j iSpvrt en wedstrijden^ f Dreischor had puntenverdeling wel verdiend Brouwershaven klopte G.P.C.: 2-1 Bruse Boys zag verdiende gelijkmaker door de neus geboord ERIC DE NOORMAN SUCCESJES 5 IIIIUIItlllllllllllllllilllllllllllllllllllllllUlllimilimiHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIMIIIIIIIIIItlllUIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIi! iïiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiitii.iiiiiuiiiiiiii.iiiutuiijinin».i..».iiiiiii;miiiiiiiiimiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiinnTi Dreischor en Partijzen waren op het zwaar bespeelbare terrein van de blauw-witten na aan elkaar ge waagd. De thuisclub bleek deze mid dag te veel kansen nodig te hebben om tot scoren te kunnen, komen, waardoor zij de toch wel verdiende puntenverdeling hun neus voorbij zagen gaan. Nadat keeper Doeleman een schot uit de tweede lijn voortreffelijk uit zijn doel had geranseld, kreeg de thuisclub een uitstekende kans om voorsprong te nemen, toen de door gebroken Adrie Geelhoed alleen voor de doelman van de gasten kwam. De kans ging echter verloren doordat hij precies in de handen van de doelman schoot. Patrijzen probeerde het veelal met verre schoten, waarbij de goede rich ting nogal eens ver te zoeken was. Toch slaagden zij er na een half uur in het enige en beslissende doelpunt te scoren. Even buiten het straf schopgebied kreeg J. Traas een vrije trap te nemen, die in het opgestelde muurtje van richting werd veran derd. waardoor Doeleman kansloos werd gepasseerd. Na de rust heeft Dreischor er nog alles aan gedaan om de stand in evenwicht te brengen, waarbij zij echter vrouwe Fortuna nu niet be paald op hun hand hadden. Bij een kopbal van Adrie Geelhoed en scho ten van Rob Wijnsteker en Wim Overweel wist tot driemaal toe een verdediger van Patrijzen op de doel lijn redding te brengen. Gedurende de eerste 25 minuten van de ontmoeting tussen Brouwers haven en GPC heeft de thuisclub ruimschoots gelegenheid gehad om de wedstrijd definitief in haar voor deel te beslissen. Twee doelpunten van voortreffelijke kwaliteit werden er toen door de Brouwenaren ge scoord, maar nog veel te veel een voudige kansen bleven in deze pe riode onbenut. GPC werd in de be ginfase volledig overspeeld. Goed combinerend trok Brouwershaven onafgebroken ten aanval, waardoor de Vlissingse verdediging onder zware druk kwam te staan. Reeds in de derde minuut kon de eerste treffer worden genoteerd toen Marcel van Grunsven een voorzet van Jaap Everwijn fraai en onhoud baar inkopte (1-0). Brouwershaven bleef het spel hierna volledig beheer sen en in de tiende minuut kon, na een voortreffelijke aktie van Kees Duinhouwer, Piet Bokelaar diens voorzet inkoppen (2-0). Even later schoot de doorgebroken Jaap Ever wijn rakelings over de lat, waarna Marcel van Grunsven, bij een door braak, over de uitgelopen doelman en rakelings over de lat schoot. Na dat Van Grunsven enige goede mo gelijkheden had laten liggen, slaagde GPC er in het spel meer te ver plaatsen. Kort voor rust slaagde Ri- nus Meulmeester er zelfs in de ach terstand tot 2-1 te reduceren, toen de Brouwse verdediging bij een vrije trap verzuimde om afdoende in t grijpen. Na de rust kwam er in deze stand geen wijziging meer. GPC kreeg zelfs Marcel van Grunsven kopt Brou wershaven naar een 1-0 voorsprong. nog goede kansen op de gelijkmaker, waarbij zij eenmaal het leder via de onderkant van de lat weer het veld in zagen springen. Ook de voorhoede van Brouwershaven kreeg nog enige goede kansen om in dg stand veran dering te brengen, maar gescoord werd er niet meer. In een zeker niet onaantrekkelijke wedstrijd heeft Bruse Boys beide puntjes aan Colijnsplaatse Boys moe ten afstaan. In deze eerste thuiswed strijd van dit seizoen heeft Bruse Boys de wind nu niet bepaald in de zeilen gehad. Geen moment is Colijnsplaatse Boys er in geslaagd om de thuisklub haar wil op te leggen. Over het ge heel genomen heeft Bruse Boys zelfs een veldoverwicht gehad waarbij er vooral in de 2e helft zware druk op de Colijnsplaatse verdediging werd uitgeoefend. De uiteindelijke 2-1 overwinning hebben de bezoekers wel voor een belangrijk deel aan het voortreffelijke werk van hun verde diging, waarin de doelman uitblonk te danken. Ondanks de druk die Bruse Boys wist uit te oefenen slaagde het er toch niet in om zich veel doelrijpe kansen te scheppen. Colijnsplaatse Boys kwam al in de 3e min. op gelukkige wijze aan de openingstreffer toen Eddie Schild, gehinderd door de zon, een voorzet verkeerd beoordeelde waardoor M. Kramer gemakkelijk kon scoren 0-1. Er ontwikkelde zich hierna een aan trekkelijke gelijk opgaande strijd waarbij de thuisklub enige malen dicht bij de gelijkmaker was. Na de rust kreeg Bruse Boys een sterk veldoverwicht, mede door de bergen werk welke op het midden veld door Fred Hoofdman en Chris Klink werden verzet. Bij een van haar spaarzame aanvallen wist in de 22e min. Lou Eikenhout zich op rechts vrij te spelen waardoor hij geheel tegen de veldverhouding in de bezoekers een 2-0 voosprong kon geven. Ondanks deze achterstand bleef de thuisklub alles in het werk stellen voor een beter resultaat. Toch was er een foutje in de Colijnsplaat se Boys verdediging in de 28e min. voor nodig om Kees Willems de ge legenheid te geven met een harde schuiver van buiten het strafschop gebied de achterstand tot 1-2 terug te brengen. Bruse Boys bleef hierna druk uitoefenen op het doel van de bezoekers. Een fraai schot uit de tweede lijn wist de doelman van Co- lijnsplaat subliem over de lat te wer ken «terwijl verder enige schoten ra kelings naast en over gingen. Vijf min. voor tijd kreeg Bruse Boys op rechts een hoekschop te nemen wel ke fraai door Fred Hoofdman werd ingekopt. Om onbegrijpelijke rede nen, Hoofdman maakte zoals wij zelf konden konstateren geen enkele overtreding, werd dit doelpunt dooi de scheidsrechter gcanuleerd waar door de dikverdiende puntenverde ling verloren ging. Zierikzee IIIRcnesse 06 Ook in de ontmoeting tegen Re- nesse is het Zierikzee niet gelukt op haar eerste winstpuntje beslag te leggen. Op de overwinning van de duinbewoners viel weinig af te din gen. Over het geheel genomen had den zij het beste van het spel, waar bij er vaak aardig werd gekombi- neerd. Cor Bakker schoot de rood- witten al spoedig naar een l-ö voor sprong, waarna dezelfde speler even later weer sukses had (0-2). Cor Koo- man liet hierna' nr. drie aantekenen, waarna Daan Bezuijen en Siem Koo- man de ruststand op 0-5 bepaalden. Na de rust bleek Renesse haar meeste kruit te hebben verschoten. Cor Bakker wist nog éénmaal het doel van de thuisclub te doorboren, waarmee hij de eindstand op 0-6 be paalde. Dreischor IIIKwadcndammc II 4-1 Het hard werkende elftal van de blauw-witten is er in de ontmoeting tegen de reserves van Kwadendam- me in geslaagd haar eerste overwin ning in dit seizoen te behalen. Dooi de inzet en het beter benutten van de geboden kansen, was de overwin ning van de thuisclub volkomen ver diend. Het begin was allerminst hoopge vend voor Dreischor, daar de bezoe kers de leiding wisten te nemen. Dreischor liet zich hierdoor echter niet ontmoedigen en kwam uitste kend terug. Door doelpunten van Van Schelven en Jaap de Rijke bogen zij de achterstand nog in de eerste helft om in een 2-1 voorsprong. Na de rust moest Dreischor even alle zeilen bijzetten om de bezoekers van de gelijkmaker af te houden. Toen Jaap de Rijke uit een goed op gezette aanval zijn club naar een 3-1 voorsprong schoot, was de strijd de finitief gestreden. Kort voor tijd be paalde Adrie de Waay met een uit stekend schot nog de eindstand op 4-1. SKNWK-VCK II 6—1 De thuisclub heeft jl. zaterdag een grote overwinning behaald op de re serves van VCK. De eerste helft zette een bij vlagen leuk aanvallend en combinerend SKNWK de bezoekers op een kansloze 4-0 achterstand. Al direkt in de wedstrijd was het dui delijk wie deze wedstrijd winnend zou afsluiten. Na voorbereidend werk van Joost Folmer (hij speelde deze wedstrijd een opvallende rol) tikte Anne StihS met de punt van de schoen het leder langs de verraste VCK-doelman (1-0). Dezelfde speler kopte SKNWK, op nieuw na voorbereidend werk van de linkervleugel, naar een 2-0 voor sprong. Hij raakte echter zo gebles seerd, dat hij in de tweede helft niet meer binnen de lijnen verscheen. Vlak na deze treffer ontsnapte de thuis club aan een treffer, toen Wim van Putten een schot van Johny Siwa- bessy op de doellijn blokkeerde. Met twee doelpunten bepaalde Joost Fol mer de ruststand op 4-0. Beide na een pass van Jan v. d. Zande. Na rust geloofde de thuisclub het wel. VCK kwam terug tot 4-1 ten de blauw-zwarte defensie (terecht) bleef staan voor buitenspel en één der aan vallers scoorde. Toen SKNWK weer drie man voor hield, kwamen er nog twee treffers bij. Uit een pass van Arie Kristalijn maakte Joost Folmer er 5-1 van en in de 85ste minuut lan ceerde Jan Thiery dezelfde Joost Folmer, die de keeper omspeelde en zijn vierde en SKNWK's zesde doel punt scoorde (6-1). Scheidsrechter was de heer L. Juf fermans uit Zierikzee. Zierikzee A IBevelanders AI 32 Een benauwde overwinning voor de A-junioren van Zierikzee, die deze middag zeker niet in hun beste vorm staken. Doordat Zierikzee de strijd wat al te gemakkelijk opvatte, slaag den de bezoekers er zelfs in een 1-0 voorsprong te nemen. Zierikzee kon hierna maar moeilijk op gang komen en men mocht in dc rood-zwarte ge lederen nog blij zijn dat men door r Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Brouwershaven boekte kleine overwinning op liet Vlissingse GPC SKNWK wist korte metten te maken met dc VCK-rcserves De MEVO-reserves kwamen voortreffelijk voor de dag tegen koploper Kapellc II Duivcland II leverde fraaie prestatie tegen Nieuwdorp III Bruse Boys wist zich te handhaven aan dc leiding. VOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND ZATERDAGKOMPETITIE In de le klas boekte Brouwersha ven in de thuiswedstrijd tegen het Vlissingse GPC een kleine maar kostbare 2-1 overwinning. Bruse Boys was in haar eerste thuisiued- slrijd van dit seizoen, tegen Co lijnsplaatse Boys, zeker niet de min dere, rnapr de Boys moesten deson danks toch met lede ogen toezien dat de gasten met de volle winst (1-2) vertrokken. Nieuwdorp bleef voor eigen publiek met 3-0 de baas over Apollo, terwijl Sluis en Wis- senkerke niet aan het scoren van doelpunten toekwamen (0-0). Wemeldinge 8 5 3 0 16- 7 13 Colpl. Boys 8 5 3 ,0 16- 7 13 Nieutvdorp 8 4 3 1 14- 8 11 Sluis 8 4 3 1 12- 8 11 Veere 8 3 4 1 19- 9 10 een doelpunt van De Massicr de eer ste helft met gelijke stand (1-1) kon afsluiten. Na de rust zorgde Jaap Stoutjes- dijk voor een 2-1 voorsprong, waar na Bevelanders de balans weer in evenwicht bracht (2-2). Met 'n fraaie kopbal zorgde Piet van Dalen er toch uiteindelijk voor dat beide puntjes te Zierikzee bleven (3-2). Brouwershaven A 1ZSC AI 12 Een puntenverdeling 1 in deze wedstrijd de krachtsverhouding be ter weer gegeven. Brouwershaven had overwegend het beste van het spel, maar kon moeilijk tot scoren komen. Bij een uitval wist Olivier Verwest, na een uitstekende solo, ZSC een 1-0 voorsprong te geven. Direkt na de rust had de club uil Scharendijke weer succes, nu door Gerard Boogerd, die de stand op 0-2 bracht. Brouwershaven kreeg hierna een groot veldoverwicht, waaruit Marco v. d. Wielen de achterstand nog tot .1-2 wist te reduceren. Duivcland B IZierikzee B I 13 Een verdiende overwinning voor de bezoekers, die beter van de ge boden kansen wist te profiteren dan de thuisclub. Door een doelpunt van Bert Does kon Zierikzee de eerste speelhelft met een 1-0 voorsprong afsluiten. Na de rust voegden Peter Berrevoets en Aart v. d. Linde hier ieder nog een treffer aan toe, terwijl Sjaak v. d. Werf voor Duiveland de eer wist te redden (1-3). Arnemuiden Jl Br.'haven WIK Bruse Boys Wissenkerke 's-H.-Arendsk. GPC Apollo De scheepsbouwer 22. Voor de man meer alarm kan maken is Eric reeds met een machtige sprong bij hem. Een forse klap met het plat van zijn zwaard is voldoende om de man de eerste uren het zwijgen op te leggen. Maar het kwaad is reeds geschied: de deur van de hut wordt open gerukt. Een man tuurt naar buiten, roept iets togen zijn kameraden cn stormt dan op Erie af. In een ommezien is dc Noorman omringd door vier, vijf kerels en heeft te vechten voor zijn leven. Tijdelijk heeft hij het voordeel dat zijn ogen meer aan dc duisternis gewend zijn dan die van zijn tegenstanders, maar hij be grijpt dal dit niet lang zal kunnen duren Vooral niet als hoo langer hoe meer mannen uil de hut te voorschijn komen. Dan hoort hij een roep die hem als muziek in de oren klinkt: „Houdt stand, Fadir, wij komen U te hulp". Het is Erwin. dc ontstuimigc, die weer eens tegen Eric s bevel in handelt en met Axe cn de Heruli gevolgd is. Luid schreeuwend ko men zij aanrennen cn dat sticht een ogenblik grote verwarring onder do strandjutters. Den kend dat zij door een grote bende worden aangevallen, maaien zij blindelings om zich heen en menig man wordt door het wapen van zijn eigen kameraden geveld.... De jon gens en de Heruli hebben van de verwarring gebruik weten te maken om zich elk een wa pen Ie veroveren en weldra zijn ook zij in een verbitterde strijd gewikkeld. Hoewel hij en zijn mensen stuk voor stuk hetere zwaardvechters zijn dan de plompe strandjutters, begrijpt Eric dat het een hope loze strijd is. Dc overmacht is te groot. Ter wijl hij met katachtige lengiheid lussen zijn tegenstanders doorglipt, roept hij de jongens toe te vluchten. Het is de hoogste tijd, want dc wachtposten van het schip komen - ge waarschuwd door een der mannen die op een duintop slaat te schreeuwen - aangesneld om hun kameraden tc helpen. Na zich overtuigd te hebben dat Zijn met gezellen weg zijn, brengt Eric's tegenstander waar hij mee bezig is. met een laatste gewel dige krachtsinspanning een slag toe. die de man achteruit doet deinzen en verdwijnt don in het duister. 8 3 2 3 8 2 3 2 4 2 11 6 2 0 4 7 12 4 7 2 0 5 7 0 2 5 7 10 0 12-11 6-11 5- 4 8-11 4-14 12-16 6-16 2-11 In de 2e klas A maakte SKNWK te Nieuwerkerk korte metten met de reserves van VCK (6-1). MEVO en Heinkenszand deelden op het sport park Bannink te Zierikzee de punt jes broederlijk (1-1), terwijl Duive land zich fraai herstelde van de vo rige week geleden nederlaag door Middelburg Vil In eigen huis met 4- 2 te kloppen. Uitstekend werk le verde ook ZSC door te Zoulelande bij Meeuwen 11 op de helft van de inzet (0-0) beslag te leggen. Oostka- pelle kon zich in de kopgroep hand haven door in eigen omgeving met 4-3 de baas te blijven over Bevelan ders. SKNWK 8 5 1 2 21- 9 U Duiveland 7 4 2 1 15-10 10 Ooslkapelle 8 4 2 2 18-13 10 Serooskerke 5 3 2 0 12- 5 8 ZSC 7 3 2 2 11- 9 8 Meeuwen ,11 5 3 1 1 8- 5 7 Heinkenszand 6 2 2 2 8- 8 6 Middelburg VII 7 2 2 3 14-19 6 MEVO 8 2 2 4 9-13 6 Bevelanders 5 1 0 4 11-14 2 VCK 11 6 1 0 5 8-15 2 Arnemuiden III 6 1 0 5 4-19 2 KORFBAL Blauw WitAll Ready 75 Het is All Ready zaterdagmiddag te Kloetinge niet gelukt om winst te boeken. In deze nog al tamelijk hard gespeelde wedstrijd ontliepen beide teams elkaar bijzonder weinig. All Ready had ook nu weer de pech dat haar tweede aanval zich niet bijzonder produktief toonde. Uit een door Leo Fonteine geno men strafworp wist AU Ready de score te openen, 0-1, een voorsprong welke door de thuisclub al snel on gedaan werd gemaakt. Na de vakverwisseling wist Blauw Wit een 3-1 voorsprong te nemen met welke stand de le helft werd afgesloten. Nade rust verkleinde Henk Ver- meule uit een strafworp de achter stand tot 3-2, waarna Ona Simmers voor de gelijkmaker zorgde 3-3. Binnen 5 min. kon de thuisclub hierna weer twee punten voorsprong nemen, 5-3. Corry Kloet-van Nieu- wenhuize scoorde hierna uit een strafworp tegen 5-4, waarna Blauw Wit de korf weer wist te doorboren, 6-4. Met een afstandsschot zorgde Henk Vermeule vervolgens voor 6-5 maar Blauw Wit kreeg toch het laatste woord door de eindstand op 7-5 te bepalen. Tien minuten voor tijd had Adrie Stoutjesdijk nog de pech zodanig op zijn schouder te vallen dat hij zijn sleutelbeen brak. In de 3e klas A kwamen de reser ves van MEVO tegen koploper Ka- pelle 11 voortreffelijk voor de dag. Toch bleven de oranjehemden met lege handen staan daar dc bezoe kers gpheel tegen de veldverhouding in er in slaagden met 4-3 te winnen. Duiveland 11 leverde een fraaie prestatie door Nieuwdorp III in ei gen omgeving beide puntjes afhan dig te maken (1-3). Kapelle 11 7 7 0 0 20- 9 14 SKNWK II 5 4 0 1 16- 6 8 WIK II 4 2 119-75 Bruse Boys 11 4 2 1 1 15- 9 5 Nieuwdorp III 6 2 1 3 17-15 5 Wissenkerke 11 4 2 0 2 9- 9 4 Duiveland II 6 2 0 4 10-12 4 MEVO II 6 2 0 4 17-20 4 Serooskerke III 4 0 1 3 4-13 1 Wolfaartsdijk II 4 0 0 4 2-19 0 In de 4e klas A wist Bruse Boys III zich aan de leiding te handha ven door op het sportpark Van Zuij- en met 5-1 van DFS III te winnen. Duiveland III bleef dank zij een 1-0 zege baas in eigen huis in het tref fen met Brouwershaven IJ. Cortge- ne 11 blijft Bruse Boys III precies in haar spoor volgen door een royale 4-1 overwinning bij Colijnsplaatse Boys III. LEO DE BONTE CORRIE DOOGE geven, mede namens hun ouders, kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats vinden op vrijdag 15 novem ber a.s., om 15.30 uur, in het gemeentehuis tc Nieuwer kerk. Gelegenheid tot feliciteren in het Ned. Hervormd vereni gingsgebouw te Oosterland, na 19.30 uur. November 1974 Oude Tonge, Molenweg 12 Oosterland, Burg. Van der Havestraat 21 Toekomstig adres: Molenweg 20, Oosterland. Personeel gevraagd Voor op te richten muziek band oude stijl trombonist. Telef. (01110) 3196 of (01117) 323. In de 4c klasse C slaagden de re serves van Scaldina er bij l Zand VI een puntenverdeling (5-5) in de waéht te slepen. Veere kreeg bij Ar nemuiden III zijn eerste puntenver lies (7-3) te inkasseren, terwijl Mid delburg-Zuid XIII met 8-2 aan de winnende band bleef in de ontmoe ting tegen de reserves van Kapelle. Arnemuiden III 5 4 1 0 36-14 9 Veere 5 4 0 1 33-17 8 't Zand VI 5 2 1 2 29-21 5 Scaldina II 5 2 12 27-23 5 Middelb.-Z. XIII 5 1 1 3 21-29 3 Kapelle II 5 0 0 5 4-46 0 In de 3e klas B bij de junioren zag Scaldina zich in de uitwedstrijd te gen Laurens IV met 7-3 geklopt. De beide koplopers Middelburg-Zuid IX en XI deelden de puntjes broeder lijk (5-5). Middelb.-Z. IX Middelb.-Z. XI Laurens IV Scaldina Schans 4 3 1 0 33- 7 7 4 3 1 0 31- 9 7 4 2 0 2 21-19 4 4 10 3 14-26 2 4 0 0 4 1-39 0 Bruse Boys III 5 5 0 0 40- 7 10 Cortgene III 5 5 0 0 25- 6 10 Br.'haven 11 6 4 0 2 15-12 8 MEVO UI 5 3 0 2 13- 7 6 DFS III 6 1 2 3 12-16 4 Colpl. Boys III 6 1 2 3 10-19 4 Duiveland III 6 2 0 4 8-24 4 ZSC II 4 1 0 3 4-19 2 WIK III 2 0 1 1 1- 4 1 SKNWK 111 4 0 1 3 7-18 1 JUNIOREN In groep A 1 heeft Zierikzee A I in een niet al te best gespeelde wed strijd heel wat moeite gehad om in eigen omgeving met 3-2 de baas te blijven over het zwakke Bevelan ders A I. Koploper Axel A I stuurde Arnemuiden A I met een 3-1 neder laag huiswaarts, terwijl Vlissingen A 1 in de Scheldestad een 2-0 over winning op Steen A 1 kon boeken. Walcheren A 1 zag Kloetinge A I met de volle winst vertrekken (0-2). Ook het tweede jeugdteam van Scaldina moest de winst aan de te genpartij laten. Hier was het Mid delburg-Zuid XIV dat met 7-3 aan het langste eind trok. Koploper Ar nemuiden boekte in het treffen met Kats zijn vijfde overwinning (10-0) in suksessie, terwijl Middelburg- Zuid XII met 6-4 de baas bleef over Laurens V. Arnemuiden 5 5 0 0 39-11 10 Middelb.-Z. XII 5 4 0 1 33-17 8 Middelb.-Z. XIV 5 3 0 2 26-24 6 Laurens V 5 1 1 3 22-28 3 Scaldina II 5 1 0 4 24-26 2 Kats 5 0 1 4 6-44 1 Programma voor deze week: don derdag 7 november Scaldina II-Ar- nemuiden III 20.00 uur. Gymnastiek lokaal Raamstraat: vrijdag 8 novem ber Wilno IV-Scaldina. Junioren: zaterdag 9 november: Scaldina-Kats 10.00 uur, Gymnas tieklokaal Raamstraat. VOLLEYBAL Bedrijfsvolleybal- kompetitie 1974-1975 Uitslagen van 1 november 1974: R.T.M.-R.W.S. Deltadienst 0-3; Reisbureau van Oeveren-Rabobank Zierikzee 0-3; Onderdak- Neptunus II 3-0; s.v. Kwiek-Deltasport 1-3; Cluzona-L. en O. 3-0; Zeelandia- Smit Bolnes 3-1; Waterschap S. en D.-Cebeco Zuidwest 1-3; P.T.T.- Neptunus I 3-1. Axel A 1 Terneuzen A 1 Zierikzee A I 9 7 1 1 28- 9 15 7 6 0 1 21- 4 12 8 6 0 2 19-12 12 Stand kompetitie t 1974: Poule A: m 1 november Vlissingen A I 8 5 0 3 21-14 10 Deltasport 7 7 0 0 22- 4 24 Kloetinge A 1 7 4 12 14-14 9 Mevo III tr. 6 5 0 1 16- 4 10 Arnemuiden A I 8 3 14 17-13 7 P.T.T. 6 4 1 1 15- 6 9 Walcheren A 1 8 3 14 11-20 7 s.v. Kwiek 6 3 1 2 13- 9 7 Steen A I 7 1 2 4 6- 7 4 L. en O. 7 3 I 3 11-13 7 HVV'24 A I 6 10 5 5-17 2 Zeelandia 7 2 2 3 10-14 6 Bevelanders A I 8 10 7 10-35 2 Neptunus I 6 1 2 3 9-13 4 Zeel. Sport A I 6 0 0 6 11-23 0 Smit Bolnes 6 1 1 4 8-15 3 Cluzona 6 1 0 5 4-15 2 In groep A XI leverden de A ju Mevo tr. 5 0 0 5 1-15 0 nioren van Bruse Boys en WIK op Poule B: het terrein van eerst genoemde een spannende, cn bi) vlagen ook wel R.W.S. Deltadienst 7 6 0 1 19- 7 12 wat rommelige strijd. WIK wist een Rabobank Zierikzee 6 5 0 1 15- 4 10 2-0 voorsprong te nemen welke uit- Onderdak 7 4 1 2 16- 8 9 eindelijk door de Boys nog werd om Rabobank Sch. 5 3 2 0 13- 6 8 gebogen in een 3-2 overwinning. Cebcco Zuidw. 6 4 0 2 13- 9 8 DFS A I bleef met ruim verschil Waterschap S.enD. 7 2 0 5 9-15 4 (6-0) de meerdere over SKNWK A Neptunus II 6 1 1 4 7-15 3 11. terwijl ZSC A I met 2-1 bij Brou Reisbureau v. Ócv. 6 1 0 5 3-15 2 wershaven A I ivist te winnen. R.T.M. 6 0 0 6 2-18 0 Bruse Boys A 1 DFS A 1 WIK A I MF.VO A I Br.'haven A I SKNWKA I Rencsse A 1 ZSC A 1 SKNWK A II 6 5 0 1 17- 9 10 6 3 3 0 23- 9 6 3 1 2 16- 7 7 4 3 0 1 6- 3 6 9 3 0 6 21-23 6 5 2 J 2 13-11 5 5 2 1 2 9- 8 5 6 2 0 4 7-19 4 7 10 6 2-28 2 Programma voor vrijdag 8 novem- bei 1974: Chi/.ona-Neptunus I. aan vang 20.00 uur; L. cn O.-Mcvo III tr„ aanvang 20.00 uur; P.T.T.-Smit Bol nes, aanvang 20.30 uur; Zcclandia- Mevo tr„ aanvang 20.30 uur. /.AAI.HANDBAL Kompetitieprogramma TAFELTENNIS De stand van de kompetitie In dc tafeltenniskompctitie van dc afdeling Zeeland van dc NTB be haalde in de 4e klas B van dc se nioren het team van Scaldina een ruime 10-0 overwinning op Middel burg-Zuid XII. Marathon kwam tweemaal tot winst. In eigen omge ving werd met 6-4 van Wilno IV ge wonnen, terwijl Veere II zich in ei gen huis met 9-1 zag geklopt. Marathon 3 3 0 0 25- 5 6 Wilno IV 4 2 1 1 25-15 5 Scaldina 3 2 0 1 24- 6 4 Middolburg-Z. XII 4 112 14-26 3 Veere II 1 0 0 4 2-38 n t/m 15 december 1974 10 nov.: Delta Sport-Zeeland Sport Olympus V (Zz.ec), H., 14.00 uur. 17 nov.: Hontenisse-Delta Sport (Hulst), D., 15.20 uur; Haringman II- (Zzco), D.. 13.00 uur; Delta Sport II- Delta Sport I (Goes), H.. 16.40 uur. 24 nov.: Delta Sport li-Sluiskil (Zzee), H., 13.00 uur; Delta Sport- Sluiskil (Zzee), D„ 14.10 uur; Delta Sport I-Volharding (Zzee), H., 15.10 uur. 1 dcc.: Walcheren II-Delta Sport (Vlissingen), D., 15.15 uur; Walcheren II-DcItn Sport I (Vlissingen). H.. 16.15 uur: Olympus VI-Dclta Sport II (Vlissingen), H., 17.25 uur. 8 dor.: Delta Sport-GSC II (Zzee), D.. 13.00 uur; Delta Sport. I-GSC 11 (Zzee), II.. 14.00 uur; Delta Sport II- DOW II (Zzee). II.. 15.10 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5