ERIC DE NOORMAN Watersportvereniging „Zierikzee" Bowlingseizoen Renesse afgesloten VERDIEN JE EIGEN ZAKGELD! bezorger te Burgh-Haamstede 4 ZIERIKZEE, 30-3. In restaurant „De Poorter" heette de voorzitter van de Watersportvereniging „Zierikzee", de heer Molenaar, de in ruime mate op gekomen leden welkom, alsmede de hen vergezellende dames. Hy memoreer de in zijn openingstoespraak het tragische overlyden van het verenigingslid de heer Smit uit Rotterdam en verzocht de vergadering één minuut stilte ter zyner nagedachtenis. Hierna was de beurt aan secretaris Den Boer met de uitgebreide notulen van de najaarsvergadering, welke onder dank werden goedgekeurd. By de ingekomen stukken was een schryven van de werkgroep Delta Zuid om de, op een laag pitje staande aktiviteiten van deze werkgroep nieuw leven in te blazen, en hiertoe op korte termtyn de Zeeuwse watersportverenigingen by- een te roepen. den op vrijwillige basis is een veel betere manier, dan het creëren van rechten, aldus spreker. Advertentie STERK EN DEGELIJK Voor al uw koffer* Onder hel hoofdstuk „Ingekomen" merkte de voorzitter ook nog op, dat een nieuwe huurovereenkomst met de gemeente Zierikzee was gesloten en dat deze er zeer redelijk uitzag, waarvoor men zich dankbaar toonde. Het jaarverslag toonde aan dat er nog steeds een redelijke groei in de veren is, maar dat deze ten zeerste geremd wordt door een groot gebrek aan ligplaatsen. „De wachtlijsten worden steeds langer" aldus de voorzitter, en er is ook weinig kans op een afdoende oplossing in de naaste toekomst. In het afgelopen jaar stelde de vereniging een eigen zeilbrevet in, aangepast aan de specifieke omstan digheden waaronder hier, op stroom, gevaren wordt. Verder werd aan dacht besteed aan de voor- en na- ja arstocht en aan de zeer goede pres taties van het lid de heer Kesteloo. De heer Kesteloo die met zijn „Polka Mara" kans zag zich in de selectie te zeilen, die Nederland vertegenwoor digde in de Admirals Cup wedstrij den in Engeland. De Nederlandse ploeg van drie schepen wist op een eervolle vijfde plaats beslag te leg gen, uit een veld van 16 landenteams Ook de wedstrijden in het kader van de Deltaweek waren goed bezet en de Zierikzeese vereniging zal ook dit seizoen weer tot de organise rende verenigingen behoren. Aangestipt werd ook de installatie van waterleiding op de steigers en het steeds toenemende aantal bezoe kers aan de verenigingspontons. Financieel verslag De penningmeester de heer Bin noemde in zijn verslag de financiële toestand van de vereniging redelijk goed, wat vooral te danken is aan het bezit van een eigen accomodatie. De heer Bin had van zijn verslag en van de financiële toekomst ver wachtingen een keurig overzichte lijk stencil gemaakt, naar aanleiding waarvan hij de diverse vragen be antwoordde. De kascommissie be staande uit de heer v. d. Male en Mol had dan ook geen aanmerkingen. De stukken werden hierop onder dank goedgekeurd. In de nieuwe kascom missie werd in de plaats van de heer v. d. Male benoemd de heer C. Burckscn. Havenreglement Het volgende punt behelsde een wijziging in het havenreglement, met de bedoeling de havencommis saris de bevoegheid te geven niet be zette boxen aan passante te verhu ren. De eigenaren van deze boxen zouden hun afwezigheid kenbaar moeten maken d.m.v. een briefje in een daarvoor bestemde bus. De ver gadering bij monde van de heren Kesteloo, De Vos en De Klerk voel de hier echter bijzonder weinig voor. Wij huren deze plaatsen, en willen daar dan ook zo volledig mogelijk profijt van hebben zonder met briefjes te gaan- „modderen" of bij nacht en ontij vreemden uit je box te moeten halen alsje toevallig wat eerder thuiskomt, aldus de tendens der opmerkingen. De heer Been at tendeerde op een veel gebruikt sy steem met twee kleuren bordjes, die aangeven of een ligplaats tijdelijk vrij is of niet. Gezien de bezwaren uit de verga dering besloot het bestuur zijn voor stel te wijzigen, in dier voege, dat een afwezigheid van langer dan één nacht zal worden aangegeven door een systeem met borjes. De heer Heringa vroeg het bestuur voorzichtig te zijn met het vragen van rechten, maar liever te wijzen op het veel positievere „plichten" voor de leden, daar dit moeilijkheden voorkomt. Medewerking van de le- Bestuursverkiezing Na de pauze vond de bestuursver kiezing plaats. Op voorstel van de heer Kesteloo werden mevr. v. d. Baan en de heren Bin en Seinen bij acclamatie herkozen. De heer Den Boer, die gedurende 13 jaar het se cretariaat op voortreffelijke wijze voerde, was aftredend en stelde zich niet meer herkiesbaar. Op de voor dracht voor de vakante plaats ston den de namen van de heer Rentier en Heringa, welke laatste werd ge kozen. Het bestuur zal in onderling overleg beslissen wie het secretariaat verder gaat beheren. De beurt was hierna aan de heer Eggink, die de plannen voor de ko mende zomer onthulde, een voor- jaarstocht op 25 mei, een jeugdtocht op 24 augustus, de sluitingswedstrij den op 15 en 16 september en een sluitingstocht op 21 en 22 september. Gezamenlijke wedstrijden De heer Quartel informeerde hoe ver men gevorderd was in het overig met andere verenigingen over het gezamenlijk organiseren van wed strijden voor ongemeten jachten en de eventuele meting in het kader van de nieuwe Nederlandse Kruiser Klasse. De voorzitter antwoordde dat één en ander een gecompliceerde affaire is, die nog in behandeling is, o.a. in de werkgroep Delta-Zuid. Spreker had goede hoop dat er dit seizoen nog met de resultaten .van dit overleg gewerkt zal kunnen wor den. Mevr. Van Hest vroeg het bestuur de geplande jeugdtocht zo vroeg mo gelijk in het séizoen te houden i.v.m. de vakanties, inplaats van pas in augustus. De heer De Klerk deed de sugges tie de jeugd zijn eigen bootjes te la ten bouwen in het winterseizoen, zo dat de jeugd in zoveel mogelijk ge lijk materiaal kan varen, wat de ani mo om een wedstrijdsfeertje te kwe ken zeker ten goede zal komen, en vandaaruit ook de kwaliteit van het varen in het algemeen. In zijn ant woord zei voorzitter Molenaar niet in dit zell'bouwen te geloven, hij was het echter wel eens met de vorige spreker, dat er bij de aanschaf van jeugdbootjes zoveel mogelijk eende re typen dienen te komen, zodat de jeugd „tegen elkaar" kan varen. In de rondvraag attendeerde de heer Quartel op de relatie van de watersportvereniging met het red dingswezen. Hij verzocht het bestuur de mogelykheid te onderzoeken de reddingsmaatschappy met een by- drage uit de verenigingskas te steu nen. De voorzitter zegde toe, dit voor stel in het bestuur te zullen bespre ken, ofschoon de watersport in Zie rikzee de reddingboot gelukkig nog niet nodig heeft gehad. Het grote percentage Duitsers op het IJssel- meer, dat zich door onkunde en overmoed in moeilijkheden brengt en de Belgische vismaniakken die zich bij nacht en ontij in open bootjes op de Oosterschelde wagen, hebben de watersport in deze wel een slechte naam bezorgd, aldus de heer Mole naar. De bijdrage komt er echter wel, zo beloofde hij. In zijn sluitingswoord zette de voorzitter de scheidende secretaris de heer Den Boer in het zonnetje, voor zijn 13-jarige trouwe dienst. Hij wenste tot slot allen een goed vaarseizoen. waarna de avond werd besloten met een boeiende film over solo-zeilen op zeegaande jachten. DAM 9 UNGKEEK LEDERWAREN ZIERIKZEE Flitsen uit het buitenland HANNOVER. Uit een klooster bij Ulzen in Nedersaksen is een wandtapijt van 400 jaar oud ter waarde van naar schatting l' mil joen mark gestolen, zo is door de politie van Hannover bekendge maakt. NAIROBI. Buitenlanders in Ke nia die betrapt worden op „schich ten" - het naakt over straat flitsen - worden het land uitgezet in de staal waarin ze betrapt worden, naakt. Deze waarschuwing is gegeven door vice-president en minister van binnenlandse zaken Daniël Arap Mol. DAKAR. De Afrikaanse ministers van arbeid hebben kritiek geoefend op de omstandigheden waaronder Afrikaanse werknemers met name in Europa moeten werken. Zij deden dit op de twaalfde conferentie van Afrikaanse ministers van arbeid die de afgelopen week in Dakar werd gehouden. RANGOON. Birmese troepen heb ben in de afgelopen weken bij aan vallen te land en uit de lucht ruim 120 opstandelingen gedood en meer dan 200 gewond, zo is maandag -avond officieel bekend gemaakt. TEL AVIV. Tot lenvenslange gevangenisstraf heeft een Israëlische militaire rechtbank in Gaza een Arabische guerrillastrijder veroor deeld, die volgens de aanklacht een beul van de ondergrondse organisa tie „Palestijns b'evrijdingsfront" was. ANKARA. De verzekerings maatschappij waarbij de op 3 maart na'b'ïj Parijs verongelukte DC-10 van de Turkisch- Airlines en de passa giers verzekerd waren, zal een be drag van ruim 70 miljoen gulden te betalen krijgen. GODFREY, ILLINOIS. Vier poli tieagenten die aan het Lewis and Clark Community College in God frey, Illinois, een kursus wetshand having volgden, hebben het insti tuut op straffe van schorsing moe ten verlaten omdat ze examenopga ven hadden gestolen. BUENOS AIRES. De kantoren van Shell in Mar del Plata zijn na een aanslag met benzinebommen door brand verwoest. De kantoren lagen op de dertiende verdieping van een wolkenkrabber, en brand den geheel uit. DAMASCUS. In Damascus is een Syriseh-Tsjeehoslowaaks verdrag voor industriële ontwikkelingshulp ondertekend. Tsjechoslowakije zal in Syrië een aantal chemische be drijven en textielfabrieken bouwen. CATANIA, SICILIË. Onder de vuurspuwende berg de Etna op Si cilië zijn in het weekeinde in een tijdsbestek van 24 uur 214 aardbe vingen geregistreerd, zo hebben Ita- s liaanse vulkanologen zondag meege deeld. CHICAGO, ILLINOIS. Een or ganisatie van kunstdieven die afzet gebieden voor schilderijen zoekt al vorens ze te stelen wordt ervan ver dacht in de laatste acht dagen twee etsen van rembrandt uit musea in Chicago te hebben ontvreemd. MOSKOU. Een voormalige kolo nel van het Rode leger van Joodse afkomst, heeft officieel afstand ge daan van zijn Sowjet-burgerschap en zijn onderscheidingen teruggeven. Hij deed dit in de ontvangstruimte van de Opperste Sowjet in Moskou, uit protest tegen de weigering van de autoriteiten hem naar Israël te laten emigreren. ADDIS ABEBA. De Ethiopische minister van defensie, luitenant-ge neraal Abiyabene, heeft opnieuw een beroep op de strijdkrachten ge daan trouw te blijven aan keizer Haile Selassie en zich te keren tegen pogingen het land in een chaos te storten. ALGIERS. Tizi-Ozou, hoofdstad van de Algerijnse Kabylenprovincie, is volledig van de buitenwereld af gesneden door ernstige overstromin gen die aan negen mensen het leven hebben gekost en honderden van huis en haard verdreven hebben, zo heeft de Algerijnse radio bekendge maakt. ANKARA. De Koerden van Irak hebben per radio meegedeeld dat ze in gevechten in het noorden van het land met het Iraakse leger, honder den regeringssoldaten hebben ge dood en di'ie vliegtuigen hebben neergeschoten. LONDEN. Een speelzaal in Lon den is door gewapende mannen be roofd van ongeveer 377.000 gulden nadat medeplichtigen de cijferkom- binatie van de brandkast hadden ontfutseld aan een sekretaresse die ze in haar huis tien uur lang onder bedreiging met een mes gegijzeld hadden. BUENOS AIRES. De Argentijnse politie heeft meegedeeld dat ze een handel in blange slavinnen voor de levering van prostituees aan Peru, talië en Turkije op het spoor is ge komen. BELFAST. Een man die met een vrouw liep te wandelen in de over- wegned door protestanten bewoon de wijk Shankill Road van Belfast is door gewapende mannen gedood met een schotwond in de borst. De vroqw werd niet ernstig gewond. NEW YORK. ,In 1974 zijn grote hoeveelheden olieprodukten door de Sowjet-Unie aan de V.S. geleverd, zo blykt uit gegevens van de Ameri kaanse douane, geciteerd door het Amerikaanse ministerie van buiten landse zaken. BOWLING Advertentie Wij zoeken een stevige knaap van een jaar of zeventien, in bezit van fiets of bromfiets, als Sollicitaties: schriftelijk, mondeling of telefonisch aan het kantoor van de Zierikzeesche Nieuwsbode (t.a.v. de heer Van Loon), Jannewekken 11, Zierikzee. Telef. (01110) 2255. De Witte Raaf 46. „Daar gaan ze nou, mijn schepen", brult de reusachtige zeeschuimer, half huilend van woede cn onmacht, „en.da.dat is uw schuld. NoormanIk heb nog zo gezegd er op los te slaanMaar gc blijft liever door die ellendige kloof rennen, hé?" Wild en on behouwen zwaait hij zijn zwaard rond en tiert: „Maar ik hed er vijf en ik zal geen Ragnar de Rode heten of ik krijkrijg de andere twee te pakken Vooruit mannen Er op af!" Een seconde ontstaat er een lichte verwar ring onder de krijgers, doch dan klinkt de staalhelderc stem van de Noorman: „Ik voer hier het bevel. Niet Ragnar de Rode!" Even staart de piraat de Noorman verbou wereerd aan en pruttelt: „Ik moet naar mijn sehe. De bijtende stem van Eric doet hem met open mond zwijgen. „Dat ge uw eigen mannen van de ene ellende in de andere stort, is uw zaak. maar hier draag ik de verantwoordelijk heid". Ragna de Rode stort een schorre kreet uit en paars van drift ziet hij naar het koele gelaat van de Noorman. „Met een onbezonnen optreden gooit ge steeds weer uw eigen glazen indat hebt ge aan uw vruchteloze jacht op de Witte Raaf gezien". „Wat Witte Raaf?" Bevend en stotterend van ellende hikt Ragnar de Rode: „Als ge die kerel niet stomweg had laten ontont snappen, was er niets aan de hand geweest, Noorman". Met vlakke slem en bleek van ingehouden drift bijt Eric dc zeerover toe: „Nu is hot wel genoeg, Ragnar de Rode. Ik ken de Witte Raaf niet. gij welEn dat weet ge. Maar gij misleidde me omdat ge hem. ten koste van alles, voor u zelf wilde houden...." Roodaangolopen springt de zeeschuimer op zij en wringt zich onder deze vlijmscherpe woorden machteloos in de meest dwaze boch ten. „Ge zijt u zelf niet meer meester", klinkt Eric's stem koud. Als ge eens wist welk een belachelijke figuur ge slaat Een paar wilde klanken ontsnappen Rng- nar's lippen en trillend van mateloze woede ziet hij de Noorman met flikkerende ogen aan. Deze boort zijn staalblauwe ogen liep in die van de ander, wanneer hij de volkomen verbouwereerde piraat toevoegt: „Ge moogt nog blij zijn dat ge ons ontmoet hebt met uw stelletje uitgeputte kerels In een mislukte poging tot uitdagen, brengt de zeeschuimer schor van woede uit: „Ha. vergis u niet. NoormanAls ik u niet ge zien had, dandan had ik allang op mijn schepen gezetenen „Zwijg! Mijn geduld is op", klinkt de stem van Eric driftig. „Het heeft geen zin om nog langer te spreken over wat geweest is, maar één ding is zeker: dat is onherroepelijk de laatste keer Onder doodse stilte vervolgt de Noorman: „Ge zijt mijn gevangene, Ragnar de Rode!" RENESSE1-4. In de Country Club te Renesse werd in de afgelopen week het bowlingseizoen 1973-1974 door de bowlingklub Renesse afge sloten. Evenals in het vorig seizoen wist de heer J. Dalebout by de heren beslag te leggen op de kampioensti tel, met een gemiddelde score van 205,33, vorig seizoen 189.09. By de dames ging het kampioenschap dit seizoen naar mevr. Horst-Kluit met 167.80. Vorig seizoen bezette zij de 5e plaats met een gemiddelde van 148.11 De kampioene van het vorige seizoen Corrie Hazenbroek, behaalde een iets hoger gemiddelde dan het vorig seizoen 157.75, tegen vorig jaar 157.68 maar moest nu genoegen nemen met de 5e plaats. De voorzitter van dc bowlingklub de heer E. M. Rijstenbil overhandigde aan de kampioenen de gewonnen prijzen, waarbij hij hen feliciteerde met het behaalde resul taat. Eindstand De eindstand heren: 1. J. Dale bout 205.33; 2. W. Lokker 187.00; 3. P. v. Reynst 172.67; 4. K. Horst 172.40 5. A. Horst 171.92; 6. A. Verseput 171.89; 7. M. Krijnse Lokker 169.42; 8. L. C. Hoogerhuis 168.46; 9. Schenk 168.00; 10. M. G. Verseput 165.60; 11. C. Dorreman 164.56; 12. J. S. de Fei- ter 163.11; 13. E. M. Rijstenbil 160.83; 14. M. J. Verseput 152.22; 15. J. C. Everaers 151.10. Dames: 1. mevr. Horst-Kluit 167.80 2. mevr. J. Krijger 164.63; 3. mevr. Schults 162.29; 4. Irene Meuldijk 158.00; 5. Corrie Hazebroek 157.75; 6. mevr. M. Verseput-Everaers 157.50 7. mevr. Boerma 155.92; 8. mevr. Dalebout-Bakker 153.78; 9. mevr. Troost 150.35; 10. mevr. Everaers- Fierens 149.11; 11. mevr. Hoogei*huis 146.86; 12. mevr. Verseput-Meerdink 146.16; 13. mevr. T. de Keijzer 145.00; 14. Janneke Everaers 143.13; 15. mevr. Horst-Pauwe 141.27, Voorzitter E. M. Rijstenbil (rechts) overhandigt kampioen J. Dalebout de wisselbeker. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) DJAKARTA. Een aardbeving heeft 90 procent van de gebouwen op het eiland Siasoe ten noorden van Celebes verwoest en drie' men sen zijn daarbij gedood, zo meldt het dagblad Kompas. NICOSIA. Tussen de i*egeringen van Cyprus en Gx-iekenland is een ki'isissituatie ontstaan met betrek king tot de Nationale Gardé van het door president Makarios bestuurde eiland. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De Centrale Onder nemingsorganisaties in het midden- en kleinbedrijf willen, dathet be- drag van de investeringsaftrek voor dit jaar op f 1500 wordt gesteld. Dit staat in een zaterdag uitgebi*achte nota aan de Tweede Kamer van het overlegoi'gaan der organisaties. De nota was reeds verscheidene keren aangekondigd. NIJMEGEN. De befaamde histoi'i- kus prof. di*. L. J. Rogier is in de nacht in het medisch centrum „Dek- kerswald" te Nijmegen overleden. De oud-hoogIei*aar in de sektie ge schiedenis aan de Katholieke Uni- vei*siteit bereikte de leeftijd van 79 jaai*. EPE. Voor de derde keer binnen een jaar is in de gemeente Epe var kenspest uitgebroken. 340 fokzeugen en biggen van een landbouwer in Vaassen moesten worden afgemaakt. Enkele maanden geleden werden in die plaats ook al 300 varkens naar het slachthuis vervoei'd en daarvoor was dat het geval in Epe. STEENWIJK. In de nacht is uit de woning van een cafétariahouder in Steenwijk voor f 50 mille aan antiek gestolen. De inbrekers maakten een Friese stoeltjesklok, een Friese staartklok en diverse andere antie ke voorwerpen buit. Dit gebeurde terwijl de eigenaar en zijn vrouw la gen te slapen. ROTTERDAM. De Holland Ame rika Lijn heeft besloten het nieuwe passagiersschip „Prinsendam" in de periode van januari tot mei van het volgend jaar en van november 1975 tot mei 1976 toch een serie veertien daagse ci'uises vanuit Singepore in de Indonesische archipel tc laten maken. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Hillegom: W. van Bruggen, Arnhem; te Vreeswijk (toez.): J. C. Schuurman. Pulten; te Meerkerk: H. Stroeve, Op- en Ne- der-Andel; te Veldhoven (Herv. gem. en Geref. Kerk): W. Klouwen, Terkaple. Bedankt voor De Lier: J. Visser tc Nieuw Stadskanaal; voor Huizen L. Kievit tc Gouda; voor Delfzijl (toez.): di*. H. R. Smid te Emmel- oord. Benoemd tot docent godsdienston derwijs aan het Chr. Lyceum te Gouda: J. G. Jansen te Naaldwijk b.g.w.i.w., die deze benoeming hoeft aangenomen. Gereformeerde Kerken Beroepen te Bennekom: drs: A. J. van Nijen, leraar godsdienstonder wijs aan de Chr. Pcd. Academie te Sneek. Aangenomen naar Alblasserdam: C. J. v. d. Drift te Nieuwerkerk aan de IJssel; naar Appingedam: R. Pie- tersen te Roden. Bedankt voor Hilversum: L. Bech te Wassenaar-Z. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Steenwijk: K. T. de Jonge, kand. te Apeldoorn; te De- vnteer (2de maal): Th. Rutters te Baai*n, die dit beroep heeft aange nomen. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Rilland Bath: J. Ka rens te Opheusden. Meer tv-tijd voor kerken DEN HAAG, 2-4, De T.V.zend- tijd voor de kei*ken wordt met in gang van 1 mei verruimd, en wel van 2 uur en 18 minuten per week tot 2 uur en 35,5 minuten. Hiertoe heeft minister van Doorn van CRM besloten op vei*zoek van het convent van kerken inzake radiodiensten, het interkerkelijk overleg in radio aangelegenheden en de stichting katholiek radio omroep. SCHEEPVAART Acila, 29-3 vertr. Singapore naar Perzische Golf. Atys, 30-3 Anchoi'age naar Singapo- i*e. Camitia, 30-3 vertr. Curacao naar Punta Cardon. MARKTBERICHTEN Aardappelbcurs Rotterdam ROTTERDAM, 1-4. Prijzen excl. BTW, vastgesteld in guldens per 100 kg af bedrijf op auto. volgens kwali teitseisen binnenland c.q. export. Klei-aardappelen binnenland: Bintje 35 mm. in twee maten f 12,00-14,00; Bintje 50 mm opw. f 16,50-17,00; Eigenheimers 35 mm opw. f 22,00- 26,00; Furore 35 mm opw. f 24,00- 28.00. Zandaardappelen binnenland: Bintje 35 min opw. f 10,00-10,50; Klei-aardappelen export: Bintje 35- 50 mm, los veiiaden f 8,25-9,00; idem 50 mm, los verladen f 16.50-17,00. Zandaai-dappelcn export: Bintje 35 mm opw. f 10,00-10,50. Voeraardap- pelen f 6,00-6,75. Stemming: export en binnenland flauw. BARNEVELD. 1-4. Coöp. Veluwse eiervelling. Aan voer: 909.360 stuks. Stemming: rede lijk. Prijzen (in guldens per 100 stuks): eieren van 50 gram 12,32; 55 gram 14,13; 60 gram 15,52; 65 gram 16.53. Veemarkt Leiden LEIDEN, 1-4. Aanvoer: slachtrun- deren 1314. varkens 256, schapen of lammeren 975, zuig- of weidelamme- ren 118. Prijzen (in guldens per kg): stieren le 5,80-6.20, 2c 5.50-5,65; vaarzen le 5,70-6.20, 2c 5,00-5,50; koeien le 5,20-5,70, 2e 4,70-4,95, 3e 4,40-4.60; worstkocicn 4.40-4,55; slachtvarkens boven notering (extra kwal.) le 2,60 -2,65, 2e 2,60-2,63. 3c 2.58-2.60; slachtzeugen 2,00-2,15; zware var kens 2,40-2,50; schapen per stuk 125- 190; fokschapen met 1 Jam per stuk 250-300; fokschapen met 2 lammeren per stuk 325-400; lammeren per stuk 160-235. Overzicht slachlrunderen: aanvoer groot, handel levendig en prijzen stabiel, stieren iets minder; varkens aanvoer ruimer, handel slecht en prijzen minder; schapen en lamme ren aanvoer iets minder, handel re delijk en prijzen stabiel. 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 4