Verkleind parkeerterrein Mosselboomgaard mogelijk Kerstzangavond in Chr. Geref. Kerk Zierikzee Vermomde winkelweek-„man" bleek vrouw le zijn Vergadering raad Bruinisse Bezoek Sint en Piet aan basisschool te Oosterland Vissers willen ook hulp Sint bezocht kleuterschool te Renesse STREEKNIEUWS Z1ERIKZEESC11E NIEUWSBODE Maandag 9 december 1974 Nr. 21004 3 Burgemeester en wethouders van Zierikzee in schrijven aan de raad: Slotattraktie Nieuwerkerk ZIERIKZEE, 7-12. B. w, hebben de leden van de raad een schrijven gezonden over het onderwerp „parkeer terrein Mosselboomgaard". Bij besluit van de raad van 12 december 1973 werd besloten op de begroting 1974 een bedrag le ramen van f 530.000. Deze begrotingswijziging werd door G.S. goedgekeurd. Het aan te leggen terrein zou naar verwachting plaats kunnen bieden aan 246 parkeerplaat sen en 14 garages, op meerdere plaat sen onderbroken door groenvoorzie ningen. Het college deelt mee dat mede dooi de rond dit terrein ontstane discussie én oumdat niet direkt behoefte zal ontstaan aan de genoemde aantallen parkeervoorzieningen, met de uit voering van dit plan tot dusver te hebben gewacht. Intussen heeft het college een onderzoek doen instellen naar een gedeeltelijke uitvoering van het plan, met een mogelijkheid - in dien nodig - in een later stadium tot uitbreiding te besluiten. In deze pe riode is ver-der onderzocht of uit voering van het plan in het kader van aanvullende werkgelegenheid tot de reële mogelijkheden zou behoren. Deze laatste mogelijkheid dient, ge let op de recent plaats gehad heb bende verdelingen, thans te worden uitgeschakeld, aldus deelt het col lege mee. Het onderzoek heeft er toe geleid dat een verkleind terrein kan wor den aangelegd van ongeveer 140 par keerplaatsen, eveneens met de nodige groenvoorzieningen, waarbij tevens Cebeco-Handelsraad Op donderdag 19 december wordt in de RAI te Amsterdam de algeme ne vei-gadering gehouden -van de Nationale Coöperatieve Aan- en Verkoop vereniging voor Land- en Tuinbouw G.A. „Cebeco-Handels- raad" te Rotterdam. WESTERSCHOUWEN Militairen vierden het Sinterklaasfeest In de rekreatiezaal van de cam ping „Duinrand" te Burgh hebben een 200 tal militairen welke be hulpzaam zijn aan de oogstwerk- zaamheden het Sint Nicolaasfeest gevierd. Het initiatief hiertoe was genomen door een aantal inwoners van Burgh Haamstede welke ook voor de dans muziek hadden gezorgd. De heer G. Overbeeke uit Burgh- sluis vertoonde enige films over het reddingswezen en het droppen door de Amerikaanse helicopters van be tonblokken in de monding van de Oosterschelde. Op deze avond was naast St. Ni- colaas en Zwarte Piet ook burge meester H. P. Everwijn van Wester- schouwen aanwezig. Kapitein Verschraven van de K- Compagnie uit Oirschot sprak een woord van dank tot de initiatiefne mers van deze avond, waarbij hij aan mevrouw C. v. d. Haven-Eike lenboom bloemen aanbood. Ook in hotel Zeelust te Westerschouwen en in cantine de Bariton op de camping Schouwen te Renesse werd door de daar gelegerde militairen het St. Ni colaasfeest gevierd. Motie inzake situatie in de landbouw Bij de algemene beschouwingen in de vrijdag gehouden raadsvergade ring van de gemeente Westerschou wen werd door de heer A. J. Pad mos de situatie in de landbouw aan de orde gesteld. Met behulp van militairen, scho lieren en andere vrijwilligers, aldus de heer Padmos, is hier en daar nog wat aardig boven water gebracht. Toch kunnen wij vaststellen dat een belangrijk deel van de oogst verloren is. De heer Padmos wilde daarom met klem aandringen, dat er van rijkswege een schaderegeling komt. waarbij de ondernemers kunnen re kenen op een vergoeding per ha verloren gegane gewas. Hierover diende hij een motie in. gericht tot de Tweede Kamer waarmee de vol tallige raad akkoord ging. nog een mogelijkheid is gecreëerd van een kruidentuin, hetgeen aan daaromtrent gcuitte verlangens te gemoet komt. RENESSE Algemene ledenvergadering V.V.V. Maandagavond 16 december zal de plaatselijke V.V.V. Renesse Vooruit in de zaal van hotel „Het wapen van Zeeland" te Renesse de ledenverga dering houden. De vergadering zal worden geopend door de voorzitter van de V.V.V., de heer A. C. W. van der Vet. De evenementencommissie zal verslag uit brengen. Nadat de begroting over 1975 zal zijn behan deld zal worden gesproken over de brief aan het gemeentebestuur over het struktuurplan. Najaarsuitvoering „Op Drift" Zaterdagavond 14 december zal de toneelvereniging „Op Drift" uit Re nesse in het doi'pshuis van Renesse zijn najaarsuitvoering geven. Op het programma staat het vro lijke blijspel, in drie bedrijven „Tot wederdienst bereid" van Piet Mos- sinkoff. Het stuk zal worden gespeeld dooi de dames M. v. d. Hoek-Storm, A. Verseput-Citters, J. Krijnse Locker- Krijger, A. v. d. Wiel-Janse en C. Deurloo en de heren M. de Hamer, M. Hart, Joh. Hanse, G. v. Splunter, en C. Kostense. Souffleur is de heer W. Lemsom en regie is in handen van de heer D. Dokman. SEROOSKERKE Auto reed in het water Zondagmorgen omstreeks 7.15 uur reed een personenauto, eigendom van de heer A. H. uit Rotterdam aan de buitenzijde van de Brouwersdam in het water. De heer H. wilde ter plaatse gaan vissen en had zijn auto met de voorzijde naar de waterkant geplaatst. Terwijl de heer H. bezig was om in het licht van de koplam pen de zaak ter plaatse te verken nen, reed de auto, welke niet op de handrem stond de glooiing af het water in. Auto verdween bijna ge heel onder water. Met behulp van een jeep van een in de nabijheid ge legen camping werd de auto op de wal getrokken. Sint Nicolaasfeest schooljeugd Ook de kinderen van de openbare basisschool kregen dezer dagen be zoek van Sint Nicolaas en Zwarte Piet. Deze feestelijke gebeurtenis vond plaats in het Dorpshuis waar ook ouders en belangstellenden aan wezig waren. Alle kinderen werden door de Sint 'verrast met een ca deautje en wederzijds werd Sint verrast door de kinderen, welke en kele toneelstukjes opvoerden. Het was een echt kinderfeest waar jong en oud van genoten. Onder het zin gen van een lied werd afscheid ge nomen van de Sint. KERKWERVE „Geven voor Leven" De aktie „Geven voor Leven" heeft te Kerkwerve e.o. het fantastische bedrag opgebracht van f 3862. Het komité is uiterst dankbaar voor alle medewerking en voor de gulheid van de burgerij, die wezenlijk bijdroeg tot het landelijk totaalsucces. ZONNEMAIRE Kerstavond Plattelandsvrouwen De kerstavond van de afdeling Noordgouwe e.o. van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen zal plaats vinden op vrijdagavond 20 december a.s., in het verenigingsgebouw aan de I. M. van der Bijlstraat. De kerstviering wordt gehouden in Zweedse sfeer. Mevrouw Smit-Tho- rin uit Vlissingen zal iets vertellen BRUINISSE. 9-12. De gemeente raad van Bruinisse komt in open bare zitting bijeen. In deze vergade ring zal de begroting 1975 worden behandeld. Maar daarnaast staan nog een aantal punten op de agenda ais aan- en verkoop van gronden, het voorbereidingsbesluit ontwerp be stemmingsplan Riekusweel en omge ving, een voorstel om garantie van geldlening in casu van het bezitvor- mingsfonds aan b. en w. le delege ren. Punt 7 is de herziene regeling voor de vrijwillige brandweer, waar van de uitkeringsbedragen worden opgetokken, in overeenstemming met de hogere inkomsten in gevolge de geldontwaarding. In behandeling komt clc herziening van de huurover eenkomst meefgeiegenheid jachten met de watersportver. Bru, de rege ling voor de tijdelijke in gebruikge- ving van de amili'tswoning van de burgemeester, nu de familie Hokken nog niet kan worden gehuisvest in één van de nieuwe gemeenten waar van hij burgemeester is in de Vijf Heerenlanden. Het maximum krediet in rekening courant bij de Bank voor Nederland se Gemeenten (f 450.000) wordt ge regeld in punt 10, punt 11 regelt hel aangaan van kasgeldleningen. In verder voorkomende zaken, worden nog wel enkele zaken geregeld, die nader aan de orde zullen worden gesteld, terwijl naast ccn overzicht van de komptabilitoit, de rondvraag de agenda afsluit. Tevens - aldus schrijft het college aan de raad - zal de Touwbaan uit een veiligheidsoogpunt worden ver beterd en iets verbreed. Vooral ook voor wielrijders en voetgangers vormt de naast de weg gelegen goot bij uit wijken een gevaar. Kosten De kosten van een en ander worden begroot op f 483.800,namelijk voor aanleg parkeerterrein f 348.500,en voor verbetering Touwbaan f 135.300. Het geraamde en goedgekeurde kre diet is hiervoor ruim toereikend. Alvorens dit in uitvoering te bren gen, heeft het college advies ge vraagd van de commissie voor pu blieke werken. De commissie heeft b. en w. met de grootst mogelijke meerderheid geadviseerd conform het voorgaande te besluiten. De min derheid blijft van mening dat dit parkeerterrein niet noodzakelijk is, doch dat bij uitvoering daarvan wel de Touwbaan dient te worden ver breed en verbeterd. over het Luciafeest. Medewerking wordt verleend door het koor o.l.v. de heer en mevrouw Van 't Veer- Van Dijke. NOORDGOUWE Hoog bezoek aan o.b.-skhool Vorige week arriveerde Sint, in gezelschap van twee Pieten, ook op de openbare basisschool te Noord- gouwe, waar het hoge gezelschap werd verwelkomd door het hoofd, nadat de kinderen een lied hadden gezongen. Sint zei in antwoord hierop dat er - ondanks de drukte - voor deze school altijd wel even gelegenheid is. De jeugd zong verder 5-decem- berliedjes en enkele kinderen moes ten bij Sint komen. Even zag het er donker uit, maar de Pieten bleken in een goede bui. Verder stond op het programma o.m. het toneelstukje „Het dieren- a-b-c". De kinderen werden gul ge trakteerd en toen dit allemaal ge beurd was, nam Sint weer afscheid. De Pieten strooiden er tot slot lustig op los. DUIVELAND College zendt telegram aan ministeitaad Burgemeester en wethouders van de gemeente Duiveland hebben vrij dag 6 december een telegram van de volgende inhoud gezonden aan de ministerraad te 's-Gravenhage: „De noodsituatie in de landbouw noopt ons u dringend te verzoeken om zonder uitstel de nodige steun maatregelen te treffen". Het telegram van b. en w. was on dertekend door burgemeester J. D. de Kam en gemeentesecretaris J. van der Maas. NIEUWERKERK De woningbouw Toen afgelopen voorjaar de Brou werstraat (een geheel nieuwe wijk) gereed kwam, leek het dat de ge meente een overschot aan woningen had. Gezien het feit dat een aantal gewoon leeg bleef staan kwam de onverwachte groei niet in de ge meente. Maar nu blijkt dat inmid dels alle woningen zijn betrokken. Zo zelfs dat er alweer een tekort is ontstaan. De toeloop uit Holland houdt aan. Nu is de wacht op het gereedkomen van de 48 woningen in het plan Gaanderse, gelegen tussen de Weststraat en de Weth. Van Klinkenstrhat. Deze geheel nieuwe wijk grenst aan het Slingerbos. Een groot aantal van deze woningen zijn reeds onder de pannen. Als de win ter niet tegen zit, zal Nieuwerkerk komend voor jaar-voorzomer weer een flink aantal woningen rijker zijn. Zowel de kleuterschool als de Openbare basisschool kregen er een semi-permanent lokaal bij welke binnenkort in gebruik zullen worden genomen. Postduivententoomtelling P.V. Duiveland Zaterdag 14 december u.s. wordt in „Ons Dorpshuis" te Nieuwerkerk een postduivententoonstelling ge houden van de postduivenvereni ging „Duiveland". 's Morgens vinden de keuringen plaats terwijl 's mid dags de zaal voor het publiek ge opend zal zijn, OOSTERLAND Sint bezocht openbare kleuterschool Op de morgen van zijn verjaardag arriveerde Sinterklaas, vergezeld van Zwarte Piet op de openbare kleuterschool „De Groene Poort, hoofdleidster mevr. van Wcstcn- van Dongen. Ze werden welkomstlie deren toegezongen waar ook de aan wezige moeders aan deelnamen. Ook de juf heette Sint en Piet hartelijk welkom op school, waarna alle kin deren bij de Goedheiligman geroe pen werden, om het van buiten ge leerde toepasselijk versje op te zeg gen. Het hoogtepunt was wel de traktatie door Sinterklaas, die voor ieder kleine een pakje hod mcege- NIEUWERKERK, 7-12. Zaterdag werd in Nieuwer- kerk de feestmaamlactie afgesloten. Die dag werden namelijk de laatste zegels verstrekt aan de consumen ten. Vrijdagavond werd de laatste dagallraklic ge houden. Een vermomden „bekende" Nieuwcrkerker werd op een wagen door het „dorp" gereden, voorafgegaan door de muziekverenigingen „Oefening en Uitspanning" en „Nu met Hope", respckticvclük uit Nieuwerkerk en Brui nisse en de drumband „De Vier Bannen". Een grote menigte volgde dit ge beuren en ieder deed een slag wie die vermomde Nieuwcrkerker nu wel was. Na de rondgang door Nieuwerkerk ging men naar „Ons Dorpshuis" waai de ontmaskering plaats vond. De spanning was te snijden. Na de ont hulling kwam mevrouw Coby Schiet- tekalte-Noordhoek te voorschijn, in het dagelijks leven administratief medewerkster van de Rabobank en tevens sekretaresse van de voetbal vereniging S.K.N.W.K. en bekend van het taxibedrijf „Duiveland", waar van haar man eigenaar is. 105 inzendingen Van de 105 inzendingen waren er slechts drie goede bij. De eerste prijs ging naar Joh.s Folmer, de tweede was voor Saar Folmer en mevrouw Joke Andeweg-Roks ging strijken met de derde prijs. De oplossingen waren nogal ver schillend. Zo waren er inzenders welke de heren Jan Thiery, J. P. van Wel, Joh. v. d. Weijde en Anne Stins aanzagen voor het vermomde wezen. De jeugd van Nieuwerkerk is de afgelopen twee weken volledig aan zijn trekken gekomen. De vele al- trakties hielden de kinderen de af gelopen weken bezig. De deelname formulieren moeten vóór 10 decem ber (19.00 uur) ingeleverd worden, waarna op 14 december de trekking plaats vindt. Een feestmaandaktie die bij de jeugd in elk geval in de smaak is gevallen. NUMANSDORP. De 75-jarige me vrouw J. Quist-Hoven uit Bleiswijk is op de Haringvlietbrug bij Nu- mansdorp om het leven gekomen, toen de auto, waarin zij meereed, te gen een stilstaande vrachtwagen met pech reed. OOSTERLAND, 6-12. De leerlin gen van de openbare basisschool al hier hebben het Sinterklaasfest\jn gevierd met Sinterklaas en Zwarte Piet op bezoek. In de voormiddag/werd de school- dependance aan de Groene Poort met een bezoek vereerd, waar de eerste klas met als onderwijzeres mevr. Van Damme-Hazalbag ge huisvest is. De kinderen ontvingen traktatie nadat velen bij Sinterklaas op het matje geroepen waren. Na de middag kwam de school aan de Dok ter Schutterstraat aan bod waar de Goedheiligman en zijn knecht door het waarnemend hoofd, de heer J. Uil, welkom geheten werden. Eerst werden de klassen 2 en 3 bezocht, daarna 3 en 4, en tot slot klasse 5 en 6. Ook hier moesten verschillende kinderen bij de Sint komen die hen een? berisping, dan wel een pluim toediende. Er werden geschenken uitgedeeld en gedichten gedecla meerd. Met begeleiding van instru mentale muziek: orgel, accordeon, bugel en trompet werden toepasse lijke liederen gezongen, terwijl ook in enige klassen ter gelegenheid van het hoge bezoek door diverse leer lingen een toneelstukje werd opge voerd. Tot slot sprak meester Uil, bij het vertrek van het hoge gezel schap, dankwoorden tot de Sint en zijn gevolg. Het was weer een pret tig Sinterklaasfeest voor de leerlin gen van de school. ,Het tweede gebruik' bracht. Tenslotte kwam ook Piet nog in aktie door het rijkelijk uitstrooien van lekkers. Weldra werd het weer tijd om afscheid te gaan nemen voor de hoge gasten, doch niet dan nadat ook de kinderen Sint en Piet nog wat hadden aangeboden dat deze op hoge prijs stelde. Gezamenlijk zongen alle leerlingen het afscheidslied. BRUINISSE Sinterklaasavond Geref. Vrouwenvereniging De Geref ormeerde Vrouwenver eniging te Bruinisse hield haar Sint Nicolaas-avond onder leiding van mevrouw IJzelenberg-Olree. Na de gewone opening en een welkomst woord volgde een gedicht waarin al len een gezellige avond werden ge wenst. Het uitwisselen van pakjes op zich zelf al een gezellige bezig heid, ging gepaard van geestige ge dichten en naast de presidente ble ken ook anderen talenten te hebben om een mooi gedicht dn elkaar te zetten. Samen dronk men de tot tra ditie geworden chocolademelk en zo werd het deze avond vrij laat. maar gezelligheid kent immers geen tijd en gezellig was het wel op deze goed geslaagde avond. Geslaagd Mej. zuster Joke Kik Ad., geboren te Bruinisse, thans werkzaam in het Bergweg ziekenhuis te Rotterdam, slaagde voor haar diploma Zieken verpleging (A). Vergadering „Solidair" B.V. De mosselhandelsvereniging „So lidair" b.v. te Bruinisse-Zierikzee houdt vrijdag 20 december haar al gemene vergadering in het Her vormd Verenigingsgebouw te Brui nisse. De mosselaanvocr Opnieuw was de mosselaanvoer wat gehandicapt door harde wind en mist, maar het feit dat deze aanvoer daardoor nog juist iets onder de 40.000 tonnen bleef was voldoende jodat ook de prijs op een bevredigend peil kon worden gehandhaafd, met weinig partijen voor het mossel (op vang) fonds. Aanvoer plm. 39.000 ^"tonnen, waarvan 4141 in het fonds werden gelost. Vals brandalarm Even voor 1.30 uur in de nacht van vrijdag op zaterdag werd de brand weercommandant te Bruinisse, ge beld. door een zich zeer zenuwachtig gedragend persoon, die mededeelde dat brand was uitgebroken op een tanker die in de Vluchthaven te Zij- pe lag. Onmiddellijk werd de sirene in werking gesteld en rukte de brand weer uit, samen met diverse nieuws gierigen in auto's. Maar in de Vlucht haven bleek geen tanker aanwezig, nog in enige ander haven te Bruinis se. De „lolbroek(en)" kunnen dus trots zijn op hun zo geslaagde misplaatste grap. Maar zij zijn waarschijnlijk te dom en te stompzinnig om te besef fen, wat hun lolbroekerij tot gevolg kan hebben en wat er van de brand weer gevergd wordt als het werke lijk ernst is. ZWOLLE. De 24-jarige K. van den Heuvel uit Ede is in een ziekenhuis in Zwolle overleden, nadat hij in Heerenveen met zijn auto op een te genligger was gebotst. Vermoedelijk is hij met zijn auto geslipt. AMSTERDAM, 9-12. „Wat doen we met onze lege conser- venblikjes, met die oude bad kuip, met versleten autoban den, met de overtollig gewor den kerken, met die wel leuke maar toch lege fles? Weggooi en? AfbrekenOf zouden we er misschien nog een „2e ge bruik" van kunnen maken? Die autoband als schommel bijvoorbeeld, badkuip als plantenbak op het balkon. Van die kerk maken we een para- diso en van die fles een lamp". Op deze wijze wordt de nieu we „Uitgave Grafisch Neder land 1974" ingeleid, die als on derwerp en titel „Het 2e ge bruik" heeft gekregen. Het boek heeft een overzicht van mensenlijk kreativiteit in hei gebruik en mondt uit in een hoofdstuk over enkele indu striële recycling-processen. ALKMAAR, 9-12. De Nederlandse Vissersbond wil, dat de Stichting van de Nederlandse Visserij spoedig met minister Van der Stee van land bouw en visserij gaat praten over de maatregelen ter verzachting en be geleiding van de gevolgen van een eventuele quotering van de visvang sten. Dit is zaterdag vastgesteld op de hoofdbestuursvergadering in Alk maar. Voorts werd gesproken over de zorgelijke situatie van de Schcve- ningse kottervloot, ontstaan door kostenstijgingen en verminderde op brengsten. Er wordt, zo Herd meege deeld, bjj de overheid aangedrongen de steunmaatregelen zoals die gelden voor de Zeeuwse boeren, ook op de vissers van toepassing te doen zijn. RENESSE, 6-12. Donderdagmiddag bracht Sinterklaas een bezoek aan de leerlingen van de openbare kleu terschool „Dc Duinkonijntjes" te Renesse. De Sint arriveerde op de school rond half twee waar de kleintjes al vol ongeduld zaten tc wachten. Dc knechts van de Sint kwamen por fiets. Alle kinderen werden bij de Sint geroepen, wat voor de kleuters na tuurlijk een hele gebeurtenis was. De jongste kleuters droegen ccn versje voor en deden een dansspel letje en de kleuters van de oudste groep verrasten de Sint met een ge speeld liedje en een dansje. Ook kreeg de Sint een door de kinderen zelf gemaakt kadootje. Tot slot van het bezoek werden de kadootjes uitgedeeld. Nadat de Sint was vertrokken kregen de kinderen nog een beker chocolademelk en een appel. als Zwarte Piet vermomde sinaas- Pas om kwart over drie i.p.v. drie uur was het programma afgewerkt en gingen de kleuters naar huis. Het wachten werd voor de moeders ruimschoots vergoed door de opgeto gen gezichtjes van de kleuters. Opbrengst voor blinden-instelling' ZIERIKZEE, 7-12. - Het kerkkoor uit Haamstede, het Ncd Hcrv. kerk koor uit Renesse en het Chr. Geref. zangkoor uit Zierikzee, geven op za terdag 21 december 1974 in de Chr. Geref. kerk tc Zierikzee een kerst- zangavond. Aan deze kerst zangavond verlenen verder medewerking: C. J. Groen- lecr (orgel), P. Postdijk (trompet) en Corrv van Looyengocd (alt-mezzo). Reeds enkele jaren zingt zij in het. Bachkoor. Daarnaast verleent zij regelmatig medewerking in kerk diensten. Reeds een paar maal is zij opgetreden bij radio en televisie-uit zendingen. „Sonneheerdt" heeft ccn nieuwe elpee uitgegeven en daarop zingt zij o.a. Koninklijk Kind" en „Jezus mijn Heiland". Naast geeste lijke muziek zingt zij o.a. ook aria's enz. Verbindende teksten: ds. P. op den Velde. Het geheel o.l.v. de heer J. Schouls. De toegang lot deze zang avond is vrij. Het programma dat op deze avond geboden wordt, zal een bezoek zeker waard zijn. Batig saldo voor bliiidcmvcrk Door alle medewerkenden werd be sloten het batig saldo tc bestemmen voor het Chr. blindentehuis „Sonne heerdt" te Ermelo. Vijftig jaar lang hebben de werkende bewoners daar namelijk in eenzelfde gebouw moe ien huizen, thans zó verouderd, dat hot een onhoudbare toestand is ge worden. Vanwege het feit dat „Son neheerdt" voorlopig nog niet zal val len onder de verzekering van dc Al gemene Wet Bijzondere Ziektekos ten (de zgn. A.W.B.Z.), kan voor de bouw niet gerekend u-orden op het verkrijgen van geldleningen, zelfs niet op garanties voor zulke leningen. Er moet dus met „eigen geld" ge bouwd worden. In het jubileumjaar van „Sonneheerdt" (1971) is een be drag ingezameld voldoende om der tig wooneenheden te bouwen. Mei deze bouw werd in 1973 begonnen (daar ieder jaar wachten de kosten doet stijgen), alhoewel er nog een tekort van f 300.000,voor het bouw- kapitaal is. Door deze zangavond wordt ge hoopt een groot bedrag aan „Sonne heerdt" te kunnen afdragen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 3