Grote paardenstoet bij „Stra"-feest te Noordwelle Kandidatenlijsten Gemeenteraadsverkiezingen te Westerschouwen CHR. DEM0KRATISCH APPEL IN DE RAAD VAN DUIVELAND GESLAAGDE FEESTAVOND NVV-AFDELING BRUINISSE Gemeenteraad Westerschouwen VASTSTELLING BESTEMMINGSPLANNEN IN GEMEENTERAAD BROUWERSHAVEN STREEKNIEUWS ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag' 12 maart 1974 Nr. 21453 3 NOORDWELLE, 11-3. Zaterdag jl. werd volgens tra ditie te Noordwelle weer een opgewekt Slrafeest ge vierd. De belangstelling van zowel de ruiters als van het publiek, lijkt ieder jaar weer groter te worden. Zeker vijftig ruiters hadden ingeschreven, terwijl meer dan driehonderd toeschouwers aanwezig waren. Om één uur stelde de stoet zich op om de paarden te laten keuren, waarbij het er om ging welke paar den het mooist versierd waren. We ken tevoren zijn de ruiters, geholpen door familie en vrienden, al bezig om de rozen van crepe-papier te maken. Leek het er in voorgaande jaren Advertentie NUTSSPAARBANK.. Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank TERMIJNSPAREN en DEPOSITO'S tot 9 RENTE BURGH-HAAMSTEDE: Julianastraat/Bernhardstraat, dinsdags van 11.00-12.30 uur. op dat het versieren steeds minder werd, dit jaar had de jury het be paald niet gemakkelijk. Tientallen paarden waren zo fraai versierd dat het Stra-comité extra prijzen be schikbaar stelde. De winnaars werden: 1. Alfred Bakker; 2. Mari Kristeleijn; 3. Han Krfsteleijn. Terwijl de ruiters hun „ronde" deden, gingen de kinderen op fietsen ringsteken. De uitslagen van het ringsteken zijn: kleintjes: 1. Ad Hendrikse; 2. Dini Koster, 3. Willeke Oosse; gro ten: 1. Marja Verweel, 2. Giljam de Ruiter, 3. Wim Dalebout. Het meest inposante onderdeel van het feest vormde ongetwijfeld de intocht van de stoet paarden, voor afgegaan door het muziekkorps „Luctor et Emergo" uit te Renesse, in het dorp. Alle kou en „zadelpijn" is dan vergeten, fier worden de laat ste meters afgelegd. Ringsteken te paard Na welkomstwoorden door de he ren Steur, loco-burgemeester en Kloosterman, voorzitter Stra-comité kon met het ringsteken een aanvang worden gemaakt. Voor de meeste ruiters vormde dit wel het moei lijkste onderdeel van de dag. Met vaste hand rijden, en met vaste hand HAAMSTEDE, 9-3. De kandida tenlijsten voor de gemeenteraadsver kiezingen voor de gemeente Wester schouwen zien er als volgt uit: P.v.d.A.: 1. J. Lustig, Renesse; 2. J. C. Hendrikse, Noordwelle; 3. S. Roos, Burgh; 4. mevr. Brink, Haam stede; 5. J. van Sluijters, Noordwelle; 6. J. Deurlo, Burgh; 7. A. Apon, Re nesse; 8. C. v. d. Klooster Lz„ Burgh; 9. L. Brink, Haamstede; 10. mevr. Apon, Renesse; 11. N. H. Lysen, Burgh; 12. M. de Moor, Noordwelle. V.V.D.: 1. M. J. Steur, Noordwelle; 2. M. J. Krijnse Lokker, Renesse; 3. mevr. A. G. L. Friderichs-Landegent, Burgh; 4. Joh. Janse, Renesse; 5. L. D. Kik, Haamstede; 6. H. J. van Zuy- len, Haamstede; 7. J. C. de Feiter, Burgh; 8. J. L. Verton, Haamstede; 9. A. C. W. v. d. Vet, Reneses; 10. F. W. Hummel, Burgh; 11. M. P. Moel- ker, Renesse; 12. W. J. v. d. Zande, Burgh; 13. B. J. Kloosterman, Noord welle; 14. J. Deïst, Noordwelle; 15. mevr. C. v. d. Haven-Eikelenboom, Haamstede; 16. M. O. Hanse, Haam stede. C.H.U. - A.R. en S.G.P.: 1. L. C. Hoogerhuis, Renesse; 2. L. Tieleman, Haamstede; 3. J. van den Berge, Haamstede; 4. A. J. Padmos, Renes se; 5. P. L. van Waveren, Burgh; 6. J. Ligthart-Schenk, Haamstede; 7. J. W. Geleijnse, Haamstede; 8. J. Boot Mz., Haamstede; 9. J. C. Braber, Re nesse; 10. M. den Boer, Haamstede; 11. S. C. Coomans, Haamstede; 12. A. Wolters, Haamstede; 13. K. Manni, Haamstede; 14. W. Goudswaard, Haamstede; 15. mevr. T. C. Gakeer, Renesse. OOSTERLAND, 11-3. Voor de ko mende gemeenteraadsverkiezingen is er voor wat betreft de gemeente Dui- veland een samenwerkingsverband ontstaan tussen de Antirevolutionaire partij. de Christelijk Historische Unie en Katholieke Volkspartij. In Duiveland wordt hiermee de lijn gevolgd, die door de hoofdbesturen der genoemde drie partijen is uitge zet om, waar het mogelijk is, samen te werken. Deze samenwerking kwam tot stand door overleg met de kiesverenigingen: „Duiveland" der A.R P. en C.H.U.zomede een aantal in Duiveland wonende KVP-ers. Voor de komende verkiezingen zal onderstaande lijst van personen wor den ingediend. Op deze lijst komt niet meer voor de heer A. Stoutjes- dijk. Na een periode van 27 jaar als raadslid en wethouder, eerst in de voormalige gemeente Oosterland, en later van de gemeente Duiveland te hebben vervuld, keert hij op eigen verzoek niet meer terug in de Raad als vertegenwoordiger van de C.H.U. De onder de naam: Christen Demo cratisch Appel" uitkomende lijst is als volgt samengesteld: 1. S. Overbeeke, Nieuwer kerk (A.R.P.), thans zittend raadslid; 2. J. van der Maas, Oosterland (C.H.U.); 3. J. op 't Hof, Sirjansland (A.R.P.), thans zittend raadsld; 4. A. R. I. van den Hoek. Nieuwerkerk (C.H.U.): 5. •J. A. Schiettekotte, Nieuwerkerk (A.R.P.); 6, A. Roks, Oosterland (C.H.U.); 7. M. A. F. van Alphen. Nieuwerkerk (K.V.P.); 8. A. J. Rotte, Oosterland (A.R.P.); 9. P. Hendrikse, Nieuwerkerk (C.H.U); 10. C. P. van Putten, Nieuwerkerk (A.R.P.); 11. J. K. Stoutjesdijk. Oosterland (C.H.U.); 12. S. W. A. Laurense, Oosterland (A.R.P.); 13. W .Wandel. Nieuwer kerk (C.H.U.); 14. C. N. Sijrier, Nieu werkerk (A.R.P.). (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) steken is een kombinatie die niet al tijd meevalt. Na spannende strijd werd Floren tine Teeuw de winnares. Zij ont ving de wisselbeker en de extra prijs, hoefbeslag, beschikbaar ge steld door de heer R. de Vrieze, hoefsmid te Renesse. Daar de Stra oorspronkelijk be stemd is voor de „zware paarden", maar steed meer overgenomen wordt door de „lichte" kwam de prijs goed terecht. Mej. Teeuw bereed name lijk de enige „echte zware knol" die aan het feest meedeed. De verdere uitslag van het ring steken is: 2. Mari Kristeleijn', 3. Leendert Hanse, 4. Jeanet Goense, 5. Mary Dalebout. De mensen die het al te fris von den buiten, konden een goed onder komen vinden bij garage Goedbloed. De garage-ruimte was 'omgebouwd tot lokaliteit waar vrolijke muziek en drankjes voor de juiste stemming zorgden om Stra te Noordwelle weer tot een geslaagd feest te maken. ZIERIKZEE Opening speeltuin De meester Breetvelt-speeltuin gelegen aan de De Brauwstraat in Malta zal a.s. zaterdag 16 maart 's middags worden geopend. De opening zal zoals geb'ruikelijk door de aanwezigheid van het draai orgel en het uitreiken van versna peringen een feestelijk karakter dragen. Bovendien zal wegens het succes van twee jaar geleden weer een bal lonnenwedstrijd worden gehouden. De bestuursleden hebben met be hulp van enige buurtbewoners de speelwerktuigen inmiddels weer van een fris kerfje voorzien, zodat het geheel weer een vrolijk aanzien geeft Men hoopt dan ook dat veel kin deren bij de opening aanwezig zullen zijn en dat ook de ouders van de gelegenheid gebruik zullen maken om een kijxje te komen nemen. Openbaie bijeenkomst K.V.P. De KVP-afdeling Zierikzee geeft de gelegenheid om de problemen van stad en streek te bespreken met enige statenleden uit de KVP-fraktie Daartoe wordt een bijeenkomst be legd op maandag 18 maart aanstaan de in het Huis van Nassau. Ver. Technische School Op donderdag 21 maart a.s. wordt in de kantine van de Technische School „Schouwen-Duiveland" de algemene ledenvergadering gehou den. Op deze vergadering komen de jaarstukken aan de orde. Periodiek aftredend zijn de bestuursleden de heren J. C. Steutel en L. Tieleman, die beiden herkiesbaar zijn. Het be stuur stelt voor tot uitbreiding over te gaan met twee leden. Als kandi daten worden voorgesteld de heren H. G. Freriks ing. en J. Quant. Open dag L.T.S. Inzake de - al eerder aangekondig de open dag van de LTS wordt aan vullend medegedeeld, dat het (mid dagprogramma bestaat uit een ex positie van door de leerlingen ver vaardigde werkstukken en demon- stratielessen van (10 minuten) in dc vakken: Engels, wiskunde, Neder lands, natuurkunde en mechanica, s Avonds zijn er dan aktivitciten ten behoeve van de „Aktie Ierse Kinderen". Z.V.U.-cursus Op donderdag 14 maart wordt in het Huis van Nassau weer een les in de cursus Binnenhuis-architektuur (II) gegeven, door de heer P, C. Tie leman. HAAMSTEDE Aulo's botsten Twee personenauto's werden maandagmiddag tamelijk zwaar be schadigd bij een aanrijding op de kruising Serooskerkscweg-Kraaije- steinseweg. De aanrijding had plaats doordat H. v. d. B. uit Haamstede geen voorrang verleende aan me vrouw S. v. O. uit Haamstede. Per soonlijke ongevallen doden zich niet voor. KERKWERVE Feestavond Openbaar Onderwijs Op zaterdagavond 16 maart a.s. wordt in het Verenigingsgebouw te Kerkwerve een feestavond gehouden van de Ver. voor Openb. Onderwijs. Opgevoerd wordt het toneelspel „Een dak te kort". Er wordt bal na gegeven met het duo Jaap en Kees. BROUWERSHAVEN Afd. Plattelandsvrouwenbond Op 18 maart wordt in het jeugd- gebouw een bijeenkomst gehouden van de Aid. van de Ned. Plattelands- vrouwenbond. Mej. Van Elderen, na'ailerares van de Huishoudelijke Voorlichting spreekt over: „Kleding en mode". ZONNEMA1RE Voedingsbond NVV De agrarische en voedingsbedrijf- bond NVV hield haar jaarvergade ring in café „De Volharding" te Zonnemaire. Tijdens deze ledenver gadering werd aan een 5 tal leden wegens hun 25-jarig lidmaatschap van de bond de zilveren speld over handigd door de distriktsbestuurder de heer De Roo, die de gedekoreer- den namens het hoofdbestuur harte lijk feliciteej'de. Uit Zonnemaire waren dit de he ren J. Deurloo, A. Lijk, J. van Doe zelaar en C. Hülebrand. Uit Brou wershaven de heer Joh. Bokelaar. De dames werden ook niet vergeten en werden bedacht mét een bloe metje. In het bestuur werd de heer A. Hei boer gekozen. Na gebrui kelijke rondvraag bleef men nog ge zellig bijeen. NIEUWERKERK Heropening herenkapsalon Woensdagmiddag om 1 uur wordt aan de Poststraat de herenkapsalon heropend, waarin kapper D. Hen driks hét laatst werkzaam was. De nieuwe eigenaar van dé kapsalon is de heer C. B. Koster uit Zierikzee. Een ieder is woensdagmiddag van harte welkom bij deze feestelijke heropening. BRUINISSE Enquette onder vakantiegangers Door een interkerkelijke groep werd een enquête gehouden onder de vakantiegangers in Bruinisse. 90 °/o blijkt naar Bruinisse te komen voor de rust, die men hier nog kan ge nieten, waar'b'ij 40 het contact met de bevolking roemde, het dorp werd door de helft van de kampeerders ideaal gevonden, maar 10 °/o vond het tegenovergestelde. Strand en zee en sportvisserij streden om de voorrang, resp. 75 en 70 °/o. Een kampwinkel en de groente man werden node gemist. 100 van de aanwezigen wilde geen kerkelijk kontakt, slechts en kelen gingen thuis naar de kérk. Men verwachtte van de kerk ook niet veel. BRUINISSE, 9-3. Vrijdagavond 8 maart hielden de bij het N.V.V. aan gesloten N.V.V. afdelingen te Brui nisse weer hun jaarlijkse gezellige avond in het Ned. Hérv. Verenigings gebouw. De voorzitter, de heer A. J. Bal heette de talrijke aanwezigen wel kom, in het bijzonder de heer W. Pel, districtsbestuurder van het N.V.V. uit Middelburg. Deze op zijn beurt het woord ver krijgend, prees Bruinisse omdat hij hier nog de saamhorigheid vond, die in de jaren voor en direct na de oorlog, nog overal in de gelederen van het N.V.V. aanwezig was. Er zijn weinig plaatsen in Zeeland en in ove rig Nederland, waar de samenwer king in de plaatselijke raad nog zo goed is, en zo goed funktioneert. De heer Pel besprak vervolgens de verschillende aspecten van het hui dige politieke leven, de loon- en prijspolitiek van het kabinet Den Uil, de oliecrisis en het voor en tegen van de multi-nationale ondernemingen, de dreiging van de werkloosheid en de komende Statenverkiezingen. Aan het slot van zijn causerie werd de heer M. J. Bal de gouden N.V.V.- speld voor het 40-jarig lidmaatschap uitgereikt. De heer Bal, was niet alleen 40 jaar lid van de Voedingsbedrijfsbond, maar ook 35 jaar bestuurslid van eerst de Ned. Landarbeidersbond, la ter de ANAB en nu de Voedingsbe drijfsbond. De toneelgroep „Op Drigt1' voerde daarna het blijspel in drie bedrijven „Een dak tekort" op. Na dit goed ge speelde toneelstuk volgde nog een gezellig samenzijn met de Lejo's. (Vervolg van pag. 1) De heer B. J. Kloosterman zei per soonlijk niet gelukkig te zijn met de zienswijze van het college ten aan zien van het winkelcentrum. Nog maar enige maanden geleden werd een aanvraag voor het vestigen van een horecazaak in het winkelcen trum afgewezen waarna men in de volgende raadsvergadering het voor stel van b. en w. kreeg te behandelen voor het vestigen van een nieuw be drijf. Dit werd ook duidelijk door de aanvragers zo gesteld. De lieer J. C. Hendrikse verklaar de dat by zijn fraktie het bevriezen van het winkelcentrum en de Hoge- zoom vreeiiid is overgekomen. Mét klem drong hij aan om deze bevrie zing uit het winkelcentrum weg te nemen. Al 12 jaar is er de gelegenheid om winkels daar te bouwen maar tot nu toe is er nog geen enkele verrezen. Momenteel liggen er nog enige aan vragen wat er toch duidelijk op wijst dat er nog een zekere b'ehoefte bestaat. Om later hét bestemmings plan te gaan wijzigen, als er een vergunning zou worden afgegeven, vónd hij veel te omslachtig en tijd rovend. Vraagteken bij behoefte Wethouder L. C. Hoogerhuis zei dat een aanvraag, voor hem nog niet betekent dat er ook behoefte aan be staat. Hij was de mening toegedaan dat de gemeente de bestaande hore- ca-bedrijven dient te beschermen. De behoeftë aan een bibliotheek werd wel gevoeld, of de enquêteurs hebben vermeld, dat Bruinisse een uitstekende bibliotheek heeft vonden we niet opgetekend. Door de inspecteur van volksgezond heid zijn er al aanmerkingen ge maakt op verschillende horeca-be- drijven op de campings. Momenteel brengt het braak liggend terrein in het winkelcentrum toch zijn geld op daar men in de zomermaanden hier van een goede pacht heeft bij het verhuren voor poffertjeskraam, olie- bollenkraam, kindermolen, viswagen enz. In het winkelcentrum moet men de gelegenheid blijven geven om hier winkels te kunnen b'ouwen. De heer J. C. Hendrikse vond dat de horeca-bedrijven op de campings hier niets mee hebben te maken. Voor de verhuur voor plaatsen van kramen enz. is in het bestemmings plan een terrein aangewezen. De heer Kloosterman was het met het argument dat de bestaande hore ca-bedrijven op deze manier be schermd moeten worden totaal on eens. „We gaan nu wel een merk waardige richting uit". Als men be paalde bedrijven gaat beschermen schept men onherroepelijk een pre cedent. Moet men dan ook niet an dere bedrijven voor concurrentie gaan beschermen en waar blijft men dan?. Dit argument zou de heer Kloosterman geschrapt willen zien een visie waarmee loco-burgemees ter Steur het wel eens was. „Onaantrekkelijk" De heer M. Krijnse Lokker zei dat het wel eens onaantrekkelijk zou kunnen worden als zich in het win kelcentrum nog meer horeca-bedrij ven gingen vestigen. Om deze reden schaarde hij zich achter de visie van b. en w. evenals de heer J. v. d. Berge. In afwijking van het oude plan is nu een gevelhoogte van 6 meter aangehouden. Hierdoor is het moge lijk geworden dat ook op de boven verdieping een horeca-vestiging plaats heeft zo deelde loco-burge meester Steur mee. De heer v. d. Berge zei blij te zijn met de bevrie zing. BROUWERSHAVEN, 11-3. De raad der gemeente Brouwershaven verga derde maandagavond onder voorzitterschap van loco-burgemeester de heer P. de Moor, die in zijn openingswoord meedeelde, dat het raadslid de heer A. C. Dalebout wegens ziektfe de vergadering niet kon bijwonen. De raads voorzitter wenste hem een spoedig algeheel herstei toé. Op een vraag n.a.v, de ingekomen stukken door de heet J. A. v. d. Bijl m.b.t. de aanleg der riolering te Schuddebeürs kon de voorzitter meedelen, dat het werk is aanbesteed en gegund beneden de geraamde prijs. De heer v. d. Bijl kwam nog eens terug op zijn in een vorige vergade ring gelanceerde suggestie, om voor familieleden in rechte lijn bij be zoek aan ziekenhuizen te Goes de brugkosten te doen betalen. Hij vroeg het kollege of hieromtrent be slissingen zijn genomen of een on derzoek is ingesteld. De heer De Moor deelde mede, dat op de eerst volgende vergadering van B. W. en S. dit punt op de agenda zal worden geplaatst. De heer C. J. de Munnik zei dat zijn fraktie (PvdA) in prin cipe wel achter dit plan staat. Dit raadslid drong er bij het colle ge op aan om de Bermwcg te Zonne maire alsnog op de prioriteitenlijst te plaatsen, daar vooral dc toegang naar de begraafplaats zeer slecht is. Dc voorzitter zegde toe tc trachten alsnog een gaatje te vinden in het bcstratingsplan om dit te kunnen realiseren. Eerste paal plan Dclingsdijk Tenslotte deelde de voorzitter dc raad nog mede dat a.s. woensdag de eerste paal zal worden geslagen in hol plan Delingsdijk. N.a.v. de vaststelling 7e wijziging bouwverordening, welke onder meer betrekking heeft op aanpassing van de voorschriften voor brievengleu- vcn ingevolge de Postwct 1954 vroeg de heer J. A. v. d. Bijl zich af of de huizen, die buiten de woonkernen zijn gelegen en reeds een dooi" de PTT geplaatste brievenbus hebben aan de weg dan alsnog een brieven bus in hun voordeur moeten laten maken. Z.i. is dit een dubbele zaak. De heer v. d. Bijl geloofde niet dat men iemand hiertoe kan verplichten. Hoewel het niet zo'n zware zaak is om aan te tillen blijft het toch een vreemde verordening. Voorzitter De Moor: „Inderdaad, maar we komen er niet onderuit. Vastgèstèlfl werd het plan Delings dijk te Brouwershaven in welk ge bied ten westen van de Kromwal de uitvoering van het plan zover is ge vorderd, dat in de woonkern Brou- wershaveh geen bouwgrond meer beschikbaar is. Reeds zijn tot stand gekomen of komen nog tot stand 31 woningwet woningen, 12 premiewoningen, 34 bejaardenwoningen, 1 ambtswoning, 3 partikulier eensgezinswoningen, 15 partikuliere woningen aaneen en een scholenkomplex voor het lager onderwijs. Door het vorenstaande moet het plangebied enigszins verder in wes telijke richting worden uitgebreid om plaats te kunnen bieden aan de noodzakelijke sociale woningbouw. Het plan biedt ruimte aan 111 wo ningen en 10 bungalowwoningen. De heer C. J. de Munnik zei er van overtuigd te zijn dat deze plannen zowel door b. en vv. alsmede door de bevoegde instanties goed zijn door dacht, maar meestal is het zo dat een dergelijk plan op de raadstafel wordt gesmeten en voor de rest we ten men er weinig van. Spreker stel de voor in navolging van de rekrea- tiekommissie ook hiervoor een kom missie te vormen uit de frakties, die elk hun eigen fraktie dan kunnen inlichten en toelichten. Voorzitter De Moor vond dit geen kwaad idee en zei dit verder in het kollege te zullen bespreken. De heer v. d. Bijl was bevreesd, dat dc hooi- en stro-handel, gelegen in dit plan, lamgelegd zal worden, wat de voorzitter bestreed. Het is maar een overgangsmaatregel. Vaststelling bestemmingsplan Vastgesteld werd vervolgens het bestemmingsplan Zuidwal te Brou wershaven en het bestemmingsplan Zonnemaire. In laatstgenoemd plan zijn reeds tot startd gekomen 35 woningwetwo ningen. 18 bejaardenwoningen, 6 partikuliere woningen en 1 vereni gingsgebouw. Er is nog beperkte ruimte voor nieuwbouw. De raad ging akkoord met de verhuur van de camping De Bulke te Brouwers haven voor de periode van 1 januari 1974 tot en met 31 december 1984 aan de heren J. C. Hanse en J. de Vlieger te Brouwershaven. Opnieuw kwam in behandeling het verzoek van de heer S. v. d. Berge te Zonne maire tot het vestigen van een kam peerterrein aan de Zuidweg te Zon nemaire. N.a.v. dit verzoek heet het kollege het verzoek van de heer v. d. Ber ge voorgelegd aan de subkommissie voor de gemeentelijke bestemmings plannen van de Prov. Planologische Commissie voor Zeeland ten einde hun mening hieromtrent te verne men. Deze commissie stelt, dat tegen de vestiging van een kampeerterrein aan de Zuidweg te Zonnemaire pla nologische bezwaren bestaan. Het komt er op neer dat het Streekplan Schouwen-Duiveland niet voorziet in verblyfsvoorzieningen voor de re creatie ter plaatse. De heer De Munnik zei het spijtig voor de heer v. d. Berge te vinden maar na de motivering door de be voegde instanties zijn er geen an dere mogelijkheden. De heer De Munnik vroeg de voorzitter of er van de zijde van de heer v. d. Berge nog enigerlei reaktie is ontvangen, wat de voorzitter ontkende. Blijk baar is dus de belangstelling bij be trokkene ook gedaald, aldus de heer De Munnik. Ook de heer van Hat- tem noemde het voor de heer v. d. Berge een hopeloze zaak, waar niet is onderuit te komen. De heer J. J. Klaasse vond dat betrokkene aan 2 punten vastzit. Als het tot de dorps uitbreiding behoort kan de heer v. d. Berge zijn bedrijf ook niet uitbrei den. De raad had geen bezwaar tegen de wijziging in de huurovereen komst m.b.t. de oliesteiger aan dc nieuwe jachthaven te Brouwersha ven. De heer Van Hattem drong er bij het kollege op aan spoed tc ma ken met de aanleg der waterleiding, nu dc haven bijna leeg is, waarvan een dankbaar gebruik gemaakt moet worden. Dc voorzitter deelde mede. dat in een eerstvolgende vergadering dc raad hierover een voorstel zal be reiken.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 3