lationale Actie Rode Kruiswoord puzzel nr. 6 PRIJS-SLAG deurloo woninginrichting [KJ KEURSLAGER 7/ goeie slager j gesloten SUCCESJES TAPIJTSERVICE CENTER Goedgekeurd bestemmingsplan Westerschouwen Goedgekeurd bestemmingsplan Westerschouwen Voordeel bij uw Keurslager DE KEURSLAGERS deurloo Kontrakttelers gevraagd Fa. K0EV0ETS MOL 11, ZIERIKZEE Wilt u Ziekenverzorger(ster) worden Gemeente Bruinisse Straks als de zon weer volop schijnt ZONNESCHERM „DE NOBELPOORT" Prijzenpakket Met medewerking! van Uw nieuwsblad Doel van de actie inzenden 7 AwKlmrtt A» ZkdkzM TcMOOA (OUKJ) 382» Du 1, Zlirlkm Tilplooi (OHIO) 2825 wet ruimtelijke ordening art. 28. lid 6 De burgemeester van bovengenoemde gemeente brengt ter openbare kennis, dat het bij het besluit van 16 oktober 1972 door de gemeenteraad vastgestelde bestemmingsplan Biiitengebie<l-Oost door gedeputeerde staten van Zeeland bij hun besluit van 15 januari 1974, nr. 12/333 4e afd., r.o. is goedgekeurd, zulks met uitzondering van een gedeelte van de plankaart en enkele gedeelten van de voorschriften. Het bestemmingsplan ligt met de daarbij behorende be scheiden op genoemd besluit van gedeputeerde staten vanaf 12 februari 1974, gedurende een maand ter gemeentesecre tarie, voor een ieder ter inzage. Zij die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, kunnen gedu rende de genoemde termijn, beroep instellen tegen het goed keuringsbesluit bij H.M. de Koningin. Gelijke bevoegdheid tot het indienen van bezwaren komt toe aan degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, tweede lid, van de wet op de ruimtelijke ordening, tot gedeputeerde staten hebben gewend. Een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten kan beroep instellen tegen dit besluit bij H.M. de Koningin. De beroepschriften kunnen worden ingediend bij de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening. De burgemeester, H. P. EVERWIJN Westerschouwen, 11 februari 1974. wet ruimtelijke ordening art. 28, lid 6 De burgemeester van bovengenoemde gemeente brengt ter openbare kennis, dat het bij het besluit van 16 oktober 1972 door de gemeenteraad vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied-West door gedeputeerde staten van Zeeland bij hun besluit van 29 januari 1974, nr. 111/392 4e afd., r.o. is goedgekeurd, zulks met uitzondering van enkele gedeelten van de plankaart en een gedeelte van de voorschriften. Het bestemmingsplan ligt met de daarbij behorende be scheiden en genoemd besluit van gedeputeerde staten vanaf 12 februari 1974, gedurende een maand ter gemeentesecre tarie, voor een ieder ter inzage. Zij die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, kunnen gedu rende de genoemde termijn, beroep instellen tegen het goed keuringsbesluit bij H.M. de Koningin. Gelijke bevoegdheid tot het indienen van bezwaren komt toe aan degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, tweede lid, van de wet op de ruimtelijke ordening, tot gedeputeerde staten hebben gewend. Een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten kan beroep instellen tegen dit besluit bij H.M. de Koningin. De beroepschriften kunnen worden ingediend bij de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening. De burgemeester, H. P. EVERWIJN Westerschouwen, 11 februari 1974. VERENIGING VOOR FACULTATIEVE CREMATIE Correspondent voor Sehouwen-Duiveland: J. LUSTIG - Oosterenbanweg 2 - Renesse Telefoon (01116)) 1455 Alle inlichtingen zijn aan bovengenoemd adres verkrijgbaar. X RUNDERSTOOFLAPJES 500 gram 4,75 een héél kilo 8,95 ECHTE BIEFSTUK 250 gram4,75 HAMBURGERS p. stuk 0,72 NU: 5 halen - 4 betalen 100 gram I'EKKLVLEES 100 gram ZURE ZULT 1,15 0.05 PLAATING - Dam 20 - Ziei ikzee SIMMERS - Visstraat II - Zierikzee SIMMERS - Ring 9 - Haamstede Wegens verbouwing en reorganisatie tot en met vrijdag 25 februari Zaterdag 16 februari open mannenmode mol 5-7 zierikzee tel. (01110) 2890 voor zaaiuien oogst 1974, voor pakhuis BUSCOP 15.V., OUDE TONCE Inlichtingen bij: K. VAN DIJKIÏ, Oosterland - Tel. (01114) 1313 en A. M. BOLLE, Oosterland - Tel. (01114) 1775 Engelse schipperstruien en sell ipper spetten Gewone petten en hoofddeksels in veel soorten! De eerstvolgende opleiding begint op maandag 4 maart a.s. Dat houdt in Een 2-jarige praktische en theoretische opleiding waarin u een beeld krijgt van de verzorging van patiënten. Toekomstmogelijkheden Deze boeiende werkkring met toekomstmogelijk heden begint als leerling met een salaris van f 823,- bruto per maand, exclusief onregelmatigheidstoeslag. Een gediplomeerde ziekenverzorger(ster) kan een salaris verwachten van circa f 1050,met een uit loop tot rond f 1570,bruto per maand. Wie komen er voor deze cursus in aanmerking Voor de opleiding komen jongens en meisjes in aan merking van 17 jaar en ouder die 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten. Voor meisjes is interne huisvesting mogelijk. Als u belangstelling hebt en eeri afspraak wilt maken voor een kennismakingsbezoek belt u dan: „DE BUITENHOF" Nw. Hcrlaer 2, Amsterdam-Bui ten veldert, afd. Personeels zaken, (telefoon 020 - 44 20 44). Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Bruinisse maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22, 2e lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 januari 1971 heeft be sloten te verklaren dat voor liet gebied nabij de van ffertsbekestraat/Bergstraat, zoals dit in rode kleur op de bij genoemd besluit behorende tekening is aangegeven, een herziening van het Herbomvplan 1955 wordt voorbereid. Genoemd oorbereidingsbes]uit ligt met de tekening vanaf 12 februari 1974 ter gemeentesecretarie, afde ling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. De burgemeester, voornoemd, G. HOKKEN Bruinisse, 31 januari 1974 Dan zou u graag een aan uw gevel willen hebben. Komt u nu eens praten of bel ons op, dan bent u verzekerd dat u op tijd uw scherm hebt. Zomveringsbedrijf W. GOUDSWAARD - Zierikzee Korte Nobelstraat 2 Telefoon (OHIO) 2497 Oók uw adres voor het bekleden van markiezen Voor doe-het-zeivers kunnen wij het ZONNE SCHERMDOEK per meter leveren. Vóór 28 februari besteld worden deze gratis opgehangen. Diversen Voor het inlijsten van bor- duurstukken, reprodukties, foto's e.d. naar kunsthandel J. v. d. Ven, Korte St. Jan straat 23, Zierikzee. In Kerkwerve, Brouwersha ven, Zonnemaire, Dreischor en Noordgouwe zijn wij vrij dag toch voor het opmeten van zonneschermen en jaloe zieën. Heeft interesse, bel ons dan even, dan komen wij ge lijk bij u langs! Nu bestellen en in maart gratis opgehan gen, dat kan met de zonne schermen die besteld worden tot en met 28 februari a.s. Zonwering „De Nobelpoort", W. Goudswaard, Korte No belstraat, Zierikzee. Telefoon (01110) 2497. Onze laatste bontmantels, bonthoeden, krawattes, col liers kunt u nu kopen vér beneden de normale waarde! Bijv. van f 575,nu tegeef slechts f 225,bijv. van f 985,nu tegeef slechts f 450,enz. enz. Zo goed koop kocht u nooit een bont mantel! Zie de etalages en u zult zeggen: dat is haast voor niets! Drie jr. garantie. Kre dietservice zeer spoepel mo gelijk. Dit kan alléén: de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland: De Bont- koning, Hoogstraat 97, Rot- terdam-C. Tel. (010) 117.117. Als extra service gratis rei zen voor u, daar bij koop reisgeld voor 2 personen (ook benzine auto) wordt terugbe taald. Vrijdagsavonds tot 9.00 uur geopend. Groot parkeer terrein voor de zaak. •I AC. HERMANS I.V. Door de verschillende taken, die in onze konSumentenmarkten verricht moeten worden, is het werken in deze filialen interessant en afwisselend. Men moet echter wel goed met mensen kunnen omgaan, en in staat zijn zelfstandig te werken. Trekt u dit aan. dan is de mogelijkheid aanwezig in ons filiaal te Nicuwerkerk geplaatst te worden als: KASSIERE OF LEERLING KASSIERE (Ervaring is niet noodzakelijk, u krijgt alle steun van ons bij de opleiding) BEDIENDE OF AANKOMEND BEDIENDE (In ons snelgroeiende bedrijf zijn goede vooruitzichten duidelijk aanwezig). Minimum leeftyd 17 jaar. Onze salarissen liggen boven de C.A.O.-schalen, terwijl ook de overige arbeids voorwaarden royaal en up-to-date zijn. Belangstellenden kunnen voor inlichtingen een afspraak maken bij onze bedrijfsleider te Nieuwerkerk, adres Deltastraat 16, of rechtstreeks bij ons hoofdkantoor te Bergen op Zoom. telefoon (01640) 36750, van maandag l m vrijdag tussen 8.30-17.30 uur. Ten bate van de Rode Kruïs-vakantïeprojec- ten voor chronisch zieken en invaliden is een puzzelactie georganiseerd, waaraan ook dit blad zijn medewerking verleent. Bij deze zesde puzzel valt weer voor duizen den guldens aan fraaie prijzen te winnen. Met een gulden extra op de briefkaart of het girobiljet met uw oplossing maakt U kans op één van de tientallen prijzen die het Nederlandse bedrijfsleven ter beschik king heeft gesteld. Wat U kunt winnen, voor welk doel deze actie is en hoe U moet inzenden staat hieronder allemaal aange geven. Voor de trouwe deelnemers wachten straks als eindhoofdprijzen o.m. een Dickson stacaravan van 10.000 van Dïck Wissink te Willeskop en een Mark-orgel van 2295 van Benelux Musical Instru ments te Rijswijk. Maar ook deze week worden er weer fan tastische prijzen uitgeloot. Er 2ijn liefst tien hoofdprijzen: 1. Een schitterende kleurentelevisie van Philips Ne derland van 2595; 2. Een Walra-linnenuitzet ter waarde van 1.000. U mag zelf kiezen uit ruim 400 Wal ra-artikel en zoals beddegoed, dekens, dekbed den, badgoed, tafelgoed en keukengoed. U kunt vrij de kleuren daarvan combineren en ook gebruik maken van een speciale confectie-service; 3. Een Starlet 353 naaimachine van Singer N.V. te Amster dam. Prijs 549. Maar bij U voor niets thuis be zorgd; 4. Een reis met logies en een kaartje voor de wereldkampioenschappen voetbal in West-Duits- land. Deze unieke trip van 450 wordt aangeboden door de KLM, het reisbureau Maduro in Den Haag en de KNVB; 5. Een wasemafzuigkap type Bosch DUH 61 van 311, beschikbaar gesteld door Willem van Rijn b.v. te Amsterdam; 6. Een Moulinex-grill van 255, dankzij Moulinex b.v. te Rotterdam; 7. Een Prisma Electronic horloge van 229, van Jan sen, Post en Cocx b.v. te Amsterdam; 8. Een ama teur-werkbank (nr. 24) met bankklem en gereed schaphouder van 150, van F. G. Segerink b.v. te Denekamp; 9. Een kriskras-abonnement 1e klasse vodr twee personen. Waarde 144. Nederlandse Spoorwegen; 10. Een Daalderop Presto Snelkookpan van 91,85 van Van Perlstein Roeper Bosch N.V. te Amsterdam. Verder kunt U winnen een pakket miniatuurauto's van 90 (World Present Roermond), een schoenen waardebon van 50 (Hermans Schoenen Utrecht), een handzaag van 35,50 (Sandvik Staal Schiedam), f Om aan het slot van de actie te kunnen mee- dingen naar de eindhoofdprijzen dient men alle letters E van de oplossingen van de in totaal 13 puzzels op te tellen. Wie dan niet meer over alle opgaven beschikt, zal op nog nader aan te geven wijze een speciale krant kunnen bestellen waarin alle puzzels tesamen zullen worden afgedrukt, Horizontaal: 1. Amerikaanse leeuw - 4. deel van de dag - 8. rondhout - 10. klaar -11. Amerika (afk.) - 13. naarstig - 16. gewicht (afk.) - 17. weinig - 19. tweetal - 20. dunne - 21. tijdmaat - 23. vrij - 25. dikke pap - 26. alstu blieft (afk.) - 28. bouwland - 30. Utrechts Symfonie Orkest (afk.) - 32. kippenloop - 34. sprookjesfiguur - 36. schop - 38. bijwoord - 39. teer - 41. reeds - 42. achter - 43. dyne (afkj - 45. pech - 46. jonge mensen. Verticaal: 1. vrucht - 2. bijwoord3. per soon - 5. ton - 6. voegwoord - 7. deel van een pers - 9. manl. hond - 12. selenium (afk.) - 14. lofzang - 15. muzieknoot - 16. inhoudsmaat - 18. staren - 20. pooldier - 22. rivier in Nederland - 24. plaats In Noord- Brabant - 27. handvat - 29. voertuig - 30. nachtvogel - 31. helling - 33. bij woord - 35. onderwijs - 37. familie lid - 39. bewonderaar - 40. plaats in Gelderland - 42. de onbekende - 44. dadelijk. In onderstaand diagram vult U nu de letters in die U op de gelijk genummerde vakjes van de puzzel hebt gevondenDe zin dfe bij een goede oplossing ontstaat, stuurt U op elders aangegeven wijze in. een kalkoen van 3 kg.van 25 (Produktschap Pluim vee en Eieren Zeist), een blikradio van 25 (Coca Cola Export Corporation, Amsterdam), een doos kauwgommix van 24 (Maple Leaf Amsterdam), een puzzelwoordenboek van 16,90 (Uitgeverij Lui- tingh b.v. Publishers Laren N.H.) en vijf blikken ham van 5 (Vleeswarenfariek Th. S. van der Laan, Rijs wijk). Voorts zijn er 110 exemplaren van het fotomagazine Koningin Juliana 2565 ter beschikking gesteld, zodat in ieder geval bij een deelnemer van elk blad een (zeer bijzondere) prijs terecht komt. Jaarlijks brengen vijfduizend gehandicapten een week vakantie door aan boord van de (nieuwe) J. Henry Dunant en in de twee vakantietehuizen van het Nederlandse Rode Kruis. Dat kost geld. Geld dat U nu bijeen kunt puzzelen. Talloze chronisch zieken en invaliden zullen er U dankbaar voor zijn. En niet alleen zij, ook hun familieleden door wie zij week in week uit worden verzorgd. Indirect krijgen ook die de gelegenheid even op adem t© komen. Doe dus vooral mee aan deze Rode Kruiswoord puzzelactie. U stuurt de gevonden slagzin op een brief kaart naar het speciale adres van het Nederlandse Rode Kruis, Postlaan 97. 's-Gravenhage. Plak naast de gewone frankering (30 cent) minimaal ƒ1,— (maximaal 5,—) aan gel dige postzegels. U kunt net zoveel oplossin gen inzenden als U wilt, mits voldoende gefrankeerd. U kunt ook uw oplossing op eon girobiljet (geen girobetaalkaart) schrijven. Maak dan tenminst© ƒ1,óf zoveel U wilt over op giro 30 46 097 ven het Nederlandse Rode Kruis te 's-Gravenhage. Uw oplossing moet op 13 februari binnen zijn. Op 18 februari trekken In Bergen (N.H.) notaris Van Beusekom uit 's-Gravenhage 'cn notaris Brons uit Bergen de fantastische prij zen. De vergunning voor deze puzzelactie ten bate van de Rode Kruis-vakantieprojecten voor chronisch zieken en invaliden is ver leend door de Staatssecretaris van Justitie, bij besluit van 31-10-'73f nr. L.O. 700/143/230.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 7