Wereldvoedselkonferentie: kwade kanten aan goede zaken meubelöoek ERIC DE NOORMAN BLIK DOOR HET WERELD Begeleidingsnota begroting 1975 INGEZONDEN STIKKEN SPORTTOTO De wetifildvoedselkonferentie in Rome heeft ervaren dat toat ener zijds goed is anderzijds zeer onaan genaam kan icerken. Het is dan ook een aspekt van de zaak waar men met een grote boog omheen loopt. Er is behoefte aan een grotere produk- tie. Nu, een aantal landen met een geraffineerde agrarisch techniek ziet daar wel kans toe, zoals de V.S., Canada en de EEG. Trouwens ook de Sow jet-Unie. Maar de konse- kwentie is dan wel dat deze landen gaan werken met nog meer kunst- niest, waarvan de produktie-kapaci- teit over de hele wereld nu al te ge ring is. Wie zullen daarvan de dupe wor den? We hoeven geen twee keer te raden: de ontwikkelingslanden, die niet zelf de fabrieken hebben en moeite moeten doen om genoeg bui tenlandse betaalmiddelen te verkrij gen om het benodigde elders te ko pen. Dit betekent niet alleen dat in deze landen de agrarische bedrijven die al met chemische bemestings middelen werken hel met minder moeten doen - en dus minder produ ceren - maar meer nog dat aan de verbetering van de andere agrari sche bedrijven zelfs niet begonnen kan worden. En uiteindelijk zal daarvan het heil moeten komen. Per hectare berekend halen de hongerigste landen de geringste oogsten van het land. Heel veel zou dus al gewonnen zijn als men de produktie per hectare daar kon op voeren. Bovendien hebben vrij iaat, maar niet alle ontwikkelingslanden nog terreinen die in kuituur ge bracht kunnen worden met wat meer of wat minder moeite, maar in ieder geval met geavanceerde tech nieken. Die technische kennis is al thans op niet al te lange termijn te leveren, maar dit heeft alleen zin als de noodzakelijke mestmiddelen er ook zijn. Olie-geld De industrielanden van het westen hebben - overigens niet geheel ten onrechte - in Rome veelvuldig ge probeerd de olielanden de zwarte piet toe te spelen. Deze bezitten de gigantische financiële middelen om de ontwikkelingslanden te helpen. Waarbij niet beweerd mag worden dat ze dit in het geheel niet doen, integendeel - maar het zijn voorna melijk overeenkomsten tussen sta ten onderling geweest buiten de in ternationale organen om. Waar schijnlijk hadden zowel de finan ciers als de begunstigden niet zo heel veel zin te werken met organisaties waarin inderdaad nogal eens de on deronsjes van de Westerse industrie landen richtingbepalend zijn. In zo verre kan van een doorbraak in Ro- WESTERSCHOUWEN. Dit is de at leet H. Pattist, die winnaar werd van de Mosselloop in het bos- en duingebied van Westerschouwen. me gesproken worden doordat nu inderdaad een resolutie is ingediend waarin juist deze olielanden zich bereid verklaren geld te steken in een fonds dal de ontwikkeling van de landbouw in de Derde Wereld moet gaan stimuleren. Een aantrekkelijke gedachte hier bij is bijvoorbeeld om in de Arabi sche olielanden snel een aantal fa brieken voor kunstmest op te rich ten. Dit zou daar uitstekend kunnen om daar aardgas te verwerken dal nu als ufvulprodukt wordt verbrand goedkopere produktie lijkt nauwe lijks mogelijk. En daar is men toch weer terug bij de sombere konse- kwenties van op zichzelf genomen aardige daden: deze fabrieken zor gen er alweer voor dat nog meer geld naar de olielanden stroomt. Een deel van de ekonomische mi sère in de wereld is er mee aan te danken dat de olielanden zoel veel geld inkasseren maar geen bevolking van betekenis hebben om een markt te vormen voor massaal verbruik van de artikelen die de oliekopers kunnen produceren. Vooral niet de produkten van de ontwikkelingslan- den Flitsen fiit het buitenland BELFAST. In Noord-Ierland is een patrouillerende Britse militair dood geschoten. Dit gebeurde te Strabane in het Graafschap Antrim. AMITYVILLE. Een 23-jarige jon geman blijkt in de omgeving van New York zijn ouders en twee broers en twee zusters te hebben doodge schoten om het geld van zijn vaders levensverzekering te kunnen opstrij ken. CAIRO. In Egypte is een Nijlpont die tweemaal zoveel passagiers ver voerde als was toegestaan, gekap seisd en gezonken. Volgens het dag blad El Achram in Cairo zijn daarbij alle vijftig opvarenden verdronken. WASHINGTON. De Verenigde Sta ten willen de voedselhulp aan de ar me landen niet met een miljoen ton graan extra uitbreiden, zo heeft de woordvoerder van het Witte Huis, Ronald Nessen, bevestigd. ROME."De Verenigde Staten heb ben vorige week met Bangladesj een overeenkomst gesloten, waarbij het dit laatste land mogelijk gemaakt wordt honderdduizend ton tarwe aan te kopen op een vierjarig krediet te gen gunstige voorwaarden. NEW YORK. De politieke commis sie van de algemene vergadering van de Verenigde Naties heeft vrijdag met 72 stemmen tegen 3 (van Albanië Frankrijk en China) bij 30 onthou dingen, een 2-esolutie aangenomen waarin alle kernproeven worden af gekeurd, hun opschorting wordt ge- eist en bezorgdheid over hun voort zetting in de atmosfeer en onder gronds wordt uitgesproken. SEOEL. Noord- en Zuidkoreaanse soldaten hebben een vuurgevecht ge leverd nadat laatstgenoemden een door Noordkoreanen gegraven tunnel hadden ontdekt op een punt één ki lometer ten zuiden van de militaire demarcatielijn, zo heeft een woord voerder van de Verenigde Naties be kendgemaakt. ZAGREB. Bij dc ontploffing van een pakketbom in het hoofdpostkan toor van Zagreb in Joegoslavië is een PTT-beambte om het leven gekomen. Twee collega's liepen verwondingen op. CAIRO. President Sadat van Egyp te heeft twee „belangrijke" brieven van de Sowjetrussische partijleider Brezjnew en een „dringende" bood schap van president Ford van de Verenigde Staten gekregen, zo heeft het dagblad Achbar El Yom in de eerste editie van zaterdag bericht. Interesse in meubelen Vraag gratis het Telstar-I'S V "T X Wapeningen-Twente i N AC-Amsterdam Excelsior-ltoda JC l Sparta-Feyenoord l X MVV-G. A. Eagles X Den Haag-Utrecht x Graafschap-AZ '67 X I*EC Zwolle-VVV X Den Bosch-Willem II Hcercnvcen-Groning. y llclm. Sport-Vitcsse X Eindhoven-Fort. SC X KORTE BERICHTEN TT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Fokker-VFW heeft twee Friendships verkocht aan de Peruaanse luchtvaartmaatschappij Aeroperu. Dc machines zullen in april en mei van het volgend jaar worden afgeleverd en zijn bestemd voor het binnenlandse net van de maatschappij. NOORDWIJKERHOUT. NKV-voor- zitter Wim Spits heeft weinig hoop op totstandkoming van een centraal akkoord lussen werkgevers en werk nemers. DEN HAAG. Het algemeen politiek debat in dc Eerste Kamer is een week uitgesteld. Het wordt nu ge houden op dinsdag 26 november en woensdag 27 november, in plaats van op 19 en 20 november. De senaat houdt de algemene financiële be schouwingen op dinsdag 17 decem ber. AMSTERDAM. De 26-jarige Joe goslavische lasser A. Z. is door de Amsterdamse politie aangehouden omdat hij zijn 30-jarige landgenote A. M. met een pistool met scherpe patronen had bedreigd. FINANCIËN EN ECONOMIE RPS verlaagt hypotheekrente De Rijkspostspaarbank deelt mede, dat het rentepercentage voor woning hypotheken m.i.v. 15 november 1974 is verlaagd van IIV2 tot 11 Va procent voor normale leningen. Voor tople- ningen daalt het percentage van 11 tot IIV2 procent. Toto no. 12 3, 1, 1, 1, 3, 1. 2, 2. 3. 1, 1, 2, 1 liet aantal deelnemers aan tot no. 12 bedroeg 329.711, die voor een inleg zorgden van 909.113 gulden. Het prijzenbedrag is 1' 431.828,waar van voor: le prijs 1' 172.731,2e prijs f 107.957,3e prijs f 151.140, Er hebben zich op dit moment twee deelnemers gemeld voor de le prijs. VISSERIJBERICHTEN Lage prijzen voor de mosselen Door overgrote aanvoer van mos selen aan de vismijn te Yerseke wa ren ook deze week de prijzen laag (uitgezonderd voor de mosselen met een stukstal beneden de 100). Er ging een groot aantal schepen naar het Mosseifonds. De totale aanvoer was van vrijdag tot en met donderdag 8-14 november 44.970 tonnen, waai n 18.470 tonnen in het fonds op i_.rvoor ge reserveerde percelen we2'den gelost. Velen moesten daardoor enkele da gen op hun beurt wachten, eer zij leeg naar huis konden. SCHEEPVAART Abida, 13-11 van Cardon naar Hamburg Ameland, 14-11 van Shellhaven naar Amsterdam Diloma, 14-11 120 m. W Kreta naar Le Havre Kara, 15-11 te Curaqao Wat biedt de BEELDBUIS? MAANDAG 18 NOVEMBER NED. I: Vanavond moet men het. op dit net van de TROS hebben. De ze omroep begint met een aflevering van De man van zes miljoen. Super- Gemeente Westerschouwen Toeristische akkomodatie In de loop van dit jaar is de nieu we trap aan het einde van de Laöne te Renesse in gebruik genomen. Een zeer goede verbetering van de duinovergang is hiermee tot stand gekomen. In voorbereiding is een verbetering van de duinovergang einde Nieuwe weg in samenwerking met de gemeente Middenschouwcn. Door de storm is de trap bij Toledo's gat verloren gegaan. Deze trap be hoorde aan het Waterschap. Het be stuur van het Waterschap is op de aanvankelijke toezegging nog een maal tot herstel over te gaan terug gekomen. Het college beraadt zich nog of her stel c.q. gehele vernieuwing door de gemeente moet plaats vinden, mei subsidie van C.R.M. Zoals de situatie thans is laat het zich aanzien dat deze duinovergang ook tijdens het seizoen 1975 niet gebruikt kan wor den. Het voetpad langs de Jan van Ro- nesseweg is aanbesteed. Gewacht wordt nog op toeslemming om tot gunning over te gaan. Verwacht wordt dat dit pad tijdens het seizoen 1975 in gebruik kan worden geno men. Over het verbeteringsplan van het voetpad Oude Moohveg-eind Hoogenboomlaan is nog geen over eenstemming bereikt. Hoogenboomlaan Ook t.a.v. rekonstruktie van de Hoogenboomlaan is er nog geen voor subsidie in aanmerking komend plan uit de bus gerold. Op basis van het door de direkteur gemeentewerken gepleegd overleg zal een herzien re- konstruktieplan in de loop van 1975 ter discussie komen. In 1975 hoopt, men met Staatsbos beheer in overleg le treden over de aanleg van fietspaden in de domani- alè bossen. Het gemis van toeristi sche fietspaden in het duingebied wordt allerwege onderkend. Ook wordt er gedacht over dc aankoop van niet in cultuur zijnde gronden waarin wandelpaden zouden moeten worden aangelegd. De akliviteiten op dit terrein wor den geremd door het ontbreken van middelen. Gehoopt wordt dat er in 1975 overeenstemming zal worden bereikt over de inrichting van het Grevelingenmeer. De scheepsbouwer 29. Het bloed stijgt Eric naar het hoofd. Te leurstelling en verontwaardiging strijden in hem om de voorrang. „Lafhartige schurk", brult hij en slaat de hand aan zijn zwaard. „Ik zal. Vier, vijf handen grijpen zijn armen beet an trekken hem achterover, zodat hij bijna het evenwicht verliest. In een reflex heft hij zijn armen op en spant zijn spieren. Van die ge legenheid maakt Ed/ar gebruik om het zwaard uit de schede te ritsen. En terwijl hij dit dc Noorman tergend voorhoudt, begint hij on bedaarlijk te lachen. Het schijnt dat dc Sakscr de situatie bijzonder grappig vindt. Tanden knarsend poogt Eric vergeefs de aanranders van zich af te schudden. Intussen moet hij vertwijfeld aanschouwen hoe Erwin, Axc en de Heruli, die zich eveneens heftig teweer stellen, overmand en weggevoerd worden. Even later wordt ook hij, de handen op de rug gebonden, ruw weggesleurd. Naast hem loopt een tanige kerel met loensende ogen, die hem met een overslaande keelstem voort durend sarrend beledigingen toevoegt, lel grote hilariteit van zijn kameraden. Zij zijn intussen een rode hut genaderd, waar dc metgezellen van Eric reeds in ver dwenen zijn. ..Hé", schreeuwt de kerel en geeft een venijnige ruk aan Eric's haar, „grote sterke Noorman, jc doet wel net of jc niets hoort, maar ik zal je klein krijgen". Eric staat stil cn werpt de man een blik toe, die zo boordevol minachting is, dal. deze even In verwarring do ogen neerslaat. Dan, snauwt dc kerel Eric toe: „Kijk voor je en loop dooi-, hond". Tegelijk geeft hij hem een duw en plaatst zijn boen snel voor do benen van do Noorman, zodat deze languit voorover dc hul binnenvalt.Onder het hoongelach van de andere piraten wordt do deur dichtgesmeten en gegrendeld. De toestand is wel radicaal veranderd. Nog geen half uur geleden liepen zij als vrije man nen rond cn nu zitten zij gevangen, gedoemd om slavenarbeid te verrichten. Maar Eric zou Erie niet zijn als hij do moed liet zakken. „Wij moeten hier zo gauw mogelijk vandaan zien te komen", fluistert hij, „vannacht nog. Het lijkt mij niet zo onmogelijk om uit deze hut te ontsnappen". man Sieve wordt te hulp geroepen, als er een aardbeving dreigt op een eiland waar een ruïmlevaurtlnstal- latle wordt gebouwd. Na het jour naal van acht uur besteedt de TROS ruimschoots aandacht voor hel Ne derlandse lied en wel in het pro- g ram ma Op lo..se groeven. Presenta tor is weer Clliel Montague. Tut kwart voor tien kan men vervolgens weer getuige zijn van de liefdes van Napoleon. De keizer wacht vol onge duld op de achttienjarige Oosten rijkse schone met wie hij met de handschoen is getrouwd. Deze jonge vrouw Louise blijkt in sexueel op zicht nauwelijks remmingen le heb ben, maar zij is er met toe in staal Napoleon een zoon le schenken. De laatste 35 TROS-minulen zijn voor Aktua TV, dal de kijkers trakteert op een portie aklualiieiten en op merkelijke zaken. Twee korte pro gramma's resteren hierna nog: een filmpje van de Stichting Socutera over vrijwilligershulp in oritivikke- lingslanden en de tweede trekking van de Staatsloterij. NED. II: In de vooravond twee korte programma's Mash cn Reis wijs. In Mash speelt de liefde weer een rol. Henry Blake is tijdens een uitstapje namelijk intens verkikkerd geraakt op een lieftallig meisje. Hij is de koning Le rijk en vergeel daar bij dat hij thuis een vrouw heeft. In Reiswijs, het programma daarna, wordt de schijnwerper gericht op hel Griekse eiland Kos. Na het jour naal volgt hel tweede deel van de serie Hel testament van Edgar Allan Poe. Poe heeft een jnofessur uitge nodigd om samen enkele speurtoch ten nader te analyseren. Omstreeks kwart voor negen is het tijd voor Scramble. Het betreft hier een film- verslag over de ca. duizend militai ren en hun gezinnen op de NATO- basis Soesterberg. In de volgende dertig minuten tracht de AVRO humor aan de kijkers over le. dra gen. Maar vooralsnog wil het niet erg met de humor. De tv-strip Va der en zoon blijft een slap aftreksel van de gelijknamige tekenstrip die Peter van Straaten dagelijks in Het Parool brengt. Guus Hermus en Gees Linnebank slagen er niet in de rollen van vader en zoon juist le vertolken zodat er werkelijk „humor in zit". In deze aflevering nemen de hippies een belangrijke plaats in. De rechtse vader moet. maar weinig van hen hebben. De AVRO gaat om half elf de lucht uit met de rubriek Ont dek je plekje. Voor het laatste nieuws is er ook nog een uitzending van de stichting Symbiose. MAANDAG 18 NOVEMBER NED. 1: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Paulus de boskabouter-; 18.55 Nieuws; 19.05 De man van zes mil joen; 20.00 Journaal; 20.20 Op losse groeven: 21.20 De liefdes van Napo leon; 22.15 Aktua TV; 22.50 Socute ra; 23.00 Staatsloterij: 23.05 Jour naal. NED. II: 18.14 Teleac; 18.45 Paulus de boskabouter; 18.55 Nieuws; 19.05 MASH; 19.30 Reiswijs; 20.00 Jour naal; 20.20 Het testament van Edgar Allan Poe; 21.20 Scramble; 22.05 Va der en zoon; 22.35 Ontdek je plekje; 22.40 Sybiose; 22.45 Journaal. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Goudriaan-Otloland: D. van Meulen, kand., Utrecht; te Lexmond: M. B. van de Akker. Stel lendam; te Heiloo: J. van der Schee, Zierikzee. Bedankt voor Ede: A. W. van der Plas; te Ooltgensplaat; voor Brui- nisse (nadere beslissing): J. E. W. Ni colai, kand., Utrecht. Gcrcf. Kerken Beroepen te I-Ioogeveen: P. C. van der Wel, Baarn; te Bolnes: drs. F. T. Bos, kand., Amsterdam, die dit be roep heeft aangenomen. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Boskoop: drs. W. van Heest, Ranlepao (Indonesië); te Zeist: P. Beekhuis, Noordeloos. Geref. Gemeenten Bedankt voor Nunspeet: A. Hoo- gerland, Krabbendijke; voor Katwijk aan Zee: Chr. v. d. Poel, Yerseke. Ger. Gemeente Nieuwerkerk Woensdag 20 november. Ds. Hoo- gerland, Krabbendijke. 19.30 uur. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Voorthuizen: J. Kruijt, Wierden. Bedankt voor Zwijndrecht: .T. de Vreugd, Haaflen. Gereformeerde Kerken Beroepen te Kollumerpomp: W. Wester te Tijnje. Gereformeerde Kei-ken Vrijgemaakt Bedankt voor Hattem: T. J. Keog- stra, Arnhem; voor Rijnsburg: J. C. Post, Den Helder. Aangenomen naar Langerak: H. A. Straling, kand., Emmeloord, die bedankte voor Ncedo-Aalten Win terswijk. Sulemborg, Urk en Zwart sluis. Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen naar St. Thomas (Ca nada) voor zendingswerk in Preto ria: M. Rebel. miss. predikant van Rotterdam, te Sibasa (Zuid-Afrika). Gereforipecrde Gemeenten Beroepen tv Tricht-Geldermalsen: Chr. van der Poel. Yerseke. Bedankt voor Rotterdam-C: A. Bregman, Rijssen. Ger. Kerk - Zierikzee Teneinde oen financieel tekort in één klap weg te werken, hebben kerkeraad een commissie van be heer van de Gereformeerde kerk te Zierikzee vorige week een (avond) bliksemaktie gehouden, die ruim f 20.000,opbracht. Het tekort was daarmee in één keer de wereld uit geholpen. OiiiI Ger. Gemeente Oosterkim! Do plaatselijke predikant van dc Oud Gereformeerde Gemeente ds. A. van der Meer, ontving dezer dagen een beroep als predikant der Oud Gereformeerde Gemeente te Kinder dijk. D:Van der Meer werd op 23 juli 1969 hier ter plaatse bevestigd als lerend ouderling, terwijl hij op 26 juli 1971 werd bevestigd als die naar des Woords van de Oud Gere formeerde Gemeente hier Ier plaat se. Het is voor de tweede maal dat de kerk van Kinderdijk een beroep uitbrengt op ds. Van der Meer. Gerei' Gem. in Nederland NIEUWKKKEKK. De voor dins dagavond 19 november a.s. aange kondigde dienst (19.30 uur ds. v. d. Iierg) kan geen doorgang vinden. Hervormde Gemeente Bruinisse Kandidaat J. E. W. Nicolai bedankt toch Kandidaat J. E. W. Nicolai le Utrecht, die op 6 november jl. zijn beroep als predikant naar de Her vormde Gemeente Biuinisse aannam, heeft op 11 november gemeend voor dat beroep toch te moeten bedanken. Dit is echter niet mogelijk. Maar naar aanleidng van een en ander be sloot de kerkeraad om kandidaat Ni colai zijn gegeven woord terug te geven. Koopavond gehandicapten Namens de gehandicapten van Zie rikzee bedanken wij direktie en per soneel van de Hema, garagebedrijf Van Oeveren, autospuiterij Kort en alle anderen die hulp verleenden, tij dens de koopavond van maandag 11 november j.l. De gehandicapten von den het een zeer geslaagde avond en keerden dan ook voldaan huiswaarts. De koopavond werd georganiseerd door de U.V.V. afdeling, Zierikzee. U.V.V. afdeling Zierikzee. De doorbraak bij de Paardenstraat Geachte redaktie, Als oud-inwoner van Zierikzee ben ik nog altijd geïnteresseerd in het reilen en zeilen van deze stad. Ik heb daarom de gelegenheid van de Wereldstedebouwdag aangegrepen om het een en ander te vernemen over de plannen van het gemeente bestuur. Het deed me goed te horen, dat een zo goed mogelijke conserve ring van de historische binnenstad in de bedoeling ligt. zij het dat hiel en daarkleine concessies aan het verkeer gedaan worden. Nu bleken de gemeentebestuur ders enerzijds en een aantal burgers anderzijds het weliswaar eens over dit uitgangspunt, maar over de uit voering ervan bestonden tamelijk ingrijpende meningsverschillen. Hete hangijzers waren met name het plan tot aanleg van een parkeerterrein op de Mosselboomgaard en het plan tot doorbraak aan de Paardenstraat. Als oud-inwoner wil ik me niet uitspreken over de vraag welke van beide partijen gelijk heeft. Laten de Zierikz.eecnaars van nu maar beslis sen, wal er met hun stad moet ge beuren. Ik wel slechts één inconse quentie in het beleid van het ge meentebestuur signaleren. Het besluit tot aanleg van de Mos selboomgaard is door de gemeente raad goedgekeurd en met de uitvoe ring ervan kan dus begonnen wor den. Met de doorbraak bij de Paar denstraat is het anders gesteld. Deze zal moeten worden opgenomen in een bestemmingsplan. Dat zal eerst de raad moeten passeren, goedge keurd moeten worden door de pro vinciale overheid, er zal bezwaar te gen kunnen worden aangetekend, er kan tegen in beroep worden gegaan bij de kroon. Mogelijkerwijs zal voor de doorbraak grond moeten worden onteigend - een reaklie van de ver tegenwoordiger van de kerk die een deel van de betreffende grond in ei gendom heeft, wees hierop. Tegen de onteigening is dan wederom be roep mogelijk. Kortom het moet, ge zien de vele bezwaren en bet aantal procedures dal het plan nog moet ondergaan, beslist niet uitgesloten worden geacht, dat het op demokra- tischo wijze „in de prullebak be landt". In dat geval, wanneer die door braak er dus niet komt, verliest zo als de burgemeester zelf inzag, ook het geplande parkeerterrein aan zienlijk aan betekenis. Dus. donk je dan. met dc aanleg van dat parkeerterrein zal wel ge wacht worden tot cr zekerheid is of die doorbraak er komt of niet. Maar nee. die toch omstreden aanleg wil het gemeentebestuur hoe dan ook, doorbraak of geen doorbraak, door laten gaan. ITot lijkt me, dal het van een de- mokratische instelling cn bestuurlij ke wijsheid zou getuigen, indien het gemeentebestuur eerst zijn burgers in dc gelegenheid zou stellen zich eerst via dc daarvoor openstaande wegen uit te spreken over dc door braak bij de Paardenstraat en de aanleg van het parkeerterrein op de Mosselboomgaard biervan laat af hangen. Toen ik dit aan dc burgemeester voorlegde, hield /iin „verweer" in. dat je op die manier aan de gang bleef en dat tol het parkeerterrein nu eenmaal besloten was. Mijn ant woord: „Besluiten van onze verte genwoordigers zijn ook niet. feil loos". Als er gelegenheid is - en die is er hier nadrukkelijk - zo'n besluit tc toetsen aan dc wensen van do bur gers, waarom zou men het dan la ten? Zierikzee. 13 november 1974. J. M. Lccflnng. Ten Katestranl 8, Amsterdam.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5