Zeerecht op de helling: nieuwe bron voor konflikten Zoon vindt skelet van vader Solzjenitsyn over West-Oost Het gaat fout met de walvissen 5 BLIK DOOR HET WERELD Een VN-konferentie in Caracas zorgt ervoor dat de wereld in de toekomst veel te maken zal krijgen met een nieuw soort felle interna tionale rechtsstrijd - aangenomen natuurlijk altijd dat het alleen bij een juridische woordenwisseling blyjt en men zijn toevlucht niet neemt tot machtsmiddelen. De kon- ferentie gaat over het zeerecht en daarvoor is al bijna twintig jaar voorbereidend werk verricht. Niet temin staat al vast dat deze ene kon- ferentie er toch niet helemaal uit komt en dat er volgend jaar nog een moet komen. Van het legioen punten dat aan de orde komt zijn er een paar waarvan het belang overgroot is. Belang in materiële zin heeft de idee voortaan tot tweehonderd kilometer uit de kust het zeegebied te beschouwen als eigendom van de kuststaat voor zo ver het gaat om exploitatie van na tuurlijke rijkdommen. Nog niet zo heel lang geleden nam de VN welis waar het standpunt in dat de ocea nen, het overgrote deel van het aardoppervlakbeschouwd moesten worden als een de hele mensheid toekomend erfdeel, maar sindsdien is het technisch mogelijk gebleken allerhande mineralen van de zeebo dem op te scheppen. Een dure grap nog wel, maar bij stijgende markt prijzen bijvoorbeeld kan het snel ekonomisch verantwoord iporden. Een overweging die menig land dat eerst zo goedmoedig de zee als eigendom van de hele mensheid wil de beschouwen, thans doet zeggen dat het eraan wil verdienen als er iets te halen valt. Dit geldt trouwens niet alleen voor minerale rijkdom men maar evenzeer voor de vis die voor een aantal landen een bedrij vigheid is van groot ekonomisch be lang dat nog groter wordt naarmate overbevissing dreigt en naarmate de behoefte aan eiwitten voor het voed sel toeneemt. Olie en mineralen Hierbij speelt bovendien nog dat het een paar technisch ontwikkelde landen zijn die zich kunnen permit teren er grote visvloten op na te houden en fie technieken te ontwik kelen voor de winning van minera len van de zeebodem - wat kunde en middelen betreft zouden die dus eigenlijk de zee die van allen is mo nopoliseren als men niets deed. De onderontwikkelde landen die wel veel kust bezitten maar verder wei nig wensen een graantje mee te pik ken. Bovendien wordt tegenwoordig de oliewinning in zee zowel tech nisch mogelijk als ekonomisch ver antwoord - eveneens een punt waar bij het gaat om rijkdommen waar voor men bereid moet zijn te vech ten - op deze konferentie met woor den of misschien ook wel anders; Grieken en Turken zijn al op de rand van een konflikt gekomen over het zoeken naar olie in de Aegeïsche Zee. De zeeën zijn verder van belang voor de handelsvaart - meer dan driekwart van alle exporten en im porten gaat over zee. Dit betekent dat de schepen menigmaal door smalle zeestraten moeten die eigen lijk geheel binnen het grondgebied van één of meer landen vullen. Konflikten voorkomen Tot dusver is er een recht van „onschuldige" doorvaart dat vooral inhoudt dat onderzeeërs aan de op pervlakte moeten varen en dat ver der alles mag wat maar geen gevaar oplevert waarbij vooral gedacht is aan oorlogsgevaar. Bij uitbreiding van de territoriale grens tot twaalf mijl zullen doorvaarten die tot dus ver behoorden tot de „vrije zee" ook zulke zeestraten worden waardoot slechts „onschuldig" verkeer mag. Maar wat is onschuldig? Door kern energie aangedreven schepen? Grote olietankers waarvan een ongeluk de hele kust kan verpesten? iDt soort moderne problemen komt erbij als mogelijke nieuwe beperking van de doorvaart want wat is nu precies de definitie van onschuldig? Wat met angst en vreze tegemoet wordt gezien is dat er inderdaad over beide aspekten van het zeerecht nieuwe bepalingen aangenomen zul len worden in Caracas. Op zich niet eens zo'n bezwaar. Maar aangezien die nieuwe regels gegarandeerd zul len leiden tot twistpunten zou het aanbeveling verdienen ook al direkt iets i?i het leven te roepen waardoor die konflikten zo snel en makkelijk mogelijk bijgelegd kunnen worden door internationale arbitrage. Er is natuurlijk ivel een internationaal ge rechtshof maar voor rappe besluiten en voor het afdwingen van gehoor zaamheid daaraan is dit niet be roemd. Zeker voor dit nieuwe soort zaken zou er iets beters moeten ko men. Maar niemand verwacht dat Caracas daar al nan toekomt. LONDEN, 26-6. De zoon van een voormalige hoge funktionaris van de Britse geheime dienst heeft het skelet van zijn vader aangetroffen in een afgesloten kamer van de wo ning der familie. De vader verdween drie jaar geleden, aldus is van de zijde van de Britse politie vernomen. De overledene is sir Peregrine Henniker-Heaton, die 68 jaar was toen zijn vrouw, lady Margaret, hem op 7 oktober 1971 als vermist opgaf. De 28-jarige zoon Yvo vond het lijk van zijn vader toen hij toevallig een kamer opende, die de afgelopen drie jaar op slot was geweest. Het huis van de familie b'evindt zich in de Londense voorstad Ealing. Afvloeiing- bij confectiebedrijf UTRECHT, 26-6. Personeelsleden van het confectiebedrijf Opescador in Hilversum hebben besloten het hoofdkantoor in Amsterdam te be zetten. De (12) vrouwen van het ate lier zijn naar Amsterdam gegaan in een laatste poging de door de direc tie toegezegde afvloeiïngsgelden te verkrijgen. De directeur, de heer J. Spaanstra, zou een maand geleden f 4000,aan de vrouwen hebben beloofd als ze voor de sluiting van het 'b'edrijf - zaterdag a.s. - geen openbare acties meer zouden onder nemen. Ook willen de vrouwen dat hun vakantie in de maand juli wordt doorbetaald. NEW YORK, 26-6. De verbannen Russische schrijver en Nobelprijs winnaar Alexander Solzjenitsyn heeft de Westerse nieuwsmedia ver weten dat ze in het algemeen ge sproken nalaten op agressieve wijze stelling te nemen tegen communisti sche onderdrukking. Hij voorspelde dat deze in de Sowjet-Unie erger zou worden. In een interview zei Solzjenitsyn dat Rusland een „ongekend over wicht op het westen" heeft, gedeel telijk omdat president Nixon „in zulk een zwakke positie verkeert". KERKNIEUWS Ger. Kerk - Bruinlsse Uitzending mej. Sonja Vlam In de morgendienst van zondag in de Gereformeerde Kerk te Bruinisse werd mej. Sonja Vlam, fysiothera peute, afgevaardigd naar Mombas- sa in Kenia, omdat mej. Vlam te Bruinisse haar kennis van dit vak ter beschikking wil stellen van de men sen in de derde wereld, opdat de meisjes in de derde landen deze on misbare kennis ter beschikking zul len kunnen stellen van hun landge noten. Zij gaat daarom les geven in een school in Kenia, voor drie jaar, in dienst van de „Dienste Ubersee". Voor deze dienst en de afvaardi ging van mej. Vlam ging in de dienst voor prof. dr. G. N. Lammens, uit Bussum, die met de genoemde vere niging, die niet alleen in Duitsland, maar ook in andere landen zijn wor tels heeft, relaties onderhoudt. Prof Lammens bepaalde zijn ge hoor bij Handelingen 16 9, waarin Paulus in een gezicht, de Macedo nische man zag, die hem dringend verzocht over te komen. „Ook nu nog, komt een roepstem tot ons en ook Sonja heeft die ge hoord. Zij voelde zich geroepen, om iets te doen in dat deel van de we reld,waar mensen wonen die 't veel minder hebben dan wij. Zij gaat haar kunde in dienst stellen van de mensen uit de derde wereld en hun het vak leren." Maar het werk kan tegenvallen, de mensen kunnen tegenvallen. Paulus werd geropen, maar hij kwam in Macedonië toch in de kerker terecht, het zijn niet de mensen die roepen, maar het is de Heilige Geest die roept. Door de gemeente (het kerkge bouw was geheel gevuld) werd de afgevaardigde mej. Vlam enige ver zen uit de Lofzang van Maria toe gezongen. (Verlaat bericht) Intrede ds. te Anjum Rienstra ZIERIKZEE. De jasmijn bloeit. Een tere witte pracht spreidt zich ten toon. Vooral ivaar de jasmijn bloeit in de buurt van rode rozrn, ontstaat een intiem feest van kleur. (Foto: Zicrikzeesche Nieuwsbode) Drie auto's met afgevaardigden uit de Gereformeerde kerken van Brui nisse, Oosterland en Nieuwerkerk waren zondag 23 juni aanwezig bij de bevestiging en de intrede van ds. A. S. Rienstra, hun voormalige pre dikant, in de Gereformeerde kerk van Anjum. De bevestiging geschiedde door ds. H. Fransen uit Almelo, met een pre dikatie n.av. Ez. 47 1-12. 's Middags deed ds. Rienstra in trede in zijn nieuwe gemeente met een predikatie over Psalm 1248: „Onze hulp is in de naam des Heren, die hemel en aarde gemaakt heeft". De schriftlezing was Psalm 124 en Rom. 8 31-39. Onder de zeven spre kers was ook (namens voornoemde gemeenten) de heer Laurense te Oos terland. Ned. Hervormde Kerk Beroepen te Vriezenveen (toez.): L. G. Zwanenburg, Huizen; te Vrees wijk: J. Wieman, Alblasserdam. Aangenomen naar Veen wouden (toez.): Th. B. Hop, kand.. Gronin gen; naar Arnhem (toez.): Th. M. Lo- rart, pred. b.w.w. (Herv. Jeugdraad), Leusden. Bedankt voor Huizen; J. de Vreugd, Haaften; voor Nieuw Lek- kerland: S. de Jong, Ouddorp. Gereformeerde Kerken Beroepen te Nieuwendijk: H. Al- ting, Meppel; te Hoogkerk: H. Lan- genburg, Vlaardingen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Beroepen te Barendrecht: G. v. d. Brink, Zwolle. Bedankt voor Urk: O. Mooiweer, Enschede-N. Christelijke Gereformeerde Kerken Tweetal te Boskoop: B. de Graaf, kand., Apeldoron en G. C. den Her tog, kand., Apeldoorn. Beroepen te Dordi*echt-Cenlrum: H. C. v. d. Ent, Katwijk aan Zee. Oud Gereformeerde Kerken in Nederland Bedankt voor Kinderdijk: J. van Prooijen, Stavenisse. MARKTBERICHTEN GOES. 25-6. Beursbericht Markt Goes. Plantuien f 5.000,00 tol t 9.000.00 per ha op auto geleverd. Exklus.ef b.t.w. Vlas Voor goede partijen bestaat be langstelling van 30-35 cent per kg op auto geleverd. Uit de schuur ge leverd 37-40 cent per kg. Exklusief b.t.w. Hooi Dijkhooi f 125.00-f 150.00 per 1.000 kg; wcidchooi f 160,00-f 190.00 per 1.000 kg; luccrnchooi f 220,00 per 1.000 kg. Exklusief b.t.w ONDERWIJS Technische school „Schouwen-Duiveland" ZIEItlKZEE, 25-6. Aan de Tech- nische School „Schouwcn-Duive- land" te Zierikzee, werden diploma's uitgereikt aan de volgende geslaag de leerlingen in de verschillende afdelingen. Afd. Brood-banketbakken T-stroom (overwegend theorie) T. A. Hanse, Renesse (1 herexa men). P-stroom (overwegend praktijk) P-leerlingen: A. J. Bakker, Renes se; J.«v. d. Berg, Oosterland; P. J. Berrevoets en C. Bolier, Zierikzee; M. C. Dorst, Nieuwerkerk; A. Kris- talijn, Zierikzee; N. A. Krijger, Burgh; A. W. Meerdink en F. J. J. Menheere, Zierikzee; M. C. Stoel, Renesse; H. Verbeke, Brouwersha ven, H.P.; D. A. Verboom, Renesse, Y; B. A. R. Verloo, Ellemeet; J. M. v. Vossen, Zierikzee en W. C. Veer- hoek, Renesse (1 afgewezen). T-leerling: J. M, Oosse, Brouwers haven. Afd. Elektrotechniek T-stroom (overwegend theorie) D. A. Bakker, Haamstede; M. J. de Bel, Zierikzee, HP; A. Kostense, Renesse; J. H. Landegent, Haam stede; W. D, v. d. Linde, Dreischor; L. T. MolRenesse; (2 hexexamen). P-stroom (overwegend praktijk) P-leerlingenJ. C. Bal, Bruinisse; C. v. d. Maale, Nieuwerkerk Y; M. Tromper, Zierikzee; O. J. Verwest, Scharendijke, H. P.; D. J. Viergever, Kerkwerve en G. Witvliet, Zierikzee, H.P. T-leerlingen: D. A. Bakker, Haam stede; M. J. de Bel, Zierikzee; J. H. Landegent, Haamstede; W. D. v. d. Linde, Dreischor; L. T. Mol, Renesse M. A. Sluijs, Zierikzee en T. G. Stoel, Scharendijke. Afd. Metaalbewerken T-stroom (overwegend theorie) R. P. Bin. Zierikzee; M. S. Slager, Burgh en M. C. Timmerman, Zie rikzee. P-sti-oom (overwegend praktijk) P-leerlingen: P. van Ast, Brou wershaven; D. C. Blom, Haamstede: C. van Damme, Haamstede; J. A. van Dongen, Scharendijke; L. van Duivendijk, Bruinisse, H.P.; P. L. de Graaf Ellemeet; M. Malipaard. Haamstede; G. A. Vaes, Zierikzee; J. H. P. Verloo, Ellemeet; H. W. de Vrieze, Zierikzee; M. v. d. Wielen. Nieuwerkerk en J. de Wild, Zierik zee, Y; (5 herexamen). T-leerlingen: R. P. Bin, Zierikzee (1 herexamen). Afd. Motorvoertuigentechniek T-stroom (overwegend theorie) C. F. Kater, Noordgouwe; O. Scholten, Renesse; J. Stoutjesdijk. Zierikzee, Y; D. Vis en T. F. Willem- se, Zierikzee (1 herexamen en 1 af gewezen). P-stroom (overwegend praktijk) P-leerlingen: A. D. den Boer, Haamstede; J. C. Bolier, Zierikzee; J. B. Buis, Zonnemaire; J. D. Con- standse, Brouwershaven; H. Goud zwaard, Nieuwerkerk; H. Dieleman, Ouwerkerk; P. Janse, Zierikzee H.P. O. H. Koster, Colijnsplaat; J. S. Kuijper, Ouwerkerk; J. N. van Nieu- wenhuijze, Brouwershaven; J. J. v. d. Reest, Anna Jacobapolder; A. Stoel, Scharendijke; D. H. Stoel, Brouwershaven; H. J. Vermeulen, Oosterland; H. A. Verwest, Zierikzee en T. G. Zomer, Haamstede, Y. T-leerlingen: R. J. W. Hazebroek, Renesse; J. W. v. d. Hoek, Kerk werve; C. F. Kater, Noordgouwe; O. Schol ten, Renesse; J. Stoutjesdijk en T. F. Willemse, Zierikzee. H.P. is prijs voor hoogst aantal punten. Y is prijs voor ijver en gedrag. NIJMEGEN. Hei jongste kind van prinses Irene en prins Corel Hugo, door de vader gefotografeerd in het Nijmeegse Radboudziekenhuis: prinses Maria Carolina Christina, 52 cm lang, blauwe ogen en blond haar. Wal biedt de BEELDBUIS 9 VRIJDAG 28 JUNI NED. I: Voor het journaal van acht uur zendt de TROS deel zes uit van de serie De Wattons, een afle vering met tal van aardige verwik kelingen. Zo ziet de familie Walton op een gegeven moment een ster uit de hemel vallen, ledereen ziel er voor zichzelf een voorteken in of waarschuwing. Vader Walton bij voorbeeld denkt dat zijn levensuur nu snel naderbij komt en gaat maar vast te bed liggen. De uit 1965 da terende speelfilm Alvarez Kelly die na het journaal van de TROS te verwachten is, is op de eerste plaats de film van de nogal opzienbarende William Holden geworden. Holden speelt een gelukzoeker, een man zonder gewetensbezwaren die tijdens de Amerikaanse burgeroorlog aan beide partijen een aardig bedrag verdient als veedrijver, zojuist klaar met het transport van 2500 koeien wordt Alvarez Kelly door de zuide lijken in een hinderlaag gelokt. Ze willen graag van zijn diensten ge bruik maken. Om tien over tien volgt op deze zender TROS Sport, met beschouwingen en achtergron den over aktuele sportzaken. Om tien voor elf moet de TROS plaats maken voor het 1KOR, dat een ge filmde impressie toont van het in Berlijn gehouden congres over de rol van de vrouw in de samenleving en de kerk. Dit congres is onlangs gehouden onder de titel Sexisme 70, waarmee bedoeld werd de verdruk king van de medemensen op grond van hun sexe. NED. II: De VARA-avond begint met het bejaardenzangkonkours 1974 Aan het landelijk konkours werd ditmaal door 48 bejaardenkoren deelgenomen. Van de finale die op 25 mei werd gehouden wordt tussen zeven en acht een reportage ge bracht. Na het journaal volgt Met de muziek mee. Gastheer Henk van Montfoort heeft dit keer gezelschap van o.a. Udo Jurgens, Trio Helleni- que, de sportman Anton Geesink en het kinderkoor De Waagzangertjes. Het spelletje Het blijft in de fa milie wordt ook nu weer niet verge ten. Aandacht voor de sex is er om Gert had gedurende deze enkele weken zo goed als mogelijk was de honneurs waargenomen en bracht vei-slag uit. Ze dronken die ochtend samen koffie. Je probeert je levens weg zo goed mogelijk uit te stippe len, niet? Jarenlang gaat het onge veer, zoals het in je bedoeling lag en dan komt er plotseling een kink in de kabel. Weet je, wat wij vaak ver geten in ons leven, Gert? De stel post. Waarmee je het min of meer kunt verrekenen. Als we een bestek doornemen, we lezen de voorwaar den en we bekijken dc tekeningen, maken we een calculatie aan de hand van de tarieven enerzijds en de mogelijkheden, die we in ons be drijf hebben anderzijds. Uiteindelijk kom je dan aan een totaalbedrag. Maar je moet rekening houden met onvoorziene omstandigheden en daarom neemt men in het bestek een stelpost op, terwijl je bovendien in je totaalbedrag ook nog zo'n reser vesom bijtelt, om het risiko zoveel mogelijk uit te sluiten. Zodoende zijn we ontzettend verstandige mensen, als het om materiële zaken gaat, doch dat we in ons leven plotseling op een tweesprong komen tc staan, daar houden we nauwelijks rekening mee. Dat zie je alweer aan mij. Ja. jong ik zal vandaag of morgen maar eens beginnen met mijn eigen stelpost Daar dacht Gert Trccp zaterdags middags aan. nadat hij een lang on derhoud had gehad mei de beide dochters van Kees Matsers. Want vrijdagsavonds lag cr een briefje bij hem thuis, waar in hij uitgenodigd werd om tien uur dc volgende mor gen op zijn kantoor te komen, omdat dc dochters hem over een belangrij ke zaak wilden spreken. Tijdens dit gesprek schoot hem de woorden van de oude Kees in zijn gedachten: ik heb de stelpost vergeten. Dat er zich opeens een omstandigheid zou voor tien over negen in Open en bloot. Ditmaal wordt aandacht geschonken aan de sex in de vakantie, waarbij met name een pleidooi zal worden gehouden voor het gebruik van voor behoedmiddelen. De hierna volgende zestig minuten zijn voor Der Kom- missar. De Duitse commissaris wordt ingeschakeld nadat een boekhande laar dood bij de rivier is gevonden. Vrienden en familieleden van de dode weigeren hun mond tegen de politie open te doen over het „ongeluk". Maar heel moeizaam slaagt de com missaris er dan toch in hel fijne van de zaak te weten te komen. Hierna volgen nog een tweetal korte programma's nl. Uit de kunst en een samenvatting van de Tour de France. VRIJDAG 28 JUNI NED. I: 18.45 De Fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 19.05 De W altons; 20.00 Journaal20.20 Alvarez Kelly 22.10 TROS Sport; 22.50 Sexisme'70; 23.30 Journaal. NED. 11: 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Nieuws; 19.05 Bejaardenkon- kours 1974; 20.00 Journaal; 20.20 Met de muziek mee; 21.10 Open en bloot; 21.40 De commissaris; 22.40 Uit de kunst; 23.05 Journaal; 23.10 Tour de France. LONDEN, 26-6. In de Internatio nale Commissie voor de Walvis vangst (I.W.C.) is een Amerikaans voorstel van de hand gewezen tot het opleggen van een algeheel ver bod op de walvisvangst. De commissie waarin 15 landen zijn vertegenwoordigd keurde wel een Australisch voorstel goed tot het stellen van een automatisch verbod op de jacht van walvissen wier aan tal onder een zeker peil is geraakt. doen, waarbij ditmaal hij zelf voor een beslissing, een heel moeilijke, zou komen te staan. Niet ingecalcu leerd, zou baas Kees zeggen. Mevrouw Van de Velde, oudste dochter Jopie, voerde het woord. „De kwestie is vaders bedrijf was aanvankelijk een éénmanszaak, later een naamloze vennootschap en sinds kort een besloten vennoot schap. Je weet, Gert. hoe de finan ciële situatie in ons bedrijf is: Va der had zestig procent van de aan delen, oom Bas. vaders broer dus, heeft veertig procent. Toen vader in dertijd begon, had hij niet veel geld. maar dat was niet erg. want hij deed het rustig aan. Evenwel, als het goed gaat, groeit een bedrijf als dit ont zettend snel. Vergeet niet, dat dc bouwwereld na de oorlog bijna alles mee had: er moesten huizen komen. Veel huizen. Vader kreeg de gele genheid ze te bouwen, steeds meer, zodat het hem enigszins uit dc hand liep. Hij kon grote objekten krijgen, maar de nodige financiën ontbraken. Toen is oom Bas bijgesprongen. Hij had immers voldoende geld? Het bc- drijg van vader werd een n.v., waar in oom Bas voor veertig procent participeerde. Nu is oom Bas al die jaren erg gemakkelijk geweest, dat weet je zelf ook wel. Als hij ieder jaar maar rente zag van zijn geld en meedeelde in de winst op basis twee vijfde, was hij al lang tevreden. Kun je me volgen. Gort?" „Zeker, mevrouw. Maar ik begrijp nog niet. waar u naar toe wilt." ..Dat hoor jc nu. Indertijd was je verloofd met Lydia, de dochter van oom Bas. Dat is toen uitgeraakt. Ik heb wel het een en ander over dc oorzaak vernomen, maar per slot van rekening had ik er niets mee te ma ken. dus het interesseerde me in zo verre. dat ik het sneu voor jou vond. Later! toen Lydia met de ba- ion getrouwd was. begon ik meer te FEUILLETON DOOR CEES GIESBEEK begrijpen. Maar om op de zaak in kwestie terug te komen oom Bas, waarschijnlijk geschrokken door het plotselinge overlijden van vader, stopt 1 januari met de leiding van zijn bedrijven. Hij heeft in Frank rijk een huis gekocht en gaat daar rentenieren. De dokter heeft hem gewaarschuwd het wat kalmer aan te doen, zodat oom Bas een radikaal besluit nam, waarin ik hem overi gens geen ongelijk kan geven. Maar en nu komt het oom Bas heeft de aandelen, die hij in ons bedrijf heeft zitten, overgedaan aan Lyd'a. Van de week heeft zij haar opwachting bij ons gemaakt. Je weet, dat ze gaat scheiden van de baron? Ja? O, dat is je dus al be kend. Goed ze heeft ons min of meer een ultimatum gesteld, waar mee we lelijk in onze maag zitten. Ze wil de aandelen kwijt. Met an dere woorden: ze wil geld. We weten nog steeds niet precies, hoe de fi- nanc i le toestand van ons bedrijf zal zijn. als de successierechten be taald zijn, maar meneer Van Tijncn heef tal becijferd, dat er in dit geval - er is nog een alternatief, maar daarover straks meer - slechts één mogelijkheid is om Lydia haar geld terug te geven. Dat is hel opnemen van een groot bankcredicl. Ik heb al telefonisch kontakt gehad met twee daarvoor in aanmerking ko mende bankinstellingen, maar ze zijn ietwat huiverig, omdal cr een nieuwe, jonge direkteur hier zit. van wie .'.c in fe'te niets weten. Zc willen eerst een uitgebreid onderzoek naai de liquiditeit van ons bedrijf. Ik maak me vast geen zorgen over dc uitslag van dit onderzoek, maar je weel. dat kan een paar maanden du ren en Lydia heeft een termijn vast gesteld.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5