Ivoor DESSO naar DEURlSo] uw discobar „VERF EN KLEUR" P. SCHULTS GARAGE VAN DIJKE JAN DE JONGE, ZIERIKZEE I ATTENTIE FA. K00MAN - ELLEMEET FIRMA WELTEVREDEN GARAGE „DE N0BELP00RT" inruil f c.v. w.v. C.V. c.v. C.V. Vanaf 12 augustus op maandagen GESLOTEN HOGE BIJVERDIENSTE Wilgenklompen C. W. BOM Een woning Drukwerk voor handel en industrie: L 0 véél en véél goedkoper VERKOOPPRIJSLIJST ROLHORREN Gemeente Westerschouwen 8 DATSUN 1200 DATSUN 100 A Cherry DATSUN 100 A cherry DATSUN 100 A cherry FORD ESCORD 1100 L 1971 blauw 1971 okergeel 1971 rood 1971 wii-zwart 1974 groen 1972 zwart 1971 rood Uil voorraad: Eerste soort Garantie - Inruilen - Financieren Telefoon (01114) 1364 - Nieuwerkerk Type Rekord - Rally - Cross voorradig Alle uitvoeringen met voetrem en 4 versn. voet schakeling. Sint Jacobstraat 17-19 - Telefoon (01110) 2115 Alleenverkoop Schouwen-Duiveland Inruil - Financiering 44444444444 voor centrale verwarming alle informatie betreffende aanleg en zelfbouwpaketten Vraag vrijblijvend prijsopgave Telefoon (01117) 281 .♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦I zijn onder andere de onderstaande zaken (dinsdag hele dag open) P. van Geesbergen „De Stad Parijs" Holty Bakker Deiirloo kleding Poldermans „De Wever" „De Wolbaai" Stnallegange Weltevreden „De Twaalf Apostelen" Van der Bijl Bata Verton Verscbiere Boni Rentier mmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiMitmiiiiiiiiiiiM voor dames die goed met naaimachines overweg kunnen E Geen thuiswerk. In bezit van telefoon ROSTER'S NAAIMACHINE-IMPORT Schrijf voor informatie met ver- E melding van telefoonnummer E E Tartinistraat 46 - Tilburg milllllllflIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMItlllllllllllllllllllllllllllllllMllllllllïl Luxe met paardekop Geverfde klompen Plastic klompen Klompsokken Klompsehoeneji bij schoenhersteller St. Domusstraat 1 - 3 Zierikzee. Tel. 3503 Te huur te Brouwershaven, aan de Haven N.-zijde 11: geschikt voor bejaard echt paar, onderwijzer, onderwij zeres of dergelijke. Inlichtingen bij H. J. SLA GER, Haven N.-zijde 12 te Brouwershaven. v W' 'I* v 'X"H' 'W' 'XK' 'W W' Telefoon (01110) 2805 Kleutetschool ,,'t Kleuterbosje' begint maandag 12 augustus (Bcrnhardstraat). Hitsingles van Top- en Tipparades Langspeelplaten in alle genres 0 Belangrijke accessoires, zoals platendoeken, reinigingssets, preeners, droogrei- nigers, dust-bugs, lenco-clean platenkoffers albums, stapelrekjes enz. UW SPECIAALZAAK: Appelmarkt 8 - Zierikzee Jamie wekken 11 - Zierikzee - Telefoon (01110) 2255 tot voor kort een onbetaalbare luxe, maar door een vernuftig systeem is het nu mogelijk èn' betaalbaar om voor elk raam in uw huis een rolhor te plaatsen tegen een gemiddelde prijs van 30,—, slechts Vs van de prijs die u tot nu toe moest betalen, volop frisse lucht en toch geen mug gen en vliegen meer in huis. met één vloeiende beweging, hups, het gaas ervoor en in één handomdraai pats, de hor vliegt weer omhoog, de rolhor is gemaakt van glasfibergaas dat niet kan roesten, rafelen, rekken of lubberen en gaat jarenlang mee. Elke rolhor is met gaas, rolstok, accessoires en montagevoorschrift compleet ver pakt in een handige koker. bewijzen de hieronder staande prijzen, compleet verpakt in koker rolhor geschikt voor een raam van: prijzen zijn vrijblijvend koker geadv. verk.prijs incl. b.t.w.: hoog max. 150 cm 26,95 hoog max. 150 cm hoog max. 150 cm hoog max. 150 cm rolhor geschikt voor een deur van: breed: 60 t/m 104 cm hoog max. 220 cm breed: 35 f/m 64 cm breed: 65 t/m 84 cm breed: 85 t/m 104 cm breed: 105 t/m 124 cm 30,95 34,95 f 39,95 41,95 (A) (B) (C) (O) (E) kinderstraat 3 - zierikzee - telefoon (OHIO) 2100 PEUGEOT 5Qd Peugeot biedt u een elk wat wils keus uitzijn omvangrijke nieuwe 1974 pro gramma, met liefst 75 modellen en uit voeringen. Van de kompakte 104 tot de nieuwe 504 L. Reiswagens, zaken- en gezinsauto's, stationcars, 7/8 per- soons familiewagens, coupé's en cabriolets en kleine en grote bestel wagens. Met keus uit benzine-, ben- zine-injektie- en dieselmotoren. Ook voor occasions Omdat Peugeot zo'n degelijke auto is, zijn ook de gebruikte Peugeots een goede koop. De Peugeot dealers hebben regelmatig interessante aanbie dingen t-- Korle Nobelstraal 37-39, Zierikzee - Tel. (01110) 3118 Na 18.00 uur: Verkoop (01677) 341; Chef-monleur (01114) 1939 V oorbereidiiigslieshii t De burgemeester van Westerschouwen maakt overeenkom stig artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat vanaf heden ter gemeentesecretarie van Wester schouwen te Haamstede voor een ieder ter inzage ligt het navolgende besluit van de raad dezer gemeente dd. 29 juli 1974, met daarbij behorende kaart: De raad der gemeente Westerschouwen; overwegende, dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor het duingebied in de omgeving van de Vuurtoren en de Strandweg, voor zover dit niet is opgenomen in de bestem mingsplannen Buitengebied West en Zeebad Nieuw-Haam- stede, en de omgeving einde Hoogenboomlaan-Watergat; dat het noodzakelijk is te voorkomen, dat de aanwezige landschappelijke, natuurwetenschappelijke of cultureel-his- torische waarden van deze gebieden verminderen; dat het daarom noodzakelijk in déze gebieden vanaf de in werkingtreding van dit besluit tot het moment, waarop de bestemmingsplannen rechtskracht hebben verkregen, te be schermen om te voorkomen, dat deze gebieden minder ge schikt worden voor de daaraan bij de plannen te geven be stemming; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 9 juli 1974; gelet op de artikelen 21 en 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; besluit: I. te verklaren, dat bestemmingsplannen worden voorbe reid voor: a. het duingebied in de omgeving van de Vuurtoren en de Strandweg; b. de omgeving einde Hoogenboomlaan-Watergat, een en ander zoals aangegeven op de bij dit besluit be horende tekeningen; II. te bepalen, dat het verboden is binnen de onder I. be doelde-gebieden zonder of in afwijking van een schrif telijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken, geen bouw werken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondei'ing van normale onderhoudswerkzaamheden a. ontginnen, bodem verlagen of afgraven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en wonin gen: het opslaan, deponeren, lozen of stoi-ten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebi*uik onttrokken voorwerpen, stoffen of producten, als mede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover een en ander noodzakelijk is: in verband met het beheer gericht op de instand houding van de landschappelijke of natuunveten- schappelijke waarde van de gronden, of in ver- band met de uitoefening van het bosbedrijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijke gebruik onttrokken voor werpen, stoffen of producten, of voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, in dien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet- afgedankte landbouwvruchten en producten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en wonin gen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar-, of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtui gen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslag plaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, vliegvelden, en landings plaatsen, kampeer- of caravanterreinen, dagcam pings, lig- of speelstranden, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maxi male hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties of appara tuur woi'den mede begrepen ï'ecreatieve voorzienin- gen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en appara- tuur worden niet begrepen voorzieningen, die nood zakelijk zijn voor of verband houden met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelij ke of natuurwetenschappelijke waai-de van de gron den, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijd stip van inwerkingtreding van dit besluit; f. wei-ken of werkzaamheden ten behoeve van of ver band houdend met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voei-- of vaartuigen, arken, Caravans en living-vans voorzo ver deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishouding of de waterstand beogen of ten gevolge hebben; h. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas an ders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist met BeTreJrEfflg tot bossen en ander houtoJ5standen. welke deel uit maken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan, en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hak hout, voorzovel- betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik; i. het winnen van bosstrooisel of mos; j. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doeleinden; k. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt; III. te bepalen, dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn. indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect, te verwachten gevolgen, schade wordt toegebracht aan de landschappelijke, natuurwetenschappelijke of cultuur historische waarde van de gebieden, waarvoor dit voor- bereidingsbesluit van kracht is. De burgemeester voornoemd, H. P. EVERWIJN Haamsted, 9 augustus 1974. Adverteren doet verkopen!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 8