.45 Pepper; 21.40 Aktua Special; 22.30 Journaal. MAANDAG 26 MEI NED. I: In de vooravond eerst de sterke Man van zes miljoen op de buis. Deze heeft opdracht gekregen een vrouwelijke computer-expert te beschermen. Zij is het brein achter de codetaal waarmee geheime agen ten communiceren. Drie misdadigers hebben het op haar leven gemunt. Na het journaal blijft de TROS in de misdaadsfeer met een aflevering van de Duitse serie Tatort. In het verhaal Wodka- bitter lemon is spra ke van een fabrieksdirekteur van middelbare leeftijd. Op een avond neemt hij een jong meisje mee naar huis. Als hij zelf even naar de bad kamer is geweest, treft hij haar dood aan in de kamer. In plaats van de politie te bellen deponeert de in pa niek geraakte direkteur het ontziel de lichaam in het park. De politie vindt het en komt al spoedig op het spoor van de direkteur, die dan van moord verdacht wordt. Bij het ver dere onderzoek blijkt echter dat de zaak nog gecompliceerder is. Klokke tien zit het redaktieteam klaar van Aktua TV. Zij zijn tot ongeveer kwart voor elf aan het woord. NED. 11: Tussen zeven en achten kan men kijken naar.de kwis Voor een briefkaart op de eerste rang. Te gast bij filmjockey Bob Bouma is vanavond de acteur Hugo Metsers, vooral bekend om zijn blote optre den in Blue Movie. Dat hy toch meer in zijn mars heeft bewees hij later in Een mens van goede wil. Na het journaal volgt eerst een uitzending van de Stichting Socutera over het Rode Kruis) en daarna laat de KRO de projector draaien voor de speel film Mijn beste vijand. Danny Kay speelt in deze film de rol van een Poolse Jood, een eeuwig vervolgde kleine man. Het eerste deel van de film speelt in Parijs. De Jood, die wil vluchten voor de Nazi-troepen komt in kontakt met een Poolse ko lonel. Hij ruikt zijn kans als hij hoort dat deze kolonel wil proberen in Engeand te komen. Hij tikt een auto op de kop en biedt de kolonel aan met hem mee te rijden. In eer ste instantie weigert deze, maar uit eindelijk moet hij wel. Tijdens de reis die dan volgt ontwikkelt zich een fel touwtrekken tussen die twee. Om tien over negen zet de KRO de projector even stil voor de korte rubriek Een mooie toekomst. Ongeveer in het verlengde van dit thema ligt het programma na de film: Wat is een baan nog tegen woordig. MAANDAG 26 MEI NED. I: 11.10 Schooltelevisie; 18.45 Paulus de boskabouter; 18.55 Nieuws; 19.05 De man van zes mil joen; 20.00 Journaal; 20.20 Tatort; 22.00 Aktua TV; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Film quiz; 20.00 Journaal: 21.20 Mijn bes te vyand; 22.25 Wat is een baan, te genwoordig? 22.50 Symbiose; 22.55 Journaal. stond Geer al in de keukendeur." „Ik ging achterom," verduidelijkte Geer. „Ik had immers geen sleutel?" „Dus je bent een uur of wat bui ten bewustzijn geweest," nam Elle chien aan. „Dat geeft toch wel een beetje te denken. We zullen in ie der geval maar een dokter bellen. Moet hij maar beslissen." „Beslissen wat?" vroeg Harmen, niet begrijpend. Maar Niek riep opeen: „De tele foon! We hebben gebeld, Geer en ik. Maar er is iets met het toestel." Ge lijk liep hij erheen en even later liet hij de losse draad zien,, die hij om hoog hield. „Gewoon doorgesneden," zei hij lakoniek. De anderen keken ook. „Opzette lijk doorgeknipt, he?" stelde Geer vast. De vier mensen keken elkaar eni ge tijd aan. „Dan is er toch wel iets aan de hand, lui," stelde Niek vast. „Die aardige meneer, die Harmen buiten westen sloeg, is hierheen ge komen om waarschijnlijk te zoeken, wat wij al veilig opgeborgen heb ben: het geld, de casettc en metalen map en de postzegels. Ja. die meta len map.... wat kan daar eigenlijk inzitten?" Maar niemand gaf daarop ant woord, want Geer zei op zachte toon: „Ik vind, dat het oen grieze lige geschiedenis wordt. Als zc al geweld gaan gebruiken, zit het niet lekker meer." „Was die lange man hier in huis dezelfde, die je bij de boom zag staan?" Harmen dacht na. „Dat weel ik niet. Hoe gaat dal.... je rijdt er voorbij en ziet in een flits iemand staan. Enigszins verdekt opgesteld. Maar het ligt wel voor de hand. Blijkbaar heeft hij bemerkt, dat wij in huis waren en afgewacht, tot we vertrokken zouden zijn. (wordt vervolgd) l

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 7