Ellen Blom (Renesse) won hoofdprijs PTT-kleur-wedstrijd VERKEER OVER DE ZEELANDBRUG IN 1974 Grote belangstelling voor opvoering „Suiker' JAARLIJKSE TENTOONSTELLING VAN P0STDUIVENH0UDERS TE BRUINISSE 3 Afscheid notaris STREEKNIEUWS z.v.u. Z1ERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 6 januari 1975 Nr. 21619 Ellen toont trots haar gewonnen medaille. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) RENESSE. 4-1. De 10-jarige Ellen Blom uit Renesse won enkele maan den geleden de hoofdprijs van het (telefoon)distrikt Breda in een kleur- wedstrjjd uitgeschreven door „Publi- media", uitgever van „De Gouden Gids" ter gelegenheid van de drie miljoenste telefoonaansluiting van de PTT. De hoofdprijs betekende voor El len een reis naar het gebouw van Publimedia in Amstelveen voor vier personen. Daar werd natuurlijk op donderdag 2 januari dankbaar ge bruik van gemaakt. Om half tien werden de 13 prijs winnaars uit de verschillende dis- trikten en een groot aantal meege komen ouders door een medewerker (Vervolg van pag. 1) „De heer Van der Hoeven heeft voor ons niet alleen talloze akten ge passeerd, maar hij was ook onbe taald adviseur van de gemeente en daar zijn we hem erg dankbaar voor". Hij had zich overigens afgevraagd hoe lang de notaris dit werktempo kon volhouden. Tenslotte overhan digde de burgemeester de notaris een fraai boekwerk. Ook de heer Slager werd uitge breid door de burgemeester in het zonnetje gezet. Hij kreeg een boeken- bon aangeboden, doch de burgemees ter memoreerde dat met een boek of ander geschenk vijfenvijftig dienst jaren niet goed te maken vallen. Het college had dan ook besloten de heer Slager de erepenning van de ge meente Westerschouwen aan te bie den. Maar omdat dit afscheid nogal op korte termijn was bekendgemaakt, kon de burgemeester de erepenning nog niet uitreiken. Hij was echter besteld en zou van een passende in scriptie worden voorzien. Tenslotte overhandigde dc burgemeester me vrouw Slager een fraai boeket. De heer A. v. Veenhoven, kanton rechter te Middelburg en Zierikzee, sprak hierna namens de Kamer van Toezicht. Hij roemde de prettige sa menwerking, die hij zowel met de heer Van der Hoeven als de heer. Slager had. Tenslotte sprak de heer W. M._. Klaasse jr., die de heer Van der Hoe ven vorig jaar zomer verving. Hij had grote bewondering voor het feit dat men op het kantoor Renesse in tuïtief steed de juiste weg koos. Hij raadde de scheidende notaris'cn zijn klerk aan niet met al te veel teleur stelling te denken aan het verdwenen notariaat, maar ook de plezierige din gen buiten het notariaat in ogen schouw te nemen. Do heer Slager dankte hierna alle aanwezigen voor hun belangstelling. Ook notaris Van der Hoeven deed dit, waarbij hij nog eens zijn voor ganger, notaris M. C. van den Bout, noemde. bellen niet tot Nederland beperkt behoefde te blijven. Verschillenden belden dan ook naar familie overzee, die daar door zeer verrast zullen zijn geweest. Om half twee werd een lunch aan geboden, waarna men op een hogere verdieping kon zien hoe de „Gouden Gids" werd gemaakt. Na deze rond leiding werd de kinderen een film voorstelling' aangeboden. Ruim 1 Vfe uur werden teken- en lachfilms vertoond. De direkteur van Publimedia over handigde tenslotte alle 13 winnaars een fraaie medaille, waarna kinde ren en ouders weer huiswaarts togen. Bejaardenmiddag NC.V.B. De bejaardenmiddag van dc NC VB Zierikzee, wordt inplaats van 8 januari gehouden op 15 januari 1975. van Publimedia begroet. Na een ver snapering mochten daarna kinderen en ouders gedurende ongeveer 1 Vi> uur vanuit Pu'b!limedia bellen met wie ze maar wilden. Natuurlijk werd daar een zeer intensief gebruik van gemaakt, vooral ook omdat dit op- Lijk van vrouw aangespoeld Aan de zeedijk bij Flauwers in Middenschouwen is vrijdag het lijk aangespoeld van een vrouw. Volgens de rijkspolitie is nagenoeg zeker dat het hier het stoffelijk overschot be treft van de 37-jarige Denise Dumon uit Antwerpen, de verloofde van een van de opvïiVenden van het op 28 december jl. op de Oosterschelde vergane Belgische motorschip Waes- land. Het stoffelijk overschot is overgebracht naar het mortuarium in Haamstede. ZIERIKZEE Foto Een spijtige vergissing werd ge maakt mét de vorige week gepubli ceerde 1'oto van „het 1100-jarig be staan' van Zierikzee. Het betrof een feestplaatje bij gelegenheid van het huwelijk van het Vorstenpaar. Onze excuses voor deze misser. Red. „Ziejook" Op vrijdag 10 januari brengt de Filmkring „Ziejook" de film „The Graduata". een beroemde filmkome die met Dustin Hoffman, Anne Ban croft en Katharine Ross, in verto ning in de aula van de R.S.G. „Prof. Zeeman". Waterschap Schouwen-Duiveland Op woensdag 15 januari wordt een algemene vergadering gehouden van het Waterschap Schouwen-Dui veland in 's Landskamer. Feestmiddag „Klub van ZesPeka" Woensdagmiddag 8 januari a.s. wordt in de zaal van het Herv. Ver enigingsgebouw een grote feestmid dag voor de jeugd, georganiseerd door de „Klub van ZesPeka". Zes Peka werd in 1968 opgericht als uit breiding en voortzetting van Hcma- va. Voor de Zierikzeese klubmiddag zijn ruim honderd kinderen uitgeno digd. Leden van de „Klub van Zes Peka" zijn de kinderen van basis scholen die de busjesaktie voor de kinderbescherming verzorgen. MIDDELBURG, 4-1. In 1971 passeerden 1.527.826 personenauto's, 114.484 lichte vrachtauto's, 73.959 zware vrachtauto's, 10.394 motoren en 29.369 brom fietsers <-n voetgangers dc Zeelandbrug. In 1973 waren dit 1.595.818 perso nenauto's, 112.663 lichte vrachtauto's 68.390 zware vrachtauto's 9.257 mo- toien cn 30.918 bromfietsers en voet gangers. Een opvallende stijging vertoonde het verkeer met motoren (toename 12.3 pet) en dat met zware vracht auto's (toename 8.1 pet.). Voor de overige categorieën b'edroeg de toe- c.q. afname, uitgedrukt in procenten bromfietsers en voetgangers -5,1 pel., personenauto's -1.3 pet. lichte vracht auto's l.G pet. Voor dc personenau to's werd een topweek geregistreerd van 55.707 eenheden (in 1973 56.034). voor lichte vrachtauto's van 3072 (vorig jaar 2896) cn voor zware vrachtauto's van 1927 (vorig jaar 1670). De miljoenste auto passeerde dc brug in 1974 op 1 augustus in 1973 was dit op 22 juli. Opbrengst tolgelden Dc opbrengst dér tolgelden zal f 5.718.00,- bedragen tegen een op brengst in 1973 van f 5.608.00,- Ver meld dient te worden dat per 1 ok tober 1973 een tariefsverhoging werd ingevoerd. Bij vergelijking van de cijfers over 1973 cn 1974 moet in het oog worden gehouden, dat in 1974 dc brug ge durende de tijdvakken 10 t/m 18 mei 1974 cn 13 t/m 16 november 1974 volledig voor het verkeer was ge stremd als gevolg van de aanvuring door een drijvende bok van het ber gingsbedrijf Smit en Tak. de Taklift I en het weer aanbrengen van het herstelde beweegbare gedeelte. Voorts kon het verkeer gedurende dc reparatieperiode slechts van écn rijbaan gebruik maken. Het verlies als gevolg van deze stremmingen kan op f 404.000,- worden gesteld. Flitsen uit liet buitenland OSLO. Vqlgens een vrijdag van kracht gewórden wet zijn Noorse visserij-inspectieschepen gemachtigd vissersschepen te enteren, aan te houden of opdracht tot vertrek te ge ven in drie treilervrije zones die la ter in de maand ter hoogte van de Noorse noordkust worden ingesteld. BOEKAREST. Drie-en-dertig pas sagiers en de bemanning zijn op 29 december omgekomen bg een onge luk met een Roemeens vliegtuig tij dens een binnenlandse vlucht. Dit heeft het officiële persbureau Ager- press zaterdag bekendgemaakt. ROME. De Italiaanse vakbbnden hebben voor de 24ste januari een algemene staking van vier uur aan gekondigd. Zij willen hiermee eisen voor herziening van de loonschaal van bepaalde categorieën werkne mers, verhoging van de pensioenen, waarborging van werkgelegenheid en minimumlonen kracht bijzetten. LONDEN. Iemand in Londen die zich voordeed als een lid van het IRA, het Ierse Republikeinse leger, heeft een warenhuis in Oxford Street onder bedreiging opgelicht voor 50.000 pond Sterling. WESTERSCHOUWEN Loop der bevolking 1974 Het aantal inwoners op 1 januari 1974 bedroeg 4468 (2265 m. en 2203 vi\). Dit aantal vermeerderde door geboorten met 35 (14 m. en 21 vr.) en verminderde door overlijden van 47 (26 m. en 21 vr.). Het aldus verkre gen aantal vermeerderde door vesti ging met 246 (122 m. en 124 vr.) en verminderde door vertrek met 240 (119 m. en 121 vr.). Het aantal inwo ners per 1 januari 1975 bedroeg der halve 4462 (2256 m. en 2206 vr.). Er werden 33 huwelijken gesloten; 2 echtscheidingen werden ingeschre- Nieuwjaarsbegroeting Het Trefpunt" in Zaterdagmiddag hield de Her vormde gemeente van Renesse een Nieuwjaarsbegroeting in „Het Tref punt" te Renesse. Ds. L. de Wit hield een korte inleiding, waarover daarna door de 30 aanwezigen werd gediskussieerd. Nadat men een aan tal dia's over Israël had bekeken, gebruikte men gezamenlijk een broodmaaltijd. De deelnemers waren na afloop erg enthousiast over de goede sfeer en het goed onderling kontakt tijdens deze middag. DRE1SCHOR Bejaardengymnastiek Morgen (dinsdag) 7 januari om half vijf wordt te Dreischor weer een begin gemaakt met de bejaar- dengymnastiek o.l.v. de heer I. G. J. Geschiere. R.K. ritmisch koor Op zondag 12 januari treedt in een jeugddienst in de hervormde kerk op, het R.K. Ritmisch Koor St. Bavo uit Rotterdam. DUIVELAND Laatste bieten Heden (maandag) morgen werden door vrachtvervoer Van der Wek ken de laatste - in Duiveland ge rooide suikerbieten - per as afge voerd naar de suikerfabriek. De kampagne is dus thans afgeslo ten, maar wel niemand zal zich etn gelijke datum - 6 januari - uit ande re jaren hei'inneren. Volgens een woordvoerder te Bruinisse zijn alle bieten in het Dui- velandse gerooid, hetgeen helaas nog niet het geval is met de aardappelen. OUWERKERK Ver. „Kinderzorg" Aan de Vereniging „Kinderzorg'' te Middelburg is opgezonden f 51,73. Opgehaald werd door Janet Kenters 9,75, André en Wim Hage f 16,80, Rianne v. d. Maas f 12,08 en door Erna Bakker f 13,10. Ducdalf geplaatst Ter vervanging van een oude paal die onder meer gebruikt werd in verband met het laden van olie als motorbrandstof, in in de haven van Bruinisse thans een veel zwaardere uit meerdere gedeelten gezet, een z.g. ducdalf. Het werk werd uitgevoerd door de fii-ma Van der Straaten te Hansweert. Foute verjaardagsdatum AMSTERDAM, 4-1. Amster dam heeft zich vergist met 27 oktober als zijn 700ste ver jaardag, zo heeft de weten schappelijk journalist Gerton van Wageningen zaterdag in zijn radioprogramma gezegd. Amsterdam heeft bij het vast stellen van zijn 700ste ver jaardag namelijk geen reke ning gehouden met paus Gre- gorius XII, die in 1582 voor alle katholieke landen tien da gen op de kalender oversloeg. Na de vierde oktober was hel de volgende dag in 1582 met een 15 oktober. Dit moest geschieden omdat de Romeinse veldheer Caesar kort voor het begin van de jaartelling een kalender in- voede, waarbij hij het jaar op 365 dagen had berekend plus een kivart dag. Caesar stélde dus eenmaal per vier jaar een schrikkeljaar in. Maar in wer kelijkheid. vergt de omloop van de aarde om de zon elf minuten per jaar minder. Aangezien met deze elf minu ten ruim 1600 jaar geen reke ning was gehouden was Cae sar's kalender ten tijde van paus Gregorius tien dagen op de werkelijkheid achterlopen. Nadien heeft men deze elf minuten opgevangen door een maal per honderd jaar hei schrikkeljaar over te slaan. Thans is het werkelijke ver schil tussen wat men 700 jaar geleden (dus in 1275) 27 okto ber noemde en 27 oktober 1975 tot 13 dagen uitgelopen. Am sterdam is dus in feite pas 700 jaar oud op 9 november en niet op 27 oktober, ook al staat in de historische annalen' ver meld dat Floris V op die. dag 1275 Amsterdam stadsrechten verleende. BRUINISSE Bezoek beroepenpredikant Op woensdag 8 januari zal de be roepen predikant ds. E. Kempenaar uit Werkendam met zijn echtgenote een bezoek brengen aan de gemeen te Bruinisse. 's Avonds is er gemeen teavond onder leiding van ds. Geers, waar ieder met het echtpaar Kempe naars zal kunnen spreken. Op vrijdag 17 januari is er op nieuw een gemeenteavond, op deze avond zal worden beslist op welke wijze in de toekomst de ambtsdra gers zullen worden benoemd, de z.g. zes jaarlijkse stemming. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND LOSSER. De 15-jarige M. J. M. Berendsen uit De Lutte (gem. Los ser) is in zijn woonplaats veronge lukt. De jongen die geen valhelm droeg, is vermoedelijk tijdens mist tegen een boom, daarna in een sloot terecht gekomen en verdronken. NAALDWIJK. Voor het eerst heb ben de t uinbouwveilingen in het Zuid-Hollandse glasdistrikt een jaaromzet van meer dan-één miljard gulden gehaald. Van f 985,8 miljoen in 1973 steeg die omzet met ruim 11 procent tot f 1.094,3 miljoen in 1974. AMERSFOORT. Bewoners van een deel van Amersfoorts oudste wijk, het „Soesterkwartier", hebben zelf een plan gemaakt voor buurt- verbetering. Zij willen dat tegelijk met de binnenkort beginnende re novatie van de 174 woningen ook de woonomgeving een opknapbeurt verkrijgt. AMSTERDAM. Bij twee steekpar tijen in de nacht van zaterdag op zondag zijn in Amsterdam vier men sen gewond geraakt. DEN HAAG. Het kabinet-Den Uyl heeft nog een enkele bespreking gewüd aan de mogelijkheid gTatie tc verlenen aan de „drie van Breda". Dit heeft premier Den Uyl vrijdag avond gezegd op ztfn wekelijkse persconferentie naar aanleiding van vragen over de berichten, dat de evangelische kerk te West-Berl\jn de gratieverlening aan de orde stel de. AMSTERDAM. Blijkens een ge meentelijke aankondiging zal wet houder Roel van Duyn van Amster dam vandaag (maandag) aan verte genwoordigers van de pers een na dere toelichting geven op de moge lijkheid voor het personeel van de gemeentewaterleidingen om biolo- gisch-dynamisch voedsel te gaan ge bruiken. HILVERSUM. De NCRV heeft in het afgelopen - jubileum - jaar ruim 11.000 leden erbij gekregen. Deze omroep heeft nu 488.378 leden, zo heeft NCRV-direkteur drs. Geerink Bakker meegedeeld op een nieuw jaarsbijeenkomst: „Een gunstig jaar". ROTTERDAM. „De overheid in het Rijnmondgebied is te weinig in gespeeld op de mogelijkheid van in dustriële rampen". Dit antwoordde het dagelijks bestuur van het open baar lichaam Rijnmond op vragen van het raadslid H. E. Mol. „Als er zich een ramp voordoet, dan geloof ik niet dat de overheid in staat is am tijdig afdoende maatregelen te treffen", aldus milieu-gekommitteer- de Arie van Dijk. DEN HAAG. Minister Van Doorn (CRM) heeft het verzoek van de stichting RTV Noordzee om toewij- ziging van zendtijd als adspirantom- roep afgewezen. Hij meient, dat de stichting niet voldoet aan drie van de acht eisen, die in de omroepwet aan adspirantomroeporganisaties worden gesteld. ROTTERDAM. Het openbaar vervoer in Rotterdam heeft over 1974 een nadelig saldo van f 104 miljoen. De reeds toegezegde rijksbijdrage be draagt f 33 miljoen, zodat er uitein delijk een verlies van f 71 miljoen overblijft. Dit is f 8 miljoen hoger dan over 1973. Het rijk heeft zich echter bereid verklaard dit nadelige saldo in. 1976 alsnog voor zijn reke ning te nemen. DEN HAAG. De gemeente Rot terdam krijgt een extra uitkering van ongeveer f 20 miljoen uit dc schatkist. De ministerraad heeft hiertoe besloten, aldus deelde pre mier Den Uyl na afloop van het ka binetsberaad mee. De eenmalige uitkering is bedoeld als een tegemoetkoming in de schade welke Rotterdam ten tijde van de oliecrisis leed. DEN HAAG. Premier Den Uyl heeft zaterdagmiddag met zijn Au stralische ambtgenoot Whitlam een wandeling van ruim een uur ge maakt over het Scheveningse strand. De premiers deden dat nadat zij sa men hadden geluncht. De opvoering van het toneelstuk „Suiker" van Hugo Claus door hel zuidelijk toneel Globe in de Con certzaal, betekende voor Zierikzee een reprise. De uitverkochte zaal toonde aan dat er voor deze tweede voorstelling zeer grote belangstelling bestond. Het stuk speelt zich af in cn om een suikerfabriek in Noord- Frankrük, gebaseerd op eigen erva ringen van Claus opgedaan in 1947 bij dc campagne in een suikerfabriek In een woord van de auteur, ver meld in het programma, zegt Hugo Claus: „Ik dacht, ik ga iets schrijven waax-bij ze in het theater lachen of huilen, maar waar ze in elk geval voor door de knieën gaan, daarom is Suiker opgebouwd als een melodra ma". Dat het publiek voor dit stuk door de knieën ging lijdt geen twijfel, maar of dit hoofdzakelijk de ver dienste is van Hugo Claus is niet waarschijnlijk. Het gegeven is daar voor toch wat te smal en leent zich niet geheel voor het indrukwekken de melodrama dat de auteur zich had voorgesteld. Sterke rolbezetting Dat dit stuk toch een hoog niveau b'ereikte, is in de eerste plaats toe te schrijven aan het sublieme acteer talent dat ten beste werd gegeven. De sobere, kille sfeer tijdens de sui kercampagne in de Noordfranse fa briek, waar Vlamingen, Fransen en Polen werken is vooral terug te vin den in de tweeling Minne. Aan de oudste en de jongste Minne werd ge stalte gegeven door resp. Henk Mo lenberg en Pieter Lutz. Juist de troosteloosheid die volgens Hugo Claus bij sommigen werklieden heerste, kwam in de dialogen van deze heren tot uiting. De geslepen en slechte Max werd vertolkt door Hugo Metsers. Lijn recht tegenover deze sluwe vos en charmeur stond de goedige dikkerd Kilo, gespeeld door Piet Römer. In het sproeihok van de suikerfabriek ontstaat een romance tussen Kilo en het hoertje Malou uit het dorp. Ma- lou, die het jaar daarvoor een ver houding had met Max. Zij houdt van Kilo maar sleept haar slechte repu tatie met zich mee en zwicht voor geld, wie het haar ook biedt. Roerige taferelen Max verstoord uiteraard de ver houding tussen deze twee door Kilo op de hoogte te brengen v?.n de ware leefwijze van Malou. Het persoontje Malou werd op grootse wijze op de planken gezet door de bekende ac trice Pleuni Touw. De regie van dit stuk was in handen van Ton Lutz. De wat minder op de voorgrond tredende rol van Jager werd ge speeld door Henk Uterwijk. Hij gaf gestalte aan een vroeger gevierde wielrenner, die nu ook tot het wer ken in de bietencampagne was ver vallen. Na een enerverende slotsène, waarin wordt gedronken gevochten gevrijd en gefeest, omdat de bieten campagne eindelijk voorbij is. vin den Kilo en Malou elkaar toch weer terug. Een rustgevend maar zeer on waarschijnlijk happy-end. dat echter niet veel aan het stuk afdoet. De toneelgroep kon een warm en langdurig applaus van een dankbaar publiek in ontvangst nemen. A. P. DEN HAAG. In dc nieuwjaarstoe spraken, die de voorzitters van som mige Kamers van Koophandel cn Fa brieken traditioneel op dc eerste maandag van het nieuwe jaar hou den, kwam bezorgdheid over de toe komstige ontwikkelingen naar voren. De beste duiven van Schouwen-Duiveland BRUINISSE, 4-1. Vrydag 3 en zaterdag 4 januari had tc Bruinisse weer de jaarlijkse tentoonstelling plaats van de op Schouwen-Duiveland opereren de verenigingen van duivenmelkers. Vanzelfsprekend dat dc verschillende verenigingen hun beste duiven naar dc jaarlijkse tentoonstelling zonden, zo dat een keur van goed materiaal op dc tentoonstelling 1975 aanwezig was. Opnieuw werd het café „Het Cen trum" tc Bruinisse als tcntoonstcl- lingslokaal gekozen. Men is dan ver zekerd van ccn uitstekende verzor ging van dc vaak toch wel kostbare dieren. Keurmeester was de heer Stroop uit Terheyden. Op de tentoonstelling waren ongeveer 200 vogels ingezon den. Opmerkelijk was wel het succes van de heer W. Blom uit Zierikzee. die een viertal eerste en diverse an dere prijzen wist te behalen, al moest hij dc eer voor wat betreft dc mooiste duif van deze tentoonstelling overlaten aan de heer H. P. van Noorden uit Nieuwerkerk, die ook diverse andere prijzen wist te ver werven. Ook dit jaar weer konden dc geza menlijke besturen van de diverse verenigingen hun tweedaagse ten toonstelling afsluiten met de weder zijdse verzekering, dat het ook dit keer weer goed had gezeten op Bru en men op een geslaagde tentonnstel- fing kon terug zien. Dc uitslagen De uitslag was als volgt: Klasse I Oude Doffers: 1. H. P. van Noorden „Duiveland"; 2. J. C. Wcsdorp, „Zie- rick". Zierikzee; 3. W. Blom, „Ge vleugelde Vrienden", Zierikzee; 4. A. J. IJzelenberg, „Brusc Trekker"; 5. J. Quist „Duiveland". Dreischor; 6. J. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 7. W. K. Schot jr.. „Zierick"; 8. J. W. Sleketee „Bruse Trekker"; 9. Combi natie Van der Maas „Zierick"; 10. H. Slagboom „Zierick". Klasse II Oude Dufvinnen.' 1. W. Blom „Gevleugelde Vrienden; 2. J. van Dijke „Duiveland"; 3. Comb. Van der Maas „Zierick"; 4. J. Quist „Duiveland"; 5. Wim Blom „Gevleugelde Vrienden"; 6. H. Slag boom „Zierick"; 7. W. Blom „Ge vleugelde Vrienden"; 6. H. Slagboom „Zierick": 7. W. Blom „Gevleuglde Vrienden"; 8. Comb. Van der Maas „Zierick"; 9. H. P. van Noorden ..Duiveland". Klasse III Jarige Doffers: 1. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 2. Comb. Van der Maas „Zierick"; 3. J. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 4. L. Fonteine „Gevleugelde Vrienden 5. H. Slagboom „Zierick". Klasse IV Jarige Duivinnen: 1. W. Blom „Gevleugelde Vrienden2. Comb. v. d. Maas „Zierick"; 3. H. P. van Noorden „Duvieland"; 4. J. van de Sande „Zierick"; 5. W. Blom „Ge vleugelde Vrienden": 6. J. J. de Jon ge „Bruse Trekker". Klasse V Jonge Doffers: 1. C. van den Hoek „Zierick"; 2. J. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 3. H. Slag boom, „Zierick"; 4. Comb. Schot-van den Hoek; 5. H. P. van Noorden „Duiveland"; 6. Pb. Steketce „Bruse Trekker"; 7. G. Flikweert „Reisduif". Zonnemaire: 8. J. Folmer „Duive land"; 9. W. Wiltenburg „Bruse Trekker"; 10. J. C. Westdorp „Zie rick"; 11. J. Fluit „Bruse Trekker"; 12. J. C. Wesdorp „Zierick" (Eerv. Verm.). Klasse VI Jonge Dui vinnen: 1. W. Wiltenburg „Brusc Trekker": 2. J. van der Welle „Bruse Trekker"; 3. J. C. Wesdorp „Zierick": 4. J. Manni „Zierick"; 5. J. W. Stcketcc „Bruse Trekker" 6. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 7. Comb. Van der Maas ..Zierick": 8. W. Blom „Gevleugelde Vrienden"; 9. J. W. Blom „Zierick 10. J. W van Dijke „Duiveland". Z.E.V.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 3