V oorbereidingsbesluit voor een water-infiltratiegebied DAF gebouwduit veiligheid Nog vele zaken aan de orde in raadsvergadering Duiveland Rabobank Q KWART MILJOEN KOERDEN LOPEN GEVAAR Voorzitter tegen wil en dank SPMtfWEEK'74 frisse lucht en helder zicht dank zij doordacht ventilatie-systeem STREEKNIEUWS Patricia Hearst zou gevonden zijn AUBERGE LA BUTTE ZIERKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 25 oktober 1974 Nr. 21579 3 Raad YVesterschouwen WESTERSCHOUWEiN. 21-10. - Verschillende zaken komen aanvullend aan de orde op de komende raads vergadering. Teneinde eventueel vooruit te kunnen lopen op de pro- eedure besteinmingsplanwijziging, stellen b. en w. de raad voor, om voor het op een kaart nader aan te geven gebied (het infiltratiegebied en de omgeving van de be drijfsgebouwen) een voorbereidingsbesluit te nemen, als bedoeld in art. 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Door de viiegklub Haamstede is verzocht om het perceel gelegen ten oos ten van het vliegveld, ingebruik te mogen nemen voor de zweefvliegsport. Dit gebruik kan alleen worden toegestaan als ook dit gebied nader wordt aangeduid op de plankaart van het bestemmingsplan en de gebruiksmoge lijkheden van dit gebied worden omschreven in de voorschriften. trent de eventueel in de toekomst te treffen maatregelen geen dokumen- tatie voorhanden was. Nadi*ukklijk is vanwege het Loodswezen gesteld, dat inkrimping van het persooneel- bestand-zoals ook door de heer Sa- man wes medegcdeeld-allecn via bijv. pensioenering etc. 2al plaats vinden. Gelet op deze gegevens ach ten b. en w. het volkomen preama- tuur om in dit stadium de raad voor te stellen adhesie te betuigen aan de motie van de raad der gemeente Schiermonnikoog. Derhalve wordt de raad voorgesteld de onderhavige motie voor kennisgeving aan te ne men. DODELIJKE ONGELUKKEN ROERMOND. Bij Sevenum is de Advertentie trent de eventueel in de toekomst te treffen maatregelen geen dokumen- tatie voorhanden was. Nadrukklijk is vanwege het Loodswezen gesteld, dat inkrimping van het persooneel- bestand-zoals ook door de heer Sa- man wes medegcdeeld-allecn via bijv. pensioenering etc. 2al plaats vinden. Gelet op deze gegevens ach ten b. en w. het volkomen preama- tuur om in dit stadium de raad voor te stellen adhesie te betuigen aan de motie van de raad der gemeente Schiermonnikoog. Derhalve wordt de raad voorgesteld de onderhavige motie voor kennisgeving aan te ne men. DODELIJKE ONGELUKKEN ROERMOND. Bij Sevenum is de 34-jarige G. W. P. Hol uit Beneden Leeuwen, om het leven gekomen bij een autobotsing. Hij kwam op de linkerweghelft en botste op een te genligger. DEN HAAG. In Den Haag is de 51 -jarige J. C. Boldrik uit Alphen aan den Rijn om het leven gekomen. Hij probeerde over te steken en werd gegrepen door eenpersonenauto. Hij overleed ter plaatse. APPINGEDAM. In Appingedam is de 48-jarige S. Tap uit Garsthuizen (gemeente Stedum) met zijn auto op rijksweg 41 in botsing gekomen met een loslopende koe. De auto sloeg over de kop. De man was op slag dood. Zijn mede-inzittende werd zwaar gewond.'De koe moest de bot sing eveneens met de dood bekopen. RODEN. De- 12-jarige Hans Vene man uit Schalkhaar is bij een ver keersongeluk in Roden (Dr.) om hel leven gekomen. De jongen reed op zijn fiets over de Ceintuurbaan en werd toen hij linksaf wilde slaan, aangereden door een personenauto. Hij overleed op weg naar het zie kenhuis. AMSTERDAM. De 22-jarige Ita liaanse student G. Stilo uit Modena is woensdagmiddag tijdens een auto rit door Amsterdam overleden. De politie vermoedt dat overmatig druggebruik de oorzaak van zijn dood was. LONDEN, 23-10. Hel Britse La gerhuis in zijn nieuwe samenslelUny voor de komende vijf jaar heeft dan sinds woensdag wel een voorzitter, maar de man moest onder luide pro testen naar zijn zetel gesleept wor den. De voorzitter legen wil en dank is de 70-jarige Selwyn Lloyd, voorma lig conservatief minister van buiten landse zaken en minister van finan ciën. Overigens bekleedt hij het nieuwe ambt niet helemaal met te genzin, want hij doet het al sinds 1970. Hij werd - zonder tegenkandidaat - gekozen toen het Lagerhuis voor het eerst sinds de verkiezingen van 10 oktober in vergadering bijeen kwam. Het voorzitterschap is niet hele maal onaantrekkelijk als men be denkt dat het 13.000 pond sterling per jaar aan honorering meebrengt waarvaneen derde belastingvrij is. Advertentie 28 oktober t/m 1 november Rekening mee houden! Sparen doet U bij de TEHERAN, 25-10. In een bijna uitzichtloze wedloop met de lyd pro beren de Koerdische opstandelingen in het noorden van Irak de bevolking in hun gebied zodanig met levens middelen te bevoorraden, dat ze de komende winter zonder vrees tege moet kunnen zien. Maar volgens de Nederlander Fred Hasselaar van Terre des Hommes zal tot over een maand de eerste sneeuw valt, maar een vijfde van de beno digde levensmiddelen de afgelegen gebieden in het westen langs de Turkse grens, hebben bereikt. Hij ziet de toekomst voor de daar le vende 250.000 mensen, onder wie 50.000 vluchtelingen, uitermate som ber in, wanneer Turkije zijn gren zen niet weer openstelt. In Ankara zou men het menselijke aspekt van deze zaak zwaarder moeten laten wegen dan de zorg over de aktiviteit van de twee miljoen Koerden. In andere delen van Koerdistan heeft de totale ekonomische blokka de die de regering in Bagdad sinds het begin van de oorlog in maart te gen de rebellen heeft afgekondigd, nauwelijks succes gehad. De grens met Iran staat wijd open en daar ha len de Koerden alles Wat ze nodig hebben. RABAT. De Marokkaanse veilig heidsdienst heeft een komplot van Palestijnse guerrillastrijders verij deld om koning Hoessein van Jor danië te vermoorden tijdens zijn verblijf in Rabat, waar zaterdag een Arabische topkonferentie begint, zo wordt uitArabische diplomatieke bron vernomen. Semi-perin. lokaal bij o.l. school Nieuwerkerk Iran heeft al 100.000 vluchtelingen opgenomen en daarvoor honderddui zend Amerikaanse dollars opzij ge zet. Maar tienduizenden zijn nog op de vlucht voor de tanks en bommen- werpes van Bagdad. Hun kolonne beweegt zich in de richting van de Iraanse grens. Jongeman doodgestoken in café te Rotterdam ROTTERDAM, 24-10. In een café aan de Josephstraat in Rotterdam is donderdagavond omstreeks negen uur de 19-jarige Kenneth Doest uit de Maasstad doodgestoken. De dader heeft zich gemeld op het hoofdbu reau van politie. Kenneth Doest overleed, aldus de politie, aan een messteek in het hart, die hem was toegebracht door de 20- jarige V. S., eveneens uit Rotterdam. In een eerste verhoor heeft S. ver klaard dat hij al lange tijd onenig heid met Doest had. Enkele dagen geleden had Doest hem bedreigd. Toen de twee elkaar donderdagavond weer tegenkwamen in café „Why Not" aan de Josephstraat, ontstond opnieuw ruzie. Volgens de politie trok S. plotseling een mes en bracht daarmee de fatale steek toe. Sigarenwinkelier werd ernstig gewond bij overval UTRECHT. 24-10. Twee jongeman nen die woensdag uit een psychia trisch ziekenhuis in Wolfheze waren ontsnapt hebben donderdag bij een overval op een sigarenwinkel in Utrecht de 73-jarige winkelier J. Vermeulen met messen ernstig in de rug gewond. De 75-jarige vrouw van het slachtoffer werd licht aan een hand en haar neus gewond. De over vallers, de 26-jarige W. van der L. en de 29-jarige N. G. van der R.. konden kort na de overval worden aangehouden. Twee doden bij verkeersongeluk DUIVELAND, 24-10. In de deze week gehouden gemeenteraadsvergadering van Duiveland onder voorzitterschap van burgemeester J. de Kam besloot de raad op voorstel van b. en w. met alle stemmen voor tot de benoeming van mevr. J. D. M. van Westen-van Dongen als hoofdleidster van de open bare kleuterschool te Oosterland in vaste dienst, met ingang van 1 noveniber Ten einde ook in dit geval vooruit te kunnen lopen op de procedure van de bestemmingsplanwïjziging wordt door b. en w. aan de raad voorge steld om voor het gebied tussen kloosterweg en het vliegveld, zoals nader aan te geven op een bij het besluit te voegen kaart een voorbe reidingsbesluit te nemen als bedoeld in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Door het gemeentebestuur van Schiermonnikoog is aan het college een schrijven gericht met het ver zoek om de in haar op 6 augustus '74 op haar raadsvergadering aange nomen motie, waarbij er bij de mi- minister van defensie op wordt aan gedrongen, in het belang van de vei ligheid van de scheepvaart, in het b'ijzonder van de toeritische water sport, de plannen tot opheffing van de kustwacht niet door te voeren,ad hesie te willen betuigen. Natuurlijke afvloeiing Blijkens telefonische ingewonnen inlichtingen is het onderhavige be sluit gebaseerd op gegevens c.q. do- kumentatie van een aldaar werk zaam zijnde kustwachter. Uit een ge sprek met de heer R. Saman, hoofd van de kustwacht te Haamstede, is gebleken, dat de organieke sterkte van de te Haamstede aanwezige vuurtoren van. 5 op 1 zal worden ge bracht, doch da£ de afvloeiing van personeel slechts door middel van pensioenering e.o. zal plaats vinden. Zeldzame drieling OOSTERLAND, 23-10. - Bij f de heer H. G. Spel, wonende f op eeu boerderij (zomerver- i f blijf) aan de Nieuwe Groene f Weg alhier werden deze week f door een geit een drietal jon- f gen geworpen. Op zich zelf f ?iiet zo veel bijzonders, het f komt wel meer voor dat er een f f geitendrieling ter wereld f komt. Maar dat dit plaats f heeft om deze tijd van het f jaar, in oktober, is wel zeer f zeldzaam. Het is de tijd van de f J paring van deze dieren, maar f f dat er jongen ter wereld ko- f men acht men zelfs van vee- f artsenijkundige zijde zeer zei- j f den voorkomend. f Lvxxxvvvxvxxxxxxl Prov Raad voor de Recreatie De provinciale Raad voor de Re creatie in Zeeland komt in openbare vergadering bijeen op woensdag 13 november in het statenzaal-com plex (Abdij) te Middelburg. ZIERIKZEE Interne verbouwing Techn. Buro A. D. v. d. Berge Op woensdagavond 30 oktober vindt de heropeningsreceptie plaats van de zaak van Technisch Buro A. v. d. Berge aan de Melkmarkt (6-8). Tevoren zal de zaak drie dagen (maandag, dinsdag en woensdag) ge sloten zijn voor de verkoop .wegens een interne verbouwing. Collecte dierenbescherming In de week van 29 oktober tot 2 november aanstaande zal te Zierik- zee huis-aan-huis worden gekollck- teerd voor dc dierenbescherming. Naar wij vernemen zal de opbrengst van de komende aktie in zijn geheel ten goede komen aan het te bouwen dierenasiel voor Schouwen-Duive land. De heer Saman deelde mee, dat zijn gegevens afkomstig waren van zijn eigen ambtenaren-organisatie. Het loodswezen te 's-Gravenhagc deelde des gevraagd mede, dat om- Oudervereniging R.S.G. „Prof. Zeeman" Op maandag 4 november wordt in de aula van het schoolgebouw een avond gehouden van de Oudervere niging van de R.S.G. „Prof. Zeeman" Na behandeling van de huishoude lijke zaken, speekt drs. J. C. Erbrink over het onderwerp: „Vreemdetaai- onderwijs vroeger en nu". DUIVELAND Collecte geejtelijk gehandicapten De kollekte voor do geestelijke ge- handicapten heeft in Nieuwerkerk opgebracht f 583,80. Dezelfde kollek te leverde in Sirjansland f 65,30 op en in Ouwerkerk f 139,27. Kollektan- ten, gevers en geefsters hartelijk dank. OOSTERLAND Twee zaken: Bazaraktie en Winkelaktie By de aankondiging van de win kelaktie door de plaatselijke mid denstandsvereniging zyn enkele abuizen geslopen. Het raden naar de poppennaam in de etalage van de fa. Pieper en naar de lengte van de draad, gewonden om een kinder fiets by de fa. Geelhoed, en naar dc inhoud van een pot bruine bonen om een windbuks te winnen, behoort by de bazaractie van de muziekver eniging „Oosterlands Fanfare" en heeft dus niets met de winkelaktie uit te staan. Wel wordt er in de etalage van de fa. v. d. Berge in het Groenendaal 'n voedselpakket geplaatst .waarvan de waarde moet worden geraden en worden er in de etalage van de fa. Dane, eveneehs in het Groenendaal, een vijftal jeugdfoto's opgehangen van de bestuursleden van de M.V. met het doel te raden „wie is.wie". Verder reiken de 23 deelnemende middenstanders voor elke besteding van f 2,50 zegels uit. die opgeplakt kunnen worden op een kaart, met plaats voor 10 zegels. Bij elke kaart van 10 wordt een lot verstrekt van de verloting op de bazaravond. Verder was abusievelijk vermeld dat de aktie begint op 18 november a.s. Dit moet echter zijn op 25 novem ber a.s.. Zulks werd besloten op de vergadering, die deze week gehou den werd in het cafetaria „Neffen d' Eule" onder voorzitterschap van de heer J. P. Boogert. BRUINISSE Voorlichtingsavond Ned. Hartstichting Op uitnodiging van de plaatselyke afdeling van de Ned. Hartstichting, had j.l. woensdag een voorlichtings avond plaats die gegeven werd door een diëtiste t.w. mej. Schreuder ver bonden aan de Ned. Hartstichting, en door een 23 tal leden werd be zocht Zij vertelde een en ander over go- zonde voeding, en gaf voorb'ecldcn van verkeerde levenswijze. Na de kofffie mochten de dames zelf een 4 tal menu's bereiden dit daarnagenut- tigd werden. Na afloop ontspon zich nog ccn diskussio over al of niet verkeerde voeding. De Hartstichting hoopt aan het eind van het winter seizoen nog een dergelijke avond te organiseren. a.s. Een voorstel tot vaststelling ver goeding 1973 en beschikbaarstelling voorschot 1974 voor het kleuteron derwijs werd na enige bespreking aangehouden tot de volgende verga dering. Verder volgde vaststelling van dc vergoeding voor bijzonder lager onderwijs over 1974 in de ge meente. Voor de Chr. school te Nieuwerkerk wordt dit bedrag 18x215.58 of f 25.438.44. waarvan reeds verstrekt werd f 28.744,- zodat van het school bestuur een bedrag groot 1' 3.305,56 terug ontvangen moet worden. De Chr. school te Oosterland ont vangt f 19.674,50. waarvan reeds werd verstrekt f 19.373,67. zodat het schoolbestuur van de bijz. school te Oosterland nog te wachten staat f 300,83. Deze voorschotten worden jaarlijks berekend aan de hand van het gemiddeld aantal leerlingen over het vorig jaar. Dien over éénkom- stig werd besloten. Voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen voor de Openbare La gere School te Ouwerkerk werd een bedrag van f 3.762,- beschikbaar ge steld, voor de aanschaffing van nieuwe schoolborden en een docu- men tatie-ccntrum. kosten resp. f 2.275,- en f 1.487,-. inclusief BTW Legcsvcrordcning Vervolgens kwam de nieuwe leges- verordening voor de gemeente in bespreking. De ongunstige financiële positie van dc gemeente heeft ertoe geleid dat de laatste jaren besluiten zijn genomen tot. verhoging van de gemeentelijke belastingen. Sinds hel bestaan van de gemeente Duiveland is echter de legesverordening op dc bouwleges na, nog niet gewijzigd. Deze verordening is vastgesteld op 24 maart 1961. Er kan door aanpas sing van dc huidige omstandigheden een aanmerkelijke inkomstenstijging voor dc gemeente ontstaan van meer dan f 8.000,- wat zeer welkom is volgens de voorzitter. Over het. al gemeen kon dc raad wel akkoord gaan met. de nieuwe ta rieven; alleen de heer Joc. van der Maas (CHU) vond de leges voor hu welijksvoltrekking nogal aan dc ho ge kant, ongeveer f 100,- De voor zitter meende dat diegene die ge lukkig trouwt, dat er wel voor over heeft. Verder volgde een vaststelling cxploita tic-opzet, bestemmingsplan Nieuwerkerk Ia. Dit plan is voor een groot gedeelte reeds gerealiseerd en dc daarin beschikbare bouwgrond GOUDA. De 16-jarige scholier Jan Strcefland uit Driebruggen (bij Gouda) is bij een verkeersongeluk in zijn woonplaats om het leven geko men. De jongeman bleek op zijn bromfiets door een achterop komen de auto te zijn aangereden die ia doorgereden. De jongen kwam in een naast de weg gelegen sloot te recht. verkocht tegen de oorspronkelijke exploitatieprijzen. Er is nog onge veer 1050 ca. grond te verkopen. Om een sluitende exploitatie te verkrij gen zal deze grond voor f 36.63 per m2 incl. btw moeten worden ver kocht. Dit vond in de raad geen te genkantingen, de exploitatie-opzet werd conform vastgesteld. Geldlening Besloten werd verder bij de N.V. Bank voor Nederlandse gemeenten een kasgeldlening aan te gaan, groot f 1.000.000.- voor de duur van drie maanden, tegen een rente van 10 1/8 pet. in het jaar. In de vergadering van 29 juli j.l. heeft de raad besloten tot de bouw van een semi-permanent lokaal bij de Openbare Lagere School te Nieu werkerk en bij de bijzondere kleu terschool aldaar. Kosten voor de bouw van deze beide lokalen be draagt f 192.000,- waarvoor de raad besloot een geldlening aan te vra gen. In het kader van de Wet kapi taalsuitgaven publiekrechtelijke lichamen is de gemeente voor deze bouwkosten een bedrag van f 132.000 toegewezen. Het verschil tussen dc werkelijke kosten ad. f 192.000,- en de toegewezen lening bedraagt f 60.000,- die men dient te vinden in a. de door het bestuur van de bijz. school te betalen waarborgsom van 20 pet. van de bouwkosten van dit lokaal of f 19.788,40. b. hei. restant of f 40.000,- financiën uit. eigen mid delen. De bovengenoemde lening groot f 132.000,-, wordt dc gemeente aangeboden door dc N.V. Bank voor Ncderl. Gemeenten tegen ccn rente van 11% pet., per jaar cn een loop tijd van 25 jaar. Hiertoe werd be sloten. Kleedlokaal Een bedrag grool f 15.000,- werd vervolgens beschikbaar gesteld voor den bouw van een kleedlokaal op het sportveld: „De Saëlc" te Oos terland. Zes elftallen vragen om ruimte en momenteel wordt, gebruik gemaakt van een schuurtje van een particulier. Leden van dc S.V. Dui veland zullen bij de oprichting van een eenvoudig houten gebouwtje as sisteren. Zodoende zijn dc bouwkos ten f 15.000. Deze bijdrage wordt gedekt door het fonds dorpsuitbrci- ding. De heer Meerman (SGP) infor meerde of het. niet beter was direct maar een stenen lokaaltje neer te zetten b.v. met grote bouwstenen, dat lijkt hem wel colider. De voorz. ant woordde dat een houten geval beter te verplaatsen zal zijn in geval het sportterrein nog eens verplaatst wordt, zoals dit weieens bekeken is. Ingetrokken werd het raadsbesluit waarin beslote7i werd tot verhoging van de opcenten op de hoofdsom dei- Grondbelasting tot ï-esp. 100 voor de gebouwde en 50 voor de ongebouw de eigendommen. Aan dit besluit is echter de koninklijke goedkeuring onthouden,, omdat het maximum aantal procenten op de grondbelas ting, wat door de gemeente mag ge heven- worden ,is bepaald op resp 60 en 30 welk aantal reeds in 1971 werd vastgesteld. Het genomen besluit werd ingetrokken. Tot slot volgde een tiende wijzi ging van de begroting 1974. De gro te financiële tegenvaller van dit jaar is wederom het zembad die in be langrijke mate de begrotingspositie beinvioed. Voor deze tiende wijzi ging is nodig de som van f 6.289.74 zodat cr nog beschikbaar blijft de som van f 796.85. Rondvraag Bij de rondvraag, stak mevf. Van der Zande-Vleugels Schutter de wet houder van onderwijs, de heer S. Overbccke, een pluim op de hoed voor alles wat hij voor het kleuter onderwijs te Nieuwerkerk heeft ge daan. „Dat was niet weinig, u was er dagen mee b'ezig" aldus spr. De wet houder meende dat dit slechts zijn plicht was. Verder vroeg mevr. Van der Zande wanneer het wegenplan in het plan Gaanderse in Nieuwer kerk gerealiseerd kan worden. De voorzitter antwoordde dat dit zo spoedig mogelijk zal klaar komen. De heer Van 't Hoff (PvdA) vroeg of het niet mogelijk is aan al de raadsleden een kaartje uit te reiken waar de gegevens opstaan van de gemeente Duiveland o.a. straten, pleinen, rioleringen enz. Van deze plattegrond zou goed gebruik ge maakt. kunnen worden op de raads vergaderingen etc.. dan weet ieder één waar of een bedoeld project, in dc gemeente gelegen is als daar over gesproken wordt. De voorzitter dacht dat. het een dure aangelegenheid worden zal doch het kan worden bekeken. De heer op't Hof (ARP) wees op de slechte toestand van een straat in zijn woonplaats Sirjansland. De wet houder van Openbare Werken dc heer A. L. Bakker (PvdA) betoogde dat hiervoor de begroting zal moe ten worden afgewacht. De heer Op 't Hof vond dat. dit te lang zal duren, want het wordt kritiek met deze weg Eén en ander zal wórden bekeken als de heer Bakker één dezer dagen met het. hoofd van gemeentewerken de heer échullingh, door de gemeen te de ronde gaat. doen. STAVEREN, 24-10. De 70-jarige mevrouw E. Brandenburg-van Halen uit Deventer is donderdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeers ongeluk op de weg Koudum-Balk in de zuidwesthoek van Friesland. Zij zat in een auto, die frontaal tegen een andere auto botste. De bestuurster van die wagen, de 57-jarige me- weg naar het ziekenhuis. Haar 17- vrouw Loumans-Bult. overleed op weg naar het ziekenhuis. Haar 17- jarige zoon, die bij haar in de auto zat, is in zorgwekkende toestand in het ziekenhuis opgenomen. De zoon van mevrouw Brandenburg en zijn zoontje van tweeënhalf bleven onge deerd. MONTREAL. 25-10. In een Cana dese stad. dicht bij de grens met dc V.S.. zou de Canadese politie don derdag Patricia Hearst (20) hebben gevonden. Zij is 4 februari in San Francisco ontvoerd door leden van het Sym- bionese bevrijdingsleger (SLA) en werd tot de idealen van haar ont voerders bekeerd. Zij is voor het laatst gezien in mei, toen zc deelnam aan een overval in Los Angeles. Uurwerk museum in Zwitserland LA CHAU-DE-FONDS. 33-10. Ju dc Zwitserse klokkcnstad La Chaux -dc-Fonds is eeu van de grootste uurwerkmusea ter ivercld geopend. Op 2.700 vierkante meter is een ver zameling van ongeveer 2.500 uur werken tentoongesteld die een over zicht geven van dc geschiedenis van de uurwerkindustrie in zeven een- toen. In het. gebouw is een restauratie- werkplaats ingericht waar de bezoe kers kunnen zien hoe herstellings werk aan uurwerken wordt verricht. Bouw en inrichting van het nieu we museum hebben tien miljoen Zwitserse frank gekost. SCHEErVAART Abida. 23-10 Guayaquil. Acila, 26-10 te Noire verwachl. Acmaea, 24-10 te Rotterdam. Ameland, 23-10 Algiers naar Tripoli. Atys, 4-11 Ka shim verw. Cnmitia. 29-10 Lyas Pt. verwacht. Dilomn. 28-10 Marseille venvacht. Dionc, 28-10 Mcna Al Ahmadi verw. Advertentie Als u weer van plan was om bü Ring - Ouwerkerk tc komen eten, moet u zich van 27 oktober t/m 5 november bedwingen, omdat wij dan met vakantie zjjnl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 3