Fraaie bloemen-kleuren op de Duiveland-route SKNWK won in oefenwedstrijd met 3-1 van DFS ERIC DE NOORMAN Omstreden hoogspanningsleiding Goes-Zeelandbrug 1 iSport en wedótrijclen^ I 1 i Ooievaars „overvallen" dorp „Flitsen" De mijnen van Salomon STREEKNIEUWS INGEZONDEN STUKKEN iTUIIIIIIIIIIililllllllllllltilllilllllllillllllllltlllltllllllllllllllllllUIIIIIIIIIIIIIMIIIllllllllllllllllllllllMiiliiiiiiiHiitiiiiiiiiiiuiuiiiitiiiiiii, VOETBAL Zaterdag sloot SKNWK haar voor bereiding voor het nieuwe seizoen af met het spelen van een oefen wedstrijd op het sportpark van Zuijen tegen DFS. SKNWK dat niet alleen beter voetbalde maar ook met veel meer inzet speelde wist uiteindelijk een verdiende 3-1 over winning te boeken. Evenals vorige week tegen MEVO speelde DFS een ongeïnteresseerd partijtje voetbal waarbij het vooral aan inzet ontbrak. Dat de spelers in staat zijn om heel wat betere prestaties te leveren dan op deze zaterdagavond het ge val was lieten zij de volgende dag tegen Papendrecht duidelijk zien. Nu werden zij een gewillig slacht offer van het goed spelende SKNWK waarvan de spelers bereid waren om zich voor de volle honderd pro cent in te zetten. Uit een goed op gezette aanval wist Wim van Put ten de Nieuwerkerkers de leiding te geven 0-1. Even later keek de klub uit de Westhoek zelfs tegen een 2-0 ach terstand aan toen Anne Stins een voorzet van Joost Folmer op de juiste wijze met het hoofd afrondde. Door Jan Quist werd hierna de achterstand tot 1-2 terug gebracht maar de bezoekers bleven toch overwegend het beste van het spel behouden. Nadat een treffer van Jan Thiery in de ogen van de scheids rechter geen genade had gevonden bracht Wim van Putten kort voor het verstrijken van de le helft de stand nog op 1-3. Na de rust verscheen SKNWK met 10 man binnen de lijnen wat hen niet belette om de DFS aanvallers in bedwang te houden. Feyenoord komt naar Bruinisse Na een aantal voorbereidende be sprekingen staat het nu definitief vast dat de kampioen van Nederland het Rotterdamse Feyenoord, woens dag 28 augustus naar Bruinisse komt. Dit is mogelijk geworden daar Feyenoord uiteindelijk heeft afge zien van een toernooi in Spanje waarvoor het nog was uitgenodigd. De volledige selectie van Feye noord komt naar Bruinisse waar het 's morgens al zal arriveren. Bij gunstig weer zal er o.m. op de Grevelingen worden gevist terwijl er des avonds op het sportterrein een voetbalwedstrijd zal worden ge speeld. DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Hieronder volgt de uitslag van de wedvlucht vanuit Orleans. Aantal deelnemende duiven 204, allen jon ge. De zuidwesten wind zorgde weer voor hoge snelheid, te weten 87 km per uur voor de eerst-aankomende duif en 80 km per uur voor de laatste duif. W. Blom 1. 2, 3, 16, 31; H. G. Merlb 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 23, 24, 26, 28 en 32; Feleus-Westenbrugge 8, 10, 13, 20, 30, 37. 48 en 50; M. A. Gies- kes 12, 17, 18, 29 en 41; C. M. Groen- leer 15 en 45; Schiettekatte-Stout- jesdijk 19, 22, 25, 27, 35 en 36; C. M. Verwest 21, 39 en 47; Jac. Dekker 33 en 38; C. J. Berrevoets 34, 49 en 51; A. Verwest 40, 42 en 46; J. Bo- lier 43; W. N. Pankow 44. Inmanden wederom Orleans, 447 km voor jonge duiven, a.s. donder dag van 18.00 tot 19.00 uur. Inman den voor Doornik, 120 km (Opleer voor oude en jonge duiven, tevens le na vlucht) zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Gescoord werd er niet meer zodat met onveranderde stand het einde aanbrak. BRUSSEL, 21-8. Een trek van 150 ooievaars uit Denemarken, Noord- Duitsland en Nederland heeft in de nacht van maandag op dinsdag op de tocht naar Afrika het dorp Floren- ville in het zuiden ran België „over- vallen". De steltlopers streken neer op da ken, televisie-antennes, schoorstenen en een kerktoren. De vroege trek naar het zuiden voorspelt volgens deskundigen een vroeg begin van de herfst. DODELIJKE ONGELUKKEN BUSSUM. In Bussum is het 10- jarig jongetje Gabriel Kirsch dood gereden door een hem achterop rij dende tankauto, bestuurd door de 32-jarige H. M. M. GRONINGEN. De twaalfjarige Charles Harm Vos uit Groningen is door een trein overreden en om het leven gekomen. Het ongeluk gebeur de op de spoorwegovergang aan de Friesestraatweg in Groningen. DIEMEN. Twee 16-jarige jongens uit Diemen zijn bij een verkeerson geluk bij Niederstaufen in Zuid-Bei eren om het leven, gekomen. De auto waarin de. twee jongemannen zaten raakte volgens de plaatselijke poli tie vermoedelijk door te hoge snel heid in een bocht van de weg en botste tegen een boom. ARNHEM. Woensdag is in een Arnhems ziekenhuis de 43-jarige motorrijder W. van den Broek uit Nijmegen overleden, die na een bot- sing met een fietser ernstige ver wondingen opliep. Een 13-jarige jongen stak toen met zijn fiets de weg over en werd door de motor rijder aangereden. VELSEN. De 19-jarige P. J. Hel- voirt uit. Alkmaar is op het terrein van Hoogovens in Velsen veronge lukt. De man viel tijdens het demon teren van een stalen steiger van on geveer acht meter hoogte. VENLO. De 65-jarige G. Amendt uit Hout-Blericlc (Limburg) is in hot ziekenhuis te Venlo overleden aan de gevolgen van een parathion-vergifti- ging. De man had een aantal dagen geleden het zware gif over zijn li chaam en in zijn gezicht gekregen loon hij met een tuinslang bozig was zijn groenten ermee te besproeien. HOOGEVEEN. De 61 -jarige mon teur W. Hoogevecn uit Holland^che- veld is met zijn bestelauto op de kruising Alteveerstraat/Lohmanlaan in Hoogevcen in b'otsing gekomen met een personenauto. De heer Hoo gevcen werd daarbij zo zwaar go- wond dat hij kort na aankomst in het ziekenhuis is overleden. HELMOND. De 45-jarige Cornelis van de Kamp uit Oploo (N.Br.) is in zijn woonplaats met een auto in een flauwe bocht van de weg tegen oen boom gereden en opslag gedood. ROTTERDAM. Op de onbeveiligde spoorwegovergang aan de Vrijeburg- seweg in Rotterdam is de 19-jarige winkelbediende P. Vinjé met zijn bromfiets in botsing gekomen met een passerende locomotief van de N.S. PtOTTERDAM. De 18-jarige J. Beider uil Rotterdam, die op de Hil- levliet met zijn bromfiets tegen een geparkeerde auto botste, is aan do verwondingen die hij daarbij had opgelopen overleden. Met ernstig hersenletsel was de jongeman in het Dijkzigtziekenhuis opgenomen. LAND- EN TUINBOUW VOOR DE VROUW Natuurbescherming in het geweer U kimt niet olies welen! Meer vlas, minder rogge DEN HAAG, 21-8. Nederlands to tale vlasproduktie zal dit jaar met 37 pet. stijgen tot 55.600 ton. Dat komt helemaal door een aanzienlijke stijging van de beteelde oppervlakte, want de opbrengst per hectare ligt met 7.750 kilo 8 pet. lager dan in 1973 en 7 pet. beneden het tienjaar lijks gemiddelde. Aldus een begin augustus gemaakte voorlopige oogst- raming van het Centraal Bureau voor de Statistiek. De rQggeproduktie gaat volgens die voorlopige raming door een grote terugval in de ingezaaide oppervlak te met 31 pot, omlaag tot 72.700 ton. Opbrengst per hectare 3.300 kilo, 3 pet. lager dan vorig jaar, 6 pet. ho ger dan. het gemiddelde van de laat ste tien jaar. Wintergerst: daling met 22 pet tot 36.050 ton, mede door sterke inkrim ping van het areaal. Opbrengst per ha 4.300 kg, 2 pet. minder dan vorig jaar, 8 pet. meer dan tienjaarlijks gemiddelde. Koolzaad: daling met 6 pet. tot 38.300 ton, door teruglopen beteelde oppervlakte. Opbrengst per ha 2800 kg, 6 pet. meer dan vorig jaar, gelijk aan tienjaai'lijks gemiddelde. Karwijzaad:; stijging met 49' pet. tot 6000 ton door vergroting areaal. Opbrengst per ha 1250 kg, 7 pet. minder dan vorig jaar, 14 pet. min der dan tienjaarlijks gemiddelde. WIL MEN VAN EEN KAMERLIN DE BLOEMEN HEBBEN, dun moet deze kamerplant /tiet le warm itaan. 's Winters in het vol le licht en in een matig verwarmd vertrek. Spaarzaam water. Eens in de twee of drie jaar nieuwe aarde en verpotten ongeveer in mei. HET „KRUIDJE-ROER-ME-N1ET stelt geen hoge eisen. Zij vraagt slechts een goed licht plekje, ge lijkmatige temperatuur en 's zo mers veel water. Het zaad ont kiemt bij een temperatuur van on geveer 65° F. HET „KINDJE-OP-MOEDERS- SCHOOT" vraagt weinig onder houd. Niet in de volle zon. Lichte plaats. In de zomer vrij veel, in de winter spaarzaam water. DE „STER VAN BETHLEHEM", een populaire plant, vraagt rust en vol licht. Liefst op het noorden of het zuiden. Staat ze warm, dan veel, anders matig water. Eens in de 14 dagen kunstmest vanaf maart tot ongeveer zes toeken na de bloei. In het voorjaar verpot ten: 2 delen bladaarde, 1 deel lef ei- zodengrond en 1 deel zand. EEN „KAMERBREM" kan maanden achtereen bloeien, mits niet te warm geplaatst. Ze houdt van vrij veel loater en moei eventueel na de bloei verpol worden, 's Win ters plaatsen op koele, lichte plaats. „BONTE KLIMOPIS GAUW TE VREDEN. Wal morgenzon of zon- loos venster. In het voorjaar en in de zomer vrij veel water. Om de 14 dagen kunstmest. Kan niet te gen kou. Groeit langzaam. In het voorjaar verpotten in goede tuin aarde of bladgrond met tuinaarde vermengd HET „OR.ANJEPLANTJE" is een aardig kamerplantje. Begin okto ber moet het binnenshuis gebracht worden. Vraagt lichte plaats gere geld water (lauw) en niet te veel, anders worden de bladeren geel. Om de twee jaar verpotten in mengsel van 3 delen bladgrond2 delen mestgrond en 1 deel rivier zand'. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. Seaport Terminal b.v. in Rottei'dam heeft bij de po litie aangifte gedaan van diefstal van 1121 kisten sinaasappelen. Deze partij, die een waarde had van f 10.000.— is gestolen uit een loods aan dè Merwehaven. AMSTERDAM. De ruim tachtig Surinaamse gezinnen, die in de Bijl mermeer in gekraakte flats zitten zullen binnen veertien dagen weten waar zij aan toe zijn. Graanoogst gaat snel DUIVELAND, 22-8. De landbouwers op Schouwen - Duiveland hebben de mooie dagen die de maand augus tus van vorige week nog bracht, intensief benut om de oogst binnen te halen; vroeger een karwei van weken, met de moderne combines Van tegenwoordig een peul schilletje van enkele dagen. Vorige week vrijdag stond bijna alles nog vast, nu moet men zoeken om nog een graanakker te vinden, waar de dorsapparatuur nog niet is geweest. Wie nu de zgn. Duiveland-route van de A.N.W.B. rijdt, komt niet alleen lege graanvelden tegen, maar bijzonder veel gladiolenvelden. bepoot met gladiolen in verschillende soorten en prachtige tinten. De Witte Raaf 123. Het is duidelijk dat Scathwyn het be richt over Ragnar maar half gelooft, hetgeen hem niet kwalijk to nemen is, want hij weet niets van de voorgeschiedenis on Eric heeft hem er wijselijk niet over ingelicht. Het komt de Noorman echter voor, dat nu een uitleg, dringend nodig is. Dus mengt hij zich in het gesprek en geeft een kort verslag van de ge beurtenissen welke zich rond de Witte Raaf hebben afgespeeld. Het maakt niet veel in druk en Eric's bewering, dat Bryan zich in handen van Ragnar bevindt, wordt met een schamper lachje begroet. Op Scathwyn's vraag of een der krijgers dan zijn zoon temidden van de zeerovers heeft opgemerkt, schudt dc bood schapper ontkennend het hoofd. „Ziet gij, zou Ragnar de Rode - die inder tijd mijn zoon naar het eiland gevoerd heeft - deze er nu in opdracht van die graaf weer afgehaald hebben?" snauwt Scathwyn. „Geen kind gelooft die onzin en zeker niet van een vagebond als gij!" Eric begint van dit gesprek met de hals starrige hoofdman danig genoeg te krijgen, temeer daar kostbare tijd verloren gaat. Tijd die Bryan dichter en dichter bij de galg brengt. ..Gij hebt niet met een vagebond maar met de koning der Noren te doen", zegt hij schamper cn ik verzoek u in het belang van uw zoon „Een mooie koning, die een ziek meisje en haar begeleiders overvalt", zegt Scathwyn schamper, niet het minst onder do indruk. „Waar is bovendien dat meisje gebleven? Of steekt daar soms weer wat achter?" Hierop weet Eric niet veel te zeggen. De oude stijfkop is niet te overtuigen en boven dien kan het bericht dat prinses Elaine in de draagbaar lag, wel eens verkeerd uitpakken. Maar Scathwyn denkt het zijne van Eric's zwijgen. Hij staat op het punt het bevel te geven de drie gevangenen weg te voeren, als een grijze gebogen gestalte uit de struiken treedt, in wie Eric tot zijn grote ontsteltenis Aithan of Glandannon herkent. Wat bezielt dc oude man om zich zo aan zijn vijanden bloot le geven? „Vrede, Scathwyn!" zegt Aithan, terwijl hij de handen opheft. Om hem heen verschijnen in een wijde kring dc aanhangers van dc Witte Raaf en Eric's kleine troepje. „Legt de wapens neer cn laat ons praten als mannen Maar Scathwyn is zijn sprakeloosheid bij dc aanblik van zijn erfvijanden al weer te boven en teruijl hij het zwaard uit de schede rukt, brult hij: „Praten is voor oude vrouwen, schurk! Valt aan! Doodt hen allen!" (Slot) Aangaande de financiële aspecten van een ondergrondse uitvoering van het tracé '/yn de volgende opmerkingen te maken. Op 10 mei 1973 heeft de Minister van Economische zaken in de Eerste Kamer antwoord gegeven op vragen van de heer Eisma (D'66) met betrek king tot de kosten van de ondergrondse aanleg van hoogspanningsleidingen. Het blijkt in beginsel mogelijk 110 en 150 kV hoogspanningsverbindingen ondergronds uit te voeren. 150 kV kabels zouden ongeveer ca. 5 a 6 maal zo duur zijn als bovengrondse lijnen. In do hiervoor vermelde PZEM- nota nu vergelijkt men de kosten van aanleg van ondergrondse 50 kV leidingen, een ondergrondse 150 kV leiding en een gedeeltelijke boven- grondse-gedeeltelijk ondergrondse 150 kV leiding. In dien wij ei*van uitgaan dat niet verder gepland moet worden dan tot 1983 dan zijn de aan- legkosten respectievelijk 21,9 mil joen, 28,3 miljoen en 16,5 miljoen gulden. Zoals le verwachten was is de gedeeltelijk bovengronds-gedeel telijk ondergrondse leiding het goed koopste. De meerkosten voor de to tale ondergrondse 150 kV uitvoering zijn echter niet 5 a 6 maal zo hoog, doch slechts 1,7 maal. Het zij hier echter opgemerkt dat deze factor hoger pal zijn als alleen het traject Goes-Zeelandbrug wordt beschouwd, maar hiervoor ontbreken ons de ge gevens. Het besef dat noodzakelijk geachte hoogspanningsleidingen vanwege het behoud van het. landschap onder gronds dienen te worden aangelegd, begint bij de overheid langzaam door te breken. Zo is in het bestemmings plan Buitengebied van de gemeente Rossum in de Betuwe gerekend op een ondergronds tracé van de 150 kV leiding. Een deel van dit tracé gaat door de Waal. Conclusie In plaats van een 150 kV leiding dient de aanleg van een 50 kV lei ding te worden overwogen. Het tracé van de hoogspannings verbinding Goes-Zeelandbrug dient echter ondergronds te worden uitge voerd. Vooral op de route leidend door de polder Oosterland fen de Vier Bannen rijdend van „de hoek van Zonne schijn" naar Viane, vindt men op merkelijk veel van deze bolgewas sen, nu en dan afgewisseld, door bloemen, die voor het zaad worden geteeld, als viooltjes, duizendscho nen en andere prachtige kleurige bloemen. Maar niet voor de kleuren worden deze bloemen geteeld. Het is een be wijs, dat vele kleinere landbouwers, die volgens de uitspraken van som mige boerenvoormannen, maar moe ten verdwijnen, proberen aan de wurggreep van de EEG, met zijn veel te lage prijzen te ontkomen, door hun heil in een vrije teelt le zoeken, die als het een beetje meezit, nog lonend is. uit het buitenland TURIJN. Een 15-jarige Milanese jongen die vorige week werd ont voerd is in de heuvels bij Turijn vrijgelaten nadat een losgeld van 50 miljoen lire (meer dan 200 duizend gulden) was betaald, zo is van de zijde van de politie gezegd. RIO DE JANEIRO. De Braziliaan se ontdekkingsreiziger Sebastio Ban- deira is zaterdag in een nog maag delijk gebied in het westen van door Indianen van de stam der Ma- rubo's om het leven gebracht, zo is woensdag in Rio de Janeiro verno men. BOCHUM, 21-8. In september be ginnen Westduitse en Israëlische ar cheologen in Zuid-Israël aan een onderzoek van de oudste-en best be waarde kopermijnen, die nog date ren uit de lijd van koning Salomo. Het onderzoek staat onder leiding van hel mijnbouwmuseum in Bochum (West-Duitpland) en de Arabah-expeditie van de universi- tiet van Tel Aviv. De onderzoekin gen worden mogelijk gemaakt door een gift van 'bijna twee ton van de Volkswagenfabrieken. De kopermijnen van koning Sa lomo liggen aan de Golf van Agaba in het Timna-dal. hel „dal van het bijbeltje koper". Uiteindelijk doel van het onderzoek is ie komen tot een volkomen restauratie van de meer dan 3000 jaar oude mijnen en bijkomende industrie. Ook wil men onderzoeken hoe men in die tijd het kopererts van het steen scheidde. OOSTERLAND In memoriam Marinus Otte In het St. Joanna ziekenhuis te Goes overleed op 19 augustus j.l. op de hoge leeftijd van 86 jaar onze dorpsgenoot de heer Marinus Otte. De overledene genoot grote bekend heid in onze omgeving door zijn vele aktiviteiten op verenigingsgebied. Hij was één van dc opl ichters van de afdeling Ooster- en Sirjansland van het Groene Kruis, welke vere niging hij vele jaren diende als se cretaris-penningmeester. Voorts was hij lange jaren secretaris-penning meester van de weegbrugvereniging: „Even Buiten' alhier, en het is nog maar enige jaren geleden dat hij als erelid steeds de jaarlijkse ledenver gaderingen bezocht. De landbouw- vereniging „Door Eendracht Sterk" diende hij eveneens als secretaris- penningmeester. Verder was hij pen ningmeester van „Oosterlands Ko- lenfonds". De heer Otte was vele jaren werkzaam als uiencontrolcur. en dreef handel in draineerbuizen en andere landbouwartikelen, waar door hij ook wijd en zijd bekend was. In zijn onderscheidene bestuurslid maatschappen stond hij bekend als hoogst akkuraat. De teraardebestel- lng zal plaats hebben op vrijdagmid dag 23 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats alhier, na een rouw- denst in het Ned. Hen'. Verenigings gebouw. BRUINISSE Vergadering gemeenteraad In de tc Bruinisse np vrijdag 30 augustus te houden gcmeentcraads vergadering zal afscheid worden ge nomen van de nicl in dc nieuwe raad terugkerende raadsleden II. Grocneveld (A.R.), M. Boller (ex S.G.P.) en M. K. Krepel (V.V.D.-al gemeen belang). In deze laatste vergadering van de oude raad wacht de loden nog een uitgebreide agenda. Punt 4 luidt namelijk Aan- en verkoop van gronden; 5. Pachtontbinding en ge- wassenschadevergoeding; 6. Sloop pand Kerkplein 12; 7. Statutenwijzi- ziging Stichting Weekendwoningen- park Bruinisse. 8. Krediet aanschaf diverse leermiddelen voor de bijzon dere basisschool en 9. hetzelfde voor de openbare basisschool. 10. Krediet Stichting Noodschoollokaliteit ing. art. 50 e.v. van de Kleuterschool Molenstraat 44. 11. Regeling inge- bruik van grond i.v.m. het reeds ge stichte werklokaal t.b.v. de Kleu terschool Molenstraat 44. 12. Krediet reconstructie aansluiting Oude- straat-Havendijk. 13. Wijziging Le gesverordening 1972 met betrekking tot de bouwleges. 14. Krediet herb'e- strating van gedeelten van parkeer plaatsen in de Hoogaartsstraat en de Stelbergstraat (openbare werken bestemmingsplan West fase III). 15. Herziening Algemene Politieverorde ning m.b.t. de bepalingen loslopende honden. 16. Straatnaamgeving we gen industrieterrein. 17. Bezoldi gingsvoorschriften Gemeenteperso- neel 1974-3. 18. Verder voorkomende zaken. 19. Comtabiliteit. 20. Rond vraag. 21. Afscheid van raadsleden. Oriëntatierit V.V.V. De V.V.V. Bruinisse organiseerde weer een oriëntatierit voor auto's. De start was op een zodanig tijd stip gekozen, dat het voor een ieder mogelijk was mee te doen. Het aan tal deelnemers bleef beneden de verwachting en bedroeg slechts 19. De eerste prijs was voor de heer M. van den Berg, Steenbergen; tweede C. W. Verton, Zierikzee; 3. D. van Duivendijk, Bruinisse. Voormalige pastorie verkocht Door de kerkeraad der Gerefor meerde Gemeente te Bruinisse is bij inschrijving verkocht de voormalige pastorie aan de Schoolstraat laatste lijk bewoond door de heer A. Ouwe - neel, met bijbehorende grond samen groot 460 m-\ Hoogste inschrijver was de heer L. van 't Hof Sz. te Oos terland. De heer Van 't Hof is tim merman t e Bruinisse en heeft hel voornemen te kennen gegeven de woning zelf te gaan opknappen en na gereed komen zelf le gaan bewo nen. Gunning Het vorige week te Bruinisse aan bestede werk: het maken van plm. 525 m vrij verval riool (eerste fase uitbreiding oppervlakte-waterzuive ring te Bruinisse en Duiveland) is na ontvangen goedkeuring gegund aan de laagste inschrijver, de firma Dijkers en Pijl B.V. te Middolharnis. De inschrijvingsprijs was f 98.1000: do begroting f 121.000. Te druk voor vergaderen Dc organisatoren van dc quiz cn propaganda-avond - vorige week - van V.V.V. cn het Verbond voor Vei lig Verkeer, hadden wel niet buiten de waard gerekend (alles in het re creatie-oord Sloofpoldcr was gereed), maar niet op hel mooie zomerweer, waarvan blijkbaar velen nog wilden profiteren. Dc opkomst was van dien aard dat men besloot de avond op •cn later tijdstip, bv. oktober, op nieuw tc organiseren. Huishoudelijke voorlichting Dreischor Door de Huishoudelijke Voorlich ting ten Plattelande in Zeeland zal te Dreischor. bij voldoende deelna me. een naaikursus worden gegeven, bestaande uit 9 lessen, zowel op mid dag als avond (maandag) te begin nen op 2 september a.s. De middag- kursus begint om half 2 tot ongeveer 4 uur in het Wijkgebouw van het Groene Kruis, de avondkursus wordt gegeven In do o.l. school, aan vang half 8 tot 10 uur. Voor opgave on inlichtingen, mevr. v. d. Hock-Mootmond. Zuid- dijk 1 en mevr. Mol-Bouwman, Weststraat 21. Namens d e Provinciale Commissie voor Huishoudelijke Voorlichting ten Plattelande in Zeeland

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5