MYSTERIE IN MEINESWIJK Vorster doet opmerkelijke dingen I BLIK DOOR HET WERELD VENSTER S C. Wandel Zn. Wat biedt de BEELDBUIS? ZIEUlIvZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 28 februari 11)75 Nr. 21650 9 De Zuidafrikaanse premier Vor ster begon z\}n karrière als een man die vol overtuiging de apartheidspo litiek van zijn voorgangers zou voortzetten zonder enige konsessie te doen. Zo handelde hij ook en waarschijnlijk zou hij anders door de meerderheid van zijn kiezers al snel zijn vervangen. Vooral de „ver- kramptes" - de allerkonservatiefste aanhangers van de apartheid - zou den er zeer voor hebben geijverd. Intussen is er wel wat veranderd. De apartheid is er nog steeds, maar in sommige opzichten is er wel van enige verzachting sprake zonder dat die tot al te grote protesten aanlei ding heeft gegeven. Ook in de ver schillen in belonihg tussen blank en gekleurd komt wat nivellering lot stand. Maar de grootste verandering is te bespeuren in de buitenlandse politiek en de sfeer in Zuid-Afrika is van dien aard nu dat Vorster daarover vorig jaar aankondigingen kon doen: binnen een half jaar wa ren opmerkelijke veranderingen te verwachten. Nu, opmerkelijk was het onver wachte bezoek van Vorster aan pre sident Tolbert van Liberia. Na af loop kwam de niet minder opmerke lijke uitspraak clat Zuid-Afrika best van Namibië af wil, het vroegere volkenbondsmandaatgebied Zuid west-Afrika. Voor 30 mei zou Zuid- Afrika aan de VN plannen moeten overleggen hoe het van plan is uit dit gebied te verdwijnen, maar ie der rekende er al op, dat Vorster hierop zo min zou reageren als hij dit deed op andere missives van de VN. Toch is Sean McBride, de VN- kommissaris voor Namibië, al enige tijd optimistischer gestemd: binnen drie jaar onafhankelijkheid waar schijnlijk zonder strijd. De kontakten van Zuid-Afrika met president Kaunda van Zambia zijn al van ivat langere duur. Via deze voorman van zwart-Afrika is een kommissie van drie gevormd, waarvan de presidenten van Tanza nia en Botswana de verdere leden zijn. Dit driemanschap onderhandelt met Zuid-Afrika o.m. over een rege ling voor Rhodesië, een voor Nami bië en tenslotte over de verzach ting van de apartheidspolitiek. In het eerste geval is Zuid-Afrika na tuurlijk in een sterke positie door dat het regime Smith zonder Zuid afrikaanse steun niet veel kansen meer heeft al kan het in zijn wan hoop nog merkwaardige dingen doen. Het tweede punt is duidelijk al een aardig eind op streek. Het derde punt wordt uiteraard het moeilijk ste, voor Vorster, maar eveneens voor het driemanschap. Betere betrekkingen De hele idee van de apartheid, hoezeer ook verzacht, stuit zwart- Afrika legen de borst, begrijpelijk. Anderzijds leeft ook het bewustzijn, dat de republiek Zuid-Afrika als enig ontwikkelde natie met een ster ker industrie een grote ekonomische steun kan zijn voor alle verdere lan den van het werelddeel. Zuid-Afrika heeft al verscheidene malen blijk gegeven dit ook te wensen. Ver- kramptes mogen dan in isolement heil zien, steeds meer Zuidafrikaan se burgers zien in, dat alleen staan op een vijandig kontinent geen aan trekkelijke vooruitzichten - biedt. Door de politieke macht van de ont wikkelingslanden kunnen ze ook de Westerse industriestaten waarmee Zuid-Afrika zich in de eerste pluats verbonden voelt, er toe pres sen het land van de apartheid niet meer te steunen. Vorster in ieder geval is realist genoeg om in te zien dat hij zal moeten leven met zwarte buren en dat het daarvoor in de eerste plaats nodig is die buren daartoe bereid te vinden. Behalve ekonomische rede nen voelen verscheidene zwarte sla- ten daar wel voor. Dat Zuid-Afrika het Rhodesisch bewind niet door dik en dien steunt, dat het zich niet in liet met de bevrijding van Mozam- bicpie en Angola zijn een paar plus punten voor hen; maar zo goed als Vorster te maken heeft met zijn ver- kramptes, hebben deze Afrikaanse voormannen te maken met een ach terban die in een alles-of-niets- stemming een absoluut einde aan de apartheid wensen te zien. Maar voorlopig vordert Vorster in ieder geval met het aankweken van betere betrekkingen met andere Afrikaanse landen. Voor de gekleur de bevolking van Zuid-Afrika een maar matig gewaardeerde ontwik keling: de man die hen hard behan delt prest wel de Rhodesiër Smith met zijn zwarte bevolking te onder handelen. Wat - en dut is dan mis schien iets hoopgevensd - het op de duur natuurlijk voor Vorster ook moeilijk maakt in eigen land de apartheid in zyn schrilste vorm te laten bestaan. Een probleem, dat sneller aan de orde lijkt te komen dan iemand nog had verwacht. Advertentie Citroëu-ageiit J voor Schouwen-Duiveland i Garage X Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1487 X KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND UTRECHT. In de hal van het hoofdpostkantoor van Utrecht aan de Neude is dinsdagmiddag om drie uur een bankemployé van de Bank Vlaer en Kol beroofd van een kof fertje met f 25.000,en DM 3.000, DEN IIAAG. „Reeds nu kan wor den vastgesteld dat na de recente wijzigingen van de Wet op de Mo torrijtuigenbelasting per 1 januari 1975 het aantal aangiften voor de motorrijtuigenbelasting in de eerste maand van dit jaar ongeveer 100.000 hoger lag dan op basis van de oude wetgeving mocht worden verwacht. DEN HAAG. De Tweede Kamer is dinsdag zonder hoofdelijke stem ming akkoord gegaan met het rege ringsvoorstel een schadefonds ge weldmisdrijven in te stellen. Op de begroting van het departement van justitie voor 1974 werd voor dit fonds f 1.1 miljoen uitgetrokken. Op de begroting-1975 staat'een bedrag van f 1 miljoen. ZEIST. Het blijft slecht gaan met de pluimveehouderij. In bijna alle sektoren maakt men zich ernstige zorgen over de situatie. Dat bleek in Zeist op de openbare bestuursverga dering van het Produktschap voor Pluimvee en Eieren. ROTTERDAM. De Braziliaanse werf van Rijn-Schelde-Verolme (RSV) heeft van Petrobas opdracht ontvangen voor de bouw van zes tankers van 135.000 dwt. Tevens is een voorlopige overeenkomst gete kend voor de bouw van zes bulk carriers van 70.000 dwt bestemd voor Docenave. DEN IIAAG. De Canadese minis ter-president Pierre Elliot Trudeau is donderdagmorgen voor een twee daags bezoek aan Nederland op de vliegbasis Ypenburg bij Den Haag aangekomen. Op het vliegveld werd hg verwelkomd door premier drs. J. M. den Uyl en de minister van bui tenlandse zaken, mr. M. van der Stoel. AMSTELVEEN. De Ziekenfonds raad pleegt op het ogenblik overleg met besturen van ziekenfondsen die zijn betrokken bij onjuiste declara ties van medewerkers. Het betreft veertien gevallen. De fondsbesturen is gevraagd, de beslissingen die zij in deze zaken nemen, schriftelijk te motiveren. BERGEN OP ZOOM. Mr. M. Steenberghe, de juridische adviseur van de vervoersbonden die betrok ken zijn bij het konflikt rond het Bergse transportbedrijf Meeus b.v. heeft burgemeester drs. L. van de Laar van Bergen op Zoom dinsdag namens de 25 stakers meegedeeld de bemiddelingsrol van de burgemees ter gaarne te aanvaarden. UTRECHT. In kringen van de zuivelhandel gaan steeds meer stem men op om het rechtstreeks verko pen van boter uit het vat weer mo gelijk te maken. Vooral in speciaal zaken is de belangstelling voor dit z&n. „uitspitten" groot. BERGEN OP ZOOM. Direkteur D. Meeus van het transportbedrijf Meeus in Bergen op Zoom zal zich neerleggen bij de uitspraak van de kantonrechter om de 25 stakende vrachtrijders weer in dienst te ne men. DEN HAAG. Wellicht reeds in de tweede helft van april zal de Twee de Kamer, in een openbare verga dering, met de regering van gedach ten wisselen over de vorige week gepubliceerde regeringsnota inzake de werkgelegenheid. De bijzondere kamerkommissie, die het openbaar debat gaat voorbereiden, heeft be sloten, de voorbereiding zo mogelijk binnen twee maande af te ronden. UTRECHT. De raad van overleg voor middelbaar en hoger personeel heeft zich woensdagmiddag in een extra vergadering in Utrecht, ge wijd aan de werkgelegenheidsnota van de regering, uitgesproken voor een grondige herziening van de fi nanciële zekerheid bij werkloosheid, mede omdat naar zijn mening het huidige systeem ook organisatorisch verbetering behoeft. DEN HAAG, 26-2. Minister Van der Stoel van buitenlandse zaken brengt begin april een bezoek aan Israël. Hij heeft dit woensdagavond bekendgemaakt tijdens de behande ling van de begroting van zijn mi nisterie in de Tweede Kamer. ZATERDAG 1 MAART NED. I: Om drie uur komt de AV RO uit de startblokken met het spel- programma Geen ivoorden maar da den (mini-basketball). Vijftig minu ten later kunnen de kleintjes zich amuseren met Bibelebons. Nog is de koek dan niet op want dan kan men nog kijken naar Stuif es in en om half zes naar de Europa-cup finale volleybal. Om zeven uur komt de AVRO terug op het scherm, met Wie van de drie? Als tot twee maal toe dan de enige echte opgestaan is, volgt een aflevering van Mash. Bij een helikopter ongeluk is een man gewond geraakt. Hij blijkt een man van de geheime dienst te zijn, het geen Hotlips en haar minnaar Frank Burns erg gewichtig vinden. Na het journaal gaat de AVRO weer ver der met amusement met de serie Kung Fu. Fu Caine wordt wegens diefstal veroordeeld tot dwangar beid. Hij is echter onschuldig. Tij dens het werk stuit hij met zijn lot genoten op een oud Indiaans kerk hof. Uit een soort bijgeloof weigeren de dwangarbeiders dan verder te werken. Vervolgens worden vier trouwlustige paardjes weer aan de tand gevoeld in de Wie kent tkwis. AVRO's sportpanorama, daarna, is geheel gewijd aan hel ABN-wereld- tennistoernooi. Ned. I gaat de lucht uit met de IKOR-rubriek Het lied van de week. NED. II: Om zeven uur eerst de twee matroosjes Peppi en Kokki op het scherm. Als klusjesmannen be leven ze een dol avontuur. Rob de Nys. Loeki Knol, Ab Hofstee en an deren brengen vervolgens weer een nieuwe aflevering van de serie Kunt u mij de weg naar Hameien vertel len meneer? Tromp voelt zich be drogen door de elf Schepel. Ililde- brnncl cn Aernout zitten in de ge vangenis en ambtenaar Ogterop be vindt zich nop alleen en bang in de grot Ardubal. Voor het journaal ook nog informatie over het omroeppas toraat in de rubriek 't Zand '33. Na het journaal duurt het programma Bingo anderhalf uur. Hierin o.a. de groep The Rubetles. Maar ook boe- renvermaak, gebracht door hel vas te trio Gait Jan Kruutmoes, Boer Voorthuizen en Drika. Tegen tienen is Brandpunt aan de beurt met vijf tig minuten aktualiteiten en het programma van de KRO wordt af gerond met het negende deel van De wereld in oorlog. Het aceent valt op de belegering cn het verlies van Sta lingrad, die voor de Duitsers zeer belangrijk zijn geweest. Het laatste nieuws op deze tender kan men om- OFFENBACH. Grote handtassen van kleurrijk kalfsleer zullen volgens de lederwaren-fabrikanten het modebeeld van het komend seizoen bepalen. Hier toont een meisje tijdens een lederwarenbcurs in het Westduit se Offen bach. twee run die ;<j. Shoppers", die een hoop bergruimte bieden. 53 „Wel, welschildert u ook?" „Niet bepaald. Maar ik koop af en toe een doekje van mevrouw Van Gestel." „Dat is heel menslievend." Hij wees naar de stapel doekjes, pane len en ingelijste werkjes in de hoek. „Gaat uw gang; keus genoeg zou ik denken." „Enig idee, waar ze is?" vroeg de man. „Waarschijnlijk inkopen doen in het dorp; waar zou ze anders heen zijn? Misschien even de grens over voor het een of het ander? Wie zal het zeggen? Lenie komt wel weer opdagen." De man, die enkele passen naar een hoek van de kamer had gedaan, draaide zich halverwege om. „Kent u haar zo intiem, dat u mevrouw Van Gestel bij de voornaam noemt?" Er klonk wrevel in zijn stem. Hoolwerf knikte lachend. „Och ja, waarom niet, he? Wij zijn goede kennissen. Ja. zo kun jc het wel noe men. denk ik." „Hoe lang kent u haar al, meneer oh „Hoolwerf. Gert Hoolwerf met uw welnemen. En hoe was uw naam ook alweer?" „Mijn naam is.... Bakker. Ik eheik ben makelaar. Ik moest voor mevrouw Van Gestel een huis verkopen." „Dat is dan ook toevallig!" riep Hoolwerf kwasi-enthousiast uit. „Ik wist, dal Lenie een huis te koop had cn wilde juist met haar gaan praten. Best mogelijk, dat ik er interesse voor heb!" „Dan hebt u pech gehad, meneer ah.... Haalboom. „Pardon. Hoolwerf is mijn naam „Meneer Hoolwerf. Het staat vrij wel vast, dat ik een koper heb, be grijpt u?" „Dat is dan fijn voor Lenie, he? Honderduizend wilde ze er voor hebben, als ik me niet vergis." „Nou, neetachtig mille was de vraagprijs." Hoolwerf drukte zijn sigaret uit en kwam overeind. .„Juist. Niet duur voor dat huis, he? Ik had het op een ton geschat." De ander haalde zijn schouders op. „U staat maar wat te zwammen, meneer, want u weet niet eens over welk huis het gaat. Wat doet u hier eigenlijk?" Hoolwerf verblikte noch bloosde, want opeens schoot hem iets te bin nen, dat hij van Van Esperen te we len was gekomen. Je mag als re chercheur wel een kop als een ijze ren pot hebben om alles te kunnen onthouden, maar dit weet ik nog. Met ijzige stem antwoordde Hool werf, een paar passen in de richting van de ander stappend: „En als ik u nu zeg: Wilgenlaan 90 in Water- liere, gaat u dan een licht op? Mijn heer de eigenaar? Ja. want dat bent u: eigenaar van het pand Wilgen laan 90 in Waterliere. I^enie heeft het nooit in eigendom gehad; ze huurde het indertijd van u me neer Wirts uit Stompburg. Diaman tair. handelaar in andere edelstenen, huisbaas.... tja. wat bent u eigen lijk nog tneer? Dat zou ik wel eens willen weten! Waarom geeft u zich uil als Bakker, van beroep make laar? Schaamt u zich soms voor uw werkelijke naam en beroep? Anders helemaal niet nodig! Of is er een an dere oorzaak om uw naam niet te noemen?" door F. VAN FAICKENOORT De ander was nu wel van zijn stuk gebracht. „Hoe komt u op de gedachte, dat ik. Gert spreidde even zijn handen. Hij haalde daarna zijn identiteits bewijs uit de zak en toonde het de man. „Ziet u wel? Hoolwerf is mijn ware naam. En ik ben rechercheur bij dc gemeentepolitie van Dorrin gen. Gaat u nu een lichtje op?" De man bekeek even het officiële papier. „Dorringen? Ligt dat niet er gens in de Achterhoek? Wat doet u dan hier? Dit is de gemeente Tub- bergen. meneer de rechercheur." Hoolwerf lachte zo op het oog be minnelijk. „Ik ben hier niet bepaald ambtshalve, meneer. Laten we vast stellen. dat ik Lenie een beleefd heidsbezoek breng. Ik was hier al vaker, begrijpt u? Ze heeft welis waar haar eigenaardigheden, maar wie onzer is zonder gebreken? Zo. Nu weet u. wie ik ben en waarom ik hier ben. Mag ik op mijn beurt, nu van de heer Wirts vernemen, waar aan Lenie uw bezoek te danken heeFt?" „Dat. dat gaat u niets aan. Ik heb u al gezegd, dat ik kunstbe schermer ben en ik rijd wel eens langs, als ik in de buurt ben om tc kijken of ze een leuk doekje voor me heeft." „Wat zal zc dat fijn vinden, me neer Wirts. Ze schildert om den brode, nietwaar? En ik neem aan, dat u niet op een paar duizendjes zult kijken. Temeer, omdat ze een aardige meid is. Daarover zullen wij het zeker wel eens zijn, nietwaar?" ..O ja, zeker. Waarom niet? Ik mag haar graag." (wordt vervolgd) slreeks kwart over elf tegemoet zien. ZATERDAG 1 MAART NED. I: 1U.0U Teleac; 12.UU Voor lichting schooltelevisie; 15.00 Nieuws: 15.02 Geen woorden maar daden; 15.50 Bibelebons; 16.30 Stuif es in; 17.30 Volleybal18.15 Teleac; 18.45 Paulas de boskabouter18.55 Nieuws; 19.05 Wie van de drie?; 19.30 MASH; 20.00 Journaal; 20.20 Kung Fu; 21.10 Wie kent kwis; 22.30 Sportpanorama; 23.50 Journaal; 23.55 Het lied van de week. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Peppi en Kokki; 19.20 Kunt u mij de weg naur Hameien vertellen, meneer19.50 't Zand 33; 20.00 Journaal; 20.20 Bin go; 21.50 Brandpunt; 22.35 Wereld in oorlog; 23.20 Journaal. ZONDAG 2 MAART NED. II: 's Morgens om elf uur kan men de tv al aanzetten voor een eucharistieviering vanuit de St. Franciscus Xaverius in Amersfoort. Aansluitend volgt het programma Verhalenderwijsmet gesprekken over kinderen en geloven, 's Middags om half vier verschijnt de speelse muis weer. Vervolgens kan de jeugd genieten van nieuwe avonturen van Pippi Langkous, die samen met Ani- ka en Tommy voor een raadsel komt te staan. Daarna het programma Muziek om naar te kijken. Vanmid dag worden liederen gebracht, die gemaakt zijn van gedichten van de Fransman Theophile Gautier. Ten slotte ook weer Frits van Turenhout op de buis en de muzikale zondag middagoverpeinzing van het 1KOR, Vesper. De TROS heeft 's avonds ruim drie uur tv-tijd te vullen. Om zeven uur wordt begonnen met Rod Hull en Emu. Vervolgens wordt de aandacht gevraagd voor de schoon heid van de natuur onder water. Aandacht voor de amfibie. Dat is een tweeslachtig dier, dat zowel onder water als op het land kan leven. Po- pulair-klassieke muziek voert de bo ventoon in het daarna volgende pro gramma Muziek om naar te kijken. Op weg naar de hemel is de titel van het derde van de zes verhalen van Roald Dahl. Twee vereenzaamde mensen wonen in een afgelegen landhuis. De een is tot wanhoop ge dreven, de ander zielloos egoïstisch. Ze zijn bezig elkaar te vernietigen. De vraag is wie het sterktste zal blijken te zijn. Tol slot kan men nog kijken naar het toeristisch-informa- tief programma Friewielen. NED. II: Het tweede net strooit vandaag een flinke hoeveelheid sport over de hoofden van de kij kers. Om vier uur Europa Cupv'öl- leybal toernooi. De uitzending wordt om half vijf onderbroken voor beel den van de finale heren enkel van het wereldtennistoernooi. Om zes uur wordt de volleybalreportage dan weer voortgezet. Ook de belevenis sen van De Vrijbuiters op de buis vandaag. Het kasteel i?t. de Ardeche, inklusief de onbetaalbare schilde rijen dreigt vernietigd te worden. -Studio Sport wordt weer gevolgd door de magazine Eén op zondag, waarin mensenlijke lotgevallen wor den getoond, die illustratief kunnen zijn voor grotere ontwikkelingen- Humor is daarna weer troef in The Lovers. Beryl is teleurgesteld omdat Geoffry de verloving heeft uitge maakt. Haar vriend besluit nu om met Roland de bloemetjes maar weer eens buiten te zetten. Aan Pa- noramiek gaan de volgende 25 mi nuten op. Vanavond is deze rubriek gewijd aan de topkonferenlie van de staatshoofden en de regeringsleiders van de vijf OPEC-landen. Daarna volgt Openbaar Kunstbezit, waarin beelden van de kunstwerken uit het stedelijk museum in Amsterdam. Morgen morgen is tenslotte de titel van de laatste dokumentaire. Men neemt ondernemingen onder de loep die over grote macht blijken te be schikken. ZONDAG 2 MAART NED. I: 11.00 Eucharistieviering; Zaterdag 1 maart, 22.30 uur, Nederland I: Sportpanorama. Repor tage van het ABN-wereldlennistoernooi, waaraan ook de Argen tijn Vilas - hier in aktie - deelneemt. 11.55 Verhalender-wijs; 14.00 Te- laec; 15.30 Nieuws; 15.32 De tv-muis; 15.55 Pippi Langkous; 16.20 Muziek om naar te kijken; 16.55 Toto; 17.00 Vesper; 18.15 Teleac; 18.52 Vooraf; 1S.55 Paulus de boskabouter; 19.00 Nieuws; 19.05 Rod Hull Emu; 19.15 Mensen van de zee; 20.15 Muziek om naar te kijken; 21.05 Verhalen van Roald Dahl; 21.40 Friewielen; 22.20 Journaal. NED. II: 16.00 Volleybal; 16.30 Sportpanorama; 18.00 Volleybal 18.30 Woord voor woord; 18.35 Pau lus de boskabouter; 18.40 De vrij buiters; 19.05 Studio Sport; 20.20 Eén op zondag; 21.10 Nieuws; 21.15 The Lovers; 21.40 Panoramiek; 22.05 Openbaar kunstbezit; 22.30 Multina tionals; 23.30 Journaal. MAANDAG 3 MAART NED. I: De KRO heeft de voor avond ingeruimd voor de kwis Voor een briefkaart op de eerste rang. Speciale gast in de kwis is de akteur Jules Hamel, die een rol speelt in de nieuwe Nederlandse speelfilm Rooie Sien. De eerste vijftien minuten na het journaal zijn voor de rubriek Mooie toekomst. Jonge mensen ver tellen wat ze straks denken te gaan doen met hun diploma's, nu het steeds moeilijker wordt om aan het werk te komen. Daarna ivordt een ode gebracht aan de onlangs overle den caberetier Wim Sonneveld. Dat gebeurt met de speelfilm Het won derlijke leven van Willem Parel. In 1955 werd deze film gemaakt, nadat Sonneveld grote successen had ge oogst in de krealie van Willem Pa rel. voor de VARA-radio. Nog altijd bekend zijn zijn liedjes Poen, poen, poen, poen en Daar heb je de orgel man. Naast Peronne Hosang, Hans Kaart en Thom Keiling, die allen in middels al overleden zijn, wordt in deze film ook gespeeld door Albert Mol en Rijk de Gooyer. Het scenario werd geschreven door Eli Asser, vandaag de dag de geestelijke va der van programma's als Schaap met vijf poten en Citroentje met sui ker. De KRO besluit de tv-avond mei Rooilijn, waarin een onderwerp in de aktuele sfeer uitgebreid wordt behandeld. Voor het laatste nieuwp zit er ook nog een uitzending van de Stichting Symbiose. NED. 11: Tussen zeven en acht uur een aflevering van Arpad de zigeu ner en de NL-tippers van Rob de Nijs. Arpad en zijn vrienden slagen er niet in om vorst Bececkzy uit de handen van de generaal te bevrij den. Via een truc probeert Arpad in de gevangenis te komen. In het programma Ons kent ons, dat ge presenteerd wordt door Rob Out zijn te gast de Amerikaanse groep Label- le. Onlangs verwierf deze groep zich enige bekendheid met het liedje Voulez-vous coucher avec mot ce soir. Ook binden drie gezinnen de strijd weer met elkaar aan. Behalve de groep Labelle draagt ook zangeres Lynsey de Paul bij aan een onder breking. Ook een aflevering van de misdaadserie de FBI staat op de programmalijst van de TROS. Van avond draait het „Waar gebeurde verhaal" om een spionagegroep. De mannen van de FBI zijn bezig deze groep op te rollen. De aanleiding hiertoe is een sterfgeval midden op straat, waarbij in het gehoorappa raat van het slachtofefr een rolletje mikrofilms wordt gevonden. Tussen tien voor tien en tien voor elf zet ten Wibo v. d. Linde en zijn mede werkers het tv-publeik nog een por tie aktualiteiten voor in Aktua TV. MAANDAG 3 MAART NED. 1: 10.45 Schooltelevisie; 18.15 Teleac18.45 Paulus de bos kabouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Film quiz; 20.00 Journaal; 20.20 Een mooie toekomst; 20.35 Het wonder lijke leven van Willem Parel; 22.05 Rooilijn; 22.30 Symbiose; 22.35 Jour naal. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Arpad de zigeuner; 19.25 NL-tippers; 20.00 Journaal; 20.20 Ons kent ons; 21.20 De FBI; 22.10 Aktua TV; 22.50 Jour naal. f i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 9