Firenza al qezien? Vauxhalls sportscar op stand 302 Amstelhal. Rij automatisch veiliqer. O vertuiq u op stand 302 Amstelhal General Motors Opel Swinger al gezien?Te zien op stand 302 Amstelhal. Chevrolet? Pontiac? Oldsmobile? Buick? Cadillac?Ga naar stand 302 van General Motors in de Amstelhal. Gratis sportieve autoposters bij General Motors, Amstelhal stand 302 op de RAI. "0- GM 1 1 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Visdag 21 februari 1975 Nr. 21646 Advertentie KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 11.00 uur ds. Kroon. 7.00 uur ds. Wassenaar; 9.30 uur ds. Assendorp. Kerkwerve: 9.30 uur dhr. Schoenmaker, Zoute- lande. Serooskerke: 9.30 uur ds. Kroon; 11.00 uur Zondagsschool. Burgh: 11.00 uur ds Assendorp. Haamstede: 10.00 uur ds. Wassenaar: 1S.30 uur ds Post. gez. d. voor de O V E R I) E N K I N G In de komende weken zullen wij weer in de gelegenheid zijn om de Mattheuspassie van Johan Sebas- tiaan Bach te horen. Hier en daar wordt deze uitgevoerd, o.a. in Hulst, maar we zullen zeker in de gelegen- heid zijn hem te beluisteren door ra dio en televisie. Bach was in de jaren 1723 tot zijn dood in 1750 cantor aan de Thomas- school in Leipzig. Als zodanig was hij stadsambtenaar en hij moest zor gen dat de jongens van de school de muziek konden verzorgen in vier stadskerken, 's zondags en door de week, bij begrafenissen en huwelij ken. Het is bekend dat hij het in zijn ambt heel moeilijk heeft gehad. Aan de ene kant moest hij zich afzetten tegen de zogenaamde piëtisten, dig wel graag zongen in de kerk, maai de kunstvormen van de vocale en in strumentale muziek niet erg waar deerden. Liederen over Jezus en de vrome navolging vonden zij mooi, maar meer niet! Aan de andere kant was er de voortdurende strijd met de intellectuelen, die de menselijke rede het belangrijkst vonden en die meen den dat het geloof een overwonnen zaak was. Beide groepen vonden de kerkmuziek maar een dure zaak en eigenlijk overbodig. In het begin van de Mattheuspassie (hoofdstuk 26) wordt verteld van de vrouw die in Betanië, waar Jezus de gast was van Simon de Melaatse, binnenkwam met een fles dure bal semolie. Als zij de olie uitgiet over het hoofd van Jezus, roepen de leer lingen heel boos: „Waar is die ver kwisting goed voor? We hadden die balsem voor een flinke som kunnen verkopen en het geld aan de armen kunnen geven!" Het is alsof Bach in de wijze waarop hij het koor in zijn muziek deze woorden laat zingen, heel zijn verontwaardiging wil uit schreeuwen over alle raadsheren, die de begrotingen van het onderwijs in het Leipzig van de achttiende eeuw moeten vaststellen en die zo graag het mes wilden zetten in het zang en muziekonderwijs, dat voor de li turgie van de kerk zoveel kon be tekenen: Wozu dienet dieser Unrat? Waar dient het allemaal voor, het geld kan beter voor andere dingen ,(de armen!) worden gebruikt". Wij leven in de twintigste eeuw. Maar is de tijd zo anders? Zijn ze ook niet onder ons, de mensen die het allemaal overbodig vinden om niet alleen de kerkmuziek in stand te houden, maar het hele instituut dat kerk heet? Oude kerkgebouwen kunnen toch beter worden afgebro ken en nieuwe kunnen wellicht nog een andere bestemming krijgen. La ten we ons maar inspannen voor de armoede in de derde wereld.' Merkwaardig is, dat die derde we reld vooral hunkert naar die men sen die méér willen brengen dan brood alleen. Zij hunkert naar die genen die, zoals de vrouw iets heb ben begrepen van de Mensenzoon, die geen rekenaar was. maar zichzelf wilde offeren om vrede en vreugde te brengen in deze wereld. Door zijn dood hel Leven! Wat kan ons leven verarmen, wanneer wij alleen maar ekonomisch denken. Wat werken we graag met procenten en centen! Bach heeft er zich tegen verzet, in navolging van de vrouw, van wie Jezus heeft ge zegd: „Ik verzeker jullie: overal in de wereld waar dit evangelie ver kondigd wordt, zal ook worden ver teld wat zij gedaan heeft. Zo zal zij in de herinnering blijven voortle ven." Wellicht is het goed in deze vas tentijd al deze dingen te overpein zen. De oproep tot sobereid is van de kerken uitgegaan. Maar laat ons niet vergeten, wat een onbekende vrouw aan Jezus deed uit liefde en geloof. Het is geen verkwisting, wanneer wij alles doen om Hem hul de te bewijzen. Dat doen we door trouw te zijn in Zijn dienst! Ouwcrkerk J. C. Koppert jeugd. Renesse: 11.00 uur ds. De Wil 19.00 uur Vesperdienst met jongens koor. Noordwelle: 9.30 uur ds. De Wit. Scha rend ij kt: 11.00 uur dhr. Schoenmaker. Brouwershaven: 9.30 uur ds. R. Oort; 11.45 uur zondags school. Zonnemaire: 11.00 uur ds. R. Oort 9.45 uur zondagsschool. Noord- gouwe: 11.00 uur ds. Geers. Drei- schor: 9.30 uur ds. Geers; 11.00 uur zondagsschool. Öuwerkerk:' 10.00 uur ds. Koppert. Nieuwerkcrk: 10.00 uur ds. Westerhof. Oosterland: 10.00 uur ds. A. van der Most, 6.00 uur ds. Van der Meer. Sirjansland: 10.00 uur ds. Tukker; 6.30 uur ds. C. v. Sliedregt, Oude Tonge. Bruinisse: 10.00 uur ds. Hartevel, Rotterdam (bed. H.D.); 5.00 uur dhr. W. Jume- let-van Dienst. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.30 uur ds. P. van Til. Middelburg. Haamstede: 10.00 uur ds. F. W. Dillingh, Bergen op Zoom; 6.30 uur jeugddienst Herv. kerk, ds. Post, Wemeldinge. Seha- rendijke: 10.00 en 2.30 uur kand. Roolvink. Kollum (Fr.). Brouwers haven: 10.00 uur ds. De Bres, (gez. dienst met Zonnemaire). Zonnemai re: 3.00 uur (gez. dienst met Brouwershaven). Nieuwerkerk-Oos- tcrland: 10.00 en 5.00 uur ds. J. J. Lamme, Delft. Bruinisse: 10.00 en 3.00 uur ds. J. Lems, Rotterdam. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 uur Ieesdienst; 6.30 uur ds. Urban. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur ds. Op den Velde: Kerkwerve: 10.00 uur Ieesdienst; 6.00 uur ds. W. J. Buijs. Haamstede: 10.00 en 3.00 uur ds. W. J. Buijs, (H.A. en Dankzegging). Gereformeerde Gemeenfen Haamstede: 10.00 en 2.30 uur Iees dienst. Nieuwerkerk: 10.00 en 3.00 uur ds. Stuivenberg, Middelharnis. Oosterland.' 10.00, 2.30 en 6.30 uur ds. W. Hage. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur Ieesdienst Nieuwerkerk: 9.45 en 3.00 uur Iees dienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. Van den Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30. 2.00 en 6.00 uur Ieesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur Ieesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10.30 uur ds. G. Ch. Duinker, Roterdam. Leger des Ifeils Zierikzee: Diensten om 10.00 en 5.00 uur, zondagsschool van 11.45-12.30 uur. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: zaterdag: 19.00 uur, zon dag 10.15 uur. Haamstede: zondag 10.00 uur. Jehova's Getuigen Zierikzee: Zondag: 5.00 uur n.m openbare lezing; 6.00 uur n.m Wachttorenbespreking. Donderdag theokratische school 7.30-8.30 uur; dienstvergadering 8.30-9.30 uur. SPORT VOETBAL Sluiskil-Zierikzce 04 Had Zierikzee een paar maanden geleden alle moeite om thuis met 1- 0 van de Zeeuwsvlamingen te win nen, nu in eigen omgeving kwam Sluiskil er praktisch niet aan te pas. Kees Verkaan zorgde al snel voor de openingstreffer 0-1. Toen Adrie Koster binnen de beruchte lijnen onderuit ging kreeg Zierikzee een strafschop te nemen, welke door Kees Verkaart onhoudbaar werd in geschoten 0-2. Na de rust bleef Zierikzee het spel dicteren. Door Henk Vermeule werd de stand op 0-3 gebracht waarna de zelfde speler met een keihard schot één minuut voor tijd nog eens succes had 0-4. Wissenkerke-WIK 12 Voor de rust had de thuisklub het beste van het spel maar de goed Advertentie Wat biedt de BEELDBUIS ZATERDAG 22 FEBRUARI NED. I: Het middagprogramma komt tot stand dankzij samenwer king van VARA en NOS. De laatste brengt even voor tweeën een repor tage van de wereldkampioenschap pen hardrijden op de schaats. Drie kwartier later volgt een reportage van het bobsleeën (wereldkampioen schappen) in Italië. Tussen drie en half zes komt de VARA aan bod. De eerste zestig minuten bestaan uit hoogtepunten uit t.v.-programma's die deze omroep al eerder op de buis bracht. Daarna volgt de rubriek Jong geleerd, oud gedaan. Hierin een gesprek met een Limburgse fa milie waarvan twee leden in cle mij nen hebben gewerkt. Verder hierin de planten rubriek. Daarna volgt weer een Film van Ome Willem, waarin het een dolle boel is. Om half zes keert de NOS terug op de buis met nieuwe beelden van de WK- schaatsen. Een overstapje naar hel avondprogramma: tussen zeven en acht Nederpopzien, waarin de groep The Electric Tear. Acht uur jour naal en na het journaal Achter het nieuws. Licht uit en projector aan. want daarna komt de speelfilm Hoe steel ik een miljoen dollar. De hoofdrollen worden gespeeld door Audrey Hepburn en Peter O'Toole. Audrey is de dochter van een be roemd kunstvervalser. Een kunstex pert heeft de opdracht haar vader te ontmaskeren. Daarna volgt een op treden van zanger Gilbert Bécaud. Het eerste net gaat om half twaalf cle lucht uit met het Lied van de week. NED. 11: Tot tien uur is het amu sement dat de klok slaat. Peppi en Kokki en Kunt u mij de weg naar Hameien vertellen meneer, vullen het uur tussen zeven en achten. De Hamelaars zijn in de plomp van Tromp, Bertram en Barend zijn on der water het kasteel binnenge- zwommen. Arnout en Hildebrand zijn in handen van het moerasmon ster. Alles bij elkaar ziet het er niet zo rooskleurig uit voor het bonte ge zelschap. Voor het journaal zit ook nog de rubriek 't Zand '33. Na het journaal volgt BB weer met zijn kwis. Duizend en één prijzen hebben Berend en zijn secondant Pierre van Ostade weer achter de hand, die zij met gulheid uitreiken. Ruim ander half uur is er weer uitgetrokken voor deze kwis. Na tien uur heeft Brandpunt tijd beschikbaar om de mensen op cle hoogte te brengen van achtergronden van aktuele gebeur tenissen. Bepaald niet aktueel is De Wereld in oorlog, waarmee de KRO- avond wordt besloten. Het 26e deel houdt zich met name bezig met de overwinning van Rommels Afrika- korps bij El Alamein door de troe pen van Montgomery. ZATERDAG 22 FEBRUARI NED. I: 1U.U0 Teleac; 12.00 School televisie; 13.55 W.K.-schaatsen; 11.45 W.K.-bobsleeën; 15.00 Nieuws; 15.02 Geknipt voor herhaling; 16.00 Jong geleerd, oud geclaan; 17.00 De film van Ome Willem; 17.30 W.K.-schaai- sen; 18.15 Teleac; ISA5 Paulus de boskabouter; 18.55 Nieuws; 19.05 Ne derpopzien; 20.00 Journaal; 20.20 Achter het nieuws; 20.40 Hoe steel ik een miljoen?; 22.35 Gilbert Becaud; 23.15 Journaal; 23.20 Het lied van de week. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 1.9.05 Peppi en Kokki; 19.20 Kunt u mij de weg na ar Hameien vertellen, meneer?; 19.50 't Zand 33; 20.00 Journaal; 20.20 De B.Q.-kwis; 22.00 Brandpunt; 22.45 De wereld in oorlog; 23.30 Journaal. ZONDAG 23 FEBRUARI NED. I: Het zo ndagmiddagpro- gramma maakt een vertrouwde in druk. Om even voor twee uur brengt cle NOS de eerste van een tweetal reportages van de wereldkam pioenschappen hardrijden op de schaats voor dames, drie kwartier daarna een reportage van de W.K. bobsleeën in Italië. Medische infor matie in luchtige verpakking wordt om drie uur gegeven in de rubriek Dokter ja, dokter nee. Bijna een uur Icing wordt daarna de buis gevuld met kindervertier. Eerst Het pro gramma met de muis en vervolgens nieuwe vrolijke avonturen van Pippi Lcingkous, die met haar vriendjes Tommy en Anika in kerststemming is. Vanaf half vijf is er nog een der tig minuten durende uitzending van de W.K.-schaatsen in Assen. Na de uitslagen van Frits van Turenhout is de zender voor het 1KOR. Deze omroep brengt Vesper. Om zeven uur begint de KRO met Speedy Gonzales. Vervolgens kan men kij ken naar Dirigentenporlret. Een Chinees staat centraal in dit pro gramma, wiens muzikale opleiding Westers georiënteerd is. Iets heel anders om acht uxir. Uit de serie Centraal station wordt het tv-spel Twee vliegen in één klap gebracht. Een man met een verleden ontmoet een oude celmaat. Niet verschoond van vreemde praktijken is ook de humorserie van Eli Asser, Durma- zon, hei volgende KRO-produkt. De laatste veertig minuten zijn voor Ad Langebent en zijn rubriek H,eel de mens. De presentator ontvangt ou ders van een diep-zwakzinni-g meis je van twintig jaar. Het Humanis tisch Verbond komt om half elf ach ter de KRO aanlopen met 20 minu ten visie op aktueel humanisme. NED. II: Studio Sport komt om zeven uur aan bod, o.m. met repor- Advertenlie Advertentie spelende WIK-verdediging slaagde er in stand te houden. Met dubbel blanke stand werd de eerste speel- helft afgesloten. Al in de eerste 10 minuten na de hervatting viel de beslissing. In de 5e minuut wist Adrie Verhage de groen witten de leiding te geven 0-1, waarna Joop Kloet in de 10e minuut de voor sprong tot 2-0 kon opvoeren. In de 35e minuut wist Wissenkerke door Piet de Haze de achterstand nog tot 1-2 terug te brengen maar verder liet de WIK verdediging het niet meer komen. ZAALVOETBAL Om kampioenschap van Zeeland Op zaterdag 5 april a.s. zal te Zie rikzee in de sporthal Onderdak het toernooi plaats vinden om het zaal voetbalkampioenschap van Zeeland. Aan dit toernooi zal worden deelge nomen door de kampioenen van de rayons Goes. Middelburg, Vlissingen Terneuzen en Zierikzee. MIKROKORFBAL Brouwershaven-DOSKO 42 Een verdiende overwinning voor het iets schotvaardiger Brouwersha ven dat toch nog een aantal doelrij- pc kansen liet liggen. Met een af standschot gaf Martien Moermond DOSKO dc leiding 0-1, waarna Pe ter Bokelaar uit een doorloopbal dc stand weer in evenwicht bracht 1-1. Na de vakverwisseling toonde dc aanval van Brouwershaven zich schotvaardiger. Marco v. d. Wielen kon de Brouwenaren uit een door loopbal voorsprong geven 2-1. waar na Bcp Quist-Duinhouwer het leder in de korf liet verdwijnen 3-1. Nog voor de le speelhelft werd afgeslo ten liet DOSKO een straf worp on benut. Na dy rust werd het door Peter Bokelaar 4-1, waarna tenslotte Mar tien Moermond nog de eindstand op 4-2 wist te bepalen. All Ready Ill-Good Luck III 7—3 Een schotvaardiger en ook beter korfballend All Ready haalde een ruime overwinning op hun kollega's van Good Luck. In de lc helft was het krachtsverschil nog niet zo tages van de voetbal wedstrijden AZ :67-Feyenoorcl, FC Ulrecht-PSV en Ajax-FC Amsterdam. Maar voor hel zover is kan de jeugd zich op cle hoogte stellen van cle gebeurtenissen in De Vrijbuiters. Avonturiers Due en Dave volgen nog steeds cle mede werkers van Goddard, die op weg zijn naar het museum in Avignon. Studio Sport wordt om ongeveer kwart over acht gevolgd door Eén op zondag. Daarin aandacht voor menselijke lotgevallen. Vervolgens een half uurtje bont vermaak met The Lovers. De kogel is door cle kerk: Beryl en Geoffrey hebben zich verloofd, maar aan een huwelijk u>i! cle laatste voorlopig nog niet denken. Het geld dat je kwijt raakt aan een uitzet kun je beter besteden aan voetbal, zo vindt hij. Panoramiek brengt vervolgens weer achter grondinformatie over aktuele ge beurtenissen in binnen- en buiten land. Een vooral voor kunstliefheb bers boeiende beeldopera over mani pulaties staat aan het eind van de avond. De beeldopera is getiteld Dummies. Alle zangers, dansers, spelers en inspeciënten gaan ge kleed als ledepoppen. ZONDAG 23 FEBRUARI NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 11.55 Verhalenderwijs; 13.55 W.K.- schaatsen; 14.45 W.K.-bobsleeën; 15.00 Nieuws; 15.02 Dokter ja, dok ter nee; 15.37 De tv-muis16.00 Pippi Langkous; 16.25 W.K.-schaatsen; 16.55 Toto; 17.00 Vesper; 18.15 Te leac; 18.52 Vooraf; 18.55 Paulus de boskabouter; 19.00 Nieuws; 19.05 Speedy Gonzalese; 19.10 Dirigenten portret; 20.05 Centraal station; 21.00 Durmazon; 21.50 Heel de mens; 22.30 Humanistisch Verbond22.50 Jour naal. NED. II: 14.00 Teleac; 18.30 Woord voor woord1S.35 Paulus de boska bouter; 18.40 De vrijbuiters; 19.05 Stuclio Sport; 20.20 Eén op zondag; 21.10 Nieuws; 21.15 The Lovers; 21.40 Panoramiek; 22.05 Dummies; 23.05 Journaal. Zondag en zaterdag om 14.45 uur. Nederland 1: Bobsleeën. Repor tages van het W.K. in Cervima te Italië. groot. Met twee afstandschoten be zorgde Rinus Kloet All Ready een 2 -0 voorsprong. Nadat de bezoekers hadden weten tegen te scoren 2-1 werd het door een afstandschot van Ko Rijn 3-1 welke achterstand Good Luck voor de rust nog tot 3-2 wist te beperken. Na de rust werd het uit een door loopbal van Rinus Kloet 4-2 waarna de bezoekers de achterstand weer tot een treffer wisten te reduceren 4-3. Ko Rijn en Rinus Kloet wisten hierna ieder een strafworp te benut ten 6-3, waarna tenslotte Rinus Kloet uit een doorloopbal de eind stand op 7-3 bracht. All Ready II-NOAD 1—5 In het veld was het krachtsver schil niet zo groot als de uitslag zou doen vermoeden. De aanvallers van NOAD toonden zich echter heel wat produktiever dan die van All Ready, waardoor zij met afgetekende cijfers wisten te winnen. Bart Helbers had in de begin-opstelling tweemaal suc ces 0-2, waarna Johan Overweel er voor zorgde dat NOAD met een rui me 3-0 voorsprong aan de 2e helft kon gaan beginnen. Nadat Hans van Gastel voor AU Ready had weten te gen te scoren 1-3, liet Bart Helbers het leder nog tweemaal in de korf verdwijnen 1-5. NOAD II-DFS 2—5 Voor de rust een gelijkopgaando strijd, waarbij de aanvallers van beide teams met afstandschoten suc ces probeerden te oogsten. Het ont brak echter hierbij aan dc nodige zuiverheid waardoor de score aan de lage kant bleef. Peter Tangemon wist met een afstandschot DFS de leiding te geven 0-1. waarna Jan Bodbijl er voor zorgde dat er met gelijke stand. 1-1, kon worden ge wisseld. Uit een doorloopbal be zorgde Kees Dalebout DFS weer voorsprong 1-2 met welke stand de le speelhelft werd afgesloten. Na de hervatting kwam NOAD door een afstandschot van Hans Geelhoed weer naast de klub uit de Westhoek 2-2. Weer in de begin op stelling toonde DFS zich produktie ver dan dc blauw witten. Poter Tangeman (doorloopbal) en Frans van Dijke (afstandschot) brachten de stand óp 2-4. waarna Kees Dalebout nog eenmaal uit een doorloopbal de korf voor de oranjehemden wist le doorboren 2-5. MAANDAG 24 FEBRUARI NED. I: De VARA begint met FC- avondrood, de sportrubriek waarin men dieper op de problemen in de sportwereld ingaat. Na het journaal volgt een half uurtje Britse humor met een aflevering van Daar komen de schutters. Een patrouille soldaten raakt op weg naar huis' de weg kwijt. De manschappen komen van iedereen verlaten op het platteland terecht. In een vreemd, verlaten huis, denken ze rustig de nacht door te brengen, maar dat pakt an ders uit. Konsumentenvoorlichting kan men daarna verwachten in een aflevering van Koning Klant. Ver volgens nodigt de VARA de kijkers uit voor een spelletje met muziek. Ditmaal als gasten in dit program ma Spelen met muziek Thijs Cha- nowski Jan Willem Hofstra en Ro- bertine Nabarro. Een aflevering van de ontspannende serie Man over de vloer is nooit weg. Een muis in de flat veroorzaakt hevige paniek on der de bewoners, op een enkeling na die in deze muis ongekende moge lijkheden ziel. Zodra de man van de vloer verdwenen is, wordt het VA- RA-programma afgerond met Om met Ischa te spreken. Marcel van Dam, i^roegere Ombudsman, journa list Henri Knap en schilderes Ams Wortel gaan hierin een diskussie op louw zetten. Voor het laatste nieuws komt is er nog een paar minuten voor de Stichting Symbiose. NED. II: In de vooravond beleefd de Man van zes miljoen weer span nende avonturen. Hij wordt dit keer naar Afrika gedirigeerd om een ver miste piloot op te sporen. Deze is in het bezit van belangrijk materiaal. Hij vindt cle man inderdaad maar moet wel alle zeilen bijzetten om le rend de jungle te kunnen verlaten. Dag dag heerlijke lach, zingt André van Duin als hij om tien voor hal/ negen zijn opwachting maakt op de buis. Hij en zijn medewerkers staan garant voor een uur dolle pret. Be halve Frans van Dusschoten, Corric van Gorp en Donald Jones is ook Ben Cramer dit keer van de partij. Hij zingt o.m. Deliah en Eerlijkheid duurt het langst. Politie-vrouw Pep per gaat er vervolgens weer tegen aan. Zij moet proberen een man le ontmaskeren die de leiding heeft van een narcoticabende. Die ont maskering slaagt niet zonder dat er enige gewonden rallen. De resteren de minuten zijn, als gebruikelijk bij de TROS op maandag, voor Aklua TV. MAANDAG 24 FEBRUARI NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.15 Teleac; 18.45 Paulus de boskabouter; 18.55 Nieuws: 19.05 FC. Avondrood; 20.00 Journaal: 20.20 Daar komen cle schutters; 20.50 Koning Klant; 21.35 Hond Portugal vrij; 21.40 Spelen met muziek; 22.25 Man over de vloer; 22.50 Om met Ischa te spreken; 23.25 Symbiose: 23.30 Journaal. NED. II: 18.45 Paulus de boska bouter; 18.55 Nieuws; 19.05 De man van zes miljoen: 20.00 Journaal; 20.20 Dag, dag heerlijke lach; 21.29 Pepper; 22.10 Aktua TV; 22.50 Jour- naai. OPEL

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 9