ERIC DE NOORMAN SUCCESJES INGEZONDEN STUKKEN 5 VOETBAL JUNIOREN Groep A I: Bevelanders AI-Zie- riltzee AI; Arnenuiiden AI-Terneu- zen AI; Axel Al-Steen AI; Kloeting? AI-Walcheren AI; Vlissingen Al- Zeel. Sport Al- Groep A XI: Brouwershaven AI- DFS AI, 13.00 uur; ZSC AI-Bruse Bovs AI, 13.00 uur; SKNWK AII- SKNWK Ar, 13.00 uur. Groep B XVII: MEVO BII-Zierik- zee BUI. Tweede bekerronde B-junioren: Br.haven BI-ZSC BI, 10.45 uur; Dui- veland BI-Lewed. Boys BI. 13.00 uur Dreischor BI-Goes BI, 14.00 uur; SSV BI-Zierikzee BI; Kw.damme BI-MEVO BI: Patrijzen BI'Apollo BII-WIK BI. Groep C XIV: Brouwershaven CI- Renesse Cl, 10.00 uur; DFS CI- SKNWK Cl, 10.00 uur; Zonnemaire CI-WIK Cl, 10.00 uur; Zierikzee CI- ZSC Cl, 10.00 uur. Groep C XV: Bruse Boys CI-Dui- veland Cl, 10.00 uur; SVOWK CI- Dreisehor C I. 10.00 uur; Zierikzee CII-MEVO Cl, 10.00 uur. Groep D XXXI: Duiveland D I- ZSC Dl, 11.00 uur; SKNWK DI- Brouwershaven Dl, 10.00 uur; Zie rikzee DII-Zierikzee Dl, 11.00 uur; DFS DII-DFS Dl, 11.00 uur; Bruse Boys DI-MEVO Dl, 11.00 uur. KORFBAL K.N.K.V. AFDELING ZUID WEST le klasse All Ready-Volharding, 16.00 uur; Swift-ONDO; Blauw-Wit- Stormvogels; Animo li-Zuidwesters. 3e klasse: All Ready II-NOAD II, 14.00 uur; Good Luck II-ZSC; DBGC II-Oranje Zwart II; ADO IV-VIOS (W) II. Adspiranten. 3e klasse I: Brou- wershaven-NOAD; AU Ready II- Good Luck II; DBC-SVOWK. Pupillen. Groep 8: Tjoba II-AU Ready; Blauw Wit II-Volharding. Groep 13: Brouwershaven-SVOWK Good Luck II-A11 Ready II. VOLLEYBAL BEDRIJFSKOMPETITIE Vrijdag 4 arpil, sporthal Onderdak RTM-Onderdak, 20.00 uur; Cebe- co Z.W.-Waterschap S. en D., 20.00 uur; Neptunus-S.V. Kwiek, 20.45 uur; MEVO III tr.-Cluzona, 20.45 uur. HENGELSPORT „De Krabbe" hield wedstrijd bij Schelphoek SEROOSKERKE. 3-4. Door de hen gelsportvereniging „De Krabbe" werd, bü de Schelphoek, de tweede wedstrijd van de clubkompetitie ge organiseerd. Mede dank zij de iets betere weers omstandigheden dan bij de eerste wedstrijd bestond er van de zijde van de leden voor deze wedstrijd een gro tere belangstelling. In totaal werden er 49 bovenmaat se- en 39 ondermaatse vissen gevan gen. De uitslag: 1. N. Plandsoen, 1349 punten; 2. L. J. Steketee, 1208 p.; 3. J. Hart, 1185 p.; 4, M. Wessels, 988 p.; 5. A. Boekesteijn, 745 p.; 6. H. H. Boekesteijn, 732 p.; 7. J. P. van Lee- nen, 690 p.; 8. P. de Jonge, 665 p.; 9. J. v. d. Bos, 620 p.; 10. R. Dijkman, 619 p.; 11. H. v. d. Wielen, 525 p.; 12. H. J. van Leenen, 520 p.; 13. L. Bou- man, 485 p.; 14. P. van Splunter, 470 p.; 15. F. v. d. Heide, 463 p.; 16. P. de Rijke, 392 p.; 17. H. J. Scheffers, 350 p.; 18. J. A. Wandel, 338 p. Junioren: 1. Ad van Leenen, 390 p.; 2. J. Quaak, 290 p.; 3. D. Blom, 255 p.; 4. Cor Quaak, 100 p. De volgende clubwedstrijd is zon dag a.s. 6 april te 8.00 uur aan de Schelphoek. ZIERIKZEE. Een spelmoment uit de spannende .beslissingicedstrijd zaal voetbalkompetitie in „Onderdak". De nieuwe kampioensploeg Skol Boys wist het spel tegen Vertig vol komen in handen te houden. Vooral in de tweede helft was de Vertig- verdediging al spoedig uitgescha keld. (Eindstand 6-1 voor Skol Boys). Zaterdag neemt de Zierikzeese kam pioensploeg deel aan de Zeeuivse kampioenschappen in „Onderdak". (Foto: Zierikzoesehe Nieuwsbode) Zierikzee II ontsnapt aan degradatie Zierikzee II is erin geslaagd om aan degradatie te ontkomen in de tweede klasse Noord van de Zeeuw se Schaakbond. De Zierikzceënaars wonnen op verrassende wijze in de 10de en laatste ronde met 5-3 van Koudekerke I. Koudekerke I was' bij een over winning kampioen geworden en zou zijn gepromoveerd. Zierikzee II mistte in deze uitwedstrijd de- heren Smilde en Visser, maar Bert Leeuwé was weer aan het eerste bord pre sent. Met het gevaar van degradatie voor ogen heeft Zierikzee II een uit stekende prestatie geleverd. De gedetailleerde uitslagen: L. Jongepier-L. M. Leeuwe 0-1; A.van der Hcijden-J. A. J. van der Made 1-0; J. Rijntjes-A, M. A. v. d. Wes ten V2-V2; Jac. de Witte-R. P. Ho- gerheyde 0-1P.. Kodde-J. van Loon V2-V2; L. Boone-A. J. L. Blom V2-V2; D. Joziasse-A. Kamp V2-1/*; H. Keijmel-J. Koster 0-1. Uit slag Koudekerke I-Zierikzee II: 3-5. Zierikzee II behaalde 7 punten. Vlissingen II werd in deze groep kampioen. Op de tweede plaats ein digde Koudekerke I. gevolgd door "De Zwarte Dame I (Kruiningen) en Goes III. Op de vijfde plaats volgt Zierikzee II en op de zesde en laat ste plaats Kamperland, welk team degradeert. SCHEEPVAART Aludra, 3-4 te Newportnews Calamares, 2-4 pass. Cape Male naar Golfito Camitia, 3-5 te Mombasa Ganymedes, 3-4 te Amsterdam financien en economie 1975 moeilijk voor Philips EINDHOVEN, 3-4. De raad van bestuur van NV Philips' gloeilam penfabrieken verwacht dat 1975 een moeilijk jaar voor de vennootschap zal worden. Tijdens de presentatie van het jaarverslag gaf de president van de raad van bestuur, jhr. H. A. C. van Riemsdijk, uiting aan zijn diepe bezorgdheid over de huidige en toekomstige gang van zaken: „Dit jaar zou wel eens net zo slecht kun nen aflopen als 1971", zei hij. Straks gering conjunctureel herstel DELFT, 3-4. Hoewel een conjunc tureel herstel, mogelijk voor West- Duitsland en Nederland komende herfst, in de verwachting ligt, zal dit herstel qua omvang geringer zijn dan bij voorgaande gelegenheden. JÓit houdt verband met de minde»* gunstige structurele ontwikkeling van de economie, een ontwikkeling die ook van grote betekenis is voor de duurzaamheid van dat conjunc turele herstel. Deze opmerkingen maakte prof. dr. F. W. Rutten, secretaris-generaal van het ministerie van economische zaken donderdagmorgen in Delft. „Lieve mensen van dit eiland" (afl. 2) Het is niet onze gewoonte om als niet-eilanders ons in te laten met de binnenlandse politieke aangelegen heden van Schouwen-Duiveland. Maai- kennis nemend van een der jongste raadsbesluiten' van de ge meente Westerschouwen, schoot ons kunstzinnig gemoed dermate vol, dat we óns toch de „brutaliteit" veroor loven. Het zij ons vergeven. begrijpt al wat we bedoelen: het betreft het besluit van uw Zeeuwse schepenen een kunstwerk van de heer J. (Jacob) Jutte, „Dame met Hondje en Heer" niet aan te kopen, ondanks de contra prestatie rege ling. Wij betreuren het, dat genoem de beeldende kunstenaar tijdens de raadsvergadering hierop meende te moeten reageren met onder broek!" Mondelinge overlevering uit de raadszaal leerde ons, dat de Zie- rikzeesche Nieuwsbode terecht niet de gehele beledigende zinsnede heeft overgenomen. Tegelijkertijd betreuren wij het echter ook, dat Westerschouwen al dus de kans heeft laten liggen zich noch te verzekeren van de blijvende aanwezigheid van de heer Jutte, noch van een ongetwijfeld continue stroom kunstwerken, waarbij te den ken valt aan vele „Dames met Hond jes met Heren". En dat voor slechts f 600,- (~5°/o). Onze argumenten Ten eerste is genoemd kunstge wrocht uniek in zijn soort, een sim peler uitbeélding van een enkel ge zinsdrama in een Zeeuwse omgeving lijkt ons ondenkbaar. U kunt dit uit beeldingsvermogen geheel gratis be zichtigen in de tuin van „De Grote Beer", waar nog enige (roestige) kunstexempelen van deze negatief- simplistische levensfilosofie liggen le getuigen. Haast u, u kunt te laat zijn. Ten tweede is ons bekend, dat dit kunstwerk niet zó maar een toeval lige uitbeelding is van een op een vervelende, lauwe middag uitgespon nen bevlieging. Integendeel, het is de weerspiegeling van 's pians bloed eigen levenshouding ten opzichte van de fam. Hasper, ten opzichte van 11. Wij willen hier vooral, de aandacht vestigen op de ketting tussen Dame en Hondje. Het is immers hiermee, dat de heer Jutte zijn maatschappij visie vorm geeft: met een ketting boeit Jutte de Sehouwse samenleving in het algemeen en de „Grote Beer" in het bijzonder (daaróm tot de pro porties van een hondje terugge bracht), door zijn groot-steedse, uit de Amsterdamse provotijd geboren, maniei*en op te leggen aan dit, in zijn ogen nog goedgelovige gewest. Dat hierbij de manieren van een Heer wat terzijde komen te staan laat zich begrijpeh; zoals eveneens gemakkelijk valt in te zien dat de Dame het voorkomen heeft van een Sainte Marie des Anges (Heilige Ma ria van de engelen): een engelach tiger handelwijze js door ons niet aanschouwd. Terecht draagt de heer Jutte de naam van Jacob, hieitjes]ichter): op onnavolgbare wijze licht hij de Westerschouwse samenleving èn de familie Hasper het beentje, en doet haar aldus in het stof bijten. Kortom, „De Grote Beer" gekraakt Westerschouwen getild. Zeeland ver licht. En de raad koopt een derge lijke, historische beeldengroep niet aan! „De Grote Beer" reddeloos, de Raad radeloos, Jutte redeloos Terecht werd eens gedicht" „Westerschouwen het zal je rouwen dat je hebt geroofd mijn Vrouwe (mèt Hondje mèt Heer) Westerschouwen zal vergaan, alleen jutte zal blijven bestaan". R. HEHENKAMP KERKNIEUWS Ned. Hervormde Kerk Beroepen te Eexta: D. Brandhorst, Ootmarsum. Geref. Kerken Beroepen te Zuid-Beijerland- Klaaswaal: drs. J. Th. Landman, kandidaat te Zuid-Beijreland, die dit beroep heeft aangenomen. Beroepbaarstelling: Door de classis Barendrecht is praep. geëx. en be roepbaar gesteld: drs. J. Th. Land man, Dorpsstraat 121, Zuid-Beijer- land. Geref. Kerken Vrijg. Beroepen te Gramsbergen: F. J. Bijzet, kand. te Damwoude; te Em- men: J. Slotman, Dalfsen. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Emmeloord: E. E. Slofstra, Broek op Langedijk. Geref. Gemeenten Beroepen te Almelo: J. Karens, Opheusden. De Wolf en de Havik 14. „Nou, zie jij hem, zie ik hem?" gromt een der krijgers, die vlak nabij de plek waar Eric en Axe verborgen liggen aarzelend stilstaan. „Hij is natuurlijk verpletterd, nel zoals do rest van zijn bende. Kom mee, ik heb geen zin om él die rotsblokken één voor één om te ko ren „Ja maar, we moeten die kerel dood of le vend terugbrengen", werpt een andere tegen. „Laten we de kloof doorzoeken, misschien is hij ontkomen Maar de overigen hebben daav geen oren naar. Zo zijn best tevreden met dc afloop van dc strijd en na besloten te hebben, de heren der verspreide wapens bij elkaar te zoeken, verwijderen zij zich. In hun benarde schuilplaats ademen F.ric en Axe verlicht op. „En noij als een haas weg, voor ze zich bedenken en wéér aan het zoeken slaan!" Snel glippen zij tussen de steenhopen door naar de beschutting van dc bomen. Het is gevaarlijk, maar ze moeten dez.e laatste kans aangrijpen, voor zij misschien voor goed ver dwenen isEenmaal buiten het gezicht van de vijand zetten de twee vluchtelingen het op een lopen, tegen de steile helling op. Als do kerels daar heneden maar geen erg hebben in die vermaledijde steentjes, die onder hun voe ten nogal lawaaierig in het ravijn ploffen. Hoog boven de pas rusten zij even uit van de klimpartij en Eric loert voorzichtig naar om laag. De krijgers zijn weer aan het zoeken, klaarblijkelijk hebben zij toch de neervallende stenen gehoord. „Ik zou wel eens willen weten, wie de aan stichter is van deze laffe overval", mompelt Eric grimmig, terwijl hij de troep in do diepte behoedzaam gadeslaat. „Kom Axe. we zullen dit stel schavuiten volgen: gewone rovers zijn het beslist niet Langzaam en 7.0 veel mogelijk in de beschut ting van het geboomte dalen de twee do steile helling weer af. En dan, nabij een kleine ope ning tussen de stammen slaakt Axe eensklaps een gesmoorde waarschuwingskreet. Op het zelfde moment ziet ook Eric het naderende ge vaar. Schielijk wil hij zich terugtrekken, maar het is reeds te laatzij zijn reeds ontdekt door de krijgers, die nu met de wapens in de vuist een eindweegs beneden hen van tussen dc stammen tevoorschijn komen O V E R DENKINC Om het teerste Onder de Christuslegenden, die wij kennen door het boek, dat Selmn Lagerlöf daaraan wijdde, is er één voor de Paastijd: De Kaarsvlam. Dit verhaal gaat over een ridder uit Florence, die tneegégaan is met de kruistochten en om zijn grote dap perheid als eerste een kaars mocht aansteken aan het vuur voor Chris tus graf. De kaars kon een dag en een nacht branden, 's Avonds zegt jemand tegen de ridder, Raniero, die voorzichtig is met zijn kaars, dat hij die niet naar de Madonna in de kerk van Florence kan brengen, zoals hij met andere schatten gedaan had. Dit klinkt als een uitdaging en wordt dit te meer als niemand bereid blijkt dit voor hem te doen. Dan doe ik het zelf, zegt hij, niet wetend hoe zwaai de taak is die hij op zich neemt. Na tuurlijk is de reis te lang om deze kaars brandend in Florence te krij gen, maar het licht kan telkens op een andere kaars overgaan on zo naar het doel worden gebracht. Het lijkt een eenvoudige opgave, doch het wordt heel moeilijk. Om dat Ruriiero zijn kaarsvlam bescher men moet tegen tocht, moet hij ach terste voren op zijn paard zitten. Omdat de vlam niet doven mag kan hij zich niet beschermen tegen wie hem aanvallen en beroven. Bij het weer eens lezen van het verhaal trof mij een tafreel, waar het is gaan regenen, terwijl Raniero in een groep struiken slaapt. Wan neer hij wakker wordt, ziet hij dat de kaars is blijven branden doordat een paar vogeltjes erboven fladde ren en aldus de vlam beschutten. Raniero hangt zijn muts boven de vlam en strekt zijn hand naar de vo geltjes uit Die zijn niet bang. En Ra niero denkt: „Dat is omdat ze weten dat ik nergens anders aan denk dan om het teerste te beschermen. Daar om zijn ze niet bang voor mij". Waar het teerste beschermd wordt, hoef je niet bang te zijn. Maar veelal was er reden te over om bang te zijn. Altijd was er het geweld, waardoor veel stuk geslagen werd, waardoor gewond en gemoord werd. In onze dagen is er een toene mende geweldpleging, in gijzelingen en overvallen. Er is sprake van toe nemende verruwing. Dit wekt ter dege vrees. Mensen voelen zich niet beschermd, maar aan gevaren bloot gesteld. Het lijkt soms^of wij alle ge dachten aan het tere'maar moeten opruimen; of het denken aan het zachte iets halfrechts is. Zoals het echter voor Raniero, eerst helemaal niet zo'n brave klant, een uitdaging was het licht van Je ruzalem naar Florence te brengen, zo kunnen wij het als een uitdaging zien in een wereld met veel hard heid het tere te beschermen. Het tere: wij denken aan de zwakken; aan de onderliggenden met weinig of geen verweer. De zwakken; maar wie is niet zwak op zijn tijd! Het tere, dat is bok wat 20 dikwijls door geweld weggedrukt lijkt te worden: het tere vlammetje van goedheid, van barmhartigheid, van liefde. Je kunt het alleen beschutten, indien je erin gelooft en deze taak volbrengen wilt, zoals Raniero in alle moeilijk heden, die soms heel groot waren, volhield. Telkens dreigt de kaars uit te gaan; telkens weer ztillen wij dit licht moeten redden. Je kunt daar door een beetje van de vrees wegne men; je merkt dat niemand bang voor je hoeft te zijn; je zou aan mensen een beetje vertrouwen kun nen geven. Het is de enige manier/ waarop wij waarlijk met elkaar kunnen leven. Er is geen samenle ving mogelijk, als wij elkaar niet kunnen vertrouwen; als wij erop bedacht moeten zijn ons tegen el kaar te verdedigen; als wij steeds moeten proberen te ontdekken wat een ander in zijn schild voert. Sa men leven en samen bouwen is al leen mogelijk waar wij elkander vertrouwen kunnen; waar wij zeker ervan zijn dat wij elkaar geen scha de doen. Willen wij daarover echter niet denken, los van de werkelijkheid, dan moeten wij erkennen dat ook, wie het tere van bedreigde mensen en het tere van goedheid en liefde wel beschermen willen, in de reali teit van hun situatie soms geen an dere weg gezien hebben dan die van terugslaan. De theorie is niet altijd praktisch uitvoerbaar; het is de spanning waarin de gelovende zich menigmaal voelt staan. Wee hem, als de spanning geen spanning meer is; als het geen pijn meer doet. Hem bedreigt het grote gevaar, dat hij ook zelf verhardt; dat in hemzelf het tere wijken moet. En dat zou hem tot een verliezer maken. Raniero slaagde erin zijn tocht te volbrengen. Al werd hij bij zijn aan komst door de mensen voor een gek gescholden en door de anderen tot een leugenaar; en geloofd door wie hem lief had. Hij was gedurende zijn tocht een ander mens geworden, want door het beschermen van het tere worden wijzelf ten goede ver anderd, want mensen kunnen ver anderen door het licht van Christus, die als Kracht des Heren het ge knakte riet niet verbreekt en de walmende vlaspit niet doofl. Dreischor. G. MARKTBERICHTEN De Eierveiling BARNEVELD. 3-4. Coöp. Veluwsc Eierveiling. Aan voer 2.418.833 stuks (volgens veiling- lijst 786.798 stuks), stemming vlot. Prijzen in guldens per 100 stuks. Eieren van 50 gram 9.22-9.32; van 55 gram 10.52-11,78; van 60 gram 12,46 -13.81; van 65 gram 13.29-15,80. Eierveiling. Aanvoer 774.825 stuks, stemming redelijk. Prijzen in guldens per 100 stuks. Eieren van 45-46 gram 7,96; van 57- 58 gram 11,75; van 62-63 gram 11,69; van 65-66 gram 12,90. Eiermarkt. Aanvoer ca. 2.100.000 stuks, handel traag. Eieren van 50- 54 gram 9,50-11,40 per 100 stuks, kg- prijs 1,90-2,11; van 57-61 gram 12.30- 13.60 per 100 stuks, kg-prijs 2,16- 2.23: van 64-67 gram 14.25-14.75 por 100 stuks, kg-prijs 2.23-2.20, Te koop Aquarium 80 x 40 x 40, geheel compleet. Volkerakstraat 38, Zierikzee, na 6.00 uur. Citroen 2 CV-4, bouwjaar 1971, i.z.g.st. Jumelet, Mu- loekstraat 25, Zierikzee. Tel. (01110) 3717. B.M.W. 1800 met gasinstal latie evt. ook zonder auto- aanhangwagen; één z.g.n. ijzeren hond en 2 baséüles, J. P van Gilst, Zijpe 4, Bruinis- se. Tel. (01113) 1393. Oliekachel met tank 600 1. Koelstra kinderwagen, d. blauw met losse wandelwa gen bak. Na 18 uur, Scheeps- timmerdijk 23, Zierikzee. Te- lef. (01110) 3828. Voederbieten. A. Landman, Heuvelsweg 5, Kerkwerve. Vele soorten pootaardappelen bij P. L. Quist, Bogerdweg 31, Dreischor. Tel. (01112) 443. Houtblokken, houtskool en kolen. P. L. Quist, Dreischor. Telefoon (01112) 443. Kreidler bromfiets. Zeeane- moonweg 70, Renesse. Tele foon (01116) 1431. Hoenson oliekachel (dubbel- brander). C. D. Stoutjesdijk, Paardenweg 2. Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1451. Z.g.a.n. eethoek, wegens plaatsgebrek. Spotkoopje. De Jongestraat 33, Zierikzee. Draineerbuizen, turfstrooisel, palen en prikkeldraad. P. L. Quist, Dreischor. Tel. (01112) 443. Duizend kg zetpoters, bintjes A 35/45. Tel. (01113) 1304. D.bl. kinderw. wandelzit. Volkerakstr. 30, Zierikzee. Luxe red ceder stacaravan, 11 m bij 4 m. Ruime woon kamer en apartekeuken, 3 slaapkamers, badkamer, compl. ingericht. Vaste prijs f 21.000. Tel. (01114) 2043 of (01112) 2383. Citroen Dyane 2 CV 4, km- stand 20.500, i.z.g.st.,_ wegens aanschaf andere auto. J. M. van Dienst, Korte Nobélstraat nr. 29, Zierikzee ('s avonds na 5.00 uur). Prijs f 5.000,Niet in het weekend. Uit familieband verkregen twee prachtige Friese stoel- tjesklokken, een met wekker moet schoongemaakt worden f 1500 en een met maan en datum f .2500. Tevens lange Hollandse kwikbarometër f lOOO.en pl.m. 6000'div. mun ten vanaf anno 1790 f 2500. Tel. (070) 461307 of, 652405. OpeLKadett Coupé de Luxe. Te bevr.: Weyers, Steinstraat 34, (01113) 1650, Bruinisse. Een stel pquwen, 9 mnd. oud. De Vrieze, Ringweg 2, Oös- terland. Tel. (01113) 1411. Ford Taunus 12 M, met trek haak, event, voor onderdeleh. E. J. Bergmans, Havenpark 1, Zierikzee. Tel. (01110) 2029. Origineel uienzaad in voor raad. C. Stoutjesdijk. Tele foon (01114) 1453. Vroege en late pootaardap pelen. A. v. d. Linde. Telef. (01114) 1384. Koelkast, eetkamerameuble ment, een- en twee persoons stalen bedden e.d. te bevra gen t/m zaterdag 5 april: Manhuisstraat 11, Zierikzee. 700 IJselstenen; trouwjapon, maat 38-40 (wit); elektrisch fornuis; salontafel. Wevers- hoek 6, Zierikzee, alleen na 6 uur s avonds. Jonge en fokkonijnen bij: Hans Viergever, Heuvelsweg 10, Kerkwerve. Tel. (01119) 400. Fjordenruin, 5 jaar. Ook met wagen en tuig. Leo Blom, tel. (01115) 1477. Duitse herder (teef) 1 jr. Lief voor kinderen. Inl.: v. d. Pan ne, Noordstr. 8, Kerwerve. Tel. (01110) 4227. Een Kreidler in pr. st., bouw jaar 1972, km-stand: 13.500. Prijs f 900, incl. all risk verz. en helm. A. Ketting, Donke- reweg 78, Schuddebcurs. Tel. (01110) 3926. Aanhangwagentje en enkele goedkope inruilwagens. J. Beuzen berg, Bogerdweg Drei schor. Tel. (01112) 548. Renault 12 stationcar, ruim 2 jaar oud, 22.000 km gereden. Te bevragen: tel. (01110) 2067. Te koop gevraagd Sloopauto's en oud-ijzer. H. Stouten, St. Joostdijk 16, Oosterland. Tol. (01114) 1469. Te buur Met. vakantie naar de bossen op dc Veluwe in een ver warmd huisje in april en mei f 150 per week, tol half juni f 175 en na 2 augustus f 250 per week. Tel. (03413) 378. Neem een abonnement op bet streekblad: de „Zierikzeesche Nieuwsbode"t

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 5