Diskussieforum besloot algemene vergadering ZLM Het gevaar van overbevissing 4 „Argenta" Super Lux: de lamp met 30% meer licht op tafel ONZE PUZZELRUBRIEK Storm en sneeuw in Frankrijk Aid ie „Drie maal vijf' Geheime overeenkomst V.S.-Sovjet-Unie DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG l 1 w C. Wandel en Zn X ZIERIKZEE, G-2. De jongste algemene vergadering van de Kring Schouwen- Duiveland der Z.L.M. werd - nadat de sprekers hun bijdrage hadden gele verd - afgesloten met een diskussieforum. Onderstaand treft men aan het geen in het kader van deze forumbespreking, waaraan op grote sehaal werd deelgenomen, te berde werd gebracht. De heer Van der Post vond het Streekplan te weinig veranderd ten opzichte van de z.g. rekreatieparken, de concentratie van rekreatiewonin- gen, die bepaald geen verfraaiing van het landschap vormen. Burgemeester Schouwenaar van Brouwershaven heeft zich wat ver wonderd over -de stelling van dr. Franssens, dat Grevelingen en Oos- terschelde zoet zullen worden. Hij meent dat dit niet het geval zal zijn. Dr. Franssens antwoordde de heer van der Post. dat streekplannen voor 20 jaar worden opgesteld. Zij zullen dus wel voortdurend bijgesteld en Advertentie voor dezelfde stroomkosten aangepast worden, als de verande ringen van ii^ichten dat eisen. Wat betreft, het zoet worden van Grevelingen en Oosterschelde meen de hij, wat de Grevelingen betreft zulks het geval zal zijn. Alle Zuid Hollandse waterschapsplannen op Flakkeè daarop zijn afgestemd. De heer Schouwenaar vroeg ver der een advies voor het leefbaar houden van de kernen, een zaak waarop ook burgemeester Baerends inhóakte. Beide burgemeesters heb ben in hun gemeente van die kernen die gebaat zijn bij nieuwbouw en dus afhankelijk zijn van het zich vestigen van randstedelingen of an dere rekreatie-zoekenden. Men moet zorgen dat b.v. een school kan blij ven; een dorpswinkelier zijn nering kan blijven uitoefenen, dit alles is belangrijk in de regionale samenle ving. Ir. Adriaansens vroeg zich af, of het belang van een school in een be paald gehucht, wel opwoog, tegen b.v. de verbeteringen van het onder wijs in de regio. Als men konse- kwent de regel doorvoerde een -zo goed mogelijk leefmilieu te scheppen. Burgemeester Baerends sprak van het doorprikken van een luchtballon als het ging over het niet leefbaar houden van de kleine kernen. Hij achtte de stelling van de heer Adri aansens over het leefmilieu niet juist en het in stand houden van de ker nen dringend gewenst. Architect Heringa, merkte later op, dat de dorpswinkelier, de smid en anderen, die vroeger daar hun am bacht uitoefenden, al lang verdwe nen zijn. De dorps winkelier had een bekommerd bestaan, want men rijdt in de auto naar de stad of naar el ders waar de suiker vijf cent goed koper is. De energiecrisis I Over de energiecrisis, en de vraag of het verstandig is, om in Schou- wen-Duiveland té wonen en in de Randstad of elders te werken, werd Onze puzzelrubriek loopt als „een trein" en dat is bijzonder prettig, niet alleen voor de redaktie. maar - naar wij hopen - ook voor degenen, die zich wekelijks met het „pieke ren" bezig houden. De eerste prijs gaat ditmaal naar: Mej. A. C. BOLLE Zuidwellestraat 14 ZIERIKZEE De tweede prijs is bestemd voor: De heer D. STRUYK Scheldestraat 2 ZIERIKZEE De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. platina; 6. lakmoes; 12. peer; 14. loom; 15. es; 17. er; 18. ruw; 20. M.O.; 21. br.; 22. slof; 24. degen; 26. idee; 28. iep; 29. rek; 30. zog; 32. ree; 33. de; 34. roze; 35. Edam; 37. nu; 38. kabel; 39. lelijk; 41. naaf; 42. toss; 43. peper; 47. kamer; 50 sr.; 52. lila; 53. aker; 54. T.H.; 55. Hes; 57. pad; 58. pen; 59 mei; 60. adie; 62. Namen; 64. kiem; 65. me; 66. p.p.; 68. rol; 69. jr.; 70. n.m.; 71. zout; 73. naar; 75. rooster; 76. kas teel. Vertikaal: 1. presidentshamer: 2. A.P.; 3. teel'; 4. Ier; 5. nr.; 7. al; 8. kom; 9. mooi; 10. om; 11. spreeuw schimmel; 13. rug; 16. slee; 18. rekel; 19. wezel; 21. been; 23. op; 24. deze; 25. node; 27. Dr.; 29. rob; 31. gal; 34. rafel; 36. mijter; 38. kap; 40. kor; 44. pip; 45. elan; 46. radar; 47. kapel; 48. Aken; 49. men; 51. rede; 54. teen; 56. si; 59. mi; 61. epos; 63. mol; 64. krat; 67. put; 69. jas; 71. zo; 72, te; 73. na; 74. re. De nieuwe puzzel Horizontaal: 1. roofdier; 4. war boel; 8. kledingstuk; 11. platte vier kante vloersteen; 13. lang en smal gangtapijt; 15. laagtij; 17. hemelli chaam; 18. oude lap; 19. op dit ogen blik; 20. bladplant; 22. wandversie ring; 24. roofdier; 25. wijnsoort; 26. vogel uit de orde der steltlopers; 28. kortbuikige fles; 30. etensbak voor de varkens; 32. traditionele vijand schap; 33. sierlijke fles met wijde buik; 35. putemmertje; 37. persoon lijk voornaamwoord; 38. samenhan gende klomp planten; 40. alcoholi sche drank; 42. voorzetsel: 43. meis- jcsspeelgocd; 44. laagte tussen ber gen; 45. voorzetsel; 47. rode, vlezige uitwas op de kop der hoenders; 49. kloosterzuster; 51. insekt; 52. schaapkameel zonder vetbult; 54. kleur; 57. deelbaar door twee (re kenkunde); 59. graan soort; 61. lang- staartige papegaai; 62. lichtend he mellichaam; 63. hakwerktuig; 64. at tractie in een speeltuin; 66. Ned. luchtvaartmaatschappij (afk.); 68. gewricht; 70. loofboom; 71. alvorens; 72. aanmatigende, hooghartige hou ding; 74. nummer (afk); 75. van min der dan middelmatige afmeting; 77. lengtemaat; 79. klipgeit; 80. oude maat voor droge waren; 81. oog op een aardappel. Vertikaal: 1. ouderloos kind; 2. mi litaire rang (afk.); 3. hoofddeksel; 4. Ned. munt; 5. 100 liter (afk.); 6. aardrijkskundige aanduiding (afk.); 7. alleenzang; 8. afgelegen; 9. bij woord; 10. goochelkunstje; 12. plaats in Zèeland; 14. uitgezette wacht; 16. zoetwatervisje; 19. telwoord; 21. kloosteroverste; 23. stad in België; 24. dikvloeibare dessertspijs; 25. kor te kous; 27. boom; 29. voormalig Ned. eiland; 31. teken van de die renriem; 32. strijkinstrument; 33. soort schoeisel; 34. vreemde taal; 36. bergkloof; 39. grootvader (kinder taal); 41. soort onderwijs (afk.); 46. stad in Frankrijk; 47. oogholte; 48. enigszins luxueus ingericht café; 50. proper; 51. roofdier; 53. lengte en afstandsmaat; 55. zoogdier; 56. recht stuk v.e. vaarwater tussen twee bochten; 58. blad papier; 60. telwoord; 62. bewerker van onedele metalen; 63. Europeaan; 65. deel v.h. oog; 67. vergevorderd in tijd; 69. metalen vat voor olieprodukten; 71. schoenmakerspriem; 73. elasticiteit; 75. 1000 meter (afk.); 76. niet perke- ren (afk.); 77. internationale organi satie (afk.); 78. muzieknoot. Adriaansens aangevallen door Frans sens, die meende dat men wat de benzineprijs betreft vooral nuchter moest blijven. Een verhoging van de olie tot 8.- per barrel, maakt hoog uit een prijsverhoging van 10-15 cent per liter. Dit weegt niet op tegen de talrijke accijnsverhogingen, die regelmatig door kabinetten van on derscheidene signatuur worden toe gepast. Ir. Adriaansens verweerde zich daarentegen met te wijzen op de eindigheid van de olie. Er komt een tijd - en die is zeer nabij - dat er geen olie meer zal zijn, vandaar dat we konsekwent zo zuinig mogelijk met de basis grondstoffen moeten gaan omspringen. De kleine kernen Het aanpassen en in stand houden van kleinere kernen nbemde Ir. Adriaansens wel mooi en hij had er wel begrip voor, maar hij vroeg zich af of men het niet kan vergelijken met het proberen een stuk lopend wild in te halen. Net denkt men dat men er is, en het is weer verder weg. Het lijkt eenmalig, om een kleine kern aan te passen, maar het is het niet. Dr. Franssens wees nog op de mo gelijkheid om als landbouwer een schadeclaim in te dienen, wanneer men zich benadeelt acht, door een bepaald bestemmingsplan. Uit de zaal was de opmerking gekomen, dat het trekken van bepaalde rechte lij nen op een kaart van het landschap onbillijkheden kan veroorzaken, op het gebied van de ruimtelijke orde ning omdat A. misschien nog net wel én buurman B, iets net niets meer mag. Burgemeester Schouwenaar kwam nog terug op de zoete Grevelingen omdat hij uit hoofde van een andere funktie wist, dat de zekerheid van een zoute Oosterschelde meer dan 50% is. Ir. I. D. Sepers H.I.D. voor de Lnd inrichting en naast burgemeester Baerends, het tweede lid van het fo rum had het betrekkelijk makkelijk. Hij kreeg enkele vragen over de groenvoorziening en over de erfbe- planting, die men over het algemeen op Schouwen-Duiveland uitstekend geslaagd achtte. Het interessantste waren de meningsverschillen tussen drs. Franssens enerzijds, als agra risch vertegenwoordiger (Landbouw schap) en Ir. Adriaansens (Prov. Pla nologische Dienst). De heer Doeleman was een uit stekende leider van de diskussie. Ook hij gaf vaak de zienswijze, van de regionale landbouw weer, als het ging om zaken die de agrarische be langen wezenlijk raakten. Blijhamse pyromaan opgelucht BELLINGWOLDE, 7-2. De Blij hamse pyromaan - de 20-jarige on gehuwde bankwerker Anton B. C. - was opgelucht toen de politie hem woensdagavond thuis kwam arreste ren Tien minuten na de arrestatie had hij een volledige bekentenis af gelegd, zo verklaarde de politie in Bellingwolde donderdag. De jongeman veroorzaakte bij zé ven brandstichtingen een schade van naar schatting f 1,2 miljoen Een mo tief heeft hij tot dusver niet (kunnen geven) De politie zei dat de jongen soms plotseling de drang kreeg om brand te stichten PARIJS, 7-2. Woensdag en don derdag is een groot deel van Frank rijk door een zware s.torm getroffen, die volgens de tot dusver ontvan gen berichten drie mensenlevens heeft geëist Vijf mensen werden ge wond. De schade is aanzienlijk, vooral in het westen, aan de Atlan tische en Middellandse Zee-kust en aan de oostkust van Corsica. Woensdag en in de nacht van woensdag op donderdag is veel sneeuw gevallen in de Vogezen, de Jura en het Alpengebied. VISSERIJBERICHTEN DEN IIAAG, 8-2. De komende da gen worden in het land twee miljoen biljetten verspreid om de automobi listen op te wekken bij te dragen aan de benzinebeperking. Deze aletie wordt onder het motto „Drie maal vijf" gevoerd door de A. N.W.B., het ministerie van verkeer en waterstaat, Bedrijfschap Horeca, BOVAG, Centraal Bureau Rijvaar digheidsbewijzen, het Nationaal Bu reau voor Toerisme en de R.A.I. De gemotoriseerde verkeersdeelne mers worden opgeroepen mee te wer ken aan een benzinebesparing van 15 procent. Het biljet geeft tevens enkele tips voor het zuiniger rijden. De biljetten zullen o.a. worden verspreid bij benzinestations, horeca bedrijven, A.N.W.B.-bedrijven en rij scholen. WASHINGTON, 2-7. De republi keinse senator Cliffox'd Case heeft de regering Nixon beschuldigd van het sluiten van een geheime over eenkomst met de Sowjet-Unie, waarover het congres, in strijd met de wet, niet is ingelicht. De overeen komst behelst onder meer leningen tot 500 miljoen dollar aan de Sow jet-Unie tegen een rente van zes procent. In een rede, die hij vrijdag in de senaat zal uitspreken, vraagt Case zich af of het akkoord van invloed kan zijn op de Amerikaanse buiten landse politiek en waarom het mi nisterie van buitenlandse zaken heeft nagelaten het congres op de hoogte te brengen. KERKNIEUWS Begroting hervormde zending: f 10 miljoen OESTGEEST, 7-2. De begroting van de twee hervormde zendingsra den in Nederland bedraagt voor 1974 ruim f 10 miljoen, waarvan f 6,6 miljoen voor de Hervormde zen dingsraad te Oestgeest en f 3,3 mil joen voor de Gereformeerde zen- dingsbond te Zeist. Wat betreft de Raad voor, de zending te Oestgeest, deze ontving vorig jaar van de leden f 6,1 miljoen aan bijdragen, maar hij hoopt, dat het bedrag dit jaar een half miljoen meer zal zijn. Dat be drag, is voornamelijk bestemd om 66 zendingsarbeiders overzee en 8 theo logische scholen te steunen. Ook de zendingsraad te Zeist hoopt door een verhoging van de inkomsten het wérk op het peil van het vorig jaar te kunnen handhaven. De heer B. van Dommele is tijde lijk aangesteld als los werkman (sektie land- en tuinbouw) van de gemeente Bruinisse. Ned. Iierv. Kerk Aangenomen naar Aalst (Protes tantse Kerk van België): jhr. drs. C. J. schorer, kand. te Dribergen; naar Medemblik: B. A. Venemans, kand. te Amsterdam. Bedankt voor Vlaardingen (toez.): L Kievit, Gouda; voor St. Maartens dijk (Z.): T. Langerak, Veenendaal. Geref Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Harlingen: J. Slotman Dalfsen. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Doesburg: H W. Eer- land, Hilversum-Oost. Geref. Gemeenten Beroepen te Gorinchem: P. Blok, Dirksland; te Melissant: J. Karens, Opheusden; te Arnhem: K. de Gier, Den Haag; te Sint Annaland: Chr. v. d. Poel, Yerseke. Bedankt voor Ermelo: R. Boo gaard, Leiden; voor Berkenwoude: J. van Vliet, Aagtekerke. Geref. Gemeenten in Nederland Bedankt voor Alblasserdam: A. Wink, Veenendaal. (Van een medewerker) Het aantal visvangstklare schepen In Nederland wordt zeer regelmatig uitgebreid. Na elke fcestelUke te waterlating wordt op elke kotter een harde strijd gevoerd om zoveel mo gelijk vis te vangen. De biologen maar ook de goedwillige vissérs be grijpen echter dat dit niet onbeperkt zo kan doorgaan. De overbevissing, die voordurend erger wordt, zal uiteindelijk zeker leiden tot uitmoording van de tong en scholstand in de Noordzee. In elk geval tot een geweldige vangstver mindering. zoals ook heeft plaats gevonden bij de haringvangst en nog vindt. Voor de haring heeft dit al tot een regeling geleid nadat Amerika daarin Europa was voorgegaan. Aan de Amerikaanse oostkust mag even min meer onbeperkt worden gevist. Toch is de regeling voor de haring nog niet van kracht, omdat Dene marken en Noorwegen een andere manier van toewijzing van ieders aandeel in de conlingentering willen aanhouden dan Engeland, Frankrijk, Duitsland en Nederland. Een aan deel van 26.000 tot 27.000 ton voor Nederland wordt redelijk geacht, een vermindering ten opzichte van 1972 met 5 6.000 ton. LONDEN. Deze meisjes spannen zich geweldig in om maar te laten zien hoe mooi en warm hun (Spaanse) pantoffeltjes zijn. Het zou kunnen zijn dat pantoffels in Engeland in de toekomst nog hard nodig zijn. Vandaar mis schien. De tong Voor de tong wil men met veel drastischer maatregelen beginnen. De tongvangst die in 1972 20.000 ton bedroeg wil men voor twee-derde afknijpen, zodat plm. 6.000 ton over blijft! Men denkt daarmee te berei ken dat de tongstand op korte ter mijn met 23% zal toenemen. Ver hoogt men het contingent tot 10.000 dan wijst de computer een verbete ring van de tongstand aan van der tien procent. Contingentering is absoluut nodig al lopen de meningen over de oor zaken van het achteruitgaan van de vangsten uiteen. Een dergelijke ri- gourcuse aanpak vindt echter weinig weerklank. Samen met de sterk ge stegen exploitatiekosten -o.a. een ge volg van de sterk gestegen olieprijs - zou wel eens de doodsteek van de Nederlandse visserij kunnen bcteke- Het verbieden van de schol- en tongvisserij langs de Franse, Belgi sche en Nederlandse kust gedurende de paaiperiode en binnen een twaalf mijlszone .zou een alternatief kun nen zijn, evenals het verbieden van het. vernietigen van jonge tong en jonge schol tussen het garnalenpuf. Deze visjes zouden zo goed mogelijk levend weer over boord moeten wor den gezet. Ned, Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk:1 9.30 en 7.00 uur ds. Van der Schee; 11.00 uur ds. Assendorp. Herv. Verenigingsge bouw: 19.00 uur ds. Assendorp, (Avond 8). Kerkwerve: 11.00 uur ds. v. d. Berg. Serooskerke: 10.00 uur ds. Jansen, Schoonhoven; 11.30 zon dagsschool. Burgh: 10.00 uur ds E. P. Kuin, legerpredikant. Haamstede: 10.00 uur (Viering H.A.) en 7.00 uur (voortz. en dankz. H.A.), ds Wasse naar. Renesse: 11.00 uur de heer M. Rouw. Noordwelle: 9.30 uur de heer M. Rouw. Scharendijke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11.00 uur ds. Kroon; 12.15 uur zondags school. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Kroon; 11.00 zondagsschool. Noord- gouwe: 9.30 uur ds. Geers; 11.00 uur zondagsschool. Dreischor: 11.00 uur ds. Geers, 9.30 uur zondagsschool. Ouwerkerk: 10.00 uur ds. Koppert. Nieuwerkerk: 10.00 uur ds. Rienstra, (Herv. kerk), 5.00 uur ds. v. d. Heu vel, (Geref. kerk). Oosterland: 10.00 uur ds. Van der Meer, (Bed. H. Doop), 6.00 uur kand. R. H. M. de Jonge, Leiden. Sirjansland: 10.00 uur ds. Van Kooten, Goedereede, 6.30 uur ds. Harkema, St. Philipsland. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur kandi daat Nicolai, Zeist. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 6.30 uur de héér H. Hondius, Oost-Souburg. Haam stede: 10.00 uur ds. Van der Kooij, 5.00 uur ds. De Bres. Scharendijke: 10.00 en 2.30 uur ds. J. A. Meijer, Arnhem. Brouwershaven: 10.30 en 3.00 uur ds. De Bi-es. Zonnemaire: 10.00 en 3.00 uur de heer Lodder, Rottei'dam. Nieuwerkerk Ooster land: 10.00 uur ds. Rienstx*a, (Herv. kerk); 5.00 uur ds. Van den Heuvel, (Geref. kei'k). Bruinisse: 10.00 uur ds. F. W. Dilling, Bergen op Zoom. 5.00 uur ds. Riensti-a. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.00 uur leesdienst, 6.30 uur ds. Schelling, Middelbui'g. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10.00 en 5.00 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10.00 en 6.00 uur ds. W. J. Buijs. Haamstede: 10.00 uur leesdienst, 3.00 uur ds. Buijs. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 uur (Bed. H.A.) en 2.30 uur ds. Hage (bev. ambtsdra gers). Advertentie Citroën-agent voor Schouwen-Duiveland Nieuwerkerk, tel. (01114)1487 Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 uur en 3.00 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. A. van den Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2.00 en 6.00 uur ds. A. van der Meer. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Remonstrants Gcr. Gemeente Sommelsdyk: 10.30 uur ds. T. Elders- Mayer. Leger des Heils Zierikzee: Diensten om 10.00 en 7.00 uur, zondagsschool van 11.45-12.30 Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur, Zon dag 10.15 uur, Haamstede: zondag 10.00 uur. Jehovah's Getuigen Kerkhof zuidzijde (direkt naast nieuwe politiebureau) Donderdag: theokratische school, 7.30-8.30 uur; dienst vergadei*ing 8.30-9.30 uur. Zaterdag: openbare le zing, 4.00-5.00 uur; Bijbel- en Wacht- bespreking, 5.00-6.00 uur. SCHEEPVAART Abida, 8-2 te Gibraltar verwacht. Acila, 17-2 te Yokohama venvacht. Acmaea, 6-2 Seven Ish naar Cura cao. Area, 11-6 te Anchorage verwacht. Atys, 6-2 Calcutta naar Bukom. Vivipara, 7-2 in de P.G. Vlieland, 7-2 Hamble naar Plymouth. OVERDENKING Zondaars worden geroepen Een mens ervaart de onvolmaakt heid van zijn eigen bestaan alleen in vergelijking met anderen. Iemand, die in zichzelf zit ingekapseld, is ge makkelijk zelfingenomen, zelfge noegzaam. Hij lijdt dan ook aan een zekex-e bewuslzijns-vernauwing en is opgesloten in een enge cirkel, van zichzelf. Deze benauwende cirkel kan alleen maar door ontmoeting worden open gebroken. De ontmoeting met de diepte van de wex-kelijkheid open baart de kleinheid van het denken en de machteloosheid van het men selijke handelen. De ontmoeting met andex-e mensen legt juist de eenzij digheid van je benadeling bloot, de beperktheid van je eigen visie en tevens het bestaan van andei-e mo gelijkheden. De ontmoeting met de Ander, de heilige God, brengt de mens in ver legenheid en roept het gevoel van onwaardigheid en zondigheid op. Voorbeelden hiervan vinden wij bij Jesaia (6, 1-8), bij Paulus (1 Kor. 15, 1-11) en bij Petiiis (Luc. 5, 1-11). Zij hebben God nabij gevoeld, hun ont moeting met God hebben zij ciwa- ren als huiveringwekkend en over- weldigend. In hun ontmoeting met God "zagen zij ook zichzelf, precies zoals zij waren. „Ik ben verloren, ik heb God gezien, ik ben een mens met onreine lippen" zegt Jesaia. En Paulus getuigt van zichzelf „ik ben een misgeboorte, de geringste van de apostelen". Petrus ervaart in Je zus de ontmoeting met God en zegt „Ga van mij weg, want ik ben een zondig mens". De roeping van deze drie is gelijk. Ze zijn mensen, die zich tegenover God zondaai*s weten, maar de ontmoeting met God en Je zus Christus verandex*t hun leven to taal en zij treden in dienst van de Blijde Boodschap. Hun ontmoeting met God was huiveringwekkend, maar van de andere kant ook fasci nerend, boeiend en aantrekkelijk. God zoekt de mens, zoals de goede herder zijn verloren schapen zoekt. „Ik wil u tot God zijn". Daarom is het strikt genomen niet zo, dal een mens God zoekt vindt; het is God, die zich laat vinden. God laót zich ontmoeten en onthult zich aan de mens. Juist, deze ontmoeting werkt heil zaam en zuiverend. God. de Heilige bevrijdt ons van kleinheid en zonde. Hij verlost de mens en medemens. Onze ontmoeting met God en Jezus Christus vraagt van ons, zondaars, onze eigen roeping te verstaan en ons in te zetten voor de uitbreiding van zijn Rijk. Zierikzee v. d. R.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 4