SporI iÜuwï „Georganiseerde landbouw moet in het offensief gaan" ERIC DE NOORMAN Geslachtsoverzicht families Boot en Bij de Vaate Veel publiek zag wedstrijd Skol Boys-Vertig boei KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 11.DO uur cis. Kroon; 7.00 uur ds. M. C. v. d. Meer; 9.30 uur ds. Assendorp. Kerk- werve: 11.00 uur kand. J. \V. Blan- kert, Zeist. Serooskerke: 9.30 uur ds. Lelie, Dirksland; 11.00 uur zondags school. Burgh: 10.00 uur ds. E. P. Kuin, legerpredikant. Haamstede:: 10.00 en 6.30 uur ds. Wassenaar. Re- nesse: 11.00 uur ds. De Wit; 7.00 uur Liedoefening. Noordwelle: 9.30 uur ds. De Wit. Seharendüke: 9.30 uur kand. J. W. Blankert, Zeist. Brou wershaven: 9.30 uur ds. Feunekes; 11.45 uur zondagsschool. Zonnemaire: 11.00 uur ds. Feunekes; 9.45 uur zon dagsschool. Noord gouwe: 11.00 uur OVERDENK ING Onze aarde De bijbel blijft een merkwaardig boek. Er staan woorden in die in een bepaalde tijd bijzonder aanspreken. Niet als de overtuiging van een mens of groep mensen, maar als een levend en krachtig woord van God. In deze tijd wordt onze verant woordelijkheid ten aanzien van de aarde nog al eens onderstreept. We mogen daarmee niet doen en laten wat we willen. God heeft ons de aarde toebetrouwd, opdat we daarop zouden kunnen wonen. Telkens weer en op velerlei manier wordt ons dal gezegd. Ik denk bv. aan Genesis 1; 28-29, Psalm 115 16 en om niet meer te noemen Jesaja 45 18. Maar te veel spreken we nog te vrijblijvend over deze dingen. Het lijkt soms wel alsof de mensen die dit doen, voor een eigenaardig soort hobbyisten wordt aangezien, Ze wor den in ieder geval nog als eens wei nig serieus genomen. De zorg voor de aarde en haar be woonbaarheid is echter beslist geen vrijblijvende zaak. Althans niet voor hen die willen luisteren naar wat de bijbel zegt. Ik lees nogal eens in De Openba ring. Het laatste bijbelboek. Daar trof me een werkelijk gloeiend woord. U vindt het in hoofdstuk 11 18. Voor geen misverstand vatbaar wordt er gezegd, dat God komen zal om te verderven wie de aarde verderven. Het dóét onze Schepper blijkbaar wat als Zijn aarde verdorven wordt. Hij is niet van plan dit eindeloos toe te laten, maar zal er eens een eind aan maken door te verderven wie de aarde verderft. Dergelijke woorden zijn om over na te denken. Enkele dingen vallen dan direct op. De aarde verderven doen wé door op onverantwoorde wijze met de grond om te gaan en het landschap aan te tasten. We doen het ook als we de luchten vervuilen dat het ademen zwaar begint te val len. Maar we kunnen het ook nog op een andere manier doen. Daar wordt naar mijn gevoel te weinig over gesproken. De aarde wordt ook verdorven als we onze omgeving ver giftigen door een onzuivere manier van leven. Ongerechtigheid, onbarm hartigheid, zelfzucht en al die dingen ineer maken de aarde onbewoonbaar. Misschien merkt iemand op: over onbarmhartigheid gesprokenver derven wie verderft klinkt ook niet bepaald barmhartig. Dat is zo. Maar vergeet niet dat deze woorden gesproken zijn na Gol gotha. We gaan de lijdensweken weer in. De kerken vragen aandacht voor hun Here, die gestorven is aan het kruis. Zijn leven is verdorven en vernield tot de dood toe. Hij is aan onze zonde gestorven, maar ook vóór onze zonde. Hij droeg het oordeel, dat wij die zo veel verderven waard zijn. Daarom is er voor ons vergeving en de ge nade om op te houden met verderven en te komen tot een levensinstelling zoals onze Schepper die van ons vraagt. Dat is Gods barmhartigheid. Een barmhartigheid jegens ons die Hem het leven van Zijn Zoon kostte. Als we daaraan voorbijgaan en doorgaan met het oude vernielings- bedrijf.... ja, dan valt tenslotte in het allerlaatste bijbelboek het woord dat God komt om te verderven wie de aarde verderven. Dat is niet onrechtvaardig. Ook niet onbarmhartig. Want er is dan geen andere manier meer om de aarde van haar verdervers te verlossen. Openbaring 11 18 is een lied. P. o. d. V. ds. Geers. Dreischor: 9.30 uur ds. Gcers; 11.00 uur zondagsschool. Ouwtrkerk: 10.00 uur cis. Koppen. Nieuwerkerk: 10.00 uur ds. v. cl. Heu vel (in de Gerei', kerk); 5.00 uur ds. R. J. Blaanvv, Krabbendijke (Herv. kerk). Oosterland: 10.00 uur ds. v. d. Meer; 6.00 uur ds. H. J. Groenewe- gen, Schiedam, jeugddienst. Sirjans- land: 10.00 en 6.30 uur ds. Tukker. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur kand. 17. A. Snijders, Rotterdam. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.30 uur ds. Spoelstra, (Viering H.A.). Haamstede: 10.00 uur kand. J. Boon, Badhoeve- dorp; 6.30 uur ds. Wassenaar. Sclia- rendijke: 10.00 en 2.30 uur ds. Th. Potma. Brouwershaven: 10.00 uur ds. De Bres, (Avondmaal), (gez. dienst met Zonnemaire). Zonnemaire 3.00 uur ds. De Bres, (Avondmaal), (gez. dienst met Brouwershaven). Nieuwerkerk Oosterland: 10.00 uur ds. v. d. Heuvel, (in Geref. kerk); 5.00 uur ds. R. J. Blaauvv. Krabben dijke (in Herv. kerk). Bruinisse: 10.00 uur drs. A. J. Bakker, Zuid- land; 5.00 uur drs. G. J. van Butse- laar, Domburg. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 uur leesdienst; 6.30 uur ds. Urban. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10.00 en 6.00 uur ds. W. J. Buijs. Haamstede: 10.00 leesdienst: 3.00 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10.00 en 3.00 uur leesdienst. Oosterland: 10.00,2.30 en 6.30 uur ds. W. Hage Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur ds. A. v. d. Berg. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.00 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30. 2.00 en 6.00 uur ds. v. d. Meer. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10.30 uur ds. T. Elders- Mayer. Leger des Heils Zierikzee: Diensten om 10.00 en 5.00 uur, zondagsschool van 11.45-12.30 uur. Rooma-Katliolieke Kerk Zierikzee: zaterdag: 19.00 uur, zon dag 10.15 uur. Haamstede: zondag 10.00 uur. Jehova's Getuigen Zierikzee: Zondag; 5jOO uur n.m openbare lezing; 6.00 uur n.m Wachttorenbespreking. Donderdag: Ihêokfatische school 7.30-8.30 uur; diengtvergadering 8.30-9.30 uur. KERKNIEUWS Ned. Hervormde Kerk Beroepen te Lexmond: M. A. Jan- sens, Mastenbroek; te Oostelijk Fle voland wijkgem. Dronten: M. Schuk- ken, Beesd; te Doorn: C. Jongeboer, Elburg; te Kootwijkerbroek: F. Luit jes, Kindei'dijk; te Nunspeet: F. J. Veldman, leraar chr. lyceum. Apel doorn (toez.). Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Vinkeveen: drs. Th. Rienks, Zeist. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Brunssum-Treebeek: H. J. J. Feenstra, Alphen aan de Rijn en Bodegraven-Woerden: le Avereest-Dedemsvaart: H. M. Smit. kand. te Kampen; te Toronto (Can.) (voor miss.dienst op Irian Jaya); M. H. Oosterhuis, kand. te Dokkum; te Haarlem; T. O. G. M. Bosma, Urk en Nagele. Door de classis Dokkum is praep. geëx. en beroepbaar verklaard: M. H. Oosterhuis, Stationsweg 29, Dok kum. Chr. Gereformeerde Kerken Bedankt voor Nijmegen: J. van Amstel, Enschedc-West. Geref. Gemeenten Beroepen te Breda: J. van Haaren, Amersfoort; te 's-Gravenzandee: J M. Kleppe, Woerden; te Veenendaai: A. Hoogcrland, Krabbend ij ke. Tweetal te Melissant: J. Karens, Opheusdén on H. Liglenbérg, Ter- vvolde. Bedankt voor Emmcloord: A. Hof man, Seheveningén. G eroformeerde G emoen ton in Nederland NIEUWERKERK - Dinsdag 11 febr. 's avonds half il: ds. A. v. d. Berg. LAND- EN TUINBOUW De verwarming van de bedrijfsgebouwen Naarmate de buitentemperatuur daalt, of de wind aanwakkert, ver slechtert in onze gebouwen het werkklimaat en neemt de kans op vorstschade toe. We realiseren ons dan weer, ..dat koude meer kan kosten clan warm te". Ilel is dan ook niet verwonder lijk dat er op zulke momenten een plotselinge vraag ontstaat naar he teluchtkanonnen en heaters. De ka- pacitcit van een luchtverhitter moet groot zijn; onze gebouwen hebben veel ruimte en de produkten verte genwoordigen een grote waarde, die bij strenge vorst beschermd moet worden. Het zuinigst en doelmatigst werkt hier een Heater waarvan de kapaciteit en dus ook het brandstof verbruik traploos regelbaar is, zoals bij alle Heaters van het Kooi-sy- steem. Niet alle hiehtverhitters zijn ge schikt voor agrarisch gebruik, alleen robuust gebouwde systemen geven de minste problemen. Alleen bevei ligde apparaten komen in aanmer king. Ze moeten tegen een stootje kunnen, ook moet de brandstoftank naar keuze buiten het gebouw kun nen worden geplaatst. De Heater wordt hierop dan met een lange soe pele leiding aangesloten. Alle Koop systemen zijn voor dit doel uitgerust. Een voordeel hiervan is, dat het vat groter kan zijn, waardoor tweemaal per dag bijvullen vervalt. Op zichzelf een gemak - vooral in het weekend - en opnieuw minder kans op onge lukken. Tenslotte zal rustig overleg en tij dige aanschaf do minste teleurstel ling geven. Bij aanhouden vorst perenoogst in gevaar ARNHEM, 6-2. De perenbomen die op het ogenblik al in bloei staan (vooral in Zeeland), dreigen bij aan houdende vorst geen vruchten te zul len dragen. De tere bloemetjes zullen door uitdroging het leven laten, doordat bij vorst de wortels geen vocht opnemen en de zonneschijn het uitdrogen verder bevordert. Volgens prof. dr. W. H. van Dob- ben, ecoloog bij de landbouwhoge school in Wageningen, zullen ook vele andere nu reeds bloeiende bloe men en planten het moeilijk krijgen als de vorst doorzet. Slechts de bloei ende crocus kan het redden, omdat het bloemetje van dit bolgewas het vermogen heeft zich bij koude te sluiten. Advertentie Accountan tskantoor administratie en belastingzaken economisch advies en begeleiding Lindenlaan 3 Telefoon 01870-3477 M iddelharnis Ontheffing vrucht wissel i ngsvoorschr if ten aardappelen voor 1975 Tengevolge van de regenval in de afgelopen periode hebben veel percelen te lijden van struetuurbe- derf. Het gevolg hiervan kan zijn dat deze percelen in 1975 niet bruikbaar zijn voor hel oorspronkelijk geplan de gewas. Wanneer men daardoor gedwon gen wordt aardappelen te telen op percelen waarop dit volgens de vruehtwisselingsvoorschriften nog niet is toegestaan kan een met re denen omkleed verzoek om onthef fing worden ingediend. Formulieren hiertoe zijn ver krijgbaar bij de Gewestelijke Raad voor Zeeland van het Landbouw schap, Grote Markt 28, Postbus 133 le Goes, tel. 01100-5803. MARKTBERICHTEN BARNEVELD, 6-2. Coöp. Veluwse Eierveiling Aanvoer 3.186.7.32 stuks (volgens veilinglijst 1.915.044 stuks), Stem ming redelijk. Prijzen; (in g-uldens per 100 stuks) Eieren van 50 gram 8,64-8,85, 55 gram 9,58-9,95, 60 gram 10,58-10,73, 65 gram 11,05-11,46. Eierveiling Aanvoer 1.077.857 stuks. Stemming vlot. Prijzen(in guldens per 100 stuks) Eieren van 54-55 gram 9.62, 58-59 gram 10,54, 61-62 gram 10,74, 65-66 gram 11,07. Eiermarkt Aanvoer ca. 2.500.00 stuks, Handel redelijk Prijzen; (in guldens) Eieren van 50- 54 gram 9,80-10,40 per 100, kg-prijs 1,96-1.93; eieren van 57-61 gram 10,00-11,25 per 100, kg-prijs 1.89-1,84 eieren van 64-67 gram 11,70-12,50 per 100, kg-prijs 183-1,87. Witte eieren lager in prijs, doch geen notering opgemaakt. SCHEEPVAART Ab:ida, 4-2, Teesport naar Norfh- 'tees Acila, 5-2, Curacao Acmaea, 4-2, Rotterdam naar Shell- haven Ameland, 5-2, Shellhaven Diloma, 16-2 Tranmere verwacht. Dione. 11-2, Seria Port verwacht Vlieland, 5-2, Gcelong. Boeken en brochures HOUTEN, 6-2. Wij moeten het niet nemen dat wij steeds meer be stempeld Avorden als de bedrijfstak die het landschap ontsiert, het milieu bederft en van weinig econo mische betekenis is. De georgani seerde landbouw moet uit het de fensief en in het offensief gaan. Aldus de voorzitter van de Utrechtse Christelijke Boeven- en Tuindersbond, de heer H. Griffioen, in Houten op de jaarvergadering van zijn organisatie. Hij zei, dat de landbouw van veel kanten wordt aangevallen. Onder meer het verwijt, dat menselijk voedsel wordt gebruikt om vlees te produceren, waardoor het wereld voedseltekort zou worden vergroot De scheepsbouwer 75. Snei legt Eric do boot dwars op de wind, waarna hij kort overleg pleegt met Erwin, Axe en Branwen. „Ik veronderstel dat uw vader nog op het eiland is, daar hij zwaar gewond was toen gij hem verliet", wendt hij zich tot de jonge vrouw. „Om hem te bevrij den moeten wij nu meteen handelen, want over een paar uur is het klaarlichte dag en als wc tot morgennacht wachten kan die pi- ratenbende wel weer teruggekeerd zijn en is deze mooie kans voorgoed verkeken De anderen knikken instemmend en met een blik op het heuvelige eiland vervolgt Eric: „Ik zal met een paar man aan land zwem men. Inmiddels blijft gij onder dc kust varen om de aandacht van do eilandbewoners af te leiden. Is alles veilig, dan geven wij een rook signaal en kunt ge landen om Cendrach aan boord te nemen". Aldus wordt besloten. Terwijl de Noorman de steven wendt, kiest hij Axe - die met pijl en boog mogelijk van groot nut kan zijn - Biar de Heruli en Per, dc aanvoerder der slaven, uit om hem te ver gezellen op deze gevaarlijke onderneming. Branwen is echter hevig in haar wiek ge schoten dat men haar over het hoofd ziet. En ten laatste stemt Eric toe dc driftige jonge dame in plaats van Per mee te nemen. Per slot van rekening is zij de enige die op het eiland dc weg weet en betreft het haar eigen vader. Langzaam glijdt dc boot naderbij. De man nen houden de adem in als zij de grauwe krijtrotsen somber en dreigend uit do nevel zien opdoemen. Terwijl Eric zich vast van zijn wapenrusting en overtollige kleding ontdoet, glijden zijn ogen onophoudelijk langs dc klip pen. Maar nergens kan hij een teken van on raad ontdekken; hun komst schijnt volkomen onopgemerkt te zijn gebleven. Ondanks deze ogenschijnlijke rust laat hij zijn waakzaamheid echter niet verslappen. Voor alle zekerheid wacht hij tot de boot door een der mistbanken gedeeltelijk aan het oog onttrokken is. Dan gee'fl hij zijn zoon haastig he t roer in handen, draagt deze het bevel over en Iaat zich dan met zijn drie metgezellen ge luidloos in het koude water zakken. Terwijl de boot weer vaart, zwemmen zij met lange kalme slagen 'op het eiland toe Bij de drukkerij VV. de Vries te Zierikzee verscheen het boekwerkje „Geslachtsoverzicht van de families Boot en Bij de Vaate", samengesteld door mevrouw L. van der Sluis-Bij de Vaate. Hoewel zo'n werkje voornamelijk voor de betrokken families van waarde is, stelde de uitgever toch prijs op een vermelding in deze ru briek. Er is duidelijk sprake van een „Geslachtsoverzicht", zonder aan spraak te maken op een optimale ge nealogische verantwoording. Niette min is het werkje waai'devol als startpunt voor een bredere opzet. Het geslacht Boot is van oude adel en was reeds vroeg bekend, niet al leen in Zeeland, maar ook in Utrecht, Holland en Vlaanderen. De eerst vermelde „Boot" was Gijsbrecht Bootszoon, Heer van Laar, overleden te Utrecht in 1123. Het geslacht Bij de Vaate is'een oer-Schouws geslacht. Het geslacht loopt veel eerder terug, maar de eer ste vernoemde in het overzicht is Stoffel Cornelisse (genaamd Bij de Vaerte), geboren te Kerkwerve, huwde op 11 april 1735 aldaar Geer tje Cornelisse Zwager. In 1747 wordt financien en economie R.P.S. verlaagt hypotheekrente De Rijkspostspaarbank zal met in gang van 10 februari a.s. wederom het rentepercentage voor hypothe ken verlagen. Voor normale hypo theken wordt het percentage dan op 10 °/o gebracht en voor tophypothe- ken op 10 Vi °,'o. Sinds 15 november van het vorig jaar is de rente thans met in totaal 1 Vz °/o gedaald. Men wil blijkbaar niet weten, aldus de heer Griffioen, dat de produktie van vlees voor een zeer belangrijk deel geschiedt met produkten die zich niet lenen voor menselijke con sumptie, of die 'bij de produktie van menselijk voedsel als afvalprodukt overblijven. Ook wordt op vrij be langrijke schaal gebruik gemaakt van produkten uit ontwikkelings landen. Zelfs de raad van kerken advi seert tot een vleesloze dag in de week om daarmee de wereld-voed selsituatie te verbeteren, zei de heer Griffioen: „Wij hebben waardering voor de bezorgdheid van de kerken over de wereld-voedselsituatie, maar we zouden het juister vinden als ze zich beter lieten informeren". VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Wedstrijden uitgesteld In verband met carnaval zijn alle wedstrijden voor zondag a.s. in de le klas van de afdeling Zeeland uit gesteld. Ingelast is in de le klas de wedstrijd Patrijzen II-Zierikzee III. J unioren Groep A I: Zeeland Sport A I-HVV '24 AI; Bevelanders A I-Kloetinge AI. Groep A XI: WIK Al-Brouwers haven A I (12.45); SKNWK A I-Bruse Boys A I (13.00); ZSC A I-MEVO A I (13.00 uur). Groep B XVI: WIK B I-Bruse Boys BI (10.30 uur); DFS B I-Duiveland BI (14.00); SKNWK B I-Renesse BI (10.30 uur). Groep B XVII: Zierikzee B III- ZSC Br (13.30); MEVO B II-SVowk BI (13.00); Brouwershaven BI- DFS Bil (14.00). ZAALVOETBAL hij vermeld als diaken van Kerk werve. Voor belangstellenden is hel inte ressant bepaalde stamreeksen ver der uit te werken. Het is de ver dienste van de samenstelster in dit overzicht de nodige genealogische aanhechtingspunten op een rijtje te hebben gezet. Het „Overzicht" kost f 5,—. MICROKORFBAL K.N.K.V. Afdeling Zuidwest Zaterdag 8 februari worden in de sporthal „Onderdak" te Zierikzee de volgende wedstrijden gespeeld: 2e klasse A: Tjoba IV-Blauw Wit (13.00). 2e klasse F: NO AD-All Ready II (12.00). Adspiranten Groep 31: All Ready III-SVOWK II (11.10 uur). Pupillen Groep 24: All Ready-Brouwersha- ven (10.00); SVOWK-NOAD (10.3.5). VOLLEYBAL Bedrij f skompetitie Vrijdag 7 februari worden in de sporthal „Onderdak" gespeeld: MEVO III tr.-Zeelandia; MEVO tr.-Delta Sport; Neptunus II-Onder- dak; RWS Delta Dienst-Rabobank Schouwen. Aanvang alle wedstrijden 20.00 uur. SCHAKEN Zierikzee II verloor op eigen terrein van Vlissingen III ZIERIKZEE, 6-2. Maandagavond trad Zierikzee II aan tegen Vlissin gen II in de tweede klasse-noord van de kompetitie van de Zeeuwse Schaakbond. Zierikzee II verloor op eigen terrein van de sterke Vlissin- gers met 1-7. Zierikzee II begon met een 0-1 achterstand, doordat het laatste bord onbezet bleef. De Vlissingers kwa men op een 3-0 voorsprong door ver lies van de heren Kamp en Smilde. Opmerkelijk was dat beiden op tijd verloren. De eer werd gered door de heer Blom, die zijn partij afbrak; na analyse gaf zijn tegenstander op. De heer Van der Westen verloor zijn partij, waardoor de Vlissingers op een 4-1 voorsprong kwamen. De Vlis singers grepen de overwinning door verlies van de heren Visser, Van der Made en Van Loon. Uitslagen De gedetailleerde uitslagen: J. A. J. van der Made-P. Bikker 0-1; A. M. van der Westen-D. J. Blom 0-1; F. Visser-J. Verplanke 0-1; J. van Loon-V. Droogers 0-1; O. Smilde-M. Burgerhof 0-1; A. J. L. Blom-T. van Gemert 1-0; A. Kamp-C. Schout 0-1; niet opgekomen-M. Immerzeel 0-1. Eindstand: Zierikzee II-Vlissingen II 1-7. Zierikzee II heeft 4 punten uit zes wedstrijden. Zierikzee I kreeg zijn wedstrijd te gen Goes I uitgesteld. De Zierik- zeeënaars treden op 10 februari a.s. aan tegen de bewoners van de Gan- zestad en spelen daarmee hun laat ste wedstrijd in de le klasse-noord. Goes I is in deze klasse reeds kam pioen. ZIERIKZEE. 5-2. De liefhebbers van het zaalvoetbal schijnen een füne neus te hebben. Woensdagavond wa ren er in de sporthal „Onderdak" te Zierikzee twee bomvolle tribunes om liet treffen tussen de twee nog on geslagen teams van Skol Boys en Vertlg tegen elkaar aan het werk te zien. Dc talrijke toeschouwers waren be slist ntet bekocht voor hun twee kwartjes entree. Zij kregen een spannende en boeiende strijd, met volop sfeer, voorgeschoteld, waarbij beide teams voor een mooi stuk pro paganda voor dc zaalvoetbalsport zorgden. In deze bijzonder sportief gespeelde wedstrijd zorgde Vertig (tweemaal gelijk gespeeld) min of meer voor een verrassing door Skol Boys (nog zonder vorliespunten) na een ener verende strijd met 2-1 te kloppen. Door deze overwinning is Vertig op gelijke hoogte gekomen met Skol Boys en Old City Boys. dat deze avond tegen VAB geen enkele moeite had (13-1) om de puntjes binnen te halen. Door dit resultaat van Vertig ziet het er wel naar uit dat de zaalvoet- balkompctitic van het rayon Zierik zee nog een bijzonder spannend slot krijgt. RAP '73 behoudt haar kans- sen op dc titel door de 3-1 overwin ning welke het op Stella Boys be haalde. Brogum zag in het treffen met SVOWK kans om de helft van de inzet (2-2) binnen Ie halen. Ook de reserves van RAP '73 deden het goed door een 5-2 overwinning op Renesse te boeken. Standen Skol Boys Old City Boys Vertig RAP '73 Stella Bovs MEVO ZZ '72 SKNWK RAP '73 II VAB SVOWK Die Gouwe Toren Boys Renesse Velocitas Brogum ZZ '72 II Stella Boys II 14 14 13 0 1 90-19 26 14 13 0 1 88-23 26 14 12 2 0 76-19 26 14 12 1 I 101-18 25 14 10 1 3 95-23 21 14 10 1 3 54-22 21 15 7 3 5 44-40 17 13 5 2 6 32-42 12 14 6 0 8 34-37 12 14 5 2 7 36-46 12 13 4 3 6 31-43 11 14 5 1 8 34-61 11 14 4 0 10 31-61 8 14 4 0 10 26-66 8 13 2 2 9 25-59 6 15 I 2 12 29-107 4 13 1 0 12 16-80 2 14 1 013 15-81 2

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 5