Geld lenen DOLFINARIUM SCHARENDIJKE KRIJGT LANGER VERGUNNING De kerstman KEITU MOill RENESSE VOORBEREID OP SCHAATSWINTER Deurloo's boetiek Deurloo's boetiek AGENDA Honderddertig km. per uur veel te hard LAATSTE NIEUWS V.V.V, „Renesse vooruit' KEN ESSE, 17-12. Op «Ie jongste vergadering van de V.V.V. „Renesse Vooruit", onder voorzitterschap van de heer A. C. W. van der Vet, bevonden zieli onder de ingekomen stukken een schrijven waaruit bleek dat het Dolfinarium te Scha rend ij ke zijn vergunning heelt kunnen verlengen tot 30 september 1975. De voorzitter verheugde zich verder over het feit dat de trap aan de Laone zeer fraai is uitgevoerd en het voetpad langs de Jan van Rencsscweg byjna gereed is. De sekretaris, de heer Janse deelde mee dat dit jaar wordt meege werkt aan de folder van het Nat. Bureau voor Toerisme. De evenementen kommissie voor bijzondere diensten van de Ned. Hervormde kerk zal half januari bijeenkomen om een programma te bespreken. Het VVV acht banken noodzakelijk in Renesse. Hiervan heeft Gemeentewerken er al een aantal geplaatst. De heer v. Broekhoven besprak hierop het financieel verslag van de evenementencomrnissie. Er bleek een nadelig saldo van 1' 987,47 te be staan. maar met de f 1500,- subsidie kon dat geen bezwaar vormen. De heer Janse legde er nog eens de na druk op hoeveel de muziekvereni ging. „Luctor et Emevgo" dit jaar heeft gedaan om de verschillende evenementen tot een succes te ma ken. Nast de f 500 kosten kreeg men f 100.- extra subsidie. Ook de Herv. kerk had men 1' 100.- extra toebe deeld. de brandweervereniging 1' 25,- De heer van Broekhoven gaf hierop een verslag van de verschillende evenementen. Zij waren over het al gemeen zeer geslaagd. De heer J. de Wit sprak er zijn teleurstelling over uit dat de jaarlijkse wielerronde geen doorgang heeft kunnen vinden Gebrek aan medewerking was hier de oorzaak van. De brief over het struktuurplan die aan de gemeente was gezonden is in studie genomen. Begroting 1975 De begroting 1975 bleek veel vra gen op te werpen. Van de contribu tie 1974 moet nog i' 1500.- betaald worden deelde de voorzitter mee Het idee van de regionale ..Vraagbaak'' is voorlopig een jaar opgeschoven. De voorzitter vreesde dat de op brengst aan visvergunningen voor de Grevelingen dit jaar wel zou te rug lopen. Dit in verband met min der vangsten. Adjudant J. Stroo was het daar echter niet mee eens. Dit voorjaar zal de Grevelingen worden aangevuld met 25 ton plat vis. Bovendien is er per 1 .jan 1975 een vangstlimiet van 4 forellen en 25 platvissen per persoon. De b'egroting 1975 houdt eer te kort in van 1' 6975.- welk tekor* uit de risicoreserve zal worden genekt. De heer M. J. Krijnse Locker vroeg hoe lang men dit dacht vol te hou den. De voorzitter dacht, dat dat wel niet lang zou zijn. Het bestuur zal hier voor wel bij de gemeente willen aan kloppen. Misschien is een andere vorm van subsidiering mogelijk (nu 25 pet van de contributie) Uit de zaal kwam de vraag of een vast be drag niet beter zou zijn omdat an ders de kosten steeds weer op de le den terecht komen. Het bestuur had het met dit punt eigenlijk wel erg moeilijk, vooral omdat men het geld beslist niet via een contributiever hoging- wilde krijgen. Het bestuu is bang om met contributie te komen. Er komen dan bedankjes en het ver leden heeft geleerd dat het niet de kleinsten zijn die dan bedanken", al dus de voorzitter. De heer Moelker vond het feit dat van de nieuwkomers 63 pet het vol gend jaar niet terugkomen niet zo alarmerend en voor meerdere uitleg vafb'aar. Veel mensen houden er niet van elk jaar op dezelfde plaats hun vakantie door te brengen. Het hoeft echt geen ontevredenheid in te hou den. Ook sprak de heer Moelker over de steeds toenemende aktiviteit in voor- en naseizoen. De advertenties campagnes zijn de laatste tijd vooral gericht op voor- en naseizoen meen de de voorzitter. Steeds wordt overigens geprobeerd het seizoen te verlengen, hetgeen de laatste jaren, mede door de Duitse vakanties goed is gelukt. De heer Moelker vroeg zich af of Nederland nie.t in te schakelen zou zijn in het Duitse vakantiesprei- dingsschema. Dr. H. J, V. van Zuylen was het opgevallen dat de begrotingen van de Renesse en Burgh-Haamsteedse VVV's zeer dicht -bij elkaar liggen. Gemeentesekretaris J. d Jonge was verheugd dat de reakties op het Structuurplan nu binnen waren. Men is momenteel hard bezig de gegevens te ordenen. koopt natuurlijk zijn geschenken in Volgt u zijn voorbeeld! Enorme sortering o.a.: Kaarsen Houtsnijwerk Oosters zilverwerk Exclusieve sieraden Koperwerk Wierook dam 1 zierikzee ZIERIKZEE Schoolkrantjes De scholen 1 aten - vlak voor de kerstvakantie - ook weer van zich horen, met. de uitgifte van school krantjes, dit uiteraard in het teken van kerst staan. In het kerstnummer van de Beatrixschool neemt de heer P. F. Mes afscheid als voorzitter van de Ouderkommissie; zijn opvolger de heer L. Schilperoord presenteert zich. De rest is opgevuld met „mate riaal" van de jeugd, met o.m. herin neringen aan een bezoek aan de bak kersafdeling van de L.T.S. Het schoolhoofd de heer W. van Leeuwen ziet in de feestdagen de kans van de „schone lei"; dat is geen smetteloze lei. want krassen en ve gen herinneren aan het vele, dat er al heeft opgestaan. Maar toch een schone lei, waarop men het weer op nieuw mag proberen! Het blad van de J. W. v. d. Doelschool vermeldt het komend afscheid van de heer G. Meijer, onderwijzer, die benoemd werd tot hoofd van een Chr. school te Ter Aar. Door toedoen van dc aannemer de heer Quant kwam er een podium in het handenarbeidlokaal. Vanaf sep tember werd voor f 115,- aan oud papier opgehaald. De schoolreizen werden vastgesteld (Bergen op Zoom. Utrecht en Rijswijk, Renesse) In fe bruari komt er een gespreksavond met de ouders. Op 17 en 18 april worden de ouderavonden gehouden. Verder is er de schoolkrant van de „Maltarakkers" en de J. L. de Jonge- school. Herinnerd wordt aan de ou deravond van de kleuterschool, die als ouderkommissie kreeg de dames: mevr. HeyboerKloet, Kort-Boot, Van der Wekken-Hanson Ingegaan wordt op de gezamenlijke projekten van beide scholen, in het kader van de kursussystematische begeleiding van de kleuter De basisschool bracht f 466,58. bijeen voor een in het oer woud gelegen kindertehuis aan de Suriname-zending. De ochtend schooltijden zijn gepreciseerd op 8.30-11.45 Lezenswaardig is een arti kel over schoolverzuim uit „Ouders en nu". Verder in dit nummer enkele speicima van het gebruik van het in- brandapparaat, voor de mulplikatie van teksten, kaartjes enz. Verkoop kinderzegels en kaarten f 2144 Kerstavond Herv. Vrouwengroep De Hervormde Vrouwengroep „Wees een zegen" vierde het kerst feest in de sfeervol versierde zaal van het Hervormd Verenigingsge bouw, onder leiding van mevrouw Schot-De Regt. Na schritflezing, de clamatie en samenzang lazen de da mes De Wit en Wandel elk een kort kerstverhaal. In de pauzes,werd ge trakteerd op koffie en appelgebak. Ds. Van der Schee verzorgde de avondauiltlng naar aanleiding van Mal. 3. Aansluitend werd gezongen Ére zij God. Aan het einde van de avond sprak de presidente een woord van dank tot alle aanwezigen, waarbij zij een speciaal woord van afscheid sprak tot dominee en mevrouw Van der Schee, die binnenkort Zierikzee gaan verlaten. Mevrouw Schot bood de scheidende predikant en zijn echtgenote een pentekening van Zie rikzee aan, waarna ds. Van dei- Schee de avond met dankgebed be sloot. Vriendelijke verzoeken voor ernstige zaken De Rijkspolitie Zierikzee maakt iedereen graag attent op een aantal ongelukken-veroorzakende zaken, die men regelmatig moet konstate ren. Ten eerste wil de politie een vriendelijk verzoek richten aan ou ders van schoolgaande kinderen en aan het onderwijzend personeel. De politie wordt er namelijk regelma tig mee geconfronteerd dat, in deze donkere dagen, kinderen, waarbij eerste klassers van de lagere school, per fietsjes naar school rijden ter wijl deze niet van lichten zijn voor zien. Vele bezitten niet eens een lamp; bij anderen wordt deze niet ontstoken. Kinderen begrijpen of beseffen het grote gevaar dat hier aan verbonden zit vaak zeil' niet. Daarom is het aan de ouders en aan het onderwijzend personeel om hier voor zover mogelijk - streng toezicht op te houden en de kinderen er op te wijzen. Voor ouders die hun kinderen per auto van school komen halen geeft de politie de volgende raad: plaats de auto niet vlak voor de uitgang van de school. Dit belemmert het zicht voor die kinderen die niet af gehaald worden en over moeten ste ken. Tussen de voertuigen door moe ten zij de rijbaan dan op. Als voor beeld gaf de politie de situatie bij lagere school ,,'t Kofschip" aan de Scheldestraat. Enige meters verder vari deze school is namelijk een par- keerstrook aanwezig, waar men de auto zou kunnen zetten, zonder an deren te hinderen. Dan tenslotte nog: het komt meer dere malen voor dat men kinderen in de auto voorin laat zitten, of zelfs staan. Dit Is zeer gevaarlijk indien er plotseling geremd moet worden. De kinderen slaan dan met hun ge zicht tegen het dash-bord, waardoor o.a. het gebit beschadigd kan wor den, om aan verdere eventuele ge volgen nog maar niet te denken Kinderen voor hun eigen veiligheid dus achterin de auto. Kerstviering N.C.V.B. Woensdag hield de N.C.V.B.-afde- ling de jaarlijkse - kerstbijeenkomst in het Hervormd Verenigingsge- bou\y. De presidente mevrouw Den Boef-de Ruyter hoopte op een goede kerstviering. De kerstliturgie werd gebracht door leden van de afdeling, met tussenzang en deklamatie. Mevr. Van der Linde-Florusse dirigeerde het N.C.V.B.-koortje dat enkele prachtige kerstliederen ten gehore bracht. Een kerstverhaal werd voor gelezen, waarna' de presidente dank woorden sprak voor aller medewer king. Zij wenste de leden gezegende kerstdagen voor persoon en gezin. "DëN.C.V.B. ,kan weer terug zien op een geslaagde slotavond van het jaar. ato IJsklub vergaderde RENESSE, 18-12. Dc ijsclub Renesse hield zijn alge mene ledenvergadering in hotel „Hel Wapen van Zee land". De vergadering werd geopend door de voor zitter, de heer S. W. van den Hoek, die het bestuur en en de andere aanwezigen hartelijk welkom heette. p r Ï/IVTIF IT117/O De Üsvereniging beschikt voorlopig over alles wat ze nodig heeft. Er is een Pj |y J^j 1 jC; U ff mooie wateroppervlakte voor de ijsbaan, de beplanting er rondom doet het goed en verder is er een flink aantal leden die - ook al is er reeds enige winters achter elkaar geen ijs geweest - de ijsclub trouw zijn gebleven. De voorzitter merkte op dat men steeds bleef hopen op de volgende winter en hü verzekerde de aanwezigen dat het bestuur aktief bezig blijft met voor zorgen. De heer C. Veerhoek kreeg een pluim voor de goed verzorgde notulen HSndels „Messiah" (e Middelharnis De Stichting Kerkconcerten Goe- ree-Overflakkee organiseert maan delijks een kerkconcert op Goeree- Overflakkee. Voor de maand decem ber is dit een bijzonder „kerst"con- cert en wel op zaterdag 21 december a.s. in de Grote Kerk te Middelharnis Op het programma staat: Cantate 141 van J. S. Bach en het gehele eerste deel van Handels Messiah. Medewerking verlenen, de solisten: Kitty Donker, sopraan; Frieda van Engelenburg, alt; Jouke Krediet te nor; Henry Blackmon bas; de Chr. Gem. Zangvereniging Sursum Cor- da" uit Middelharnis en een kamer orkest. Het geheel staat onder lei ding van Jan van Dijk. Tussen de veie kerstuitvoeringen die hier op Flakkee (ook) gegeven worden mag dit concert gerust tot de uitschieters gerekend worden door het programma en de uitvoering. Vervolgens werden door de sekre taris, de heer C. Veerhoek, de notu len van de vorige vergadering voor gelezen. Deze waren uitstekend ver zorgd zodat ze zonder op of aanmer kingen door de voorzitter konden worden ondertekend. Onder het agendapunt: mededelin gen. werd er de aandacht op geves tigd dat de vereniging nog niet over cotrole beschikt en verder heeft men neg geen plaatsje om de materialen op te bergen. Er zijn echter plannen dat de gemeente op het sportveld een nieuw of vergroot kleedlokaal laat bouwen voor de S.V. „Renesse". Daarin zou eventueel ruimte beschik baar komen voor de fjsciub. Het is nog wel niet zo ver dat men er deze winter plezier van zal kunnen heb ben, maar er wordt aan gewerkt. Vervolgens kwam het jaarlijks uit loten van obligaties aan de orde. De nummers werden getrokken door Cor de Rijke uit Serooskerke. Getrokken werden 2, 102, 50, 196, 181, 170, 140, 172, 10, 29, 177, 195, 168, 101, 6. Hierna kwam de bestuursverkie zing aan de beurt. Aftredend waren de heren M. Verberk en S. W. v d. Hoek. Beiden werden herkozen en aanvaarden hun benoeming. Fi nancieel beslag werd uitgebracht door de penningmeester, de heer J. v. d. Vaate. Dc kas was gekontro- lcerd door de heren C. de Rijke en D. H. Hoogerwerf, die bij monde van de heer De Rijke verklaarden dat het kasboek zeer duidelijk was en dat Gemakkelijk en betrouwbaar bij deNMB. Voor alle doeleinden. Ook voor het verbeteren van uw woning. Geen informatie bij werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Inlichtingen bij alle NMB-kantoren. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK voor uw auto voor uw boot voor uw meubilair voor uw keuken voor uw caravan CASSETTES Een product van de Kon. Van Kempen en Begeer 6 pers. - 42-delig - al vanaf 169,- JUWELIER -HORLOGER 01110-2443 r|£ naast 's-Gravensteen ze géén fouten hadden ontdekt. Op het financieel verslag werd door geen der aanwezigen aanmerkingen ge maakt, zodat de voorzitter het, onder dank aan de samensteller, goed keurde. In de kascommissie voor 1975 werden benoemd de heren P. Jonker en C. de Rijke; de heeer D. H. Hoo gerwerf werd aangewezen als re serve. De rondvraag Tijdens de rondvraag vroeg de héér Verberk of het niet mogelijk was om de baan bij openstelling de eerste drie dagen alleen door leden te laten berijden; omdat de baan zo gauw stuk gereden wordt door nieuwelin gen, die snel lid worden. Er werd over deze opmerking van gedachten gewisseld en men kwam tot de conclusie dat het bestuur ter dege de dikte van het ijs in de gaten moet houden en als het er naar uit ziei dat het blijft vriezen, moet men de baan een paar dagen langer dicht houden. De heer Hoogerwerf vroeg of het mogelijk zou zijn om, als er weer weinig ijs zou komen, met de kinde ren van leden eens een dagje te gaan schaatsen op de ijsbaan „De Uithof". De voorzitter deelde mee dat men in het bestuur ook wel eens in die rich ting gedacht had, maar dat het voor de vereniging niet te betalen is en hij betwijfelde of veel ouders er voor zouden voelen als ze zelf de kosten moe,ten dragen. Statuten De voorzitter stelde zelf het laatste onderwerp voor de rondvraag aan dc orde, nl. de rechtspersoonlijkheid van de vereniging. Als vereniging heert men met kasgeld en obligaties, geld van anderen in beheer. Zo lang alles - zoals nu - goed gnat, is er niets aan de hand, maar als er een tekort ont staat is het bestuur verantwoordelijk voor de schulden. De voorzitter z.ag deze zaken graag beschreven. De ver gadering was het er over eens dat. deze zaak in orde moet worden ge bracht en men besloot model-si atu- tcn aan te vragen bij de K.N.S.B., waarbij bekeken zal worden wat mooi worden gedaan. Hierna sloot de voorzitter de ver gadering met het uitspreken van de hoop dat hot een goed schaatsseizoen zal worden. HILVERSUM, 19-12. Veilig Ver keer Nederland (VVN) is blij dat er in ieder geval geen plannen bestaan de maximum snelheid op de Neder landse auto-snelwegen te verhogen van 100 km (nu) tol 130 km. „Een maximum van 130 ligt uit een oog punt van verkeersveiligheid gezien de struktuur van ons snelwegennet veel te hoog. Maar het is wel moei lijk precies aan te geven of het voor de veiligheid veel uitmaakt of je het maximum verhoogt van 100 tot 110 km". Kerst-inns in hele land UTRECHT. 19-12. In het hele land worden weer voorbereidingen ge troffen om tijdens zogenaamde „Kerst-inns" een gezellig samenzijn te bieden aan mensen die om een of andere reden de kerstdagen niet in de huiselijke kring kunnen of willen vieren. Het zijit alleenstaanden, ge deprimeerden, maar ook gezinnen met jonge kinderen die zich bewust losmaken uit hun „groepsegoïsme Het Mai-bureau in Utrecht zal gaan funktioneren als landelijk centrum voor het verschaffen van de ge wenste informaties over de Kerst- inns. Het bureau is dagelijks telefo nisch bereikbaar op (030) 31 44 57 en 31 25 31. Hotel in Zandvoort in brand ZANDVOORT. 20-12. Sinds van- morgen zes uur staat Hotel Bouwes te Zandvoort in brand. De ongeveer honderd aanwezige hotelgasten zijn door - politie en brandweer geëva cueerd. Door de hevige wind heeft de brand zich razendsnel over het ge hele gebouw verspreid. De brandweerkorpsen van Zand voort, Bloemendaal. Aerdenhout en Haarlem hebben met groot mate rieel de brand geblust. WEEKEINDE - ARTSENDIENST Zaterdag 21 en zondag 22 december Dokter Lodiers, Noordgouwe, tel. (01112)-480, neemt waar voor dokter Bontkes, dokter Van Geer en dokter Visser. Op zaterdag spreekuur, uitsluitend voor dringende gevallen van 11.06 lot 11.30 uur. De weekeindedienst voor Zie rikzee e.o. gaat in op vrijdag middag om 18.00 uur en duurt tot maandagmorgen 8.00 uur. Dokier J. Stenger. Haamstede, tele foon (01115)-1861, neemt waar voor dokter Bruel en dokter Simons. Spreekuren zaterdag, zondag: 11.30-12.00 uur en 16.30-17.00 uur. De weekenddienst loopi van vrijdag avond 18.00 uur tot maandagmorger 3.00 uur. Zaterdag en zondag spreek uur uitsluitend voor dringende zaken van 11.30-12.00 uur en van 16.30- 17.00 uur. Dokter J. II. Richard, Nieuwcrkerk, tel. (01114) 1810, neemt waar voor dokter Buitendijk en dokter Speelman De artsendienst Bruinisse'Düi- veland gaat in op vrijdag avond 19.00 uur lot maandag morgen 7.00 uur. Zuster Maas, Renesse, tel. (01116) 1303, heeft dienst voor geheel Schouwen. Zuster Dooge. Oosterland. telefoon (01114)-1876. heeft dienst Ie Oosterland en Sirjansland. DIERENARTS Dierenarts M. K. Buth. Brouwers haven. tel. (01119) 666, neemt waar voor dierenarts Bergsmn APOTHEEK Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18, is op zater dagen geopend van 0.00-12.31 uur en van 16.30-17.30 uur. Or zondagen van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. t Lange Uus. Kunstexpositie, 912. V426. Donderdag: 79. Maandag en zondag gesloten. Vrijdag 20 december Zierikzee Lutherse Kerk, concert, 20.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw, 20.00 uur. Kerstavond Vrijzinige Herv. Vrou wenvereniging. (tot 25 januari), ,,'t Lange Uus". Ex positie. 9-12; 13.30-18 uur. Do., (ook) 10-21 uur. Zo. en ma. gesloten. Geref. Verenigingsgebouw, 20.00 uur. Ger. Vrouwenvereniging. Herv. Ver.gebouw, 10.00 uur (v.m.), kerstwijding Huishoudschool. Elleineet Dorpshuis, kerstavond Plattelands vrouwen. Kerkwerve Herv. Kerk, zangavond. 19.45 uur. Zonnemaire Verenigingsgebouw, 19.30 uur, Kerst viering Plattelandsvrouwen afdeling Noordgouwe e.o, Oosterland Openbare basisschool, kerstmiddag. Zaterdag 21 december Zierikzee Chr. Geref. kerk, 20.00 uur kerst- zangavond. Concertzaal, 20.00 uur. film „The Graduate". ,.De gekroonde Suikerbiet". Duiven- tentoonstelling 16 uur. Inmanden vrijdag 20 december. 20.00 uur. Brouwershaven Bostonpleinkerk. 18.30-19.30 uur. kerstzangd i ens t Plaatsenhuis, 14.00 uur, verkoop Welfare-artikelen. Middelharnis Grote Kerk, 20.00 uur, uitvoering Handels „Messiah". Zondag 22 december Zierikzee Concertzaal, 20.00 uur. film „The Graduate". „De gekroonde Suikerbiet". Duiven- tentoonstelling. 11-16 uur. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Telefaonnrs. na half zet Redaktie: M. J. Bij de Vaate (01110) 2938 J. P. Jongschaap (01110) 2416 Advertenties: (01110) 2118 of 4188 Bezorging: (01110) 4188 SPROOKJES Voor ons helemaal de kinderverha len rond kerstmis; beter misschien dan de schrijvers het kunnen ver zinnen. Josee en Jetty van de ..Mal tarakkers" hebben het op papier ge zet en introduceren „moeder ko nijn" vlak voor kerstmis. Dat is een felicitatie icaard, want dit konijn is dus ontsnapt aan de braadslee. Moe der konijn - om eren in het aardse vlak te blijven - geeft zich dus niet over aan spirituele bespiegelingen, maar is druk in de tv eer met de kerstmaaltijd, die zal bestaan uit brood met gember. En dat moet ge bakken natuurlijk. Kerst op komst, brood met gember - alles volgens Josee en Jetty - dat ziet er goed uit, maar er is toch verdriet. Draagster van het leed is het kleine konijntje •Ö!Z Zip schijnt niet helemaal op de epikuristische toer te willen, maar wenst een kerstboom. Onmogelijk Nee, niet onmogelijk, want oom - wel een eindje hier vandaan stel ik me voor - heeft (nog) kerstbomen en even naar oom toe dus. Hoewel, zo simpel lag het niet, want oom was bevlogen door de ziekte dieperdepiek en dat schijnt iets 1e zijn voor bed legerigheid. Zip neemt een besluit en ijlt naar de fee, die geen enkele afstandelijk heid bewaarde, maar gewoon en vlot zei: „Zip. kom maar mee". Met zulkse dekselse meiden komt men een eind verder. De fee had ook kerstbomen, netjes opgestapeld in de schuur. De kans op een boom ging er dus dik in zit ten en daarby kwam nog een ekono- misch voordeel: de kerstbomen van de fee waren helemaal niet duur. Enfin Zip krijgt zijn kerstboom en toen was het versieren geblazen. Heel orgineel hoor en niets van al dat mensengeglitter. Het teerden vuurvliegjes en pieren, want pieren rijmt ;o mooi op versieren. Zip ontpopt zich dan als draagster ran de edele ziel, die in kerstsfeer zo lekker zwellen wil van naastenlief de. Hij stuurt links en rechts uitno digingen naar de beesten in het bos en als er beesten zijn, wordt het ui teraard feesten. Rond de boom, naar ik aanneem. Moeder konijn komt verder niet meer in het stuk voor. Zou haar gemberbrood toereikend geweest [in voorzovel en? Ging zij akkoord met de aktiviteit en van Zip. enfin er blijven nog wel wat vragen over, maar Josee en Jetty tillen daar niet zwaar aan. Zij troffen echter wel dc juiste toon. Ik hoop dal zc nog heel lang gedichtjes mogen maken en sprook jes vertellen aan elkaar, aan de klas en dr meester, want sprookjes kun nen we goed gebruiken in deze tijd. SCH1EREILANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 2