v.v.v. TELEURSTELLENDE GRAAN-VERKOOPPRIJZEN IN 1973/1974 ZIERIKZEE 4 INGEZONDEN STUKKEN DEN HAAG, 9-1. In lu-l verkoopseizoen 1973 197T zijn in Nederland voor de granen gemiddeld prijzen gemaakt, die hel midden tussen de riehtprijzen en de interventieprijzen nauwelijks overschreden. Gezien het feit dat de wereldmarkt prijzen in dit tijdvak be langrijk hoger waren dan de minimum-invoerprijs van de E.E.G., w as dat bijzonder teleurstellend. Dr. C. II. J. van Beukering, voorzitter van het Proiluktschap voor granen, zaden en peulvruchten, merkte dit donderdag op in zjjn nieuwjaarsrede. In trekking van de E.E.G.-premie op het tot veevoeder „denatureren" van tarwe in februari 1974 leidde tot een zodanige prijsdaling, dal zowel in Nederland als elders in de gemeenschap vry grote hoeveelheden tarwe uit de markt moesten worden genomen. (Vervolg van pag. 1) Gezamenlijk werd al een bedrag op gebracht van f 2Ü.0DÜ. voor meer dan de hell't uit schenkingen - o.a. werk ,,in natura" verricht door ambachts lieden - en verder verkregen uit renteloze leningen. De heer De Jager benadrukt, dal al is er sprake van een (tijdelijk) financieringstekort, de vereniging er financieel toch redelijk goed voor staat. Er is namelijk geen begrotings tekort. Zelfs kan beschikt worden over een ruim bedrag voor de nodige aflossingen. Dat het V.V.V.-informalickantoor het gehele jaar geopend zal zijn lijkt een ideale situatie. Zomer en winter gaan elkaar, toeristisch gesproken, steeds wat meer „overlappen". Bijna elk weekeinde zijn er wel bezoekers van elders in Zierikzee. Rond de kerstdagen was het zelfs een hele drukte. In het nieuwe kantoor krijgt de toerist straks alle gewenste informa tie over de mogelijkheden van stad en streek en de evenementen die ge boden worden. Belangrijk werk kan ook worden verricht op het gebied van logiesbespreking (bemiddeling via V.V.V.). Veel werk geeft elk jaar weer de beantwoording van telefo nisch ingewonnen informatie over allerlei zaken. Een nieuwtje is de uitgifte van (landelijke) V.V.V.-ge schenkbonnen die de komende tijd op gang zal komen. Een dergelijke geschenkbon!' kan in vele zaken in het gehele land worden besteed. Goodwill De heer De Jager vindt het voor zitterschap een drukke maar voldoe ning schenkende funktie. Hij wijst er op dat veel werk achter de scher men gebeurt en dat de met dit werk bereikte goodwill niet altijd direkt zo naar buiten treedt. Dat een gedeel te van de ruim 150 leden van V.V.V. het laten afweten, als het aankomt op het betalen van contributie vindt de voorzitter dan ook een een spij tige zaak. ..Men dient toch te weten dat de inflatie ook doorwerkt in de kosten van onze V.V.V." Wat betreft die contributiebetaling: in de vorig jaar gehouden algemene vergadering werd besloten de kontributie te ver hogen met 20 procent. En het is juist die verhoging die bij sommigen op weerstanden stuit. Hij hoopt dat de leden die straks weer een gift zullen doen voor het organiseren van de toeristendagen Aan het begin van de Meeldijk te Burgh is door het Aannemersbedrijf Prince te Haamstede een tweetal fraaie landhuizen gebouwd welke een aanwinst zijn voor deze omge ving. Rond deze huizen is reeds in ruime mate beplanting aangebracht, waardoor ze mettertijd geheel in het hout komen te staan. De foto loont één der huizen. (Foto: Zierikzeeschc Nieuwsbode) In de eerste helft van het lopende verkoopseizoen 1974 1975 waren de graanprijzen in de gemeenschap over het algemeen nog wel bevredi gend, maar tarwe maakte een uit zondering. Dat bleef weer beneden de richtprijs, hoewel nu ook de we reldmarktprijs belangrijk boven de drempelprijs lag. Dat kwam doordal de EEG ter vermindering van de in- voerbehoefte, de uitvoer van tarwe naar landen buiten de Gémeenschap sterk belemmerde en doordat mais, hoofdzakelijk van buiten de EEG komend en met een grotere voeder- waarde dan tarwe, zo goedkoop werd aangeboden dat de tarwe er als veevoedergrondstof niet tegen kon concurreren. Lage dollarkoers Vooral onder invloed van de lage koers van de Amerikaanse dollar heeft de situatie zich nu zelfs zo ont wikkeld dat dc tarweprijs nauwelijks hoger is dan de interventieprijs. Gaat 1975, dit niet zullen „korten" op de contributie. „De toeristendagen kunnen im mers zonder V.V.V. niet bestaan. Daarom wil ik er op wijzen dat de vereniging de contributie net zo hard nodig heeft als giften voor dc toe ristendagen", aldus de heer De Jager. Soms worden V.V.V.-bestuurders in eigen stad geconfronteerd met op merkingen in de zin van „toerisme, dat hoeft niet voor mij". De voorzit ter vindt dit bijzonder jammer. Hij is er van overtuigd dat V.V.V. een sociale plicht vervuld. „Toerisme is een sociaal recht geworden. Ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat er mensen zijn die denken dat toeristen hier niet zouden mogen komen. Dat zou toch al te gek zijn. Degenen die zeggen „toeristen kunnen me ge stolen worden" gaan trouwens zelf ook maar al te graag op vakantie". Zierikzee is als centrumgemeente van grote betekenis voor het toeris me op heel Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee. „Voor de va kantiegangers is het prettig' eens een dagje naar een wat grotere stad in de buurt te kunnen gaan." Wensen Natuurlijk blijven er wensen en die betreffen - wat de Zierikzeese V.V.V.-voorzitter betreft - voor het nieuwe jaar in de eerste plaats niet zo zeer de toeristen als wel de plaatselijke ondernemers. Hy vindt namelijk dat de onder nemers eens wat meer belangstelling zouden moeten tonen in het werk van V.V.V. En dan liefst vóórdat al lerlei opmerkingen worden gemaakt. „Laat de mensen toch alsjeblieft zelf eens informeren en wat meer inte resse tonen". Wat betreft de samenwerking met de gemeente zegt de heer De Jager dat er nu eindelijk meer begrip wordt getoond voor het feit dat V.V.V. werkt in het belang van de gemeenschap. „Dat is ook wel geble ken uit een subsidicverhoging voor 1975". Wat het belang van V.V.V. betreft voor Zierikzee wijst de voorzitter er op, dat velen, zij het soms indirect, profijt trekken van hel toerisme, dal de maisprijs niet binnenkort belang rijk omhoog en herstelt de dollar koers zich niet, dan is het volgens dt. Van Beukering niet uitgesloten dat er ook in de tweede helft van het verkoopseizoen nog tarwe uit de markt moet worden genomen. Eeuwenoude graftomben PEKING, 8-1. Chinese ar cheologen hebben een reeks graftomben bij Peking bloot gelegd die daleren van 8.000 jaar geleden. Dit schrijft hel Koeangming dagblad. Er werden 82' tomben uit de Tsjow-dgnastie gevonden die o.in. de skeletten bevatten van slaven, paarden en honden, alsmede fraai bewerkte bron zen wapens en rituele schepen, ceramiek en voertuigen. Dc grootste tombe, van vier bij twee meter, bevatte drie lagen doodkisten. Voorts waren er ornamenten van Jade, kookgeref van aar dewerk en gepolijste potten, bewijzen van de krealiviteit van de slaven uit die tijd, al dus het blad. In een kommentaar op de historische waarde van de ronds te ti trok de krant ook een politieke les uit hel ont dekken van de resten van toegewijde slaven en de be graven rijkdommen. ..De ontdekking van deze graven heeft nieuwe gegevens verschaft voor het aan de kaak stellen van de reaktionaire aard van de riten van de Tsjow-dynuslie en voor kri tiek oi) Lin Piao (de oiul-mi- nister van defensie die met Confucius, de filosoof van de Tsjow-dgnastie, het doelwit 1 was van veel kritiek omdat zij 1 dc werkende klasse zouden 1 willen onderdrukken). V ondelparkslaperij voorbij AMSTERDAM. 9-1. Het in de openlucht slapen in Amsterdam - met name in het Vondelpark - is dit jaar afgelopen. Met grote meerder heid ging de Amsterdamse raad woensdagmiddag akkoord met het voorstel van b. en w. om een slaap- verbod voor de gehele stad in te stellen. De aanleiding tot het voor stel was de sterke toeneming in het afgelopen jaar van „randverschijn selen" als heroïnehandel en uitlok ken tot prostitutie bij het jeugdtoe- risme in het Vondelpark. in de zomermaanden ook extra werk betekent, vóoral ook voor jongeren. Hij prijst zijn bestuur als een groepje jonge aktieve bestuurders met als dagelijkse mede-bestuurders de se cretaris J. Bij de Vaate en penning meester A. Goudzwaard. Vice-voor- zitter is de heer H. Schot. Uiteraard heeft de voorzitter, ook als zakenman en secretaris van de plaatselijke afdeling van de V.V.D., uitgesproken opvattingen over de ekonomische kant van het toerisme, waarvan hij overigens hel sociale aspekt reeds verdedigde. Maar wat die zakelijke opvatting betreft: daaruit vloeit onder meer voort de overtuiging dat „de auto in de omge ving moet kunnen staan waar de mensen hun boodschappen willen kopen". „Toeristen willen best een eindje lopen, maar voor de eigen mensen is het niet te doen om met volle tassen te gaan slepen. Laten we niet verge ten dat Zierikzee ckonomisch ge maakt wordt door de gehele streek, zeker niet alleen door de inwoners en de toeristen. Het gaat dan ook niet aan om mensen die van elders hier hun inkopen komen doen voor grote problemen wat het vervoer betreft te stellen. Dat moet je goed in gedachten houden", aldus dc heer Dc Jager. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Na Rotterdam en Utrecht heeft dinsdag ook Amster dam besloten de straatcollecte van de PvdA ten behoeve van de socia listische partij van Soares in Portu gal toe te staan. B. en w. van de stad maakten dinsdagmiddag bekend dat de vergunning zal worden ver leend. DEN HAAG. De Verenigde Staten hebben Nederland voorgesteld de luchtvaartbesprekingen over de transatlantische vluchten van de KLM op 27 januari in Den Haag voort te zetten. Minister Westerterp van verkeer en waterstaat heelt dit voorstel woensdag ontvangen, maar er nog geen commentaar op geleverd. ROSMALEN. Het merendeel van de huisartsen in de gemeente Ros malen. bij 's-Hertogenbosch, boycot de apotheek van de heer J. Bierste ker die vorige week in het winkel centrum aan de Oude Baan de eer ste apotheek in deze gemeente open de. EINDHOVEN. De ruim 4.000 lo ketambtenaren en kantoorpersoneel van de Nederlandse postkantoren overwegen stiptheidsakties, omdat zij ontevreden zijn over het perso neelsbeleid. AMSTERDAM. De Amerikaanse voormalige aktrice Jane Fonda zal 17 en 18 januari in Amsterdam en Nijmegen het woord voeren tijdens manifestaties, die erkenning van de voorlopige revolutionaire regering van Zuid-Vielnam (VVR) in Hanoi beogen te bewerkstelligen. RIJSWIJK. De Nederlandse melk veehouderij mag dan het afgelopen jaar vijf procent meer melk gepro duceerd en zelfs zes procent meer aan fabrieken afgeleverd hebben dan in 1973. in de hele EEG is de melkaflevering niet of nauwelijks gestegen en mogelijk zelfs iets ge daald. DEN HAAG. Het algemeen orgaan voedselvoorziening stemt in met de landbouwprijsvoorstellen van de Eu ropese Commissie voor het komende seizoen. Het vindt het juist dat zo wel met kostenstijgingen als met marktverhoudingen rekening is ge houden. RIJSWIJK. De werkloosheid in het schildersbedrijf is zeer zorgelijk. Aldus woensdagmiddag in Rijswijk voorzitter J. A. Koeman van het be- drijfsschap schildersbedrijf in zijn nieuwjaarstoespraak tijdens een openbare vergadering. A.B.N.-verhuizing BREDA, 9-1. Het centraal effecten kantoor van de Algemene Bank Ne derland zal 1 juni 1976 uit Amster dam vertrekken en naar een nieuw pai?d in Breda gaan. De direktic van de ABN heeft tot deze verhui zing besloten nadat bleek dat een fors gedeelte van het personeel mee wilde verhuizen. Vijfenveertig pro cent van de werknemers, dat zijn 125 mensen met hun gezinnen, wil den wel naar Breda. De ABN-direk- tie verklaard dit hoge aantal uit de gedegen voorinformatie over woon- en leefklimaat daar. Flitsen" uit het buitenland WASHINGTON. Rechter John Sirica heeft woensdag de vrijlating bevolen van John Dean, Jeb Stuart Magruder en Herbert Kalmbach die alle drie veroordeeld zijn voor hun rol in de Watergate-affaire. PARIJS. De „echtscheiding Franse stijl", die dikwijls een gerechtelijke comedic, gebaseerd op meineed, wordt genoemd, zal vermoedelijk plaats maken voor een nieuwe wet geving die echtparen zal toestaan hun huwelijk bij wederzijds goed vinden te beëindigen. TOKIO. Minister Van der Stoel is woensdagavond voor een bezoek van vier dagen in Tokio aangekomen. Hij zal daar overleg plegen met de Japanse regeringsleiders. JERUZALEM. Israël heeft de Verenigde Staten woensdag nieuwe militaire en economische hulp ter waarde van twee miljard dollar ge vraagd in het raam van het fiscale jaar 1975-'76. Het bedrag is drie keer zo hoog als dc waarde van dc huidi ge Amerikaanse bijstand. NEW YORK. In dc laatste paar maanden van 1974 zijn er over de hele wereld veel minder chocolade- produklcn gegeten dan voordien. De daling van het wcrcld-konsumptic- cijfer deels het gevolg van d c enorme prijsstijging voor dc grond stoffen (cacaobonen en suiker) is waarschijnlijk de grootste uit hel recente verleden. MOSKOU. Westelijke pogingen tot het beginnen van een „olie-oorlog" zijn tot mislukking gedoemd en de enige manier om het probleem op te lossen is samenwerking". Dit schrijft het Sowjetrusslsche partijblad Prawda in een cersle commentaar op dc uitlatingen van dc Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Henry Kissinger. Deze sloot gebruik van geweld ingeval van economi sche wurging niet uit. WSHINGTON. President Gerald Ford van dc Verenigde Staten is „bezorgd" over de toestand in Zuid- Vletnam na de val van Phuoe Binh. Hij volg' ile gehele toestand in Viet nam ..roer zorgvuldig". 7.0 heeft dinsdag dc woordvoerder van het Witte Huis. Ronald Nessen, ver klaard. LAND- EN TUINBOUW Bemestingsadviezen voor tuinen De laatste jaren worden door het bedrüfslaboratorium te Oosterbeek ruim 5000 grondmonsters uit de re creatieve sector onderzocht op de bemestingstoestand. Deze monsters zjjn voor ruim de helft afkomstig van dc individuele tuinbezitters, terwijl de rest afkomstg is van gemeente lijke plantsoendiensten en van de sportvcldsector. Aansluitend aan de resultaten van het grondonderzoek geeft de computer een bemestingsadvies voor de eerstkomende twee a vier jaren. Dit advies geelt aanwijzingen om trent de hoeveelheden van de be langrijkste planten voedingsstoffen, die moeten worden gestrooid, n.l. kalk, fosfaat, kali en magnesium. Daarnaast wordt een algemeen ad vies gegeven voor de stikstofbemes ting. Bij een goede opvolging van deze bemeslingsadviezen zullen de planten hun dankbaarheid tonen in de vorm van goede groei en Woei. Stalmest is een veelzijdige mest, dat wil zeggen dat alle plantenvoe- dingsstoffen er in aanwezig zijn, zij het dan in de ideale verhouding. Wie als tuinbezitter voor een geschikte prijs goede rotte stalmest kan kopen, dan verdient het zeker aanbeveling dit eens in de twee a drie jaar te doen. En dan zijn de maanden de cember en januari daarvoor bijzon der geschikt, mits het natuurlijk niet vriest. Een kubieke meter per twee drie are gazon, border ol' heestertuin, is al een zware bemes ting. Verdeel de mest zo fijn moge lijk. en laat de zaak verder met rust tot eind maart. Dan nog eens fijn kloppen met de greep, en verder harkt u alle overblijvende massa van het gazon en spit deze met de reeds liggende mest onder in border of heestertuin. Met de kunstmestbe- mesting kan normaal worden door gegaan. zoals wordt aangegeven in het bemestingsadvies van het grond onderzoek van de betreffende tuin. Nu men momenteel op vele plaatsen bezig is de tuinen om te spitten etc. kan een ieder met bovenstaande raadgevingen zijn voordeel doen. MARKTBERICHTEN GOES, 7-1. Beursbericht Markt Goes. Granen, zaden cn peulvruchten Alle prijzen boerenschoon en fran- ko leveringsplaats. Tarwe, basis 16 procent, f 37,75-f 38,25 per 100 kg; gerst, basis 16 procent, f 37,25-f 41,25 per 100 kg; haver f 35,50-f 37,75 per 100 kg; groene erwten tot f 92,50 per 100 kg; schokkers tot f 75,00 per 100 kg; capucijners tot f 77,50 per 100 kg; bruine bonen droog zonder grond tot f 112,50 per 100 kg. Exklu- sief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldsgewas. af boerderij op auto geleverd f 8,00 tot f 11,00 per 100 kg. Voederaardappelen f 7,50 per 100 kg, afgehaald op auto geleverd. Exklusief b.t.w. Uien Uien, onafgestaart op auto gele verd: uit de schuur 10-15 cent per kg; van het land 5-8 cent per kg. Exklusief b.t.w. Vlas Ongerepeld. goede kwaliteit op auto geleverd 28-33 cent per kg. Af wijkende partijen 15-27 cent per kg. Gerepeld tot 41 cent per kg. Exklu sief b.t.w. Hooi en stro Weidehooi f 225.00-f 250.00 per 1.000 kg: tarwestro f 140.00 per 1.000 kg; gerstestro f 135,00 per 1.000 kg; erwtenstro (kleine groene) f 140,00 per 1.000 kg; schokkerstro f 140.00 per 1.000 kg. Deze prijzen gelden voor goede kwaliteit. Exklusief b.t.w. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Nijkerk: G. H. van Kooten. Delft; te Blokzijl: J. Th. Groot. Vuren en Dalem; te Kootwij kerbroek: J. C. Schuurman. Putten: te Amhem-Zuid: A. J. A. Ruijs, St. Laurens. Aangenomen naar Vlaardingen; J. Wieman. Alblasserdam: naar Nieuwleusen (toez.): S. v. d. Oever. Willemstad, die bedankte voor Aalsmeer (toez.). Bedankt voor Huizen. Mocrkapellc en voor Papendrecht: T. Lekkcrker- ker. Leerdam. Gereformeerde Kerken Beroepen te Amsterdam-Noord mevrouw G. van 't Slot. kand.. Am sterdam: te Dieren: M. Mellcma. Dwingcloo. Aangenomen naar Stccnwijk: J. Vos, Alphen aan de Rijn-Noord. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Groningcn-Zuid: Tj. Boersma. Assen; te Groningcn-Oost: J. Slotman. Dalfsen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Beroepen te Wapenveld: S. v. d. Veer. Hardinxveld. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen Ic Woerden: Chr. Ver- hagc, Den lluag-C. Gereformeerde Gemeenten Beroepen tc Berkenwoude en te Rilland-Bnth: A. Hofman. Scheve- ningen. die bedankte voor Apeldoorn en voor Katwijk aan Zee. Bedankt voor Nunspcct: J. Karens. Opheusdcn; voor Utrecht: J. M. Klcppe, Woerden; voor Almelo: J. W. Verweij. H. I. Ambacht; voor Meliskerkc: P. Honkoop. Kampen; voor Rotterdam-Centrum: P. Blok. Dirksland. »ercfnrniec rdc Gemeenten in Nederland Beroepen te Terneuzen. M. van Deck. Opheusdcn; te Chilliwaek (Br. Col 1 J. de Groot. Rijsscn. v,f Een goede fietsverlichting is even belangrijk als vanzelfsprekend. Nie mand zal daar iels tegenin willen brengen Fietsers moeien in het don ker door andere verkeersdeelnemers goed kunnen worden opgemerkt, terwijl de fietser in zeer vele geval len ook zelf licht nodig heeft om in het donker zijn weg te kunnen vin den. Jaarlijks worden in ons land 's avonds en 's nachts bij verkeerson gelukken meer dan honderd fietsers gedood en raken zo'n vijftienhon derd fietsers gewond. In vele geval len speelt onvoldoende of hel geheel ontbreken van verlichting hierbij een. rol. Goed licht vóór en achter is dus levenszaak. Bejaardenreis naar Limburgs karnavalsfeest gaat door Zoals bekend zijn de Zierikzeese bejaarden door de voorzitter van de Jeugdkarnavalsgroep uit Weert - voor de tweede maal - uitgenodigd om naar Weert te komen. De voor bereidingen zijn nu voor elkaar cn voor het luttele bedrag van f 30, per persoon krijgen de deelnemers een koffiemaaltijd, een feestmiddag en een diner aangeboden. De reis gaat per bus. De grote dag is: woens dag 22 januari aanstaande, vertrek van het Havenplein om kwart over acht. Er is echter nog een moeilijkheid. Vorige maal werd het geld voor deelname aan huis opgehaald dooi de voorzitter de heer J. v. d. Berge, die thans ziek is. De deelnemers worden daarom verzocht hun bij drage zélf te komen te betalen, en wel bij „De Rookende Moor", liefst nog deze week. In „De Rookende Moor" worden ook alle verder ge wenste inlichtingen verstrekt. Sekretaris Alg. Bejaardcnbond Afdeling Zierikzee. A. G. J. v. d. Eijnde. Voor 45 jaar OUWERKERK. Donderdagavond hield de Korfbalvereeniging „H.D.S. alhier, haar eerste uitvoering in het café V. De voorzitter de heer A. B., opende dezen avond met een kort. doch krachtig speech je, waarin hij de hoop uitsprak, dat de vereeniging nogmaals zou kunnen loonen, „dap per stand" te kunnen houden. Dat heeft „H.D.S." ten volle getoond, want ondanks tegenslagen en korte voorbereiding is de avond een waar succes geworden. Het afwisselend programma werd in de puntjes af gewerkt, en hel publiek heeft dan ook met volle teugen van het to neelstukje, de voordrachten en dc gymnastische standen genoten. OOSTEREAN D. Als gevolg van de vele branden, welke in den laatste tijd hebben plaats gehadwerd door het Gemeentebestuur besloten in he! gemeentehuis een brandvrije kluis te stichten. Deze kluis aangebracht in de secretarie en gebouwd op aanwij zing van de Lips' fabrieken te Dor drecht, maakt een soliden indruk. De verschillende folianten, keurig gerangschikt op sepciaal vervaardig de bordenstellingen, geven een def- tigen indruk, vooral wanneer ze be schenen u'ordcn door clectrisch licht, dat mede is aangebracht. ZIERIKZEE. (Adv.). Huismoeders, doet uw voordeel en bestelt Paar- dnevlcesch. Voedzamer dan ander vleesch, wordt steeds aanbevolen door Doctoren en is veel minder in prijs: Biefstuk f 0,65, Roaslbief f 0.60, Rollade f 0,37'j, Gehakt f 0.85 (alles per 5 ons). ZIERIKZEE. Wij kunnen nu reeds meeled eel en dal in dc Concertzaal Maandag 20 dezer een eerste' rangs caborct-avoud gegeven zal worden door het bekende kleinkunst gezel schap „Dc witte raa.f". onder leiding van P. H. Hel gezelschap komt mei ge,heel eigen decors en lichteffecten, liet zal een avond van zeer afwisse lend programmn worden. DREISCHOR. Door den hevigen storm, is in den nacht van Zondag op Maandag dc staart van den to renhaan afgewaaid, zoodot liet over blijvende een komisch gezicht ople vert. ZIERIKZEE. Uit Dmreluud Ko men van verschillende kanten be richten. dal het clectrisch licht Maandagavond erg nukkig was. Verschillende malen ging de gloei- lamj» uit cn zaten zeer velen in het donker. Tengevolge van deze onwel kome storingen ivcrktcu ook radio toestellen met P.Z.E.M.-stroom met horten en stooten. NOORDGOUW E. Dc zang vereeni ging „Gloria in E.rcelsis" en het kinderkoor, gaven een uilvoering in de zaal van dc heer C„ voor een tal rijk opgekomen publiek. De uitvoe ring kan dan ook weer. zooals ge woonlijk, geslaagd lieden. Zonder nan drn rang drr grnntrn rn hrt op- rjcvnrrdr fnnrrlstt/k Ir kort te dorn. u'illrn wij voornnmrlijk naai noren brengen hel zangspel der kleinen. Was dat niet aardig en lief"

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 4