WÈS Koerden stellen terecht ERIC DE NOORMAN SUCCESJES KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER De Witte Raaf GEEF UW ADVERTENTIE TIJDIG OP! Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 en 7.00 uur ds. v. d. Schee; 11.00 uur ds. Assendorp. Kerkwerve: 11.00 uur ds. Van den Berg; 19.30 uur zangoe fening. Serooskerke: 10.00 uur ds. Jansen Schoonhoven. Burgh: 10.00 uur da. Van Leeuwen. Haamstede: 9.30 en 19.00 uur ds. Wassenaar. Renesse: 9.00 ds De Wit; 10.30 uur dhr. W. v. d. Hoeven. Rotterdam; 19.00 uur ds. W. v. d. Kooy, Haam stede. Noord welle: 10.15 uur ds. De Wit. Scharendijke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Kroon. Zonnemaire: 11.00 uur ds. Kroon. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Geers. Dreischor: 11.00 uur ds. Geers (dienst van Woord en Tai'el); 9.30 uur zondagsschool. Ouwerkerk: 10.00 uur ds. Koppert. Nieuwcrkerk: 10.45 uur ds. Van den Heuvel. Oosterland: 10.00 en 6.00 uur ds. Van der Meer. Sirjansland: 9.30 uur ds. v. d. Heu vel, Nieuwerkerk; 18.30 uur ds. Gijs- bertsen. Boven-Hardingsveld. Brui- nisse: 10.00 en 5.00 uur ds. D. Goud zwaard (bed. Heilig Avondmaal en Dankzegging). Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.30 uur ds heer H. Hondius, Oost-Souburg. Haam stede: 9.00 en 10.00 uur ds. v. d. Kooij 7.00 uur ds. G. Kalsma, Slootdorp. Scharendüke: 9.30 en 14.30 uur de heer H. Sissink, Putten. Brouwers haven: 10.00 uur ds. De Bres. Zon nemaire: 3.00 uur ds. De Bres. Nieuwerkerk Oosterland: 10.00 en 5.00 uur ds. J. H. Becker, Den Haag. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. J. B. Vermeulen, Mijdrecht. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 en 18.30 uur ds. Groenenberg, Uithuijzen. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10.00 en 6.00 uur ds. Buijs (H.A. en dankzegging). Haamstede: (Ned. Herv. kerk) 11.00 en 5.00 uur kand. G. C. de Hertog. Apeldoorn. Renesse: (Dorpshuis) 9.30 uur kand. G. C. den Hertog. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 3.00 uur ds. P. Honkoop, Kampen. Nieuwerkerk: OVERDENKING (Lucas 9:51-62) Jezus aanvaarde vastberaden de reis naar Jeruzalem. Het is de stad waar zijn lijden en dood zal geschie den. maar ook zijn verrijzenis. Het doet me denken aan de leerling, die begint aan zijn laatste examens of aan de zieke, die naar de operatie zaal wordt gereden. Jezus weet dat Hij op de goede weg is. Hij gaat ge woon door consequent; geeft niet toe aan gepieker, en kijkt niet om. In een gelovige trouw gaat Hij verder. En dit verlangt Hij ook van zijn enthousiaste volgelingen. De doden begraven was een hoogste plicht van de joden. Afscheid nemep is al het minste wat men kan doen. Met deze wat overdreven voorbeelden maakt Hij duidelijk wat Hij bedoelt. God dienen vraagt een gewoon conse quent verder gaan, daar is geen plaats voor gemakzucht, slapheid of voor terugkijken. Consequent wil niet zeggen hard. De donderzonen willen vuur en dood afroepen over het dorp dat hen niet wil helpen. Dit is de bekoring van ieder pastoor en kerkganger. Met felheid wijst Jezus deze hardheid af. Hem volgen wordt niet afgedwongen het is een vrije keuze. Dit volgen kan ook niet zonder vreugde. Wie er bedroefd van wordt is zover nog niet dat hij de weg naar Jeruzalem kan aanvaarden. Het niets hebben om zijn hoofd op te laten rusten behoeft niet onze vreug de weg te nemen. Ook al zijn er geen helpers of al voelen wij ons onzeker onderweg: heft uw hoofden op, want uw redding is nabij. Een gewoon gelovig vertrouwen in de toekomst kan zo sterk zijn dat de vreugde onderweg niet .verdwijnt Deze gelovige vreugde wens ik u allen toe voor onderweg. A. LOONEN 10.00 uur ds. Karens, Opheusden (H.A.); 15.00 uur ds. Karens(Doop en dankzegging). Oosterland: 10.00, 2.30 en 6.30 uur ds. Hage, Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur lees- dienst. Nieuwerkerk: .9.45 en 3.00 uur leesdienst Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2.00 en 6.00 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Remonstrants Gcr. Gemeente Scmmelsdtfk: 10.00 uur ds. J. Weth- mar, Rotterdam. Leger des Heils Zierikzee: Diensten om 10.00 en 7.00 uur, zondagsschool van 11.45-12.30 uur. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur, zon dag 8.30 en 10.15 uur. Haamstede: zaterdag 19.00 uur; zondag 8.30, 10.00 en 19.00 uur. Renesse: zaterdag 19.00 uur; zondag 9,30 en 11.00 uur. Jehova's Getuigen Zierikzee: Zondag: 5.00 uur n.m. openbare lezing; 6.00 uur n.m Wachttorenbespreking. Donderdag: theokratische school 7.30-8.30 uur; dienstvergadering 8.30-9.30 uur. KERKNIEUWS Ned. Hervormde Kerk Beroepen te Vlaardingen: J. de Vreugd, Haaften; te Serooskerke: W. J. Rutgers, kand.. Driebergen; te Voorthuizen: drs. C. Blenk, kand., te Zoetermeer; te Kootwijk: G. Mul der, kand., Nieuw Loosdrecht; te Hierden: P. P. J. Monster, Zwijn- drecht. Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Bols ward (voor de missionaire dienst te Sao Paulo, Brazilië): N. J. A. van Exel. wonen de te Oegstgeest. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Eemdijk en te Woer den: R. Kok, kand., Bennekom. Tweetal te Rijnsburg: B. de Graaf, kand., Apeldoorn en P. den Hartog, kand., te Apeldoorn. Beroepbaarstelling: W. P. de Groot, Prins Mauritslaan 15, Apel doorn; G. C. den Hertog, Saturnus- straat 65, Apeldoorn. Geslaagd. Aan de Theologische Hogeschool te Apeldoorn 'zijn ge slaagd voor het kandidaatsexamen: B. de Graaf, Rozenlaan 2, Apel doorn; J. D. Hardeman, Agricola- straat 18, Apeldoorn; P. den Hartog, Rijnstraat 48, Apeldoorn; R. Kok, Vossenweg 22, Bennekom. ONDERWIJS Huishoudschool „Prinses Juliana" Zierikzee Leerlingen die van de eerste klas naar de tweede klas zijn bevorderd: Cony Berrevoets, Hanneke Blom-' maert, Jenny v. d. Boom, Henriëtte Boot, Marian Boot, Coby de Bruyn, Ria v. d. Bijl, Evelien Dokman, Con- ny van Hemert, Marian Keus, Mi- rian de Looze, Helma Matthijsse, Siska Mays, Greetje Meerdink, Rita de Oude, Rachél van Oorschot, Anja Saman, Suzanne Schults, Wilma Schults, Edith Schwarze, Joke Sey- bel, Angeline Stelt, Lianne Stout- jesdijk. Joke de Vlieger, Ria van Vossen, Lena v. d. Wekken, Clazina Wesdorp, Zierikzee; Teuni Bokelaar, Brouwershaven; Sietske Kloet, Lia v. d. Sande, Iris Tetteroo, Dreischor; Maartje Boogerd, Dikky Verboom, Ellemeet; Nelleke den Boer, Kerk werve; Rianne Flikweert, Lianne Theunisse, Carolien Verboom, Ma rieke van Westenbrugge, Nieuwer kerk; Laura Bakelaar, Annet Beek mans, Ansje Kater, Noordgouwe; Annelies v. d. Berg, Matty Boogert, Anja Dorst, Anja van Dijke, Oos terland; Karin den Boer, Ria den Boer, Ouwerkerk; Sjaan Kristelijn, DRUKKERIJ V I) Ï.AKENMAN OCHTMAN vraagt voor spoedige indiensttreding een die in belangrijke mate belast zal worden met de advertentie-afdeling van de ZIER IKZEESCHE NIEUWSBODE. Accuratesse en een bepaalde mate van zelfstandig heid is een vereiste. De beloning en de overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de c.a.o. voor hot grafisch bedrijf. Sollicitaties te richten aan: B.V. DRUKKERIJ Wh LAKENMAN OCHTMAN, Jannewekken II, Zierikzee (t.a.v. dhr. P. Pellikaan). Telefoon (01110) 2255. Christy Brevoort, Ria Plaisier, Scha rendijke; Anita Koopman, Seroos kerke. Leerlingen die bevorderd zijn van de tweede naar de derde klas: Lia Boot, Marja Dorreman. Anja van Dijk, Caroline v. d. Eynde, Mie- ke de Graaf, Truus Hage, Marja Heyboer, Marja Duinhouwer, Heieen v. d. Hoek, Anite Hoppers, Ineke de Jonge, Henny Klink, Nella Kloet, Anja Kouijzer, Wilma Meerdink, Matty Nuyens, Jainne van Oeveren, Sita Peute, Tanja v. d. Sande, Tea v. d. Sande, Catrien Sandijk, Joke Schults, Cantal v. d. Sneppen, Elly v. d. Steen, Marja Saman, Jacomien Stenhuis, Yvonne Stoutjesdijk, Riet Stoutjesdijk, Lenny Vis, Netty van Vossen, Anja Warrens, Jake v. d. Werf. Hetty Wilbrink, Zierikzee; Ca- rola Kristelijn, Anita van Schelven, Agnita Wesdorp, Brouwershaven; Yvonne Slagter, Marian de Vlieger, Dreischor: Piëta Barendrecht, Marja den Boer, Jenny den Boer, Mientje Jonker, Willy de Kok, Maaike v. d. Panne, Jacqueline Roskam, Kerk werve; Anja Dorst, Gerda Tierie, Ellen v. d. Velde, Nieuwerkerk; Hen ny Pannekoek, Noordgouwe; Jacque line Capelle, Nel Meerman, Corry v. d. Werf, Anneke Zwart, Oosterland; Jacqueline Dekker, Marja Stoutjes dijk, Ouwerkerk; Henny de Blonde, Els v. d. Wielen, Serooskerke; Zon nemaire: Lina Doezelaar. Niet be vorderd twee. Rijks Middelbare Land- en Tuinbouwschool Goes Aan de Rijks Middelbare Land en Tuinbouwschool te Goes slaagden de volgende leerlingen van Schou- wen-Duiveland. 2-jarige richting Afd. Landbouw: S. L. Bom, Haamstede, J. J. Steen- poorte, Oosterland en W. v. d. Waart, Sirjansland. 3-jarige richting Afd. Landbouw: L. J. van Gaste, Schuddebeurs; K. J. v. d. Velde, Dreischor; J. de Vlieger, Nieuwerkerk. Van de le naar de 2e klas werden bevorderd: I. C. Flikweert, Nieuwer kerk; M. v. d. Hoek, Kerkwerve; L. Kooyman, Nieuwerkerk; C. B. de Vlieger, Ouwerkerk en C. v. cl. Hoek. Zierikzee. LAND- EN TUINBOUW Proefbedrijf in Flevoland LELYSTAD, 27-6. Het Instituut voor Veeteeltkundig Onderzoek (IVO) heeft donderdag In Lelystad het nieuwe proefbedrijf „Het Gen" of ficieel in gebruik gesteld. Het IVO kan daardoor nu ook proeven nemen op het gebied van de rundvcefokke- rü. Het bedrtff omvat 250 hectare grond met 76 melkkoeien, bijbeho rend jongvee, 150 meststieren en 640 schapen. Het IVO, dat zijn hoofdvestiging in Zeist heeft, is een instelling voor toegepast wetenschappelijk onder zoek die ressorteert onder hel mini sterie van landbouw en visserij. Het werk heeft vooral betrekking op rundvee, schapen en varkens. Ter reinen van onderzoek zijn onder meer de selektie en de fokkerij, de voortplanting en de kunstmatige in seminatie ne de fysiologie van melk en vleesproduktie. Met het gereed komen van het Gen kan het IVO nu ook langlopen de proeven nemen. De kosten van het bedrijf bedroegen circa f 8 mil joen. ANKARA, 27-6. De Koerdische op standelingen in Noord-Irak hebben twaalf burgers terecht gesteld op beschuldiging van spionage voor de regering in Bagdad, zo heeft de ra diozender van de Koerden bekend gemaakt. Het waren vier Koerden, twee Ar meniërs en zes Arabieren, Nog geen naaktstrand in Scheveningen DEN HAAG27-6. B. en w. van Den Haag zijn (nog) niet van plan een naakst2-and in Scheveningen aan te wijzen, omdat de justitie heeft la ten weten dat ongeklede badgasten zullen worden vervolgd op grond van artikel 239 van het Wetboek van Strafrecht. Het overleg tussen b. en w. en de justitionele autoriteiten is nog niet afgesloten. De Haagse ge meentebestuurders hebben in be ginsel geen bezwaar tegen het aan wijzen van een deel van het noor- derstrand voor mensen die de be hoefte hebben om zonder kleren aan het strand te rekreëren. Belasting' in natura RUSHDEN, Engeland, 26-6. Kwaad over de hoge rioolbe lasting heeft kruidenier Cyril Rogers in Rushden in Enge land woensdag een deel van zijn aanslag voldaan door 450 rollen wc-papier in hel kan toor van de ontvanger der be lastingen te deponeren. MOSKOU. In een heildronk bij het diner van donderdagavond in het Ki-emlin Ier ere van Nixon en zijn vrouw, noemde Brezjnjew het de taak van de derde Amerikaans-Rus- hische topkonferentie, de bereikte resultaten te consolideren en de weg te vervolgen die men samen was in geslagen. 92. Er volgt oen warme begroeting tussen Erwin cn Eric, die inmiddels bijgekomen is en zijn ogen nauwelijks kan geloven nu hij zijn zoon heelhuids weerziet. ,.Als ik wist waar die heer Morcar woonde ging ik hem eens een bezoek brengen", merkt cie Noorman even later grimmig op. „Ik weet het toch", kraakt de stem van het nnrretje opgewonden. „En ik ook'. Verbaasd ziet Eric naar zijn zoon. „Wc waren juist weggegaan om u te zoeken, toen wij ons voor een grote troep krijgers moesten verbergen. Ze vielen de an dere mannen op het strand aan. Wij konden met ons zevenen toch niet helpen, dus vond ik het verstandiger ons gedekt te houden. Toen de rest van onze mannen op de boot was ontkomen trok de vijand weg en wij volgden ze". Nauwlettend slaat Eric zijn zoon gade cn hij kan een gevoel van trots niet onderdruk ken, als hij zich plotseling realiseert dat deze een man aan het worden is. „Wijs me de weg, Erwin", beveelt hij ech ter onbewogen. „Maar dat moogt ge niet doen, Fndir. Dat is veel te gevaarlijk. En bovendien bent ge voel te zwak." Eric schudt vastberaden zijn hoofd. „Ik voel me veel beter en het is hoog tijd om eens met dat heerschap te gaan praten. Er moet eens aan zijn verstand worden gebracht dat men niet zo met dc koning van Noorwegen kan omgaan, noch mot diens krijgers". Ofschoon de jonge prins blijft protesteren en ook dc anderen hun hoofd schudden, staat Eric's besluit vast en reeds enkele dagen later gaan zij op weg. „Als ik hier niet binnen vier dagen bij u terugkeer, moet ge trachten dc Witte Raaf tc vinden", beveelt Eric, terwijl hij zijn blik Iaat gaan over Morcar's veste op dc heuvel voor hen. Erwin knikt zwijgend en slikt een paar maal moeilijk als zijn vaders hand een mo ment op zijn schouder rust. Dan ziet het kleine groepje met kloppend hart de Noorman na, die met opgeheven hoofd en vaste tred op de Saksenhecm toetreedt. Langzaam komen de krijgers naderbij. „Ik meende hier toch duidelijk iets te horen" merkte een van hen op. „Weineen. geloof maar niet dat die kerel die klap te boven is gekomen. Dan had hij een ijzeren hoofd moe ten hebben", gromt do ander. „Waar is hij dan gebleven?" houdt de eerste aan. „Kom nou. misschien kon hij nog een eindje wegkruipen maar ver heeft hij het nooit ge bracht. En tot hier zeker niet." Niettemin spiedpn hun ogen nog even achterdochtig rond, maar het blijft doodstil om hen heen. Pas wanneer hun voetstappen geheel zijn weggestorven durven Erwin cn Axe zich weer tc bewegen. Geruisloos trekken zij zich verder terug in dc duisternis tussen de stammen en haasten zich dan naar de plek waar de ande ren in spanning wachten. Voor het buitengewoon groot medeleven, voor en na hot overlijden van onze onvergetelijke, lieve, zorgzame inan, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN CORNELIS BAART betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: M. BAART-VAN ES kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, juni 1971 Melkmarkt 5 Maandag 1 juli a.s. ho- V- j. pen onze geliefde ouders g. en grootouders: f P. J. VAN EENIGE M. Hl. VAN EENIGE- v. d. WERF de dag te herdenken dat f ze 25 jaar geleden in het 5. huwelijk zijn getreden. Receptie van 18.30-20.30 uur in het Gereformeerd j jeugdgebouw, Hogezoom 5 te Haamstede. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen I- Haamstede, 27 juni 1974 H Scheepswerfstraat 4 g i}OSOt<QCg&i<ïiKï^ Wij danken allen hartelijk voor de belangstelling, die we bij ons huwelijk hebben ondervonden. ANJO en JOS VAN BURG Kuyerdamseweg 46 Ellemeet Hierbij betuigen wij, mede namens onze kinderen kleinkinderen, onze harte lijke dank voor de genoten belangstelling bij ons 25-ja rig huwelijksfeest. CEES VAN DEN HOEK LENA VAN DEN HOEK- v. d. WEKKEN Kerkwerve, juni 1974 „Reigersburg", Brasweg 2 Voor de belangstelling, dervonden tijdens ons ver blijf in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis en voor de vele bloemen, fruit en post bij onze thuiskomst, zeggen wij hartelijk dank. In het bijzonder de dokter en het verplegend personeel. Mevrouw JUMELET- VAN GILST Mevrouw DE RONDE VAN GILST Bruinisse, juni 1974 Boomdijk 14 Pr. Margrietstraat l Te koop Asbest golfplaten bij ons te gen de laagste prijzen! Kleur grijs f 4,50 p.m2., zwart f 5,50 p.m2. Maten 250, 200, 160 en 125 x 92 cm. Prijzen excl. B.T.W. a contant. Bouw- en handelsonderneming Jan P. Boogert, Langedreef 12, Oos terland. Tel. 1641. Zware 2-persoons kano met peddels. Koopje. Te bevr. bij Han de Groot, Dokter de Kockstraat 40, Bruinisse. Tel. (01113) 1468. Plm. 250 div. oude munten f 125,40 unieke verschil lende oude school-kinder- leesboekjes f 50,oude blokkendoos f 25,5 oude muntkistjes f 25,Telefoon (070) 461307 of 652405. Eetaardappelen. C. M. Bolle, Korte Ooststraat 7, Ooster land. Leerboeken le en 2e klas elektro M.T.S. D. de Ruijter. Tel. (01110) 2242. 2 Koperen bakken en - kook- strijkijzer, 's Avonds na 6 uur: Weststraat 23, Zierikzee. Tel. (01110) 2517. Balk- en plankhout. Nieuw tegen de laagste prijzen! Bal ken 5x7 cm f 2,15 p.m.; 5 x 10 cm f 2,60 p.m.; 5 x 15 cm f 3,90 p.m.; GVi> x 16V2 cm f 4,90 p.m.; x 17V_- cm f 6,70 p.m.; "1V2 x 20 cm f 7,50 p.m.. Planken 22 x 125 mm gesch. en gepl. f 1,40 p.m. Prijzen excl. b.t.w. a contant. Bouw- en Handelsonderne ming Jan P. Boogerd, Lange Dreef 12, Oosterland. Tel. 1641 Vrieskist, merk Esta 4 ster ren, inhoud 300 1. 6 maanden oud; en een centrifuge, merk Mielle, als nieuw; schoolboe ken lc cn 2e iaar LTS. G. Merle, Caustraat 19, Zierik zee. Tel. (01110) 3800. Simcü 1301 van 1970 en Opel Kadetl. J. Beuzenberg, Drei schor. Telefoon (01112) 548. Aardappelkistjes. M. Nieu- wenhuijze, Trambaan 11, Zonnemaire. Te huur Garage. C. Lcgemate, Groe- neweegje 5, Zierikzee. Tele foon 3212. Huur 'n fiets of tandem en geniet van de natuur! Inl.: HEMO, Zierikzee, Weststr. 5- 7. Telefoon 2022. Personeel gevraagd Werkster voor één ochtend in de week. Tel. (01110) 3933. Personeel aangeboden Een meisje van 15 jaar biedt zich aan voor kinderoppas in de vakantie. Tel. (01113) 1594. B.z.a.' 14 jr. MAVO-scholier als vakantiehulp, in- of nabij Zierikzee. Tel. aanb.: (01110)- 3420. 15-jarige scholiere zoekt va kantiewerk. Telefoon (01110)- 3391. B.z.a.: Vertegenwoordiger en/ of chauffeur-besteller, met middelbare opleiding, in be zit van auto; woonachtig op Sch.-D. Brieven: Postbus 4, Brouwershaven. Huisdieren Gaat uw hond of kat mee in de auto? Geef, om reisziekte te voorkomen Autofit-tablet- ten. Ook tijdens de vakantie een schone hond, zonder ge bruik van water en zeep, met Dex Washing, Droogmiddel voor honden. Verkrijgbaar bij de dierenspeciaalzaken. Pro- dukten van Beaphar, Raalte. Voor voeders voor al wat: blaft, mauwt, knort, roept, koert, kwaakt, kakelt, blaat, praat mekkert, fluit, piept en zingt. Uw dierenspeciaalzaak Wilbrink Zonen C.V., Kor te St. Janstraat 3-7, Zierik zee. Diversen Wat u nodig zoudt kunnen hebben tijdens uw vakantie, kunt u momenteel zien in de etalage van Drog. „De Ho- ningkorf', Poststraat (t.o. postkantoor) Zierikzee. Mevr. van Opijnen, gedipl. pe dicure, Mulockstraat 78, Zie rikzee. Tel. (01110) 2220. Af wezig wegens vakantie van 27 juni t/m 20 juli. Humanitas-loten a f 1, Prachtige prijzen. Sigaren- en souvenirmagazijn D. C. Viergever, Havenpark 42, Zierikzee. Ook voor al uw metsel- en timmerwerken uw voorde ligst adres: Bouw- en han delsonderneming Jan P. Boo gert. Lange Dreef 12, Ooster land. Tel. 1641. Met ingang van heden is het „Duyvelant's Koffyhuys" za terdagsavonds van 24.00-02.00 uur besloten club. Na 24.00 uur wordt de deur alleen voor het uitgaande publiek geopend. Familie J. van der Hulle. Antiek restauratie, in- en verkoop van antieke meube len. Tanis. Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1287. Bent u reeds geabonneerd op Zeeland Magazine? Een twee maandelijks tijdschrift met actualiteiten, cultuur, evene menten, historie en recreatie. Het geheel in vierkleuren om slag en alle artikelen voor zien van nog nimmer gepu bliceerde foto's. Slechts f 10 per jaar. Vraag een gratis proefnummer aan: Postbus 1, Wissenkerke. Al is uw sloel rijp voor de vuilnisbelt, wij als vakman maken er altijd nog een nieu we van. Sloffeerderij Goud zwaard. Meelstraat 24, Zie rikzee. Tel. (01110) 2491. Vanaf heden is onze benzine pomp gesloten. Met deze, hartelijk dank aan allo trou we klanten. M. Muller, Lam mermarkt 24, Zierikzee. A. N. W. B. - rijschool M. de Looze. V.A.M.O.R.-, M.T.L gedipl. Telefoon (01110) 2235, b.g.g. (01110) 2491. - d'Ailly- straat 12, Zierikzee. ONZE SLUITINGSTIJDEN ZIJN voor MAANDAGCOURANT voor DINSDAGCOURANT voor DONDERDAGCOURANT I voor VRIJDAGCOURANT VRIJDAG 13 00 uur MAANDAG 11.30 uur WOENSDAG 11.30 uur DONDERDAG 11.30 uur i* f

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5