Goed,we gaan dus economischer rijden. „VERF EN KLEUR" VOOR HANDELSDRUKWERK NAAR L 0 Nationale cActie cI^gde CKruisv/öordpuzzel nr. 5 UÉ „VERF EN KLEUR" - P. SCHULTS FA. VAN BEVEREN RUIMT OP 10 Alle rijders van dikke zes-cilinders: dit zal u plezier doen. U hoeft uw comfort niet op te geven. Maar u kunt wél terug naar f 12.695,-- en naar 1 op 14,9 bij 80 km/u. Schrijf maar op: Triumph Dolomite. Ga d'r nou simpelweg eens in zitten bij een BL-dealer. En dan praten we verder. Automobielbedr. W. C. Ista Zn. Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L O Maar dan wel leuk Informatie en proefrijden bij St. Joostdijk 41, Oosterland (Zld). Tel. 01114 -1495 Met medewerking van Uw nieuwsblad Dit is alweer de vijfde van dertien kruiswoordpuzzels in uw nieuwsblad voor de Rode Kruisactie „Vakantie voor gehandicapten". Vijfduizend chro nisch zieke of invalide Nederlanders helpt U aan een heerlijke vakantie week aan boord van de J. Henry Du- nant of in één van de speciale tehui zen van het Rode Kruis, als U aan deze actie deelneemt, intussen maakt U kans op veie grote prijzen die door het bedrijfsleven gratis ter beschik king zijn gesteld. Ook het prijzenpakket van deze week heeft een waarde van duizenden guldens, zoals hieronder staat aangegeven. Doe dus mee, want U kunt zowel anderen als Uzelf gelukkig maken. De prijzen van deze puzzel; Om te beginnen is er weer een schit terende kleurentelevisie van Philips Nederland ter waarde van niet minder dan 2595. Opnieuw ook wordt een unieke naai machine uitgeloot, een Starlet 353, van Singer N.V. te Amsterdam. Kos ten 549. Voor U gratis. En dan is er een grill, van Moulinex B.V. te Rotterdam. Prijs 255. Zeer toepasselijk ook in dit benzine- arme tijdperk is het acht-daagse kris kras abonnement 1e klas dat de Ne derlandse Spoorwegen voor 2 perso nen. Waarde 144. Voor mensen met haast is er een Daalderop Presto Snelkookpan, beschikbaar gesteld door Van Perlstein Roeper Bosch N.V. te Am sterdam. In de winkel betaalt U er 91,85 voor, maar zoals dat met alle prijzen het ge val is kunt U hem nu al winnen met de inzet van 1. We gaan verder met een koffieappa raat van Douwe Egberts Nederland B.V. te Utrecht van 75. Een eierkoker TE 0600 van Siemens Nederland B.V. Den Haag van 69. En wat dacht U van een luxe aluminium huis- houdtrap (waarde 62,50) van Industrie- en Handelsonderneming „Bijstede" B.V. te Nun- speet. Ook nu is er weer een schoenen waardebon van 50, beschikbaar gesteld door Hermans Schoenen B.V. te Utrecht. Nieuw is een Damaiset bestaande uit twee lakens en vier slopen, één Daisy mosgroen en één Daisy bruin. Een prijs (van 47,90) van Wisselink's Textielfabrieken B.V. te Enschede. En daarin zou U kunnen slapen in een tricot herenpyama van 36,50, afkomstig van Sir Edwin B.V. te Wildervank. Vorige winnaars hebben al veel plezier van de handzagen 35.50) van Sandvik Staal N.V. te Schiedam. Ook deze week is er één te winnen. Bij een lezer van elk nieuwsblad komt In elk geval een pakket Honig-artikelen (van 30) van Honig Merkartikelen B.V. te Koog aan de Zaan terecht; of een houder met twaalf flessen Piccalilly 9,48), aangeboden door L. P. Uijttewaal B.V. in Ter Aar. De feestdagen zijn voorbij, maar een kalkoen is nooit weg. Het Produktschap voor Pluimvee en Eieren te Zeist heeft er weer drie ter beschikking ge steld. Waarde 25 per stuk. Oók voor de eettafel zijn vijf blikken ham 5 per stuk) van Vleeswarenfabriek Th. S. van der Laan B.V. te Rijswijk. Bekend van vorige puzzels is de blikradio van Coca Cola Export Corporation te Amsterdam van 25. Maple Leaf B.V. te Amsterdam schonk een doos kauwgom-mix van 24. De Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers te Laren N.H. biedt weer een puzzel woorden boek met 150.000 puzzelwoorden (prijs 16,90) aan. Als uw auto niet kan rijden kunt U hem in ieder geval wassen met een Giemme NT autowashandschoen van Fa. G. van Amers foort te Zeist. Waarde 10,95. Tenslotte heeft Schick B.V. te Amsterdam nog een groot aantal prijzen ter beschikking gesteld, zoals drie tubes crème, drie bussen scheerschuim „Menthol", zes setjes scheerapparaten en zes pakjes scheermesjes. De gezamenlijke waarde daarvan Is liefst 110. In de eerste dagen van dit jaar 1974 kreeg het Nederlandse Rode Kruis met dezelfde post twee brieven, die wel heel bijzonder van toepassing zijn op deze puzzelactie in uw nieuwsblad. In de eerste schreef een al jaren zieke vrouw, die vorige zomer een week aan boord van het nieuwe schip had doorgebracht: „Graag wil Ik U nog eens heel hartelijk be danken voor die fantastische week. Ik heb ervaren dat ik niet de enige ben die zwaar gehandicapt is en dat vele anderen er nog veel ernstiger aan toe zijn. En vooral heb ik nieuwe krachten opgedaan om mijn leed zo opgewekt mogelijk te dragen". De tweede brief was van een winnaar van één van de hoofdprijzen van puzzel nr. 2. Daarin stond o.m.: „Ik ben niet alleen ontzettend blij met die prijs, maar ik heb me ook voorgenomen om iedere week te blijven meedoen. Want graag wil ik het werk steunen dat het Rode Kruis voor de gehandicapte medemens ver richt. Bij uw inspanningen daartoe wens ik U heel veel succes". U kunt nu zelf uit deze brieven uw conclusie trekken, door de slagzin van onderstaande puzzel zo snel mogelijk op te sturen. Zó inzenden U stuurt de gevonden slagzin op een brief kaart naar het speciale adres van het Nederlandse Bode Kruis, Postlaan 97, 's-Gravenhage. Plak naast-"dè gewone frankerïng (30 cent) minimaal 1,(maximaal 5,--) aön gel dige postzegels. U kunt net zoveel oplossin gen inzenden als U wilt; mits voldoende ge frankeerd. U kunt ook uw oplossing op een girobiljet (geen. girobetaalkaart) schrijven. Maak dan tenminste 1f— óf zoveel U wilt over op giro 30 46 097 van het Nederlandse Rode Kruis te 's-Gravenhage. Uw oplossing moet op 24 januari binnen zijn. Op 28 januari trekken in Bergen (N.H.) notaris Van. .Beusekom uit 's-Gravenhage en notaris Brons uit Bergen de fantastische prijzen. De vergunning voor deze puzzelactie ten bate van de Rode Kruis-vakantieprojecten voor chronisch zieken en invaliden is ver leend door de Staatssecretaris van Justitie, bij besluit van 31-10-'73, nr. L.O'. 700/143/230. Horizontaal: 1. fijn meel - 4. vloeistof - 8. muzieknoot - I 10. reeds - 11. voegwoord - 13. naam van een Zweedse munteenheid - 16. voorzetsel - 17. watering - 19. plaats in Gelderland - 20. be lofte - 21. aanw. vnw. - 23. klein soort hert - 25. slaapplaats - 26. tijdperk - 28. niet vast 30. gewicht - 32. vrouwelijk wezen met tover kracht - 34. mak - 36. open plek in het bos - 38. pers. vnw. - 39. navigatiemiddel - 41. water in Brabant - 42. kippenprodukt - 43. rund 45. ombuiteling - 46. begin. Verticaal: 1. vergelijking - 2. voorzetsel - 3. boom - 5. voorzetsel - 6. neon verlichting - 7. onderdeel van een wedstrijd - 9. speelgoed - 12. deel van een franse ontkenning - 14. klein soort hert - 15. ijzerhoudende grond - 16. dat is (afk.) - 18. adele - 20. rangtelwoord - 22. wereldtaal - 24. onbepaald lidwoord - 27. rei- nigen van vaatwerk - 29. bevel - 30. familielid Itt onderstaand diagram vult U nu da Intt.r, In die T b^ruk> stuk karl°n - 33. water in Fries- U op de gelijkgenummerde vakjes van de puzzel '^nd 35 gravin van Holland - 37. dwarshout - hebt gevonden De zin die bij een goede oplossing 39. het rijden - 40. bedorven - 42. oude lengte- ontstaat. stuurt U op elders aangegeven wijze In. maat - 44. South Africa (afk.). ■p-rnil la 113 16 |H 13b 18 ',7 31 27 112 Jannewekken 11 - Zierikzee - Telefoon (01110) 2255 Nu speciale aanbieding Rado Cota Vinyl behang supper afwasbaar (3 dessins) nu van 17,30 voor 12,00 per 10 m.rol. Mayfair voorgelijmd vinyl, afwasbaar (zelis mei een borstel) nu van f 29,80 voor18,8S Snelbehang van 15,45 voor8,50 per 10 m.rol. Verder nog diverse restanten behang tegen lage prijzen Vanaf 24 jan. zijn wij donderdagavond weer geopend Kinderstraat 3 - Zierikzee - Tel. (01110) 2100, na zes uur (01114) 1996 Kinder- en jongensschoenen voor f 10,- en f 15,- Restanten damesschoenen vanaf f 15,— Restanten herenschoenen voor f 20,- tot f 25,- Kom vrijblijvend binnen en vraag of er nog iets in uw maat is DE schoenzaak VISSTRAAT 6 voor UW voelen ZIERIKZEE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1974 | | pagina 10