traaie optocht Veel belangstelling voor In 5 jaar kunt u ruim 50% rijker worden. Sport-meisjes in Zeeuwse tegen Olse Merksem (B) Delta ploeg HetNMB Premie Spaar Biljet aan toonder Gevarieerd feest Renesse Advertentie RENESSE, 30-4. Ter gelegenheid van «le verjaardag van koningin Juliana had de Oranjevereniging „Ju liana"'' te Renesse op 30 april een uitgebreid feest programma samengesteld. De festiviteiten werden om half negen geopend met koraalinuziek op de kerk toren. Van half tien tot ongeveer twaalf uur waren op het schoolplein van de openbare basisschool ,.t Stacperof" kinderspelen voor de leerlingen van de school. De kinderen waren ngedeeld in negentien groepen van zes kinderen, leder groepslid moest een spej spelen en kon daarmee punten verdienen. De negen groepen die het best voor de dag kwamen bekamptcn elkaar vervol gens in een estafette. De beste drie streden uiteindelijk om de verdeling van de prijzen. De eerste prijs ging naar de groep van Jos de Vricze, Wensy v. d. Roest, Petra v. d. Gijp, Arne Hubregtse, Martin v. Ocveren en Kanne Hoogerhuis. De tweede prijs werd gewonnen door Evert Izebout, Sandra Priemis, Inge Marijke Govcrs, John de Feiter, Harry Kostensc en Addy v. d. Hoek en dc derde prjjs was voor Yvonne v. d. Hoek, Ronnie van Oevercn, Ina Verberk, Minke v. Mecrten, Marco de Feiter en Leo Verseput. En toch staat uw geld niet jarenlang geblokkeerd. U wilt uw geld zien groeien. U wilt de hoogste rente, maar u weet niet vooruit of u uw geld 2,3,4 of .5 jaar kunt missen. Koop dan nu een NMB Premie Spaar Biljet aan toonder. Bovenop de jaarlijkse 6% basisrente (rente-op-rente) komt een progressief oplopende spaarpremie over de hoofdsom. Een spaarpremie die opklimt van 2% na 2 jaar tot 20% na 5 jaar. Hoe langer u spaart, hoe hoger dus de premie. Voor f 1.000.- krijgt u dan na 5 jaar f 1.538,23 cash uitbetaald.Dan bent u ruim 50% rijker geworden. Dat betekent hoge spaatwinst met behoud van financiële armslag. Want na dc eerste 2 jaar heeft u jaarlijks de mogelijkheid uw Premie Spaar Biljet te laten uitbetalen (zie tabel). Wij betalen u terug: spaar- termijn hoofdsom 6% basis rente premie u ontvangt 2 jaar 3 jaar 4 jaar 5 jaar f 1.123,60 f 1.191,02 f 1.262,48 f 1.338,23 2%-f 20,- 5%~ f 50,- 10% f 100,- 20%= f 200,- f 1.143,60 f 1.241,02 f 1.362,48 f 1.538,23 Er zijn ook NMB Premie Spaar Biljetten van f 5.000,- Afgerond heeft u zo na 2 jaar een rente van 7%, na 3 jaar 71/i%,na 4 jaar 8% en na 5 jaar zelfs 9%. Deze rentepercentages worden berekend op basis van rente op rente. HetNMB Premie Spaar Biljet aan toon der is ook voor niet-kliëntcn onmiddellijk aan de balie verkrijgbaar. Vraag folder cn inlichtingen. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK geeft loon naar sparen Na afloop van dc spelen was er voor ieder kind een opgemaakt bak je met fruit en snoep en versierd met een oranje strik. Ook kregen allen een ijsje, dat werd aangebo den door de heer W. J. Kooman. De vreugde werd nog verhoogd door een groot aantal toeters, die waren ge geven door de heer Van Bregt. Van half tien tot. half elf was het ook feest voor de leerlingen van kleuterschool „De Duinkonijntjes". De geplande speurtocht kon vanwe ge de ongunstige weersomstandig heden niet doorgaan, maar in plaats daarvan konden de kleuters op school genieten van een poppenkast voorstelling in twee bedrijven. In de pauze kregen de kinderen, die bij hun entree waren getooid met een van kranten en crêpepapier ge maakte feesthoed, een beker limo nade. Bij het naar huis gaan was er voor iedereen nog een toeter en een zakje chips. Oploclil Keurig op tijd vertrok om kwart voor twee een optocht met verklede personen, versierde fietsen, wagens en groepjes vanaf het dorpshuis. Voorop liep zoals gebruikelijk het fanfarekorps „Luctor et Emergo". Er waren in de optocht nogal wat deelnemers en langs de route was ook behoorlijke belangstelling. Even over half drie was men weer terug by het dorpshuis, en nadat „Luctor et Emergo" nog wat gespeeld had viel de stoet uiteen. Om drie uur ging in de dorpskern de wedstrijd ringsteken te paard om de grote wisselbeker van de oranje vereniging van start. Aan deze wed strijd werd deelgenomen door 31 ruiters en amazones. De wedstrijd werd gewonnen door Katinka Peters Tweede werd titelverdediger Alfred Bakker. De derde prijs ging naar Riet van. de Hoek, de vierde naar Chris Oosterlangde vijfde naar Florence Jeppesmit, de zesde naar Coen Jachtman, de zevende naar André Penders. de achtste naar Conny v. d. Hoek en de negende tenslotte naar Mary Dalebout. De prijzen werden direkt na afloop van de wedstrijd uitgereikt. Na de prijsuitreiking werd, onder leiding van de leraar de heer Joop Verschoof, een demonstratie karate gegeven door een aantal leden van de karateclub die in het najaar van 1973 in Renesse van start is gegaan. De heer Verschoof gaf uitleg bij hetgeen werd getoond. De uitslag Vervolgens maakte mej. A. C. Houtman de uitslag van de optocht bekend. De deelnemers waren inge,- deeld in vier categorieën. Bij de wa gens ging de eerste prijs naar „In de zoete olieb'ol" van de kinderen De Feiter, v. d. Hoek en Hoogerhuis. De tweede prijs in deze categorie was „De freule in het bed met de wekker" van de kinderen v. 't Veer. Derde werd het postkantoor van de kinderen v. d. Hoek en vierde was de wagen „Pas getrouwd" van de kinderen De Vrieze en Meijer. In de categorie der versierde fiet sen werden zeven prijzen uitgereikt Eerste was Simone v. d. Have, twee de kinderen Vasseur, derde Liesbeth Kooman, vierde Daan Willem Beije, vijfde Petra en Mary van der Gijp, zesde Rien Lemsom en zevende Mar tin Vlaander. In de categorie der groepjes wer den vier prijzen toegekend. De eer ste prijs was voor de oliesjeiks Jan Anthonie en Inge Marijke Govers, de tweede voor de marsmannen Rob v. cl. Wiel en Martin Jonker, de derde voor bruidspaar Karin Koo man en Harry Kostense en de Zon- vervangers Wendy en Sacha v. d. Roest kregen de vierde prijs. Bij de verklede personen waren zes prijzen. De eerste kreeg de Ja panse dame Germaine Hulsker, Jan Piet „Prikkebeen" v. d. Hoek kreeg de tweede prijs en derde werd Kluk- kluk Minke van Mee'rten. De prinses uit de kikkerkoning Annie Tanis kreeg de vierde prijs en de zigeu nerinnen Sandra Priemis en Irene Kort deelden de vijfde prijs. Krurwagenrace Hierna werd op het dorpsplein nog een kruiwagenrace gehouden en op het grasveld voor het dorpshuis was een hindernisrace voor fietsen en brommers. Voor deze beide evene menten was jammer genoeg niet meer zo erg veel belangstelling. Me de waarschijnlijk omdat de tempe raturen niet aangenaam was waren reeds tijdens de karate-demonstratie nogal wat mensen naar huis gegaan. De prijzen voor de kruiwagenrace werdén gedeeld door de teams An dré Kooman en René van de Velde, Jaco de Meulmeester en Joop Wandel en Marion Hart en Jeanet Dalebout. Flitsen uit het buitenland LISSABON. De militaire junta in Potugal heeft een verklaring uitge geven waarin zy de zich in het bui tenland bevindende politieke vluch telingen uitnodigt onmiddellijk naar hun vaderland terug te keren. Zy zullen volledig in hun burgerrechten worden hersteld. TURKSE GRENS. Iraakse tanks hebben een 1000 man sterk garni zoen dat belegerd werd door Koer den, ontzet. Terwijl de tanks en pantserwagens de garnizoensstad Zacho binnenrolden trokken de Koerden zich in de heuvels terug. AMMAN. De grootste westerse oliemaatschappij in het Midden- Oosten, het Amerikaanse Aramco- conccrn, vreest dat de Arabische olie-producerende landen opnieuw een olie-embargo zullen instellen wanneer op 1 juni geen regeling is getroffen voor dc scheiding van Sy rische en Israëlische troepen aan het Golanfront. Aan de hindernisrace voor brom fietsers werd deelgenomen door 6 jongelui, de deelnemers reden twee manches. Eerste werd D. Verboom, tweede N. v. d. Slikke en derde A. Hart. Op de fiets legden 15 enthou siaste jongens het parcours af. Eer ste werd Jan v. d. Velde, tweede Peter v. d. Velde, derde Daniël v. d. Velde, vierde André Kooman en Robert Jan Kostense en op een eveneens gedeelde vijfde plaats René v. d. Velde en Rob van der Wiel. NEW YORK, President Anwar Sadat van Egypte heeft verklaard te geloven dat de Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken. Hen ry Kissinger, opnieuw „een wonder" kan verrichten en voor een bestand tussen Syrië en Israël kan zorgen. Sterk maakt het sterk SCHIPHOL, 30-<t. De fotograaf Jan Sterk, onder meer bekend door zijn reportages over het koninklijk huis, heeft zijn aktiviteiten rond de prinsenkinderen tot uiting gebracht bij de geboorte van zijn derde zoon. De kleine Sterk kreeg de namen: Iwan, Alexander, Friso, Constan- tij 11, Maurits, Bernhard, Pieter-r Christiaan, Carlos. SPORT VELDHANDBAL Ruime overwinning voor Delta Sport-dames Dames GSC—-Delta Sport 312 Delta Sport heeft een ruime en volkomen verdiende overwinning behaald op GSC. In Goes werd met niet minder dan 3-12 gewonnen. Een uitstekend resultaat. Voor de rust echter zag het er in 't geheel niet naar uit dat de Zierikzeese formatie zo duidelijk zou winnen. De Delta Sport-dames bewogen zich maar moeizaam over het veld. Hét vèld- overwieht kwam dan ook niet in de stand tot uitdrukking. GSC nam de leiding 1-0. Maar Delta Sport zorgde er voor dat het op voorsprong kwam 1-3. Vlak voor de rust wist GSC de ruststand te bepalen op 2-3. Na de rust speelden de Zierikzee- enaren echter veel sterker. Irt de verdediging liet enzij niets meer toe en door het goed onderbreken van tegenaanvallen werden vele break outs geschapen, die doeltreffend werden afgerond. In één ruk liep de Zierikzeese combinatie Uit tot 2-11. GCS wist nog \vel 3-11 te sco ren, maar ook de laatste fase was voor Delta Sport en bepaalde de eindstand op 3-12. Hierdoor wérd de koppositie aan de ranglijst behouden De Zierikzeese doelpunten werden gemaakt doör Jannie de Jonge 5x, Nel Verheij 5x, Lenie Nuyens lx en Simone Copoolse lx. VOETBAL Dreischor IIZonnemaire 21 Door deze nederlaag zal Zonne maire in het volgende seizoen haar geluk in de 3e klas moeten gaan be proeven. De reserves van Dreischor hebben door de overwinning nog een kleine kans om aan het degradatie gevaar te ontsnappen. Uit de twee nog resterende wedstrijden zal het dan nog minstens drie winstpuntjes moeten vergaren, wat zeker geen gemakkelijke opgaaf zal zijn. Als het nog twee puntjes beslag weet te leggen zal er nog een beslissings wedstrijd tegen DFS II moeten worden gespeeld. Johan v. d. Linde gaf de blauw witten een 1-0 voor sprong waarna Rinus de Rijke er voor zorgde dat de le helft met een 2-0 stand kon worden afgesloten. Lang heeft het er in de 2e helft naar uit gezien dat dit ook de eind stand zou worden. Tien minuten voor tijd wist Zonnemaire echter nog de eindstand op 2-1 te bepalen. SKNWK B I—Br'havcn B I 10—0 Rien Hage had de thuisklub de leiding gegeven 1-0, waarna Peter v. d. Zande voor 2-0 zorgde. Jaap Rentier, Peter v. d. Zande, Marco Nolet en weer Peter v. d. Zande zorgden er voor dat SKNWK met een 6-0 voorsprong Icon gaan rus ten. Na de hervatting voegde dc thuisklub nog vier treffers aan het totaal toe. Jaap Rentier, Peter v. d. Zande, Marco Nolet en Jan v. Mou- rik waren de schutters. Bevelanders ISKNWK I 04 SKNWK heeft jl. zaterdag op fraaie wijze de kompetitie afgeslo ten. Al vrij snel hadden de blauw zwarten een 1-0 voorsprong. Uit een scrimmage na een corner ontstaan, prikte dc attente Kees Prooi dc bal in dc touwen 0-1. Bevelanders kon de eerste helft aanvallend weinig presteren tegen een hechte SKNWK defensie waarin Huib dc Valk en Jan Stins een sterke wedstrijd speel den. Een snelle en goed opgezette SKNWK aanval leverde 10 minuten voor de rust de tweede treffer op toen Joost Folmer een breedtepass lanceerde op de sprintende Huib de Valk die het leder onderschepte en vervolgens de keeper kansloos liet 0-2. Ook na dc rust was SKNWK sterker hoewel Bevelanders tegen het einde (het was toen 4-0) nog enige mogelijkheden kregen, die door een fantastisch keepende Cor v. d. Linde teniet werden gedaan. In de 54ste minuut zette Kees Prooi na schitterend voorbereidend werk van Aric Kristalijn SKNWK met een J age schuiver op 0-3. Van de kansen die de bezoekers zich hierna schiepen werd cr nog een benut. Door Joost Folmer die een glaszui- vere pass van Peter dc Vlieger in een doelpunt omzette 0-4. ATLETIEK ANTWERPEN, 27-4. J.l. zaterdag vond in het Belgische Merksem de jaarlijkse ontmoeting plaats tussen de grote atletiekclub Olse Merksem en de Zeeuwse atletiekselektie. De Zeeuwse dames wonnen deze ont moeting met 46 tegen 44 punten, maar de heren verloren zodanig, 70 tegen 94, dat de totale eindstand in het voordeel van Olse Merksem uit viel (138-116). Een groot aandeel in het puntental van de Zeeuwse dames hadden de Delta Sport-atletes Isaline Hage le verde een fraaie prestatie bij het schijfwerpen (Vlaamse woord voor discuswerpen). Ze won dit nummer met 36,60 m, maar liefst 8 meter verder dan nummer 2. Ook het bol- stoten (kogelstoten) won Isaline met de veelbelovende afstand van 11.07 m. Marja Kouijzer won het versprin gen dames met 5,06 m, wat een pri ma prestatie genoemd kan worden. Ze blesseerde echter haar voet bij dit nummer, zodat ze bij het hoog springen „slechts'' met 1.50 m ge- Jubileumwedstrijd S.K.N.W.K. Zaterdag wordt in Nieuwerkerk een voetbalwedstrijd gespeeld tus sen SKNWK I en DBGC (derde klas KNVB). Dit ter ere van het 20-jarig bestaan van SKNWK. De wedstrijd begint zaterdagavond 4 mei om half zeven (18.30 uur) i.v.m. de 's middags te spelen Engelse Cup-final welke rechtstreeks op de televisie wordt uitgezonden. 37 Ze kwamen gelijktijdig overeind. „Hier is niet veel soeps, dat weet ik best. Ik ben aan het sparen vooreen bankstel. En nieuwe vloerbedekking. Maar het is allemaal zo duur tegen woordig". Ze liepen naar de achter kamer. Ook hier was alles oud. maar tamelijk degelijk. Ze verontschul digde zich. „Ik zit hier praktisch nooit meer. Toen Piet cr nog was, gebruikten we dil als eetkamer. Maar nu ik alleen ben, doe ik dal in de keuken". Ze liepen erheen. Dc vrouw wees naar de ijskast. „Heb ik laatst ge kocht. Gelogenhcidsaanbicding. Reu ze goedkoop. En hardst ikke prak tisch, omdat ik alleen ben. M'n prakkie kan ik hier goed in houden. Do kelder is niks waard, veel te vochtig." Dc keukendeur openende, wees zc naar buiten. „Piet hield niet van tuinieren - hij zei: ik zit dc hele dag al in de grond te krooien - en ik evenmin, Het is een wildernis, dat weet ik. Af en toe knap ik hel wat op, als ik zo'n bui heb. In dc schuur heb ik nog oen grasrollcr. Vóór houd ik het bij. Dat oogt nog wat." Samen gingen ze de trap op. „Het is een vrij groot huis. Hier is dc badkamer. Heeft Piet nog laten aan leggen. Een geluk, dat ik dit ten minste heb. Die houd ik natuurlijk mooi. En daar is dc logeerkamer. Ze opende een fleur. Grinnikend vervolgde zc: „Feitelijk oócrbodig. want ik heb nooit logees. En als ik ze al had, sliepen ze niet hier. Ik doe me niet mooier voor dan ik ben. Gert." Ze liepen verder. „Nou. en d»t is mijn slaapkamer. Mooi groot bed, hc? Heeft Piet nog speciaal la ten maken, want hij wilde altijd ruimte hebben". Ze liep dc kamer in on wees op de grote kust. „Hierin bob ik mijn mooiste spullen. Pracht- noegen moest nemen (een 2e plaats). Voor de overige Zeeuwse overwin ningen zorgden Jan Eversdijk van AV '56 met 13.72 m bij het hink- slapspringen en 1.81 m bij het hoog springen. Guust Bours van RKHAV won de 5000 meter in 15.38.2 en Piet Versluis van het Vlissingse Zeeland Sport won zowel het kogelstoten als speerwerpen bij de heren met resp. de afstanden van 12.75 m en 50.04 m. Overigens was het de eerste keer dat de voor deze ontmoeting inge stelde wisselbeker door de Belgische seniorenploeg werd gewonnen. HENGELSPORT Vangstlimiet Grevelingenmeer In de algemene vergadering van de Deltafederatie (de overkoepelen de organisatie van 84 zeehengelaars- verenïgingen in Zuid-West-Neder land, samen 30.000 leden) die te Ber gen op Zoom plaats vond, stond een vangstlimiet voor het Grevelingen meer ter diskussie. Uiteïndelyk kwam men tot een compromis dat in 1975 slechts 25 platvissen per dag mogen worden meegenomen. Deze vissen mogen overigens al leen verschalkt worden met één hen gel, waaraan slechts een haak zit. Het bestuur van de Deltafederatie hoopt dat de sportvissers zoveel zelfdiscipline kunnen opbrengen dat ze nu reeds op deze manier van vis sen zullen overschakelen. Ter verbe tering van de visstand zullen dit jaar weer forel en jonge platvis worden uitgezet. De jonge platvis zal van de Waddenzee vandaan moe- kast. he? Voor een prik op de kop getikt van mensen, die naar een be jaardentehuis gingen. Weet je. wat zoiets nieuw gekost heeft? Dik dui zend piek. Maar zoiets maken ze tegenwoordig niet meer. Allemaal massief. En die kaptafel eveneens. Nam ik ook over. Een maand of wat geleden. Nel als deze stoeltjes en die tafel. Dil is eigenlijk mijn do mein. Soms zit ik zondags hier halve dagen. Dan voel ik me een beetje prettig. Hier zit het cr wel netjes uit. he?" Hij knikte. „Fantastisch gewoon. Ben je niet bang. dat die Piet (e eniger tijd weer terugkomt?" Ze ging op de rand van hol bed zitten. Zc streelde het sprei, toen zc antwoordde: ..In het begin wel. Of zijn familie. Om alles op te eisen. Hij had toch wel dood kunnen zijn. nietwaar? Maar niemand kwam. Misschien wisten ze niet eens. waar lui wound*', want m al die jaren, dat Piet cn ik samen woonden, is cr nooit iemand van zijn familie ge weest. Van mijn familie trouwens evenmin. Maar dat weet jij ook wel." Gert stond bij het raam en keek naar buiten. „Staat het huis nu ook oj) jouw naam? Ik bedoel: het huur- kontrakl?" „Dat stond liet altijd al," ant woordde ze. „Hij is een keer failliet geweest en daarom liet hij mij in schrijven als dc huurster van dil al les." „Dan hoef je toch nergens bang voor le zijn? Is het via een notaris beschreven?" „Ik geloof van wel. Ja. Ilt.i is er mee naar zo iemand geweest". „Dan zit je hier goed cn hoef je nergens bang voor le zijn. Zou je eventueel toch nog een keer moei ten komen daar er door de beroeps visserij bezwaar is gemaakt dat deze vis van de Oosterschelde wordt weg gevangen. DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Uitslag van de wedvlucht vanuil Beaumetz, afstand 179 km. Aan deze vlucht namen 198 duiven deel van 24 verschillende liefhebbers. Gelost te 7.30 uur bij kalme n.o. wind, wat voor de duiven tegen wind is dus geen gemakkelijke vlucht. Aan komst le duif 10.52 uur, laatste prijs 11.27 uur. H. Merle en zn. 1, 7, £7, 29, 30, 31, 35, 41; C. M. Verwest 2, 28; C. Ber- x-evoets en zn. 3, 16; Schiettekatte- Stoutjesdijk 4, 10, 15, 32; Jac. Dek ker 5, 24, 48; M. Wesdorp 6; A. Schuits 8, 9, 23, 26, 47, 49; J. Kaai- steker 11, 45; Feleus-Westenbrugge 12, 17, 22, 40, 42; Abr. Stoutjesdijk en zn. 13, 33; L. v. d. Hoek 14, 37, 44; W. Blom 18, 19, 34, 39; A. Bakker 20; C. Groenleer 21; A. Verwest 25, 43; H. v. d. Linde 36, 38; M. A. Gieskes 46, 50. Vrijdag inmanden voor Compiegne afstand 270 km van 18.15 tot 19.15 uur. P.V. „Duiveland", Nieuwerkerk Wedvlucht van St. Ghislain d.d. 27-4-1974. Afstand ongeveer 136 km. Gelost om 8.00 uur. Aankomst eerste duif 10.08 uui', laatste prijsduif 10.42 uur. De uitslag is: T. M. Dalebout 1. 3, 7, 8, 19, 21. 24, 26, 45, 57; W. Dalebout 2, 4, 5, 6, 9, 29, 54; J. Folmer 10, 31, 41, 42, 47. 52; P. Otte 11. 53, 64; H. P. van Noorden 12, 16, 30, 32, 35, 50. 55, 56, 63; L. J. de Bruine 13, 25, 33, 34. 46. 60; J. Quist 14, 20, 39, 40, 62, 65; J. Dane 15; B. de Ruiter 17, 28, 43, 66; P. Dooge 18, 23. 38, 49, 51; C. J. Krijger 22, 44; D. Capelle 27; L. Knop 36; J. W. v. Dijke 37. 48; C. Bal 58, 59; L. Smalheer 61. FEUILLETON DOOR CEES GIESBEEK lijkhedon krijgen, dan bel je mij maar. Ik zal je het telefoonnummer van de keet geven. En -van thuis. Je kunt altijd op xnc rekenen, als hel nodig is." Zc keek hem enige tijd aan, ter wijl haar ogen begonnen le glinste ren. „Verrek. Gert. je bent een fijn jong. En ik vopl me ineens veel vei liger, nu jij hier een paar keer ge- wee:! bent. Maar ch komt loch maar niet te vaak. Je bent een knap pe jongen en ik ben nog altijd niet van steen, snap jc? Ik wil je vriend schap niet verliezen." Hij draaide zich om cn keek naai de vrouw, die half op het bed lag. Haar rok was hoog opgetrokken. Hij zag, dat zc hijgde van opwinding. Hij fronste zijn wenkbrauwen. „Stel je niet aan. Kom overeind cn gedraag jc. Ik ben jaren jonger dan jij." „Nou? Alsof dal wal uitmaakt..." Onwillig stond ze op cn streek haar rok glad. „Sjuut maar, ik zal niet proberen mijn neef te verleiden. „Je bont anders bist dc moeite waard. Zc slaakte een diep zucht. „Laten we in godsnaam naar beneden gaan. Gert Terug in dc kamer rookten zc bei en zwijgend een sigaret. Het duurde geruime tijd, tol dc vrouw met een benepen slem zei: „Nou kom je ze ker niet moer terug, hc?" „Jawel, Gcrda, ik kom weer. Elke weck eens een avondje. En zodra jij zin heb, neem ik je op een vrijdag avond mee naar Velp en blijf je een lang weekeind bij ons. Zondagavond breng ik je thuis, want ik moet zelf ook weer bijtijds in Brascmsvcld zijn." „Meen je het? Na zoéven? Toen we boven waren?" (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 5