leiding- en aïvoerwerken werden Verschillende gegund Bevestiging en intrede drs. R. H. M. de Jonge Amerikaans verzoek Benoeming op classisvergadering te Zierikzee Koninklijke Vereniging voor Facultatieve Crematie Ontploffing te Cannes Brand bij chemisch bedrijf Fietsen over Het Kanaal STREEKNIEUWS ONZE PUZZELRIJBRIEK ltand Bruinisse BRUINISSE. 5-5. In (le vergadering van de gemeenteraad werd besloten tot gunning van het grote door CRM (DAWC-regeling) gesubsidieerde mil- joenenwerk van de aanleg van de persleiding naar het Mastgat, van de zui vering te Bruinisse, een werk dat natuurlijk in de eerste plaats is bedoeld, a Is arvoer van het afvalwater uit gemeente en polder volgens moderne inzichten, maar dat ook het eerstvolgend paar aan de mensen werkzaam bij de laagste inschrijver de Aannemersmaatschappij Schouwen-Duiveland het nodige werk zal verschaffen. van een deel van het terrein bij de nieuwe gemeentewerkplaats. Het gemeentebestuur is voornemens, het herbestraten van een aantal straten in Bruinisse, (oude kern) in het openbaar aan te besteden. Advertentie fJ 1874 1975 DOOR EEN BESCHEIDEN KOOPSOM bent U lid en zijn Uw CREMATIEKOSTEN VERZEKERD Vraag een folder met inlichtingen bij: J. Lustig, Oosterenbanwcg 2, Renesse, tel. 01116-1455. Zij, die reeds lid zijn, kunnen hieraan ook deelnemen. Dan s.v.p. vermelden „reeds lid". KERKNIEUWS Ned. Herv. Gemeente Bruinisse CANNES, 9-5 Te Cannes waar vrijdagavond het 28ste film-festival zal worden geopend is een plastic bom ontploft van meer dan een kilo, aldus is door de politie in Cannes meegedeeld. Het gebouw is aan de westelijke zijde ernstig beschadigd en twee televisieauto's voor het paleis zijn eveneens zwaar beschadigd. Van een gebouw tegenover het festival-paleis zijn alle ruiten gesprongen. De zaal waarin vrijdagavond het filmfestival begint, heeft evenwel geen grote schade opgelopen. ELST, 8-5. In de namiddag van Hemelvaartsdag brak een uitslaan de brand uit bij het chemische be drijf Luxan in Eist. De brand ging gepaard met een hevige rookontwikkeling. De brand woedde in elkele tientallen vaten gevuld met de zeer giftige stof pa- rathion, en in een stapel zakken ge vuld met het eveneens zeer giftige DDT. De brand wekte bij de omwo nenden grote ongerustheid: het was de derde brand, waarbij giftige wol ken vrijkwamen. Volgens de rijkspolitie werden twee personen uit dc omgeving on wel en hebben deze zich onder dok tersbehandeling laten stellen. Het was door de bijzondere fees telijke omstandigheden van de vo rige - en deze week. maar een korte tijd. waarin de puzzelaars moesten klaar komen met de opgave. Dit is toch gelukt, gelet op de toch nog fikse stapel oplossingen die binnen kwam. De eerste prijs is bestemd voor: De heer W. Dooge Jon kers weg 1 OOSTERLAND De tweede prijs gaat naar: Mej. J. Viergever Minnebroerstraat 18 ZIERIKZEE De oplossing van de puzzel is de vol gende: HORIZONTAAL: 1. brandewijn met citroen en suiker; 8. armoedig, schraal; 12. biersoort; 13. stengel van de grassen; 14. persoonlijk voor naamwoord; 16. vogel; 17. uiterlijke gedaante; 18. bekend sportevene ment (afk.); 19. deel van de hals; 21. voegwoord; 22. schriftstuk waarnaar de letterzetter werkt; 23. slaghout bij het cricketspel; 24. in elkaar ge vlochten ring van bloemen enz.; 26. insekt; 27. rivier in Duitsland; 29. bladplant: 30. Europeaan; 32. staaf van gegoten kostbaar metaal; 34. walkant langs een vaarwater; 36. laagtij; 38. historisch strafwerktuig; 39. klein kind; 41. uitroep van af keuring; 42. stekelhuidig dier; 44. chemisch symbool; 45. loofboom; 47. op het ogenblik; 49. onbepaald tel woord; 51. uitstapje; 53. roofdiertje; 56. mannelijk schaap; 58. glazuur op de tanden; 60. telwoord; 61. schrijf- kosten (Latijn); 63. muurinham; 64. c!c gezamenlijke edelen; 66. letter v.h. Griekse alfabet; 67. boomloot; 68. overblijfsel bij verbranding; 69. ver kerend in een stadium van jeugdige onvolgroeidheid: 70. vaartuig: 72. muzieknoot; 73. deel v.h. lichaam; 74. prijsbctaling voor verschillende ver richtingen. zoals b.v. van vervoer; 76. rij. reeks; 77. roofvis. Ook de firma Dijkers en Pijl uit Middelharnis zal na de Pinksterda gen weer beginnen aan het leggen van de buisleiding, en het maken van een vrij-verval-riool, eveneens een onderdeel van de oppervlakte water zuivering. Dit werk lang de begraafplaats en de Molenweg moest in verband met de vele regens en de natheid van de grond vorig najaar worden gestaakt. Afvoer industriewater De firma v h 1VI. van de Velde en Zoon ten slotte zal tussen Pinksteren en bouwvakantie, bezig zijn met maken van een goede afvoer van bet water op het. industrieterrein bij de gebouwen van Gomavi en Booy het opnieuw leggen en herbestraten van de toegangsweg tot de industrie- haven. vanaf de vissershaven langs de loodsen van de heren Van Dui- vendijk en Padmos, annex de fa briek van Maaskant het reeonstru eren van de aansluiting Oudestraat, weg langs de Vissershaven en met wat benerkt bestratineswerk, als mede het van een teerlaag voorzien DEN HAAG, 9-5. De Nederlandse regering heeft nog steeds in studie hoe er gereageerd moet worden op het Amerikaanse verzoek om vluch telingen uit Zuid-Vietnam op te ne men, aldus een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse za ken. De Verenigde Staten hebben aan de negen landen van de. Euro pese Genieenschappen gevraagd een deel van de vluchtelingen uit Zuid- Vietnam op te nemen. HORIZONTAAL: 1. huilebalk; 8. bom; 9. Oss; 10. eed; 12. geren; 13. oeros; 15. pinda; 16. beo; 18. renet; 20, olie; 21. punch; 23. lach; 24. man chet; 26. L.K.; 28. bot; 29. eik; 31. Ee; 32. Sumatra; 33. ijstaart; 34. c.s.; 35. lei; 37. t.e.m.; 38. fa; 40. totebel; 44. idem; 47. teder; 48. vlot; 50. parel; 52. lek; 53. beide; 54. retig; 55. Rotte; 56. lel; 57. dijk; 5.9. Dee; 60. raad kamer. VERTIKAAL: 1. horde; 2. Umea; 3. L.O.; 4. essence; 5. B.S.; 6. leer; 7. kerel; 8. benig; 11. Donar; 12. gil; 14. sec; 15. poolschip; 16. bun; 17. och; 19. theetante; 21. patriot; 22. heester; 24. motet; 25. titel; 27. kus; 28. bal; 30. kam; 31. erf; 36. redelijk; 39. me rel; 41. tel; 42. bek; 43. elite; 45. dar; 46. meter; 48. veter; 49 ode; 51. lila; 53. bode; 57. d.d.; 58. ka. VERTICAAL: 1. stevig; 2. Amster dams peil (afk.); 3. saai (figuurlijk); 4. bezinksel; 5. voedsel; 6. veer kracht; 7. paardeslee; 8. stad in Frankrijk; 9. boom; 10. deel van dc dag (afk.); 11. Ned. havenstad; 13. klimplant; 15. vrucht; 17. ploegsne- de; 18. lang staatsiekleed; 20. hoofd bestanddeel der metselspecie; 22. niet warm; 23. zandbank voor een riviermonding; 25. deel v.e. draai- steen,.waarin de as steekt; 26. te we ten (afk.) 28. aan boord (afk.); 30. in woner van zekere Ned. provincie: 31. rechthoekige metalen plaat v.e. handpers; 33. kaart v.h. kaartspel; 35. vreemde titel; 37. tenen mand; 40. jaarmarkt met volksvermake lijkheden; 43. vreemde munt; 46. grappenmaker; 48. dunne ijskorst op wegen; 50 loon van scheepsvolk; 52. lettor v.h. Griekse alfabet; 54. zoog dier; 55. boom; 57. het hoogst be gaafde wezen op aarde: 59. nonsens; 61. evenaar; 62. mannelijk rund; 65. van aanzienlijke lichaamsomvang; 66. wijnsoort; 69. benedendeel v.e. gevel: 70. duinvallei; 71. korte tijds duur. 73. uiting van kou; 74. voorzet sel: 75. muzieknoot. Zuiveringsinstallatie Dat de aannemers het de eerstvol gende maanden in Bruinisse druk zullen krijgen staat wel vast, want ook het gebouw van de zuivering, dat aan de Kostverlorenweg (zui- einde) moet w.orden gebouwd, een waterzuiverings inrichting vtior Bruinisse, Sirjansland, Oosterland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk en de daarbij aansluitende recreatiegebie den zal noji dit jaar worden aanbe steed. Initiatief voor vrijzinnige omroep UTRECHT, 9-5. Woensdagavond is in Utrecht besloten een nieuwe om roep op te richten, Vrijzinnig Appel voor Geestelijke vernieuwing. Het is een vrijzinnig christelijke organi satie. Uit een kring van sympathisanten is een voorlopig bestuur opgericht bestaande uit dr. R. Boeker, Rotter dam, H. J. Bouwhuis, Deventer, ds A. Faber, Emmen, ds. A. D. H. Huys- man te Purmer, ds. A. J. Roodzant te Odoorn, mr. dr. P. D. van Rooyen te Assen en mr. J. Schuttevaer te Utrecht. Ds. A. Faber zei ter toelichting dat er vanuit het vrijzinig christendom geen volwaardige bijdrage komt in de bonte veelheid van de Hilversum- se programma's. AMSTERDAM. 8-5. Twintig jonge mannen gaan zaterdag 10 mei probe ren het Nauw van Calais over te fietsen. De groep, afkomstig uit Gro ningen, heeft daarvoor een drijvende fiets ontworpen, met schoepen op de plaats van de wielen, die ruimte biedt aan alle twintig fietsers. „Flitsen" uit het buitenland GENÈVE. Secretaris-generaal Kurt Waldheim van de V.N. heeft een tweedaagse conferentie geleid, waar op vertegenwoordigers van 34 landen van gedachten zullen wisselen over een internationaal fonds voor de ont wikkeling van de landbouw in de derde wereld. JAKARTA. Op de Grote Markt van Padang op West-Sumatra heeft een brand gewoed die een groot aan tal huizen en kramen in de as heeft gelegd. Er zijn geen slachtoffers, maar de schade loopt in de miljoe nen. BRUSSEL. Het bewakingspersoneel van de Belgische gevangenissen is in staking gegaan. Al op 14 april had dit gevangenispersoneel een staking ge houden. Ze wordt nu herhaald omdat de overheid, naar de mening van dit personeel, niet is ingegaan op de eisen: een betere beloning. QUETTA. Het Pakistaanse persbu reau meldt dat er bij een ontploffing in een mijn op ruim 150 km ten zui den van Quetta negentien mijnwer kers om het leven zijn gekomen. BRUINISSE Optocht op 5 mei Door de straten van Bruinisse trok maandagmiddag een uur lang een optocht, waaraan veel kinderen maar ook ouders deelnamen. Allerlei dingen waren uitgebeeld, zoals radio Oranje, een tank. evakuatie en fees telijk versierde fietsen. Een wagen versierd met appeltjes van oranje deelde langs de route aan kinderen beneden 6 jaar sinaasapels uit en kinderen die aan de optocht deelna men kregen ook een oranje appeltje. De muziekvereniging „Nu met Hope" liep voor de stoet uit, wat het geheel een kleurrijk en feestelijk karakter gaf. ZIERIKZEE, 7-5. In het kader van liet vlootbezoek aan Zlerikzee wer den door de marinemannen woens dagavond op het sportpark Bannink een Iweetal wedstrijden gespeeld te gen elftallen van MEVO. De ontmoeting tussen het sterkste rUtnl van de marinemensen en het eerste elftal van MEVO, waarin eni ge spelers uit het derde elftal waren opgesteld heeft een aardige en span nende strijd te zien gegeven. Nadat de gasten de leiding hadden genomen. 0-1, wist Henk Tromper de «tand weer in evenwicht te brengen. Nog juist voor het verstrijken van AC.ANA, GOEAM. In Agana op Goeam zijn in evacuatievliegtuigen 500 Zuidviotnamese parachutisten aangekomen die voor het laatst heb ben gevochten om het bezit van de stad Xuan Loc ten oosten van Sai gon. CAIRO. De Egyptische minister van buitenlandse zaken, Ismail Fah- mi heeft by aankomst van minister Van der Stoel in Cairo verklaard dat hy, zijnerzüds, „zijn best zal doen dat het bezoek een keerpunt in de betrekkingen tussen Nederland en Egypte, en tussen de volken van bei de landen" zal worden. LONDEN. Zeven Britse adelman nen van het blauwst denkbare bloed hebben zich donderdag ver enigd om het bezoek van „Jan-met- de-pet" aan hun schitterende land goederen ie bevorderen. SANTA Barbara. Avery Brundage, oud-voorzitter van het Internatio naal Olympisch comité IOCis donderdag in zyn woning in YVest- Duitsland overleden. Dit heeft een vriend van de familie in het Ameri kaanse Santa Barbara (Californië) bekendgemaakt. Brundage was 87 jaar. HAMBURG. Twee Nederlandse viskotters zijn donderdag in de mon ding van de Eider opgebracht we gens vissen in de Westduitse terri toriale wateren. WENEN. De Hongaarse kardi naal Jozsef Mindszenty is in Wenen op 82-jarige leeftijd overleden, zo heeft hel Oostenrykse katholieke persbureau Kathpress Meegedeeld. RANGOON. Een hittegolf in Man- dalay op 480 kilometer ten noorden van Rangoon heeft aan bijna 400 mensen het leven gekost, zo is maan dag bericht door de pers in Rangoon. LONDEN. Engeland overweegt „met voorrang" de mogelijkheid van toelating van Zuidvietnamese vluch telingen, zo heeft het ministerie van buitenlandse zaken in Londen maan dag bekendgemaakt. Zonnepitten j in Amersfoort AMERSFOORT, 8-5. De leerlingen van de Amersfoort- f f se kleuter- en basisscholen f f hebben bijna 200.000 zonnepit- f ten gezaaid. Het initiatief van f f de Amersfoortse kontakt f f kommissie (in navolging van f f het Zwitserse Bazel) is een f primeur voor ons land. Ge- f f hoopt ivordt dal zoveel bloe- f f men tot bloei komen, dat be- f r gin september tijdens de jaar- f f lijk.se keistadfeesten Amers- f f foort een grote zonnebloem- f tuin is. SPORT VOETBAL RIA-W-Dreischor 0-2 Hekkesluiter Dreischor heeft don derdagmiddag voor een daverende verrassing gezorgd door RIA, dat nog een utistekende kans maakt op promotie naar de KNVB, in eigen huis afgetekend met 3-0 te kloppen. De blauw witten .hielden in deze wedstrijd hun verdediging goed ge sloten waarbij zij dan met uitvallen veel gevaarlijker waren dan de thuisklub. Uit een van deze counters wist Simon de Vlieger in de le helft Dreischor een 1-0 voorsprong te ge ven. Na de rust werd Adrie Geelhoed foutief aangevallen door RIA doel man De Guchtenaere wat RIA op een strafschop kwam te staan wel ke door Simon de Vlieger werd be nut 0-2. De thuisklub ging hierna volledig tot de aanval over wat hen geen sukses opleverde. Wel kreeg Kees de Wit bij een uitval nog de kans om de eindstand op 0-3 te be palen. ZSC-IIeinkenszand 1-1 Heinkenszand, dat er in de afge lopen week in was geslaagd om Se- rooskerke haar eerste nederlagen te bezoi-gen, is er geen moment in ge slaagd om ZSC haar wil op te leg gen. Bij beide elftallen vormden hun aanvallen wel het zwakste deel waardoor de verdedigingen konden domineren. Nadat Ben Louwerse een fraaie kans had laten liggen om de thuisklub de leiding te geven wist één van de aanvallers van de be zoekers van een zwak moment in de ZSC-verdediging le profiteren en zijn klub de leiding te geven 0-1. Drie minuten na de rust wist Jaap Verwest met een fraai schot uit de tweede lijn de stand in evenwicht te brengen 1-1. Na een kwartier spe len werd ZSC's doelman v. d. Weele zodanig geblesseerd dat hij zich moest laten vervangen door de veld- speler Sjaak Dorreman die in het verdere verloop van de wedstrijd zich uitstekend van zijn taak kweet. de eerste helft kondon de gasten weer een voorsprong nemen, 1-2. Uit een voorzet van René Verwijs bracht Piet Vcrschure na de rust bei de partijen weer nöast elkaar, 2-2. In de spannende slotfase slaagden de gasten erin het winnende doelpunt te scoren, 2-3. Het volledig tweede elftal van MEVO speelde een wedstrijd tegen een marine-elftal van heel wat min der kwaliteit. De MEVO-reserves hadden dan ook geen enkele moeite om deze wed strijd met de alleszeggende cijfers. 15-1 af te sluiten. Zondagmorgen 4 mei had in de Ned. Herv. Kerk te Bruinisse de bevestiging plaats van kandidaat drs. R. H. M. de Jonge tot predi kant van de Ned. Herv. Gemeente De bevestiging geschiedde door ds. A. J. de Jong uit Leiden, die als uitgangspunt had genomen, Jesaja 62: 6 en 7. „O Jeruzalem, Ik heb wachters op uw muren besteld, die gedurig al den dag en al den nacht niet zullen zwijgen." De heerlijke, maar zeker niet eenvoudige taak, voor een predikant om zijn gemeen te te leiden en voor te gaan, werd in deze intredepreek duidelijk in het licht gesteld. Aan de handoplegging werd deel genomen door de bevestiger ds. A. J. de Jong, door de consulent ds. Geers en door de emeritus predikant ds. D. Goudzwaard, die in de vaka- ture tijd, te Bruinisse bestand in het pastoraat verleende. Na deze plech tigheid werd ds. De' Jonge toegezon gen Ps 119:47. KERKNIEUWS Geref. Gemeenten in Nederland NIEUWERKERK: zondag 11 mei: 9.45 en 3.30 uur ds. A. v. d. Berg. (Met deze opgaaf vervalt de aankon diging in de predikbeurtenlyst). SCHEEPVAART Abida, 22-5 Rotterdam verwacht Acmaea, 8-5 Rotterdam Acila, 4-5 Cardon Ameland, 6-5 Rotterdam Area, 16-5 M. Ahmadi verwacht Ares, 6-5 1030 m. WTZ Canarische eil. Calamares, 5-5 Panamakanaal Camtia, 17-5 Curacao verwacht Diloma, 6-5 Shellhaven Dione, 4-5 Portland Ned. Hervormde Kerk Het vertrek van dc predikanten Van der Schee, Zicrikz.ee en Van den Berg, Scharendijke, het aanstaande vertrek van ds. H. A. van den Heu vel en het niet meer beschikbaar zijn van enkele ambtsdragers gaf aanleiding tot nog een aantal andere verkiezingen. Ds. J. J. Kroon, Brouwershaven, werd assessor secundus cn primus lid van het Breed Moderamen van de Classis, in de vakaure ds. H. A. van den Heuvel De heer W. J. Beur- kens. St. Philipsland werd primus lid van genoemd breed moderamen in de vakature B. Francke. St. Maar tensdijk. de secundus plaats van diaken Beurkens werd vervolgens bezet door diaken W Dekker, uit Scherpenisse De heer M. J. Ambt uit St. Annaland kreeg de tertius plaats, tevoren door diaken Dekker bezet. In de afvaardiging naar de P.K.V. werd in de vakature plants ds. Van den Berg benoemd ds J. B. Assen dorp, secundusplaats, In de vakature M. P. Bolier, eveneens secundus plaats kwam de heer M. J. Steen poort e, Oosterland, terwijl ds. G. Wassenaar de tertiusplaats van ds. Van den Heuvel kreeg toegewezen. Komende vakature visitator Ouderling S. van Mourik (Nieu werkerk) ziet zich genoodzaakt zijn werk als visitator te beëindigen, maar voor hem was zo gauw geen opvolger aan te wijzen, zodat hem zal worden gevraagd nog een sei- In de namiddagdienst deed ds. R. I-I. M. de Jonge intrede met een pre dikatie naar aanleiding van 2 Cor- 5:16 en 17: „Zo dan wij kennen van nu aan niemand meer naar het vlees en indien wij ook Christus naar het vlees gekend hebben, nochthans ken nen. wij Hem nu niet meer. Zodan iemand in Christus is, die is een nieuw schepsel; het oude is voorbij gegaan, ziet het is aJJes nieuw ge worden". De boodschap in deze twee teksten verweikt, namelijk de boodschap der verzoening, werd door ds. De Jonge het kernpunt van het Evange lie genoemd. Deze gedachte werd nader uitgewerkt. Ds De Jonge dankte in een toe spraak na de predikatie voor de ve le attenties die hij en zijn echtgenote hadden ontvangen bij hun aankomst in Bruinisse. Voorts dankte hij ds Geers als consulent en ds. Goud zwaard die beide het werk in de ge meente hadden waargenomen, en de heer'S. A. Jumelet voor het verzor gen van de stukjes in hot kerkblad. Voorts sprak ds. De Jong een woord tot de degenen met wie hij de ko mende jaren hoopte samen te wer ken, zoals schoolpersoneel e.d. Ds. Geers sprak als consulent tot de jonge predikant en- overhandigde hem de sleutel waarmee hij symbo lisch het werk aan hem overdroeg, wat ds. Geers in dc vakantietijd had waargenomen. Ds. H. v. d. Heuvel sprak namens ring, classis en con vent. Als hoofdredacteur van de kerkbode sprak de heer G. Wirts. De heer L. v. d. Spek sprak namens de drie andere kerken te Bruinisse en de heer S. A. Jumelet als vertegen woordiger van de gemeente. Tot slot sprak de heer Van Tuyl. lid van de "kerkeraad; hij hoopte dat men deze jeugdige predikant een kans zal willen geven. Na al deze toe spraken waarin ds. De Jonge een goede tijd in Bruinisse werd gewenst zong de gemeente de nieuwe predi kant Gezang Il7a toe. Ds. De Jonge sprak als laatste een woord van dank tot de sprekers. zoen aan te blijven. Da. A. A. van Leeuwen, Burgh. volgde ds. Van den Berg op als lid van het bestuur Stchting Jeugd Schouwen Duiveland. De consideraties werden zonder veel discussie aangenomen, al achtte men het wel gewenst, predikanten met beperkte werktijd, onder opzicht te stellen, van zowel de P.K.V. bin nen welker gebied zij woonachtig zijn als van de P.K.V. binnen het gebied waar zij werken. Ouderling J. Braber, Renesse. las een gedegen verslag \*oor van de door hem bijgewoonde vergadering van dc Generale Synode, waarbij wat langer werd stilgestaan bij de werkzaamheden van de S.M.R.A. (le den administratie namens de Syno de) nu daar brand heeft gewoed. Ds. L. de Wit, Renesse, vertelde het een en ander over de P.K.V. vergaderingen in Middelburg die in de afgelopen maanden waren ge houden en de heer G. J. Wirtz maak te de z.g. „richtbedragen" bekend, die door de Zcndingscorporati s (Oegstgeest en de N.Z.B.) worden verwacht. Gehoopt wordt dat de Ring Schouwen-Duiveland f 110.000 zal bijeenbrengen, namelijk f 55.000 door de Hervormde gemeenten op Schouwen-Duiveland; f 55.000 door de Herv. gemeenten op Tholcn en St. Philipsland. In het tweede gedeelte van de vergadering hield de heer Jan J. van Capelleveen (Nod. Bijbelgenoot schap) een referaat over „Christenen in Oost-Europa". Hij sloot de ver gadering met dankzegging. De nieuwe puzzel ZIERIKZEE. 5-5. Deze week werd te Zierikzee in hel herv. verenigings gebouw de classikalc vergadering van de Classis Zierikzee gehouden. Dere vergadering werd door ds. J. Kroon ais oudste der aanwezige predikanten niet gebed en Schriftlezing geopend. Na een kort openingswoord werd de leiding overgedragen aan ds. H. A. Samsom te Stavenisse. die als praeses gekozen werd in de vakature ds. J. van der Schee. Ds. Samsom was tevoren assessor. Als assessor werd gekozen ds. M. C. van der Meer le Oosterland.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 5